25 najlepszych stron z torrentami (2020)

>

Witryny z torrentami są niezrównanym źródłem do bezpłatnego pobierania piosenek, filmów, filmów, książek, gier itp. Zapewniają łatwy dostęp do materiałów niedostępnych w inny sposób w Internecie. Większość krajów na świecie patrzy na nielegalną dystrybucję materiałów w Internecie. Dlatego zabraniają używania torrentów, a także dystrybucji takich materiałów. Jednak większość materiałów znalezionych na torrentach jest bezpieczna i całkowicie legalna.

Zebraliśmy listę najlepszych stron torrentowych dostępnych w Internecie dla Twojej wygody i rozrywki. Nasz przewodnik pomoże ci czerpać korzyści z witryn torrentowych. Większość tych stron internetowych jest od dawna ulubionym miejscem użytkowników. FireStickTricks.com zawiera najnowsze i najpopularniejsze strony internetowe, do których większość użytkowników ma dostęp w celu pobrania plików torrent.

najlepsze strony z torrentami

Ostrzeżenie: Twoje IP jest widoczne dla wszystkich. Dla własnego bezpieczeństwa zaleca się korzystanie z VPN podczas uzyskiwania dostępu do stron z torrentami. VPN omija dławienie usługodawcy internetowego i pomaga w pobieraniu torrentów z większą prędkością. Ukrywa również Twój adres IP i omija ISP / nadzór rządowy.

Osobiście używam i sugeruję ExpressVPN, który jest najbezpieczniejszym i najszybszym VPN na świecie. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wypadek, gdyby nie podobała Ci się ich usługa (co jest bardzo mało prawdopodobne).

Kliknij tutaj, aby otrzymać 3 miesiące za darmo i zaoszczędzić 49% na ExpressVPN

Instruktaż - Jak zainstalować & użyj najlepszej sieci VPN na swoim urządzeniu

Jak działają strony torrentowe?

To dobre pytanie. Jednak strony torrentowe to tylko część całego procesu torrentowego. Lepszym pytaniem jest więc: „jak działa torrent?”

Zwykle, gdy pobierasz coś przez Internet, łączysz się z serwerem, na którym plik jest przechowywany, za pomocą strony internetowej, która ułatwia pobieranie. Kliknij opcję „Pobierz” i poproś witrynę, aby nakazała serwerowi pobranie żądanego pliku na urządzenie.

Innymi słowy, pobierany plik jest hostowany przez serwer.

Jest to system pobierania „serwer do klienta”. W tym przypadku serwer jest urządzeniem cyfrowym, które hostuje plik, a ty jesteś klientem.

Torrent działa w zupełnie inny sposób. Wykorzystuje technologię „peer-to-peer (P2P)” zamiast systemu „serwer do klienta”. Tutaj pobierasz od ludzi (takich jak ty i ja), a nie z serwera. Dlatego też lubię nazywać to „pobieranie osób”.

Największa różnica między serwerem a klientem i peer-to-peer polega na tym, że w przypadku tego drugiego (P2P) nie polegasz na jednej osobie. Zamiast tego pobierasz różne fragmenty pliku jednocześnie od wielu partnerów (lub osób). Z tego co wiesz, możesz pobierać od Johna, Joe i Jamesa jednocześnie.

Zanim przejdziemy do tego dalej, pozwól, że przedstawię ci dwa bardzo często używane terminy w świecie torrentowania - Siewnik i Leecher.

Są to naprawdę niezwykle proste warunki do zrozumienia.

Siewnik to osoba, która przesyła plik
Leecher to osoba, która pobiera plik

Są tak trafnie nazwani! Ale nie przejmuj się byciem pijawką. Możesz przyczynić się do społeczności P2P, będąc siewnikiem podczas pobierania. Każdy downloader może zostać siewnikiem.

Aby połączyć się z siecią torrentów peer-to-peer oraz pobierać lub inicjować pliki, potrzebujesz klienta torrent. Obecnie uTorrent jest najpopularniejszym klientem torrent. BitTorrent jest także jedną z najczęściej używanych aplikacji do torrentowania.

Musisz więc po prostu pobrać jedną z aplikacji torrentowych, taką jak uTorrent, użyć z nią pliku torrent i pobrać plik, który chcesz.

Jaką rolę to pełnią strony z torrentami grać?

Witryny z torrentami dają dostęp do plików torrent, których używasz z klientami torrent, takimi jak uTorrent lub BitTorrent.

Im większa liczba siewników, tym szybsze jest pobieranie. Jednym z czynników decydujących o skuteczności dobrej strony torrentowej jest jej zdolność do wyszukiwania plików torrentowych z dużą liczbą seederów.

Gdy znajdziesz się na jednej z tych stron z torrentami, najpierw wyszukaj plik, który chcesz pobrać. Każda strona z torrentami ma opcję wyszukiwania.

Prawdopodobnie znajdziesz wiele opcji w wynikach wyszukiwania (czasami nawet w setkach). Chodzi o to, aby znaleźć oryginalny plik torrent (omówiony w sekcji Jak rozpoznać fałszywe torrenty) z dużą ilością seederów.

Gdy znajdziesz żądany plik torrenta, możesz go pobrać na swoje urządzenie, a później otworzyć za pomocą BitTorrenta lub dowolnego innego klienta, którego używasz. Inną opcją jest wybranie łącza Magnet z plikiem torrent na stronie torrent. Link Magnet otwiera plik torrent bezpośrednio z klientem bez konieczności pobierania pliku.

Teraz wystarczy poczekać na zakończenie pobierania.

Jak wyszukiwać i pobierać torrenty

Najprostszym sposobem wyszukiwania torrentów jest Google. Wpisz zapytanie w polu tekstowym i dodaj słowo kluczowe „torrent”. Google automatycznie wyświetli wyniki dla żądanego zapytania. Możesz wybrać łącze, które odpowiada Twoim potrzebom, i użyć dowolnego z wyżej wymienionych klientów torrent, aby łatwo pobrać pliki torrent w systemie.

Jak rozpoznać fałszywe torrenty

Większość stron z torrentami dostarcza użytkownikom informacji na temat różnic między fałszywym torrentem a prawdziwym. Te witryny torrentowe wymagają pomocy użytkowników w identyfikacji fałszywych linków torrentowych. Jeśli takie informacje nie są dostarczane przez witrynę torrent, użytkownik może samodzielnie zidentyfikować fałszywy torrent. Użytkownik powinien sprawdzić stosunek seder / leecher linku, szukając zdrowych torrentów na stronach internetowych.

Prawdziwe torrenty zwykle mają duży stosunek siewnika do leechera. Większość stron internetowych aktualizuje linki torrentów, wyświetlając na nich zweryfikowany status, co pomaga odróżnić fałszywe torrenty od prawdziwych. Poza tym nigdy nie wpadnij w pułapkę pobierania najnowszych plików. Istnieje mniej szans na uzyskanie niedawno wydanego filmu lub dźwięku za pośrednictwem torrentów. Ponieważ początkowo są one niedostępne publicznie, przesyłający często może wprowadzić użytkownika w błąd.

Dobrą zasadą jest, aby nie pobierać plików z rozszerzeniem WMV lub VMA, ponieważ są one zwykle fałszywe. Ponadto użytkownicy torrentów powinni zawsze sprawdzać status pobieranych plików RAR, TAR i ZIP, aby zapobiec możliwemu oszustwu.

Zanim zaczniemy od listy najpopularniejszych stron torrentowych, zapoznaj się z zastrzeżeniem prawnym.

Zrzeczenie się & Ostrzeżenie prawne Torrent

FireStickTricks.com nie zatwierdza nielegalnego udostępniania treści chronionych prawem autorskim. Zanim przejdziemy dalej, zauważ, że udostępnianie plików P2P jest procesem prawnym, ponieważ większość udostępnianych plików jest chroniona prawem autorskim. W przypadku przesłania któregokolwiek z tych plików chronionych prawem autorskim istnieje ryzyko wszczęcia postępowania cywilnego w takich krajach, jak USA, Kanada, Wielka Brytania i Australia, aby wymienić tylko kilka.

Takie procesy sądowe są kierowane do grupy użytkowników lub osób fizycznych według uznania. Pozwy cywilne P2P są przestępstwem i mogą powodować obciążenia emocjonalne i finansowe dla oskarżonych.

Ponadto dostawcy usług internetowych mogą udostępniać historię wszystkich działań związanych z przesyłaniem i pobieraniem stronom będącym powodami naruszenia praw autorskich. Krótko mówiąc, im więcej danych przesyłasz i pobierasz, tym większe jest prawdopodobieństwo wniesienia skargi przez grupy ochrony praw autorskich.

Najlepsze strony z torrentami 2020

Zanim zaczniemy od listy witryn, oto jak ukryć swoją tożsamość podczas torrentowania (zdecydowanie zalecane)

Nie należy używać witryn Torrent do nielegalnego pobierania. Tak długo, jak pobierasz przedmioty chronione prawem autorskim za pośrednictwem torrentów, nie musisz się martwić o problemy prawne. Jeśli jednak z jakichś innych powodów chcesz zachować prywatność swoich działań związanych z przeglądaniem / przesyłaniem strumieniowym / torrentowaniem, najlepszym wyborem jest dobra sieć VPN z torrentowaniem. Istnieje wiele powodów, dla których ludzie wybierają VPN. One;

 • Chroń swoją tożsamość online
 • Zapobiegaj ograniczaniu przepustowości przez dostawcę usług internetowych (co pomaga w szybszym pobieraniu)
 • Obejdź nadzór rządu i dostawcy usług internetowych
 • Odblokuj strony z torrentami, a także inne usługi blokowane geograficznie, takie jak Netflix, BBC iPlayer
 • unikaj informacji o prawach autorskich i problemów prawnych

Należy zauważyć, że nie wszystkie sieci VPN są niezawodne do torrentowania. Polecam ExpressVPN, którego osobiście używam na wszystkich urządzeniach, w tym na PC, telefonie komórkowym i Amazon FireStick. ExpressVPN jest przyjazny dla torrentów i nie nakłada żadnych ograniczeń na pobieranie. Zapewnia również „30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez zadawania pytań” na wypadek zmiany zdania.

Oto jak zainstalować ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 1: Uzyskaj subskrypcję ExpressVPN TUTAJ.

Krok 2: Kliknij TUTAJ aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 3: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszemu i najlepszemu torrentowemu VPN.

połącz expressvpn dla kodi

Teraz spójrzmy na listę 25 najlepszych stron z torrentami.

 1. The Pirate Bay
 2. YTS
 3. 1337x
 4. RARBG
 5. Nyaa.si
 6. Torrentz2
 7. EZTV
 8. LimeTorrents
 9. Pobieranie torrentów
 10. KATCR.CO
 11. Zooqle
 12. Torrents.io
 13. Torrent Galaxy
 14. ETTV Torrents
 15. Torlock
 16. Torrentfunk
 17. ETTV Torrents
 18. BTDigg
 19. iDope
 20. Monova
 21. Sky Torrents
 22. YourBittorrent
 23. BitPort
 24. Toorgle
 25. DirtyTorrents

1. The Pirate Bay

najlepsze strony z torrentamiOkreślany jako „King of Torrents” The Pirate Bay jest jedną z najlepszych stron z torrentami do pobierania torrentów z Internetu. The Pirate Bay zapewnia łatwy dostęp do audio, wideo, filmów, piosenek, oprogramowania, gier i wielu innych. Użytkownicy mogą z łatwością przejrzeć tysiące linków związanych z ich wyszukiwaniem i znaleźć ten, który najbardziej im odpowiada. The Pirate Bay słynie z unikania wielu wyłączeń i blokad przed rządem, dlatego jest najlepszą stroną z torrentami dostępną w Internecie.

Ponadto użytkownicy VIP lub identyfikatory zaufanych użytkowników dostępne na stronie pozwalają użytkownikom rozróżniać legalne linki i oszustwa. Witryna zapewnia nawet obsługę linków magnetycznych, a prosty interfejs jest nie tylko łatwy w użyciu, ale także łatwy w nawigacji.

Adres URL witryny - https://thepiratebay.org/

2. YTS

Link - https://yts.am/

strony z torrentamiYTS.am to kolejna popularna strona z torrentami. Strona jest nieoficjalnym następcą nieistniejącej już grupy YTS i YIFY. Na stronie znajduje się obszerna lista filmów, w tym klasyka i najnowsze wydania. Ze względu na minimalistyczny design i przyjazny interfejs użytkownika strona idealnie pasuje do użytkowników o ograniczonej przepustowości.

Strona jest miejscem, w którym torrenty filmowe. Nawet torrenty filmowe pobrane z YTS są łatwe w przepustowości dla użytkownika, dzięki czemu stają się ulubieńcem entuzjastów filmów. YTS ma ogromną bazę użytkowników, która pomaga protokołowi BitTorrent działać w bardziej efektywny i wydajny sposób.

3. 1337x

Strona internetowa - https://1337x.to/

najlepsze strony z torrentamiTrzeci najpopularniejszy serwis torrentowy 2018 roku, według blogu informacyjnego TorrentFreak, miał 1337x. Witryna ma prosty interfejs użytkownika ze zorganizowaną ścieżką dla każdego katalogu. Świeża zawartość jest przesyłana do witryny co godzinę, dzięki czemu strona ta jest jedną z najczęściej używanych witryn do pobierania torrentów. Witryna zawiera nie tylko doskonałą kolekcję filmów, programów telewizyjnych, audio, wideo, gier, oprogramowania i piosenek, ale może także pomóc użytkownikowi znaleźć to, czego szukają.

1337x przeszedł ogromne zmiany, aby poprawić niektóre funkcje bezpieczeństwa w celu ułatwienia dostępu użytkownikom, co również pomogło ulepszyć interfejs. Dlatego jest to nasz trzeci wybór do wyszukiwania torrentów w Internecie, będąc jednocześnie dobrą kombinacją zorganizowanego interfejsu z różnymi torrentami.

4. RARBG

Strona - http://rarbg.to/

Znaleziony w 2008 r. RARBG jest kolejną witryną pobierania torrentów, która początkowo była bułgarskim narzędziem do śledzenia, teraz pomaga użytkownikom w udostępnianiu plików peer-to-peer za pośrednictwem protokołu BitTorrent. Witryna umożliwia pobieranie plików torrent, a także obsługę linków magnetycznych. Ma tysiące aktywnych użytkowników i zapewnia wiele nasion. Możesz znaleźć zarówno stare, jak i nowe torrenty, dzięki czemu RARBG jest jedną z najbardziej preferowanych stron z torrentami dla piosenek, gier, oprogramowania, filmów, filmów i plików audio.

RARBG stale aktualizuje i dodaje nowe torrenty na swojej stronie internetowej. Duży ruch na stronie pomógł stronie zdobyć pozycję na liście bloków wielu krajów, takich jak Bułgaria, Dania, Wielka Brytania i Portugalia. Tak więc, aby użyć RARBG, musisz najpierw użyć VPN.

5. Nyaa.si

Witryna - https://nyaa.si/

najlepsze strony z torrentamiNyaa to chińskie wskrzeszenie znanego wcześniej anime torrenta Nyaa. Nyaa została zamknięta w 2017 roku, otwierając ścieżkę dla Nyaa. Strona zawiera wszelkiego rodzaju filmy anime i audio, do których można łatwo uzyskać dostęp poprzez przyjazny interfejs użytkownika witryny. Witryna obsługuje zarówno chińskich, jak i anglojęzycznych użytkowników.

6. Torrentz2

Link - https://torrentz2.eu/

Torrentz2.eu to darmowa, szybka i wydajna wyszukiwarka meta, która łączy wyniki z kilkudziesięciu wyszukiwarek. Posiada prosty i łatwy w użyciu interfejs z obszerną biblioteką torrentów zawierającą ponad 61 milionów torrentów. Torrentz2 został wydany jako stand-in dla oryginalnej strony Torrentz.EU. Witryna ma teraz niski profil.

Nadal zawiera niektóre funkcje oryginalnej strony Torrentz. Torrentz2 jest jednym z najlepszych i najbardziej niezawodnych programów śledzących dostępnych w Internecie.

7. EZTV

URL: https://eztv.io/

najlepsze strony z torrentamiJeśli spędziłeś trochę czasu w świecie torrentów, zapewne już słyszałeś o EZTV. Jest to dostawca torrentów, który był widoczny na prawie wszystkich głównych stronach torrentowych. Teraz mają własną stronę.

EZTV to jedna z niewielu stron z torrentami przeznaczona wyłącznie do programów telewizyjnych. Na tej stronie znajdziesz prawie każdy torrent telewizyjny dostępny do pobrania. Obsługuje zarówno pobieranie bezpośrednie, jak i magnes.

Mimo że mają dobrą kolekcję programów, nie ma wielu seederów, nawet w najnowszych odcinkach. Ponadto nie zawsze mogą mieć filmy 1080p. Większość ich torrentów jest ograniczona do 720p.

8. LimeTorrents

Link do strony - https://www.limetorrents.info/

najlepsze strony do torrentowaniaNa podstawie opinii użytkowników ta strona ma jedną z największych baz danych torrentów w Internecie. Użytkownicy mogą łatwo ustalić, czy warto pobrać torrent. LimeTorrents posiada przyjazny interfejs użytkownika z torrentami pochodzącymi z większych i lepszych trackerów. Witryna zawiera listę wewnętrznych list, które pozwalają użytkownikowi spojrzeć na datę dodania torrenta, jego rozmiar, siewnik i miernik stanu zdrowia dla każdego torrenta.

Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do obszernej strony informacyjnej dla każdego torrenta, aby dowiedzieć się więcej o pliku torrent. Stare torrenty są w większości niedostępne na tej stronie, dlatego strona może być używana jako opcja kopii zapasowej do pobierania torrentów. Operator LimeTorrents.cc uruchamia również pamięć podręczną witryny torrentów iTorrents. Ta pamięć podręczna torrentów jest używana przez różne inne wyszukiwarki torrentów.

9. Pliki do pobrania torrent

Odwiedź stronę internetową - https://www.torrentdownloads.me/

pliki do pobrania torrentOgromna baza danych i zawartość w połączeniu z prostym, ale szczegółowym interfejsem sprawiają, że pobieranie Torrent jest dobrym wyborem. Witryna zawiera wiele kategorii do pobrania, dzięki czemu jest dobrym wyborem do pobierania torrentów. Witryna daje możliwość komentowania i oceniania plików torrent. Komentarze i oceny pomagają ograniczyć obecność fałszywych plików na stronie.

Pasek wyszukiwania w Torrent Downloads zawiera nawet opcję wyszukiwania zaawansowanego. Funkcja wyszukiwania zaawansowanego pozwala użytkownikom zawęzić wyniki wyszukiwania na podstawie kategorii, dostawcy i statusu. Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat konkretnego linku torrentowego, w tym nazwę przesyłającego, datę przesłania, dystrybutora, rozmiar pliku, liczbę nasion i kondycję linku. Informacje te pozwalają ustalić ogólną autentyczność linku torrentowego.

10. KATCR.CO

URL - https://katcr.co/

KATCR to oficjalna strona pobierania kickass torrent. Witryna zawiera różne torrenty do pobierania filmów, telewizji, gier, muzyki i wielu innych. Najnowsze torrenty są regularnie aktualizowane w bazie danych. Istnieje wiele kopii witryny, jednak jest to oficjalna strona, która zapewnia prosty i łatwy dostęp do wszystkich potrzeb związanych z torrentowaniem.

Witryna KATCR ma bardzo prosty interfejs z pojedynczym paskiem wyszukiwania i kategoriami, które chcesz wybrać. Witryna jest prosta, łatwa w obsłudze, a użytkownicy mogą łatwo znaleźć torrenty, których szukają. Witryna zawiera nawet opcję logowania na pierwszej stronie.

11. Zooqle

Link do strony internetowej - https://zooqle.com/

Zooqle posiada imponującą bazę danych złożoną z ponad 3,5 miliona torrentów. Na stronie znajduje się wiele torrentów audio, wideo, gier i oprogramowania. Witryna zyskała popularność dopiero niedawno, ze względu na bazę danych obejmującą 37 000 filmów i ponad 600 programów telewizyjnych.

Interfejs strony internetowej jest prosty, ale łatwy w użyciu. Witryna ma wiernych fanów, którzy używają strony z torrentami do ciągłego pobierania torrentów. Strona internetowa pozostaje pod radarem od dłuższego czasu. Jednak wraz ze wzrostem liczby użytkowników na stronie Zooqle ma się jeszcze bardziej rozwijać.

12. Torrents.io

Strona internetowa - https://torrents.io/

Pomimo dostępności tysięcy różnych stron z torrentami w Internecie, Torrents.io cieszył się ogromną popularnością w ruchu, gdy użytkownicy odwiedzili witrynę w celu pobrania tysięcy torrentów. Witryna zawiera ogromną bazę danych torrentów, które można łatwo pobrać za pomocą prostego interfejsu użytkownika witryny. Torrents.io to meta-wyszukiwarka, która może łączyć pliki torrentów i magnesować linki z innych stron torrentowych.

Możesz znaleźć szczegółowe informacje na temat konkretnego linku torrentowego, w tym nazwę przesyłającego, datę przesłania, dystrybutora, rozmiar pliku, liczbę nasion i kondycję linku. Informacje te pozwalają ustalić ogólną autentyczność linku torrentowego.

13. Torrent Galaxy

Wizyta - https://torrentgalaxy.org/

Torrent Galaxy to kolejna witryna do pobierania torrentów, która może pomóc Ci znaleźć torrent, którego szukasz. Dzięki szybkiej i zróżnicowanej bazie danych Torrent Galaxy ma wiele kategorii, z których można pobrać. Strona zawiera anime, książki, gry, filmy, piosenki, aplikacje, filmy, filmy dokumentalne, programy telewizyjne, programy sportowe i wiele innych. Interfejs użytkownika to przejrzysty, przyjazny dla użytkownika układ, który pomaga użytkownikowi pobrać najlepszy dostępny torrent.

14. Torrenty ETTV

Strona - https://www.ettv.tv/home/

ETTV Torrents to jedna z niewielu stron torrentowych, która ma ogromną bazę epizodów telewizyjnych. Użytkownicy mogą łatwo znaleźć najnowsze programy telewizyjne w ETTV Torrents i pobrać je. ETTV Torrents to także najlepsza strona torrentowa do pobierania filmów, książek, oprogramowania i dźwięku.

Strona ma łatwy w użyciu interfejs, który jest dość prosty. Użytkownicy mogą łatwo wyszukiwać torrenty, których chcą, a witryna łatwo przegląda ich ogromną bazę danych. Strona zawiera wiele programów w różnych językach, dlatego jest atrakcyjna dla znacznie większej liczby odbiorców niż inne strony z torrentami.

15. Torlock

Strona internetowa - https://www.torlock2.com/

Jedną z rzadkich stron internetowych, ale jedną z najlepszych stron torrentowych w Internecie jest Torlock. Strona zawiera ogromną bazę zweryfikowanych torrentów. Strona zawiera głównie torrenty do muzyki, anime i e-booków, a także wiele innych plików. Interfejs strony internetowej jest czysty, przyjazny dla użytkownika i jest aktualizowany dla każdej nowej wersji torrent. Poza tym, że jest dużą bazą zweryfikowanych torrentów, Torlock płaci użytkownikom za znalezienie dowolnego fałszywego linku torrentowego.

Witryna twierdzi, że ma ponad pięć milionów zweryfikowanych torrentów. Witryna zawiera nawet listę 100 najlepszych, pokazującą wszystkie popularne pliki do pobrania torrent. Większość treści na Torlock jest trudna do znalezienia na jakiejkolwiek innej stronie z torrentami, dlatego sprawia, że ​​Torlock jest przystankiem dla każdego rodzaju torrenta.

16. Torrentfunk

Link do strony - http://www.torrentfunk.com/

Inną popularną stroną internetową do pobierania torrentów jest Torrentfunk. Witryna zawiera nie tylko sporą bazę torrentów z całego Internetu, ale także wskaźnik statusu weryfikacji. Status weryfikacji pozwala użytkownikom filtrować fałszywe linki i wybierać ten, który najlepiej nadaje się do ich użycia. Oprócz statusu weryfikacji, Torrentfunk zawiera nawet jedną z najbardziej zaawansowanych sekcji recenzji użytkowników. Sekcja umożliwia użytkownikom czytanie i publikowanie komentarzy do swoich ulubionych linków.

Witryna zawiera nawet datę dodania linku torrent, nazwę osoby przesyłającej, liczbę nasion i kondycję nasion. Ogólnie rzecz biorąc, strona internetowa to pakiet dla każdego, kto szuka jednego miejsca, aby znaleźć swoją ulubioną muzykę, filmy, oprogramowanie lub gry.

17. Torrenty ETTV

URL: https://ettvtorrents.com/

To kolejna strona z torrentami poświęcona programom telewizyjnym. Jeśli chcesz pobrać filmy, musisz wypróbować jedną z innych opcji na tej liście najlepszych stron Torrent.

Na tej stronie znajdziesz wiele popularnych programów telewizyjnych i odcinków. Jednak może nie wydać ostatnio odcinków. Zwykle epizody są dostępne po kilku tygodniach od ich wydania.

ETTV jest również znaną nazwą w świecie torrentów. Ich torrenty są dostępne również na innych stronach z torrentami.

Niestety nie oferują też wielu pobrań 1080p. Na szczęście dostępne jest pobieranie magnesów, co nieco ułatwia.

18. BTDigg

Link - https://btdig.com/

Uruchomiona w styczniu 2011 r. BTDigg jest pierwszą wyszukiwarką BitTorrent DHT. BTDigg nie polega na plikach torrentowych, ale polega na wykorzystaniu DHT BitTorrenta do wyszukiwania nowych plików. Witryna ma prosty interfejs retro, który zapewnia użytkownikom wyszukiwanie pełnotekstowe nad aktywnymi torrentami za pośrednictwem interfejsu internetowego. BTDigg zbiera metadane torrentów i analizuje sieć DHT. Główną zaletą korzystania z BTDigg jest brak zaangażowanych torrentów i brak zapisywania treści. Wyszukiwarka BTDigg obsługuje zapytania w wielu językach azjatyckich i europejskich. Wszystko, co możesz zobaczyć na stronie głównej, to pole wyszukiwania. Wyniki wyszukiwania BTDigg wyświetlają szczegółowe informacje o torrentach.

19. iDope

Link - https://idope.se/

iDope to przyzwoita opcja, aby uzyskać dostęp do torrentów z kategorii Filmy i programy. Chociaż strona nie ma tylu seederów, jak najpopularniejsze strony z torrentami na tej liście, nadal pobiera akceptowalnie szybko. Wyrównuje opcje pobierania z wielu zaufanych torrentów.

Pobieranie magnesu gwarantuje, że możesz zacząć pobierać zawartość bezpośrednio, bez konieczności uprzedniego pobrania pliku torrent.

Możesz nie znaleźć tutaj wielu filmów w jakości 1080p. Jednak jeśli szukasz małych filmów w rozdzielczości 720p, istnieje wiele opcji.

20. Monova

Link do strony - https://monova.org/

Świetna strona z torrentami, Monovo ma czysty i ładny interfejs, umożliwiając użytkownikom dostęp do tysięcy torrentów w Internecie. Jednak strona zawiera wiele reklam, które mogą powodować problemy, ale ta strona jest dobrym miejscem do pobierania torrentów. Użytkownicy mogą nawet zarejestrować się na stronie i przesyłać własne pliki torrent. Witryna oferuje szeroki zakres kategorii do wyboru, dzięki czemu jest dobrą opcją torrentowania.

21. Sky Torrents

Link - https://www.skytorrents.to/

Kolejną ważną stroną na naszej liście są Sky Torrents. Ta witryna do pobierania torrentów zawiera ogromną bazę danych oraz czysty i prosty interfejs bez bombardowania użytkowników reklamami. Sky Torrents jest ulubieńcem każdego, kto chce cieszyć się maksymalną prywatnością przy minimalistycznym śledzeniu. Przyjmuje nawet darowizny od użytkowników w postaci kryptowalut, takich jak bitcoin lub ethereum. Według strony internetowej Sky Torrents zawiera 21, 841, 003 torrentów w indeksie, dzięki czemu baza danych jest dość duża.

22. YourBittorrent

Strona internetowa - https://yourbittorrent.com/

YourBittorrent to kolejna niesławna baza danych torrentów na naszej liście. Strona ma kontrowersyjną historię. Witryna została pierwotnie znaleziona w 2003 roku i została stworzona jako współpraca dwóch partnerów. W końcu założyciel musiał zamknąć oryginalną stronę z nieznanych przyczyn.

W 2009 roku pojawiła się podobna strona o nazwie YourBittorrent. Witryna ma prosty interfejs, do którego każdy może łatwo uzyskać dostęp. Interfejs jest łatwy w użyciu i dość prosty. Linki są w większości weryfikowane i pokazują datę dodania linku do strony. Strona zawiera ponad milion linków torrentowych, a liczba ta szybko rośnie z dnia na dzień. Ze względu na popularność strona jest zabroniona w Portugalii i Wielkiej Brytanii.

23. BitPort

Link- https://bitport.io/

BitPort to freemium torrenting. Oznacza to, że umożliwia ograniczone bezpłatne pobieranie. Możesz kupić abonament na zwiększenie przepustowości i dodatkowe funkcje.

Musisz założyć konto w BitPort, aby zacząć korzystać z usługi. Bezpłatny plan pozwala na maksymalnie 1 GB miejsca w chmurze, ma tylko 1 miejsce do pobierania i ogranicza Cię do 1 torrenta dziennie. Prędkości pobierania nie są gwarantowane. Ponadto nie zapewnia żadnych zabezpieczeń, ponieważ istnieje tylko dostęp HTTP i kontrola antywirusowa.

Płatne plany zaczynają się od 5 USD miesięcznie i 30 GB miejsca w chmurze. Dzięki płatnym planom zyskujesz więcej miejsc, większą prędkość pobierania, nieograniczoną liczbę torrentów i większe bezpieczeństwo.

Bitport ma również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

24. Toorgle

Strona internetowa - http://www.toorgle.com/

Toorgle to meta-wyszukiwarka, która prowadzi do ponad czterystu stron z torrentami. Strona zapewnia łatwy dostęp do stron z torrentami i ich bazami danych z całego Internetu. Toorgle posiada pasek wyszukiwania Firefox i wtyczkę Facebook, dzięki czemu strona jest łatwa w użyciu i dostępna z poziomu przeglądarki. Informuje również użytkowników o stanie łącza torrent, szybkości pobierania i liczbie pobrań.

25. DirtyTorrents

Link - https://dirtytorrents.com

Dirty Torrents to miejsce, z którego można pobierać programy, filmy, audio, aplikacje, gry i inne. To bardzo przypomina wyszukiwarkę torrentów. Pokazuje torrenty z popularnych witryn, takich jak The Pirate Bay, LimeTorrents, 1337x, Torlock i inne. Te strony są już na naszej liście.

Dzięki znacznej liczbie seederów, przyzwoitym prędkościom pobierania i wielu zweryfikowanym torrentom, Dirty Torrents z łatwością trafia na naszą listę najlepszych stron z torrentami.

Minimalny interfejs tej witryny ułatwia rozpoczęcie pracy. Możesz przeglądać zawartość według kategorii lub po prostu wpisać słowa kluczowe, aby znaleźć to, czego szukasz.

Wniosek

Jeśli kiedykolwiek zabraknie Ci opcji dostępu do witryn pobierania torrentów, zawsze możesz odwiedzić FireStickTricks.com, aby zobaczyć te, które są aktualnie uruchomione. Stworzyliśmy listę i uszeregowaliśmy najlepsze witryny torrentów dla Twojej wygody, gwarantując najlepsze pobieranie torrentów przez cały czas.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me