10 geriausių „Stremio“ priedų | Galutinis sąrašas 2020 metams

>

Šiame straipsnyje mes suapvaliname geriausius „Stremio“ priedus. Šie priedai veikia visose platformose, kurios suderinamos su „Stremio“. Vėliau rasite šiame straipsnyje instrukcijas, kaip įdiegti „Stremio“ priedus.

„Stremio“ žiniasklaidos transliavimo paslauga per pastaruosius porą metų įgijo nemažą populiarumą. Kartu pateikiama neįtikėtinai paprasta sąsaja, kuri tiesiog palengvina srautinį transliavimą. Ši platforma leidžia žiūrėti filmus, serialus, tiesioginę TV, „YouTube“ vaizdo įrašus ir dar daugiau. Jei to dar neturite, paaiškinkite, kaip įdiegti „Stremio“ „FireStick“ ir „Android TV Box“.

Kaip ir „Kodi“, „Stremio“ reikalauja papildymų turinio srautui transliuoti. Priedai sujungs jus su daugialypės terpės serveriais visame pasaulyje ir suderins srautines nuorodas, iš kurių galėsite rinktis. Tačiau skirtingai nei „Kodi“, „Stremio“ priedai yra atsisiunčiami ir įdiegiami internete ir neužima vietos jūsų įrenginio vietinėje atmintyje. Tai ne tik laisva vietos įrenginyje, bet taip pat leidžia įsitikinti, kad papildymą reikia įdiegti tik viename įrenginyje ir jis galimas visuose „Stremio“ įrenginiuose (jei esate prisijungę prie tos pačios „Stremio“ paskyros visuose įrenginiuose)..

Be to, skirtingai nei „Kodi“, „Stremio“ priedus įdiegti yra daug paprasčiau. Jums tereikia nuvykti į „Stremio“ priedų biblioteką, išsirinkti papildymą ir įdiegti jį vienu spustelėjimu.

„Stremio“ taip pat siūlo oficialius ir trečiųjų šalių (bendruomenės) priedus, tokius kaip „Kodi“. Tačiau „Stremio“ priedų biblioteka nėra niekur tokia didelė kaip „Kodi“. Yra tik keletas priedų, iš kurių galite pasirinkti. Manau, kad ateityje tai pasikeis, kai daugiau kūrėjų pradės domėtis šia platforma.

Mes išrinkome jums geriausius „Stremio“ priedus. Pažiūrėk!

Dėmesio vartotojai: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei internete rastumėte srautiniu būdu saugomą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju gauti gerą VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad jūsų filmų žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai.

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

Štai priežastys, kodėl turite visą laiką naudoti VPN.

Geriausi „Stremio“ priedai

Taigi, čia yra mūsų populiariausių „Stremio“ priedų sąrašas. Šiame sąraše yra tiek oficialių, tiek bendruomenės (trečiųjų šalių) priedų.

  Kaip perkelti programas iš „FireStick“ naudojant „Downloader“ programą

1. Piratų įlanka

„Pirate Bay Stremio“ priedas suteikia prieigą prie visos labai populiarios „The Pirate Bay“ kančios svetainės duomenų bazės. Šis priedas leidžia srautiniu būdu perduoti torrent turinį, pirmiausia jo neatsiųsdami į savo įrenginį. Čia yra neišsamus jūsų mėgstamų filmų ir laidų rinkinys.

„Pirate Bay“ yra dviejų versijų - „ThePirateBay +“ (TPB +) ir „PirateBay Addon“. Šiuos priedus sukūrė skirtingi trečiųjų šalių kūrėjai. Abu gauna aukštos kokybės srautus iš įvairių „torrent“ serverių. Viskas, ką jums reikia padaryti norint gauti šiuos priedus, eikite į „Stremio“ priedų skyrių ir pasirinkite „Bendruomenės priedai“. Juos rasite tarp rodomų „Stremio“ priedų. Jei jums patinka transliacija „Stremio“, tai yra vienas geriausių „Stremio“ priedų, kuriuos galite turėti.

2. Chuanas Carlosas

Bendruomenės priedų sąraše rasite daugybę įrašų pavadinimu „Juanas Carlosas“. Nors jie visi yra padorūs, vienas iš jų, kurį vadinate Juanu Carlosu 2 (šio straipsnio rašymo metu), yra tas, kurį tikrai norėtumėte turėti. Chuanas Carlosas yra garsus torrento šaltinis. Pirminiu „Stremio“ priedu galima be vargo perduoti torrentą. Jame yra didžiulė filmų ir TV laidų duomenų bazė.

Turinio biblioteka reguliariai papildoma. Jei yra kažkas naujo, tikėtina, kad pirmiausia jį surasite su Juanu Carlosu 2. Priedas įdiegiamas vienu paspaudimu ir nereikia jokio specialaus nustatymo. Spustelėję filmą ar epizodą, iš šio priedo rasite kelis srautus. Jis nuolat rodomas kaip vienas svarbiausių „Stremio“ priedų įvairiuose sąrašuose.

3. RARBGAS

RARBG yra dar vienas labai populiarus vardas „Stremio“ priedų pasaulyje. Tai didžiulis jūsų mėgstamo turinio sandėlis, įskaitant filmus ir TV serialus. Aš gana ilgai naudoju šį priedą ir, atvirai kalbant, niekada nenuvyliau.

Šis „Stremio“ priedas traukia kelias nuorodas iš įvairių „torrent“ serverių norimam filmui ar epizodui atkurti. Tai taip pat leidžia pasirinkti transliacijos skiriamąją gebą nuo SD iki 1080p. Jei pasisekė, galbūt rasite net 4K srautus. Reikia tik vieno paspaudimo, kad įdiegtumėte RARBG, ir turite begalinę turinio biblioteką, kuri jums bus teikiama jūsų žiūrėjimo malonumams. Tai yra vienas iš mano mėgstamiausių „Stremio“ priedų.

4. Popcorn laikas

EZTV ir YTS yra vieni iš labiausiai naudojamų torrent serverių visame pasaulyje. „Popcorn Time“ sujungia jus su visa jų biblioteka ir aptarnauja aukštos kokybės turinį pagal pareikalavimą, įskaitant filmus, laidas, dokumentinius filmus ir daug daugiau. „Popcorn Time“, kaip ir daugelis kitų šiame sąraše, yra laikomas vienu geriausių „Stremio“ priedų.

EZTV ir YTS turinio biblioteka yra nuolat atnaujinama. Tai reiškia, kad naudojant „Popcorn Time“ visada yra kažkas naujo. Pabandyk.

  Kaip įdiegti MX grotuvą „Amazon FireStick“

5. „Zooqle“

Galite galvoti apie „Zooqle“ kaip apie turinio kaupiklį. Ji neturi jokios pagrindinės svetainės ar serverio, iš kurio būtų galima gauti turinio srautus. Tačiau vienoje vietoje pateikiami geriausi šaltiniai ir pateikiamos geriausios kokybės srautinio perdavimo nuorodos. Tam naudojami torrentų sekimo įrenginiai iš „Mega Torrents“, YTS, RARBG ir dar daugiau.

„Zooqle“ pirmiausia yra skirtas užsakomam turiniui, tokiam kaip filmai ir TV serialai, kurti. Tačiau kartais galite rasti net dokumentinių filmų srautus ir net „YouTube“ vaizdo įrašus. Aš taip pat mačiau tai ieškant senų filmų ir laidų srautų, o taip nėra daugelyje kitų populiariausių „Stremio“ priedų. Rašydamas šį vadovą „Zooqle“ yra gana naujas dalykas, tačiau jo buvimas pajuto įspūdį. Galbūt norėsite išbandyti.

6. Atidarykite vaizdo įrašus

Tai yra dar vienas priedas, kuris randa kelią į mūsų geriausių „Stremio“ priedų sąrašą. Atidaryti vaizdo įrašai gali būti ne tokie geri kaip kai kurie kiti priedai, pvz., Juanas Carlosas 2 ar RARBG, tačiau jis kurį laiką atliko gerą darbą. Taigi, aš maniau, kad jūs turite žinoti, kad jis egzistuoja.

„Atidaryti vaizdo įrašus“ yra priedas, reikalingas filmams ir TV laidoms. Čia randami srautai beveik visam naujausiam ir populiariam turiniui, kurį norėtumėte žiūrėti. Šis „Stremio“ priedas leidžia pasirinkti norimą skiriamąją gebą, įskaitant SD, 720 ir 1080.

7. „Netflix“

„Netflix“ yra dar vienas populiarus „Stremio“ priedas. Šis priedas leidžia naršyti po visą filmų, laidų ir kitokio tipo turinį, pasiekiamą „Netflix“. Nors šiuo metu jis yra prieinamas kaip trečiosios šalies, bendruomenės priedas, jis vis tiek leidžia žiūrėti turinį tik prisijungus prie esamos „Netflix“ paskyros. Be to, jums nereikia pateikti „Netremlix“ prisijungimo duomenų „Stremio“. Kai pasirinksite filmą ar laidą (ar bet kurį kitą pavadinimą), būsite nukreipti į „Netflix“ svetainę, kur galėsite saugiai prisijungti..

Jei neturite „Netflix“ prenumeratos ir svarstote, ar turėtumėte įsigyti, ar ne, šis „Stremio“ priedas gali būti naudingas. Galite ištirti turinio biblioteką ir išsiaiškinti, ar yra pakankamai vaizdo įrašų, kurie jus domina.

8. „YouTube“

„YouTube“ yra vienas iš oficialių „Stremio“ priedų, paprastai pateikiamas iš anksto kartu su programa. Šis priedas yra puikus būdas tyrinėti ir žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašus. Ir mes žinome, kad „YouTube“ yra tūkstančiai (ar net milijonai) vaizdo įrašų, kuriuos galite žiūrėti.

„YouTube“ bėgant metams vystėsi ir tai nėra vien tik keletas atsitiktinių namų vaizdo įrašų vieta. Keli profesionalūs prodiuseriai ir kūrėjai kiekvieną dieną prisideda prie didžiulės šios vaizdo transliacijos platformos vaizdo įrašų bibliotekos. Per „YouTube Stremio“ priedą galite žiūrėti internetines laidas, anonsus, virusinius vaizdo įrašus ir daug originalaus turinio.

  8 geriausios „Showbox“ alternatyvos (2020 m.)

Tačiau priedas turi tam tikrų apribojimų. Negalite prisijungti prie savo „YouTube“ paskyros. Todėl neturite prieigos prie savo stebimųjų sąrašo, prenumeruojamų kanalų ir nieko konkretaus jūsų profilyje. Tai taip pat neperduoda „YouTube“ TV turinio. Galite žiūrėti tik įprastus vaizdo įrašus.

9. „OpenSubtitles“

„OpenSubtitles“ taip pat yra vienas iš svarbiausių „Stremio“ priedų. Tai yra oficialus priedas, kuris gali būti iš anksto įdiegtas kartu su „Stremio“. Jei norite žiūrėti savo filmus ir laidas su subtitrais, „OpenSubtitles“ yra būtinas jūsų priedas.

Kaip jau tikriausiai jau žinote, „OpenSubtitles“ yra vienas didžiausių ir populiariausių subtitrų teikėjų. Tiesą sakant, mes rekomenduojame naudoti „OpenSubtitles“ ir „Kodi“. Jame yra didžiulė subtitrų duomenų bazė beveik visomis kalbomis, kurias galite įsivaizduoti. Nesvarbu, ar jums patinka žiūrėti filmus ar TV laidas, šioje vietoje rasite visus jums reikalingus subtitrus.

10. Ex Exon

„Ex Addon“ nėra vienas įdomiausių „Stremio“ priedų. Tai neapima naujausių filmų ar TV laidų. Tačiau tai suteikia prieigą prie kai kurių klasikų viešoje erdvėje. Jei jums patinka žiūrėti senus filmus, kuriems autorių teisių nėra, galite išbandyti „Ex Addon“.

Kadangi jis tik transliuoja filmus viešoje erdvėje, jums net nereikia jaudintis dėl autorių teisių įstatymų pažeidimo. Nors „Ex Addon“ neturi didžiulės turinio bibliotekos, vis dėlto yra keletas pavadinimų, kurie gali jus sudominti.

Kaip įdiegti geriausius priedus „Stremio“

Čia pateikiami bet kokio „Stremio“ priedo įdiegimo veiksmai. „Amazon FireStick“ padariau šias ekrano kopijas. Tačiau metodas veikia daugiau ar mažiau vienodai visose platformose. Štai mes einame:

1- Atidarykite „Stremio“ ir prisijunkite prie savo „Stremio“ paskyros, jei to dar nepadarėte. Jūs turėtumėte pamatyti pagrindinį ekraną

geriausi stremio priedai

2 - Viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite mėsainių meniu (3 horizontalios linijos). Dabar šiek tiek slinkite žemyn ir spustelėkite Priedai išskleidžiamajame meniu

geriausi stremio priedai

3- Dabar viršuje turite pamatyti du meniu su Visi ir Oficialus pasirinkta pagal numatytuosius nustatymus

kaip įdiegti

4- Spustelėdami meniu, kuriame sakoma Visi, papildomus filtrus galite filtruoti pagal filmus, serialus, kanalus, kitus

stremio priedai

5- Kai pasirinksite, paspauskite mygtuką „Atgal“ ir spustelėkite pateiktą meniu Oficialus

įdiegti priedus ant

6- Dabar galite pasirinkti, ar norite įdiegti Oficialųjį, ar „Community Stremio“ priedus. Pasirinkime Bendruomenė

Pastaba: šiame lange spustelėję Įdiegta, galite pamatyti visų jau įdiegtų priedų sąrašą

geriausi stremio priedai

7- Slinkite žemyn iki norimo priedo (tarkime, Juan Carlos 2) ir spustelėkite Diegti

viršutiniai „Stremio“ priedai

Taip „Stremio“ diegiate priedus.

Apvyniokite

Taigi, tai yra mūsų rekomenduojamų ir geriausių „Stremio“ priedų sąrašas. Aš pats išbandžiau ir panaudojau šiuos priedus ir rašiau apie juos iš savo asmeninės patirties. Jei susidursiu su kokiu nors įdomiu „Stremio“ priedu, įsitikinsiu, kad jis iškart bus įtrauktas į šį sąrašą. Ir jei jūs vienas suklupote, nedvejodami praneškite mums per komentarų skyrių žemiau.

Susijęs:

Geriausi „Kodi“ priedai
Geriausi „Kodi“ pastatai
Geriausios „FireStick“ programos

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me