10 geriausių terariumo TV alternatyvų (2020 m.)

>

Šiame vadove kalbėsime apie populiariausias ir geriausias „Terrarium TV“ alternatyvas „Fire TV Stick“, „Android TV Box“ ir „Android“ išmaniesiems telefonams. Aš taip pat susiesiu visų šių programų „FireStick“ diegimo vadovus, kad galėtumėte juos gauti be rūpesčių.

Viena populiariausių ir patikimiausių transliacijos programų „Terrarium TV“ pagaliau paskelbė, kad ji uždaroma. Kūrėjai neketina teikti programos palaikymo. Tai liūdna žinia internetinių transliuotojų bendruomenei, kuri savo pramogų reikmėms labai pasitikėjo „Terrarium TV“. Aš, žinoma, esu šios bendruomenės dalis. aš esu labai nusivyles.

Vis dėlto tai nėra nieko naujo. Daugybė populiarių programų tiesiog nutraukia veiklą be jokio perspėjimo. Bet mes judame toliau. Net jei „Terrarium TV“ nėra, „FireStick“ vartotojai neturi būti paliekami lauke. Vis dar turite daugybę galimybių transliuoti filmus ir TV laidas savo įrenginyje.

Rekomenduojamas: Jei esate „Fire TV“ / „Stick“ / „Cube“ vartotojas, perskaitykite, kaip paleisti „FireStick“ į kalėjimą, kad galėtumėte mėgautis daugybe nemokamo turinio..

Geriausios terariumo TV alternatyvos

Šiame straipsnyje aš jums parodysiu keletą geriausių „Terrarium TV“ alternatyvų. Aš rekomenduoju šias programas asmeniškai išbandęs ir panaudojęs jas. Tikiuosi, kad rasite vieną iš šių čia išvardytų variantų, perspektyvų „Terrarium TV“ pakeitimą.

geriausios terariumo TV alternatyvos

1. Kino APK

Kino APK, anksčiau žinomas kaip HDMovies, gyvavo keletą mėnesių ir dabar yra viena populiariausių programų, skirtų žiūrėti filmus ir TV laidas. Net jei „Terrarium“ televizija šiandien vis dar gyva buvo visa šlove, „Kino APK“ turėjo leisti ją vykdyti už savo pinigus. Kai pirmą kartą patekau į šią programą, žinojau, kad ji tapo populiari. Programa veikia beveik be klaidų, gauna daugybę darbinių srautų ir siūlo aukščiausią srautinio perdavimo kokybę.

geriausios terariumo TV alternatyvosJau praėjo šiek tiek laiko nuo tada, kai „Terrarium“ televizija buvo oficialiai uždaryta, ir jei vis dar ieškote panašių programų, „Kino APK“ yra tas, kurį norėtumėte apsvarstyti kaip pirmąjį. Kaip ir „Terrarium TV“, „Kino APK“ yra turinio kaupiklis, kuriame nėra jokio savo turinio ir vis tiek suteikiama prieiga prie didžiulės filmų ir TV laidų bibliotekos. Jis surenka srautines nuorodas iš kelių serverių ir jas pateikia jums pasirinkimui ir srautui.

Nors programa gauna kokybiškas nuorodas, viskas gali būti dar geriau, jei su ja integruosite „Real-Debrid“ paskyrą. „Real-Debrid“ užtikrins daugiau HD raiškos srautų ir sveikesnių nuorodų.

Kino APK sąsaja buvo minimali. Taigi nesitikėkite, kad vaizdinis vaizdas bus labai patrauklus. Bet jei jūs ieškote programos pagal pareikalavimą, kuri gerai atliktų savo pagrindinį darbą (leidžia žiūrėti filmus ir laidas), tai yra puiki galimybė apsvarstyti.

Kaip įdiegti „Cinema APK“ „FireStick“

Dėmesio „FireStick“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei „Fire TV Stick“ rastumėte transliuojamą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju įsigyti gerą „FireStick“ VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad filmo žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai..

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

Štai priežastys, kodėl turite visą laiką naudoti VPN.


Skaitykite:
Kaip įdiegti ir naudoti geriausią VPN „Fire Stick“

2. Titano televizorius

terariumo tv alternatyvos„Titanium TV“ lengvai patenka į antrąją vietą tarp geriausių terariumo TV alternatyvų dėl kelių priežasčių. Pradedantiesiems tai yra terariumo TV klonas. Jis atrodo ir veikia lygiai taip pat kaip terariumo televizorius. Šioje pramogų programoje yra didžiulis filmų ir laidų katalogas, todėl ji yra puiki galimybė žiūrėti į didelius vaizdus. Dar labiau mane sužavėjo tai, kad ji internete renka kokybės nuorodas į vaizdo įrašus, kuriuos norite žiūrėti.

„Titanium TV“ siūlo integraciją su „Real Debrid“. Reiškia, jei turite „Real Debrid“ sąskaitą, gausite dar geresnes transliacijos parinktis „Full HD“. Titanium TV yra nepaprastai lengva įdiegti „FireStick“. Tai taip pat lengva naudoti. Nesvarbu, ar naudojote terariumo televizorių, ar ne, bet kokią kitą tokią programą, „Titanium“ televizija apeisite per kelias minutes. Programa yra patogi nuotoliniam valdymui, leidžianti sklandžiau bendrauti „FireStick“, „Fire TV“, „Fire TV Cube“ ir net „Android TV“ dėžutėse..

Kaip įdiegti „Titanium TV“ „FireStick“

3. „CyberFlix“ televizorius

terariumo tv alternatyvaKaip ir „Titanium TV“, „CyberFlix“ televizija taip pat yra nutraukto „Terrarium TV“ klonas. Lyginant palyginimus, „Cyberflix“ ir „Titanium“ televizorių buvo mažai. Tačiau aš daugybę kartų pastebėjau, kad „Titanium TV“ traukia geresnės kokybės nuorodas. Tačiau skirtumas yra tik retkarčiais ir nebūtinai lemiamas renkantis vieną iš kitų.

„CyberFlix“ televizijoje yra didžiulė užsakomųjų vaizdo įrašų, daugiausia filmų ir TV laidų, saugykla. Turinio biblioteka reguliariai atnaujinama, kad būtų galima pritaikyti naujus leidimus. Programos sąsaja yra tokia pati kaip „Terrarium TV“ su tomis pačiomis parinktimis ir meniu elementais. Nepaisant visų dalykų, „CyberFlix“ televizorius yra tinkamas „Terrarium TV“ pakaitalas.

Kaip įdiegti „CyberFlix“ televizorių „FireStick“

4. „CatMouse“ APK

„CatMouse“ yra viena įspūdingiausių užsakomųjų programų, su kuriomis neseniai susidūriau naudodamas „FireStick“. Kaip ir galima tikėtis, šioje programoje yra išsami filmų ir TV laidų biblioteka. Nuo paskutinių epizodų iki naujų filmų išleidimo „CatMouse“ pateiks jus visus. Dar geriau, kad jos biblioteka yra nuolat atnaujinama su naujais epizodais ir filmais.

Programa taip pat įsitikina, kad turite daugybę aukščiausios kokybės srautinių nuorodų. Pasirinkite turinį, kurį norite žiūrėti, ir jame bus pateikiami keli aktyvūs srautai iki 1080p raiškos. „CatMouse“ taip pat leidžia integruotis su „Real Debrid“. Tuo pasinaudodami galėsite pasitikrinti dar aukštesnės kokybės saitais.

Naudodamiesi prisijungimu prie „Trakt“, „CatMouse“ leidžia sinchronizuoti srautinę transliaciją įvairiuose įrenginiuose ir platformose. Taip pat galite pakeisti numatytąjį vaizdo grotuvą į jums patinkantį, jei jums nepatinka naudoti įmontuotą grotuvą. Atsižvelgiant į tai, „CatMouse“ yra viena iš geriausių terariumo TV alternatyvų.

Įdiekite „CatMouse“ „FireStick“

5. „UnlockMyTV“

„UnlockMyTV“ yra dar vienas srautinio pasaulio vardas, kuris leidžia save išgirsti. Rašydama šią programą, ji buvo neseniai pristatyta. Tačiau ji jau laikoma viena iš pagrindinių programų pagal pareikalavimą; toje pačioje lygoje kaip „Kino HD APK“, „TeaTV“, „CyberFlix TV“ ir kt.

Didelė filmų ir laidų kolekcija leidžia įsitikinti, kad niekada nepraleisite pramogų galimybių. Jei esate besaikis stebėtojas, „UnlockMyTV“ yra puiki srautinio perdavimo programa jums. Kalbant apie srautinio perdavimo kokybę, ši programa yra lygi su kitomis populiariausiomis „Terrarium“ alternatyvomis, kurias turime šiame sąraše. Jūs surasite dešimtis aukštos kokybės srautų daugeliui filmų ir epizodų. Be to, galite prisijungti naudodami „Real Debrid“ ir gauti prieigą prie geriausių srautinių nuorodų internete.

Prisijungimas prie „Trakt“, atsarginės parinktys, filtrai pagal žanrą ir daugybė kitų funkcijų „UnlockMyTV“ paverčia perspektyviu pramogų įrankiu. Eik į priekį ir išbandyk.

Įdiekite „UnlockMyTV“ „FireStick“

6. Kodi

Kodi yra bene populiariausias žiniasklaidos grotuvas. Tai buvo didžiausias „Terrarium TV“ varžovas. Tačiau pastarajam išnykus, nėra abejonės, kad Kodi taps neginčijamu transliacijos pasaulio lyderiu.

terariumo tv alternatyvosKitaip nei „Terrarium TV“ ar bet kurios kitos „Android“ transliacijos programos, „Kodi“ yra toli gražu ne pavojus būti uždarytas ar nutrauktas. „Kodi“ nesiremia nei vienu kūrėju. Tai yra atvirojo kodo programa, ir kiekvienas, turintis reikiamų žinių, gali sukurti srautinį priedą. Yra šimtai „Kodi“ vaizdo įrašų priedų, leidžiančių žiūrėti laidas, filmus, sportuoti, tiesiogiai žiūrėti televiziją ir nieko. Net jei vienas kūrėjas nuspręs nebetaikyti savo priedo, kiti ir toliau teiks paslaugas. Be to, naujų priedų tiesiog ateina kaskart.

Taigi, net jei „Terrarium TV“ netrukus praeis, su „Kodi“ visada yra ateitis. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti „Kodi“ į „FireStick“ ar bet kurį kitą suderinamą įrenginį ir pradėti. Žinoma, jums reikės gauti „Kodi“ priedus, kad būtų galima transliuoti filmus, laidas ir kt. Taip pat galite įdiegti „Kodi“ komponentus, kurie pateikiami su keliais iš anksto įkeltų priedų. Jei dar nenaudojote „Kodi“, rekomenduoju išbandyti. Jums niekada nebereikės jokios kitos „Android“ transliacijos programos. Prieš jums paklausiant, „Kodi“ yra teisėta programa, kuri taip pat yra oficialioje „Google Play“ parduotuvėje.

Kaip naudotis „Kodi“ - pradedančiųjų vadovas

7. „TeaTV“

„TeaTV“ greičiausiai buvo išleistas maždaug tuo pačiu metu kaip „Terrarium TV“. Tačiau akivaizdu, kad „Terrarium“ televizija tapo populiaresnė nei ji. Vis dėlto „TeaTV“ buvo plačiai naudojama transliacijos programa „Android“ platformoje. Jau kurį laiką buvau naudojęs šią programą. Bet kadangi aš turėjau geresnių alternatyvų „Terrarium TV“ ir „Kodi“, neradau priežasties ją pakartoti.

terariumo tv alternatyvosKai išgirdau, kad „Terrarium TV“ nebėra, aš pradėjau ieškoti galimybių ir galvojau, kad būtų gera suteikti „TeaTV“ dar vieną galimybę. Nebuvau nusivylęs ir tai galiu pasakyti mažiausiai. „TeaTV“ visada turėjo patikimą žiniasklaidos biblioteką, kuri lengvai įveikė „Terrarium TV“. Tuomet ji dar neturėjo labiausiai nuotoliniam ryšiui pritaikytos sąsajos ir man buvo sunku ją naudoti mano „FireStick“. Vis dėlto šį kartą jis veikė daug geriau nei anksčiau. Panašu, kad „TeaTV“ kūrėjai sunkiai dirbo, kad programa taptų konkurencingesnė.

Jei buvote didelis „Terrarium TV“ gerbėjas, gali prireikti šiek tiek prisitaikyti prie šios programos. Bet aš tikiu, kad jei kūrėjai toliau dirbs, „TeaTV“ gali greitai atkreipti dėmesį į tai, ko „Terrarium TV“ tvirtino tiek ilgai.

Kaip įdiegti „TeaTV“ „FireStick“

8. „Morph“ televizorius

geriausios terariumo tv alternatyvos ugniagesiamsYra nemaža tikimybė, kad dar negirdėjote apie „Morph TV“. Tai gana nauja „Android“ transliacijos programa ir aš įstrigiau tik prieš kelias savaites. Ši programa man patiko dėl įvairių priežasčių. Be tinkamos daugialypės terpės bibliotekos, kurią gali pasiūlyti „Morph TV“, taip pat esu sužavėtas srautinių nuorodų, kurias gauna ši programa, kokybe. „Terrarium TV“ nebenaudojant verslo, „Morph TV“ tikrai yra laikytojas.

Šioje užsakomoje programoje yra beveik viskas, ką norėjau žiūrėti. Galite transliuoti savo mėgstamų TV laidų epizodus ar naujausius filmus. Jame rodomi visi populiarūs filmai ir kai kuriuos iš jų netgi galite gauti HD saitus.

„Morph TV“ yra nuotolinio valdymo programa. Tai reiškia, kad jūs taip pat galite įdiegti ir naudoti „Amazon FireStick“. Jis taip pat turi patogią vartotojo sąsają, leidžiančią greitai rasti savo mėgstamus filmus ir laidas. Aš siūlau jums tai išbandyti.

Kaip įdiegti „Morph TV“ „FireStick“

9. „OneBox HD“

„OneBox HD“ taip pat buvo kurį laiką. Tačiau jis yra populiaresnis „Android“ mobiliuosiuose telefonuose nei nuotoliniu būdu valdomuose įrenginiuose, tokiuose kaip „Amazon FireStick“. Tačiau gera žinia yra ta, kad „OneBox HD“ yra patogus naudoti nuotoliniu būdu ir siūlo sklandų naršymą ir valdymą „FireStick“. Man patinka ši programa. Man patinka didžiulė filmų ir joje rodomų TV laidų biblioteka. Man taip pat patinka, kad jis vaidina vaizdo įrašus vos keliais paspaudimais.

terariumo tv alternatyva„OneBox HD“ greitai siūlo turimas srautines nuorodas. Tai taip pat reiškia, kad ji nesuteikia jums daugybės pasirinkimo galimybių. 1080 „Full HD“ saitus sunku rasti. Tačiau aš pastebėjau, kad beveik visos šios programos nuorodos leidžia žaisti. Tai daugiau nei galėčiau pasakyti apie „Terrarium TV“.

Nors ši programa siūlo sklandų naršymą, kai tyrinėjate ar ieškote turinio, vaizdo įrašo valdikliai kelia nusivylimą. Tai neleidžia pristabdyti / planuoti, atsukti ar perduoti savo nuotolinio valdymo pulto, kol nepaspausite pelės mygtuko. Daugeliui tai gali būti perlaužimo priemonė.

Išbandyti verta dėl to, kad „OneBox HD“ yra didžiulė turinio kolekcija, jis yra lengvas ir paprastas naudoti bei leidžia vaizdo įrašus greičiau nei bet kuri kita programa..

Kaip įdiegti „OneBox HD“ „FireStick“

10. „TVZion“

Tai dar viena programa, į kurią neseniai užkliūdavau ieškodama tokių programų kaip „Terrarium TV“. „TVZion“ yra gražiai sukurta programa filmams ir TV laidoms. Čia yra didelis aukštos kokybės turinio, skirto šimtams valandų besaikio žiūrėjimo, katalogas. „TVZion“ man labiausiai patinka tai, kad nepaisant to, kad turinys yra įkeltas, jis yra gana lengvas. Štai kodėl mano „FireStick“ ir kituose srautinio perdavimo įrenginiuose tai paprasta.

„TVZion“ siūlo nepriekaištingą, tvarkingą sąsają su įvairiais elementais, išdėstytais tvarkingai visame ekrane. Jo viršuje yra atskiri TV laidų ir filmų skirtukai, leidžiantys greitai pasirinkti, ką norite žiūrėti. Užuot ieškojusi kategorijų giliai, programa jas įkelia tiesiai į pagrindinį ekraną, kad galėtumėte greitai pradėti. Viršuje yra ir paieškos parinktis, leidžianti ieškoti turinio su raktiniais žodžiais.

Pirmą kartą įdiegę programą, programos atkūrimas neviršija 500 valandų. Bet įdiegę tam tikras programas iš „Google Play“ parduotuvės, galite gauti papildomas 1000 valandų. Tai tampa šiek tiek sudėtinga, nes „FireStick“ nepalaiko „Google Play“ parduotuvės. Vis dėlto yra išeitis. Jei pritrūksta valandų, galite pašalinti ir įdiegti programą iš naujo.

Kaip įdiegti „TVZion“ ant „Fire Stick“

Kaip saugiai naudoti terariumo TV alternatyvas

Dabar, kai jūs turite keletą variantų, kuriuos galite naudoti vietoje „Terrarium TV“, norėčiau jus perspėti, kad viskas, ką transliuojate internetu, yra matoma jūsų IPT ir vyriausybės. Tai reiškia, kad transliuodamas autorių teisių saugomą turinį (nemokami filmai, TV laidos) gali patekti į teisines problemas.

Laimei, yra nepriekaištingas būdas visą savo srautinę veiklą paslėpti nuo IPT ir vyriausybės. Viskas, ko jums reikia, yra geras VPT. VPT padeda apeiti internetinę priežiūrą, IPT taikymą ir turinio geografinius apribojimus.

Aš asmeniškai naudoju ir rekomenduoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN. Be to, ją labai lengva įdiegti „Fire TV“ / „Stick“ ar kituose įrenginiuose, tokiuose kaip „Windows PC“, „Mac“, „Android“ ar „iPhone“..

Mes neskatiname pažeisti autorių teisių įstatymų. O kas būtų, jei netyčia baigtumėte srautinį turinį iš neteisėto šaltinio? Ne visada lengva pasakyti skirtumą tarp teisėto ir neteisėto šaltinio.

Taigi, prieš pradėdami naudotis šiomis programomis, pažiūrėkime, kaip naudoti „ExpressVPN“, kad jūsų srautinio perdavimo veikla būtų apsaugota nuo smalsių akių.

1 žingsnis: Prenumeruokite „ExpressVPN“ ČIA. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų ir, jei nesate patenkintas atlikimu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

2 žingsnis: Spustelėkite ČIA norėdami atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.

3 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys saugus, naudojant greičiausią ir geriausią VPN pramonėje.

prijunkite expressvpn ant ugnies lazdelės

Likvidavimas

Taip, bloga žinia, kad „Terrarium TV“ nebegalima. Tačiau transliuojamasis pasaulis ir toliau žengia į priekį naudodamas kitas galimybes. Nors mano išvardytos programos gali būti ne tokios geros kaip jūsų mėgstamiausias terariumo televizorius, kol kas turėsime maksimaliai stengtis. Esu įsitikinęs, kad netrukus atsiras dar viena transliacijos programa, kuri užims aukščiausią vietą, kurią ilgą laiką laikė „Terrarium TV“. Aš, kaip užsidegęs „Kodi“ vartotojas ir ryžtingas šios programos šalininkas, tikiu, kad niekada neprarasite savo mėgstamo turinio žiūrėjimo galimybių. Jei žinote kokių nors kitų „Terrarium TV“ alternatyvų, nepamirškite jos paminėti žemiau esančiuose komentaruose.

Susijęs:

Geriausios kino APK alternatyvos
Geriausios „Putlocker“ svetainės alternatyvos
Geriausios „Showbox“ alternatyvos
Geriausios „Kodi“ alternatyvos

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me