En İyi 25 Torrent Sitesi (2023)

>

Torrent siteleri, şarkıları, videoları, filmleri, kitapları, oyunları vb. Ücretsiz indirmek için eşsiz bir kaynaktır. İnternetteki uygun olmayan malzemelere kolay erişim sağlarlar. Dünyadaki çoğu ülke, internetteki materyallerin yasadışı dağıtımına kaşlarını çattı. Bu nedenle, bu tür malzemelerin dağıtımının yanı sıra torrent kullanımını da yasaklarlar. Bununla birlikte, torrent sitelerinde bulunan malzemelerin çoğu güvenli ve tamamen yasaldır.

Rahatınız ve eğlenceniz için internette bulunan en iyi torrent sitelerinin bir listesini derledik. Rehberimiz torrent sitelerinin avantajlarından yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Bu web sitelerinin çoğu uzun zamandır kullanıcıların favorisi olmuştur. FireStickTricks.com, kullanıcıların çoğunun torrent dosyalarını indirmek için eriştiği en yeni ve en popüler web sitelerini içeriyor.

en iyi torrent siteleri

Uyarı: IP’niz herkes tarafından görülebilir. Kendi güvenliğiniz için torrent sitelerine erişirken bir VPN kullanmanız önerilir. Bir VPN, ISS azaltmayı atlar ve torrentleri daha hızlı indirmeye yardımcı olur. Ayrıca IP adresinizi gizler ve İSS / Devlet gözetimini atlar.

Şahsen kullanıyorum ve öneriyorum ExpressVPN, dünyanın en güvenli ve en hızlı VPN’i. Hizmetlerini beğenmemeniz durumunda 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir (ki bu pek olası değildir).

3 aylık ücretsiz almak ve ExpressVPN’de% 49 tasarruf etmek için buraya tıklayın

Eğitimi – Nasıl kurulur & Cihazınızdaki en iyi VPN’i kullanın

Torrent Siteleri Nasıl Çalışır??

Bu iyi bir soru. Bununla birlikte, torrent siteleri tüm torrent işleminin sadece bir parçasıdır. Peki, daha iyi olan soru, “torrent nasıl çalışır?”

Normalde, İnternet üzerinden bir şey indirdiğinizde, indirmeyi kolaylaştıran web sitesinin yardımıyla dosyanın depolandığı sunucuya bağlanırsınız. “İndir” seçeneğini tıklarsınız ve web sitesinden sunucudan istenen dosyayı cihazınıza indirmesini söylemesini istersiniz..

Başka bir deyişle, indirdiğiniz dosya bir sunucu tarafından barındırılıyor.

Bu, “sunucudan istemciye” indirme sistemidir. Burada sunucu, dosyayı barındıran dijital aygıttır ve siz istemcisiniz.

Torrent tamamen farklı bir şekilde çalışıyor. “Sunucudan istemciye” sistemi yerine “eşler arası (P2P)” teknolojisini kullanır. Burada, bir sunucudan değil, siz ve benim gibi insanlardan indiriyorsunuz. Bu nedenle, “insanları insanlara” indirmeyi de seviyorum.

Sunucudan istemciye ve eşler arası arasındaki en büyük fark, ikincisi (P2P) ile tek bir kişiye güvenmemenizdir. Bunun yerine, birden çok eşden (veya kişiden) aynı anda dosyanın farklı parçalarını indirirsiniz. Tüm bildiğiniz için, aynı anda John, Joe, James’ten indirebilirsiniz..

Bu konuya girmeden önce, torrent dünyasında çok sık kullanılan iki terimi size tanıtayım – mibzer ve Leecher.

Gerçekten anlaşılması inanılmaz derecede basit terimlerdir..

mibzer dosyayı yükleyen kişidir
Leecher dosyayı indiren kişidir

Onlar uygun şekilde adlandırılır! Ancak, serseri olmak konusunda kendinizi kötü hissetmeyin. Hala indirirken ekme makinesi olarak P2P topluluğuna katkıda bulunabilirsiniz. Her indirici bir ekici olmayı seçebilir.

Eşler arası torrent ağına bağlanmak ve dosyaları indirmek veya tohumlamak için bir torrent istemcisine ihtiyacınız vardır. Şu anda, uTorrent en popüler torrent istemcisidir. BitTorrent ayrıca en yaygın kullanılan torrent uygulamalarından biridir.

Bu nedenle, uTorrent gibi torrent uygulamalarından birini almanız, torrent dosyasını onunla kullanmanız ve istediğiniz dosyayı indirmeniz yeterlidir..

Peki, bunlar hangi rolü yapıyor? torrent siteleri Oyna?

Torrent siteleri uTorrent veya BitTorrent gibi torrent istemcileriyle kullandığınız torrent dosyalarına erişmenizi sağlar.

Mibzer sayısı ne kadar yüksek olursa, indirme o kadar hızlı olur. İyi bir torrent sitesinin etkinliğini belirleyen faktörlerden biri, çok sayıda ekme makinesine sahip torrent dosyalarını arama yeteneğidir..

Bu torrent sitelerinden birinde olduğunuzda, yaptığınız ilk şey indirmek istediğiniz dosyayı aramaktır. Her torrent sitesinde arama seçeneği vardır.

Arama sonuçlarında (bazen yüzlerce bile olsa) birden fazla seçenek bulabilirsiniz. Fikir orijinal torrent dosyasını (Sahte Torrents Nasıl Bulunur bölümünde) bol miktarda ekici ile bulmaktır.

İstediğiniz torrent dosyasını bulduğunuzda, cihazınıza indirebilir ve daha sonra BitTorrent veya kullandığınız başka bir istemciyle açabilirsiniz. Diğer seçenek, torrent sitesindeki torrent dosyasıyla Mıknatıs bağlantısını seçmektir. Mıknatıs bağlantısı, dosyayı indirmenize gerek kalmadan torrent dosyasını doğrudan istemciyle açar.

Şimdi tek yapmanız gereken indirme işleminin tamamlanmasını beklemek.

Torrent Arama ve İndirme

Bir torrent aramanın en basit yolu Google’dır. Metin alanına sorgunuzu yazın ve “torrent” anahtar kelimesini ekleyin. Google, istediğiniz sorgunun sonuçlarını otomatik olarak görüntüler. Gereksinimlerinize uygun bağlantıyı seçebilir ve torrent dosyalarını sisteminize kolayca indirmek için yukarıda belirtilen torrent istemcilerinden herhangi birini kullanabilirsiniz..

Sahte torrentleri nasıl tespit edebilirim?

Çoğu torrent sitesi, kullanıcılara sahte torrent ve gerçek bir torrent arasındaki farklar hakkında bilgi sağlar. Bu torrent siteleri, kullanıcıların sahte torrent bağlantılarını tanımlamalarını gerektirir. Bu tür bilgiler bir torrent web sitesi tarafından sağlanmazsa, kullanıcı sahte torrentleri kendileri tanımlayabilir. Kullanıcı, web sitelerinde sağlıklı torrentler ararken bağlantının ekim / leecher oranını kontrol etmelidir.

Gerçek torrentler genellikle büyük bir ekme / silici oranına sahiptir. Çoğu web sitesi, sahte torrentleri gerçek olanlardan ayırmaya yardımcı olan bu bağlantılar üzerinde doğrulanmış bir durum görüntüleyerek torrent bağlantılarını günceller. Bunun dışında, asla “en son” yüklemeleri indirme tuzağına düşmeyin. Yakın zamanda piyasaya sürülen bir filmi veya sesi torrentlerle alma şansı daha azdır. Bunlar başlangıçta herkese açık olmadığından, yükleyici genellikle kullanıcıyı yanlış yönlendirebilir.

Genel bir kural, genellikle sahte oldukları için WMV veya VMA uzantılı dosyaları indirmemektir. Ayrıca, torrent kullanıcıları her zaman olası bir aldatmaca önlemek için indirdikleri RAR, TAR ve ZIP dosyalarının durumunu kontrol etmelidir.

En iyi torrent sitelerinin listesine başlamadan önce, yasal sorumluluk reddine bir göz atın.

feragat & Torrent Yasal Uyarısı

FireStickTricks.com, telif hakkıyla korunan herhangi bir içeriğin yasadışı olarak paylaşılmasını onaylamaz. Devam etmeden önce, paylaşılan dosyaların çoğunluğu telif hakkı ile korunurken P2P Dosya Paylaşımı’nın yasal bir işlem olduğunu unutmayın. Bu telif hakkıyla korunan dosyalardan herhangi birini yüklerseniz ABD, Kanada, İngiltere ve Avustralya gibi ülkelerde birkaçını adlandırma riskiyle karşı karşıya kalırsınız..

Bu davalar, takdir yetkisine göre bir grup kullanıcıyı veya bireyi hedef alır. P2P hukuk davaları ceza gerektiren bir suçtur ve sanıklar üzerinde duygusal ve mali bir yüke neden olabilir.

Ayrıca, İnternet Servis Sağlayıcıları telif hakkı davacılarına tüm yükleme ve indirme etkinliklerinizin geçmişini yayınlayabilir. Özetle, ne kadar çok veri yükleyip indirirseniz, telif hakkı koruma gruplarının dava açma olasılığı o kadar yüksek olur.

En İyi Torrent Siteleri 2023

Site listesiyle başlamadan önce, torrent kullanırken kimliğinizi nasıl gizleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır (şiddetle önerilir)

Torrent sitelerini yasa dışı indirmeler için kullanmamalısınız. Telif hakkı olmayan öğeleri torrentlerle indirdiğiniz sürece, herhangi bir yasal sorun hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Ancak, başka nedenlerden ötürü, tarama / akış / torrent faaliyetlerinizi gizli tutmak istiyorsanız, iyi bir torrent VPN en iyi seçenektir. İnsanların VPN kullanmayı tercih etmelerinin birçok nedeni vardır. Onlar;

 • Çevrimiçi kimliğinizi koruyun
 • ISS azaltmayı önleyin (daha hızlı indirmenize yardımcı olur)
 • Devlet ve İSS gözetimini atlayın
 • Torf sitelerinin ve Netflix, BBC iPlayer gibi coğrafi olarak engellenen hizmetlerin engelini kaldırın
 • telif hakkı bildirimlerinden ve yasal sorunlardan kaçının

Tüm VPN’lerin torrent için güvenilir olmadığı belirtilmelidir. PC, mobil ve Amazon FireStick dahil olmak üzere tüm cihazlarda kişisel olarak her gün kullandığım ExpressVPN’i öneriyorum. ExpressVPN torrent dostudur ve indirme işlemlerine herhangi bir kısıtlama getirmez. Fikrinizi değiştirmeniz durumunda “30 günlük para iade garantisi sorulan soru yok”.

ExpressVPN’i cihazınıza nasıl yükleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Aşama 1: ExpressVPN aboneliğini edinin BURAYA.

Adım 2: Tıklayın BURAYA uygulamasını ExpressVPN uygulamasını indirip yüklemek için.

Aşama 3: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. Bağlantınız artık en hızlı ve en iyi torrent VPN ile güvenli.

kodi için expressvpn bağlamak

Şimdi en iyi 25 torrent sitesinin listesine bakalım.

 1. Korsan Koyu
 2. YTS
 3. 1337x
 4. RARBG
 5. Nyaa.si
 6. Torrentz2
 7. EZTV
 8. LimeTorrents
 9. Torrent Yüklemeleri
 10. KATCR.CO
 11. Zooqle
 12. Torrents.io
 13. Torrent Galaxy
 14. ETTV Torrentleri
 15. Torlock
 16. Torrentfunk
 17. ETTV Torrentleri
 18. BTDigg
 19. iDope
 20. Monova
 21. Gökyüzü Torrentleri
 22. YourBittorrent
 23. BitPort
 24. Toorgle
 25. DirtyTorrents

1. Korsan Koyu

en iyi torrent siteleri“Sel Kralı” olarak adlandırılan Pirate Bay, torrentleri internetten indirmek için en iyi torrent web sitelerinden biridir. Pirate Bay, ses, video, film, şarkılar, yazılım, oyunlar ve çok daha fazlasına kolay erişim sağlar. Kullanıcılar, aramalarıyla ilgili binlerce bağlantıyı kolayca gözden geçirebilir ve kendileri için en uygun olanı bulabilir. Pirate Bay, hükümetten birden fazla kapatma ve bloktan kaçınmakla ünlüdür ve bu nedenle internette bulunan en iyi torrent sitesidir..

Ayrıca, web sitesinde bulunan VIP kullanıcıları veya güvenilir kullanıcı rozetleri, kullanıcıların yasal bağlantılar ve dolandırıcılık arasında ayrım yapmasına olanak tanır. Web sitesi, sadece kullanımı kolay değil, aynı zamanda gezinmesi de kolay olan basit bir arayüzle mıknatıs bağlantıları için destek sağlar..

Site URL’si – https://thepiratebay.org/

2. YTS

Bağlantı – https://yts.am/

torrent siteleriYTS.am popüler bir başka torrent sitesidir. Site, şu anda yok olan YTS ve YIFY grubunun resmi olmayan halefidir. Web sitesi, klasikler ve en son sürümler de dahil olmak üzere geniş bir film listesine sahiptir. Minimalist tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, web sitesi sınırlı bant genişliğine sahip kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir.

Site, film selleri için gidilecek yerdir. YTS’den indirilen film torrentleri bile kullanıcının bant genişliğinde kolaydır, böylece film meraklılarının gözdesi haline gelir. YTS, BitTorrent protokolünün daha etkili ve verimli bir şekilde çalışmasına yardımcı olan büyük bir kullanıcı tabanına sahiptir..

3. 1337x

Web sitesi – https://1337x.to/

en iyi torrent siteleriTorrentFreak haber bloguna göre 2023’in üçüncü en popüler torrent web sitesi 1337x idi. Web sitesi, her bir dizini için organize bir yol içeren basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Yeni içerik her saat web sitesine yüklenerek web sitesini en çok kullanılan torrent indirme sitelerinden biri haline getirir. Site sadece mükemmel bir film, televizyon şovu, ses, video, oyun, yazılım ve şarkı koleksiyonuna sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcının aradıklarını bulmasına da yardımcı olabilir.

1337x, kullanıcıların erişim kolaylığı için bazı güvenlik özelliklerini geliştirmeye yardımcı olmak için büyük değişiklikler geçirdi ve bu da arabirimi geliştirmeye yardımcı oldu. Bu nedenle, çeşitli torrentlerle organize bir arayüzün iyi bir birleşimi olurken, internette torrent bulmak için üçüncü seçimimiz.

4. RARBG

Site – http://rarbg.to/

2008 yılında bulunan RARBG, Bulgar izci olarak başlayan ve şimdi BitTorrent protokolü üzerinden eşler arası dosya paylaşımı ile kullanıcıların kolaylaştırılmasına yardımcı olan başka bir torrent indirme sitesidir. Web sitesi, mıknatıs bağlantıları için destek ile torrent dosyası indirmeleri sağlar. Binlerce aktif kullanıcısı var ve çok fazla tohum sağlıyor. RARBG’yi şarkılar, oyunlar, yazılım, filmler, videolar ve ses dosyaları için en çok tercih edilen torrent web sitelerinden biri yapan eski ve yeni torrentleri bulabilirsiniz..

RARBG sürekli güncellenir ve web sitesine yeni torrentler ekler. Web sitesindeki yüksek trafik, web sitesinin Bulgaristan, Danimarka, İngiltere ve Portekiz gibi birçok ülkenin blok listesinde yer almasına yardımcı oldu. Böylece RARBG kullanmak için önce bir VPN kullanmanız gerekecek.

5. Nyaa.si

Site – https://nyaa.si/

en iyi torrent siteleriNyaa, anime daha önce kötü şöhretli anime torrent sitesi Nyaa’nın bir Çin dirilişidir. Nyaa 2023’de kapandı ve Nyaa için bir yol açtı. Site, web sitesinin kullanıcı dostu arayüzü ile kolayca erişilebilen her türlü anime video ve ses içeriyor. Web sitesi hem Çince hem de İngilizce konuşan kullanıcılar için destek sunuyor.

6. Torrentz2

Bağlantı – https://torrentz2.eu/

Torrentz2.eu, düzinelerce arama motorunun sonuçlarını birleştiren ücretsiz, hızlı ve güçlü bir meta arama motorudur. 61 milyondan fazla torrentden oluşan geniş bir torrent kütüphanesi ile basit ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Torrentz2, orijinal Torrentz.EU web sitesinde stand-in olarak tanıtıldı. Web sitesi artık düşük bir profili koruyor.

Orijinal Torrentz web sitesinin bazı özelliklerini hala içeriyor. Torrentz2, internetteki en iyi ve en güvenilir izleyicilerden biridir.

7. EZTV

URL: https://eztv.io/

üst torrent web siteleriTorrent dünyasında biraz zaman geçirdiyseniz, muhtemelen EZTV’yi duymuş olmalısınız. Neredeyse tüm büyük torrent sitelerinde görülebilen bir torrent sağlayıcısıdır. Şimdi kendi siteleri var.

EZTV, sadece TV şovları için tasarlanmış nadir torrent sitelerinden biridir. Hemen hemen her TV şovu torrentini bu sitede indirebilirsiniz. Doğrudan ve mıknatıs indirmeyi destekler.

İyi bir şov koleksiyonuna sahip olsalar da, en son bölümler için bile çok fazla fide yok. Ayrıca, her zaman 1080p videolara sahip olmayabilirler. Torrentlerinin çoğu 720p ile sınırlıdır.

8. LimeTorrents

Site bağlantısı – https://www.limetorrents.info/

torrent için en iyi web siteleriKullanıcı incelemelerine göre bu site internetteki en büyük torrent veritabanlarından birine sahiptir. Kullanıcılar bir torrentin indirilmeye değer olup olmadığını kolayca belirleyebilir. LimeTorrents, daha büyük ve daha iyi izleyicilerden gelen torrentlerle kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Web sitesinde, kullanıcının torrentin eklendiği tarihe, boyutuna, ekme makinesine ve her torrent için sağlık ölçere bakmasına izin veren dahili listelerin bir listesi bulunur..

Kullanıcılar torrent dosyası hakkında daha fazla bilgi edinmek için her torrent için kapsamlı bir bilgi sayfasına erişebilirler. Eski torrentler çoğunlukla bu sitede kullanılamaz ve bu nedenle site torrentleri indirmek için yedekleme seçeneği olarak kullanılabilir. LimeTorrents.cc operatörü de torrent web sitesi iTorrents için önbellek çalıştırır. Bu torrent önbelleği, diğer çeşitli torrent arama motorları tarafından kullanılır.

9. Torrent Yüklemeleri

Web Sitesini Ziyaret Edin – https://www.torrentdownloads.me/

torrent indirmeBüyük veritabanı ve içerik, basit ama ayrıntılı arayüzle birleştiğinde Torrent İndirmeleri için iyi bir seçimdir. Web sitesi, indirilecek çeşitli kategorilere sahiptir, böylece torrentleri indirmek için iyi bir seçimdir. Web sitesi torrent dosyalarını yorumlama ve derecelendirme seçeneği sunar. Yorumlar ve derecelendirmeler, web sitesinde sahte dosyaların varlığını azaltmaya yardımcı olur.

Torrent İndirmeleri’ndeki arama çubuğunda Gelişmiş Arama seçeneği de bulunur. Gelişmiş Arama özelliği kullanıcıların kategori, sağlayıcı ve duruma göre arama sonuçlarını daraltmasına olanak tanır. Yükleyici adı, yükleme tarihi, dağıtıcı, dosyanın boyutu, tohum sayısı ve bağlantının sağlığı dahil olmak üzere belirli bir torrent bağlantısıyla ilgili ayrıntıları bulabilirsiniz. Bu bilgi, torrent bağlantısının genel gerçekliğini belirlemenizi sağlar.

10. KATCR.CO

URL – https://katcr.co/

KATCR kickass torrent indirmek için resmi bir sitedir. Web sitesinde film, televizyon, oyun, müzik ve çok daha fazlasını indirmek için çeşitli torrentler bulunmaktadır. En son torrentler düzenli olarak veritabanına güncellenir. Web sitesinin birçok aynası var, ancak bu, tüm torrent gereksinimlerinize basit ve kolay erişim sağlayan resmi sitedir..

KATCR web sitesinde tek bir arama çubuğu ve seçim yapmak istediğiniz kategoriler içeren çok basit bir arayüz bulunmaktadır. Web sitesi basittir, kullanımı kolaydır ve kullanıcılar aradıkları torrentleri kolayca bulabilirler. Web sitesinde bile ön sayfada oturum açma seçeneği var.

11. Zooqle

Web Sitesi Bağlantısı – https://zooqle.com/

Zooqle, 3,5 milyondan fazla torrentden oluşan etkileyici bir veritabanına sahiptir. Web sitesinde çeşitli ses, video, oyun ve yazılım torrentleri bulunmaktadır. Web sitesi 37, 000 film ve 600+ televizyon şovları veritabanı sayesinde son zamanlarda popülerlik kazandı..

Web sitesinin arayüzü basit ama kullanımı kolaydır. Site, torrentleri sürekli indirmek için torrent web sitesini kullanan sadık bir hayran kitlesine sahiptir. Web sitesi oldukça uzun bir süre radarın altında kaldı. Ancak, web sitesindeki kullanıcı tabanının büyümesiyle Zooqle’ın daha da büyümesi bekleniyor.

12. Torrents.io

Web sitesi – https://torrents.io/

İnternette binlerce farklı torrent web sitesinin bulunmasına rağmen, Torrents.io, kullanıcılar binlerce torrent indirmek için siteyi ziyaret ettikleri için trafikte büyük bir çekim yaptı. Web sitesinde, sitenin basit kullanıcı arayüzü üzerinden kolayca indirilebilen muazzam bir torrent veritabanı bulunmaktadır. Torrents.io, torrent dosyalarını ve diğer torrent sitelerinden mıknatıs bağlantılarını bağlayabilen bir meta arama motorudur.

Yükleyici adı, yükleme tarihi, dağıtıcı, dosyanın boyutu, tohum sayısı ve bağlantının sağlığı dahil olmak üzere belirli bir torrent bağlantısıyla ilgili ayrıntıları bulabilirsiniz. Bu bilgi, torrent bağlantısının genel gerçekliğini belirlemenizi sağlar.

13. Torrent Gökadası

Ziyaret – https://torrentgalaxy.org/

Torrent Galaxy, aradığınız torrentleri aramanıza yardımcı olabilecek başka bir torrent indirme web sitesidir. Hızlı ve çeşitli bir veritabanına sahip olan Torrent Galaxy, indirebileceğiniz çeşitli kategorilere sahiptir. Web sitesinde anime, kitaplar, oyunlar, filmler, şarkılar, uygulamalar, filmler, belgeseller, televizyon şovları, spor şovları ve çok daha fazlası var. Kullanıcı arayüzü, kullanıcının mevcut en iyi torrent’i indirmesine yardımcı olan temiz, kullanıcı dostu bir düzendir.

14. ETTV Torrentleri

Site – https://www.ettv.tv/home/

ETTV Torrents, televizyon bölümlerinin büyük bir veritabanına sahip birkaç torrent sitesinden biridir. Kullanıcılar ETTV Torrents’daki en son televizyon programlarını kolayca bulabilir ve indirebilirler. ETTV Torrents ayrıca film, kitap, yazılım ve ses indirmek için en iyi torrent sitesidir.

Site oldukça basit olan kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Kullanıcılar istedikleri torrentleri kolayca arayabilir ve web sitesi büyük veritabanlarından kolayca sızabilir. Web sitesi farklı dillerde çeşitli şovlar içeriyor, bu nedenle diğer torrent sitelerine göre çok daha büyük bir kitleye hitap ediyor.

15. Torlock

Web sitesi – https://www.torlock2.com/

Nadir web sitelerinden biri, ancak internetteki en iyi torrent sitelerinden biri Torlock. Web sitesinde çok sayıda doğrulanmış torrent bulunuyor. Web sitesinde çoğunlukla diğer birçok dosya arasında müzik, anime ve e-kitaplar için torrentler bulunuyor. Web sitesinin arayüzü temiz, kullanıcı dostudur ve her yeni torrent sürümü için güncellenir. Doğrulanmış torrentlerden oluşan geniş bir veritabanı olmasının yanı sıra, Torlock kullanıcılarına herhangi bir sahte torrent bağlantısı bulmaları için ödeme yapar.

Web sitesinde beş milyondan fazla doğrulanmış torrent bulunduğu iddia ediliyor. Web sitesi bile tüm popüler torrent indirmelerini gösteren Top 100 listesine sahiptir. Torlock’daki içeriğin çoğunu başka bir torrent web sitesinde bulmak zordur ve bu nedenle Torlock’u her türlü torrent için durma noktasına getirir.

16. Torrentfunk

Site Bağlantısı – http://www.torrentfunk.com/

Torrentleri indirmek için bir başka popüler web sitesi Torrentfunk’tur. Web sitesi sadece internetin her yerinden büyük bir torrent veritabanı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda bir doğrulama durumu göstergesi de sunuyor. Doğrulama durumu, kullanıcıların sahte bağlantılar üzerinden filtreleme yapmasına ve kullanımları için en uygun olanı seçmesine olanak tanır. Doğrulama durumunun yanı sıra, Torrentfunk en gelişmiş kullanıcı gözden geçirme bölümlerinden birine sahiptir. Bu bölüm, kullanıcıların favori bağlantılarına okuma ve yorum yapmalarına olanak tanır.

Web sitesi, torrent bağlantısının eklendiği tarihi, yükleyicinin adını, tohum sayısını ve tohumun sağlığını da içeriyor. Genel olarak, web sitesi tüm favori müziklerini, filmlerini, yazılımlarını veya oyunlarını bulmak için tek bir yer arayan herkes için bir pakettir.

17. ETTV Torrentleri

URL: https://ettvtorrents.com/

Bu, TV Şovlarına adanmış başka bir torrent sitesidir. Film indirmek istiyorsanız, bu en iyi Torrent siteleri listesindeki diğer seçeneklerden birini denemeniz gerekecektir..

Bu web sitesinde birçok popüler TV şovu ve bölüm bulacaksınız. Ancak, yakın zamanda yayınlanmamış olabilir. Bölümlerin yayınlandıktan sonra yayınlanması genellikle birkaç hafta sürer.

ETTV, torrent dünyasında da bilinen bir isim olmuştur. Torrentleri diğer torrent sitelerinde de mevcuttur.

Ne yazık ki, birçok 1080p indirme de sunmuyorlar. Neyse ki, işleri biraz daha kolaylaştıran mıknatıs indirmesi mevcut.

18. BTDigg

Bağlantı – https://btdig.com/

Ocak 2011’de piyasaya sürülen BTDigg, ilk BitTorrent DHT arama motorudur. BTDigg hiçbir torrent dosyasına güvenmez, aksine yeni dosyaları aramak için BitTorrent’in DHT’sini kullanır. Web sitesi, kullanıcılara web arayüzü üzerinden aktif torrentler üzerinde tam metin araması sağlayan basit bir retro arayüze sahiptir. BTDigg torrent meta verilerini toplar ve DHT ağını analiz eder. BTDigg kullanmanın ana avantajı, herhangi bir torrent bulunmaması ve içerik depolanmamasıdır. BTDigg’in web araması, birden çok Asya ve Avrupa dilinde sorguları destekler. Ana sayfasında gördüğünüz tek şey bir arama kutusu. BTDigg arama sonuçları, torrentler hakkında ayrıntılı bilgi görüntüler.

19. iDope

Bağlantı – https://idope.se/

iDope, hem Filmler hem de Şovlar torrentlerine erişmek için iyi bir seçenektir. Site, bu listedeki en iyi torrent siteleri kadar çok ekme makinesine sahip olmasa da, yine de kabul edilebilir derecede hızlı indiriliyor. Birçok güvenilir torrentin indirme seçeneklerini sıralar.

Mıknatıs indirme, önce torrent dosyasını indirmeden içeriği doğrudan indirmeye başlayabilmenizi sağlar.

Burada 1080p kalitesinde çok fazla video bulamayabilirsiniz. Ancak, 720p’de küçük boyutlu videolar arıyorsanız, birçok seçenek vardır.

20. Monova

Site Bağlantısı – https://monova.org/

Harika bir torrent sitesi olan Monovo, kullanıcıların internetteki binlerce torrent’e erişmesine izin verirken temiz ve güzel bir arayüze sahiptir. Ancak, web sitesinde sorunlara neden olabilecek birçok reklam bulunur, ancak bu web sitesi torrentleri indirmek için iyi bir yerdir. Kullanıcılar web sitesine kayıt olabilir ve kendi torrent dosyalarını yükleyebilir. Web sitesi, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli kategorilere sahiptir, böylece siteyi iyi bir torrent seçeneği haline getirir.

21. Gökyüzü Torrentleri

Bağlantı – https://www.skytorrents.to/

Listemizdeki bir diğer önemli web sitesi de Sky Torrents. Bu torrent indirme web sitesi, kullanıcıları reklamlarla bombalamadan büyük bir veritabanı ve temiz ve basit bir arayüze sahiptir. Sky Torrents, minimalist izleme ile maksimum gizliliğin tadını çıkarmak isteyen herkesin gözdesi. Hatta kullanıcılardan bitcoin veya ethereum gibi kripto paralar şeklinde bağış kabul eder. Web sitesine göre, Sky Torrents endekste 21, 841, 003 torrent bulunuyor ve böylece veritabanını oldukça büyük hale getiriyor.

22. Kısıtçınız

Web sitesi – https://yourbittorrent.com/

YourBittorrent, listemizdeki başka bir ünlü torrent veritabanı. Web sitesinin tartışmalı bir geçmişi var. Site ilk olarak 2003 yılında bulundu ve iki ortak arasında bir işbirliği olarak oluşturuldu. Sonunda, kurucu bilinmeyen nedenlerle orijinal web sitesini kapatmak zorunda kaldı..

2009 yılında benzer bir web sitesi YourBittorrent adıyla yeniden yapılandırıldı. Web sitesi, herkes tarafından kolayca erişilebilen basit bir arayüze sahiptir. Arayüzün kullanımı kolaydır ve oldukça basittir. Bağlantılar çoğunlukla doğrulanır ve bağlantının web sitesine eklendiği tarihi gösterir. Sitede bir milyondan fazla torrent bağlantısı var ve bu sayı her geçen gün hızla artıyor. Popülerliği nedeniyle, web sitesi Portekiz ve İngiltere’de yasaklandı.

23. BitPort

Bağlantı- https://bitport.io/

BitPort bir freemium torrent sitesidir. Yani, sınırlı ücretsiz indirme sağlar. Daha fazla bant genişliği ve eklenen özellikler için bir abonelik planı satın alabilirsiniz.

Hizmeti kullanmaya başlamak için BitPort ile bir hesap oluşturmanız gerekir. Ücretsiz plan 1GB’a kadar bulut depolama alanına izin verir, sadece 1 indirme yuvasına sahiptir ve sizi günde 1 torrent ile sınırlar. İndirme hızları garanti edilmez. Ayrıca, yalnızca HTTP erişimi olduğu ve virüsten koruma kontrolü olmadığı için herhangi bir güvenlik sağlamaz.

Ücretli planlar ayda 5 $ ve 30GB bulut depolama alanında başlar. Ücretli planlarla daha fazla alan, daha fazla indirme hızı, sınırsız torrent ve daha fazla güvenlik elde edersiniz.

Bitport’un 30 günlük para iade garantisi de var.

24. Geçiş

Web sitesi – http://www.toorgle.com/

Toorgle, dört yüzden fazla torrent web sitesine bağlanan bir meta arama motorudur. Site, torrent web sitelerine ve veritabanlarına internetin her yerinden kolay erişim sağlar. Toorgle, web sitesinin kullanımını ve tarayıcı içinden erişilebilir olmasını sağlayan bir Firefox arama çubuğu ve bir Facebook eklentisine sahiptir. Ayrıca kullanıcıları torrent bağlantısının sağlığı, indirme hızı ve indirme sayısı hakkında bilgilendirir..

25. DirtyTorrents

Bağlantı – https://dirtytorrents.com

Dirty Torrents, Şovlar, Filmler, Ses, Uygulamalar, Oyunlar ve daha fazlasını indirebileceğiniz yerdir. Torrentlerin arama motoru gibidir. The Pirate Bay, LimeTorrents, 1337x, Torlock ve daha fazlası gibi popüler sitelerden torrentleri gösterir. Bu siteler zaten listemizde.

Çok sayıda ekme makinesi, uygun indirme hızları ve birçok doğrulanmış torrent ile Dirty Torrents kolayca en iyi torrent siteleri listemize yapar.

Bu web sitesinin minimum arayüzü, başlamanıza yardımcı olur. İçeriğe kategoriye göre göz atabilir veya aradığınızı bulmak için anahtar kelimeleri yazabilirsiniz.

Sonuç

Torrent indirme sitelerine erişim konusunda seçenekleriniz tükenirse, şu anda çalışır durumda olanları görmek için her zaman FireStickTricks.com’u ziyaret edebilirsiniz. Her zaman en iyi torrent indirmeyi garanti eden kolaylığınız için bir liste oluşturduk ve en iyi torrent sitelerini sıraladık.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me