Kā uzstādīt TVZion uz Fire TV / Stick

>

Šajā rokasgrāmatā es apskatīšu TVZion instalēšanas rokasgrāmatu vietnē FireStick. Šajā rokasgrāmatā aprakstītā metode darbojas arī ar Fire Stick 4K, Fire TV un Fire TV Cube.

TVZion ir viena no jaunākajām Android lietotnēm pēc pieprasījuma, kas ļauj skatīties bezmaksas multividi, ieskaitot iecienītās filmas un TV šovus. Šī lietotne piedāvā vienkāršu un neticami ērti lietojamu interfeisu. TVZion ir simtprocentīgi draudzīgs attālumam, padarot to par lielisku izvēli jūsu FireStick ierīcei. Lietotnei ir stabila satura bibliotēka, kas piedāvā simtiem stundu bezmaksas izklaides.

Atšķirībā no daudzām citām lietotnēm pēc pieprasījuma, TVZion ļauj sākt straumēšanu tikai ar vienu klikšķi. Parasti nav parādīts to saišu saraksts, no kuriem jūs varētu izvēlēties. Tā vietā tas izvēlas veselīgāko saiti un nekavējoties sāk atskaņot saturu.

Kopš pakalpojuma pārtraukšanas es pastāvīgi meklēju labākās Terrarium TV alternatīvas. Es priecājos, ka esmu atradis dažas labas iespējas. TVZion noteikti dodas uz manu populārāko straumēšanas lietotņu sarakstu.

TVZion ir ne tikai FireStick, bet arī citām Android TV ierīcēm, piemēram, Android TV un Android TV Boxes. Varat to izmantot arī Android viedtālruņos un planšetdatoros. Faktiski, ja jums ir Android emulators, varat instalēt šo lietotni arī Windows un Mac datoros.

Uzmanību FireStick lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja Fire TV Stick atradīsit straumētu ar autortiesībām aizsargātu saturu, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu FireStick VPN un noslēpt savu identitāti, lai filmas skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

Šie ir iemesli, kāpēc jums visu laiku jāizmanto VPN.


Padoms:
Uzziniet, kā instalēt un izmantot VPN Fire TV Stick

TVZion vietnē FireStick: instalēšanas darbības

FireStick ļauj lejupielādēt un instalēt trešo pušu lietotnes, piemēram, TVZion. Bet tam jums jāmaina viens drošības iestatījums. Tādas lietotnes kā TVZion tiek uzskatītas par “trešajām pusēm”, jo tās nenāk no Amazon Store.

Šeit ir jāmaina iestatījums:

1. Ieslēdziet FireStick vai Fire TV ierīci un sākuma ekrānā dodieties uz izvēlnes joslu augšpusē un atlasiet Iestatījumi

kā instalēt TVZion uz

2. No iestatījumu opcijām noklikšķiniet uz Mana uguns TV vai Ierīce

Kā uzstādīt TVZion uz Fire TV / Stick

3. Tālāk atveriet Izstrādātāja iespējas

uguns nūja tvzion

4. Tagad pārbaudiet, vai Lietotnes no nezināmiem avotiem ir ieslēgts (ON) vai atspējots (OFF). Ja tas ir atspējots, noklikšķiniet uz tā un ieslēdziet to

iespējot lietotnes no nezināmiem avotiem uz firestick

5. Kad parādās šāds ziņojums, dodieties uz priekšu un noklikšķiniet Ieslēdz

tvzion uz kurtuves

To darot, jūs iestatījāt FireStick, lai instalētu trešo pušu lietotnes, piemēram, TVZion.

Tagad es jums parādīšu soli pa solim procesu, kā instalēt TVZion FireStick. Tas ir tas, kas jums jādara:

6. Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt lietotni, kas atvieglo trešo pušu lietotņu ielādi FireStick. Jums nepieciešama šāda lietotne, jo APS failus nevar lejupielādēt tieši caur FireStick tīmekļa pārlūku.

Es iesaku Downloader, labāko FireStick sānu ielādēšanas lietotni, ar kuru esmu saskārusies.

Jūs to viegli varat lejupielādēt no Amazon Store. Sākuma ekrānā vienkārši atveriet FireStick meklēšanas funkciju un atrodiet lietotni Downloader. Izpildot ekrānā redzamos norādījumus, jums bez maksas būs lejupielādētājs.

Tagad, kad esat instalējis Downloader lietotni, rīkojieties šādi:

7. Dodieties uz priekšu un palaidiet programmu Downloader. Noklikšķiniet uz Mājas cilni šīs lietotnes kreisajā sānjoslā. Labajā pusē noklikšķiniet uz URL lauka, kurā tiks ievadīts avota URL

lejupielādēt tvzion apk uz firestick

8. Tagad, izmantojot ekrāna tastatūru un tālvadības pulti FireStick, ierakstiet šo URL un noklikšķiniet uz Doties: https://www.firesticktricks.com/tvz

tvzion kurtuve

9. Downloader lietotne nekavējoties sāks izveidot savienojumu ar serveri, uz kuru norāda URL. Kad savienojums ir izveidots, lietotne sāks lejupielādēt TVZion APK vietnē FireStick. Pagaidiet, kamēr lejupielāde būs pabeigta

Kā uzstādīt TVZion uz Fire TV / Stick

10. APK lejupielādes brīdī Downloader nekavējoties sāk instalēšanu, izpildot failu. Pēc tam ir logs, kuru redzat nākamais.

Klikšķis Uzstādīt

kā uzstādīt tvzion uz

11. Tagad vienkārši pagaidiet, līdz instalēšana būs pabeigta. Tam nevajadzētu aizņemt vairāk kā minūti

instalējot tvzion uz firestick

12. Kad TVSion lietotne ir instalēta FireStick, jums tiek parādīts paziņojums Lietotne ir instalēta.  Atvērt ar taustiņu labajā apakšējā stūrī uzreiz tiks palaista TVZion lietotne. Bet mēs to vēl nevēlamies darīt.

Klikšķis Gatavs

kā iegūt TVZion uz

13. Tagad esat atgriezies lietotnes Downloader saskarnē. Jums jāredz šāda uzvedne. Klikšķis Dzēst

Iemesls, kāpēc es vēlētos, lai jūs izdzēstu TVZion APK, ir tāpēc, ka tas atbrīvos vietu ierobežotajā ierīces krātuvē. Kad APK ir instalējis lietotni, tā vairs nav nepieciešama.

kā pievienot TVZion uz amazon

14. Klikšķis Dzēst vēlreiz, lai beidzot izdzēstu TVZion APK vietnē FireStick

dzēst TVZion apk

Tas ir gandrīz viss, kas jums jādara. Jūs esat veiksmīgi instalējis TVZion vietnē FireStick.

TVZion on FireStick: ātrs pārskats

Tagad jūs zināt, kā instalēt TVZion savā FireStick ierīcē. Tagad izpētīsim to.

Pirmais, ko vēlaties darīt, ir lietotnes atvēršana. Tā kā jūs tikko instalējāt lietotni, iespējams, ka to neredzēsit FireStick sākuma ekrānā. Šādi varat piekļūt lietotnei:

 • Turiet Mājas pogu uz dažām sekundēm uz FireStick tālvadības pults, līdz tiek parādīts jauns uznirstošais logs
 • Klikšķis Lietotnes uz šī jaunā loga
 • Tagad jūs redzat visu instalēto lietotņu sarakstu. Dodieties uz saraksta apakšu, un tur jūs atradīsit lietotni TVZion.

Pirms turpināt, ļaujiet man arī ātri pastāstīt, kā pārvietot TVZion uz FireStick sākuma ekrānu:

 • Atlasiet lietotnes TVZion ikonu
 • Nospiediet Izvēlne taustiņu uz jūsu Amazon FireStick tālvadības pults
 • Ekrāna labajā apakšējā stūrī tiek parādīta jauna izvēlne
 • Klikšķis Kustēties
 • Tagad pārvietojiet ikonu un nometiet to vienā no divām augšējām rindām

Ļaujiet mums tagad izpētīt šo lietotni.

Pirmoreiz palaižot lietotni TVZion, šeit ir uznirstošais logs, kurā esat laipni gaidīts. Uznirstošajā paziņojumā teikts, ka TVZion ir bez reklāmām, un mudina jūs veikt ziedojumus. Ja vēlaties ziedot, noklikšķiniet uz Ziedot. Lai atvērtu TVZion lietotnes saskarni, noklikšķiniet uz Labi.

 Vēlāk galvenajā izvēlnē varat atrast iespēju Ziedot.

kā izmantot TVZion apk uz uguns

Lūk, kā izskatās TVZion sākuma ekrāns vietnē FireStick. Kā redzat, televizora augšdaļā ir divas cilnes & Filmas. Televizora cilne ir atlasīta pēc noklusējuma.

Kategorijas atrodas kreisajā pusē, un piedāvātās izrādes - kategorijā labajā pusē. Tas pats ir ar filmām. Ja jūs meklējat kaut ko konkrētu, noklikšķiniet uz meklēšanas opcijas augšējā labajā stūrī.

Noklikšķinot uz izvēlnes augšējā kreisajā stūrī, tiek parādītas šādas iespējas. Kā es jums teicu, tieši tur ir iespēja Ziedot. Tam ir arī TVZion mājas opcija un televizors & Filmu opcija kopā ar skatīšanās sarakstu.

tvzion lietotne uz kurtuves

Noklikšķiniet uz Iestatījumi izvēlnes opciju, un jūs redzēsit šādas iespējas. Kaut arī TVZion ir bezmaksas lietotne, tas ierobežo sākotnējo atskaņošanas laiku līdz 500 stundām. Noklikšķinot uz opcijas, varat pievienot vairāk atskaņošanas laika Pievienojiet vairāk atskaņošanas laika. 

Bet es esmu ievērojis, ka atskaņošanas pievienošanas laiks FireStick īsti nedarbojas. Tas ir paredzēts Android lietotājiem, kuriem ir piekļuve Google Play Store.

Sākotnēji piešķirtās 500 stundas faktiski ir daudz skatīšanās laika. Es varu skatīties 250 filmas pa 2 stundām katrā. Es varu noskatīties 600, 50 minūšu epizodes. Man vajadzēs vairākus mēnešus, lai izsmeltu 500 stundas. Tomēr, ja atskaņošanas laiks ir beidzies, jūs vienmēr varat atinstalēt un atkārtoti instalēt lietotni.

Lai iegūtu vairāk atskaņošanas stundu, varat arī veikt ziedojumus, izmantojot Amazon Card vai Bitcoins.

tvzion apk iestatījumi uz firestick

Likvidēšana

Tātad, iespējams, tas ir viss, kas jums jāzina par TVZion vietnē FireStick. Vienkārši instalējiet lietotni un sāciet skatīties iecienīto saturu. TVZion APK ir viegls, un tā instalēšana prasa tikai dažas minūtes. Turklāt mazais izmērs arī nodrošina, ka lietotne ir viegli pieejama jūsu ierīcē. Iet uz priekšu un izmēģiniet šo lietotni.

Saistīts:

 • Kā instalēt Kino APK
 • Kā instalēt Kodi
 • Kā instalēt Morph TV APK
 • Kā instalēt Solex TV
 • Kā instalēt Theatre Plus APK

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me