Top 25 nejlepších torrentů (2020)

>

Torrent weby jsou bezkonkurenčním zdrojem pro stahování písní, videa, filmů, knih, her atd. Zdarma. Poskytují snadný přístup k jinak nedostupnému materiálu na internetu. Většina zemí světa se bojí nelegální distribuce materiálu na internetu. Proto zakazují použití torrentu a distribuci takového materiálu. Většina materiálů nalezených na torrentových stránkách je však bezpečná a zcela legální.

Pro vaše pohodlí a zábavu jsme sestavili seznam nejlepších torrent serverů dostupných na internetu. Náš průvodce vám pomůže těžit z výhod torrentovacích webů. Většina z těchto webových stránek je dlouhodobou oblíbenou stránkou uživatelů. FireStickTricks.com zahrnoval nejnovější a nejoblíbenější weby, které většina uživatelů přistupuje ke stahování torrent souborů.

nejlepší torrent stránky

Varování: Vaše IP je viditelná pro všechny. Pro vaši vlastní bezpečnost doporučujeme při přístupu k torrentovacím webům používat VPN. VPN obchází škrcení ISP a pomáhá při stahování torrentů vyšší rychlostí. Skryje také vaši IP adresu a obchází ISP / vládní dohled.

Já osobně používám a navrhuji ExpressVPN, což je nejbezpečnější a nejrychlejší VPN na světě. Přichází s 30denní zárukou vrácení peněz v případě, že se vám nelíbí jejich služby (což je velmi nepravděpodobné).

Kliknutím sem získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na ExpressVPN

Tutorial - Jak nainstalovat & používat nejlepší VPN na vašem zařízení

Jak fungují stránky Torrent?

To je dobrá otázka. Weby torrentu jsou však jen jednou částí celého procesu torrentování. Lepší otázka tedy zní: „Jak funguje torrentování?“

Normálně, když stahujete něco přes internet, připojíte se k serveru, kde je soubor uložen pomocí webu, který usnadňuje stahování. Kliknete na možnost „Stáhnout“ a požádáte web, aby sdělil serveru, aby stáhl požadovaný soubor do vašeho zařízení.

Jinými slovy, stahovaný soubor je hostitelem serveru.

Toto je systém stahování „server to client“. Zde je server digitálním zařízením, které je hostitelem souboru, a jste klientem.

Torrent pracuje úplně jiným způsobem. Využívá technologii „peer-to-peer (P2P)“ namísto systému „server to client“. Zde stahujete od lidí (jako jste vy a já) a ne ze serveru. Proto mě také baví nazývat „stahovat lidi lidem“.

Největší rozdíl mezi serverem a klientem a peer-to-peer je v tom, že u posledně jmenovaných (P2P) se nespoléháte na jednu osobu. Místo toho si stáhnete různé kousky souboru současně z více vrstevníků (nebo lidí). Pro vše, co víte, můžete stahovat současně od Johna, Joe, Jamese.

Než se k tomu dostaneme dále, dovolte mi představit vám dva velmi často používané termíny ve světě torrentingu - Secí stroj a Leecher.

Jsou to opravdu neuvěřitelně jednoduché pojmy, kterým je třeba porozumět.

Secí stroj je osoba, která soubor nahrává
Leecher je osoba, která stahuje soubor

Jmenují se výstižně! Ale nebuďte špatní, když jste pijavice. Do komunity P2P byste mohli přispět tím, že budete během stahování stále secí stroj. Každý stahovatel se může rozhodnout být secí stroj.

Chcete-li se připojit k síti peer to peer torrent a stahovat nebo inicializovat soubory, potřebujete torrent klienta. V současné době je uTorrent nejoblíbenějším torrent klientem. BitTorrent je také jednou z nejčastěji používaných torrentovacích aplikací.

Jednoduše musíte získat jednu z torrent aplikací, jako je uTorrent, použít torrent soubor s ním a stáhnout soubor, který chcete.

Jakou roli tedy hrají torrent stránky hrát si?

Weby torrent vám umožňují přístup k torrent souborům, které používáte s klienty torrentu jako uTorrent nebo BitTorrent.

Čím vyšší počet secích strojů, tím rychlejší je stahování. Jedním z faktorů, které určují účinnost dobrého webu torrentu, je jeho schopnost vyhledávat soubory torrentu s velkým počtem secích strojů.

Jakmile se nacházíte na jednom z těchto torrentových serverů, první věcí, kterou uděláte, je vyhledat soubor, který chcete stáhnout. Každý torrent server má možnost hledání.

Ve výsledcích vyhledávání pravděpodobně najdete více možností (někdy i ve stovkách). Cílem je najít pravý torrent soubor (uvedený v sekci Jak najít falešné torrenty) se spoustou secích strojů.

Když najdete požadovaný torrent soubor, můžete si jej stáhnout do svého zařízení a později jej otevřít pomocí BitTorrentu nebo jakéhokoli jiného klienta, kterého používáte. Druhou možností je vybrat odkaz Magnet se souborem torrent na webu torrentu. Odkaz Magnet otevře torrent soubor přímo s klientem, aniž byste jej museli stahovat.

Nyní vše, co musíte udělat, je čekat na dokončení stahování.

Jak hledat a stahovat torrent

Nejjednodušší způsob, jak vyhledat torrent, je přes Google. Do textového pole zadejte dotaz a přidejte klíčové slovo „torrent“. Google automaticky zobrazí výsledky pro požadovaný dotaz. Můžete si vybrat odkaz, který vyhovuje vašim potřebám, a pomocí některého z výše uvedených torrent klientů snadno stáhnout torrent soubory ve vašem systému.

Jak najít falešné torrenty

Většina torrentovacích serverů poskytuje uživatelům informace o rozdílech mezi falešným torrentem a skutečným. Tyto stránky torrentování vyžadují pomoc uživatelů k identifikaci falešných odkazů torrentu. Pokud tyto informace neposkytuje webová stránka torrent, uživatel může identifikovat falešný torrent sám. Uživatel by měl zkontrolovat poměr secí / pijavice odkazu při hledání zdravých torrentů na webových stránkách.

Skutečné torrenty mají obvykle velký poměr sejačky k pijavici. Většina webových stránek aktualizuje odkazy na torrent tím, že na těchto odkazech zobrazuje ověřený stav, což pomáhá odlišit falešné torrenty od skutečných. Kromě toho nikdy nespadejte do pasti stahování „nejnovějších“ nahrávek. Existuje menší šance na získání nedávno vydaného filmu nebo zvuku prostřednictvím torrentů. Vzhledem k tomu, že tyto informace nejsou původně k dispozici pro veřejnost, může uživatel, který video nahrál, uvést uživatele v omyl.

Dobré pravidlo je nestahovat soubory s příponou WMV nebo VMA, protože jsou obvykle falešné. Uživatelé torrentu by navíc měli vždy kontrolovat stav souborů RAR, TAR a ZIP, které stahují, aby se zabránilo možnému podvodům.

Než začneme se seznamem nejlepších torrentovacích webů, podívejte se na právní upozornění.

Zřeknutí se odpovědnosti & Právní upozornění Torrent

FireStickTricks.com neschvaluje nezákonné sdílení jakéhokoli obsahu chráněného autorskými právy. Než budeme pokračovat, uvědomte si, že sdílení souborů P2P je právní proces, protože většina sdílených souborů je chráněna autorskými právy. V případě, že nahrajete některý z těchto souborů chráněných autorskými právy, hrozí vám občanskoprávní soud v zemích, včetně USA, Kanady, Velké Británie a Austrálie..

Tyto soudní spory jsou zaměřeny na skupinu uživatelů nebo jednotlivců podle uvážení. Občanské soudní spory P2P jsou trestným činem a mohou obžalovaným způsobit emocionální a finanční zátěž.

Poskytovatelé internetových služeb mohou dále zveřejnit historii všech vašich aktivit v oblasti nahrávání a stahování na žalobce autorských práv. Stručně řečeno, čím více dat nahráváte a stahujete, tím vyšší je pravděpodobnost, že se skupiny na ochranu autorských práv potýkají se soudním řízením..

Nejlepší Torrent Sites 2020

Než začneme se seznamem webů, zde je návod, jak skrýt svou identitu při torrentování (důrazně se doporučuje)

Weby Torrent byste neměli používat pro nelegální stahování. Dokud stahujete položky bez autorských práv prostřednictvím torrentů, nemusíte se obávat žádných právních problémů. Pokud však z nějakých jiných důvodů chcete, aby vaše procházení / streaming / torrenting aktivity zůstaly soukromé, dobrá torrenting VPN je vaše nejlepší sázka. Existuje mnoho důvodů, proč se lidé rozhodnou používat VPN. Ony;

 • Chraňte svou online identitu
 • Zamezte omezování ISP (což vám pomůže stahovat rychleji)
 • Obejít vládní a ISP dohled
 • Odblokujte torrentové weby a další geoblokované služby, jako je Netflix, BBC iPlayer
 • vyvarujte se upozornění na autorská práva a právních potíží

Je třeba poznamenat, že ne všechny VPN jsou spolehlivé pro torrenting. Navrhuji ExpressVPN, který každý den osobně používám na všech svých zařízeních, včetně PC, mobilních a Amazon FireStick. ExpressVPN je šetrný k torrentu a nestanovuje žádná omezení pro stahování. V případě, že si to rozmyslíte, přichází také s „žádnými 30denními zárukami vrácení peněz“.

Zde je návod, jak nainstalovat ExpressVPN do vašeho zařízení.

Krok 1: Získejte předplatné ExpressVPN TADY.

Krok 2: Klikněte na TADY stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Klepnutím na ikonu napájení připojte server VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší torrentovací VPN.

připojit expressvpn pro kodi

Nyní se podívejme na seznam 25 nejlepších torrentovacích webů.

 1. The Pirate Bay
 2. YTS
 3. 1337x
 4. RARBG
 5. Nyaa.si
 6. Torrentz2
 7. EZTV
 8. LimeTorrents
 9. Torrent ke stažení
 10. KATCR.CO
 11. Zooqle
 12. Torrents.io
 13. Torrent galaxie
 14. ETTV torrentů
 15. Torlock
 16. Torrentfunk
 17. ETTV torrentů
 18. BTDigg
 19. iDope
 20. Monova
 21. Sky Torrents
 22. YourBittorrent
 23. BitPort
 24. Toorgle
 25. DirtyTorrents

1. Pirate Bay

nejlepší torrenting stránkyPirate Bay je označován jako „král torrentů“ a je jedním z nejlepších torrentových webů pro stahování torrentů z internetu. Pirate Bay poskytuje snadný přístup k zvuku, videu, filmu, písním, softwaru, hrám a mnoha dalším. Uživatelé mohou snadno procházet tisíce odkazů souvisejících s jejich vyhledáváním a najít ten, který je pro ně nejvhodnější. Pirate Bay je proslulý tím, že se vyhnul vícenásobným odstávkám a blokům ze strany vlády, a je proto nejlepším torrentovým serverem dostupným na internetu.

Navíc VIP uživatelé nebo důvěryhodné uživatelské odznaky dostupné na webu umožňují uživatelům rozlišovat mezi legitimními odkazy a podvody. Web dokonce poskytuje podporu pro magnetické odkazy, s jednoduchým rozhraním, které se nejen snadno používá, ale také se snadno naviguje.

URL stránek - https://thepiratebay.org/

2. YTS

Odkaz - https://yts.am/

torrent stránkyYTS.am je další populárně používaný torrentovací server. Stránka je neoficiálním nástupcem nyní zaniklé skupiny YTS a YIFY. Web obsahuje rozsáhlý seznam filmů, včetně klasických filmů a nejnovějších vydání. Díky svému minimalistickému designu a přátelskému uživatelskému rozhraní je web perfektní volbou pro uživatele s omezenou šířkou pásma.

Tato stránka je místem pro filmové torrenty. Dokonce i filmové torrenty stažené z YTS jsou snadné na šířku pásma uživatele, čímž se stávají oblíbenými filmovými nadšenci. YTS má rozsáhlou uživatelskou základnu, která pomáhá protokolu BitTorrent pracovat efektivněji a efektivněji.

3. 1337x

Web - https://1337x.to/

nejlepší torrent stránkyTřetí nejpopulárnější torrent web roku 2018 byl podle zpravodajského blogu TorrentFreak 1337x. Web obsahuje jednoduché uživatelské rozhraní s organizovanou cestou pro každý z jeho adresářů. Čerstvý obsah se nahrává na web každou hodinu, což z něj činí jeden z nejpoužívanějších serverů ke stažení torrent. Web nejen obsahuje vynikající sbírku filmů, televizních pořadů, zvuku, videa, her, softwaru a písní, ale může také pomoci uživateli najít to, co hledají..

1337x prošlo masivními změnami, aby pomohlo zlepšit některé z bezpečnostních prvků pro snadný přístup uživatelů, což také pomohlo zlepšit rozhraní. Proto je naším třetím výběrem pro nalezení torrentů na internetu a zároveň je to dobrá kombinace organizovaného rozhraní s řadou torrentů.

4. RARBG

Web - http://rarbg.to/

RARBG, který byl nalezen v roce 2008, je dalším serverem ke stažení torrentů, který začal jako bulharský tracker, který nyní uživatelům usnadňuje sdílení souborů peer-to-peer pomocí protokolu BitTorrent. Web poskytuje stahování torrentových souborů s podporou magnetických odkazů. Má tisíce aktivních uživatelů a poskytuje mnoho semen. Najdete staré i nové torrenty, díky nimž je RARBG jedním z nejvýhodnějších torrentových webů pro písně, hry, software, filmy, videa a zvukové soubory..

RARBG neustále aktualizuje a přidává nové torrenty na své webové stránky. Vysoký provoz na webu pomohl webové stránce získat pozici na seznamu bloků v mnoha zemích, jako je Bulharsko, Dánsko, Spojené království a Portugalsko. Abyste mohli používat RARBG, musíte nejprve použít VPN.

5. Nyaa.si

Web - https://nyaa.si/

nejlepší torrenting stránkyNyaa je čínské vzkříšení anime dříve notoricky známých anime torrent stránek Nyaa. Nyaa se v roce 2017 zastavila a otevřela cestu pro Nyaa. Stránka obsahuje všechny druhy anime videí a audia, ke kterým lze snadno přistupovat pomocí uživatelsky přívětivého rozhraní webu. Na webových stránkách je podpora pro čínské i anglicky mluvící uživatele.

6. Torrentz2

Odkaz - https://torrentz2.eu/

Torrentz2.eu je bezplatný, rychlý a výkonný meta-vyhledávač, který kombinuje výsledky z desítek vyhledávacích strojů. Je vybaven jednoduchým a snadno použitelným rozhraním s rozsáhlou knihovnou torrentů s více než 61 miliony torrentů. Torrentz2 byl spuštěn jako stand-in pro původní web Torrentz.EU. Web nyní udržuje nízký profil.

Stále obsahuje některé funkce původního webu Torrentz. Torrentz2 je jedním z nejlepších a nejspolehlivějších sledovačů dostupných na internetu.

7. EZTV

URL: https://eztv.io/

top torrent stránkyPokud jste strávili nějaký čas ve světě torrentů, pravděpodobně jste už slyšeli o EZTV. Jedná se o poskytovatele torrentů, který byl viditelný na téměř všech hlavních torrentovacích serverech. Nyní mají své vlastní stránky.

EZTV je jedním ze vzácných torrentových serverů určených pouze pro televizní pořady. Na tomto webu najdete téměř každý torrent torrentu ke stažení. Podporuje přímé i magnetické stahování.

I když mají dobrou sbírku představení, není tu mnoho secích strojů, a to ani pro nejnovější epizody. Také nemusí mít vždy 1080p videa. Většina jejich torrentů je omezena na 720p.

8. LimeTorrents

Odkaz na web - https://www.limetorrents.info/

nejlepší webové stránky pro torrentingNa základě uživatelských recenzí má tato stránka jednu z největších torrentových databází na internetu. Uživatelé mohou snadno určit, zda torrent stojí za stažení. LimeTorrents má uživatelsky přívětivé rozhraní s torrenty, které pocházejí z větších a lepších sledovačů. Web obsahuje seznam interních seznamů, které umožňují uživateli podívat se na datum přidání torrentu, jeho velikost, secí stroj a měřič zdravotního stavu pro každý torrent.

Uživatelé mají možnost získat přístup k rozsáhlé informační stránce pro každý torrent, aby se dozvěděli více o torrentovém souboru. Staré torrenty jsou na tomto webu většinou nedostupné, a proto je lze použít jako záložní možnost pro stažení torrentů. Operátor LimeTorrents.cc také spouští mezipaměť pro torrent web iTorrents. Tuto mezipaměť torrentů používají různé jiné vyhledávací nástroje torrentu.

9. Torrent ke stažení

Navštivte web - https://www.torrentdownloads.me/

stahování torrentůDíky rozsáhlé databázi a obsahu v kombinaci s přímým, ale podrobným rozhraním je Torrent Downloads dobrou volbou. Web obsahuje řadu kategorií, ze kterých lze stahovat, což z něj činí dobrou volbu pro stahování torrentů. Web poskytuje možnost komentovat a hodnotit soubory torrentu. Komentáře a hodnocení pomáhají redukovat přítomnost falešných souborů na webu.

Vyhledávací lišta na stahování Torrent dokonce obsahuje možnost rozšířeného vyhledávání. Funkce Rozšířené vyhledávání umožňuje uživatelům zúžit výsledky vyhledávání na základě kategorie, poskytovatele a stavu. Můžete najít podrobnosti o konkrétním odkazu na torrent, včetně jména uživatele, který nahrál, data nahrání, distributora, velikosti souboru, počtu semen a zdravotního stavu odkazu. Tato informace umožňuje určit celkovou autentičnost torrentového odkazu.

10. KATCR.CO

URL - https://katcr.co/

KATCR je oficiální stránka pro stahování torrent torrent. Web obsahuje řadu torrentů dostupných pro stahování filmů, televize, her, hudby a mnoho dalšího. Nejnovější torrenty jsou pravidelně aktualizovány do databáze. Existuje mnoho zrcadel webu, jedná se však o oficiální stránky, které poskytují snadný a snadný přístup ke všem vašim potřebám.

Webové stránky KATCR jsou vybaveny velmi jednoduchým rozhraním s jediným vyhledávacím pruhem a kategoriemi, ze kterých chcete vybrat. Web je přímočarý, snadno použitelný a uživatelé mohou snadno najít torrenty, které hledají. Web obsahuje dokonce možnost přihlášení na přední stránce.

11. Zooqle

Odkaz na web - https://zooqle.com/

Zooqle obsahuje působivou databázi složenou z více než 3,5 milionu torrentů. Na webových stránkách najdete celou řadu zvukových, obrazových, her a softwarových torrentů. Web získal popularitu teprve nedávno díky databázi 37 000 filmů a 600 televizních pořadů.

Rozhraní webu je jednoduché, ale snadno použitelné. Tato stránka má loajální fanouškovskou základnu, která používá torrent web pro nepřetržité stahování torrentů. Web zůstal pod radarem po dlouhou dobu. S růstem uživatelské základny na webu se však očekává, že Zooqle poroste ještě dále.

12. Torrents.io

Web - https://torrents.io/

Navzdory dostupnosti tisíců různých torrentových webů na internetu si Torrents.io užil obrovský záběr v provozu, protože uživatelé navštívili web a stáhli tisíce torrentů. Web obsahuje ohromnou databázi torrentů, které lze snadno stáhnout pomocí jednoduchého uživatelského rozhraní webu. Torrents.io je vyhledávač metadat, který dokáže propojit torrentové soubory a magnetické odkazy z jiných torrentových webů.

Můžete najít podrobnosti o konkrétním odkazu na torrent, včetně jména uživatele, který nahrál, data nahrání, distributora, velikosti souboru, počtu semen a zdravotního stavu odkazu. Tato informace umožňuje určit celkovou autentičnost torrentového odkazu.

13. Torrent galaxie

Navštivte - https://torrentgalaxy.org/

Torrent Galaxy je další web pro stahování torrentů, který vám pomůže vyhledat torrent, který hledáte. Díky rychlé a pestré databázi má Torrent Galaxy řadu kategorií, ze kterých si můžete stáhnout. Web obsahuje anime, knihy, hry, filmy, písně, aplikace, filmy, dokumenty, televizní pořady, sportovní pořady a mnoho dalšího. Uživatelské rozhraní je čisté a uživatelsky přívětivé rozvržení, které uživateli pomáhá stáhnout nejlepší dostupný torrent.

14. ETTV torrentů

Web - https://www.ettv.tv/home/

ETTV Torrents je jedním z mála torrentových webů, které mají obrovskou databázi televizních epizod. Uživatelé mohou snadno najít nejnovější televizní pořady na ETTV Torrents a stáhnout je. ETTV Torrents je také nejlepším torrent serverem pro stahování filmů, knih, softwaru a zvuku.

Stránka má snadno použitelné rozhraní, které je celkem jednoduché. Uživatelé mohou snadno vyhledávat torrent, který chtějí, a web snadno prolistuje svou obrovskou databází. Web obsahuje řadu pořadů v různých jazycích, a proto přitahuje mnohem větší publikum než jiné torrentující stránky.

15. Torlock

Web - https://www.torlock2.com/

Jedním ze vzácných webů, ale jedním z nejlepších torrentových webů na internetu je Torlock. Web obsahuje obrovskou databázi ověřených torrentů. Na webových stránkách většinou najdete torrenty pro hudbu, anime a e-knihy mezi mnoha dalšími soubory. Rozhraní pro web je čisté, uživatelsky přívětivé a je aktualizováno pro každou novou verzi torrentu. Kromě toho, že se jedná o rozsáhlou databázi ověřených torrentů, platí Torlock svým uživatelům za nalezení falešného torrentového odkazu.

Web tvrdí, že má více než pět milionů ověřených torrentů. Na webových stránkách najdete dokonce seznam 100 nejlepších, zobrazující všechna oblíbená stahování torrentů. Většinu obsahu na Torlocku je těžké najít na jakémkoli jiném torrentovém webu, a proto dělá Torlock go-to stop pro jakýkoli druh torrentu.

16. Torrentfunk

Odkaz na web - http://www.torrentfunk.com/

Další populární web pro stahování torrentů je Torrentfunk. Web obsahuje nejen rozsáhlou databázi torrentů z celého internetu, ale také indikátor stavu ověření. Stav ověření umožňuje uživatelům filtrovat prostřednictvím falešných odkazů a vybrat ten, který je pro jejich použití nejvhodnější. Kromě stavu ověření má Torrentfunk dokonce jednu z nejpokročilejších sekcí uživatelských recenzí. Tato sekce umožňuje uživatelům číst a přidávat komentáře k jejich oblíbeným odkazům.

Na webových stránkách je dokonce uvedeno datum, kdy byl přidán odkaz na torrent, jméno odesílatele, počet semen a zdraví semene. Celkově je tento web balíček pro každého, kdo hledá jediné místo, kde najde veškerou svou oblíbenou hudbu, filmy, software nebo hry.

17. ETTV torrenty

URL: https://ettvtorrents.com/

Toto je další torrent server věnovaný televizním programům. Pokud hledáte stahování filmů, budete muset vyzkoušet jednu z dalších možností v tomto seznamu nejlepších serverů Torrent.

Na tomto webu najdete spoustu populárních televizních pořadů a epizod. Možná však nedávno nevydala epizody. Obvykle trvá několik týdnů, než jsou epizody k dispozici po jejich vydání.

ETTV je také známé jméno ve světě torrentingu. Jejich torrenty jsou k dispozici i na jiných torrentových serverech.

Bohužel také nenabízejí mnoho stahování 1080p. Naštěstí je k dispozici magnetické stahování, které věci trochu usnadňuje.

18. BTDigg

Odkaz - https://btdig.com/

BTDigg, uvedený na trh v lednu 2011, je prvním vyhledávacím nástrojem BitTorrent DHT. BTDigg se nespoléhá na žádné torrent soubory, ale spíše se spoléhá na použití DHT BitTorrentu pro vyhledávání nových souborů. Web obsahuje jednoduché retro rozhraní, které poskytuje uživatelům fulltextové vyhledávání aktivních torrentů prostřednictvím webového rozhraní. BTDigg shromažďuje torrentová metadata a analyzuje síť DHT. Hlavní výhodou použití BTDigg je to, že nejsou zapojeny žádné torrenty a není uložen žádný obsah. Webové vyhledávání společnosti BTDigg podporuje dotazy ve více asijských a evropských jazycích. Vše, co uvidíte na jeho domovské stránce, je vyhledávací pole. Výsledky vyhledávání BTDigg zobrazují podrobné informace o torrentech.

19. iDope

Odkaz - https://idope.se/

iDope je slušná možnost, jak získat přístup k filmům i přehlídkám torrentů. Přestože web v tomto seznamu nemá tolik secích strojů, jako jsou nejlepší torrentové servery, stále stahuje přijatelně rychle. Zarovná možnosti stahování z mnoha důvěryhodných torrentů.

Stahování magnetu zajišťuje, že byste mohli začít stahovat obsah přímo, aniž byste museli nejprve stahovat torrent soubor.

Možná zde nenajdete mnoho videí v kvalitě 1080p. Pokud však hledáte videa menší velikosti v rozlišení 720p, existuje spousta možností.

20. Monova

Odkaz na web - https://monova.org/

Monovo je skvělý web s torrentem a nabízí čisté a pěkné rozhraní a zároveň umožňuje uživatelům přístup k tisícům torrentů na internetu. Web však obsahuje mnoho reklam, které mohou způsobit problémy, ale tento web je dobrým místem pro stahování torrentů. Uživatelé se mohou dokonce zaregistrovat na webových stránkách a nahrát vlastní torrent soubory. Web obsahuje širokou škálu kategorií, z nichž si lze vybrat, což z něj činí dobrou možnost torrentování.

21. Sky Torrents

Odkaz - https://www.skytorrents.to/

Dalším důležitým webem v našem seznamu jsou Sky Torrents. Tato webová stránka ke stažení torrentu obsahuje rozsáhlou databázi a čisté a přímé rozhraní bez bombardování uživatelů reklamami. Sky Torrents je favoritem každého, kdo si chce užít maximální soukromí, s minimalistickým sledováním. Přijímá dokonce i dary od uživatelů ve formě kryptoměn, jako je bitcoin nebo ethereum. Podle webových stránek obsahuje Sky Torrents v indexu 21, 841, 003 torrentů, čímž se databáze stává poměrně velkou..

22. YourBittorrent

Web - https://yourbittorrent.com/

YourBittorrent je další nechvalně známá databáze torrentů v našem seznamu. Web má kontroverzní historii. Stránka byla původně nalezena v roce 2003 a byla vytvořena jako spolupráce mezi dvěma partnery. Zakladatel nakonec musel původní web z neznámých důvodů vypnout.

V roce 2009 se podobná webová stránka objevila pod názvem YourBittorrent. Web obsahuje jednoduché rozhraní, ke kterému se snadno dostane kdokoli. Rozhraní se snadno používá a je docela rovně vpřed. Odkazy jsou většinou ověřeny a zobrazují datum přidání odkazu na web. Stránka obsahuje více než milion torrentových odkazů a toto číslo každým dnem rychle roste. Vzhledem k jeho popularitě je web v Portugalsku a ve Velké Británii zakázán.

23. BitPort

Link- https://bitport.io/

BitPort je freemium torrenting server. To znamená, že umožňuje omezené stahování zdarma. Můžete si koupit plán předplatného pro zvýšení šířky pásma a přidané funkce.

Abyste mohli službu začít používat, musíte si vytvořit účet u BitPort. Plán zdarma umožňuje až 1 GB cloudového úložiště, má pouze 1 slot pro stahování a omezuje vás na 1 torrent za den. Rychlosti stahování nejsou zaručeny. Rovněž nenabízí žádné zabezpečení, protože existuje pouze přístup HTTP a žádná antivirová kontrola.

Placené plány začínají na 5 $ měsíčně a 30GB cloudovém úložišti. Díky placeným programům získáte více slotů, větší rychlost stahování, neomezené množství torrentů a větší zabezpečení.

Bitport má také 30denní záruku vrácení peněz.

24. Toorgle

Web - http://www.toorgle.com/

Toorgle je vyhledávač metadat, který odkazuje na více než čtyři sta torrent webů. Stránka poskytuje snadný přístup k torrentovým webům a jejich databázím z celého internetu. Toorgle obsahuje vyhledávací lištu Firefox a plugin Facebook, díky čemuž je web snadno použitelný a přístupný z prohlížeče. Rovněž informuje uživatele o stavu torrentu, rychlosti stahování a počtu stažení.

25. DirtyTorrents

Odkaz - https://dirtytorrents.com

Dirty Torrents je místo, odkud si můžete stahovat pořady, filmy, audio, aplikace, hry a další. Je to podobně jako vyhledávač torrentů. Ukazuje vám torrent z oblíbených webů, jako je The Pirate Bay, LimeTorrents, 1337x, Torlock a další. Tyto stránky jsou již na našem seznamu.

Díky značnému počtu secích strojů, slušným rychlostem stahování a mnoha ověřeným torrenterům se Dirty Torrents snadno dostane na náš seznam nejlepších torrent serverů.

Minimální rozhraní tohoto webu vám usnadní začátek. Můžete procházet obsah podle kategorie nebo jednoduše zadat klíčová slova a najít to, co hledáte.

Závěr

Pokud vám někdy dojde možnost přístupu k webům ke stažení torrent, můžete vždy navštívit FireStickTricks.com a podívat se na ty, které jsou aktuálně v provozu. Vytvořili jsme seznam a zařadili jsme se mezi nejlepší torrent servery, které zaručují nejlepší stahování torrentů za všech okolností.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me