Geriausios kino APK alternatyvos (2020 m.)

>

Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą geriausių „Cinema HD APK“ alternatyvų, skirtų transliuoti filmus ir TV laidas. Šios alternatyvos leidžia transliuoti per įvairius įrenginius, tokius kaip „FireStick“, „Android“ išmanieji telefonai, „Android TV“ ir kt.

geriausios kino alternatyvos

Prieš tęsdami, spustelėkite čia, kad perskaitytumėte mūsų atsakomybės atsisakymą.

„Cinema HD APK“ ilgą laiką buvo viena geriausių transliacijos programų. Tai suteikia prieigą prie daugybės turinio, tokių kaip filmai, TV laidos ir kt.

Vis dėlto pastaruoju metu kilo tam tikrų su „Kino APK“ susijusių problemų, kurios verčia mus rasti jo pakeitimą. Čia pilna reklamos ir ne visada yra klaidų. Dėl gausios internetinių srautinių transliuotojų bendruomenės kasdien atsiranda daugybė naujų programų, todėl išbandėme daugybę programų, kad pateiktume geriausius „Cinema HD APK“ pakeitimus..

Šios programos gali sutapti, jei ne pranokti „Kino APK“ nustatytus lūkesčius. Žemiau išvardytos programos yra suderinamos su įvairiais įrenginiais, kaip ir „Cinema HD APK“.

Dėmesio: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei jūsų įrenginyje rastumėte srautiniu būdu saugomą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju gauti gerą VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad jūsų filmų žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai.

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% metiniame plane.

  • Kaip įdiegti VPN „FireStick“ / „Fire TV“
  • Kaip įdiegti VPN kituose srautinio perdavimo įrenginiuose

Geriausios kino HD APK alternatyvos

Toliau pateikiamas 10 programų, tokių kaip „Kino APK“, sąrašas.

1. „CatMouse“ APK

geriausia kino apk alternatyva„CatMouse APK“ yra pirmoji iš mūsų geriausių „Kino APK“ alternatyvų sąrašo, nes ji jau kurį laiką yra nepaprastai gera tarp internetinių transliuotojų. Čia galima rasti daugybę filmų, TV laidų ir daug daugiau. Programa yra prižiūrima ir reguliariai atnaujinama su naujausiu turiniu. Norint gauti aukštos kokybės srautines nuorodas, naudojami geriausi grandikliai.

Ši programa turi greitą, patikimą sąsają ir didžiulę turinio biblioteką. Štai kodėl mes laikome „CatMouse APK“ kaip vieną iš labiausiai panašių į „Cinema HD APK“ programas.

Palaikomi įrenginiai: „Android Mobile“, „Android TV“ dėžutė, išmanioji „Android TV“, „Firestick“, „Fire TV“, „Nvidia Shield“ televizija, „Amazon Kindle“ ir kt..

Kaip įdiegti „CatMouse“ APK „Firestick“

2. „Typhoon“ televizorius

„Typhoon“ televizija yra mūsų geriausių „Cinema HD“ alternatyvų sąraše, nes ji siūlo aukštos kokybės srautines nuorodas. Kitas nuostabus atributas yra jo turinio bibliotekos apimtis. „Typhoon“ televizija turi didžiulę biblioteką ir, dar svarbiau, ji yra reguliariai atnaujinama. Sąsaja yra paprasta ir lengvai naudojama - tai suteikia jums tokią pat vartotojo patirtį kaip „Cinema HD“ programa.

Programa yra patogi naudoti nuotoliniu būdu, todėl sklandžiai veikia „Fire TV“ ir „FireStick“ įrenginiuose. Tai daro „Typhoon TV“ kaip „viskas viename“ transliavimo paslaugą „Typhoon TV“ linijose ir yra puiki alternatyva.

Palaikomi įrenginiai: Mobilusis telefonas, „Android TV“ dėžutė, išmanioji „Android TV“, „Fire Stick“, „Fire TV“, „Nvidia Shield“ televizija, „Amazon Kindle“ ir kt..

Kaip įdiegti „Typhoon“ televizorių „Firestick“

3. „UnlockMyTV APK“

geriausias panašus į kino APKPuikus prietaisų skydas, gerai sutvarkytas pagrindinis ekranas ir elegantiška vartotojo sąsaja - šias savybes geriausiai apibūdina „UnlockMyTV Apk“. Be to, jis turi keletą papildomų funkcijų, tokių kaip subtitrai, kurios paverčia ją privaloma programa internetiniams srautizatoriams.

„UnlockMyTV“ yra palyginti naujesnės nei kitos programos, išvardytos šiame geriausių „Cinema HD“ alternatyvų sąraše. Nepaisant to, dėl puikios vartotojo patirties, jis įgijo didžiulį populiarumą tarp vartotojų. Programa siūlo sklandų naršymą, greitai įtraukia aukštos kokybės srautinio perdavimo nuorodas ir leidžia greitai atkurti. Ko dar nori, tiesa? Ši funkcija, įkelta į funkciją, tikrai yra viena iš geriausių „Cinema HD“ programos pakeitimų.

Palaikomi įrenginiai: „Fire TV“, „FireStick“, „Android“ telefonai, išmanieji „Android“ televizoriai, „Android TV Box“, „Amazon Kindle“, „Nvidia Shield TV“ ir kt..

Kaip įdiegti „UnlockMyTV“ ant „Firestick“

4. Kodi

geriausios kino alternatyvosŠis sąrašas nebūtų buvęs išsamus, jei nebūtų paminėtas Kodi. Tai viena iš patikimiausių programų ir labai gerai gali pakeisti bet kurią programą bet kuriuo metu. „Kodi“ siūlo prieigą prie daugybės filmų, TV laidų, sporto, tiesioginės TV ir beveik visko, kas prieinama prie saulės..

Vienas didžiausių „Kodi“ pranašumų yra tas, kad ji yra atvirojo kodo platforma ir nėra priklausoma nuo vieno programos kūrėjo. Programa dažnai atnaujinama. Viskas, ko jums reikia norint pradėti, yra vaizdo įrašų priedai ir yra daugybė, kuriuos galite pasirinkti iš mūsų geriausių „Kodi Addons“ sąrašų - kai vienas priedas nepavyksta, šimtai kitų priedų yra pasirengę užimti jo vietą..

„Kodi“ yra tikrai vienas geriausių „Kino APK“ pakeitimų. Visada galite atsilikti nuo „Kodi“, kai kitos programos patiria problemų.

Palaikomi įrenginiai: Beveik visi įrenginiai, įskaitant kompiuterį, "MacOS", "Linux", "Raspberry Pi" ir kt.

Kaip įdiegti „Kodi“ „Firestick“

5. „CyberFlix“ televizorius

kinas apk alternatyvaTai dar viena geriausia „Cinema App“ alternatyva, „Cyberflix“ televizija siūlo didžiulę HD kokybės turinio kolekciją, paruoštą transliuoti kelioms valandoms. Sąsaja panaši į „Cinema HD“.

„Cyberflix“ televizorius yra lengvai naudojamas ir interaktyvus. Pagrindinis puslapis yra gerai sutvarkytas. Tai taip pat palaiko kelias subtitrų kalbas. Vien tik šis nuostabus aspektas daro jį geriausiomis „Cinema HD APK“ alternatyvomis.

Dažnai atnaujinamas turinys užtikrina, kad naujausi filmai ir TV laidos būtų jums prieinami iškart, kai tik jie bus išleisti. Neįtikėtinai tinkamas „Cinema APK“ pakaitalas, „CyberFlix TV“ taip pat siūlo sklandų naršymą įvairiuose įrenginiuose.

Prietaisai palaiko „CyberFlix TV“: „Android“ pagrindu sukurti mobilieji telefonai, „Android TV“ dėžutės, išmanieji „Android“ televizoriai, „Fire Stick“, „Fire TV“, „Nvidia Shield TV“, „Amazon Kindle“ ir kt..

Kaip įdiegti „Cyberflix“ televizorių „Firestick“

6. „BeeTV“

tokios programos kaip kino hd apk„BeeTV“, vienas geriausių pretendentų į geriausios „Cinema HD“ programos alternatyvą, siūlo didžiulę filmų ir TV laidų biblioteką. Be to, joje taip pat yra kategorija, skirta „Anime“, todėl ji tampa įdomesnė „Anime“ gerbėjams. Dėl integruotų subtitrų funkcijos „BeeTV“ tampa viena geriausių transliacijos programų.

„BeeTV“ turinio biblioteka reguliariai atnaujinama naujausiais leidimais. Programa kaupia srautus iš patikimų ir aukštos kokybės šaltinių, įsitikindama, kad turite malonią transliacijos patirtį. Susiejus ją su „Real Debrid“, galėsite žiūrėti geriausius įmanomus srautus.

Veikia su: „Android Mobile“, „Amazon Fire TV Stick“, „Fire TV“, „Smart Android TV“, „Android TV“ dėžutė, „Nvidia Shield TV“, „Amazon Kindle“ ir kt.

Kaip įdiegti „BeeTV“ „Firestick“

7. „Morph“ televizorius

alternatyva kinui apk„Morph TV“, pasiūliusi aukštos kokybės srautines nuorodas ir didžiulę turinio kolekciją, šiame versle padarė savo ženklą. Tai tikrai verta vietos šiame geriausių „Cinema HD APK“ alternatyvų sąraše.

„Morph TV“ yra nuotolinio valdymo programa, leidžianti lengvai tyrinėti programą ir naršyti joje tokiuose įrenginiuose kaip „FireStick“. Visus naujausius leidimus galite rasti čia, taip pat ir HD kokybės. Šią funkcijomis turtingą programą su tvarkinga vartotojo sąsaja verta išbandyti ir tai yra puiki alternatyva Kino programai.

Prietaisai „Morph TV“ palaiko: „Amazon Fire TV“, „Amazon Firestick“, „Android“ telefonai, „Android TV“ dėžutė, „Smart Android TV“, „Nvidia Shield TV“, „Amazon Kindle“ ir kt..

Kaip įdiegti „Morph TV“ „Firestick“

8. Titano televizorius

populiariausias kinas apk alternatyva„Titanium TV“ yra viena iš geriausių programų, tokių kaip „Cinema HD APK“, viena geriausių programų, skirtų norimiems filmams ir TV laidoms transliuoti. Jis gauna aukštos kokybės srautines nuorodas ir, kas dar svarbiau, galite rasti dar geresnės kokybės saitus, jei suporuosite jį su „Real Debrid“. „Titanium TV“ tikrai yra viena iš mano mėgstamiausių programų, leidžiančių žiūrėti mėgstamą turinį internete.

Su tokia puikia turinio kokybe ir didžiuliu poreikio turinio turinio, pavyzdžiui, „Cinema HD“, pasirinkimu, ši programa tikrai yra neįtikėtina programa, leidžianti perduoti mėgstamus filmus ir laidas. Programą taip pat labai lengva naudoti ir joje yra pažįstama sąsaja, tokia kaip „Cinema HD“.

Palaikomi įrenginiai: „Android“ mobilieji telefonai, „Android TV“ dėžutė, išmanioji „Android TV“, „Fire TV“, „Fire TV Stick“, „Nvidia Shield TV“, „Amazon Kindle“ ir kt..

Kaip įdiegti „Titanium“ televizorių „Firestick“

9. „TVZion“

geriausios kino alternatyvosDar viena nuostabi programa, pasižyminti tvarkingu dizainu ir gausiais pavadinimais savo bibliotekoje, „TVZion“ patiko daugeliui vartotojų dėl savo aukščiausio našumo ir mažo dydžio. Ši programa nuolat buvo mūsų geriausių „FireStick“ programų dalis ir dėl visų teisingų priežasčių; tai taip pat yra mūsų geriausių „Kino APK“ alternatyvų sąrašo dalis. Nesvarbu, ar žiūrite filmus, ar TV laidas, galite būti tikri, kad rasite čia.

Programos turinys dažnai atnaujinamas naujausiais filmais ir TV laidomis. Dėl elegantiškos sąsajos ir lengvai naudojamos sąsajos ji tampa tobula programa įvairiems srautiniams įrenginiams.

Populiarus tarp transliuotojų, „TVZion“ siūlo daugybę filmų, TV laidų ir daug daugiau. Jame yra daug aukštos kokybės turinio, kuris atitiktų visus jūsų pramogų poreikius. Tai yra viena iš geriausių „Cinema HD APK“ alternatyvų.

„TVZion“ įrenginiai palaiko: „Firestick“, „Fire TV“, „Android TV“ dėžutė, „Smart Android TV“, „Android“ išmanieji telefonai, „Nvidia Shield TV“, „Amazon Kindle“ ir kt..

Kaip įdiegti TVZion „Firestick“

10. „OneBox HD“

tokios programos kaip kino teatras apk„OneBox HD“ buvo jau gana ilgą laiką. Programa yra patogi nuotoliniam valdymui, leidžianti sklandžiai naršyti tokiuose įrenginiuose kaip „FireStick“. Čia pristatoma didžiulė filmų ir TV laidų biblioteka.

„OneBox HD“ gana greitai atkelia srautines nuorodas ir siūlo sklandų naršymą, kai jūs sąveikaujate su programa. Tai, kad „OneBox HD“ turi didžiulę biblioteką ir yra lengvai naudojama, lengva, lengvai valdoma nuotoliniu būdu, taip pat leidžia vaizdo įrašus greičiau nei dauguma kitų programų, daro tai puikia alternatyva „Cinema HD APK“..

Įrenginiai: „Android“ išmanieji telefonai, „Firestick“, „Fire TV“, „Android TV“ dėžutė, „Smart Android TV“, „Nvidia Shield TV“, „Amazon Kindle“ ir kt..

Kaip įdiegti „OneBox HD“ „Firestick“

Apvyniokite

Taigi, čia yra geriausių programų, panašių į „Cinema HD APK“, sąrašas. Nors „Cinema HD“ yra viena iš mano programų, visada naudinga turėti kai kurias atsargines kopijas, nes niekada negali žinoti, kada kuri nors programa išsijungia. Žemiau komentarų skiltyje praneškite mums, kuris yra jūsų mėgstamiausias. Be to, jei turite kokią nors kitą programą, kuri, jūsų manymu, turėjo būti „Kino APK alternatyvų“ sąrašo dalis, nedvejodami praneškite mums ir tai.

Susijęs:

Geriausios „Putlocker“ svetainės
Geriausios „Kodi“ alternatyvos
Geriausios terariumo TV alternatyvos

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me