25 labākās aizraujošās vietnes (2020. gads)

>

Torrent vietnes ir nepārspējams avots, lai bez maksas lejupielādētu dziesmas, video, filmas, grāmatas, spēles utt. Tie nodrošina ērtu piekļuvi internetā citādi nepieejamiem materiāliem. Lielākā daļa pasaules valstu ir sašutušas par nelegālu materiālu izplatīšanu internetā. Tāpēc tie aizliedz torrentu izmantošanu, kā arī šāda materiāla izplatīšanu. Tomēr vairums materiālu, kas atrodami aizraujošās vietnēs, ir droši un pilnīgi likumīgi.

Mēs esam apkopojuši labāko torrent vietņu sarakstu, kas pieejami jūsu ērtībām un izklaidei. Mūsu ceļvedis palīdzēs jums izbaudīt vietņu vilinošās iespējas. Lielākā daļa no šīm vietnēm ir bijušas ilgstošas ​​lietotāju iecienītas vietnes. FireStickTricks.com ir iekļāvis jaunākās un populārākās vietnes, kurām lielākajai daļai lietotāju ir piekļuve torrent failu lejupielādēšanai.

labākās torrentu vietnes

Brīdinājums: Jūsu IP ir redzams visiem. Jūsu pašu drošībai ir ieteicams izmantot VPN, piekļūstot straumējošām vietnēm. VPN apiet ISP droseļvārstu un palīdz straumēm lejupielādēt ātrāk. Tas arī slēpj jūsu IP adresi un apiet ISP / valdības uzraudzību.

Es personīgi izmantoju un iesaku ExpressVPN, kas ir visdrošākais un ātrākais VPN pasaulē. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atgriešanas garantiju gadījumā, ja jums nepatīk viņu pakalpojums (kas ir ļoti maz ticams).

Noklikšķiniet šeit, lai saņemtu 3 mēnešus bezmaksas un ietaupītu 49% no ExpressVPN

Apmācība - Kā instalēt & izmantojiet vislabāko VPN savā ierīcē

Kā darbojas Torrent vietnes?

Tas ir labs jautājums. Tomēr straumju vietnes ir tikai viena daļa no visa straumēšanas procesa. Tātad, labāks jautājums ir: “kā darbojas straumēšana?”

Parasti, lejupielādējot kaut ko internetā, jūs izveidojat savienojumu ar serveri, kurā fails tiek glabāts, izmantojot vietni, kas atvieglo lejupielādi. Noklikšķiniet uz opcijas Lejupielādēt un lūdzat vietnei norādīt serverim, lai jūsu ierīcē lejupielādētu pieprasīto failu.

Citiem vārdiem sakot, lejupielādējamo failu mitina serveris.

Šī ir “serveris klientam” lejupielādes sistēma. Šeit serveris ir digitālā ierīce, kas mitina failu, un jūs esat klients.

Torrent darbojas pavisam savādāk. Tajā tiek izmantota “vienādranga (P2P)” tehnoloģija, nevis “serveris klientam”. Šeit jūs lejupielādējat datus no lietotājiem (piemēram, jūs un es), nevis no servera. Tāpēc man patīk arī dēvēt to par “cilvēki cilvēkiem” lejupielādi.

Lielākā atšķirība starp serveri-klientu un vienaudžiem ir tā, ka, izmantojot pēdējo (P2P), jūs nepaļaujaties uz vienu personu. Tā vietā no vairākiem vienaudžiem (vai cilvēkiem) vienlaicīgi lejupielādējat dažādas faila daļas. Visu, ko jūs zināt, jūs vienlaikus varētu lejupielādēt no Jāņa, Džo, Džeimsa.

Pirms mēs iedziļināmies šajā jautājumā, ļaujiet man jūs iepazīstināt ar diviem ļoti bieži lietotajiem terminiem moku pasaulē. Sējējs un Leecher.

Tie patiešām ir neticami vienkārši saprotami termini.

Sējējs ir persona, kas augšupielādē failu
Leecher ir persona, kas lejupielādē failu

Viņi ir nosaukti trāpīgi! Bet nejūtieties slikti par to, ka esat leipers. Jūs varētu dot ieguldījumu P2P kopienā, būdams sējējs, bet joprojām lejupielādējot. Katrs lejupielādētājs var izvēlēties būt sējējs.

Lai izveidotu savienojumu ar peer to peer torrent tīklu un lejupielādētu vai izveidotu failus, jums ir nepieciešams torrent klients. Pašlaik uTorrent ir vispopulārākais torrentu klients. BitTorrent ir arī viena no visplašāk izmantotajām torrenting lietojumprogrammām.

Tātad, jums vienkārši jāiegūst viena no torrent lietojumprogrammām, piemēram, uTorrent, izmantojiet tajā torrent failu un lejupielādējiet failu, kuru vēlaties.

Tātad, kāda loma ir šiem torrent vietnes spēlēt?

Torrenta vietnes ļauj piekļūt torrent failiem, kurus izmantojat ar torrent klientiem, piemēram, uTorrent vai BitTorrent.

Jo lielāks sējēju skaits, jo ātrāka ir lejupielāde. Viens no faktoriem, kas nosaka labas torrent vietnes efektivitāti, ir spēja meklēt torrent failus ar lielu sējēju skaitu..

Kad esat nokļuvis vienā no šīm torrentu vietnēm, pirmais, ko darāt, ir meklēt failu, kuru vēlaties lejupielādēt. Katrā torrent vietnē ir meklēšanas iespēja.

Jūs, iespējams, meklēšanas rezultātos atradīsit vairākas iespējas (dažreiz pat simtos). Ideja ir atrast īstu torrent failu (apskatīts sadaļā How to Spot Fake Torrents) ar lielu daudzumu sējmašīnu.

Atrodot vēlamo torrent failu, jūs varat to lejupielādēt savā ierīcē un vēlāk to atvērt, izmantojot BitTorrent vai jebkuru citu klientu, kuru izmantojat. Otra iespēja ir izvēlēties saiti Magnet ar torrent failu torrent vietnē. Saite Magnēts atver torrenta failu tieši ar klientu, jums nav nepieciešams lejupielādēt failu.

Viss, kas jums jādara, ir jāgaida, līdz lejupielāde būs pabeigta.

Kā meklēt un lejupielādēt torrentus

Vienkāršākais veids, kā meklēt torrentu, ir, izmantojot Google. Teksta laukā ierakstiet vaicājumu un pievienojiet atslēgvārdu “torrent”. Google automātiski parādīs vēlamā vaicājuma rezultātus. Jūs varat izvēlēties saiti, kas piemērota jūsu vajadzībām, un izmantot jebkuru no iepriekšminētajiem torrent klientiem, lai viegli lejupielādētu torrent failus savā sistēmā.

Kā pamanīt viltus straumēm

Lielākā daļa satraucošo vietņu sniedz lietotājiem informāciju par atšķirībām starp viltus un reālajām. Šīs satraucošās vietnes prasa lietotāju palīdzību, lai identificētu viltus torrentu saites. Ja torrent vietne šādu informāciju nesniedz, lietotājs var pats identificēt viltus torrentu. Lietotājam jāpārbauda saites sējmašīnas / dēles attiecība, meklējot vietnēs veselīgus straumēm.

Īstiem straumēm parasti ir liela sējēja un dēles attiecība. Lielākā daļa vietņu atjaunina torrentu saites, parādot šajās saitēs verificētu statusu, kas palīdz atšķirt viltus straumēm no reālām. Neatkarīgi no tā, nekādā gadījumā neļaujieties jaunāko augšupielādēšanas lejupielādei. Ir mazāk iespēju iegūt nesen izlaistu filmu vai audio caur straumēm. Tā kā sākotnēji tie nav pieejami sabiedrībai, augšupielādētājs bieži var maldināt lietotāju.

Labs īkšķa noteikums ir lejupielādēt failus ar paplašinājumu WMV vai VMA, jo tie parasti ir viltoti. Turklāt torrent lietotājiem vienmēr jāpārbauda lejupielādēto RAR, TAR un ZIP failu statuss, lai novērstu iespējamu krāpšanos.

Pirms mēs sākam populārāko satraucošo vietņu sarakstu, apskatiet juridisko atrunu.

Atteikšanās & Torrent juridiskais brīdinājums

FireStickTricks.com neapstiprina jebkura ar autortiesībām aizsargāta satura nelikumīgu kopīgošanu. Pirms turpināt, ņemiet vērā, ka P2P failu koplietošana ir likumīgs process, jo lielākajai daļai koplietoto failu ir aizsargāts ar autortiesībām. Ja augšupielādējat kādu no šiem ar autortiesībām aizsargātajiem failiem, jums, piemēram, ASV, Kanādā, Apvienotajā Karalistē un Austrālijā, pastāv civillietas risks,.

Šādas tiesas ir paredzētas lietotāju vai personu grupai pēc saviem ieskatiem. P2P civillietas ir kriminālpārkāpums, un atbildētājiem var radīt emocionālu un finansiālu slogu.

Turklāt interneta pakalpojumu sniedzēji var atbrīvot visu jūsu augšupielādes un lejupielādes darbību vēsturi autortiesību prasītājiem. Īsumā - jo vairāk datu jūs augšupielādējat un lejupielādējat, jo lielāka ir iespējamība, ka autortiesību aizsardzības grupas stāsies tiesā..

Labākās Torrent vietnes 2020

Pirms sākam ar vietņu sarakstu, veiciet tālāk norādītās darbības, kā aizsegt savu identitāti (stingri ieteicams)

Nevajadzētu izmantot Torrent vietnes nelegālai lejupielādei. Tik ilgi, kamēr caur straumēm lejupielādējat vienumus, kas nav aizsargāti ar autortiesībām, jums nav jāuztraucas par juridiskām problēmām. Tomēr, ja kādu citu iemeslu dēļ jūs vēlaties, lai jūsu pārlūkošanas / straumēšanas / straumēšanas aktivitātes nebūtu privātas, labais straumējošais VPN ir labākais jūsu solis. Ir daudz iemeslu, kāpēc cilvēki izvēlas izmantot VPN. Viņi;

 • Aizsargājiet savu tiešsaistes identitāti
 • Novērst ISP droseļvārsta darbību (kas palīdz ātrāk lejupielādēt)
 • Apiet valdības un ISP uzraudzību
 • Atbloķējiet torrentu vietnes, kā arī citus ģeogrāfiski bloķētus pakalpojumus, piemēram, Netflix, BBC iPlayer
 • izvairieties no paziņojumiem par autortiesībām un juridiskām problēmām

Jāatzīmē, ka ne visi VPN ir uzticami straumēšanai. Es iesaku ExpressVPN, kuru es personīgi izmantoju katru dienu visās savās ierīcēs, ieskaitot personālo datoru, mobilo un Amazon FireStick. ExpressVPN ir piemērots torrentiem un neuzliek ierobežojumus lejupielādei. Tas nāk arī ar “nav uzdotu jautājumu par 30 dienu naudas atdošanas garantiju” gadījumā, ja pārdomājat.

Tālāk ir norādīts, kā ierīcē instalēt ExpressVPN.

1. darbība: Iegūstiet ExpressVPN abonementu ŠEIT.

2. darbība: Klikšķis ŠEIT lai savā ierīcē lejupielādētu un instalētu lietotni ExpressVPN.

3. darbība: Noklikšķiniet uz ikonas Barošana, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Jūsu savienojums tagad ir drošs, izmantojot ātrāko un labāko aizraujošo VPN.

savienot expressvpn par kodi

Tagad apskatīsim 25 labāko vilinošo vietņu sarakstu.

 1. Pirātu līcis
 2. YTS
 3. 1337x
 4. RARBG
 5. Nyaa.si
 6. Torrentz2
 7. EZTV
 8. LimeTorrents
 9. Torrent lejupielādes
 10. KATCR.CO
 11. Zooqle
 12. Torrents.io
 13. Torrenta galaktika
 14. ETTV straumēm
 15. Torlock
 16. Torrentfunk
 17. ETTV straumēm
 18. BTDigg
 19. iDope
 20. Monova
 21. Sky Torrents
 22. JūsuBittorrent
 23. BitPort
 24. Toorgle
 25. DirtyTorrents

1. Pirātu līcis

labākās satraucošās vietnesPirātu līcis, kas tiek dēvēts par “straumju karali”, ir viena no labākajām straumēm paredzētajām vietnēm torrentu lejupielādei no interneta. Pirātu līcis nodrošina ērtu piekļuvi audio, video, filmām, dziesmām, programmatūrai, spēlēm un daudz ko citu. Lietotāji var viegli pārmeklēt tūkstošiem saišu, kas saistītas ar viņu meklēšanu, un atrast viņiem vispiemērotāko saiti. Pirātu līcis ir slavens ar to, ka izvairās no vairākkārtīgiem slēgšanas un bloķēšanas no valdības, un tāpēc ir labākā torrent vietne, kas pieejama internetā..

Turklāt tīmekļa vietnē pieejamie VIP lietotāji vai uzticamu lietotāju nozīmītes ļauj lietotājiem atšķirt likumīgas saites un krāpniecību. Vietne pat nodrošina atbalstu magnētu saitēm ar vienkāršu saskarni, kuru ir ne tikai ērti lietot, bet arī viegli pārlūkot.

Vietnes URL - https://thepiratebay.org/

2. YTS

Saite - https://yts.am/

torrent vietnesYTS.am ir vēl viena populāri izmantota aizraujoša vietne. Šī vietne ir neoficiālais pēctecis pašreizējām nederīgajām YTS un YIFY grupām. Vietnē ir plašs filmu saraksts, ieskaitot klasiku un jaunākās versijas. Sakarā ar minimālistisko dizainu un draudzīgo lietotāja interfeisu vietne ir lieliski piemērota lietotājiem ar ierobežotu joslas platumu.

Šī vietne ir paredzēta filmu straumēm. Pat no YTS lejupielādētie filmu straumēm ir ērti lietot lietotāja joslas platumu, tādējādi kļūstot par filmu entuziastu iecienītākiem. YTS ir plaša lietotāju bāze, kas palīdz BitTorrent protokolam strādāt efektīvāk un lietderīgāk.

3. 1337x

Vietne - https://1337x.to/

labākās torrentu vietnesTrešā populārākā 2018. gada torrent vietne, saskaņā ar TorrentFreak ziņu emuāru, bija 1337x. Vietnei ir vienkārša lietotāja saskarne ar sakārtotu ceļu katram tās direktorijam. Katru stundu vietnē tiek augšupielādēts jauns saturs, padarot vietni par vienu no visbiežāk izmantotajām torrent lejupielādes vietnēm. Vietnē ir ne tikai lieliska filmu, televīzijas šovu, audio, video, spēļu, programmatūras un dziesmu kolekcija, bet tā var arī palīdzēt lietotājam atrast to, ko viņi meklē.

1337x tika veiktas lielas izmaiņas, lai palīdzētu uzlabot dažus drošības elementus, lai lietotājiem būtu vieglāk piekļūt, kas arī palīdzēja uzlabot saskarni. Tāpēc tas ir trešais mūsu piedāvājums straumju atrašanai internetā, vienlaikus nodrošinot labu organizēta interfeisa un dažādu straumju kombināciju..

4. RARBG

Vietne - http://rarbg.to/

RARBG, kas tika atrasta 2008. gadā, ir vēl viena torrent lejupielādes vietne, kas sāka darboties kā bulgāru izsekotājs, tagad palīdz lietotājiem vienkāršot failu apmaiņu, izmantojot BitTorrent protokolu. Vietne nodrošina torrent failu lejupielādi, kā arī magnētu saišu atbalstu. Tam ir tūkstošiem aktīvu lietotāju, un tas nodrošina daudz sēklu. Jūs varat atrast gan vecos, gan jaunos straumēm, padarot RARBG par vienu no vēlamākajām torrent vietnēm dziesmām, spēlēm, programmatūrai, filmām, video un audio failiem..

RARBG savā vietnē pastāvīgi atjaunina un pievieno jaunus straumēm. Vietnes intensīvā satiksme ir palīdzējusi vietnei nopelnīt pozīciju daudzu valstu, piemēram, Bulgārijas, Dānijas, Apvienotās Karalistes un Portugāles, bloku sarakstā. Tādējādi, lai izmantotu RARBG, vispirms būs jāizmanto VPN.

5. Nyaa.si

Vietne - https://nyaa.si/

labākās mokošās vietnesNyaa ir ķīniešu augšāmcelšanās no anime, kas iepriekš bija bēdīgi slavenā anime torrent vietne Nyaa. Nyaa tika slēgts 2017. gadā, atverot ceļu Nyaa. Vietnē ir visu veidu anime video un audioieraksti, kuriem var viegli piekļūt, izmantojot vietnes draudzīgo interfeisu. Vietne atbalsta gan ķīniešu, gan angliski runājošos lietotājus.

6. Torrentz2

Saite - https://torrentz2.eu/

Torrentz2.eu ir bezmaksas, ātra un jaudīga meta meklētājprogramma, kas apvieno rezultātus no desmitiem meklētājprogrammu. Tam ir vienkārša un ērti lietojama saskarne ar plašu torrentu bibliotēku, kurā ir vairāk nekā 61 miljons straumju. Torrentz2 tika palaists kā stand-in sākotnējai Torrentz.EU vietnei. Vietne tagad uztur zemu profilu.

Tas joprojām ietver dažas no sākotnējās Torrentz vietnes funkcijām. Torrentz2 ir viens no labākajiem un uzticamākajiem izsekotājiem, kas pieejams internetā.

7. EZTV

URL: https://eztv.io/

top torrent vietnesJa esat kādu laiku pavadījis kūsājošajā pasaulē, iespējams, jūs jau esat dzirdējuši par EZTV. Tas ir straumju nodrošinātājs, kas ir bijis redzams gandrīz visās lielākajās straumju vietnēs. Tagad viņiem ir sava vietne.

EZTV ir viena no retajām torrent vietnēm, kas paredzēta tikai TV šoviem. Jūs atradīsit gandrīz katru TV šova torrentu, ko šajā vietnē varat lejupielādēt. Tas atbalsta gan tiešu, gan magnētu lejupielādi.

Lai arī viņiem ir laba šovu kolekcija, sējēju nav daudz, pat pēdējās epizodēs. Viņiem ne vienmēr var būt 1080p video. Lielākā daļa viņu straumju ir ierobežoti līdz 720p.

8. LimeTorrents

Vietnes saite - https://www.limetorrents.info/

labākās tīmekļa vietnes mocībāmBalstoties uz lietotāju atsauksmēm, šai vietnei ir viena no lielākajām torrent datu bāzēm internetā. Lietotāji var viegli noteikt, vai torrentu ir vērts lejupielādēt. LimeTorrents piedāvā lietotājam draudzīgu saskarni ar straumēm, kuras nāk no lielākiem un labākiem izsekotājiem. Vietnē ir iekšējo sarakstu saraksts, kas ļauj lietotājam aplūkot torrenta pievienošanas datumu, tā lielumu, sējmašīnu un katra torrenta veselības mērītāju..

Lai uzzinātu vairāk par torrenta failu, lietotāji var piekļūt plašas informācijas lapai par katru torrentu. Vecie torrenti šajā vietnē lielākoties nav pieejami, un tāpēc vietni var izmantot kā rezerves iespēju torrentu lejupielādei. LimeTorrents.cc operators arī vada torrentu vietnes iTorrents kešatmiņu. Šo torrenta kešatmiņu izmanto dažādas citas torrent meklētājprogrammas.

9. Torrent lejupielāde

Apmeklējiet vietni - https://www.torrentdownloads.me/

torrent lejupielādesMilzīgā datu bāze un saturs apvienojumā ar tiešo, bet detalizēto saskarni padara Torrent lejupielādes par labu izvēli. Vietnei ir dažādas kategorijas, no kurām lejupielādēt, tādējādi padarot to par labu izvēli straumju lejupielādei. Vietne dod iespēju komentēt un novērtēt torrent failus. Komentāri un vērtējumi palīdz samazināt viltotu failu klātbūtni vietnē.

Torrent lejupielādes meklēšanas joslā ir pat uzlabotās meklēšanas opcija. Papildu meklēšanas funkcija ļauj lietotājiem sašaurināt meklēšanas rezultātus, pamatojoties uz kategoriju, pakalpojumu sniedzēju un statusu. Jūs varat atrast informāciju par konkrētu torrent saiti, tostarp augšupielādētāja vārdu, augšupielādes datumu, izplatītāju, faila lielumu, sēklu skaitu un saites veselību. Šī informācija ļauj noteikt torrenta saites kopējo autentiskumu.

10. KATCR.CO

URL - https://katcr.co/

KATCR ir oficiālā vietne kickass torrent lejupielādei. Vietnē ir pieejami dažādi straumēm, kas pieejami filmu, televīzijas, spēļu, mūzikas un daudz ko citu lejupielādēšanai. Jaunākie straumēm tiek regulāri atjaunināti datu bāzē. Ir daudz tīmekļa vietnes spoguļu, tomēr šī ir oficiālā vietne, kas nodrošina vienkāršu un ērtu piekļuvi visām jūsu kārdinošajām vajadzībām.

Vietnei KATCR ir ļoti vienkāršs interfeiss ar vienu meklēšanas joslu un kategorijām, no kurām jūs vēlētos izvēlēties. Vietne ir tieša, ērta lietošanā, un lietotāji var viegli atrast straumēm, kuras viņi meklē. Vietnes galvenajā lapā ir pat pierakstīšanās iespēja.

11. Zooqle

Vietnes saite - https://zooqle.com/

Zooqle piedāvā iespaidīgu datu bāzi, kas sastāv no vairāk nekā 3,5 miljoniem straumēm. Vietne piedāvā dažādus audio, video, spēles un programmatūras straumēm. Vietne ir ieguvusi popularitāti tikai nesen, pateicoties tās datubāzei, kurā ir no 37 000 filmām un vairāk nekā 600 televīzijas šovu.

Vietnes interfeiss ir vienkāršs, taču ērti lietojams. Vietnei ir lojāla fanu bāze, kas izmanto torrent vietni nepārtrauktai torrentu lejupielādei. Vietne diezgan ilgu laiku ir palikusi zem radara. Tomēr, pieaugot tīmekļa vietnes lietotāju bāzei, ir gaidāms, ka Zooqle augs vēl vairāk.

12. Torrents.io

Vietne - https://torrents.io/

Neskatoties uz tūkstošiem dažādu torrent vietņu pieejamību internetā, Torrents.io izbaudīja milzīgu datu plūsmu, jo lietotāji apmeklēja vietni, lai lejupielādētu tūkstošiem straumju. Vietnei ir milzīga straumju datu bāze, kuru var viegli lejupielādēt, izmantojot vietnes vienkāršo lietotāja interfeisu. Torrents.io ir meta meklētājprogramma, kas var saistīt torrent failus un magnētu saites no citām torrent vietnēm.

Jūs varat atrast informāciju par konkrētu torrent saiti, tostarp augšupielādētāja vārdu, augšupielādes datumu, izplatītāju, faila lielumu, sēklu skaitu un saites veselību. Šī informācija ļauj noteikt torrenta saites kopējo autentiskumu.

13. Torrenta galaktika

Apmeklējiet vietni - https://torrentgalaxy.org/

Torrent Galaxy ir vēl viena torrentu lejupielādes vietne, kas var palīdzēt meklēt meklēto torrentu. Piedāvājot ātru un daudzveidīgu datu bāzi, Torrent Galaxy piedāvā dažādas kategorijas, no kurām jūs varat lejupielādēt. Vietnē ir pieejama anime, grāmatas, spēles, filmas, dziesmas, lietojumprogrammas, filmas, dokumentālās filmas, televīzijas šovi, sporta šovi un vēl daudz vairāk. Lietotāja saskarne ir tīrs, lietotājam draudzīgs izkārtojums, kas palīdz lietotājam lejupielādēt labāko pieejamo torrentu.

14. ETTV straumēm

Vietne - https://www.ettv.tv/home/

ETTV Torrents ir viena no nedaudzajām straumējošajām vietnēm, kurai ir milzīga televīzijas epizožu datu bāze. Lietotāji var viegli atrast jaunākās televīzijas pārraides ETTV straumēs un lejupielādēt. ETTV Torrents ir arī labākā straumju vietne filmu, grāmatu, programmatūras un audio lejupielādei.

Vietnei ir viegli lietojams interfeiss, kas ir diezgan vienkāršs. Lietotāji var viegli meklēt vajadzīgo torrentu, un vietne viegli nokļūst caur milzīgo datu bāzi. Vietnē tiek piedāvātas dažādas izrādes dažādās valodās, tāpēc pievilcīgas daudz plašākai auditorijai nekā citas aizraujošas vietnes.

15. Torlock

Vietne - https://www.torlock2.com/

Viena no retajām vietnēm, bet viena no populārākajām vietnēm internetā ir Torlock. Vietnē ir milzīga pārbaudītu straumju datu bāze. Vietnē galvenokārt ir mūzikas, anime un e-grāmatu torrenti, kas satur daudzus citus failus. Vietnes interfeiss ir tīrs, lietotājam draudzīgs un tiek atjaunināts katram jaunam torrenta izlaidumam. Papildus tam, ka tā ir liela pārbaudītu straumju datu bāze, Torlock maksā saviem lietotājiem par jebkādas viltus torrentu saites atrašanu.

Vietne apgalvo, ka tajā ir vairāk nekā pieci miljoni pārbaudītu straumju. Vietnē ir pat top 100 saraksts, kurā parādītas visas populārās torrentu lejupielādes. Lielāko Torlock satura daļu ir grūti atrast nevienā citā torrenta vietnē, un tāpēc Torlock padara to par iespējamu jebkura veida straumēm..

16. Torrentfunk

Vietnes saite - http://www.torrentfunk.com/

Vēl viena populāra vietne torrentu lejupielādei ir Torrentfunk. Vietnē ir ne tikai ietilpīga straumju datu bāze visā internetā, bet arī verifikācijas statusa indikators. Verifikācijas statuss ļauj lietotājiem filtrēt viltus saites un izvēlēties to lietošanai vispiemērotāko. Papildus verifikācijas statusam Torrentfunk piedāvā arī vienu no vismodernākajām lietotāju pārskatu sadaļām. Sadaļa lietotājiem ļauj lasīt un ievietot komentāru par iecienītākajām saitēm.

Vietnē ir norādīts pat torrenta saites pievienošanas datums, augšupielādētāja nosaukums, sēklu skaits un sēklu veselība. Kopumā vietne ir pakete ikvienam, kurš meklē vienu vietu, kur atrast visu savu iecienīto mūziku, filmas, programmatūru vai spēles.

17. ETTV straumēm

URL: https://ettvtorrents.com/

Šī ir vēl viena torrentu vietne, kas veltīta TV šoviem. Ja vēlaties lejupielādēt filmas, jums būs jāizmēģina viena no citām iespējām šajā labāko Torrent vietņu sarakstā.

Šajā vietnē atradīsit daudz populāru TV šovu un epizožu. Tomēr, iespējams, tas nesen nav izlaidis epizodes. Parasti paiet dažas nedēļas, pirms epizodes ir pieejamas pēc to izlaišanas.

ETTV ir bijis pazīstams vārds arī visā pasaulē. Viņu straumēm ir pieejami arī citās torrent vietnēs.

Diemžēl viņi arī nepiedāvā daudzas 1080p lejupielādes. Par laimi ir pieejama magnētu lejupielāde, kas padara lietu mazliet vieglāku.

18. BTDigg

Saite - https://btdig.com/

BTDigg tika uzsākta 2011. gada janvārī un ir pirmā BitTorrent DHT meklētājprogramma. BTDigg nepaļaujas uz torrent failiem, bet gan uz BitTorrent DHT izmantošanu jaunu failu meklēšanai. Vietnei ir vienkārša retro saskarne, kas lietotājiem nodrošina pilna teksta meklēšanu aktīvajos straumēs, izmantojot tīmekļa saskarni. BTDigg apkopo torrent metadatus un analizē DHT tīklu. Galvenā BTDigg izmantošanas priekšrocība ir tāda, ka tajā nav iesaistīti straumēm un netiek saglabāts saturs. BTDigg tīmekļa meklēšana atbalsta vaicājumus vairākās Āzijas un Eiropas valodās. Viss, kas jums jāredz mājas lapā, ir meklēšanas lodziņš. BTDigg meklēšanas rezultātos tiek parādīta detalizēta informācija par straumēm.

19. iDope

Saite - https://idope.se/

iDope ir piemērota iespēja piekļūt gan filmas, gan šova straumēm. Lai arī vietnei nav tik daudz sējēju kā augšējām torrent vietnēm šajā sarakstā, tā joprojām tiek lejupielādēta pieņemami ātri. Tas sakārto lejupielādes iespējas no daudziem uzticamiem torrenteriem.

Magnēta lejupielāde nodrošina, ka jūs varētu sākt satura lejupielādi tieši, vispirms nevajadzējot lejupielādēt torrent failu.

Iespējams, ka šeit neatradīsit daudzus 1080p kvalitātes videoklipus. Tomēr, ja jūs meklējat maza izmēra videoklipus ar 720p, ir daudz iespēju.

20. Monova

Vietnes saite - https://monova.org/

Lieliska aizraujoša vietne Monovo piedāvā tīru un jauku interfeisu, vienlaikus ļaujot lietotājiem piekļūt tūkstošiem straumēm internetā. Tomēr vietnē ir daudz sludinājumu, kas var izraisīt problēmas, taču šī vietne ir piemērota vieta straumju lejupielādei. Lietotāji pat var reģistrēties vietnē un augšupielādēt savus torrent failus. Vietnei ir plašs kategoriju klāsts, no kurām izvēlēties, tādējādi padarot vietni par labu aizraujošu iespēju.

21. Sky Torrents

Saite - https://www.skytorrents.to/

Vēl viena svarīga vietne mūsu sarakstā ir Sky Torrents. Šajā torrent lejupielādes vietnē ir milzīga datu bāze un tīrs un saprotams interfeiss, nebombardējot lietotājus ar reklāmām. Sky Torrents ir iecienīts ikviens, kurš vēlas izbaudīt maksimālu privātumu ar minimālu izsekošanu. Tas pat pieņem ziedojumus no lietotājiem kriptovalūtu veidā, piemēram, bitcoin vai ethereum. Saskaņā ar tīmekļa vietnes informāciju Sky Torrents indeksā ir 21, 841, 003 straumēm, tādējādi padarot datu bāzi par diezgan lielu..

22. JūsuBittorrent

Vietne - https://yourbittorrent.com/

YourBittorrent ir vēl viena draņķīga torrentu datu bāze mūsu sarakstā. Vietnei ir pretrunīgi vērtēta vēsture. Sākotnēji vietne tika atrasta 2003. gadā, un tā tika izveidota kā divu partneru sadarbība. Galu galā dibinātājam nezināmu iemeslu dēļ bija jāslēdz sākotnējā vietne.

2009. gadā tika atjaunota līdzīga vietne ar nosaukumu YourBittorrent. Vietnei ir vienkārša saskarne, kurai var viegli piekļūt ikviens. Saskarni ir viegli izmantot, un tā ir diezgan taisna. Saites lielākoties tiek pārbaudītas un parāda datumu, kad saite tika pievienota vietnei. Vietnē ir vairāk nekā miljons torrentu saišu, un šis skaits katru dienu strauji pieaug. Vietnes popularitātes dēļ tā ir aizliegta Portugālē un Apvienotajā Karalistē.

23. BitPort

Saite- https://bitport.io/

BitPort ir freemium straumēšanas vietne. Nozīmē, tas ļauj ierobežot bezmaksas lejupielādes. Varat iegādāties abonēšanas plānu, lai palielinātu joslas platumu un pievienotās funkcijas.

Lai sāktu izmantot pakalpojumu, jums jāizveido konts BitPort. Bezmaksas plāns ļauj saglabāt līdz 1 GB mākoņa krātuvi, tajā ir tikai 1 lejupielādes slots, un tas ierobežo jūs līdz 1 torrentam dienā. Lejupielādes ātrums netiek garantēts. Turklāt tas nepiedāvā nekādu drošību, jo ir tikai piekļuve HTTP un nav pretvīrusu kontroles.

Apmaksātie plāni sākas no USD 5 mēnesī un 30 GB mākoņa krātuves. Izmantojot apmaksātus plānus, jūs iegūstat vairāk laika nišu, lielāku lejupielādes ātrumu, neierobežotu straumēm un lielāku drošību.

Bitport ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija.

24. Toorgle

Vietne - http://www.toorgle.com/

Toorgle ir meta meklētājprogramma, kas nodrošina saites uz vairāk nekā četriem simtiem torrentu vietņu. Vietne nodrošina ērtu piekļuvi torrent vietnēm un to datu bāzēm no visa interneta. Toorgle piedāvā Firefox meklēšanas joslu un Facebook spraudni, padarot vietni viegli lietojamu un pieejamu no pārlūka. Tas arī informē lietotājus par torrenta saites veselību, lejupielādes ātrumu un lejupielāžu skaitu.

25.DirtyTorrents

Saite - https://dirtytorrents.com

Dirty Torrents ir vieta, kur var lejupielādēt šovus, filmas, audio, lietotnes, spēles un daudz ko citu. Tas ir daudz kā straumju meklētājprogramma. Tas parāda straumēm no populārām vietnēm, piemēram, The Pirate Bay, LimeTorrents, 1337x, Torlock un citām. Šīs vietnes jau ir mūsu sarakstā.

Ar ievērojamu skaitu sējēju, pienācīgu lejupielādes ātrumu un daudziem pārbaudītiem torrentiem, Dirty Torrents viegli to iekļauj mūsu labāko torrentu vietņu sarakstā..

Šīs vietnes minimālais interfeiss ļauj ērti sākt darbu. Jūs varat pārlūkot saturu pēc kategorijas vai vienkārši ievadīt atslēgvārdus, lai atrastu meklēto.

Secinājums

Ja jums kādreiz ir beigušās iespējas piekļūt torrent lejupielādes vietnēm, jūs vienmēr varat apmeklēt vietni FireStickTricks.com, lai redzētu tās, kuras pašlaik darbojas un darbojas. Mēs esam izveidojuši sarakstu un ierindojuši labākās torrentu vietnes jūsu ērtībai, garantējot visu laiku labāko torrentu lejupielādi.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me