Geriausi „Amazon FireStick“ / „Fire Fire“ kanalai (2020 m.)

>

Šiame straipsnyje apžvelgsime geriausius „FireStick“ kanalus. Šie kanalai taip pat palaikomi „Amazon FireStick 4K“, „Fire TV“ ir „Fire TV Cube“.

Geriausi ugnies kanalai

„Fire TV Stick“ yra labai populiarus srautinio perdavimo įrenginys dėl įvairių priežasčių. Tai siūlo beveik neribotas pramogų galimybes per įvairias programas ir kanalus. „Amazon“ užmezgė ryšį su šimtais turinio tiekėjų ir TV tinklų ir suteikia jums prieigą prie daugybės „FireStick“ kanalų.

Galite naršyti „FireStick“ kanalus daugybėje kategorijų, įskaitant filmus, laidas, sportą, naujienas, vaikus ir daugybę kitų. Šiuos kanalus galite atsisiųsti ir įdiegti iš „Amazon Store“.

Be to, „FireStick“ taip pat palaiko daugybę trečiųjų šalių kanalų ar programų, kurias galima lengvai atsisiųsti iš jūsų įrenginio..

Kadangi yra tiek daug „Fire TV“ kanalų, iš kurių lengva susipainioti. Todėl mes atrinkome keletą geriausių jums, kad jums būtų lengva pasirinkti.

Geriausi „FireStick“ kanalai (trečiųjų šalių)

„FireStickTricks“ netikrina šiame puslapyje paminėtų trečiųjų šalių programų ir kanalų teisėtumo ir saugumo. Mes neturime šių programų ir neplatinome jų iš savo serverių. Vartotojams patariama naudoti nemokamas programas / kanalus, kad būtų galima srautuoti tik viešai prieinamą turinį.  

Viena iš priežasčių, kodėl „Amazon Fire Stick“ yra tokia populiari, yra todėl, kad ji leidžia lengvai įkelti trečiųjų šalių programas. Trečiųjų šalių programos yra tos, kurių nėra „Amazon“ parduotuvėje. Yra keletas puikių programų, skirtų filmams, laidoms, tiesioginei televizijai, sportui ir dar daugiau. Jei kada nors iš draugo ar kolegos išgirdote, kad jie žiūri kanalus, susijusius su „jamsbroken FireStick“, esu tikras, kad jie kalba tik apie šiuos kanalus.

Dėmesio „FireStick“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei „Fire TV Stick“ rastumėte transliuojamą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju įsigyti gerą „FireStick“ VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad filmo žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai..

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

Štai priežastys, kodėl turite visą laiką naudoti VPN.

Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti VPN „Amazon FireStick / Fire TV“

1. Kino HD APK: Tai yra srautinio perdavimo programa pagal pareikalavimą, kuri, ko gero, taip pat yra pati populiariausia. Ši programa veikė beveik dvejus metus ir tik tobulėjo. Programoje yra daugybė filmų ir laidų. Jis gauna geriausios kokybės nuorodas iš geriausių šaltinių internete. Kino HD APK taip pat poruojasi su „Real Debrid“ ir „Trakt“. Neabejoju, kad tai vienas geriausių „FireStick“ trečiųjų šalių kanalų.

Kaip įdiegti „Cinema HD APK“ „FireStick“

2. Titano TV APK: Tai taip pat užsakomoji žiniasklaidos platforma ir populiarumo požiūriu ne per daug atsilieka nuo „Cinema HD APK“. Ši programa pateikia visą filmų ir TV laidų biblioteką su šimtais valandų nemokamų pramogų. Titano televizorius puikiai veikia „FireStick“ ir visuose kituose „Fire TV“ įrenginiuose. Ši programa suteikia jums geriausias srautinio perdavimo nuorodas ir palaiko „Real Debrid“. Taip pat galite prisijungti naudodami „Trakt“ sąskaitą.

Kaip įdiegti „Titanium TV“ „FireStick“

3. „BeeTV APK“: „BeeTV“ yra dar vienas puikus neribotų pramogų šaltinis. Naudodami šią programą galite transliuoti daugybę filmų ir laidų. Čia taip pat rasite beveik visus naujus leidimus. Programa puikiai veikia „FireStick“. Jis turi patogią ir nuotoliniu būdu suderinamą sąsają. BeeTV iš aukštos kokybės serverių taip pat renka aukščiausio lygio srautus. Taip pat galite komandą sujungti su „Real Debrid“ ir „Trakt“. Apskritai, nuostabi programa, kurią galima užsakyti.

Kaip įdiegti „BeeTV“ „FireStick“

4. Mobdro: Tai tiesioginė TV programa ir turbūt pati populiariausia. Ši programa siūlo platų kabelinės televizijos kanalų iš JAV ir keleto kitų šalių pasirinkimą. Lengva programa yra paprasta naudojant jūsų sistemos išteklius ir sklandžiai veikia visuose „Fire TV“ įrenginiuose. Štai kodėl tai yra vienas geriausių „FireStick“ trečiųjų šalių kanalų.

Kaip įdiegti „Mobdro“ „FireStick“

5. Safiro saugi IPTV: „Sapphire Secure“ yra populiari IPTV paslauga, suteikianti prieigą prie šimtų palydovinių kanalų nuo 5 USD per mėnesį. Tai yra vienas iš ekonomiškiausių būdų gauti prieigą prie kabelinės televizijos iš viso pasaulio, įskaitant JAV. Programos „Fire TV“ versija yra visiškai suderinama nuotoliniu būdu ir siūlo greitą bei sklandų naršymą.

Kaip įdiegti „Sapphire Secure IPTV“ „FireStick“

Jei jums reikia daugiau nemokamų programų, skirtų „Fire Stick“ ar „Fire TV“, galite peržiūrėti mūsų išsamų populiarių programų sąrašą. Be to, pasidomėkite, kaip galite nugriauti „FireStick“, kad gautumėte neribotą nemokamą turinį.

Geriausi „FireStick“ kanalai (oficialūs)

Kad jums būtų lengviau suprasti, kanalų sąrašą suskirstiau į šias kategorijas:

 • Geriausi „FireStick“ kanalai filmams ir TV laidoms
 • Geriausi „FireStick“ kanalai, skirti sportui
 • Geriausi „FireStick“ kanalai naujienoms
 • Geriausi „FireStick“ kanalai vaikams

Pastaba: Norėdami įdiegti šiuos oficialius kanalus, šio vadovo apačioje pateikiau nuoseklias instrukcijas.

Geriausi „FireStick“ kanalai filmams ir TV laidoms

Čia yra greitas populiariausių „Fire“ televizijos kanalų, skirtų filmams ir TV laidoms, sąrašas. Daugiau apie kiekvieną kanalą galite perskaityti kitame vadovo skyriuje.

 1. HBO GO
 2. HBO Dabar
 3. AMC
 4. ABC
 5. CBS VISI PRIEIGOS
 6. TUBI TV (nemokami filmai & TV)
 7. PASIRODYMAS
 8. KOMEDIJOS CENTRAS
 9. HULU
 10. NETFLIX
 11. STARZAS
 12. FOX DABAR
 13. A&E
 14. PLUTO TV
 15. HALLMARK FILMAI DABAR

1. „HBO GO“ (mokama): Tai puiki vieta HBO gerbėjams transliuoti HBO originalus ir daugybę filmų, dokumentinių filmų, sporto programų ir specialių komedijų. Jame taip pat galima rasti daugybę papildomų vaizdo įrašų, pavyzdžiui, užkulisiuose. „HBO GO“ yra nemokamas su jūsų HBO prenumerata.

2. „HBO Now“ (mokama): Šis kanalas taip pat suteikia prieigą prie visko, kas yra HBO, panašiai kaip HBO GO. Tačiau yra vienas didelis skirtumas. Jums nereikia HBO TV kanalų prenumeratos „HBO Now“. Ji turi savo prenumeratos planus (ir nemokamą bandomąją versiją).

3. AMC (mokama): Šiuo kanalu galite žiūrėti visą AMC originalų asortimentą ir kitas AMC autorių teisių saugomas TV laidas. Jei norite prisijungti prie šios programos ir mėgautis visais sezonais, galite naudoti AMC palydovinės televizijos prenumeratą. Geros žinios yra tai, kad neprisijungę galite žiūrėti įvairiausias sezono premjeras ir keletą papildomų įrašų. Jei esate „AMC Premiere“ abonentas, taip pat galite naudotis turiniu pagal pareikalavimą..

4. ABC (mokama): Šis „FireStick“ kanalas iš pirmaujančio JAV kabelinės televizijos tinklo leidžia mėgautis tiesioginiu „ABC“ epizodų srautiniu perdavimu, taip pat ir transliacijos televizija. Tačiau tiesioginės TV transliacijos yra apribotos tik tam tikrose rinkose ir tik kartu su dalyvaujančiais TV teikėjais. Norėdami žiūrėti naujausius epizodus, turite prisijungti naudodami dalyvaujančio TV teikėjo paskyros kredencialus.

5. CBS (nemokami pirkimai programoje): Šis nemokamas atsisiunčiamas kanalas suteikia prieigą prie pasikartojančių epizodų, taip pat tiesioginės TV transliacijos iš CBS laidų. Gaudymo epizodai galimi nuo kitos dienos, kai jie bus rodomi. Nors programą galite gauti nemokamai, jums reikės įsigyti programoje kelių matomų turinių.

6. „Tubi“ televizija (nemokama): Ši užsakomoji programa suteikia prieigą prie daugybės nemokamų filmų ir TV laidų. Jame rodomi viešai prieinami vaizdo įrašai arba tie, kuriems jis gavo licenciją. Nors nerasite naujausių ir populiariausių filmų ar TV programų, yra daug, kad liktumėte klijuoti keletą valandų.

7. PARODA (mokama): Naudodamiesi šiuo kanalu, galite transliuoti SHOWTIME originalias TV laidas, filmus, dokumentinius filmus, sportą ir dar daug daugiau. Tai programa pagal pareikalavimą, be tiesioginės TV transliacijos. Galite pradėti nuo nemokamo bandomojo laikotarpio ir, jei norite tęsti, galite nusipirkti prenumeratos planą. Šiai programai jums nereikia „SHOWTIME“ kabelinio tinklo prenumeratos. Tačiau jei turite SHOWTIME prenumeratą, norėtumėte ja naudotis „SHOWTIME“ bet kada vietoj programos (kuri yra jūsų pradinės prenumeratos dalis ir nieko papildomai nekainuoja)

8. Centrinė komedija (mokama): Naudodamiesi šiuo kanalu gaukite visą prieigą prie visų „Comedy Central“ televizijos programų, įskaitant „South Park“, „The Daily Show“ su „Trevor Noah“, „Detroiters“ ir daugybę „stand-up“ priedų. Programą galima nemokamai atsisiųsti, tačiau norint įsigyti daugumą populiarių vaizdo įrašų reikia įsigyti programoje.

9. „Hulu“ (mokama): Šis kanalas suteikia jums prieigą prie didžiulės užsakomųjų filmų ir laidų bibliotekos bei visų išskirtinių „Hulu“ originalų. Taip pat galite pridėti tiesioginės TV transliaciją už papildomą mokestį. Be to, už papildomą mėnesio prenumeratą galite transliuoti tokius premium tinklus kaip „Showtime“, „HBO“, „Starz“ ir „Cinemax“

10. „Netflix“ (mokama): Vardas, kurio nereikia įvesti. „Netflix“ yra didžiausia pasaulyje prenumeratos paslauga, skirta srautinių filmų, laidų, dokumentinių filmų ir dar daugiau. „Netflix“ prenumerata taip pat suteikia prieigą prie daugybės „Netflix“ originalų. Tai būtinas „FireStick“ kanalas kiekvienam srautinių transliacijų entuziastams.

11. „Starz“ (mokama): Šie „FireStick“ kanalai suteikia prieigą prie „Starz“ tinklo originalų, TV programų, filmų ir daug daugiau. Programa leidžia srautiniu būdu atsisiųsti ir atsisiųsti vaizdo įrašus. Galite prisijungti prie „FireStick“ programos naudodamiesi savo „TV“ teikėjo prenumerata tinklo pradžia (išskyrus „Comcast Xfinity“). Jei neturite „Starz“ tinklo prenumeratos, vis tiek galite naudoti programą mokėdami 8,99 USD per mėnesį (taip pat yra 7 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis).

12. „FOX“ dabar (nemokamai): Ši programa perduodama tiek pagal pareikalavimą, tiek tiesioginį turinį. Tai suteikia prieigą prie visų „FOX“ epizodų ir laidų, tokių kaip „The Masked Singer“, „MasterChef“, 9-1-1, „Empire“ ir kt. Be to, galite žiūrėti tiesiogines sporto laidas „FOX“ tinkle, įskaitant „MLB“ ir „Futbolas“. Kanale yra ribotas nemokamas turinys. Norint ištirti visą asortimentą, reikia įsigyti programoje.

13. A&E (nemokamas): Su A&E FireStick kanalu galite žiūrėti visą A diapazoną&E laidos ir keli priedai bei ištrintos scenos, kurios niekada nebuvo rodomos per TV. Galite transliuoti visus populiarių laidų, tokių kaip „60 Days In“, „Storage Wars“, „Live PD“ ir daug daugiau, epizodus.

14. Plutono televizija (nemokama): Tai tikrai yra vienas geriausių „FireStick“ kanalų, jei ieškote nemokamo turinio. Joje yra dešimtys nemokamų tiesioginės televizijos kanalų ir daugiau nei tūkstantis filmų pagal pareikalavimą. Galite pradėti naudotis „Plutono TV“ iškart neprisijungdami. Tačiau jei pasirinksite prisijungti naudodami savo „Plutono TV“ paskyrą, turėsite prieigą prie žiūrėjimo istorijos ir nuostatų visuose įrenginiuose..

15. „Hallmark“ filmai dabar (mokama): Nesvarbu, ar esate „Hallmark“ gerbėjas, jums patiks šis „FireStick“ kanalas. Jame yra didžiulė „Hallmark“ bibliotekos turinio kolekcija. Jame rodomi visi „Hallmark“ filmai, pasirodymai ir keli „Hallmark“ pasiūlymai. Taip pat yra 7 dienų nemokama bandomoji versija, jei norite išbandyti programą prieš pirkdami prenumeratos planą.

Geriausi „FireStick“ kanalai, skirti sportui

Čia yra populiariausių „Sporto turinio“ „Fire Stick“ kanalų sąrašas:

 1. NFL
 2. FOX SPORTAS
 3. ESPN
 4. NBC SPORTAS
 5. NFL SEKMADIENIO BILIETAS
 6. CBS SPORTO STREAMAS & LAIKYKITE GYVĄ
 7. „FOX SPORTS GO“
 8. FUBO televizorius
 9. MLB prie Bat
 10. NBA
 11. NHL
 12. UFC
 13. BLEACHER ATASKAITOS GYVAS
 14. DAZN
 15. Teniso kanalas

1. NFL (nemokami pirkimai programoje): Nesvarbu, ar norite žiūrėti svarbiausius įvykius, ar naujausias naujienas, „NFL FireStick“ kanale yra visa tai. Naudodama daugybę įdomių vaizdo įrašų, ši oficiali NFL programa yra NFL mėgėjų malonumas. Tai taip pat nuolat atnaujina jūsų rezultatus ir svarbiausius renginius sezono metu. Programą galima atsisiųsti nemokamai, tačiau tam tikrų tipų vaizdo įrašams reikia įsigyti programoje

2. „Fox Sports“ (nemokami pirkiniai programoje): „Fox Sports“ yra būtina sporto mėgėjams JAV. Joje yra daugybė išskirtinių vaizdo įrašų, kurių niekur kitur nerasite. Nesvarbu, ar esate „Boxing“, „NFL“, „MLB“, „Futbolas“, „NASCAR“, „Krepšinis“ ar „NCAA“ gerbėjas, „Fox Sports“ kanalai, skirti „Fire TV Stick“, aprėpia viską. Taip pat rasite daugybę srautų, susijusių su golfo ir futbolo pramogomis. Dabar BTN taip pat yra šio kanalo dalis.

3. ESPN (nemokami pirkiniai programoje): Neįvardijamas ESPN nė vienas sporto šakų sąrašas. Šis „FireStick“ kanalas visą parą suteikia prieigą prie ESPN, ESPN +, ESPN 2, ESPN 3, ESPNews, ESPNU, SEC tinklo. & „SEC Network +“, ESPN deportuojami ir dar daug daugiau. Per šią programą galite transliuoti studijos laidas ir įvairias tiesiogines sporto šakas. Čia taip pat yra žaidimų pakartojimų, sporto laidų ir dar daugiau. ESPN gali nemokamai atsisiųsti kanalą, įsigydamas programų.

4. „NBC Sports“ (mokama): Tai yra vienas geriausių „FireStick“ sporto kanalų. Šis kanalas apima viską, ką transliuoja NBC, ir daugybę priedų. Jei iš savo TV teikėjo turite NBC tinklo prisijungimą, viską galite transliuoti nemokamai. Jei nesate tinklo abonentas, galite nusipirkti NBC Sports Gold prenumeratą internetu. „NBC Sports“ kanalu galite žiūrėti „PGA Tour“, „French Open“, „Premier League“, „NFL Sunday Night Futbolas“ ir keletą kitų sporto šakų..

5. NFL sekmadienio bilietas (mokamas): Jei norite prisijungti prie šio „FireStick“ kanalo, jums reikia NFL sekmadienio bilieto. Jį galite gauti apsilankę https://nflst.directv.com/amazonfiretv. Šiuo kanalu galite žiūrėti išskirtinius „DirectTV“ renginius, įskaitant sekmadienio reguliaraus sezono žaidimus. Programa taip pat leidžia peržiūrėti statistiką ir balus bei žiūrėti svarbiausius momentus.

6. CBS sporto srautas & Žiūrėti tiesiogiai (nemokamai): Šis „FireStick“ kanalas, dar vadinamas „CGS Sports HQ“, teikia sporto transliacijas visą parą. Programa yra visiškai nemokama ir nereikalauja TV prenumeratos ar pirkimo programoje. Galite žiūrėti daugybę svarbiausių įvykių, apžvalgų, žaidimų peržiūras ir daug daugiau. Taip pat galite gauti ekspertų analizę ir netgi lažybų rekomendacijas. Kanalas apima beveik visas pagrindines sporto šakas, įskaitant NFL, MLB, NCAA, WNBA, „College Football“, „PGA Golf“, NHL ir kt..

7. „Fox Sports GO“ (nemokamas): Jei norite žiūrėti mėgstamiausias regionines sporto šakas per televizorių, „Fox Sports Go“ yra vienas geriausių „FireStick“ sporto kanalų. Naudodami šią programą galite sekti savo mėgstamas regionines komandas, transliuoti tiesiogines sporto šakas ir gauti prieigą prie originalių programų.

8. „Fubo“ televizija (mokama): Šis „FireStick“ kanalas vienoje vietoje pateikia daugybę sporto kanalų, kad būtų galima lengvai transliuoti. „Fubo“ televizijoje rodoma daugiau nei 100 sporto kanalų ir daugiau nei 30 iš jų transliuoja tiesioginį sportą. Tai suteikia prieigą prie NBC, FOX, CBS sporto tinklo, CBS, NFL tinklo, regioninio sporto tinklo, NBCSN, NBA TV, FS1 ir dar daugybės kitų. Be to, galite žiūrėti tiesiogines tiesiogines naujienas ir filmus bei TV laidas pagal pareikalavimą.

9. MLB at Bat (nemokamas): Arba tiesiog MLB.TV yra visų dalykų „MLB“ vieno langelio principas. Jei esate MLB ventiliatorius ir laido pjaustytuvas tuo pačiu metu, šis „FireStick“ kanalas yra puikus įrankis jums. Ši programa tiesiogiai transliuoja beisbolo žaidimus ir įvykius, kai jie rodomi. Tai veikia jūsų „Fire TV“ ir nešiojamuose „Kindle“ įrenginiuose.

10. NBA „Fire Fire“ televizija (mokama): Tai yra oficialus NBA „FireStick“ kanalas, skirtas „FireStick“, „Fire TV“ įrenginiams ir „Amazon Kindle“. Dabar naudodamiesi šia programa galite stebėti savo mėgstamus žaidimus ir komandas „FireStick“. Tai suteikia jums visišką prieigą prie gyvų NBA žaidimų per visą reguliarųjį sezoną. Jei norite prisijungti prie šios programos, jums reikės „NBA League Pass“ prenumeratos.

11. NHL (nemokami pirkimai programoje): Jei esate Nacionalinės ledo ritulio lygos pasekėjas, tada jums tikrai patiks ši oficiali NHL „FireStick“ programa. Šis „FireStick“ sporto kanalas leidžia tiesiogiai transliuoti mėgstamus žaidimus. Taip pat galite žiūrėti svarbiausius elementus ir daugybę priedų.

12. UFC (mokama): UFC yra viena puiki žinia MMA mėgėjams. Su „UFC Fight Pass“ galite patekti į „UFC Fight Library“, „UFC Fight Nights“, svarbiausius renginius, PPV pakartojimus, TV laidas ir kelis originalus. Tai taip pat leidžia transliuoti visus UFV PPV įvykius. Programa taip pat leidžia neatsilikti nuo TV tvarkaraščio ir naujausių naujienų.

13. „Bleacher Report Live“ (nemokami pirkiniai programoje): Šis „FireStick“ sporto kanalas apima daugybę tiesiogiai transliuojamų televizijos programų, įskaitant „NBA League Pass“, UEFA Čempionų lygą, „Europa League“, „Dan Patrick Show“, „All Elite Wrestling“ ir dar daug daugiau..

14. DAZN (mokama): šis prenumeratos pagrindu sukurtas sporto transliacijos kanalas, skirtas „FireStick“, yra prieinamas JAV ir dar 8 šalyse (įskaitant Japoniją, Kanadą, Italiją, Braziliją). Remiantis „Wikipedia“, ši programa siūlo daugiau nei 250 milijonų valandų transliacijos kasmet. Ji apima daugiau nei 70 pagrindinių sporto lygų, sporto renginių ir keletą nedidelių varžybų. Pateikiama UEFA Europos lyga, UEFA Čempionų lyga, NHL, NFL, Didžiosios lygos futbolas, FIBA ​​krepšinio pasaulio taurė, „Premier“ lyga ir dar daugiau.

15. Teniso kanalas (nemokamas & Mokama): Teniso sekėjams šį „FireStick“ sporto kanalą būtina išbandyti. Jis apima daugybę tiesioginių teniso varžybų, taip pat apima daugybę užsakomųjų vaizdo įrašų, pakartojimų ir svarbiausių renginių. Vis dėlto ne viskas čia nemokama. Jei norite ištirti visas programos galimybes, galite prisijungti naudodami savo kabelinės televizijos prenumeratą arba nusipirkti „Tennis Plus“ prenumeratą..

Geriausi „FireStick“ naujienų kanalai

 1. CBS NAUJIENOS - UGNINĖ TV
 2. „FOX“ NAUJIENOS
 3. CNN GO
 4. ABC NAUJIENOS
 5. CNBC - UGNINĖ TV
 6. NBC NAUJIENOS
 7. NAUJIENOS - UGNINĖ TV
 8. MSNBC
 9. BBC NAUJIENOS
 10. VIENAS AMERIKOS NAUJIENŲ TINKLAS (OAN)
 11. NPR ONE UGNINIO TV
 12. NAUJIENOS
 13. „FOX“ VERSLAS
 14. AL JAZEERA
 15. DAUGOS NAUJIENOS

1. CBS naujienos - „Fire TV“ (nemokama): Šis „FireStick“ naujienų kanalas apima nacionalines ir pasaulio naujienas. Pasaulis, JAV naujienos, mokslas / technologijos, politika, pramogos, sveikata, nusikalstamumas yra keletas naujienų kategorijų, kurias galite pasirinkti. Naudodamiesi CBSN, visą parą galite transliuoti tiesiogines naujienas. Be naujienų, jūs taip pat galite pasiekti įvairius CBS originalus, įskaitant CBSN AM ir Red & Mėlyna.

2. „Fox News“ (nemokama): „Fox News Group“ dukterinė įmonė, „Fox News Firestick“ kanalas yra nemokama naujienų priemonė, suteikianti tiesioginę prieigą prie naujienų, diskusijų studijoje, pokalbių laidų ir naujienų pranešimų. Programą galima nemokamai atsisiųsti, tačiau ją siūlo ribota „Fox News“ tinklo aprėptis. Galite žiūrėti tiesioginį tam tikrų įvykių transliavimą, keletą naujienų laidų pagal pareikalavimą ir vaizdo įrašus pagal temas.

3. CNN Go (nemokamas + mokamas): „CNN Go“ gali nemokamai atsisiųsti „FireStick“ naujienų kanalą su daugybe nemokamo turinio. Tačiau prisijungdami prie savo kabelinės televizijos prenumeratos gausite visišką prieigą prie tiesioginio CNN kanalo, greitus populiariausių naujienų klipus, „CNN Original“ serijas, viso ilgio epizodus ir dar daugiau.

4. „ABC News“ (nemokama): „ABC News FireStick“ kanalas pateikia jums svarbiausių dienos naujienų srautą, tiesiogines naujienų srautas, naujienas ir daugybę specialių pasiūlymų. Šis kanalas leidžia žiūrėti populiarias programas, tokias kaip 20/20, „Labas rytas, Amerika“ ir dar daugiau.

5. CNBC - „Fire TV“ (nemokama + mokama): Šis CNBC „FireStick“ verslo naujienų kanalas leidžia transliuoti tiesiogines naujienas ir viso ilgio epizodus, jei esate prisijungę prie savo kabelinės televizijos prenumeratos. Galite neatsilikti nuo realiuoju laiku teikiamos verslo informacijos ir informacijos apie finansų rinką. Tai taip pat suteikia jums prieigą prie daugybės populiarių laidų, įskaitant „Pelną“, „Įstatymą“, „Deal or No Deal“, Jay Leno garažą ir daugelį kitų. Net neprisijungdami prie savo kabelinės televizijos prenumeratos galite žiūrėti ribotas tiesiogines naujienas, vaizdo įrašus ir naujienas.

6. „NBC News“ (mokama): Naudodamiesi „NBS News“ kanalu, skirtu „FireStick“, galite prisijungti naudodami kabelinės televizijos prenumeratą tiesiogiai transliuodami MSNBC, NBC tiesiogines naujienas ir keletą kitų populiarių programų. Jūs taip pat gausite prieigą prie naujienų, įvykių ir istorijų, kurias norėtumėte žiūrėti. Taip pat galite transliuoti viso ilgio epizodus, gauti išsamią naujienų analizę ir dar daugiau.

7. „Newsy“ - „Fire TV“ (nemokama): Tinklas teigia, kad naujienas pristato tokias, kokios turėtų būti - šimtu procentų be nuomonės. Šis „FireStick“ naujienų kanalas leidžia srautiniu būdu per televizorių transliuoti su naujienomis susijusį turinį.

8. MSNBC (mokama): Galite ištirti visą MSNBC naujienų turinį prisijungę prisijungę prie savo TV prenumeratos. Jei neprisijungiate, vis tiek galite gauti 15 minučių trukmės visos prieigos bandymą. Šiame „Fire TV“ kanale rodomos populiarios laidos ir TV asmenybės, įskaitant Rachelę Maddow, „Paskutinis žodis“ su Lawrence'u Oonnellu, Chucku Toddu, Nicolle Wallace, Steve'u Kornacki ir dar daugiau.

9. BBC naujienos (nemokama + mokama): Šis „FireStick“ kanalas suteikia „BBC Network“ visuotinę transliaciją jūsų televizoriui nereikalaujant kabelinės televizijos prenumeratos. Nesvarbu, ar jus domina verslas, pramogos ar bet kuri kita populiari tema, čia yra viskas, ką galite transliuoti. Tai taip pat suteikia prieigą prie pilnametražių TV programų ir populiariausių istorijų.

10. „One America News Network“ (nemokami pirkimai programoje): Vienas iš patikimiausių šaltinių, teikiančių pasaulines ir nacionalines naujienas įvairiomis įdomiomis temomis, įskaitant pramogas, verslą ir kita. Šį „FireStick“ naujienų kanalą galima nemokamai atsisiųsti, tačiau norėdami pasiekti turinį, turite nusipirkti mėnesio prenumeratą po 4,99 USD. Programa nesiūlo jokio nemokamo turinio.

11. „NPR One for Fire TV“ (nemokamas): Jei jums labiau patinka klausytis naujienų, o ne žiūrėti, tai yra tas „FireStick“ kanalas iš Nacionalinio viešojo radijo (NPR), ko norite. „NPR One FireStick“ kanalas leidžia transliuoti naujausias transliacijas, radijo laidas ir daug daugiau. Jums tiesiog reikia prisijungti naudojant NPR sąskaitą ir viskas čia yra nemokama.

12. „NewsON“ (nemokamas): Jei ieškote nemokamų naujienų, „NewsON“ yra vienas geriausių „Amazon FireStick“ kanalų, kurį galima atsisiųsti. Šis kanalas pateikia jums daugybę vietinių naujienų klipų ir daugybę užsakomųjų naujienų pranešimų. Jis apima daugiau nei 175 vietinius naujienų kanalus iš visos JAV. Nuostabiausia, kad norint naudotis šia programa nereikia jokios kabelinės televizijos prenumeratos. Tiesą sakant, visai nereikia jokio prisijungimo.

13. „Fox Business“ (nemokamas + mokamas): Jei domitės verslo naujienomis, „Fox Business“ yra „FireStick“ kanalas, kurį turėtumėte išbandyti. Šis kanalas siūlo tiesioginį „Fox Business Network“ ir „Fox News“ kanalo žinių reportažą. Tiesioginiai kanalai 10 minučių gali būti nemokami kiekvieną dieną. Norėdami tęsti žiūrėjimą, turite prisijungti prie savo TV tiekėjo. Taip pat galite transliuoti daugybę rodomų TV laidų, įskaitant „FBN“: „am“, „Varney Co.“, „Rytas su Marija“, „Po varpo“, „Jaučiai“ & Meškiukai, „The Evening Edit“ ir dar daug daugiau. Taip pat galite ieškoti turinio temų, įskaitant kibernetinį saugumą, asmeninius finansus, smulkųjį verslą, technologijas, ekonomiką, vyriausybės išlaidas ir kt..

14. „Al Jazeera“ (nemokamas): Jei ieškote naujienų ir istorijų iš viso pasaulio, išbandykite „Al Jazeera“ kanalą „FireStick“. Šio populiaraus naujienų kanalo versija iš Kataro (Viduriniai Rytai) pateikia įvairaus turinio, įskaitant tiesioginę TV, redaktoriaus pasirinkimus, dokumentinius filmus, pokalbių laidas, naujienų žurnalų šou ir dar daugiau. Šis „FireStick“ kanalas yra visiškai nemokamas. Tam nereikia jokio prisijungimo ar prisijungimo prie TV prenumeratos.

15. „Sky News“ (nemokami pirkimai programoje): Šis kanalas yra puikus būdas tiesiogiai transliuoti „Sky News“ transliaciją „FireStick“. Be tiesioginių naujienų, taip pat galite srautiniu būdu transliuoti turinį įvairiose kitose kategorijose, įskaitant „Naujausias“, „JAV naujienas“, „Pasaulis“, „JK naujienos“, „Technologija“, „Pramogos“ ir „Karališkoji šeima“. Yra keletas pirkinių programoje. Tačiau šiame „FireStick“ naujienų kanale taip pat yra daugybė nemokamų dalykų.

Geriausi „FireStick“ kanalai vaikams

 1. PBS vaikai
 2. „GoNoodle“
 3. Nickas Jr.
 4. Pokémono televizija
 5. Pramogos su „Roblox“

1. „PBS Kids“ (nemokama): Dabar galite pasiekti savo mėgstamus TV serialus iš „PBD Kids“ kanalo „PBS Kids Video FireStick“. Šiame kanale rodomi šimtai nuostabių vaizdo įrašų ir daugybė laidų iš populiaraus „PBS Kids“ kanalo. Turėsite prisijungti naudodamiesi savo „PBS Kids“ paskyra. Jei tokio neturite, eikite į svetainę PBSKids.org ir sukurkite ją. „PBS Kids FireStick“ kanalas automatiškai pasirinks vietinę stotį pagal jūsų buvimo vietą. Bet kada galite pakeisti kanalą.

2. „GooNoodle“ (nemokamas): Tai viena populiariausių švietimo paslaugų visoje JAV. Ši programa skirta visiems - vaikams, šeimoms, taip pat pedagogams. „GooNoodle FireStick“ kanalas pateikia jums šimtus mokomųjų vaizdo įrašų ir linksmų užsiėmimų vaikams ir šeimoms. Galite pasirinkti vaizdo įrašus iš įvairių įdomių kategorijų, įskaitant naujausius „GoNoodle“, „Featured in School“, NTV: „Noodle“ televiziją, „Geriausius triukus“, „Blazer Flesh“, „GoNoodle House Party“, „Moose Tube“, nuostabų padažą ir daugelį kitų..

3. Nickas Jaunesnysis už „Fire TV“ (nemokamas + mokamas): Norėdami transliuoti viso ilgio epizodus ir daugybę Nicko Jr originalų, įdiekite šį „FireStick“ kanalą dabar. Joje rodomi populiarūs pasirodymai, tokie kaip „PAW Patrol“, „Bubble Guppies“, „Ryan’s Mystery Playdate“, „Blue’s Clues“ & Jūs, „Shimmer and Shine“, „Top Wing“, „Peppa Pig“, „Broken Record“, „Hobi“, aš sutraukiau „Kids“ ir dar daug ką. Daugybė dalykų čia nemokami. Tačiau jei norite atrakinti visą turinį ir naudotis be skelbimų, turite prisijungti prie savo TV teikėjo.

4. „Pokémon“ televizija (nemokama): Tai yra oficialus „Pokémon“ kanalas, skirtas „FireStick“ ir „Fire TV“ įrenginiams. Ši programa leidžia visiškai nemokamai žiūrėti mėgstamus „Pokémon“ filmus ir epizodus. Šis „FireStick“ kanalas vaikams leidžia transliuoti viską neprisijungus. Tačiau norint pasidalyti savo žiūrėjimo patirtimi visuose palaikomuose įrenginiuose, rekomenduojama prisijungti. Jei neturite paskyros, galite lengvai prisiregistruoti oficialiame Interneto svetainė.

5. Pramogos su „Roblox“ (nemokamas): Jei norite sukurti savo „Roblox“ žaidimus, tai „FireStick“ kanalai tikrai bus labai naudingi. Net jei nesinori kurti jokių žaidimų, vis tiek galite mėgautis labai patraukliais „Roblox“ vaizdo įrašais ir vadovėliais. Šis kanalas yra skirtas 12-15 metų vaikams ir paaugliams. Tačiau aš, kaip suaugęs, gana gerai praleidau laiką prie šios programos. Programa yra visiškai nemokama. Nėra pirkimų programoje, kurie jus nustebintų. Taip pat nereikia jokio prisijungimo. Galite iškart pradėti transliaciją.

Kaip įdiegti „FireStick“ kanalus iš „Amazon Store“

Yra du būdai, kaip galite įdiegti „FireStick“ kanalus, kuriuos oficialiai galite įsigyti „Amazon App Store“:

 • 1 būdas: ieškokite kanalų atskirai
 • 2 būdas: tyrinėkite „Fire Fire“ kanalus pagal kategorijas

Metodai yra parodyti žemiau

1 būdas: ieškokite „Fire TV“ kanalų atskirai

Tam turėsite naudoti „FireStick“ parinktį „Ieškoti“. Štai šie veiksmai:

1: pagrindiniame „FireStick“ ekrane pasirinkite Paieška (viršutinis kairysis kampas)

Geriausi ugnies kanalai

2: ieškokite kanalo, kurį norite įdiegti (tarkime, HBO GO)

Spustelėkite jį paieškos rezultatuose

ieškokite kanalų „Amazon“ židinyje

3: spustelėkite kanalo piktogramą kitame lange

„amazon fire tv“ kanalų sąrašas

4: spustelėkite parsisiųsti arba Gaukite mygtukai priklausomai nuo to, kas rodoma ekrane

kaip nustatyti kanalus

5: spustelėkite Atviras paleisti kanalą

Kaip gauti „firestick“ kanalus

2 būdas: naršykite ir įdiekite kanalus pagal kategorijas

Štai šie veiksmai:

1: Pasirinkite Programos parinktį iš pagrindinio „FireStick“ ekrano

Geriausi ugnies lazdų kanalai

Pasirinkite Kategorijos skiltyje Programos

Geriausios „firestick“ kanalų kategorijos

2: Pasirinkite kategoriją, kurioje norite naršyti kanalus (tarkime, Filmai & TV)

ugnies televizijos kanalai filmams ir televizijai

3: spustelėkite kanalą, kurį norite įdiegti (tarkime, ABC)

„Firestick“ kanalų diegimo veiksmai

4: spustelėkite parsisiųsti arba Gaukite priklausomai nuo to, ką matote ekrane

atsisiųskite „firestick“ kanalus

5: spustelėkite Atviras kai kanalas buvo įdiegtas

Geriausi „Amazon“ ugniagesių kanalai

Apvyniokite

Tai yra mūsų geriausių „FireStick“ kanalų sąrašas. Šie kanalai leidžia žiūrėti pagal poreikį, taip pat tiesioginį TV turinį. Jei manote, kad kažko praleidome, praneškite mums per komentarų skyrių žemiau.

Spustelėkite čia, kad gautumėte slaptus virvių pjovimo triukus tiesiai į gautuosius.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me