Kaip įdiegti „TVZion“ ant „Fire TV“ / „Stick“

>

Šiame vadove aš pateiksiu jus per „TVZion“ diegimo vadovą „FireStick“. Šiame vadove nurodytas metodas taip pat veikia „Fire Stick 4K“, „Fire TV“ ir „Fire TV Cube“.

„TVZion“ yra viena iš naujesnių užsakomųjų programų, skirtų „Android“, leidžianti žiūrėti nemokamą laikmeną, įskaitant mėgstamus filmus ir TV laidas. Ši programa siūlo jums paprastą ir neįtikėtinai lengvai naudojamą sąsają. „TVZion“ yra šimtaprocentinis nuotolinis valdymas, todėl tai yra puikus jūsų „FireStick“ įrenginio pasirinkimas. Programa turi solidžią turinio biblioteką, siūlančią šimtus valandų nemokamų pramogų.

Skirtingai nuo daugelio kitų programų pagal poreikį, „TVZion“ leidžia pradėti transliaciją vos vienu paspaudimu. Paprastai jame nėra pateiktas nuorodų, iš kurių galėtumėte pasirinkti, sąrašas. Vietoj to, jis pasirenka sveikiausią nuorodą ir iškart pradeda leisti turinį.

Nuo to laiko, kai paslauga nutrūko, aš nuolatos ieškojau geriausių terariumo TV alternatyvų. Džiaugiuosi, kad radau gerų variantų. „TVZion“ tikrai eina į mano populiariausių transliavimo programų sąrašą.

„TVZion“ yra ne tik „FireStick“, bet ir kitiems „Android TV“ įrenginiams, tokiems kaip „Android TV“ ir „Android TV Box“. Taip pat galite naudoti tai „Android“ išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Tiesą sakant, jei turite „Android“ emuliatorių, šią programą galite įdiegti ir „Windows“ bei „Mac“ kompiuteriuose.

Dėmesio „FireStick“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei „Fire TV Stick“ rastumėte transliuojamą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju įsigyti gerą „FireStick“ VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad filmo žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai..

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

Štai priežastys, kodėl turite visą laiką naudoti VPN.


Patarimas:
Sužinokite, kaip įdiegti ir naudoti VPN „Fire TV Stick“

„TVZion“ „FireStick“: diegimo veiksmai

„FireStick“ leidžia atsisiųsti ir įdiegti trečiųjų šalių programas, tokias kaip „TVZion“. Bet tam jūs turite pakeisti vieną saugos parametrą. Tokios programos kaip „TVZion“ yra laikomos „trečiosiomis šalimis“, nes jos nėra iš „Amazon Store“.

Čia yra nustatymas, kurį turite pakeisti:

1. Įjunkite „FireStick“ ar „Fire TV“ įrenginį ir pagrindiniame ekrane eikite į meniu juostą viršuje ir pasirinkite Nustatymai

kaip įdiegti

2. Iš parinkčių, esančių nustatymuose, spustelėkite Mano „Fire Fire“ televizija arba Įrenginys

Kaip įdiegti „TVZion“ ant „Fire TV“ / „Stick“

3. Kitas, atidarykite Gamintojo nustatymai

ugnies lazda tvzion

4. Dabar patikrinkite, ar Programos iš nežinomų šaltinių įjungta (įjungta) arba išjungta (išjungta). Jei jis neleidžiamas, spustelėkite jį ir įjunkite

įgalinkite programas iš nežinomų šaltinių naudodami židinį

5. Kai pasirodys šis pranešimas, eikite į priekį ir spustelėkite Įjungti

tvzion ant židinio

Tai atlikdami, jūs nustatėte „FireStick“, kad galėtumėte įdiegti trečiųjų šalių programas, tokias kaip „TVZion“.

Dabar aprašysiu žingsnį po žingsnio, kaip įdiegti „TVZion“ „FireStick“. Štai ką jums reikia padaryti:

6. Pirmiausia turite įdiegti programą, kuri palengvina trečiųjų šalių programų perkėlimą į „FireStick“. Jums reikia tokios programos, nes negalite atsisiųsti APK failų tiesiogiai per „FireStick“ žiniatinklio naršyklę.

Aš rekomenduoju „Downloader“, geriausią „FireStick“, su kuria susidūriau, programą.

Galite lengvai atsisiųsti iš „Amazon Store“. Tiesiog pagrindiniame ekrane atidarykite „FireStick“ paieškos funkciją ir suraskite „Downloader“ programą. Vykdydami ekrane pateikiamus nurodymus, turėsite „Downloader“ iš karto.

Dabar, kai įdiegėte „Downloader“ programą, atlikite šiuos veiksmus:

7. Pirmyn ir paleiskite „Downloader“ programą. Spustelėkite Namai skirtuką kairėje šios programos šoninėje juostoje. Dešinėje spustelėkite URL lauką, kuriame bus įvestas šaltinio URL

atsisiųskite „tvzion apk“ į „firestick“

8. Dabar, naudodamiesi ekrano klaviatūra ir „FireStick“ nuotolinio valdymo pultu, įveskite šį URL ir spustelėkite Eiti: https://www.firesticktricks.com/tvz

tvzion ugniagesys

9. „Downloader“ programa iškart pradės prisijungti prie serverio, į kurį nurodo URL. Kai bus užmegztas ryšys, programa pradės atsisiųsti „TVZion“ APK „FireStick“. Palaukite, kol atsisiuntimas bus baigtas

Kaip įdiegti „TVZion“ ant „Fire TV“ / „Stick“

10. Atsisiuntę APK, „Downloader“ nedelsdami pradeda diegimą, vykdydami failą. Toliau yra langas, kurį matote šalia.

Spustelėkite Diegti

kaip įdiegti tvzion ant ugnies tv

11. Dabar tiesiog palaukite, kol baigsis diegimas. Tai neturėtų trukti ilgiau nei minutę

diegiant tvzion ant ugniažolės

12. Kai „TVZion“ programa bus įdiegta „FireStick“, jums bus pranešta pranešimu Programa įdiegta.  Atviras mygtukas, esantis apačioje dešinėje, iškart paleis „TVZion“ programą. Bet mes to dar nenorime daryti.

Spustelėkite padaryta

kaip gauti TVZion ant laužo

13. Dabar grįžote į „Downloader“ programos sąsają. Turite pamatyti šį raginimą. Spustelėkite Ištrinti

Priežastis, kodėl noriu, kad ištrintumėte „TVZion APK“, yra ta, kad ji atlaisvins vietos ribotoje įrenginio saugykloje. Kai APK įdiegia programą, jos nebereikia.

kaip pridėti TVZion ant amazon

14. Spustelėkite Ištrinti dar kartą, kad galutinai ištrintumėte „TVZion“ APK „FireStick“

ištrinti TVZion apk

Na, tai yra beveik viskas, ką reikia padaryti. Sėkmingai įdiegėte „TVZion“ „FireStick“.

„TVZion“ apie „FireStick“: trumpa apžvalga

Dabar jūs žinote, kaip įdiegti TVZion savo „FireStick“ įrenginyje. Dabar panagrinėkime tai.

Pirmas dalykas, kurį norite padaryti, yra atidaryti programą. Kadangi ką tik įdiegėte programą, galbūt nematysite jos pagrindiniame „FireStick“ ekrane. Štai kaip galite pasiekti programą:

 • Laikykite nuspaudę Namai mygtuką ant jūsų „FireStick“ nuotolinio valdymo pulto kelioms sekundėms, kol pamatysite naują iššokantį langą
 • Spustelėkite Programos šiame naujame lange
 • Dabar matote visų įdiegtų programų sąrašą. Eikite į sąrašo apačią ir ten rasite „TVZion“ programą.

Prieš tęsdami leiskite man greitai papasakoti, kaip perkelti „TVZion“ į pagrindinį „FireStick“ ekraną:

 • Pasirinkite „TVZion“ programos piktogramą
 • Paspauskite Meniu raktą savo nuotolinio valdymo pulte „Amazon FireStick“
 • Apatiniame dešiniajame ekrano kampe pasirodo naujas meniu
 • Spustelėkite Judėk
 • Dabar perkelkite piktogramą ir numeskite ją į vieną iš dviejų viršutinių eilučių

Leiskite mums dabar ištirti šią programą.

Kai pirmą kartą paleidžiate „TVZion“ programą, čia yra iššokantis langas, kuriame esate laukiami. Iššokančiame pranešime teigiama, kad „TVZion“ nėra skelbimų be skelbimų ir ragina aukoti. Jei norite paaukoti, spustelėkite Paaukoti. Norėdami pereiti prie „TVZion“ programos sąsajos, spustelėkite Gerai.

 Vėliau pagrindiniame meniu taip pat rasite parinktį Paaukoti.

kaip naudoti TVZion apk ant ugnies lazdelės

Štai kaip atrodo „TVZion“ pagrindinis ekranas „FireStick“. Kaip matote, televizoriaus viršuje yra du skirtukai & Filmai. Televizijos skirtukas pasirinktas pagal numatytuosius nustatymus.

Kategorijos yra kairėje, o rodomos kategorijos - dešinėje. Panašiai yra ir su „Filmais“. Jei ieškote kažko konkretaus, galite spustelėti paieškos parinktį viršuje, dešinėje.

Spustelėję viršutiniame kairiajame kampe esantį meniu, pamatysite šias parinktis. Kaip aš jums sakiau, čia yra Donorystės galimybė. Jame taip pat yra „TVZion“ namų pasirinkimas ir televizorius & Filmų parinktis kartu su stebimųjų sąrašą.

„Tvzion“ programa ant laužo

Spustelėkite Nustatymai parinktį meniu ir pamatysite šias parinktis. Nors „TVZion“ yra nemokama programa, ji riboja pradinį atkūrimo laiką iki 500 valandų. Spustelėję parinktį, galite pridėti daugiau atkūrimo laiko Pridėkite daugiau atkūrimo laiko. 

Bet aš pastebėjau, kad Pridėti daugiau atkūrimo laiko tikrai neveikia „FireStick“. Tai skirta „Android“ vartotojams, turintiems prieigą prie „Google Play Store“.

Iš pradžių skiriamos 500 valandų iš tikrųjų yra daug žiūrėjimo laiko. Aš galiu žiūrėti po 250 filmų, kurių kiekviena yra 2 valandos. Aš galiu žiūrėti 600, 50 minučių epizodus. 500 valandų man prireiks kelių mėnesių. Tačiau jei jums trūksta atkūrimo laiko, visada galite pašalinti ir įdiegti programą.

Norėdami gauti daugiau atkūrimo valandų, taip pat galite aukoti naudodami „Amazon Card“ ar „Bitcoins“.

„tvzion apk“ nustatymai ant laužo

Likvidavimas

Taigi, tai turbūt viskas, ką reikia žinoti apie „TVZion“ „FireStick“. Tiesiog įdiekite programą ir pradėkite žiūrėti mėgstamą turinį. „TVZion APK“ yra lengvas, o įdiegti reikia tik keletą minučių. Be to, mažas dydis taip pat užtikrina, kad programa jūsų įrenginyje būtų lengva. Eik į priekį ir išbandyk šią programą.

Susijęs:

 • Kaip įdiegti „Kino APK“
 • Kaip įdiegti „Kodi“
 • Kaip įdiegti „Morph TV APK“
 • Kaip įdiegti „Solex“ televizorių
 • Kaip įdiegti „Theatre Plus APK“

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me