Kā instalēt Mobdro vietnē Amazon FireStick

>

Šajā rokasgrāmatā es jums parādīšu, kā instalēt Mobdro vietnē FireStick. Tās pašas instrukcijas darbosies arī citās Amazon Fire TV versijās, ieskaitot Fire Stick 4K un Fire TV Cube. Mobdro ir IPTV pakalpojums, kas piedāvā bezmaksas piekļuvi TV tiešraidēm no visas pasaules. Es burtiski esmu lejupielādējis un izmantojis desmitiem TV tiešraides lietotņu, taču Mobdro ir vienīgais, kuram es visilgāk esmu palicis uzticīgs. Ja jums patīk skatīties TV tiešraidi vietnē FireStick (vai šajā sakarā ar jebkuru Android ierīci), es ļoti iesaku jums dot Mobdro kadru.

kā instalēt mobdro uz

Mobdro ir izsmeļoša satelīta kanālu bibliotēka. Jūs varat skatīties ziņas, šovus, filmas, sportu, mūziku, izglītojošu saturu un gandrīz visu, ko vien varat iedomāties. Šī lietotne tiek labi atbalstīta un regulāri atjaunināta, lai tajā nebūtu kļūdu un kļūdu.

Vienīgais nelielais izaicinājums, ko esmu pieredzējis ar šo lietotni, ir saistīts ar navigāciju. Lai arī lielākoties tas ir saderīgs ar tālvadību, atverot kanālu sarakstu, tas ritina pa kreisi uz labo pusi, kā arī no augšas uz leju. Tas lietas padara mazliet neērtas. Par laimi, tai ir efektīva meklēšanas opcija, kas atrod visu, ko meklējat. Vienkārši ierakstiet satura vai TV kanāla nosaukumu, un lietotne to meklēs jūsu milzīgajā multivides bibliotēkā. Fakts, ka man vienā vietā ir piekļuve gandrīz katram kanālam, kuru gribu skatīties, un ka lietotne ir ātra, straumē video augstas kvalitātes, gandrīz bez buferizācijas, skaidri aizēno tā mazos trūkumus..

Mobdro APK instalēšanas darbības vietnē FireStick

Mobdro nodrošina bezmaksas tiešraides TV pakalpojumus. Un tas ir pietiekami, lai jūs uzminētu, ka tā nav Amazon Store sastāvdaļa. Tā ir trešās puses lietotne, kas tiks lejupielādēta jūsu Amazon FireStick.

FireStick drošības iestatījums neļaus lejupielādēt šādu lietotni pēc noklusējuma, ja vien neesat iespējojis šo opciju Lietotnes no nezināmiem avotiem. Tātad, lūk, kā jūs varat darīt:

 1. Ieslēdziet Fire Stick un atlasiet galveno ekrānu Iestatījumi opcija no augšējās izvēlņu joslas

kā instalēt mobdro uz

 1. Kad parādās šī izvēlne, ritiniet pa labi un atveriet Mana Fire TV / ierīce

mobdro kurtuve

 1. Tagad atlasiet un noklikšķiniet uz Izstrādātāja iespējas

kā iegūt mobdro lietotni amazon fire tv stick

 1. Ja Lietotnes no nezināmiem avotiem ir izslēgts, dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz tā, lai to ieslēgtu

lietotnes no nezināmiem avotiem uz ugunsmūra

 1. Kad tiek parādīts uzaicinājums, noklikšķiniet uz Ieslēdz. Tas ir brīdinājuma ziņojums, bet neuztraucieties par to. Mobdro ir pārbaudīta, pārbaudīta lietotne. Tas ir droši.

ieslēdziet lietotnes no nezināmiem avotiem

Kad esat ieslēdzis lietotnes no nezināmiem avotiem, varat turpināt instalēt Mobdro lietotni FireStick. Tas ir viegli. Jums būs nepieciešama lietotne, kas no tīmekļa var lejupielādēt Mobdro APK.

Uzmanību FireStick lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja Fire TV Stick atradīsit straumētu ar autortiesībām aizsargātu saturu, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu FireStick VPN un noslēpt savu identitāti, lai filmas skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

Šie ir iemesli, kāpēc jums visu laiku jāizmanto VPN.


Lasiet: Kā instalēt un izmantot labāko FireNtick VPN

FireStick var paveikt daudzas lietas, taču tas neļaus lejupielādēt APK failus tieši no tīmekļa pārlūkprogrammām. Esmu izmēģinājis zīda pārlūku, FireFox, nekas nedarbojas.

Tas ir labi! Ja vēlaties sāniski ielādēt lietotnes vietnē FireStick, nekas to nedara labāk par Downloader lietotne. Tā ir viena no pirmajām lietotnēm, kas jāinstalē, kad iegūstat FireStick, Fire TV vai Fire TV Cube ierīci.

Downloader ir Amazon Store sastāvdaļa. Tādējādi jums to nevar instalēt. Viss, kas jums jādara, ir piekļuve Meklēt FireStick opcija no sākuma ekrāna (šī opcija atrodas augšējā kreisajā stūrī). Ievadiet lietotnes nosaukumu Downloader. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus un instalējiet Downloader.

Tagad, kad jums ir Downloader, instalēsim Mobdro vietnē FireStick. Šīs darbības ir šādas:

 1. Palaidiet programmu Downloader un pamanīsit, ka tā tiek atvērta ar Mājas opcija (kreisajā pusē) atlasīta pēc noklusējuma.
 2. Downloader galvenā ekrāna labajā pusē (ar Mājas atlasīts) ir lauks, kurā ievadīt lejupielādējamā APK faila avota URL.

Noklikšķiniet uz lauka un ekrāna tastatūra parādīsies.

lejupielādēt mobdro uz firestick

 1. Izmantojiet ekrāna tastatūru un ievadiet šo URL jaunākajam Mobdro APK - https://www.firesticktricks.com/mob

Kad esat pabeidzis rakstīt, nospiediet IET 

lejupielādēt mobdro apk uz firestick

 1. Downloader lietotne ir paredzēta, lai nekavējoties sāktu APK faila lejupielādi. Tāpēc dodiet tam laiku, kas nepieciešams Mobdro APK lejupielādei vietnē FireStick. Tas neaizņems pārāk ilgi. Mobdro ir viegla lietotne.

mobdro apk par uguns tv nūju

 1. Tiklīdz lejupielādēsit APK Mobdro, Downloader to izpildīs un sāks lietotnes instalēšanu. Tagad jums ir jāredz šāda uzvedne ar Nākamais poga labajā apakšējā stūrī

instalējiet mobdro uz ugunsdrošās vietas

 1. Dodieties uz apakšējo labo pusi un Nākamais poga mainīsies uz Uzstādīt pogu. Noklikšķiniet uz Uzstādīt pogu, lai turpinātu

kā uzstādīt mobdro uz uguns tv

 1. Tagad gaidiet, kamēr jūsu FireStick ierīce instalēs Mobdro. Parasti tas prasa mazāk nekā divas minūtes.

mobdro for firestick

 1. Kad Mobdro ir instalēts FireStick, jums tiek parādīts šāds tūlītējs paziņojums Lietotne ir instalēta.

Kā redzat, tam apakšā ir divas pogas. Ja jūs noklikšķiniet Atvērt, jūs varēsit uzreiz palaist Mobdro lietotni FireStick.

Bet tieši to mēs šobrīd nevēlamies. Noklikšķināsim Gatavs un dodieties atpakaļ uz Downloader saskarni. Mēs izdzēsīsim Mobdro APK failu.

Pēc lietotnes instalēšanas šis APK fails nav nepieciešams. Dzēšot, tiks atbrīvota vieta.

firestick mobdro

 1. Noklikšķiniet uz pogas Dzēst

izdzēst mobdro apk uz firestick

 1. Noklikšķiniet uz pogas Dzēst vēlreiz, lai beidzot izdzēstu failu

izdzēst mobdro apk no firestick

Jūs esat veiksmīgi lejupielādējis un instalējis Mobdro vietnē FireStick ar lietotnes Downloader palīdzību. Jūs esat arī veiksmīgi izdzēsis Mobdro APK failu.

Kā droši lietot Mobdro

Pirms sākat straumēšanu ar Mobdro, es vēlētos jūs brīdināt, ka viss, ko straumējat tiešsaistē, ir redzams jūsu ISP un valdībai. Lai izvairītos no juridiskām nepatikšanām, es iesaku izmantot labu FireStick VPN, piemēram, ExpressVPN.

Es personīgi izmantoju ExpressVPN, kas ir ātrākais un uzticamākais VPN nozarē. Tas nāk arī ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju gadījumā, ja neesat apmierināts ar pakalpojumu.

Ļaujiet man parādīt, kā ātri iegūt un savienot ExpressVPN vietnē FireStick.

1. darbība: Abonējiet ExpressVPN ŠEIT. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Nozīmē, jūs varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas, un, ja neesat apmierināts ar sniegumu (kas ir ļoti maz ticams), varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

2. darbība: Ieslēdziet Fire TV / Stick un dodieties uz “Search” opciju galējā kreisajā pusē. Tagad meklēšanas joslā ierakstiet “Expressvpn” (bez pēdiņām) un atlasiet ExpressVPN, kad tas parādās meklēšanas rezultātos

instalēt expressvpn uz jailbroken firestick

3. darbība: Noklikšķiniet uz “Lejupielādēt”, lai instalētu ExpressVPN lietotni Fire TV / Stick.

dabūt vpn jailbroken firestick

4. darbība: Atveriet lietotni un ievadiet pieteikšanās akreditācijas datus, ko izveidojāt, pērkot ExpressVPN abonementu. Noklikšķiniet uz “Pierakstīties”.

pieteikšanās expressvpn uz firestick

5. darbība: Noklikšķiniet uz strāvas ikonas, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Tagad ir izveidots drošs savienojums, izmantojot ātrāko un labāko FireStick VPN.

pievienojiet expressvpn uz uguns

Varat arī izlasīt sīkāku informāciju par ExpressVPN izmantošanu ar Fire TV / Stick.

Video ceļvedis Mobdro vietnē FireStick

Kā piekļūt Mobdro Fire TV / Stick?

Instalējot lietotni FireStick, tā netiks parādīta sākuma ekrānā. Tā vietā tā nonāks jūsu lietotņu bibliotēkā ar nosaukumu Jūsu lietotnes & Kanāli un sēdēt apakšā.

Tātad, es jums parādīšu, kā piekļūt Mobdro vietnē FireStick, kuru tikko instalējāt. Es arī parādīšu, kā to parādīt FireStick sākuma ekrānā, lai ātri piekļūtu. Šīs darbības ir šādas:

 1. Turiet nospiestu taustiņu Mājas pogu uz jūsu FireStick tālvadības pults, līdz televizorā tiek parādīts šāds ekrāns:

Klikšķis Lietotnes šajā ekrānā, lai dotos uz jūsu lietotņu bibliotēku

kā izmantot mobdro uz uguns

 1. Izmantojot tālvadības pults lejupvērsto navigācijas pogu, ritiniet līdz apakšai un atlasiet Mobdro lietotnes ikona

mobdro ikona uz uguntiņas

 1. Jūs varat noklikšķināt uz lietotnes, lai to atvērtu.

Ja vēlaties pārvietot lietotni uz FireStick sākuma ekrānu, nospiediet Izvēlne poga uz tālvadības pults (tā ir poga kreisajā pusē ar trim horizontālām līnijām).

Apakšējā labajā stūrī tiek parādīta uznirstošā izvēlne.

Klikšķis Pārvietot uz priekšu lai pārvietotu lietotni pirmajā rindā pirmajā vietā, apsteidzot visas citas lietotnes.

Ja vēlaties izvietot lietotni kādā noteiktā vietā, noklikšķiniet uz Kustēties tā vietā uznirstošajā izvēlnē. Izmantojot tālvadības pults navigācijas pogas, velciet lietotnes ikonu uz vietu, kur to vēlaties. Nospiediet Izvēlieties uz tālvadības pults, lai pamestu lietotni

kā izmantot mobdro uz uguns nūjas

Tas ir, kā jūs varat pārvietot lietotni augšējā rindā un piekļūt tai no sākuma ekrāna.

Iesaiņošana

Mobdro ir tiešraides TV lietotne Android ierīcēm, kas tikpat labi darbojas arī FireStick. Instalējiet Mobdro savā Fire Stick / Fire TV vai Fire TV Cube un baudiet bezgalīgas TV tiešraides stundas. Neatkarīgi no tā, vai meklējat kanālus no ASV vai Lielbritānijas, to visu atradīsit šeit. Iet uz priekšu un pamēģini! Pārbaudiet arī to, kā jūs varat ieslodzīt savu Fire Stick un piekļūt tonnām bezmaksas satura, izmantojot Kodi Addons and Builds.

Saistīts:

Kā uzinstalēt Live Net TV uz Fire Stick
Kā uzstādīt Sling TV uz Fire TV Stick
Kā instalēt Redbox TV vietnē Firestick
Kā instalēt Oreo TV vietnē Firestick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me