Labākie Amazon FireStick / Fire TV kanāli (2020)

>

Šajā rakstā mēs apskatīsim labākos FireStick kanālus. Šie kanāli tiek atbalstīti arī Amazon FireStick 4K, Fire TV un Fire TV Cube.

Labākie ugunsdzēsības kanāli

Fire TV Stick ir ļoti populāra straumēšanas ierīce dažādu iemeslu dēļ. Tas piedāvā gandrīz neierobežotas izklaides iespējas, izmantojot dažādas lietotnes un kanālus. Amazon ir izveidojis savienojumu ar simtiem satura nodrošinātāju un TV tīklu un sniedz jums piekļuvi daudziem FireStick kanāliem.

Varat izpētīt FireStick kanālus daudzās kategorijās, ieskaitot filmas, šovus, sportu, ziņas, bērnus un vēl daudz ko citu. Šos kanālus varat lejupielādēt un instalēt no Amazon Store.

Papildus tam FireStick atbalsta arī virkni trešo personu kanālu vai lietotņu, kuras var viegli lejupielādēt no ierīces uz jūsu ierīci..

Tā kā ir tik daudz Fire TV kanālu, no kuriem izvēlēties, ir viegli sajaukt. Tāpēc mēs esam izvēlējušies dažus no labākajiem jums, lai jums būtu viegli izdarīt izvēli.

Labākie FireStick kanāli (trešo pušu)

FireStickTricks nepārbauda šajā lapā minēto trešo personu lietotņu un kanālu likumību un drošību. Mums nepieder un netiek izplatītas šīs lietotnes no mūsu serveriem. Lietotājiem ieteicams izmantot bezmaksas lietotnes / kanālus tikai tāda satura straumēšanai, kas ir pieejams publiskajā domēnā.  

Viens no iemesliem, kāpēc Amazon Fire Stick ir tik populārs, ir tāpēc, ka tas ļauj jums viegli ielādēt trešo personu lietotnes. Trešās puses lietotnes ir tās, kas nav pieejamas Amazon veikalā. Ir dažas lieliskas lietotnes, kas paredzētas filmām, šoviem, TV tiešraidēm, sportam un citam. Ja jūs kādreiz esat dzirdējis no drauga vai kolēģa, ka viņi skatās kanālus, kas saistīti ar jaunkundzētu FireStick, es esmu pārliecināts, ka viņi runā tikai par šiem kanāliem.

Uzmanību FireStick lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja Fire TV Stick atradīsit straumētu ar autortiesībām aizsargātu saturu, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu FireStick VPN un noslēpt savu identitāti, lai filmas skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

Šie ir iemesli, kāpēc jums visu laiku jāizmanto VPN.

Lasīt: Kā instalēt un izmantot VPN vietnē Amazon FireStick / Fire TV

1. Kino HD APK: Tā ir straumēšanas lietotne pēc pieprasījuma, kas, iespējams, ir arī vispopulārākā. Šī lietotne darbojas jau gandrīz divus gadus un ir kļuvusi tikai labāka. Lietotnē ir daudz filmu un šovu. Tas iegūst augstākās kvalitātes saites no labākajiem avotiem internetā. Kino HD APK pārī arī ar Real Debrid un Trakt. Es nešaubos, ka tas ir viens no labākajiem FireStick trešo personu kanāliem, kas tur atrodas.

Kā instalēt Cinema HD APK vietnē FireStick

2. Titāna TV APK: Tā ir arī pieprasījuma pēc plašsaziņas līdzekļu platforma un popularitātes ziņā ne pārāk tālu atpaliek no Cinema HD APK. Šī lietotne nodrošina visu filmu un TV šovu bibliotēku ar simtiem stundu ilgu izklaidi. Titāna TV lieliski darbojas FireStick un visās citās Fire TV ierīcēs. Šī lietotne sniedz jums vislabākās straumēšanas saites un atbalsta arī Real Debrid. Jūs varat arī pierakstīties, izmantojot savu Trakt kontu.

Kā instalēt titāna TV vietnē FireStick

3. BeeTV APK: BeeTV ir vēl viens lielisks neierobežotu izklaides avots. Izmantojot šo lietotni, varat straumēt ļoti daudz filmu un šovu. Šeit atradīsit arī gandrīz visus jaunos izlaidumus. Lietotne lieliski darbojas FireStick. Tam ir lietotājam draudzīgs un ar tālvadību saderīgs interfeiss. BeeTV arī no kvalitatīvajiem serveriem izvelk visaugstākās straumes. Jūs to varat arī apvienot ar Real Debrid un Trakt. Kopumā ir lieliska lietotne pēc pieprasījuma.

Kā instalēt BeeTV vietnē FireStick

4. Mobdro: Tā ir tiešraidē pieejama TV programma, iespējams, vispopulārākā. Šī lietotne piedāvā plašu kabeļtelevīzijas kanālu klāstu no ASV un vairākām citām valstīm. Vieglā lietotne ir ērti izmantojama jūsu sistēmas resursos un vienmērīgi darbojas visās Fire TV ierīcēs. Tāpēc tas ir viens no labākajiem FireStick trešo pušu kanāliem.

Kā instalēt Mobdro vietnē FireStick

5. Safīra drošais IPTV: Sapphire Secure ir populārs IPTV pakalpojums, kas ļauj piekļūt simtiem satelīta kanālu, sākot no USD 5 mēnesī. Tas ir viens no visrentablākajiem veidiem, kā piekļūt kabeļtelevīzijai no visas pasaules, ieskaitot ASV. Lietotnes Fire TV versija ir pilnībā saderīga ar tālvadību un piedāvā ātru un vienmērīgu navigāciju.

Kā instalēt Sapphire Secure IPTV vietnē FireStick

Ja jums ir nepieciešams vairāk bezmaksas lietotņu Fire Stick vai Fire TV, varat apskatīt mūsu visu populāro lietotņu sarakstu. Pārbaudiet arī to, kā jūs varat ieslodzīt savu FireStick neierobežotam bezmaksas saturam.

Labākie FireStick kanāli (oficiāli)

Lai jums būtu vieglāk saprast, kanālu sarakstu esmu sadalījis šādās kategorijās:

 • Labākie FireStick kanāli filmām un TV šoviem
 • Labākie FireStick kanāli sportam
 • Labākie FireStick kanāli jaunumiem
 • Labākie FireStick kanāli bērniem

Piezīme: Šo oficiālo kanālu instalēšanai esmu sniedzis detalizētas instrukcijas šīs rokasgrāmatas apakšā.

Labākie FireStick kanāli filmām un TV šoviem

Šeit ir filmu un TV šovu populārāko Fire TV kanālu saraksts. Plašāku informāciju par katru kanālu varat lasīt ceļveža nākamajā sadaļā.

 1. HBO GO
 2. HBO Tagad
 3. AMC
 4. ABC
 5. CBS VISAI Piekļuvei
 6. TUBI TV (bezmaksas filmas & TV)
 7. LAIKS IZRĀDEI
 8. KOMEDIJAS CENTRS
 9. HULU
 10. NETFLIX
 11. STARZ
 12. FOX TAGAD
 13. A&E
 14. PLUTO TV
 15. HALLMARK FILMUS TAGAD

1. HBO GO (apmaksāts): Tā ir lieliska vieta HBO faniem, lai straumētu HBO oriģinālus un daudzas filmas, dokumentālās filmas, sporta programmas un īpašos komēdijas. Tajā ir arī daudz prēmiju video, piemēram, aizkulisēs. HBO GO nāk bez maksas ar jūsu HBO abonementu.

2. HBO tūlīt (apmaksāts): Šis kanāls arī dod jums piekļuvi visam, kas ir HBO, gluži kā HBO GO. Tomēr ir viena liela atšķirība. Jums nav nepieciešams HBO TV kanālu abonements HBO Now. Tam ir savi abonēšanas plāni (un arī bezmaksas izmēģinājuma versija).

3. AMC (apmaksāts): Izmantojot šo kanālu, jūs varat skatīties pilnu AMC oriģinālu klāstu un citas AMC ar autortiesībām aizsargātas TV pārraides. Varat izmantot AMC satelīta TV abonementu, lai pieteiktos šajā lietotnē un baudītu visas sezonas. Labās ziņas ir tādas, ka bez pieteikšanās varat skatīties dažādas sezonas pirmizrādes un vairākas ekstras. Ja esat AMC Premiere abonents, jūs arī piekļūstat saturam pēc pieprasījuma..

4. ABC (apmaksāts): Šis FireStick kanāls no vadošā ASV kabeļtelevīzijas tīkla ļauj baudīt ABC epizožu tiešraidi, kā arī TV pārraidi. Tomēr tiešraides TV straumēšana ir ierobežota tikai atsevišķos tirgos un tikai ar iesaistītajiem TV pakalpojumu sniedzējiem. Lai skatītos jaunākās epizodes, jums jāpiesakās, izmantojot konta akreditācijas datus no iesaistītā TV pakalpojumu sniedzēja.

5. CBS (bezmaksas pirkumi lietotnē): Šis bezmaksas lejupielādējamais kanāls ļauj piekļūt nokļūšanas epizodēm, kā arī CBS šovu tiešraidei TV. Noķeršanas epizodes ir pieejamas no nākamās dienas, kad tās tiek demonstrētas. Lai gan jūs varat lietotni saņemt bez maksas, būs nepieciešams pirkums lietotnē, lai iegūtu vairākas piedāvātās iespējas.

6. Tubi TV (bezmaksas): Šī lietotne pēc pieprasījuma ļauj piekļūt ļoti daudzām bezmaksas filmām un TV šoviem. Tajā ir vai nu videoklipi, kas pieejami publiskajā domēnā, vai arī videoklipi, kuriem tas ir ieguvis licenci. Pat ja jūs neatradīsit jaunākās un populārākās filmas vai TV programmas, ir daudz, lai paliktu līmētas vairākas stundas.

7. SHOWTIME (apmaksāts): Izmantojot šo kanālu, jūs varat straumēt SHOWTIME oriģinālos TV šovus, filmas, dokumentālās filmas, sportu un daudz ko citu. Tā ir lietotne pēc pieprasījuma, kurā nav tiešraides TV straumēšanas. Varat sākt ar bezmaksas izmēģinājumu un, ja vēlaties turpināt, varat iegādāties abonēšanas plānu. Šai lietotnei nav nepieciešams SHOWTIME kabeļtīkla abonements. Tomēr, ja jums ir SHOWTIME abonements, jūs to vēlaties izmantot SHOWTIME jebkurā laikā tā vietā (kas ir jūsu sākotnējā abonementa daļa un neko papildu nemaksā)

8. Centrālā komēdija (apmaksāta): Ar šo kanālu iegūstiet pilnīgu piekļuvi pilna spektra TV programmu klāstam no Comedy Central, ieskaitot South Park, The Daily Show ar Trevor Noah, Detroiters un virkni stand-up ekstras. Lietotni var lejupielādēt bez maksas, taču, lai atbloķētu lielāko daļu populāro videoklipu, ir nepieciešami pirkumi lietotnē.

9. Hulu (apmaksāts): Šis kanāls ļauj piekļūt milzīgai filmu un šovu pēc pieprasījuma bibliotēkai un visiem Hulu ekskluzīvajiem oriģināliem. Par papildu samaksu varat arī pievienot TV tiešraidi. Turklāt jūs varat straumēt tādus premium klases tīklus kā Showtime, HBO, Starz un Cinemax par papildu abonēšanu mēnesī

10. Netflix (apmaksāts): Nosaukums, kas nav jāievieš. Netflix ir pasaulē lielākais abonēšanas pakalpojums filmu, šovu, dokumentālo filmu un daudz ko citu straumēšanai. Netflix abonements arī dod jums piekļuvi tonnām Netflix Originals. Tas ir obligāts FireStick kanāls katram straumēšanas entuziastam.

11. Starz (apmaksāts): Šie FireStick kanāli ļauj piekļūt Starz tīkla oriģināliem, TV programmām, filmām un daudz kam citam. Lietotne ļauj straumēt, kā arī lejupielādēt videoklipus. Varat pieteikties lietotnē FireStick, izmantojot tīkla TV abonementu Sākt (izņemot Comcast Xfinity). Ja jums nav Starz tīkla abonementa, jūs joprojām varat izmantot šo lietotni, samaksājot USD 8,99 mēnesī (ir arī 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija).

12. FOX tagad (bezmaksas): Šī lietotne straumē gan pieprasījumu, gan tiešsaistes saturu. Tas ļauj piekļūt pilnām FOX epizodēm un šoviem, piemēram, The Masked Singer, MasterChef, 9-1-1, Empire un citām. Turklāt jūs varat arī skatīties sporta tiešraidi, ieskaitot MLB un Futbolu, FOX tīklā. Kanālā ir ierobežots bezmaksas saturs. Lai izpētītu visu klāstu, ir jāiegādājas lietotnē.

13. A&E (bezmaksas): Ar A&E FireStick kanālā varat skatīties visu A diapazonu&E šovi un vairākas ekstras un izdzēstās ainas, kas nekad netika rādītas TV. Varat straumēt tādas populāru šovu epizodes kā 60 Days In, Storage Wars, Live PD un daudz ko citu.

14. Plutona TV (bezmaksas): Tas noteikti ir viens no labākajiem FireStick kanāliem, ja meklējat bezmaksas saturu. Tajā ir desmitiem bezmaksas Live TV kanālu un vairāk nekā tūkstotis filmu pēc pieprasījuma. Jūs varat sākt lietot Plutona TV uzreiz bez pierakstīšanās. Tomēr, ja jūs izvēlēsities pierakstīties, izmantojot savu Plutona TV kontu, jums būs piekļuve skatīšanās vēsturei un preferencēm visās ierīcēs..

15. “Hallmark Movies Now” (apmaksāta): Neatkarīgi no tā, vai esat Hallmark fans, jums patiks šis FireStick kanāls. Tam ir milzīga satura kolekcija no Hallmark bibliotēkas. Tajā ir visas Hallmark filmas, šovi un vairāki Hallmark īpašie piedāvājumi. Pastāv arī 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija gadījumam, ja pirms abonēšanas plāna pirkšanas vēlaties vispirms pārbaudīt lietotni.

Labākie FireStick kanāli sportam

Šeit ir populārāko Fire Stick kanālu saraksts sporta saturam:

 1. NFL
 2. FOX SPORTS
 3. ESPN
 4. NBC SPORTS
 5. NFL SVĒTDIENAS BIĻETE
 6. CBS SPORTA STREAM & SKATĪT LIVE
 7. FOX SPORTS GO
 8. FUBO TV
 9. MLB Bat
 10. NBA
 11. NHL
 12. UFC
 13. BLEACHER ZIŅOJUMA LIVE
 14. DAZN
 15. Tenisa kanāls

1. NFL (bezmaksas pirkumi lietotnē): Neatkarīgi no tā, vai vēlaties skatīties svarīgākos notikumus vai jaunākās ziņas, NFL FireStick kanālā tas viss ir apskatīts. Ar ļoti daudziem aizraujošiem videoklipiem šī oficiālā NFL lietotne ir lielisks baudījums NFL cienītājiem. Tas arī jūs pastāvīgi atjaunina ar rezultātiem un nozīmīgākajiem notikumiem visas sezonas garumā. Lietotni var lejupielādēt bez maksas, taču dažu veidu videoklipiem ir nepieciešami pirkumi lietotnē

2. Fox Sports (bezmaksas pirkumi lietotnē): Fox Sports ir obligāts sporta mīļotāju piedāvājums Amerikas Savienotajās Valstīs. Tajā ir daudz ekskluzīvu videoklipu, kurus neatradīsit nekur citur. Neatkarīgi no tā, vai esat boksa, NFL, MLB, Futbola, NASCAR, Basketbola vai NCAA fane, Fox Sports kanāli Fire TV Stick sedz to visu. Jūs atradīsit arī daudz ar Golfu un Futbolu saistītu straumi. Un tagad BTN ir arī šī kanāla sastāvdaļa.

3. ESPN (bezmaksas pirkumi lietotnē): Neviens sporta saraksts nav pilnīgs, ja nav pieminēts ESPN. Šis FireStick kanāls nodrošina diennakts piekļuvi ESPN, ESPN +, ESPN 2, ESPN 3, ESPNews, ESPNU, SEC tīklam. & SEC Network +, ESPN tiek deportēti un vēl daudz vairāk. Izmantojot šo lietotni, varat straumēt studijas šovus un dažādus sporta veidus. Tajā ir arī spēļu atkārtojumi, sporta šovi un daudz kas cits. ESPN var bez maksas lejupielādēt kanālu ar pirkumiem lietotnē.

4. NBC Sports (apmaksāts): Tas ir viens no labākajiem FireStick sporta kanāliem. Šis kanāls aptver visu, ko pārraida NBC, un arī daudz ekstras. Ja jums ir NBC tīkla pieteikšanās no sava TV pakalpojumu sniedzēja, varat straumēt visu bez maksas. Ja neesat tīkla abonents, tiešsaistes straumēšanai varat iegādāties NBC Sports Gold abonementu. Izmantojot kanālu NBC Sports, jūs varat skatīties PGA Tour, French Open, Premier League, NFL Sunday Night Football un vairākus citus sporta veidus.

5. NFL svētdienas biļete (apmaksāta): Lai pierakstītos šajā FireStick kanālā, jums ir nepieciešama NFL svētdienas biļete. To var iegūt vietnē https://nflst.directv.com/amazonfiretv. Izmantojot šo kanālu, jūs varat skatīties DirectTV ekskluzīvos pasākumus, ieskaitot svētdienas regulārās sezonas spēles. Lietotne ļauj arī pārskatīt statistiku un rādītājus, kā arī skatīties svarīgākos notikumus.

6. CBS sporta straume & Skatīties tiešraidē (bez maksas): Šis FireStick kanāls, saukts arī par CGS Sports HQ, nodrošina straumēšanu visu diennakti. Lietotne ir pilnīgi bezmaksas, un tai nav nepieciešams TV abonements vai pirkumi lietotnē. Jūs varat skatīties daudzus svarīgākos elementus, atkārtojumus, spēļu priekšskatījumus un daudz ko citu. Jūs varat arī piekļūt ekspertu analīzei un pat ieteikumiem par derībām. Kanāls aptver gandrīz visus nozīmīgākos sporta veidus, ieskaitot NFL, MLB, NCAA, WNBA, koledžu futbolu, PGA Golfu, NHL un citus.

7. Fox Sports GO (bezmaksas): Ja vēlaties skatīties savus iecienītos reģionālos sporta veidus televizorā, Fox Sports Go ir viens no labākajiem FireStick sporta kanāliem. Izmantojot šo lietotni, jūs varat sekot savām iecienītākajām reģionālajām komandām, straumēt sporta veidus tiešsaistē un piekļūt oriģinālajai programmēšanai.

8. Fubo TV (apmaksāts): Šis FireStick kanāls vienā vietā nodrošina virkni sporta kanālu, lai būtu ērti straumēt. Fubo TV piedāvā vairāk nekā 100 sporta kanālus, un vairāk nekā 30 no tiem attiecas uz sporta tiešraidi. Tas dod jums piekļuvi NBC, FOX, CBS sporta tīklam, CBS, NFL tīklam, reģionālajam sporta tīklam, NBCSN, NBA TV, FS1 un vēl daudz citam. Turklāt jūs varat skatīties straumētu tiešraidi un filmas pēc pieprasījuma un TV šovus.

9. MLB Bat (Bezmaksas): Vai vienkārši MLB.TV ir vienas pieturas aģentūra visām lietām MLB. Ja jūs vienlaikus esat MLB ventilators un auklas griezējs, šis FireStick kanāls ir ideāls rīks jums. Šī lietotne tiešraidē demonstrē beisbola spēles un pasākumus, kad tie tiek demonstrēti. Tas darbojas gan jūsu Fire TV, gan arī ar ierīcēm, kas iekurtas iekurt.

10. NBA Fire TV (apmaksāts): Tas ir oficiālais NBA FireStick kanāls FireStick, Fire TV ierīcēm un Amazon Kindle. Tagad jūs varat sekot savām iecienītākajām spēlēm un komandām savā FireStick ar šo lietotni. Tas jums nodrošina pilnīgu piekļuvi NBA spēlēm visā regulārajā sezonā. Lai pierakstītos šajā lietotnē, jums būs nepieciešams NBA League Pass abonements.

11. NHL (bezmaksas pirkumi lietotnē): Ja esat Nacionālās hokeja līgas sekotājs, tad jums noteikti patiks šī oficiālā NHL lietotne FireStick. Šis sporta kanāls FireStick ļauj tiešraidē straumēt iecienītās spēles. Varat arī skatīties svarīgākos elementus un daudz ekstras.

12. UFC (apmaksāts): UFC ir viena lieliska ziņa MMA cienītājiem. Ar UFC Fight Pass jūs piekļūstat UFC Fight Library, UFC Fight Nights, izstādēm, PPV atkārtojumiem, TV šoviem un vairākiem oriģināliem. Tas arī ļauj straumēt visus UFV PPV pasākumus. Lietotne arī ļauj jums būt atjauninātai ar TV grafiku un jaunākajām ziņām.

13. Balinātāja ziņojums tiešsaistē (bezmaksas pirkumi lietotnē): Šis FireStick sporta kanāls aptver virkni tiešraides TV sporta veidu, ieskaitot NBA League Pass, UEFA Čempionu līgu, Europa League, Dan Patrick Show, All Elite Wrestling un vēl daudz ko citu..

14. DAZN (apmaksāts): šis uz abonēšanu balstītais FireStick sporta straumēšanas kanāls ir pieejams ASV un vēl 8 valstīs (ieskaitot Japānu, Kanādu, Itāliju, Brazīliju). Saskaņā ar Wikipedia, šī lietotne katru gadu piedāvā vairāk nekā 250 miljonus straumēšanas stundu. Tas aptver vairāk nekā 70 galvenās sporta līgas, sporta pasākumus un vairākas mazākas sacensības. Pārklājumā ietilpst UEFA Eiropas līga, UEFA Čempionu līga, NHL, NFL, Major League Soccer, FIBA ​​Pasaules kausa izcīņa basketbolā, Premjerlīga un citas.

15. Tenisa kanāls (bezmaksas & Apmaksāts): Tenisa sekotājiem šis sporta kanāls FireStick ir obligāts mēģinājums. Tas aptver daudzas tiešraidē esošās tenisa spēles, kā arī iekļauj ļoti daudz video pēc pieprasījuma, atskaņojumus un svarīgākās vietas. Tomēr ne viss šeit ir bezmaksas. Ja vēlaties pilnībā izpētīt lietotnes iespējas, varat pierakstīties, izmantojot savu kabeļtelevīzijas abonementu, vai iegādāties Tennis Plus abonementu..

Labākie FireStick ziņu kanāli

 1. CBS JAUNUMI - UGUNS TV
 2. FOX JAUNUMI
 3. CNN GO
 4. ABC JAUNUMI
 5. CNBC - UGUNS TV
 6. NBC JAUNUMI
 7. NEWSY - UGUNS TV
 8. MSNBC
 9. BBC JAUNUMI
 10. VIENS AMERIKAS JAUNUMU TĪKLS (OAN)
 11. NPR ONE UGUNS TV
 12. JAUNUMI ON
 13. FOX BUSINESS
 14. AL JAZEERA
 15. SKY JAUNUMI

1. CBS ziņas - Ugunsdzēsības TV (bezmaksas): Šis FireStick ziņu kanāls aptver gan nacionālās, gan pasaules ziņas. Pasaule, ASV ziņas, zinātne / tehnoloģija, politika, izklaide, veselība, noziedzība ir dažas no ziņu kategorijām, no kurām jūs varat izvēlēties. Izmantojot CBSN, jūs visu diennakti straumējat tiešraides ziņas. Papildus jaunumiem jūs varat arī piekļūt dažādiem CBS oriģināliem, ieskaitot CBSN AM un Red & Zils.

2. Fox News (bezmaksas): Grupas Fox News meitasuzņēmums Fox News Firestick kanāls ir bezmaksas ziņu noieta tirgus, kas tiešraidē sniedz piekļuvi jaunākajām ziņām, diskusijām studijās, sarunu šoviem un ziņu brīdinājumiem. Lietotni var bez maksas lejupielādēt, taču tā piedāvā ierobežotu pārklājumu no Fox News Network. Jūs varat skatīties noteiktu notikumu tiešraidi, vairākus ziņu šovus pēc pieprasījuma un videoklipus, kas balstīti uz tēmām.

3. CNN Go (bezmaksas + apmaksāts): CNN Go var bez maksas lejupielādēt ziņu kanālu FireStick ar daudz bezmaksas satura. Tomēr, pierakstoties, izmantojot savu kabeļtelevīzijas abonementu, jūs iegūstat pilnu piekļuvi tiešraidē esošajam CNN kanālam, ātru aktuālo ziņu klipiem, CNN oriģinālajām sērijām, pilna garuma epizodēm un citam..

4. Ziņas par ABC (bezmaksas): Kanāls ABC News FireStick piedāvā straumēt aktuālākos dienas jaunumus, tiešraides ziņu straumes, jaunākās ziņas un virkni īpašu piedāvājumu. Šis kanāls ļauj skatīties tādas populāras programmas kā 20/20, Labrīt, Amerika un citas.

5. CNBC - Fire TV (bezmaksas + maksas): Šis CNBC FireStick biznesa ziņu kanāls ļauj straumēt tiešraides ziņas un pilna garuma epizodes, ja esat pierakstījies ar savu kabeļtelevīzijas abonementu. Varat būt informēts par reāllaika biznesa informāciju un finanšu tirgus pārklājumu. Tas arī dod jums piekļuvi vairākām populārām izrādēm, ieskaitot The Profit, The Deed, Deal or No Deal, Jay Leno's Garage un daudzām citām. Pat ja nepierakstāties, izmantojot kabeļtelevīzijas abonementu, varat skatīties ierobežotas tiešraides ziņas, videoklipus, kā arī jaunākās ziņas.

6. NBC ziņas (apmaksāts): Izmantojot NBC ziņu kanālu FireStick, pēc pierakstīšanās ar kabeļtelevīzijas abonementu jūs varat tiešraidē straumēt MSNBC, NBC tiešraides ziņas un vairākas citas populāras programmas. Jūs arī piekļūstat jaunākajām ziņām, notikumiem un stāstiem, kurus vēlaties skatīties. Varat arī straumēt pilna garuma epizodes, saņemt detalizētu ziņu analīzi un daudz ko citu.

7. Newsy - Fire TV (bezmaksas): Tīkls apgalvo, ka ziņas piegādā tā, kā tam vajadzētu būt - simtprocentīgi bez atzinumiem. Šis FireStick ziņu kanāls ļauj televizorā straumēt ar jaunumiem saistīta satura klāstu.

8. MSNBC (apmaksāts): Varat izpētīt visu MSNBC ziņu satura klāstu, pierakstoties ar TV abonementu. Ja nepierakstāties, joprojām varat saņemt pilna laika piekļuves izmēģinājumu 15 minūšu garumā. Šajā Fire TV kanālā tiek demonstrēti populāri šovi un TV personības, ieskaitot Reičelu Madhedu, Pēdējo vārdu kopā ar Lorensu O’Donnellu, Čaku Todu, Nicolle Wallace, Stīvu Kornacki un citu.

9. BBC News (bezmaksas + apmaksāts): Šis FireStick kanāls nodrošina BBC Network globālo atspoguļojumu jūsu televizorā bez nepieciešamības saņemt kabeļtelevīzijas abonementu. Neatkarīgi no tā, vai jūs interesē bizness, izklaide vai kāda cita populāra tēma, šeit ir viss, ko varat straumēt. Tas arī dod jums piekļuvi pilnmetrāžas TV programmām un populārākajiem stāstiem.

10. One America News Network (bezmaksas pirkumi lietotnē): Viens no visuzticamākajiem avotiem globāliem un nacionāliem jaunumiem par daudzām interesantām tēmām, ieskaitot izklaidi, uzņēmējdarbību un daudz ko citu. Šo FireStick ziņu kanālu var lejupielādēt bez maksas, taču, lai piekļūtu saturam, jums ir jāpērk ikmēneša abonements 4,99 USD vērtībā. Lietotne nepiedāvā bezmaksas saturu.

11. NPR One for Fire TV (bezmaksas): Ja jūs vairāk interesē klausīties ziņas, nevis skatīties, šis ir tas, ko vēlaties Nacionālā publiskā radio (NPR) kanāli FireStick. NPR One FireStick kanāls ļauj straumēt jaunākās apraides, radio šovus un daudz ko citu. Jums vienkārši jāpierakstās ar savu NPR kontu, un šeit viss ir bez maksas.

12. NewsON (bezmaksas): Ja jūs meklējat bezmaksas ziņas, NewsON ir viens no labākajiem Amazon FireStick kanāliem, ko lejupielādēt. Šis kanāls parādīs jums tonnu vietējo videoklipu klipu un lielu daudzumu pieprasījumu pēc pieprasījuma. Tas aptver vairāk nekā 175 vietējos ziņu kanālus no visas ASV. Pats pārsteidzošākais ir tas, ka, lai izmantotu šo lietotni, nav nepieciešams kabeļtelevīzijas abonements. Faktiski tam vispār nav nepieciešama pieteikšanās.

13. Fox Business (bezmaksas + apmaksāts): Ja jūs iepazīstāties ar biznesa jaunumiem, jums vajadzētu izmēģināt Fox Business kanālu FireStick. Šis kanāls piedāvā ziņu tiešraidi no Fox Business Network, kā arī no Fox News kanāla. Tiešraides kanāli katru dienu ir bez maksas 10 minūtes. Lai turpinātu skatīšanos, jāpierakstās pie sava TV pakalpojumu sniedzēja. Varat arī straumēt daudzus piedāvātos TV raidījumus, ieskaitot FBN: am, Varney Co., Rīti ar Mariju, Pēc zvana, Buļļi & Lāči, Vakara rediģēšana un vēl daudz kas cits. Varat arī meklēt satura jautājumus, ieskaitot kiberdrošību, personīgās finanses, mazo biznesu, tehnoloģijas, ekonomiku, valdības tēriņus utt..

14. Al Jazeera (bezmaksas): Ja jūs meklējat ziņas un stāstus no visas pasaules, izmēģiniet Al Jazeera kanālu vietnē FireStick. Šī populārā Kataras (Tuvie Austrumi) ziņu kanāla angļu valodas versijai ir pieejams daudzveidīgs saturs, ieskaitot tiešraidi TV, redaktora izvēli, dokumentālās filmas, sarunu šovus, ziņu žurnālu šovus un daudz ko citu. Šis FireStick kanāls ir pilnīgi bezmaksas. Tam nav nepieciešama pieteikšanās vai TV abonēšanas pierakstīšanās.

15. Sky News (bezmaksas pirkumi lietotnē): Šis kanāls ir lielisks veids, kā iegūt Sky News tiešraidi vietnē FireStick. Papildus tiešraidēm varat straumēt saturu arī citās kategorijās, ieskaitot jaunākās, ASV ziņas, Pasaules, Lielbritānijas ziņas, tehnoloģijas, izklaidi un karalisko ģimeni. Ir daži pirkumi lietotnē. Tomēr šajā FireStick ziņu kanālā ir arī daudz bezmaksas materiālu.

Labākie FireStick kanāli bērniem

 1. PBS bērni
 2. GoNoodle
 3. Niks Dž.
 4. Pokémon TV
 5. Jautri kopā ar Roblox

1. PBS Kids (bez maksas): Tagad kanālā PBS Kids Video FireStick varat piekļūt saviem iecienītākajiem TV seriāliem no PBD Kids. Šajā kanālā ir simtiem lielisku video un daudz šovu no populārā kanāla PBS Kids. Jums būs jāpierakstās ar savu PBS Kids kontu. Ja jums tāda nav, dodieties uz vietni PBSKids.org un izveidojiet to. Kanāls PBS Kids FireStick automātiski izvēlēsies vietējo staciju, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu. Kanālu var mainīt jebkurā laikā.

2. GooNoodle (bezmaksas): Tas ir viens no populārākajiem izglītības pakalpojumiem visā ASV. Šī lietotne ir paredzēta visiem bērniem - bērniem, ģimenēm, kā arī pedagogiem. Kanāls GooNoodle FireStick piedāvā jums simtiem izglītojošu video un jautru aktivitāšu bērniem un ģimenēm. Jūs varat izvēlēties videoklipus no dažādām interesantām kategorijām, ieskaitot jaunākos GoNoodle, Featured in School, NTV: Noodle Television, The Best Tees, Blazer Flesh, GoNoodle House Party, Moose Tube, Awesome Sauce un vēl daudzus citus..

3. Niks Jr par Fire TV (bezmaksas + apmaksāts): Lai straumētu pilna garuma epizodes un daudzus Nika Jr oriģinālus, instalējiet šo FireStick kanālu tūlīt. Tajā ir populāras izrādes, piemēram, PAW Patrol, Bubble Guppies, Ryan's Mystery Playdate, Blue's Clues & Jūs, mirdzēt un spīdēt, top spārns, Peppa Pig, Broken Record, hobijs, es sarāvu Bērnus un vēl daudz ko citu. Liela daļa lietu šeit ir bez maksas. Tomēr, lai atbloķētu visu satura diapazonu un nodrošinātu iespēju bez reklāmām, jums jāpierakstās pie sava TV pakalpojumu sniedzēja.

4. Pokémon TV (bezmaksas): Šis ir oficiālais Pokémon kanāls FireStick un Fire TV ierīcēm. Šī lietotne ļauj jums bez maksas skatīties savas iecienītās Pokémon filmas un epizodes. Šis FireStick kanāls bērniem ļauj straumēt visu, nepierakstoties. Tomēr, lai dalītos skatīšanās pieredzē visās atbalstītajās ierīcēs, ieteicams pierakstīties. Ja jums nav konta, varat ērti reģistrēties oficiālajā vietnē. vietne.

5. Izklaide ar Roblox (bez maksas): Ja vēlaties izveidot savas Roblox spēles, šie FireStick kanāli noteikti būs ļoti noderīgi. Pat ja jūs nemeklējat kādas spēles plānošanu, jūs joprojām varat izbaudīt dažus ļoti saistošus Roblox videoklipus un apmācības. Šis kanāls ir paredzēts bērniem un pusaudžiem vecumā no 12 līdz 15 gadiem. Tomēr man bija diezgan labi pavadīt laiku, izmantojot šo lietotni kā pieaugušajam. Lietotne ir pilnīgi bezmaksas. Nav pirkumu lietotnē, kas jūs pārsteigtu. Tam arī nav nepieciešama pieteikšanās. Jūs varat sākt straumēšanu tūlīt.

Kā instalēt FireStick kanālus no Amazon Store

Ir divi veidi, kā instalēt FireStick kanālus, kas ir oficiāli pieejami Amazon App Store:

 • 1. metode: kanālus meklējiet individuāli
 • 2. metode: izpētiet Fire TV kanālus pēc kategorijām

Metodes ir parādītas zemāk

1. metode: individuāli meklējiet Fire TV kanālus

Lai to izdarītu, jums būs jāizmanto FireStick meklēšanas opcija. Šīs darbības ir šādas:

1: FireStick sākuma ekrānā atlasiet Meklēt (augšējais kreisais stūris)

Labākie ugunsdzēsības kanāli

2: meklējiet kanālu, kuru vēlaties instalēt (teiksim HBO GO)

Noklikšķiniet uz tā meklēšanas rezultātos

meklēt kanālus amazon firestick

3: Nākamajā logā noklikšķiniet uz kanāla ikonas

amazon fire tv nūju kanālu saraksts

4: noklikšķiniet uz Lejupielādēt vai gūt pogas atkarībā no tā, kas tiek parādīts ekrānā

kā iestatīt kanālus uz

5: noklikšķiniet Atvērt vadīt kanālu

Kā iegūt ugunsdzēsības kanālus

2. metode: pārlūkojiet un instalējiet kanālus pēc kategorijām

Šīs darbības ir šādas:

1: atlasiet Lietotnes opcija no FireStick sākuma ekrāna

Labākie ugunsdzēsēju kanāli

Atlasiet Kategorijas sadaļā Lietotnes

Labākās kanālu kategorijas ugunij

2: izvēlieties kategoriju, kurā vēlaties pārlūkot kanālus (teiksim Filmas & TV)

Ugunsdzēsības TV kanāli filmām un TV

3: noklikšķiniet uz kanāla, kuru vēlaties instalēt (teiksim ABC)

Firestick kanālu instalēšanas darbības

4: noklikšķiniet uz Lejupielādēt vai gūt atkarībā no tā, ko redzat ekrānā

lejupielādēt ugunsdzēsības kanālus

5: noklikšķiniet Atvērt kad kanāls ir instalēts

Labākie amazon firestick kanāli

Iesaiņošana

Šis ir mūsu labāko FireStick kanālu saraksts. Šie kanāli ļauj jums skatīties pēc pieprasījuma, kā arī tiešraides TV saturu. Ja domājat, ka mēs kaut ko nokavējām, paziņojiet mums, izmantojot zemāk esošo komentāru sadaļu.

Noklikšķiniet šeit, lai nokļūtu slepenās auklas griešanas viltības tieši savā iesūtnē.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me