Kaip įdiegti „Google Play“ ant „Fire TV Stick“ („Aptoide“)

>

Šiame vadove kalbėsiu su jumis apie „Google Play“ naudojimą „FireStick“ ir „Fire TV“ įrenginiuose. „Google Play Store“ yra plačiausiai naudojamas programų saugykla, kurioje yra tūkstančiai programų, žaidimų ir paslaugų. Didžiulė programų kolekcija ir paprastas naudojimas yra jos didžiausi trūkumai. Tačiau „Play Store“ galima ne visose „Android“ platformose. Pavyzdžiui, „Amazon FireStick“ ir „Fire TV“ įrenginiuose yra „Amazon Store“ ir jie nepalaiko „Play Store“. Deja, „Amazon“ programų sąrašas nėra toks didelis, todėl „FireStick“ vartotojai dažnai ieško kitų variantų.

Šiuose „Amazon“ įrenginiuose „Play Store“ nėra oficialiai prieinama. Taigi, ar yra būdas jį įkelti iš šono? Atsakymas yra taip! Tačiau čia aš jums papasakosiu apie tai, kas yra daug geriau nei „Google Play“ naudojant „FireStick“. Šiame vadove aš jus supažindinsiu su trečiųjų šalių programų parduotuve pavadinimu „Aptoide TV“, kuri yra geriausia „Play Store“ alternatyva ir optimizuota „Fire“ įrenginių platformoms..

„firestick aptoide“ žaidimų parduotuvė

Kaip įdiegti „Google Play“ ant „Fire Stick“ (alternatyva)

„Google Play“ parduotuvės „FireStick“ įkėlimo procesas yra nuobodus, ilgai trunkantis, linkęs į trūkumus ir dažnai neveikia. Jūs būtumėte praleidę pusantros valandos nesėkmingai. Aš nenoriu gaišti jūsų laiko. Iš „Aptoide“ galite gauti viską, ką galite gauti iš „Google Play“ ir dar daugiau. „Aptoide TV“ dažniausiai veikia be klaidų „FireStick“. Jis taip pat turi gerą „FireStick“ programų kolekciją, kurios jums kada nors prireiks. Taigi, leiskite mums dabar sužinoti, kaip įdiegti ir naudoti „Aptoide“ programų parduotuvę.

Ar esate susirūpinę dėl savo internetinio privatumo?

Prieš pradėdami toliau, turime vieną svarbų klausimą, į kurį norėčiau atkreipti jūsų dėmesį. Privatumas yra didžiulis rūpestis žiniatinklio aplinkoje. Tikriausiai jus stebi ir seka įsilaužėliai ir tapatybės vagysčiai bei net jūsų vyriausybė ir IPT. Todėl yra daug prasmės ieškoti būdo, kaip likti anoniminiam ir išlaikyti privatumą skaitmeniniame interneto intervale.

Gaukite sau VPN dabar ir mėgaukitės ramybe. VPN užkoduoja visą srautą iš jūsų įrenginių ir siūlo visišką anonimiškumą. VPN taip pat užtikrina, kad netapsite internetinio akcentavimo auka, o praktika greitai tampa vis populiaresnė.

Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti VPN „FireStick“

Paruoškite „FireStick“ „Aptoide TV“ šoniniam įkėlimui

„Aptoide“, perspektyviausia „Google Play“ alternatyva „FireStick“, yra trečiųjų šalių programų parduotuvė, ir nenuostabu, kad ji nėra priglobta „Amazon Store“. Kadangi programą gausime ne iš oficialios parduotuvės, turėsime nurodyti „FireStick“ leisti diegti. Parinktis „Programos iš nežinomų šaltinių“ yra išjungta pagal numatytuosius nustatymus.

Čia pateikiami greiti veiksmai, leidę įgalinti trečiųjų šalių programų diegimą

1 veiksmas: naudodamiesi nuotolinio valdymo klavišais, „FireStick“ pagrindiniame ekrane pasirinkite „Nustatymai“. Ši parinktis yra viršutinėje meniu juostoje. Dabar eikite į įrenginį, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje:

atidaryti įrenginio nustatymų židinį

2 veiksmas: kitame pasirodžiusiame ekrane pasirinkite „Developer Options“

kūrėjas parinktys ugniakuras

3 žingsnis: Skiltyje Kūrėjo parinktys pažymėkite parinktį „Programos iš nežinomų šaltinių“ ir paspauskite nuotolinio valdymo pulto mygtuką „Pasirinkti“

Kaip įdiegti „Google Play“ ant „Fire TV Stick“ („Aptoide“)

4 veiksmas: kai pamatysite šį raginimą, nepaisykite įspėjimo ir paspauskite „Įjungti“. Tiesa, kai kurios trečiųjų šalių programos gali pakenkti jūsų įrenginiui. Tačiau tokios programos kaip „Aptoide“ yra labai geros reputacijos ir visiškai saugios. Nereikia jaudintis.

leisti programas iš nežinomų šaltinių židinį

Dabar esate nusistatę įdiegti „Aptoide“ (arba tuo pačiu bet kurią trečiųjų šalių programą) į savo įrenginį.

Žingsniai, kaip įdiegti „Play Store Alternative“ („Aptoide Store“) „FireStick“

Dabar aš jums parodysiu, kaip įdiegti „Google Play Store“ į savo „Amazon Fire Stick“ įrenginį (alternatyvus „Aptoide“ bus tikslesnis). Šią programą galėsite įdiegti naudodami „Downloader“ programą, taip pat „ES Explorer“ programą (su kompiuteriu ir be jo)

Kodėl reikia dviejų programų, galite paklausti. „Downloader“ yra populiariausia programa, skirta perkelti trečiųjų šalių programas „Fire Stick“. Tačiau programa ne visur pasiekiama „Amazon Store“ parduotuvėje, todėl keliuose regionuose ją reikia įkelti iš šono. Kita vertus, ES File Explorer galima atsisiųsti iš „Amazon Store“, nepriklausomai nuo jūsų šalies ar regiono.

Kaip įdiegti „Aptoide“ naudojant „Downloader“ (1 metodas)

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra įsigyti „Downloader“ programą, jei jos dar neturite. Jį rasite „Amazon Store“, o jei dar neturite, pasidomėkite, kaip įdiegti „Downloader“.

Įdiegę „Downloader“ programą, štai kaip galite ją naudoti „Aptoide“ įdiegti „Fire Stick“ ar „Fire TV“.

1 veiksmas: paleiskite „Downloader“ programą iš pagrindinio „Fire Stick“ ekrano (jei čia perkėlėte programos piktogramą).

naudokite atsisiuntimo programą, norėdami įdiegti „Google Play“

Jei pagrindiniame ekrane nematote programos, nuotolinio valdymo pulte laikykite nuspaudę mygtuką „Pagrindinis“ ir pasirinkite „Programos“. Pamatysite visų savo programų sąrašą. Slinkite žemyn iki „Downloader“ ir paleiskite ją.

2 veiksmas: „Downloader“ pagrindiniame ekrane įsitikinkite, kad pasirinkote „Home“ parinktį kairėje šoninėje juostoje

atsisiųsti google play apk ugnies lazda

3 veiksmas: URL lauke pamatysite žymeklį. Norėdami atidaryti ekrano klaviatūrą, paspauskite nuotolinio valdymo pulto mygtuką „Pasirinkti“. Įveskite URL https://www.firesticktricks.com/store ir paspauskite klaviatūros mygtuką „Eiti“ (arba pultelio mygtuką „Paleisti“). Pažvelkite į žemiau esantį vaizdą. Tai yra nuoroda norint gauti „Aptoide“, alternatyvą „Google Play“ naudojant „FireStick“.

„Google Play“ apk parsisiųsti

4 žingsnis: „Aptoide“ APK failas bus pradėtas automatiškai atsisiųsti į jūsų įrenginio saugyklą

kaip įdiegti aptoide ant ugnies lazda

5 veiksmas: kai atsisiuntimas bus baigtas, pamatysite šį ekraną. Laikykite paspaudę žemyn mygtuką nuotolinio valdymo pulte, kol apačioje dešinėje esantis mygtukas „Kitas“ pasikeis į „Įdiegti“; tada pažymėkite mygtuką „Įdiegti“ ir spustelėkite jį.

aptoide ant židinio

6 žingsnis: Taigi pasirodys diegimo eigos ekranas. Kai diegsite, gausite pranešimą „Įdiegta programa“ kartu su mygtukais „Atlikta“ ir „Atidaryti“.

„Google Play“ parduotuvė ant laužo

7 veiksmas: spustelėkite mygtuką „Atlikta“, nes dar nenorime atidaryti programos (bet jei tikrai norite atidaryti programą iškart, eikite į priekį ir spustelėkite „Atidaryti“; jūsų skambutis!)

8 žingsnis: Dabar pamatysite šį dialogo langą. Nereikia spustelėti mygtuko „Įdiegti“, nes programa jau yra įdiegta. Norėdami pašalinti APK failą, spustelėkite mygtuką „Ištrinti“. Mums to nebereikia, be to, prireiks vietos saugyklai.

„Google Play“ parduotuvė ant laužo

Viskas! Sėkmingai įdiegėte „Aptoide“ programą, „Google Play“ alternatyvą „FireStick“.

Įdiekite „Aptoide“ „FireStick“ naudodami „ES File Explorer“ BE kompiuterio (2 būdas)

: Tai yra alternatyvus metodas. Nereikia atlikti šių veiksmų, jei jau įdiegėte „Aptoide“ naudodami „Downloader“ programą. Be to, „ES File Explorer“ dabar kainuos 9,99 USD per mėnesį, jei norite naudoti jo šalutinio įkėlimo funkciją.

Jei negalite atsisiųsti „Downloader“ ar nenorite jo atsisiųsti iš šono, arba tiesiog norite geriau pasirinkti „ES File Explorer“, parodysiu, kaip naudoti pastarąją „Aptoide“ programai įdiegti „Fire TV Stick“.

ES failų naršyklė taip pat yra labai populiari ir, kaip jau minėjau, ji yra plačiau prieinama nei „Downloader“, todėl šį metodą įtraukti yra prasminga..

Yra du būdai, kaip „Google Play“ įdiegti „Fire Stick“ alternatyvoje: vienas su kompiuteriu, o kitas be.

Metodas be kompiuterio yra lengvesnis ir greitesnis (tačiau tam reikia 9,99 USD per mėnesį priemokos). Pirmiausia pakalbėsime apie šį metodą. Jei atsitiko, kad atsisiuntėte „Aptoide APK“ į savo kompiuterį, galbūt norėsite vėliau pažvelgti į antrąjį metodą.

Čia pateikiamas ES Explorer metodas, kuriam nereikia jokio kompiuterio.

1 veiksmas: atidarykite „ES File Explorer“, eikite į kairiosios šoninės juostos įrankius ir išplėskite jį. Submeniu „Įrankiai“ pasirinkite „Atsisiuntimų tvarkyklė“ ir spustelėkite apačioje esantį mygtuką „+“

aptoide ant židinio

2 žingsnis: Dabar turėtumėte pamatyti atsisiuntimo dialogo langą

„Google Play“ parduotuvė ant laužo

3 veiksmas: lauke „Kelias“ įveskite URL https://firesticktricks.com/store. Skiltyje Vardas įveskite bet kurį norimą vardą, bet nurodykite, kad jis atitiktų mūsų įdiegtą programą. Aš jai suteikiau pavadinimą „Aptoide TV“, kaip ir programos, kurią diegiu, pavadinimą.

„firestick aptoide“ žaidimų parduotuvė

4 žingsnis: Dabar spustelėkite mygtuką Atsisiųsti dabar ir palaukite, kol APK atsisiųs

Atsisiuntę spustelėkite mygtuką „Atidaryti failą“, kad paleistumėte APK failą. Tai pradės diegimo procesą.

„Google Play“ parduotuvė ant laužo

5 žingsnis: Dabar, kai pamatysite šį raginimą, spustelėkite „Įdiegti“

„firestick aptoide“ žaidimų parduotuvė

6 veiksmas: kitame ekrane kelis kartus paspauskite nuotolinio valdymo pulto mygtuką „žemyn“, kol mygtukas apačioje bus paryškintas. Mygtukas „Kitas“ apačioje, dešinėje, pasikeis į mygtuką „Įdiegti“. Spustelėkite jį, jei norite tęsti

įdiegti „Google Play“ be šaknies

7 veiksmas: Štai ką pamatysite įdiegę programą. Jei norite nedelsdami paleisti programą, spustelėkite mygtuką „Atidaryti“. Dar spustelėkite „Atlikta“ mygtuką. Vėliau galėsite paleisti programą iš „Apps“ & Žaidimų skyrius

kaip šalutinis aptoide ant ugnies tv

Tai bus viskas! Dabar pažiūrėkime, kaip įdiegti „Google Play“ „FireStick“ pakaitinėje programoje „Aptoide“ naudojant „ES File Explorer“ ir kompiuterį.

Kaip įdiegti "Aptoide" naudojant "Firefox" naudojant "ES File Explorer" su kompiuteriu

Jums reikės kompiuterio. „Windows“, „Mac“ ar „Linux“ - padarys bet kas!

Ir įsitikinkite, kad abu jūsų kompiuteris ir „FireStick“ yra prijungti prie to paties „Wi-Fi“ tinklo.

Taigi, mes einame!

KompiuteryjePirmiausia atsisiųskite „Aptoide“ APK failą į savo kompiuterį iš https://www.firesticktricks.com/store

„FireStick“: Dabar įsigykite „ES File Explorer“ programą iš „Amazon“ parduotuvės „FireStick“ įrenginyje. Tiesiog pasirinkite paieškos parinktį „Fire Stick“ pagrindinio ekrano viršutiniame kairiajame kampe, suraskite „ES File Explorer“ ir vykdykite paprastas instrukcijas ekrane norėdami ją įdiegti..

1 veiksmas: paleiskite „ES File Explorer“ iš savo programų & Žaidimų skyrius. Slinkite žemyn iki tinklo meniu kairėje šoninėje juostoje ir išplėskite jį. Dabar iš „Galimų tinklo parinkčių“ pasirinkite Nuotolinis valdymas (vaizdas pateiktas žemiau)

naudokite tinklą, kad pašalintumėte „fire stick“ programas

2 veiksmas: dabar spustelėkite didelį mygtuką „Įjungti“. Dabar turėtumėte pamatyti FTP adresą. Mano yra ftp://192.168.1.7:3721/

Jūsų adresas bus kitoks. Užrašykite šį adresą. Tai turėsite įvesti į savo kompiuterį. Tai leis jums valdyti visus savo kompiuterio „FireStick“ failus ir aplankus

kaip naudoti ftp adresą įdiegti programas į ugnies TV

3 veiksmas: Kompiuteryje: Dabar grįžkite į savo kompiuterį ir atidarykite bet kurį aplanką. Įveskite savo „Fire TV Stick“ FTP adresą, kurį matote „ES Explorer“ ekrane, savo kompiuterio aplanko lango adreso juostoje ir paspauskite „Enter“. Tai atvers „ES File Explorer“ turinį jūsų kompiuteryje.

Žemiau pateiktas vaizdas užfiksuotas sistemoje „Windows 10“. Bet tai taip pat gerai veiks jūsų „Mac“ ir „Linux“.

kaip įdiegti

4 veiksmas: dabar nukopijuokite „Aptoide APK for Fire Stick“, kurį anksčiau atsisiuntėte į savo kompiuterį. Įklijuokite jį į bet kurį aplanką „ES File Explorer“, kurį atidarėte naudodami FTP adresą ankstesniame žingsnyje. Jei reikia, netgi galite sukurti naują aplanką.

APK failo kopijavimui iš savo kompiuterio visada renkuosi „Atsisiųsti“ aplanką. Kažkodėl man tai yra prasmingesnė. Bet tai tik aš! Pasirinkimą galite padaryti patys!

atsisiųsti „Google Play“ apk ant ugnies lazdelės

5 veiksmas: „FireStick“Grįžkite į „FireStick“ ir atidarykite „ES File Explorer“, jei jo dar nėra.

Eikite į meniu „Vietinis“ kairėje ir išplėskite jį. Pasirinkite antrą „Namų“ parinktį (o ne tą, kurioje yra namų vaizdas). Norėdami gauti daugiau aiškumo, žiūrėkite žemiau esantį paveikslėlį.

įdiegti

6 žingsnis: Dabar naudokite nuotolinio valdymo pultą, norėdami pereiti į aplanką „Atsisiųsti“ ekrano dešinėje

programų parduotuvė, skirta „Fire TV Stick“

7 veiksmas: atidarykite aplanką ir čia pamatysite „Aptoide APK“ failą (atsimenate? Aš išsaugojau šį failą aplanke Atsisiųsti. Jei nukopijavote jį į bet kurį kitą aplanką, atitinkamai rinkitės)

Įdiekite „Aptoide“ ant „amazon fire tv“

8 veiksmas: paspauskite „Select“ mygtuką „FireStick“ nuotolinio valdymo pulte, kad paleistumėte šį APK failą. Spustelėkite mygtuką „Įdiegti“, kai pamatysite raginimą pavadinimu „Ypatybės“ (vaizdas pateiktas žemiau)

Įdiekite „Aptoide TV“ ant „Amazon“ ugnies TV lazdelės

9 žingsnis: Dabar elkitės kaip įprasta! Eikite į kito ekrano apačią ir spustelėkite „Įdiegti“ apačioje dešinėje, kad patvirtintumėte savo veiksmus ir įdiegtumėte programą.

Kaip įdiegti „Google Play“ ant „Fire TV Stick“ („Aptoide“)

10 veiksmas: kai programa yra įdiegta, štai ką matote anksčiau. Jei norite iš karto paleisti „Aptoide TV“, spustelėkite „ATIDARYTI“ arba spustelėkite „ATLIKTA“, kad galėtumėte atidaryti vėliau.

Kaip įdiegti „Google Play“ ant „Fire TV Stick“ („Aptoide“)

Kaip naudotis „Google Play“ (alternatyva) „Fire TV Stick“

„Fire TV“ be šaknies įdiegėte „Google Play“ alternatyvą. Dabar eik į priekį ir paleisk jį!

Turbūt jau žinote, kad galite pasiekti visas savo programas skiltyje „Jūsų programos“ & Žaidimų skyrius. Tiesiog paspauskite ir palaikykite nuotolinio valdymo pulto mygtuką „Pagrindinis“ ir, kai pamatysite šį meniu, pasirinkite „Programos“

kaip naudoti

Tai kieta! Bet neseniai įdiegtos programos nerodomos pagrindiniame ekrane ir programų sąraše, jos yra apačioje. Norėtumėte perkelti dažnai naudojamas programas į viršų, o ne greitai pasiekti.

Kaip matote, „Apptoide“ yra sąrašo apačioje. Bet jūs galite lengvai jį perkelti. Slinkite žemyn ir pasirinkite „Aptoide“.

kaip atsisiųsti programas iš ugniažolės su aptoide tv

Dabar paspauskite ir palaikykite nuotolinio valdymo pulto mygtuką „Pasirinkti“. Arba galite paspausti nuotolinio valdymo pulto mygtuką „Meniu“ (tris horizontalias linijas) ir pasirinkti „Perkelti“ iš meniu, kuris pasirodo apačioje dešinėje, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje:

perkelti „Aptoide“ programą į viršų

Toliau paspauskite pultelio mygtuką „Aukštyn“, kol „Aptoide“ programa bus viršutinėje eilutėje.

Dabar paspauskite mygtuką „Pasirinkti“, kad viršutinėje eilutėje numestumėte „Aptoide“ programos piktogramą. Grįžkite į „FireStick“ pagrindinį ekraną ir ten rasite „Aptoide“ piktogramą!

Štai kaip atrodo „Aptoide“ pagrindinis ekranas. Visa kita yra gana paprasta. Galite ieškoti bet kurios programos naudodami „Paieškos“ funkciją, esančią viršutiniame kairiajame kampe. Pirmyn ir tyrinėkite „Aptoide“ ir atsisiųskite visas jums reikalingas programas.

„firestick aptoide“ žaidimų parduotuvė

Likvidavimas

Taigi štai kaip mes atsisiunčiame alternatyvą „Google Play“ iš „FireStick“. Nors yra būdas išspręsti „Play Store“ atsisiuntimą iš „Fire“ įrenginių, jis yra ilgalaikis ir dažniausiai neveikia. Aš pats daug kartų tai išbandžiau ir dažnai būdavau nusivylęs. Nematau prasmės taip sunkiai bandyti gauti „Google Play“ „FireStick“, kai galiu gauti visas geriausias „FireStick“ programas, kurių man kada nors prireiks iš „Aptoide“. Be to, „Play Store“ nėra sukurta ir optimizuota veikti „Fire Stick“ platformoje. Net dauguma jo programų neveiks. Gaukite „Aptoide“ ir išvengsite visų problemų.

Spustelėkite čia, kad gautumėte slaptus virvių pjovimo triukus tiesiai į gautuosius.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me