Kaip įdiegti „Mobdro“ „Amazon FireStick“

>

Šiame vadove aš jums parodysiu, kaip įdiegti „Mobdro“ „FireStick“. Tos pačios instrukcijos bus naudojamos ir kitose „Amazon Fire TV“ versijose, įskaitant „Fire Stick 4K“ ir „Fire TV Cube“. „Mobdro“ yra IPTV paslauga, siūlanti jums nemokamą prieigą prie tiesioginių TV kanalų iš viso pasaulio. Aš tiesiogine prasme atsisiunčiau ir panaudojau dešimtis tiesioginių TV programų, tačiau „Mobdro“ yra vienintelė, kuriai ilgą laiką išlieku ištikima. Jei jums patinka žiūrėti tiesioginį televizorių naudojant „FireStick“ (arba šiuo klausimu bet kurį „Android“ įrenginį), primygtinai rekomenduoju duoti „Mobdro“ kadrą..

kaip įdiegti mobdro ant ugniažolės

„Mobdro“ yra išsami palydovinių kanalų biblioteka. Galite žiūrėti naujienas, laidas, filmus, sportą, muziką, mokomąjį turinį ir beveik viską, apie ką galite galvoti. Ši programa yra gerai palaikoma ir reguliariai atnaujinama, kad joje nebūtų klaidų ir trūkumų.

Vienintelis mažas iššūkis, kurį patyriau naudodamas šią programą, yra susijęs su navigacija. Nors dažniausiai jis yra patogus naudoti nuotoliniu būdu, atidarę kanalų sąrašą, jis slenka iš kairės į dešinę, taip pat iš viršaus į apačią. Dėl to viskas tampa nepatogu. Laimei, jis turi efektyvią paieškos parinktį, leidžiančią rasti viską, ko ieškote. Tiesiog įveskite turinio ar TV kanalo pavadinimą, o programa jūsų ieškos jūsų didžiulėje medijos bibliotekoje. Tai, kad gaunu prieigą prie beveik kiekvieno kanalo, kurį noriu žiūrėti vienoje vietoje, ir kad programa yra greita, aukštos kokybės vaizdo įrašus perduoda beveik be buferio, aiškiai užgožia jo mažą trūkumą..

„Mobdro APK“ diegimo „FireStick“ veiksmai

„Mobdro“ teikia nemokamas tiesioginės televizijos paslaugas. Ir to pakanka, kad galėtumėte atspėti, kad tai nėra „Amazon Store“ dalis. Tai yra trečiųjų šalių programa, kuri bus perkelta į jūsų „Amazon FireStick“.

„FireStick“ saugos nustatymas neleis atsisiųsti tokios programos pagal numatytuosius nustatymus, nebent įgalinote parinktį Programos iš nežinomų šaltinių. Taigi, štai kaip tai padaryti:

 1. Įjunkite „Fire Stick“ ir pasirinkite iš pagrindinio ekrano Nustatymai parinktis iš meniu juostos viršuje

kaip įdiegti mobdro ant ugniažolės

 1. Kai pasirodys šis meniu, slinkite į dešinę ir atidarykite Mano „Fire Fire“ televizorius / įrenginys

mobdro židinys

 1. Dabar pasirinkite ir spustelėkite Gamintojo nustatymai

kaip gauti

 1. Jei Programos iš nežinomų šaltinių yra IŠJUNGTA, eik į priekį ir spustelėkite jį, kad įjungtumėte

„Firestick“ programos iš nežinomų šaltinių

 1. Kai būsite paraginti, spustelėkite Įjungti. Tai įspėjamasis pranešimas, tačiau nesijaudinkite dėl jo. „Mobdro“ yra išbandyta ir patikrinta programa. Tai saugu.

įjunkite programas iš nežinomų šaltinių

Įjungę programas iš nežinomų šaltinių, galite eiti į priekį ir įdiegti „Mobdro“ programą „FireStick“. Tai lengva. Bet jums reikės programos, kurią galite atsisiųsti „Mobdro APK“ iš interneto.

Dėmesio „FireStick“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei „Fire TV Stick“ rastumėte transliuojamą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju įsigyti gerą „FireStick“ VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad filmo žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai..

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

Štai priežastys, kodėl turite visą laiką naudoti VPN.


Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti geriausią „FireStick“ VPN

„FireStick“ gali padaryti daug dalykų, tačiau tai neleis atsisiųsti APK failų tiesiogiai iš interneto naršyklių. Aš išbandžiau „Silk Browser“, „FireFox“, niekas neveikia.

Teisingai! Jei norite įkelti „FireStick“ programas iš šono, niekas to nepadarys geriau nei Siuntėjas programa. Tai viena iš pirmųjų programų, kurią turite įdiegti įsigiję „FireStick“, „Fire TV“ ar „Fire TV Cube“ įrenginį.

„Downloader“ yra „Amazon Store“ dalis. Taigi jums neturėtų kilti sunkumų diegiant. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasiekti Paieška „FireStick“ parinktį iš pagrindinio ekrano (ši parinktis yra kairėje viršuje). Įrašykite programos pavadinimą ieškokite „Downloader“ programos. Vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus ir įdiekite „Downloader“.

Dabar, kai turite „Downloader“, įdiekime „Mobdro“ „FireStick“. Štai šie veiksmai:

 1. Paleiskite „Downloader“ programą ir pastebėsite, kad ji atidaroma kartu su Namai parinktis (kairėje), pasirinkta pagal numatytuosius nustatymus.
 2. Pagrindinio „Downloader“ ekrano dešinėje (su Namai pasirinktas) yra laukas, kuriame reikia įvesti norimo atsisiųsti APK failo URL.

Spustelėkite lauką ir ekrano klaviatūra pasirodys.

atsisiųskite „mobdro“ į „firestick“

 1. Naudokite ekrano klaviatūrą ir įveskite šį naujausio „Mobdro APK“ URL - https://www.firesticktricks.com/mob

Kai baigsite rašyti, paspauskite EI 

atsisiųskite „mobdro apk“ į „firestick“

 1. „Downloader“ programa skirta iškart pradėti atsisiųsti APK failą. Taigi, skirkite tam laiko, kol reikia „Mobdro APK“ atsisiųsti iš „FireStick“. Tai neužtruks ilgai. „Mobdro“ yra lengva programa.

mobdro apk už ugnies tv lazdą

 1. Kai tik atsisiųsite „Mobdro APK“, „Downloader“ ją vykdys ir inicijuos programos diegimą. Dabar jūs turite pamatyti šį raginimą naudodami Kitas mygtuką apačioje dešinėje

įdiekite „mobdro“ ant laužo

 1. Eikite į apačią dešinėje ir Kitas mygtukas pasikeis į Diegti mygtuką. Spustelėkite Diegti mygtuką tęsti

kaip įdiegti mobdro į ugnies tv

 1. Dabar palaukite, kol „FireStick“ įrenginys įdiegs „Mobdro“. Paprastai tai trunka mažiau nei dvi minutes.

mobdro už ugniažolės

 1. Kai „Mobdro“ yra įdiegtas „FireStick“, jums bus pateiktas šis eilinis pasakymas Programa įdiegta.

Kaip matote, apačioje yra du mygtukai. Jei paspausite Atviras, galėsite iškart paleisti „Mobdro“ programą „FireStick“.

Bet to dabar nenorime. Paspauskite padaryta ir grįžkite į „Downloader“ sąsają. Mes ištrinsime „Mobdro APK“ failą.

Įdiegus programą, šis APK failas nebūtinas. Ištrynus bus tuščia vieta.

ugniagesių mobdro

 1. Spustelėkite mygtuką Ištrinti

ištrinti „mobdro apk“ ant laužo

 1. Spustelėkite mygtuką Ištrinti dar kartą, kad galutinai ištrintumėte failą

ištrinkite „mobdro apk“ iš „firestick“

„Downloader“ programos pagalba jūs sėkmingai atsisiuntėte ir įdiegėte „Mobdro“ „FireStick“. Taip pat sėkmingai ištrynėte „Mobdro APK“ failą.

Kaip saugiai naudoti „Mobdro“

Prieš pradėdami transliuoti naudodami „Mobdro“, norėčiau jus perspėti, kad viskas, ką srautuojate internetu, yra matoma jūsų IPT ir vyriausybės. Norėdami išvengti teisinių problemų, siūlau naudoti gerą „FireStick“ VPN, pvz., „ExpressVPN“.

Aš asmeniškai naudoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir patikimiausias VPN pramonėje. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija tuo atveju, jei nesate patenkinti paslauga.

Leiskite parodyti jums, kaip greitai gauti ir prijungti „ExpressVPN“ naudojant „FireStick“.

1 žingsnis: Prenumeruokite „ExpressVPN“ ČIA. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų ir, jei nesate patenkintas atlikimu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

2 žingsnis: Įjunkite „Fire TV“ / „Stick“ ir eikite į „Paieškos“ parinktį, esančią kraštinėje kairėje. Dabar paieškos juostoje įveskite „Expressvpn“ (be kabučių) ir pasirinkite „ExpressVPN“, kai jis pasirodys paieškos rezultatuose

įdiegti „expressvpn“ į „jailbroken firestick“

3 veiksmas: Spustelėkite „Atsisiųsti“, kad įdiegtumėte „ExpressVPN“ programą, skirtą „Fire TV / Stick“.

gauti vpn jailbroken firestick

4 veiksmas: Atidarykite programą ir įveskite prisijungimo duomenis, kuriuos sukūrėte pirkdami „ExpressVPN“ prenumeratą. Spustelėkite „Prisijungti“

prisijungti expressvpn ant ugniažolės

5 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys yra saugus naudojant greičiausią ir geriausią „FireStick“ VPN.

prijunkite expressvpn ant ugnies lazdelės

Taip pat galite perskaityti išsamesnę informaciją apie „ExpressVPN“ naudojimą su „Fire TV / Stick“.

Vaizdo vadovas „Mobdro“ „FireStick“

Kaip pasiekti „Mobdro“ naudojant „Fire TV“ / „Stick“?

Įdiegę bet kurią programą „FireStick“, ji nebus rodoma pagrindiniame ekrane. Vietoj to ji pateks į jūsų programų biblioteką, vadinamą Jūsų programos & Kanalai ir sėdėti apačioje.

Taigi, aš jums parodysiu, kaip pasiekti „Mobdro“ „FireStick“, kurį ką tik įdiegėte. Aš taip pat parodysiu, kaip jį iškelti į „FireStick“ pagrindinį ekraną, kad jį būtų galima greitai pasiekti. Štai šie veiksmai:

 1. Ilgai paspauskite Namai mygtuką, esantį nuotolinio valdymo pulte, kol televizoriuje pamatysite šį ekraną:

Spustelėkite Programos šiame ekrane, kad eitumėte į savo programų biblioteką

kaip naudoti mobdro ant ugniažolės

 1. Naudodamiesi nuotolinio valdymo pulto naršymo mygtuku žemyn, slinkite žemyn į apačią ir pasirinkite Mobdro programos piktograma

„mobdro“ piktograma ant laužo

 1. Norėdami spustelėti programą, galite ją atidaryti.

Jei norite perkelti programą į pagrindinį „FireStick“ ekraną, paspauskite Meniu mygtukas nuotolinio valdymo pulte (tai mygtukas kairėje su trimis horizontaliomis linijomis).

Apatiniame dešiniajame kampe rodomas iššokantis meniu.

Spustelėkite Perkelti į priekį norėdami perkelti programą pirmoje eilėje pirmoje vietoje, lenkdami visas kitas programas.

Jei norite įkelti programą į bet kurią konkrečią vietą, spustelėkite Judėk vietoj iškylančiojo meniu. Naudodamiesi nuotolinio valdymo pulto naršymo mygtukais, vilkite programos piktogramą į vietą, kur norite. Paspauskite Pasirinkite mygtuką nuotolinio valdymo pulte, jei norite mesti programą

kaip naudoti mobdro ant ugnies lazdelės

Štai kaip galite perkelti programą viršutinėje eilutėje ir pasiekti ją iš pagrindinio ekrano.

Apvyniokite

„Mobdro“ yra tiesioginė „Android“ televizijos programa, kuri lygiai taip pat gerai veikia „FireStick“. Įdiekite „Mobdro“ savo „Fire Stick“ / „Fire TV“ ar „Fire TV Cube“ ir mėgaukitės neribotomis tiesioginės TV valandomis. Nesvarbu, ar ieškote kanalų iš JAV ar JK, visa tai rasite čia. Pirmyn ir pamėgink! Be to, patikrinkite, kaip galite pagrobti „Fire Stick“ ir pasiekti daugybę nemokamo turinio naudodami „Kodi Addons and Builds“..

Susijęs:

Kaip įdiegti tiesioginę internetinę televiziją
Kaip įdiegti "Sling TV" ant "Fire TV Stick"
Kaip įdiegti „Redbox“ televizorių „Firestick“
Kaip įdiegti „Oreo“ televizorių „Firestick“

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me