Ar terariumo televizorius yra teisėtas ir saugus naudoti?

>

Internetinės žiniasklaidos srautinio perdavimo programos nėra nieko nauja interneto kartai. Viena tokių populiarių programų yra „Terrarium TV“, kuri yra puiki alternatyva „Showbox“, „Mobdro“ ir „Playbox HD“. Ši „Android“ pagrįsta programa padeda jums nemokamai pasiekti visą naujausių filmų, TV laidų ir kitų programų biblioteką. Tačiau svarbus klausimas, ar „Terrarium“ televizorius yra teisėtas ir saugus naudoti?

Aukščiau paminėtos programos suteikia jums prieigą prie kitaip apmokamo turinio, kaip ir trečiųjų šalių „Kodi Addons“, tada prasminga pasidomėti, ar nemokama filmų transliacija „Terrarium TV“ yra legali. Be to, ar tai kenkėjiškų programų pavidalu nekelia grėsmės jūsų įrenginiui? Išsamiai aptarsime, kaip abu „Terrarium“ programos aspektai gali turėti arba negalėjo paveikti jus, ir jei tai daro, kaip su juo elgtis.

Ar terariumo televizija yra teisėta ir saugi naudoti

Ar terariumo televizija yra teisėta?

Nors yra nemažai šaltinių, kuriuose pateikiamas didžiulis originalių laidų ir filmų, tokių kaip „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Prime“ ir kt., Sąrašas, jie gali tapti šiek tiek per sunkūs jūsų kišenei. Kita vertus, terariumo televizija siūlo nebrangų sprendimą, tačiau tai gali sukelti teisinių problemų. Taip nėra visada. Skirtingose ​​šalyse galioja skirtingos taisyklės, todėl priklausomai nuo jūsų vietos galite būti saugūs ar turėti problemų. Be to, „Terrarium TV“ programa nėra oficialiai prieinama „Google Play“ parduotuvėje, nes „Google Play“ parduotuvė nepropaguoja srautinio turinio iš neleistinų šaltinių.

Turite suprasti, kad tokios programos kaip „Terrarium TV“ teikia nemokamą autorių teisių saugomą turinį ir, tikiuosi, visur prieštarauja įstatymams. Priešingai, kaip rodo „Terrarium TV“ svetainė, jų paslaugos visai nėra nelegalios, nes turinio perdavimui naudojama srautinio perdavimo technologija, o ne P2P, kaip torrentai. Be to, jei įdiegsite „Terrarium TV“ programą, galėsite pamatyti aiškiais žodžiais paminėtą „Naudokitės terariumo TV savo rizika“..

Neseniai priimtame Europos Teisingumo Teismo sprendime buvo teigiama, kad trečiųjų šalių autorių teisių saugomo turinio gavimas ir platinimas bet kokiu būdu be autorių teisių savininko sutikimo yra visiškai neteisėtas (Tą patį pranešimą spaudai galite rasti tinklalapyje šio puslapio apačioje). Taigi, atsižvelgiant į regioną, iš kurio naudojate „Terrarium TV“ programą, jums gali kilti problemų. Kaip sakoma, geriau saugiai, nei gailėtis.

Kaip neleisti sau patekti į bėdą?

Dabar, kai norite būti saugūs nuo bet kokių teisinių problemų, susijusių tik su srautiniu turinio perdavimu internete, turėsite atlikti keletą dalykų. Taip pat visi čia paminėti dalykai bus taikomi visoms programoms, panašioms į „Terrarium TV“, leidžiančioms nemokamai transliuoti turinį. Norėdami pradėti, turėsite rasti būdą, kaip paslėpti savo internetinę tapatybę, t. Y. IP adresą.

O ką geriausia daryti? Taip, žinoma, naudokite VPN. Geras VPN leis prisijungti prie interneto ir transliuoti turinį iš „Terrarium TV“, neleisdamas pasauliui žinoti savo tikrojo IP adreso, net ne savo IPT. Be to, per VPN užmegzti ryšiai yra užšifruoti, kad VPN galėtų apsaugoti jūsų tapatybę. Jūsų pasirinkta VPN paslauga nukreips srautą iš jūsų kompiuterio per jų serverius ir suteiks jums anoniminę vietą. Tai yra geriausias ir tikriausiai vienintelis dalykas, norint apsisaugoti.

Pabandęs kelis VPN tiekėjus, esu įsitikinęs, kad sakau, kad nėra nieko geresnio už „ExpressVPN“. Pats teikėjas yra toks įsitikinęs, kad siūlo jums 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Pateikiame geriausių VPN rekomendacijų sąrašą.

Taigi, prieš pradėdami transliuoti naudodami „Terrarium TV“, atlikite 3 paprastus veiksmus, kaip apsaugoti VPT.

1 žingsnis: Paspauskite čia norint gauti „Express VPN“ prenumeratą.

2 žingsnis: Paspauskite čia norėdami atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.

3 veiksmas: Paleiskite programą ir spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys yra užtikrintas naudojant greičiausią VPN.

prijunkite expressvpn for kodi

Jei esate „Amazon Fire Stick“ vartotojas, tai yra, kaip įdiegti ir naudoti VPN „Fire TV Stick“.

Kaip įdiegti terariumo televizorių ant „Fire Stick“Terariumo televizorius „FireStick“

Ar „Terrarium TV“ yra saugu naudoti?

Šiuo klausimu turite būti tikri, kad „Terrarium“ televizorių įdiegti yra visiškai saugu, jei programa įdiegta iš patikimo šaltinio. Kadangi programos nėra „Google Play“ parduotuvėje, visada rekomenduojama ją atsisiųsti iš oficialios „Terrarium TV“ svetainės arba naudoti patikimas trečiųjų šalių programų parduotuves, pvz., Apkmirror.com. Pati programa yra visiškai švari, kai kalbama apie kenkėjiškas programas, virusus ir išpirkos programas.

Jei vis dar jaučiatės skeptiškai nusiteikę dėl savo įrenginio ir duomenų saugumo, turite žinoti, kad „Android“ telefonas jau rūpinasi šiuo aspektu. „Google Play Protect“ yra įdiegtas visuose šiuolaikiniuose telefonuose, kurie reguliariai tikrina visas įrenginyje įdiegtas programas. Be to, galite paleisti antivirusinę programinę įrangą, jei ramiai naudojate kompiuterį.

Išvada

Internete yra daugybė turinio, ir jūs turite žinoti apie vietą, iš kurios transliuojate arba iš kurios atsisiunčiate. Turinys greičiausiai bus saugomas autorių teisių ir prieiga prie jo per tokias programas, kaip „Terrarium TV“, nebus legali. Jei vis tiek transliuojate nemokamus filmus / TV laidas iš šių programų, būtinai atlikite kiekvieną žingsnį (svarbiausia - VPT), ​​kad apsisaugotumėte. Filmo transliacija internetu neverta patekti į teisines problemas.

Susijęs

  • Kaip išspręsti terariumo TV buferio naudojimo problemas
  • Ar neteisėta „Jailbreak FireStick“?
  • Ar VPT yra legalūs?
  • Ar „Kodi“ yra legalus?
  • Geriausios „Amazon Fire TV Stick“ programos

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me