38 geriausios „Amazon Fire Stick“ programos, skirtos jūsų kabelinei televizijai nutiesti

>Įspūdingos pramogos, kurias šis prietaisas yra taip gerai žinomos, yra „FireStick“ programos. Nuo mėgstamų filmų iki naujausių TV laidų, nuo muzikos transliacijos iki tiesioginės TV, šios programos suteikia jums viską, tik vienu mygtuko paspaudimu. Tačiau yra didžiulė biblioteka su šimtais programų, iš kurių galima pasirinkti, dažnai paliekant mums dilemą - kurias iš tikrųjų ieškoti? Na, būtent tai ir yra šis straipsnis. Mes surinksime 38 populiariausias „Amazon Fire Stick“ programas, kurias galėsite pasirinkti. Šios programos yra suderinamos su visais „Fire TV“ įrenginiais, įskaitant „FireStick 4K“ ir „Fire TV Cube“. Skaitykite toliau!

„Amazon Inc“ sukūrė revoliuciją namų televizijos pramogų pasaulyje savo novatorišku produktu „Amazon Fire Stick“. Turėdami „Fire TV Stick“ rankoje, ne tik turėsite prieigą prie kai kurių įprastų TV kanalų, bet ir suteiksite laisvę mėgautis pramogomis, viršijančiomis kabelinės ar palydovinės TV parametrus..

Be „Amazon Prime show“ ir „Netflix“ vaizdo įrašų, esančių laive, taip pat galite naudoti įvairias kitas „Amazon Fire Stick“ programas, kad peržiūrėtumėte pasirinktą turinį ir paklausą. Yra daugybė plataus spektro „FireStick“ programų ir jos atlieka įvairias funkcijas pagal jūsų poreikius.

Bet iš tikrųjų jums nereikia šių daugybės „Fire Stick“ programų. Priežastis ta, kad daugelis programų turi keletą funkcijų, tačiau daugelis kitų yra skirtos tik grožiui arba kurių tikslus paprastai įgyvendina kiti namų pavadinimai. Dėl šios priežasties mes sukūrėme neabejotinai svarbiausių arba, galima sakyti, geriausias „Amazon Fire Stick“ programas, kurias galite įdiegti arba įkelti į savo „Fire TV“ / „Stick“..

Contents

Geriausios „Amazon Fire Stick“ programos 2020

Dabar, kai baigėme pagrindus, kodėl mums reikia „FireStick“ programų, pradėkime nuo mūsų sąrašo. Visos šios programos taip pat suskirstytos į kategorijas, kad galėtumėte geriau suprasti, koks tikslus jų tarnavimo tikslas.

geriausios „Amazon“ ugniažolės programos

Atsisakymas: Nemokamos srautinės transliacijos šaltiniai turėtų būti naudojami tik filmams / TV laidoms, kurios yra viešai prieinamos arba į kurias turite teises. Transliuoti autorių teisių saugomą turinį yra neteisėta ir dėl to gali kilti teisinių problemų. Taigi mes niekaip nepalaikome ir nevertiname autorių teisių saugomo turinio transliacijos. Prieš pasirinkdami tai, patikrinkite vietinius įstatymus dėl internetinio srautinio perdavimo.

Geriausia „Fire Stick“ programa, skirta saugumui

1. „ExpressVPN“ 

VPN (virtualus privatus tinklas) yra įrankis tiems, kurie turi rūpesčių dėl privatumo. Paprasčiau tariant, jei norite peržiūrėti turinį, kurio apribojimai jūsų šalyje, galite pakeisti savo serverio vietą ir mėgautis riboto turinio neturėdami jokios rizikos. Be to, vyriausybės ir interneto paslaugų teikėjai visame pasaulyje stebi savo vartotojų internetinę veiklą, o internetinio turinio srautai yra svarbiausi jų tikslai. Jei nenorite kviesti jokių teisinių problemų, geriausia yra gera „FireStick“ VPN. „Express VPN“ buvo nuolat vertinamas kaip geriausias „Fire Stick“ VPN. Tai siūlo lengvai naudojamą „Fire TV / Stick“ programą, kurią galima įdiegti per kelias minutes.

„Amazon“ ugniažolių programos

Jums taip pat nereikia nerimauti dėl tinklo greičio, nes „ExpressVPN“ turi įmontuotą greičio optimizavimo įrankį tinklo greičiui padidinti. Kai paleisite šią programą, pamatysite funkciją, vadinamą intelektualia vieta, kuri parodys geriausias serverio vietas, kad pasiektumėte maksimalų greitį iš.

Patikrinkite, kaip įdiegti ir naudoti „ExpressVPN“ „FireStick“. Taip pat galite perskaityti mūsų vadovą apie geriausius „FireStick“ VPN ir sužinoti daugiau apie „ExpressVPN“ funkcijas bei diegimo veiksmus.

Geriausios „FireStick“ programos filmams ir TV laidoms

„firestick“ programos

2. Kino APK (nemokamas)

Kino APK yra ypač populiari „Android“ programa, skirta filmams ir šou. Ši programa atsirado netrukus prieš „Terrarium TV“ išjungimą ir vėliau tapo pagrindine.

geriausios ugniagesių programos 2019 mTurėdamas šimtus valandų srautinio turinio ir nesibaigiantį turinį, „Cinema APK“ yra viena iš būtiniausių „FireStick“ pramogų programų. Programą palaiko aktyvi kūrėjų komanda. Turinio biblioteka reguliariai atnaujinama naujais leidimais. Pati programa reguliariai atnaujina programinę įrangą, todėl laikui bėgant ji tampa geresnė.

Kino APK, kaip ir „Terrarium TV“, neturi jokio savo turinio. Tai kaupiklis, gaunantis srautinio perdavimo nuorodas iš kelių serverių įvairiose vietose. Kokybės srautų gavimas yra vienas iš svarbiausių tokios paslaugos aspektų, o „Cinema APK“ gerai atlieka šį darbą.

Ši lengva programa, visiškai suderinama su „FireStick“ nuotoliniu būdu, todėl naršyti, sąveikauti ir valdyti yra nepaprastai lengva.

Kaip įdiegti „Cinema APK“ „FireStick“

3. „CatMouse“ (nemokama)

„CatMouse“ yra dar viena puiki nauja programa, skirta turiniui pagal poreikį, įskaitant filmus ir TV laidas. Programa atrodo ir veikia taip, kaip „Terrarium TV“, kad, mūsų manymu, saugu manyti, kad tai yra klonas.

„CatMouse“ šiuo metu dirba įspūdingai. Jame yra daugybė turinio, kurį galite naršyti ir žiūrėti. Tai taip pat yra aukštos kokybės srautų iš kai kurių svarbiausių interneto šaltinių naikinimas. Daugumoje vaizdo įrašų rasite dešimtis „Full HD“ srautų.

Esame įsitikinę, kad „CatMouse“ labai greitai taps pagrindine. Todėl neabejojome, kad tai bus geriausių nemokamų programų filmams dalis.

Kaip įdiegti „CatMouse“ „FireStick“

4. „CyberFlix“ televizija (nemokama)

„firestick“ programosTerariumo TV išjungimas sukėlė daugybę klonų; „CyberFlix“ televizija yra viena iš jų. Ir kadangi „CyberFlix“ televizija yra klonas, ji atrodo tiksliai kaip „Terrarium TV“. Geros žinios yra tai, kad ji taip pat veikia panašiai kaip originalas.

„CyberFlix“ televizija pateikia didelę filmų ir laidų kolekciją. Ši grandikliais pagrįsta programa taip pat gauna srautus iš kelių šaltinių, kurie buvo gerai matomi „Terrarium TV“. Taip pat galite prisijungti naudodami „Real-Debrid“ paskyrą, kad pasiektumėte aukščiausios kokybės „Full HD“ srautus.

Galite rūšiuoti turinį pagal žanrą ir metus bei pažymėti vaizdo įrašus kaip mėgstamiausius, kad galėtumėte juos greitai pasiekti.

Kaip įdiegti „CyberFlix“ televizorių „FireStick“

5. „UnlockMyTV“ (nemokama)

„UnlockMyTV“ yra puiki galimybė žiūrėti šiuo metu mėgstamus filmus ir laidas. Žiniasklaidos biblioteka yra stipri ir reguliariai atnaujinama nauju turiniu. Rasite beveik visus naujus filmus ir pasirodymus.

Kas man labai patinka šioje programoje, yra galimybė iš įvairių šaltinių nuskaityti aukščiausios kokybės srautinio perdavimo nuorodas. Buvau sužavėtas pamatęs kelis 1080p srautus. Ir beveik nėra mirusių saitų. Čia veikia beveik viskas.

„UnlockMyTV“ populiarėja kaip „Cinema HD“ klonas. Abi formos ir funkcijos yra stulbinančiai panašios. Abu taip pat puikiai koncertuoja.

Kaip įdiegti „UnlockMyTV“ ant „Firestick“

6. Titano televizija (nemokama)

terariumo televizijaDaugelis vartotojų „Titanium TV“ vadina tikslia Terrarium TV kopija. Tam tikrą laiką naudojęsis programa taip pat esu linkęs į tokį vertinimą. Programa atrodo taip pat, kaip ir „Terrarium TV“. Panašu, kad abi programos buvo rašomos tais pačiais kodais.

Gerai tai, kad „Titanium“ televizija taip pat veikia panašiai kaip TTV. Jame yra didelis filmų ir TV laidų katalogas bei galite juos kokybiškai transliuoti. Programa atneša gerų nuorodų, įskaitant kelis „Full HD“ srautus. Taip pat galite prisijungti prie savo „Real-Debrid“ paskyros ir padidinti „Full HD“ nuorodų skaičių.

„Titanium TV“ yra lengva ir lengvai įdiegiama programa. Jis veikia „FireStick“, „Fire TV Stick 4K“, „Fire TV“ ir „Fire TV Cube“.

Kaip įdiegti „Titanium“ televizorių „FireStick“

7. „BeeTV“ (nemokamas)

geriausios gaisro TV programosJei ieškote programos su begaline filmų ir laidų kolekcija, galbūt išbandykite „BeeTV“. Šioje programoje yra tokia didžiulė turinio biblioteka, kad galite švilpti šimtus valandų ir vis tiek galite likti be laidų.

„BeeTV“, kaip ir daugelis kitų užsakomųjų paslaugų, nepriima jokio savo turinio. Tai veikia kaip kaupiklis ir iš įvairių šaltinių internete nuskaito srautines nuorodas. Programoje taip pat yra „Real-Debrid“ prisijungimas, kuris padeda programai gauti aukštesnės kokybės nuorodas. Reguliarūs žiniasklaidos bibliotekos atnaujinimai užtikrina, kad visada turite ką nors naujo žiūrėti.

Kaip įdiegti „BeeTV“ „FireStick“

8. „BBC iPlayer“ (nemokama)

„BBC iPlayer“ yra viena populiariausių transliacijos paslaugų Jungtinėje Karalystėje. Ši paslauga leidžia transliuoti beveik visą BBC turinį, įskaitant filmus, laidas, dokumentinius filmus, naujienas ir daugybę kitų. Pats BBC yra nepaprastai populiarus televizijos tinklas, turintis įdomų aukštos kokybės turinio pasirinkimą. Šis TV tinklas pateikia savo turinį už JK ribų per kelis transliacijos ir transliavimo partnerius. Vis dėlto „BBC iPlayer“ yra „vieno langelio“ principas visiems dalykams.

Deja, „iPlayer“ yra taikoma tik JK. Bet nesijaudinkite, aš įtraukiau triuką, kaip atblokuoti ir žiūrėti BBC bet kurioje šalyje, įskaitant JAV.

Kaip įdiegti „BBC iPlayer“ „Firestick“ & Žiūrėkite bet kurioje pasaulio vietoje

9. Kodi (nemokamas)

„Kodi“ yra įvairių platformų atvirojo kodo programa, kurią galima atsisiųsti iš „Amazon Fire Stick“ be jokių papildomų išlaidų. Be visa ko, kas prisideda prie populiarėjančios reputacijos, dėmesį patraukia ir paprasta, tačiau elegantiška vartotojo sąsaja.

geriausios programos „firestick“Turėdami daugybę asmeninių pramogų variantų, galite išsirinkti tai, kas jums patinka - nuo muzikos nuo iš anksto suorganizuoto vakarėlių grojaraščio iki įvairių TV laidų žiūrėjimo. Kodėl verta apsiriboti tik TV laidomis? Taip pat savo „Amazon Fire Stick“ galite žiūrėti visaverčius HD filmus. Per „Kodi“ vienu mygtuko paspaudimu turėsite prieigą prie tūkstančių beveik visų žanrų filmų.

„Kodi“ turi unikalią funkciją, leidžiančią dalintis nuotraukomis bet kuriame kitame ekrane ar skaitmeniniame albume iš pačios asmeninės skaidrių demonstracijos. Jei norite įrašyti savo mėgstamiausias TV laidas, turėsite atsisiųsti programos PVR priedą. „Kodi“ vartotojams patariama naudoti VPN dėl sunkaus internetinio stebėjimo visame pasaulyje.

Kaip įdiegti „Kodi“ „FireStick“

10. „Stremio“ (nemokamas + mokamas)

„firestick“ programų sąrašasJei ieškote nesudėtingo būdo, kaip transliuoti mėgstamus filmus ir laidas (ir dar daugiau), sakau, kad išbandykite „Stremio“. Tiesą sakant, nuo tada, kai aš pradėjau naudoti „Stremio“, jis tapo vienu iš įprastų mano transliacijos įrankių. „Stremio“ yra internetinės žiniasklaidos paslauga, kaip ir „Kodi“, taip pat palaikoma daugelyje įrenginių. Tačiau yra keletas aiškių skirtumų.

Pradedantiesiems „Stremio“ yra daug paprastesnė ir patogesnė sąsaja. Pradėti galėjai beveik akimirksniu. Be to, „Stremio“ įdiegia priedus internetu. Reiškia, priedų diegimo duomenys nėra saugomi vietoje. Tai reiškia, kad įdiegę priedą į vieną įrenginį, jį galima pasiekti iš visų jūsų „Stremio“ įrenginių (jei esate prisijungę prie tos pačios sąskaitos). Tai taip pat reiškia, kad mažai vietos saugančiuose įrenginiuose saugoma vieta neaplenkiama, nesvarbu, kiek priedų įdėsite.

„Stremio“ palaiko tiek oficialius, tiek bendruomenės (neoficialius, trečiųjų šalių) priedus. Bet kurį priedą galite įdiegti vienu spustelėjimu. Visi palaikomi priedai taip pat yra išdėstyti jums, kai lankysitės priedų skiltyje. Jums nereikia jų ieškoti rankiniu būdu.

Kaip įdiegti „Stremio“ „FireStick“

11. Plex (nemokamas + mokamas)

populiariausios „firestick“ programos„Plex“ yra neabejotinai viena geriausių žiniasklaidos valdymo sistemų, su kuriomis esu susidūrusi. Ši paslauga paverčia jūsų kompiuterį žiniasklaidos centru, paverčiant jį „Plex“ serveriu, ir leidžia prieiti prie vietinės ir internetinės daugialypės terpės iš kliento programų, skirtų daugybei įrenginių, įskaitant „Amazon FireStick“. Manau, kad tai labai patogus „FireStick“ laikmenos įrankis, turintis rimtų saugojimo apribojimų. Savo kompiuteryje galėčiau atsisiųsti bet kokius filmus ir laidas bei belaidžiu būdu leisti juos naudodamas savo „FireStick“. Man net nereikia būti tame pačiame „Wi-Fi“ tinkle, kad tai padaryčiau. Be vietinės laikmenos kompiuteryje, galiu atsisiųsti serverio papildinius (vadinamus „Plex Channels“) ir gauti prieigą prie neribotos internetinės laikmenos „FireStick“ ir kitose kliento programose. „Plex“ dažniausiai yra nemokama, todėl rekomenduoju ją kaip vieną geriausių „FireStick“ programų.

Kaip įdiegti „Plex“ „FireStick“

12. „Netflix“ (mokama)

„Amazon“ ugniažolių programos„Netflix“ taikliai pasirodė kaip pramogų sinonimas šiandien. Tai neabejotinai yra viena iš plačiausiai naudojamų TV laidų ir filmų platformų. Ir nors „Netflix“ yra mokama paslauga, ji vis tiek yra viena geriausių „Fire Stick“ programų.

Be abejo, geriausias dalykas „Netflix“ yra tas, kad visada gauni šviežio turinio ir niekada negali nuobodžiauti. „Klasikos“ mėgėjams žiniasklaidos kanale taip pat yra daugybė senų TV laidų, jų ištikimiems ir nuožmiems gerbėjams.

Užsiprenumeravę „Netflix“ savo „Amazon Fire Stick“, tą pačią paskyrą galite naudoti keliuose įrenginiuose. Jei nesate tikri, ar turėtumėte tai gauti, tiesiog mėnesį išbandykite „Netflix“ ir atšaukite jį bet kada, kada norite (o tai yra labai mažai tikėtina tikimybė). Naudodami „Netflix“ VPN, taip pat galite transliuoti kitų šalių „Netflix“ versiją be jokių teisinių problemų.

Montavimas - „Netflix“ galima rasti „Amazon App Store“. Galite rasti „Alexa“ balsą norėdami jį rasti arba tiesiog eikite į paieškos parinktį (didinamojo stiklo piktogramą), ieškokite jos ir vykdydami ekrane pateikiamus nurodymus įdiekite ją.

13. „Morph“ televizija (nemokama)

geriausios programos „firestick“Nors labai populiarus „Morpheus“ televizorius visiškai nebenaudojamas, jo klonas „Morph TV“ sparčiai populiarėja tarp platintojų. Vis tiek galite įdiegti „Morpheus TV“ ir naudoti esamą turinio biblioteką, ji nebegauna jokių naujų atnaujinimų. Kita vertus, „Morph TV“ palaiko aktyvi kūrėjų komanda. Programinė įranga atnaujinama reguliariai, o žiniasklaidos kolekcija nuolat atnaujinama naujais filmais ir TV laidomis.

„Morph“ televizoriuje yra nesudėtinga sąsaja, leidžianti jums pradėti dirbti neperžengiant jokios mokymosi kreivės. Programa nuskaito kokybės srautus. Tačiau man labai trūksta „Real-Debrid“ palaikymo. Tikiuosi, kad jis netrukus bus įtrauktas į vieną iš būsimų programinės įrangos atnaujinimų.

Kaip įdiegti „Morph TV“ „FireStick“

14. „TVZion“ (nemokamas)

geriausios „Amazon“ ugniažolės programosDar viena srautinio perdavimo programa pagal poreikį, kurią norėtumėte išbandyti! „TVZion“ yra vieno paspaudimo programa, kurioje galima rasti daugybę filmų ir TV laidų. Programa siūlo daugybę filmų ir laidų, pateiktų paprastoje ir lengvai naudojamoje sąsajoje.

Vieno paspaudimo funkcija pasirenka geriausią srautinio perdavimo nuorodą ir automatiškai pradeda atkūrimą. Tai patogu vartotojams, ieškantiems tiesioginio srautinio perdavimo. Programa taip pat yra šimtu procentų suderinama su „FireStick“ nuotoliniu būdu. Tai palengvina sąveiką ir naršymą.

„TVZion“ gali būti ne pati geriausia programa pagal pareikalavimą, tačiau tikrai verta išbandyti.

Kaip įdiegti TVZion „FireStick“

15. „TeaTV“ (nemokamas)

: „TeaTV“ buvo nutrauktas ir netrukus gali nebeveikti

„Amazon“ ugniažolių programos„TeaTV“ atsirado maždaug tuo pačiu metu kaip „Terrarium TV“. Ir nors pastarasis ir toliau švilpė didžiąją dalį šviesos, „TeaTV“ išlaikė savo pagrindą. Vis dėlto programa įgijo didelę trauką nuo pat „Terrarium TV“ išjungimo.

Turėdamas tvirtą filmų ir laidų liniją bei paprastą sąsają, „TeaTV“ yra vienas iš daugelio vartotojų pageidaujamų pasirinkimų. Šią lengvą programą lengva įdiegti ir naudoti.

Programa naudojama klaidinga ir nestabili. Tačiau kūrėjai vėl jį vėl pakišo su reguliariais atnaujinimais ir taisymais. Šiuo metu „TeaTV“ yra viena iš geriausių „FireStick“ programų, skirtų srautams transliuoti.

Kaip įdiegti „TeaTV“ „FireStick“

16. Traškėjimas (nemokamas)

ugnies TV programos„Crackle“ yra dar viena nemokama vaizdo įrašų srautinio perdavimo programa, kurią teikia „Sony Entertainment“. Čia be vargo galite lengvai rasti geriausius apdovanojimus pelnusius filmus ir TV laidas.

Jei esate tikras didžiųjų pramogų kūrinių gerbėjas, būtinai užsiregistruokite „Crackle“, kad savo „Amazon Fire Stick“ įrenginyje galėtumėte pamatyti nuostabias televizijos laidas, filmus ir internetines serijas. Tačiau, norėdami mėgautis laisve pasiekti savo turinį, turite sukurti „Crackle“ paskyrą.

Jei vaikai naudojasi tokiais prietaisais, visada yra rizika, kad jie bus paveikti tam tikro suaugusiesiems skirto turinio, kurio reikia bet kokia kaina vengti. Laimei, „Crackle“ taip pat tuo pasirūpino, naudodama programą „Tėvų kontrolės“, kad filtruotų turinį pagal amžių. Tai tik padidina programos populiarumą „Fire Stick“.

Montavimas - Programą galima nemokamai įsigyti „Amazon App Store“. Galite atsisiųsti naudodami „Alexa“ balso paieškos funkciją „Fire TV Stick“. Arba galite spustelėti „didinamąjį stiklą“ (paieškos piktograma) ir įvesti „Crackle“. Programa pasirodys paieškos rezultatuose, spustelėkite programos pavadinimą ir paspauskite mygtuką „Gauti“, kad įdiegtumėte jį į „FireStick“..

17. Plutono televizija (nemokama)

geriausios programos „firestick“Kas gali būti geriau nei tiesioginė televizija? Jums gali būti nuobodu žiūrėti tą patį turinį pakartotinai daugybėje kitų programų, tačiau tiesioginė „Plutono“ televizija visada turės jums ką nors naujo. Atsisiųsdami šią nemokamą programą galėsite mėgautis tiesiogine televizija naudodami „Fire Stick“.

Galite pasirinkti iš daugiau nei šimto tiesioginių kanalų. Kanalai yra įvairių žanrų, iš kurių pagrindiniai yra naujienos, sportas ir pramogos. Be to, platformoje galima rasti daugiau nei tūkstančius TV laidų ir filmų.

„Plutono“ televizija pasižymi unikalia galimybe kiekvieną savaitę savo žiūrovams pridėti naują hitą. Programa yra nuolat atnaujinama ir gerai prižiūrima kūrėjų.

Montavimas - „Plutono“ televizorių galima rasti „Amazon App Store“. Tiesiog eikite į paieškos piktogramą, ieškokite joje ir vykdydami ekrane pateikiamus nurodymus įdiekite ją.

18. „Crunchyroll“ (mokama)

geriausios ugnies TV programosJei esate japonų anime ir Azijos pramogų gerbėjas, tada „Crunchyroll“ yra skirtas jums. Tai viena mėgstamiausių programų, kuria naudojasi „Anime“ mėgėjai visame pasaulyje.

Platformoje yra daugiau nei 25000+ skirtingų „Anime“ serijų, garantuojančių nepertraukiamą 15000 ir daugiau valandų pramogų. Nors dauguma anime TV laidų yra japonų kalba, „Crunchyroll“ yra sprendimas jums. Prieš transliuodami, visi pasirodymai išverčiami į įvairias kalbas, užtikrinant nenutrūkstamas pramogas.

Visas „Crunchyroll“ turinys yra visiškai licencijuotas ir patvirtintas pagrindinių Azijos žiniasklaidos gamintojų. Ši programa nėra nemokama, ir norėdami naudotis visomis funkcijomis, turėsite sumokėti už priemokų prenumeratą. Tačiau prieš pirkdami aukščiausios kokybės paslaugą, galite pasirinkti 14 dienų nemokamą bandomąją versiją ir, jei jums tai nepatinka, prenumeratą galite bet kada atšaukti..

Montavimas - „Crunchyroll“ galima įsigyti „Amazon App Store“. Tiesiog eikite į paieškos piktogramą, ieškokite joje ir vykdydami ekrane pateikiamus nurodymus įdiekite ją.

19. „OneBox HD“ (nemokama)

geriausios „Amazon“ gaisro TV lazdos programos„OneBox HD“ buvo viena populiariausių trečiųjų šalių programų, skirtų „Android“ įrenginiams. Tai vis dar yra vienas iš pirmųjų mobiliųjų vartotojų, ieškančių nemokamų pramogų, pasirinkimo. Ankstesnės „OneBox HD“ versijos nesiūlė nuotolinio „FireStick“ suderinamumo. Tačiau dėl naujausių programinės įrangos naujinimų ji tapo visiškai patogi naudoti nuotoliniu būdu.

Nors „OneBox HD“ ir toliau teikia kokybiškas srautinio perdavimo nuorodas (ir todėl ji yra šiame geriausių „FireStick“ programų sąraše), ji turi keletą trūkumų, kurių negalėtume nepastebėti. Jis atnaujinamas nauju turiniu, tačiau pagrindiniame ekrane jo nėra. Jums reikia jų ieškoti rankiniu būdu. Programa taip pat ilgą laiką nebuvo atnaujinta. Vis tiek galite išbandyti „OneBox HD“, tačiau yra ir kitų geresnių variantų, kuriuos rasite šiame sąraše.

Kaip įdiegti „OneBox HD“ „FireStick“

20. „Morphix“ televizorius

„Morphix TV“ yra populiarios programos „Morph TV“ klonas. Nors programa vis dar yra kūrimo stadija, nusprendžiau įtraukti ją į šį geriausių „FireStick“ programų sąrašą. Taip yra todėl, kad jame pateikiamas platus filmų pavadinimų asortimentas ir galima atkurti vienu paspaudimu. Jame yra skyrius, skirtas TV laidoms. Tačiau kol kas rašau tai dar neprisijungus.

„Morphix TV“ yra nedidelio dydžio programa, kuri sklandžiai veikia „FireStick“ ir „Android TV“ įrenginiuose. Jis turi nuotolinio valdymo programą, leidžiančią lengvai naršyti dideliame ekrane. Pabandyk.

Kaip įdiegti „Morphix TV APK“ „FireStick“

Geriausios „FireStick“ programos, skirtos sportui / tiesioginei televizijai

geriausios programos „firestick“

21. „Sling TV“ (mokama)

ugnies TV programos„Sling TV“ buvo pirmoji tiesioginė televizija, paleista internete ir turėtų būti vienas pirmųjų jūsų pasirinkimų, jei mėgstate tiesioginius TV kanalus. Tačiau ši paslauga prieinama tik JAV, todėl norint naudotis ja kitur, reikia naudoti VPN.

Daugelis tiesioginio vaizdo transliavimo paslaugų apmokestina daugiau nei 40 USD už tas pačias funkcijas, kurias „Sling TV“ galite gauti tik už 20 USD per mėnesį. Vienintelis rūpestis yra tas, kad jums reikia tinkamo interneto ryšio, kad galėtumėte naudotis nepertraukiamomis tiesioginio srautinio perdavimo paslaugomis.

Vienintelis apribojimas yra tas, kad jei pasirinksite pigiausią paketą, negalėsite transliuoti daugiau nei viename ekrane vienu metu. Jei esate prisijungę prie daugiau nei vieno įrenginio, paleisdamas automatiškai paprašys vieno įrenginio, su kuriuo norite peržiūrėti kanalus..

Kaip įdiegti „Sling TV“ „FireStick“

22. „Mobdro“ (nemokamas)

„Firestick“ programosJei mėgstate žiūrėti sportą ir tuo pačiu nenorite išleisti nė cento, tada „Mobdro“ yra jums tinkamiausia „Fire Stick“ programa. Neieškokite šios programos „Amazon App Store“, nes ją galima atsisiųsti tik iš oficialios „Mobdro“ svetainės. Jei esate „Kodi“ vartotojas, galite jį įdiegti pačiame „Kodi“.

Kai atsisiųsite šią programą ir paleisite ją naudodami „Fire TV“, pastebėsite, kad „Mobdro“ nuolatos ieško nemokamų vaizdo įrašų srautinio perdavimo visame pasaulyje ir siunčia juos tiesiai į jūsų įrenginį, todėl tai yra labai naudingas įrankis..

Galite mėgautis nemokama srautinio perdavimo paslauga tiek laiko, kiek norite, tačiau jei norite pašalinti nereikalingus didelių gabaritų skelbimus, turite įsigyti „premium“ sąskaitą. Naudodami papildomą prenumeratą, galėsite ne tik mėgautis pramogomis be skelbimų, bet ir užfiksuoti bei atsisiųsti tiesiogiai transliuojamus vaizdo įrašus ir laikyti juos vėlesniam peržiūrai..

Kaip įdiegti „Mobdro“ „FireStick“

23. Tiesioginė „NetTV“ (nemokama)

geriausios tiesioginės TV „Firestick“ programos 2019 mTiesioginė „NetTV“ suteikia galimybę nemokamai žiūrėti daugelį mėgstamų palydovų kanalų. Ši programa yra ne viena iš geriausių JAV, JK ir tarptautinių kanalų bei „FireStick“ draugiškos sąsajos, todėl ji yra viena iš geriausių tiesioginės TV žiūrėjimo galimybių..

Televizijos kanalams transliuoti yra įvairių kategorijų, įskaitant sportą, pramogas, TV laidas, filmus, gyvenimo būdą, vaikus ir dar daugiau. Programa taip pat pridėjo filmų ir TV laidų skyrių pagal pareikalavimą. Skyriuje „užsakomasis“ yra ribotas turinys, tačiau tikimasi, kad ateityje jis plėsis.

Kaip įdiegti tiesioginį „NetTV“ „FireStick“

24. „Redbox“ televizorius (nemokamas)

geriausia tiesioginės televizijos programa, skirta „firestick“„Redbox TV APK“ yra dar viena nuostabi tiesioginės televizijos programa, skirta „FireStick“ ir kitiems „Android“ įrenginiams. Ši programa turi didelę palydovinės televizijos kanalų kolekciją. Tai leidžia transliuoti TV iš įvairių šalių ir regionų. Paprasta naudoti sąsaja leidžia akimirksniu pradėti. Tiesiog spustelėkite viršuje esantį šalies / regiono skirtuką ir ištirkite galimų kanalų sąrašą. Tai taip paprasta. Galite nemokamai transliuoti kanalus iš JAV, Kanados, JK ir kitų pasaulio šalių. Programa taip pat leidžia jums pamėginti kanalus, kuriuos dažnai žiūrite. Jei norite žiūrėti tiesioginę TV per „FireStick“, „Redbox TV APK“ yra programa, kurią būtina išbandyti. 

Kaip įdiegti „Redbox TV“ „FireStick“

25. Sportz TV IPTV (mokama)

„Sportz TV IPTV“ programa vienoje vietoje pateikia daugybę turinio: tiesioginės televizijos iki filmų ir laidų pagal pareikalavimą. Nors „Sportz TV“ yra mokama programa, ji bet kurią dieną yra geresnė nei daugybė nemokamų, nepatikimų transliacijos programų. Ir už tai, ką siūlo, verta mokėti šiek tiek. Galite pradėti nuo $ 14.95 per mėnesį. Taip, tai yra kaina, kurią mokate už daugiau nei 8000 tiesioginių TV kanalų ir daugybę filmų ir laidų. Tai yra beveik ta pati kaina, kurią daugelis moka už vieno tradicinio televizijos kanalo prenumeratą.

Programa gerai prižiūrima, joje teikiama aukštos kokybės srautinė transliacija (iki 1080p) ir yra patogi vartotojui sąsaja. Eik į priekį ir išbandyk tai dabar!

Kaip įdiegti „Sportz TV“ IPTV

26. „TVTap“ (nemokamas)

„TV Tap“ yra tiesioginė TV programa, turinti tvirtą palydovinių kanalų iš viso pasaulio, įskaitant JAV, JK, Europą, Aziją, Vidurinius Rytus ir kt., Sąrašą. „TV Tap“ turi specialų APK „FireStick“, pritaikytą nuotoliniam valdymui ir didesniam televizoriaus ekranui. Vartotojo sąsaja yra paprasta ir gana lengva ja naudotis. Tačiau būtų buvę geriau, jei kanalo piktogramos pagrindiniame ekrane būtų šiek tiek mažesnės.

Galite žiūrėti įvairius kanalus, įvairių kategorijų, įskaitant pramogas, filmus, naujienas, muziką, sportą, maistą, vaikus ir dokumentinius filmus. Programa taip pat leidžia filtruoti kanalus pagal šalį / regioną. Linkiu, kad daugiau kanalų būtų HD formatu. Tačiau „TV Tap“ yra gera „Live TV“ programa, skirta „FireStick“. Pabandyk!

Kaip įdiegti TVTap APK „FireStick“

27. Žaidėjų klubo IPTV (mokama)

„Players Klub IPTV“ yra dar viena kokybiška IPTV paslauga. Tai suteikia prieigą prie daugiau nei 2000 TV kanalų. Nors dauguma kanalų yra iš JAV, taip pat galite žiūrėti daugybę TV kanalų iš tokių šalių kaip Australija, JK, Kanada ir dar daugiau.

Ši IPTV paslauga už prieinamą kainą yra 8 USD per mėnesį. Atsižvelgiant į tai, kad joje yra didžiulė kanalų kolekcija ir visi aukštos kokybės srautai, sakyčiau, kad tai gana nuostabus sandoris.

Nors „Players Klub IPTV“ yra tiesioginė tiesioginės televizijos programa, joje taip pat yra tinkama skiltis pagal pareikalavimą, kurioje yra dešimtys filmų ir TV laidų, skirtų jūsų transliacijai. Priešingai nei daugybė nemokamų programų, „Players Klub IPTV“ siūlo patikimesnį ir aukštesnės kokybės vaizdo įrašų atkūrimą.

„Players Klub IPTV“ yra „Android“ programa, kurią galite įdiegti „FireStick“. Programa yra visiškai suderinama nuotoliniu būdu, todėl ją lengva valdyti ir naršyti. Ši paslauga taip pat siūlo „Kodi“ priedą, kurį vėl galite naudoti „FireStick“ per „Kodi“. Tačiau panašu, kad „Android“ programa veikia geriau „FireStick“ nei priedas. Žinoma, dėl papildymo „Players Klub IPTV“ tampa daugialypės formos paslauga.

Kaip įdiegti grotuvų klubo IPTV

28. „HD Streamz“ (nemokamas)

„HD Streamz“ yra dar viena nemokama tiesioginės TV programa, kuri atveria kelią į populiariausių „FireStick“ programų kolekciją. Šioje programoje yra šimtai nemokamų palydovinių kanalų iš JAV, JK ir keleto kitų šalių. Nors programos sąsaja šiek tiek nori, ji vis tiek yra geras pasirinkimas, atsižvelgiant į jos tiesioginį TV skyrių. Taip pat pastebėsite, kad programoje yra skirtukai „Radijas“ ir „Pagal pareikalavimą“. Tačiau jiems nepakanka turinio. Naudokite šią programą tiesioginės TV transliacijai.

Kaip įdiegti „HD Streamz“ „Fire Stick“

29. ESPN „Fire TV“ (mokama)

žiūrėti espn ant ugnies lazdelėsNesvarbu, ar jums patinka tam tikros sporto šakos, ar mėgstate žiūrėti sportą tam, kad kurį laiką žudytumėte, „Amazon Firestick“ turėtumėte turėti ESPN. ESPN ne tik tiesiogiai transliuoja sportą, bet ir gali pasirinkti paslaugą pagal pareikalavimą.

ESPN apima šimtus sporto renginių ir visus juos galima rasti jūsų „Fire TV“. Tam tereikia pasirinkti norimą sporto šaką ar renginį ir nusipirkti leidimus. Jei renginys trunka ilgiau nei dieną, galite įsigyti bilietus kas mėnesį ar metus (pvz., „Premier League“).

ESPN „Fire TV“ paslauga teikiama JAV ir daugelyje kitų pasaulio vietų. Nuo NCAA koledžo sporto renginių iki lenktynių iš „Indy Car“ serijos yra daugybė pasirinkimo galimybių, skirtų žiūrėjimui ir pramogoms. Taip pat galite pasinaudoti 7 dienų trukmės išbandymu, tačiau po septintos dienos jums bus mokama pagal jūsų pasirinktą planą, nebent atšauksite paslaugas.

Montavimas - „Fire TV“ ESPN galima rasti „Amazon App Store“. Tiesiog eikite į paieškos piktogramą, ieškokite joje ir vykdydami ekrane pateikiamus nurodymus įdiekite ją.

„Amazon Fire Stick“ programos naujienoms

geriausios gaisro TV programos

30. „Sky News“ (mokama)

Reguliariai stebėdami naujienas, jūs nuolat atnaujinate šį sparčiai kintantį pasaulį. Ir kas yra geriau, nei turėti tokią prabangą ir savo „Amazon Fire“ televizoriuje? Na, vienas iš populiariausių visą parą veikiančių žinių kanalų, „Sky News“ taip pat padarė savo programą pasiekiamą „Fire TV Stick“.

„firestick“ programos„Sky News“ suteikia prieigą prie informacijos apie visus svarbius dalykus ir įvykius, vykstančius pasaulyje. Galite mėgautis 24 × 7 naujienų pranešimų srautiniu perdavimu programoje. Geriausia yra tai, kad naujienos visada bus jūsų žiūrėjimo priešakyje, kad nepraleistumėte jokių atnaujinimų. (Tačiau yra tikimybė, kad susirgsite nuolat pranešdami apie orus.)

Vienas dalykas yra tikras, kad skirtingai nei CBS ir NBC, „Sky News“ nekartoja tų pačių senų naujienų. Jums visada bus vienokio ar kitokio pobūdžio turinio. Tačiau „Sky News“ nėra nemokama ir norint naudotis visomis šiomis funkcijomis, turite įsigyti aukščiausios kokybės versiją.

Montavimas - „Sky News“ galima rasti „Amazon App Store“. Tiesiog eikite į paieškos piktogramą, ieškokite joje ir vykdydami ekrane pateikiamus nurodymus įdiekite ją.

31. BBC naujienos (mokama)

Geriausios naujienos app ugniagesių„BBC News“ yra viena populiariausių „FireStick“ programų. Naujienų ir informacijos pasaulyje, BBC, prekės ženklas yra „British Broadcasting Corporation“ santrumpa. Tai teikia tikras naujienas be jokių įsivaizdavimų. Be abejo, pagrindinė priežastis, kodėl dauguma iš mūsų aklai pasitikime BBC, yra dėl didžiulio patikimų žurnalistų tinklo ir jų pasiekiamumo kiekviename pasaulio kampelyje ir kampelyje. Dabar tai galima rasti ir jūsų „Amazon Fire“ televizoriuje.

Per „BBC News“ galite ne tik žiūrėti tiesioginės transliacijos vaizdo įrašus, bet netgi galite naršyti naujienų straipsnius ir skaityti juos savo prietaise. „BBC News“ apima beveik visas naujienų dalis, įskaitant pramogas, verslą, sveikatą ir gyvenimo būdą. Tai gali būti taupymas realiuoju laiku, jei norite visada skaityti naują turinį ir jums nereikia jo ieškoti kiekvieną kartą.

Taip pat nėra reklamos ar skelbimų, kurie trukdytų žiūrėti. Vaizdo įrašai sudedami į automatinio paleidimo režimą, todėl turite neautomatiškai perjungti į kitus naujienų vaizdo įrašus.

Montavimas - „BBC News“ galima rasti „Amazon App Store“. Tiesiog eikite į paieškos piktogramą, ieškokite joje ir vykdydami ekrane pateikiamus nurodymus įdiekite ją.

Geriausios „Fire TV Stick“ programos, skirtos muzikai

geriausios muzikos programos, skirtos „amazon fire tv“

32. „YouTube“ (nemokamas)

„YouTube“ yra viena iš pagrindinių pramogų platformų internete ir dauguma mūsų esame nuo jos priklausomi. Kadangi esame įpratę „YouTube“ naudoti savo išmaniuosiuose telefonuose ir asmeniniame kompiuteryje, įsivaizduokite, kaip tai atrodytų didesniame HD ekrane?

„Amazon“ ugniažolių programosNa, „YouTube“ yra viena iš būtiniausių jūsų „Amazon Firestick“ programų ir ją galima tiesiogiai atsisiųsti iš pačios „Amazon App Store“. Groti mėgstamą muziką kanale ar tyrinėti naujus leidimus - visa tai įmanoma ir „Amazon Fire“ televizoriuje. Be to, galite sukurti muzikos grojaraštį, susidedantį iš mėgstamų dainų, ir leisti juos bet kada.

Kaip ir internetinė versija, „Fire Stick“ „YouTube“ programa taip pat nemokama. Jei norite atsikratyti pertraukiamos reklamos, galite nusipirkti „YouTube Premium“ prenumeratą.

Kaip įdiegti „YouTube“ „FireStick“

33. „Twitch“ (nemokamas)

geriausios ugniagesių programosKaip ir „YouTube“, „Twitch“ taip pat yra nemokama muzikos klausymo ar turinio peržiūros platforma. Tačiau trūkčiojimas turi tam tikrą posūkį. Be turinio peržiūros, galite prisidėti ir prie turinio. Unikalu, ar ne taip?

Naudodami „Twitch“ programą galite ne tik peržiūrėti bet kokį turinį, bet ir srautiniu būdu pateikti savo turinį. Be to, skirtingai nuo kitų „Fire Stick“ pasiekiamų vaizdo transliavimo programų, čia taip pat galite rasti tiesioginių vaizdo žaidimų transliacijas (dabar tai yra kažkas nuostabaus). Jei jums patinka tam tikras vaizdo įrašas ar transliacija, galite palaikyti ir padėti savo mėgstamiausiems transliuotojams gauti apdovanojimą ir pripažinimą padidindami peržiūrą, užsiprenumeruodami ir pradžiugindami „Bits“.

Jūs netgi galite užsidirbti pinigų, naudodamiesi „Twitch“ srautizatoriais, prisijungę prie „Affiliate“ programos. Jei esate žaidėjas ir mėgstate greitai uždirbti pinigų, jums tiesiog reikia prisiregistruoti, norint tapti patvirtintu „Twitch“ partneriu ir užsidirbti transliuojant save žaidžiant.

Norėdami įdiegti „Twitch“ „FireStick“, tiesiog eikite į „Paieškos“ piktogramą ir įveskite „Twitch“. Kai programos pavadinimas pasirodo paieškos rezultatuose, atidarykite ir įdiekite jį..

34. Spotify (Laisvas)

geriausios „Amazon“ ugniažolės programosJei esate visų laikų muzikos mėgėjas, tada „Spotify“ turėtų būti jums buities vardas. Atsisiuntę „Spotify“ naudodami „Amazon Firestick“, iškart gausite prieigą prie milijonų dainų, kai tik prisijungsite prie savo paskyros.

Taip pat galite naudoti vieną „Spotify“ paskyrą, jei norite leisti muziką skirtinguose įrenginiuose naudodami tą patį „Wi-Fi“ tinklą. Norėdami pasirinkti muziką iš grojaraščio, tiesiog naudokite savo mobilųjį telefoną ir sinchronizuokite jį su „Amazon Fire TV“, kad nustatytumėte nuotaiką ar atsidurtumėte griovelyje..

Kitaip nei įvairios internetinės muzikos transliacijos programos, „Spotify“ jūsų nedrąsina nepageidaujamais skelbimais tarp muzikos grojaraščio. Taip pat gausite galimybę atsisiųsti mėgstamą muziką ir paskui jos klausytis.

Norėdami įdiegti „Spotify“, tiesiog eikite į piktogramą „Paieška“ ir įveskite „Spotify“. Kai programos pavadinimas pasirodo paieškos rezultatuose, atidarykite ir įdiekite jį..

„FireStick“ naudingosios programos

geriausios „Fire TV Stick“ programos

35. Atsisiuntėjas (nemokamas)

Bet kuriai platformai atlikti turite bet kurią iš anksto įdiegtą naudingumo programą. Naudingumo programos sudaro įrenginio sielą, o „Downloader“ yra viena iš tokių naudingų programų, kurią turite turėti „Amazon Firestick“.

parsisiuntimo programa, skirta ugniagesiamsNesvarbu, ar norite atsisiųsti programą iš šono, ar išsaugoti mėgstamą muzikos vaizdo įrašą, jums visada reikės atsisiuntimo programos, kad atliktumėte užduotį. Kita reikšmė yra ta, kad neturėdami atsisiuntimo programos, jūs negaunate pakankamai atsisiuntimo greičio ir galite iššvaistyti daug laiko. Dėl kartais prasto interneto ryšio atsisiuntimas taip pat gali įstrigti ir sugadinti failus.

Norėdami to išvengti, „Fire Stick“ atsisiuntimo programa leidžia nedelsiant pristabdyti procesą ir atnaujinti jį, kai esate tinkle. Tai ne tik padeda susisteminti failus, kuriuos norite atsisiųsti, bet ir apsaugo juos nuo korupcijos.

Kaip įdiegti „Downloader“ programą „FireStick“

36. „FileLinked“ (nemokamas)

geriausios ugniagesių programosPopuliarioji failų bendrinimo programa „DroidAdmin“ buvo perdaryta, perpakuota ir dabar pasiekiama kaip „FileLinked“. Nesvarbu, ar norite bendrinti nuotraukas, vaizdo įrašus, muziką ar APK, „FileLinked“ viską padarys už jus. Tai taip pat daro „FileLinked“ nepaprastai naudingu šoninio krovimo įrankiu.

„Downloader“ ir „ES File Explorer“ ir toliau yra populiariausios „FireStick“ įkeliamos programos, tačiau „FileLinked“ sparčiai tobulėja. Programa palengvina procesą be rūpesčių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai gauti failo kodą iš įkėlėjo ir įvesti jį į „FileLinked“. Programą atliks visa kita. Visiškai nereikia įvesti ilgų URL.

„FileLinked“ yra visas „FireStick“ vartotojams skirtas įrankis, nes šis įrenginys neleidžia atsisiųsti APK failų tiesiogiai iš naršyklių. Aš pastebėjau, kad vis daugiau kūrėjų šiomis dienomis siūlo „FileLinked“ kodus savo programoms. Todėl prasminga turėti šią programą „FireStick“.

Kaip įdiegti „FileLinked“ „FireStick“

37. Pelės perjungimas (nemokamas)

„FireStick“ ir „Fire TV“ įrenginiai veikia modifikuotoje „Android“ operacinėje sistemoje. Jie taip pat naudoja APK kaip vykdomuosius failus, kaip ir „Android“ mobiliesiems telefonams. Tai verčia daugelį žmonių manyti, kad visos programos, kurios veikia „Android“ mobiliuosiuose telefonuose, taip pat veiks „FireStick“. Bet ne visada taip yra.

geriausios programos, skirtos „Fire TV Stick“Mobilieji telefonai naudoja jutiklinę sąsają, o „FireStick“ turi nuotoliniu būdu valdomą sąsają. Nors yra daugybė „Android“ programų, kurios yra pritaikytos ir liečiamajam, ir nuotoliniam naudojimui, daugelis jų nėra. Net jei įdiegsite „FireStick“ programas, kurios nėra pritaikytos nuotoliniam valdymui, galbūt negalėsite su jomis bendrauti. Todėl praleidote keletą puikių „Android“ programų.

Laimei, yra sprendimas „Mouse Toggle“, kuris leidžia naudoti beveik bet kurią „Android“ programą „FireStick“. „Mouse Toggle“ programa „FireStick“ ekrane perteikia pelės žymeklį. Pelės žymiklį galite manevruoti naudodami nuotolinio valdymo pulto naršymo mygtukus. Tačiau pelės žymeklis gali pasiekti tas tam tikrų programų skiltis, kurių jūsų „FireStick“ nuotolinis valdymas negali. Dėl šios priežasties „Pelės perjungimas“ yra viena iš būtiniausių jūsų „FireStick“ įrenginio programų.

Kaip įdiegti pelės perjungimą

38. Naršyklė (nemokama)

„Mozilla Firestick“ naršyklės programaNaršyklė yra neabejotinai viena naudingiausių „Amazon Fire TV Stick“ programų. Yra įvairių programų, kurios yra labai naudingos, tačiau jų negalima atsisiųsti iš „Google Play“ parduotuvės. Tokiu atveju turėsite apsilankyti oficialioje jų svetainėje, jei norite ją atsisiųsti iš savo įrenginio. Jei norite pasiekti šias svetaines, jums reikės naršyklės.

Naršyklė naudojama kaip daugiafunkcinė programa. Kai kurios populiariausios programos, tokios kaip „YouTube“ ir „Spotify“, turi internetines platformas, kurias galima pasiekti naudojant naršyklę ir greitą interneto ryšį, jų neatsisiųsti ir neįdiegti..

Naršyklė taupo jūsų laiką ir vietą, pašalindami reikalavimą diegti trečiųjų šalių programas, kurias jums reikia perkelti į „Amazon Fire TV“. Be programų, didesniame ir geresniame ekrane taip pat galite peržiūrėti HD mėgstamas savo svetaines.

Norėdami įdiegti savo mėgstamą naršyklę „Fire Stick“, eikite į piktogramą „Paieška“ ir įveskite naršyklės pavadinimą, pvz., „Firefox“ arba „Silk“. Kai programos pavadinimas pasirodys paieškos rezultatuose, atidarykite ir įdiekite ją..

DUK

Kokia yra geriausia „FireStick“ filmo programa?

Daugybė geriausių „FireStick“ programų sąraše esančių programų siūlo transliuoti filmus. Tačiau jei aš rinkčiausi iš jų, sakyčiau: eiti į kino teatrą APK arba „Typhoon TV“. Abi šios programos turi didelę filmų biblioteką ir jos pateikia daug kokybės nuorodų. Abu jie palaiko ir „Real Debrid“, todėl įsitikinkite, kad turite aukščiausios kokybės srautinio perdavimo nuorodas.

Kas yra geriausia „Live TV“ programa, skirta „FireStick“?

Tiesioginės televizijos eteryje puikų darbą atlieka „Mobdro APK“, „Ola TV“ ir „HD Streamz“. Šiose programose yra daugybė tiesioginių TV kanalų, skirtų filmams, laidoms, sportui, vaikams ir dar daugiau. Tai nemokamos programos. Jei ieškote mokamos (vis dar patogios kišenėms) paslaugos, galite išbandyti „Sportz“ televiziją. Ši programa suteikia jums prieigą prie daugiau nei 8000 kanalų už mažiau nei 15 USD per mėnesį.

Kokia yra geriausia „Jailbroken FireStick“ programa?

Tai priklauso nuo norimo žiūrėti turinio tipo. Jei norite transliuoti filmus ir laidas, norėtumėte „Cinema HD“ ir „Typhoon TV“. Jei tai yra tiesioginė televizija, kuri jums patinka, rekomenduojame „Mobdro“, „Ola TV“ ir „HD Streamz“. Tačiau viena programa, kuri turėtų būti jūsų „FireStick“ dalis, yra „ExpressVPN“. Ši programa užtikrins tiesioginį internetinį srautą paslėpdama internetinę tapatybę ir įsitikindama, kad jūsų veiklos negalima atsekti.

Ar teisėta perkelti programas iš „FireStick“?

Taip, 100% legalu perkelti programas iš „FireStick“. Tiesą sakant, „Amazon“ suteikia jums galimybę įjungti programų iš nežinomų šaltinių nustatymą, kad būtų galima įkelti šoninį krovimą. Tačiau autorių teisių saugomo turinio srautinis perdavimas nėra teisėtas ir gali priversti jus į bėdą.

Kaip atsisiųsti filmus iš „FireStick“?

Tokios programos kaip „Cinema HD“ leidžia atsisiųsti filmus ir laidas į „FireStick“. Tačiau aš to nerekomenduoju, nes „FireStick“ saugojimo talpa yra maža. Filmai užims daug vietos jūsų atmintyje ir sukels įvairiausių problemų, įskaitant buferizavimą, perkaitimą ir dar daugiau.

Baigti ...

Nebus neteisinga sakyti, kad „Amazon Firestick“ ateityje turi nepaprastai didelį potencialą. Neilgai trukus pamatysime žmones atsisako laidų ar laidų ir pasirenka srautinį internetą. Kai reikia mėgautis lankstumu to, ką norite žiūrėti, prasmė.

Jei planuojate įsigyti „Amazon Firestick“ ar jau turite, aukščiau išvardytos programos gali būti labai naudingos daugeliu atžvilgių. Galų gale gausite įvairių pramogų skonį, ir tai bus daug patobulinta.

Nors kai kurios programos yra nemokamos, kitos - sugrąžins jus keliais doleriais, jei norėtumėte mėgautis papildomomis funkcijomis. Aukščiau pateiktas sąrašas yra abiejų rūšių derinys, todėl jūsų prietaisas taps visišku pramogų šaltiniu. Vis dėlto, prieš investuodami pinigus į „Amazon Fire Stick“ programas, visada turėtumėte atidžiai perskaityti vartotojo apžvalgas ir naudoti savo sąmojį.

Spustelėkite čia, kad gautumėte slaptus virvių pjovimo triukus tiesiai į gautuosius.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me