Populárne doplnky Kodi sa vypínajú: Tu je zoznam možností, ktoré môžete urobiť

>

V tomto príspevku sa naučíte, ako ďalej streamovať a sledovať svoj obľúbený obsah po nedávnom vypnutí populárnych doplnkov Kodi..

vypnutie doplnkov kodi

Po zatknutí vývojára doplnku Kodi mnoho ďalších vývojárov zatvorilo ich obchody zdanlivo preventívne. Supremacy Repository bol zatvorený o niečo viac ako pred týždňom, zatiaľ čo ostatné populárne archívy ako Maverick TV, 13Clowns a Eggman ho čoskoro nasledovali.

Populárne vypnutie doplnkov Kodi

Výsledkom bolo, že viaceré rozšírené a populárne doplnky boli okamžite offline, takže používatelia zostali v stave zmätku. Tu je zoznam významných doplnkov, ktoré už nie sú k dispozícii:

- Maverick TV
- Nadradenosť (vrátane všetkých doplnkov Nadradenosti)
- 13 klaunov
- Gen-X
- Na Flixe
- Viac než jednoduché
- Osud
- Yoda
- Monster Munch

Poznámka: Doplnky Magic Dragon a Yoda Kodi sú k dispozícii prostredníctvom nových úložísk a aktualizovali sme inštalačných sprievodcov. Keďže však ich rodičovské archívy už nie sú k dispozícii, nemôžeme zaručiť ich spoľahlivosť. 

Čo teda robíme teraz?

Pretože to boli najčastejšie používané addony Kodi pre streamovanie, nájdenie správnych alternatív sa stalo nejakou úlohou. Ale nebojte sa! Zahrnuli sme vás. Aktualizovali sme náš zoznam najlepších doplnkov Kodi niekoľkými novými a funkčnými doplnkami. V tomto zozname nájdete množstvo skvelých možností streamovania pre filmy, televízne seriály, živé televízne programy, športy a ďalšie.

Skôr ako začnem, rád by som vám pripomenul, že sa podnikajú právne kroky proti poskytovateľom doplnkov Kodi. Zákroky však nesmú zostať obmedzené iba na vývojárov. Existuje veľká možnosť, že používatelia, ktorí streamujú tieto zdroje tretích strán, môžu byť žalovaní.

Aby ste zostali na bezpečnej strane, počas streamingu odporúčam používať sieť VPN. Osobne používam ExpressVPN na všetkých mojich streamovacích zariadeniach vrátane FireStick, Android TV Box, Mobiles & PC. Navrhujem, aby ste urobili to isté.

Tento mesiac ExpressVPN ponúka 49% zľavu + ďalšie 3 mesiace vo svojom ročnom pláne.

Teraz, keď sú vaše aktivity v oblasti streamovania súkromné, tu sú niektoré z našich odporúčaní:

1. Exodus Redux: Tento doplnok ponúka veľa filmov a relácií. Naposledy som skontroloval, že ťahal niekoľko pracovných prúdov.

Ako nainštalovať Exodus Redux na Kodi

2. 7 z 9: Vďaka rozsiahlej knižnici obsahu a rôznym kategóriám streamovania sa 7 z 9 stalo jedným z našich obľúbených. Ide o doplnok typu všetko v jednom s filmami, seriálmi, športom, živou televíziou a mnohými doplnkami

Ako nainštalovať 7 z 9 na Kodi

3. Neobmedzený: Ďalší doplnok so širokou škálou kategórií streamovania vrátane bežných filmov a relácií, ako aj živej televízie, športu, anime a mnohých ďalších.

Ako nainštalovať Limitless Kodi Addon

4. Movie Theatre Butter: Toto je ďalšia realizovateľná alternatíva k doplnkom Kodi, ktoré boli ukončené. Movie Theater Butter má rozsiahlu knižnicu obsahu na požiadanie. Dodáva sa v dvoch variantoch: jedno kliknutie a viac prúdov.

Ako nainštalovať Movie Theatre Butter na Kodi

Prečo nevyskúšať súbory APK na streamovanie?

Zákroky z minulosti a z posledných ukazujú, že Kodi nie je najspoľahlivejšou voľbou streamovania. Aj keď stále existujú desiatky pracovných doplnkov, nemôžete si byť istí, či budú zajtra k dispozícii (alebo dokonca v budúcu chvíľu).

Na druhej strane sa zdá, že vysielanie súborov APK je na digitálne útoky zo strany digitálnej polície dosť zraniteľné. Existuje veľa súborov APK, ktoré prežili ťažké obdobia. Prečo ich preto nepovažovať za možnú alternatívu (dokonca náhradu) k Kodi.

Tu sú niektoré z súborov APK, ktoré odporúčame:

1. Kino HD APK: Cinema APK je známy svojou obrovskou knižnicou obsahu, užívateľsky prívetivým rozhraním a vysoko kvalitným streamovaním. Je to ľahká voľba pre tých, ktorí chcú sledovať filmy a televízne programy..

Ako nainštalovať Cinema APK na FireStick

2. CyberFlix TV: Vďaka rozsiahlemu katalógu médií a jednoduchému použitiu je televízor CyberFlix jedným z našich obľúbených súborov APK pre filmy a seriály na požiadanie. Je to zadarmo a existuje už nejaký čas.

Ako nainštalovať CyberFlix TV na FireStick

3. BeeTV: Toto je ďalší mimoriadne populárny súbor APK, ktorý by ste chceli vyskúšať. BeeTV ponúka knižnicu pevných médií a plynulé užívateľsky prívetivé rozhranie.

Ako nainštalovať BeeTV na FireStick

4. Mobdro: Ak máte na mysli živú televíziu, potom pravdepodobne nebude nič lepšie ako Mobdro. Vďaka stovkám kanálov z celého sveta a prvotriednemu streamovaniu je Mobdro vašim dokonalým spoločníkom pre streamovanie.

Ako nainštalovať Mobdro na FireStick

Dôrazne odporúčame používať Real Debrid

Real Debrid je prémiový hostiteľ, ktorý vám poskytuje prístup k desiatkam vysokokvalitných odkazov na streamovanie, ktoré sú inak nedostupné.

Toky vyvolané Real Debrid sú spoľahlivejšie. Real Debrid tiež znižuje vyrovnávanie na veľkú úroveň.

Môžete integrovať Real Debrid do doplnkov Kodi aj do súborov APK.

Za menej ako 5 dolárov mesačne sa váš streamingový zážitok dramaticky zlepší.

Ako nastaviť a používať skutočný debrid

Záverečné slová

Kým vypnutie rôznych populárnych úložísk a doplnkov Kodi je prekážkou, našťastie máme k dispozícii množstvo možností streamovania. Nielenže existuje stále veľa špičkových pracovných doplnkov, ale môžete tiež použiť súbory APK na sledovanie svojho obľúbeného obsahu. Dúfam, že vám tento článok pomohol skočiť späť do streamingového vagóna.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me