8 geriausios „Showbox“ alternatyvos (2020 m.)

>

Čia yra mūsų sąrašas geriausios „Showbox“ alternatyvos. Teko sudaryti šį sąrašą, nes „Showbox“ neseniai buvo išjungtas. APK „Showbox“ buvo viena iš plačiausiai naudojamų filmų ir TV laidų transliacijos programų. Tai taip pat buvo labai populiaru tarp „FireStick“ vartotojų. Nuo „Showbox“ neveikia nebėra prasmės ieškoti jo pakaitalų.

Tai nebuvo labai sunku, nes ne taip seniai paskelbiau geriausias terariumo TV alternatyvas. „Showbox“ ir „Terrarium TV“ buvo daug panašūs. Taigi, jų alternatyvos taip pat nėra labai skirtingos. Iš partijos išsirinkau geriausią. Esu įsitikinęs, kad rasite vieną (ar kelis) iš jų kaip tinkamą „Showbox“ alternatyvą. Pažiūrėk!

„Showbox“ alternatyvos

Visos programos, išvardytos kaip „Showbox“ alternatyvos, visos buvo išbandytos ir šiuo metu yra vienos populiariausių. Jie yra tokie pat geri kaip „Showbox“ ar net geresni. „Showbox“ nebuvo tinkamas naudoti nuotoliniu būdu ir geriausiai veikė naudojant „Pelės perjungimo“ programą „FireStick“. Tai buvo šiek tiek vargo. Laimei, nė viename iš šių „Showbox“ pakeitimų nereikia įdiegti papildomos programos. Įdiekite juos ir jie bus paruošti naudoti.

geriausios „showbox“ alternatyvos

Dėmesio: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei jūsų įrenginyje rastumėte srautiniu būdu saugomą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju gauti gerą VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad jūsų filmų žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai.

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

  • Kaip įdiegti VPN „FireStick“ / „Fire TV“
  • Kaip įdiegti VPN kituose srautinio perdavimo įrenginiuose

1. Kino APK (HD filmai)

Aš pradėjau daug girdėti apie šią programą, kai „Terrarium TV“ nusileido ir dabar, esu įsitikinęs, kad tai viena geriausių programų filmams ir laidoms. Kino APK yra „Android“ programa, sklandžiai veikianti jūsų „FireStick“, „FireStick 4K“ ir „Fire TV“ įrenginiuose. Programa yra šimtu procentų suderinama su nuotoliniu valdymu, leidžiančia lengvai sąveikauti.

Kinas APK gali pasigirti didžiule filmų ir TV laidų kolekcija. Turinys atnaujinamas taip reguliariai, kad kartais aš randu naują turinį per kelias minutes nuo jo išleidimo. Programa naudoja aukščiausio lygio grandiklius, kuriuose randama dešimtys veikiančių nuorodų. Srautų kokybė yra gera ir pagerėja, kai prisijungiate naudodamiesi „Real-Debrid“.

Turėdamas tvarkingą, lengvai naudojamą sąsają ir neįtikėtiną turinio biblioteką, „Cinema APK“ tikrai yra viena geriausių „ShowBox“ alternatyvų..

Kaip įdiegti „Cinema APK“ „FireStick“

2. Titano televizorius

„showbox“ alternatyvaTitano televizija yra plačiai laikoma terariumo TV klonu ir suprantama, nes abu turi keletą ryškiai bendrų bruožų. Tiesą sakant, abu yra beveik visiškai identiški. Įdiekite „Titanium TV“ „FireStick“ ir jūs žinosite, apie ką aš kalbu (jei anksčiau naudojote „Terrarium TV“). Dabar, kai „Showbox“ nebėra, sakyčiau, „Titanium TV“ yra puiki alternatyva „ShowBox“ programai.

„Titanium TV“ taip pat turi didelį filmų ir TV laidų katalogą. Nuo neseniai pasirodžiusių filmų iki naujausių epizodų visa tai rasite čia. Taip pat esu sužavėtas šios programos siūlomų vaizdo įrašų atkūrimo kokybe. Yra daugybė srautų, iš kurių galima pasirinkti atkūrimą. „Titanium TV“, kaip ir „Kino APK“, leidžia prisijungti naudojant „Real Debrid“, kad būtų dar įspūdingesnės žiūrėjimo galimybės.

Kadangi „Titanium“ televizorius yra patogus naudoti nuotoliniu būdu, galite jį be vargo naudoti „FireStick“ ir kituose „Fire TV“ įrenginių įrenginiuose. Jei ieškote tokių programų kaip „Showbox“, „Titanium TV“ yra tai, ką turite išbandyti.

Kaip įdiegti „Titanium TV“ „FireStick“

3. „CatMouse“ APK

Beveik kiekvieną dieną išleidžiamos naujos srautinio transliavimo programos pagal pareikalavimą. Yra tik keletas jų, kurie įgauna bet kokį matomumą. „CatMouse“ APK yra palyginti nauja, palyginti su kitomis šio sąrašo programomis. Tačiau tai jau leido gana aiškiai pabrėžti savo buvimą.

„CatMouse“ gali pasigirti įspūdinga filmų ir TV laidų kolekcija. Kolekcija taip pat reguliariai atnaujinama, kai tik pasirodo naujas filmas ar neseniai rodomas serialas. Kitaip tariant, programa užtikrina, kad netrūktų pramogų.

Mane dar labiau sužavėjo tai, kaip greitai „CatMouse“ atsisiunčia srautinio perdavimo nuorodas iš daugybės internetinių šaltinių. Bet tai ne tai. Tai taip pat suteikia jums aukštos kokybės nuorodas. Aš dažnai matau keletą 1080p darbinių nuorodų.

Galite patobulinti savo transliacijos patirtį daugeliu žingsnių aukštesnėmis funkcijomis, tokiomis kaip „Real Debrid“ ir „Trakt“ integracija.

Programa yra šimtaprocentinė ir patogi naudoti „FireStick“. Tai tikrai viena nuostabių „Showbox“ alternatyvų, kurias galite gauti.

Įdiekite „CatMouse“ „FireStick“

4. „UnlockMyTV“

Dabar tai yra dar viena neįtikėtina programa, kurią reikia užsakyti, norėdami srautiniu būdu perduoti mėgstamus filmus ir serijas. „UnlockMyTV“ turi didelę medijos biblioteką, kuri taip pat reguliariai gauna naujinius. Programa siūlo šimtus valandų nepertraukiamų pramogų, kad galėtumėte žiūrėti.

Kaip ir „CatMouse“, „UnlockMyTV“ yra naujesnės nei kitos programos, pateiktos geriausių „Showbox“ alternatyvų sąraše. Vis dėlto jai pavyko rasti savo kelią čia dėl savo aukščiausio lygio pasirodymo. Ši lengva programa suteikia galimybę sklandžiai naršyti, greitai atsisiųsti srautines nuorodas ir leidžia greitai atkurti. Žinoma, nepamirškite, kad tai suteikia jums aukštos kokybės srautus, kurie perduodami iki 1080p raiškos.

Ši turtinga programa taip pat leidžia integruoti „Real Debrid“ ir „Trakt“ paskyras. Apskritai, jei trūksta „Showbox“, išbandykite „UnlockMyTV“. Esu įsitikinęs, kad jums patiks.

Įdiekite „UnlockMyTV“ „FireStick“

5. Kodi

geriausios „showbox“ alternatyvos„Kodi“ yra žiniasklaidos programa, kuri bet kuriuo metu gali lengvai pakeisti bet kurią kitą tokią programą. Ši programa suteikia jums prieigą prie didžiulio pasaulio filmų, laidų, tiesioginės TV, sporto ir nesvarbu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti „Kodi“ priedus ir pradėti.

Vienas didžiausių „Kodi“ pranašumų yra tas, kad jis nėra priklausomas nuo vieno programos kūrėjo. Šią atvirojo kodo platformą sukūrė didžiulė savanorių bendruomenė. Šis įrankis yra nuolat stebimas ir atnaujinamas. Kaip jau sakiau, viskas, ko jums reikia, yra vaizdo įrašų priedai, kad pradėtumėte naudotis „Kodi“, ir jų yra dešimtys.

„Kodi“ yra viena geriausių „Showbox“ alternatyvų. Tai gali būti ne viena iš panašių programų, tačiau ji tikrai yra puikus „Showbox“ pakeitimas. Galite įdiegti per 5 minutes „FireStick“. Tiesą sakant, jis palaikomas įvairiuose įrenginiuose, įskaitant „Android“, „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir dar daugiau.

Kaip įkalinti „FireStick“ su Kodi

Kaip naudotis „Kodi“ - pradedančiųjų vadovas

6. „TeaTV“

teatv už židinio

Kai „Terrarium TV“ buvo uždarytas, „TeaTV“ staiga iškilo į viešumą, nors jis veikė jau kurį laiką. Dabar, kai „Showbox“ taip pat neliko, nematau jokios priežasties, kodėl negalėtumėte išbandyti „TeaTV“. Ši programa yra viena iš geriausių „Terrarium TV“ alternatyvų. Naudokite jį ir jūs žinosite, kodėl čia verta palikti vietos šiame populiariausių „Showbox“ alternatyvų sąraše.

Kaip ir daugumą užsakomųjų programų, čia rasite nemažai filmų ir TV laidų pavadinimų. Aš taip pat esu labai patenkintas jo grandikliais, kurie suteikia jums geriausias nuorodas iš viso žiniatinklio. Atkūrimo greitis nėra toks greitas, kokį mačiau „Cinema APK“ ir „Titanium TV“, tačiau vaizdo kokybė yra visiškai priimtina. „TeaTV“ paprastai traukia 720p ir SD nuorodas, bet kartais gausite ir 1080. Vėlgi, naudodamiesi „Real-Debrid“, galite tikėtis aukštesnės kokybės srautų.

Kaip įdiegti „TeaTV“ „FireStick“

7. „CyberFlix“ televizorius

„CyberFlix“ televizija yra dar viena programa, kurią norėtumėte išbandyti, jei ieškote tinkamų „Showbox“ alternatyvų. Tai labiau primena „Titanium TV“ ir taip pat laikomas terariumo TV klonu. „CyberFlix“ TV sąsaja, išdėstymas ir organizavimas yra daugmaž tas pats.

Man patinka „CyberFlix“ televizija, nes ji pagrįsta visais pagrindais. Programa turi didelį žiniasklaidos katalogą, kuris laiku atnaujinamas. Visada rasite naujausius filmus ir laidas, kurias galima transliuoti. Kaip ir kiti šiame sąraše, „CyberFlix“ televizija gauna kelias nuorodas, suteikdama pakankamai pasirinkimo galimybių rasti aukštos kokybės atkūrimą. Tai yra „FireStick“ nuotolinio valdymo programa, kuria lengva naudotis. Jis taip pat yra lengvas ir greitas.

Kaip įdiegti „CyberFlix“ televizorių „FireStick“

8. „TVZion“

„TVZion“ tikrai nėra didžiausia „ShowBox“ alternatyva, bet, manau, šiaip ar taip, turime daug galimybių. Aš nesakau, kad programa yra bloga. Tiesą sakant, jis yra gana padorus. Turėdama solidžią turinio biblioteką ir tvarkingą sąsają, „TVZion“ siūlo gerą pramogų patirtį. Tačiau tai nėra taip gerai, kaip kiti šiame sąraše, ypač jei palyginsite jį su „Kino APK“ ir „Titanium TV“.

Taigi, įdiekite šią programą ir pagrindiniame ekrane rasite visus populiariausius ir populiariausius pavadinimus. Per viršuje esantį meniu galite greitai perjungti filmus ir TV laidas. „TVZion“ yra patogus naudoti nuotoliniu būdu, taigi jūsų „FireStick“ įrenginiuose naršymas vyksta sklandžiai. Tai puikiai veikia ir „Android“ dėžutėse.

„TVZion“ leidžiama atkurti ne daugiau kaip 500 valandų. Įdiegę programą iš „Google Play Store“, kurią rekomenduoja ši programa, jūs galite gauti papildomas 1000 valandų. Kadangi „FireStick“ nepalaiko „Google Play“ parduotuvės, šis triukas neveiks. Sprendimas yra pašalinti programą ir įdiegti ją iš naujo, kai pritrūksta valandų.

Kaip įdiegti „TVZion“ ant „Fire Stick“

Kaip saugiai naudoti „Showbox“ alternatyvas

Dabar, kai turite keletą variantų, kuriuos galite naudoti vietoje „Showbox APK“, norėčiau perspėti, kad viskas, ką perduodate, yra matoma jūsų IPT ir vyriausybei. Tai reiškia, kad transliuodami nemokamą turinį (filmai, TV laidos) galite patekti į teisines problemas.

Laimei, yra nepriekaištingas būdas visą savo srautinę veiklą paslėpti nuo IPT ir vyriausybės. Viskas, ko jums reikia, yra geras VPT. VPT padeda apeiti internetinę priežiūrą, IPT taikymą ir turinio geografinius apribojimus.

Aš asmeniškai naudoju ir rekomenduoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN. Be to, ją labai lengva įdiegti „Fire TV“ / „Stick“ ar kituose įrenginiuose, tokiuose kaip „Windows PC“, „Mac“, „Android“ ar „iPhone“..

Mes neskatiname pažeisti autorių teisių įstatymų. O kas būtų, jei netyčia baigtumėte srautinį turinį iš neteisėto šaltinio? Ne visada lengva pasakyti skirtumą tarp teisėto ir neteisėto šaltinio.

Taigi, prieš pradėdami naudotis šiomis programomis, pažiūrėkime, kaip naudoti „ExpressVPN“, kad jūsų srautinio perdavimo veikla būtų apsaugota nuo smalsių akių.

1 žingsnis: Prenumeruokite „ExpressVPN“ ČIA. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų ir, jei nesate patenkintas spektakliu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

2 žingsnis: Spustelėkite ČIA norėdami atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.

3 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys saugus, naudojant greičiausią ir geriausią VPN pramonėje.

prijunkite expressvpn for kodi

Verdiktas

Tai yra mūsų geriausių „Showbox“ alternatyvų sąrašas. Jei naudojate „Showbox“, esu įsitikinęs, kad jums šios parinktys patiks. Jie beveik nesiskiria. Su kiekviena programa taip pat pateikiau nuorodą į diegimo vadovus. Tai padės greitai įdiegti pasirinktą programą į „FireStick“ įrenginį. Jei turite klausimų ar norite pasidalinti savo patirtimi su mumis, nedvejodami pasinaudokite žemiau pateiktu komentarų skyriumi.

Susijęs:

Kino APK alternatyvos
Cotomovies alternatyvos
Putlockerio alternatyvos

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me