25 geriausių kankinančių svetainių (2023 m.)

>

„Torrent“ svetainės yra neprilygstamas dainų, vaizdo įrašų, filmų, knygų, žaidimų ir kt. Atsisiuntimo šaltinis. Jie suteikia lengvą prieigą prie kitaip neprieinamos medžiagos internete. Daugelis pasaulio šalių baiminasi neteisėto medžiagos platinimo internete. Todėl jie draudžia naudoti torrentus, taip pat platinti tokią medžiagą. Tačiau dauguma kankinančiose svetainėse rastos medžiagos yra saugi ir visiškai teisėta.

Mes sudarėme geriausių torrentų svetainių, kurias galite rasti internete, sąrašą savo patogumui ir pramogoms. Mūsų vadovas padės jums mėgautis kankinančių svetainių pranašumais. Daugelis šių svetainių ilgą laiką buvo mėgstamos vartotojų. „FireStickTricks.com“ įtraukė naujausias ir populiariausias svetaines, kurias dauguma vartotojų turi prieigą prie „torrent“ failų atsisiuntimo.

geriausi torrent svetaines

Įspėjimas: Jūsų IP yra matomas visiems. Savo pačių saugumui rekomenduojama naudoti VPN, kai reikia apsilankyti torrenting svetainėse. VPT apeina IPT atleidimą ir padeda atsisiųsdamas torrentus didesniu greičiu. Tai taip pat slepia jūsų IP adresą ir apeina IPT / vyriausybės priežiūrą.

Aš asmeniškai naudoju ir siūlau „ExpressVPN“, kuris yra pats saugiausias ir greičiausias VPN pasaulyje. Kartu su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija jums nepatinka jų paslaugos (o tai labai mažai tikėtina).

Spustelėkite čia, jei norite nemokamai gauti 3 mėnesius ir sutaupyti 49% „ExpressVPN“

Vadovėlis – Kaip įdiegti & naudokite geriausią savo įrenginio VPN

Kaip veikia „Torrent“ svetainės?

Tai geras klausimas. Tačiau torrent svetainės yra tik viena viso kankinančio proceso dalis. Taigi, geresnis klausimas yra „kaip veikia kankinimas?“

Paprastai kai atsisiunčiate ką nors per internetą, prisijungiate prie serverio, kuriame saugomas failas, naudodamiesi svetaine, kuri palengvina atsisiuntimą. Spustelėkite parinktį „Atsisiųsti“ ir paprašykite svetainės pasakyti serveriui, kad atsisiųstų reikalaujamą failą į jūsų įrenginį.

Kitaip tariant, atsisiųstą failą priglobia serveris.

Tai yra „serverio klientui“ atsisiuntimo sistema. Serveris yra skaitmeninis įrenginys, kuriame yra failas, o jūs esate klientas.

„Torrent“ veikia visiškai kitaip. Ji naudoja „peer-to-peer (P2P)“ technologiją, o ne „serveris klientui“ sistemą. Čia atsisiunčiate iš žmonių (tokių kaip jūs ir aš), o ne iš serverio. Todėl man taip pat patinka tai vadinti „žmonės žmonėms“ atsisiuntimu.

Didžiausias skirtumas tarp serverio-kliento ir bendraamžio yra tas, kad su pastaruoju (P2P) nepasikliaunate vienu asmeniu. Vietoj to, vienu metu iš kelių bendraamžių (ar žmonių) atsisiųsite skirtingus failo fragmentus. Visiems, ką žinote, vienu metu galėtumėte atsisiųsti iš Jono, Džo, Džeimso.

Prieš gilindamiesi į tai toliau, leiskite man supažindinti jus su dviem labai dažnai vartojamais terminais kankinančiame pasaulyje – Sėjamoji ir Leecher.

Jie iš tikrųjų yra neįtikėtinai paprasti terminai, kuriuos reikia suprasti.

Sėjamoji yra asmuo, kuris įkelia failą
Leecher yra asmuo, kuris atsisiunčia failą

Jie taip vadinami taikliai! Tačiau nesijauskite blogai būdami dėstytojai. Jūs galėtumėte prisidėti prie P2P bendruomenės, būdami sėjamoji, vis dar atsisiųsdami. Kiekvienas siųstuvas gali pasirinkti sėjamąją.

Norint prisijungti prie „peer to peer torrent“ tinklo ir atsisiųsti ar parsisiųsti failus, jums reikia „torrent“ kliento. Šiuo metu „uTorrent“ yra populiariausias „torrent“ klientas. „BitTorrent“ taip pat yra viena iš plačiausiai naudojamų kankinančių programų.

Taigi, jums tiesiog reikia gauti vieną iš torrent programų, tokių kaip uTorrent, naudokite torrent failą su ja ir atsisiųskite norimą failą..

Taigi, kokį vaidmenį atlieka šie torrent svetaines žaisti?

„Torrent“ svetainės suteikia jums prieigą prie „torrent“ failų, kuriuos naudojate su „torrent“ klientais, tokiais kaip „uTorrent“ arba „BitTorrent“..

Kuo didesnis sėjamųjų skaičius, tuo greitesnis atsisiuntimas. Vienas iš veiksnių, lemiančių geros torrent svetainės efektyvumą, yra galimybė ieškoti torrent failų, kuriuose yra daug sėjamųjų..

Kai esate vienoje iš šių torrent svetainių, pirmiausia turite ieškoti norimo atsisiųsti failo. Kiekvienoje torrent svetainėje yra paieškos parinktis.

Paieškos rezultatuose greičiausiai rasite keletą variantų (kartais net šimtuose). Idėja yra surasti daug torrent failų (aprašytų skyriuje „Kaip atpažinti netikrus torrentus“), kuriame yra daug sėjamųjų..

Suradę norimą torrent failą, galite atsisiųsti jį iš savo įrenginio ir vėliau atidaryti naudodami „BitTorrent“ ar bet kurį kitą jūsų naudojamą klientą. Kitas variantas yra pasirinkti „Magnet“ saitą su torrent failu torrent svetainėje. Magnetų nuoroda atidaro torrent failą tiesiogiai su klientu, jums nereikia jo atsisiųsti.

Dabar tereikia laukti, kol atsisiuntimas bus baigtas.

Kaip ieškoti ir atsisiųsti torrentus

Paprasčiausias torrentos paieškos būdas yra „Google“. Įveskite užklausą teksto lauke ir pridėkite raktinį žodį „torrent“. „Google“ automatiškai parodys jūsų norimos užklausos rezultatus. Galite pasirinkti jūsų poreikius atitinkančią nuorodą ir naudoti bet kurį iš aukščiau paminėtų „torrent“ klientų, norėdami lengvai atsisiųsti torrent failus savo sistemoje..

Kaip pastebėti netikrus torrentus

Daugumoje kankinančių svetainių vartotojams pateikiama informacija apie padirbtų ir realių torrentų skirtumus. Šioms kankinančioms svetainėms reikalinga vartotojų pagalba, norint nustatyti netikras torrento nuorodas. Jei tokios informacijos nepateikė „torrent“ svetainė, vartotojas gali pats nustatyti netikrą torrentą. Ieškodamas sveikų torrentų tinklalapiuose, vartotojas turėtų patikrinti nuorodos sėjamojo / leecher santykį.

Tikrieji torrentai paprastai turi didelį sėjos ir leecher santykį. Daugelis svetainių atnaujina torrentų nuorodas rodydamos patikrintą būseną šiose nuorodose, kurios padeda atskirti netikras torrentus nuo tikrųjų. Be to, niekada nepatekite į spąstus atsisiųsti „naujausius“ įkėlimus. Yra mažiau šansų gauti neseniai išleistą filmą ar garso įrašą per torrentus. Kadangi jie iš pradžių nėra prieinami visuomenei, įkėlėjas dažnai gali suklaidinti vartotoją.

Gera nykščio taisyklė yra neatsisiųsti failų su WMV ar VMA plėtiniais, nes jie paprastai yra suklastoti. Be to, „torrent“ vartotojai visada turėtų patikrinti atsisiųstų RAR, TAR ir ZIP failų būseną, kad būtų išvengta galimo sukčiavimo.

Prieš pradėdami nuo populiariausių kankinančių svetainių sąrašo, pažvelkime į teisinį atsisakymą.

Atsisakymas & „Torrent“ teisinis įspėjimas

„FireStickTricks.com“ nepritaria neteisėtam bet kokio autorių teisių saugomo turinio bendrinimui. Prieš tęsdami, atminkite, kad P2P failų bendrinimas yra teisėtas procesas, nes dauguma bendrai naudojamų failų yra saugomi autorių teisių. Jei įkelsite bet kurį iš šių autorių teisių saugomų failų, jums gali kilti civilinis ieškinys tokiose šalyse kaip JAV, Kanada, Jungtinė Karalystė ir Australija..

Tokie ieškiniai yra skirti vartotojų ar asmenų grupei pagal savo nuožiūra. P2P civiliniai ieškiniai yra baudžiamasis nusižengimas ir gali sukelti emocinę bei finansinę naštą atsakovams.

Be to, interneto paslaugų teikėjai gali išduoti jūsų įkeltų ir atsiųstų veiksmų istoriją ieškovams, kuriems priklauso autorių teisės. Trumpai tariant, kuo daugiau duomenų įkeliate ir atsisiunčiate, tuo didesnė tikimybė, kad autorių teisių apsaugos grupės susidurs su ieškiniu..

Geriausios „Torrent“ svetainės 2023 m

Prieš pradėdami nuo svetainių sąrašo, štai kaip paslėpti savo tapatybę kankinant (griežtai rekomenduojama)

Negalėtumėte naudoti „Torrent“ svetainių nelegaliems atsisiuntimams. Taigi, kol per torrentus atsisiųsite elementus be autorių teisių, jums nereikės jaudintis dėl teisinių problemų. Tačiau jei dėl kokių nors kitų priežasčių norite, kad naršymo / srautinių transliacijų / gaudymo veiksmai liktų privatūs, geriausia kankinanti VPN yra geriausia. Yra daugybė priežasčių, kodėl žmonės pasirenka naudoti VPN. Jie;

 • Apsaugokite savo tapatybę internete
 • Užkirsti kelią IPT sklendėms (tai padeda greičiau atsisiųsti)
 • Aplenkti vyriausybės ir IPT priežiūrą
 • Panaikinkite „torrent“ svetainių ir kitų geografiškai blokuotų paslaugų, tokių kaip „Netflix“, „BBC iPlayer“, blokavimą
 • venkite autorių teisių pranešimų ir teisinių problemų

Reikia pažymėti, kad ne visi VPT yra patikimi kankinti. Aš siūlau „ExpressVPN“, kurį aš asmeniškai naudoju kiekvieną dieną visuose savo įrenginiuose, įskaitant asmeninį kompiuterį, mobilųjį telefoną ir „Amazon FireStick“. „ExpressVPN“ yra patogus torrentui ir nenustato jokių apribojimų atsisiuntimams. Kartu pateikiama „jokių klausimų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija nėra užduota“ tuo atveju, jei apsigalvosite.

Štai kaip įdiegti „ExpressVPN“ savo įrenginyje.

1 žingsnis: Gaukite „ExpressVPN“ prenumeratą ČIA.

2 žingsnis: Spustelėkite ČIA norėdami atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.

3 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys saugus, naudojant greičiausią ir geriausią kankinantį VPN.

prijunkite expressvpn for kodi

Dabar apžvelgsime 25 geriausių kankinančių svetainių sąrašą.

 1. Piratų įlanka
 2. YTS
 3. 1337x
 4. RARBGAS
 5. Nyaa.si
 6. „Torrentz2“
 7. EZTV
 8. „LimeTorrents“
 9. „Torrent“ atsisiuntimai
 10. KATCR.CO
 11. „Zooqle“
 12. Torrents.io
 13. „Torrent“ galaktika
 14. ETTV torrentai
 15. Torlockas
 16. „Torrentfunk“
 17. ETTV torrentai
 18. BTDigg
 19. iDope
 20. Monova
 21. „Sky Torrents“
 22. „YourBittorrent“
 23. „BitPort“
 24. Toorgle
 25. „DirtyTorrents“

1. Piratų įlanka

geriausios kankinančios svetainėsPiratų įlanka, vadinama „Torrentų karaliumi“, yra viena iš geriausių torrentų svetainių, iš kurios galima atsisiųsti torrentą iš interneto. „Pirate Bay“ suteikia lengvą prieigą prie garso, vaizdo įrašų, filmų, dainų, programinės įrangos, žaidimų ir dar daugiau. Vartotojai gali lengvai peržvelgti tūkstančius nuorodų, susijusių su jų paieška, ir rasti tai, kuri jiems labiausiai tinka. Piratų įlanka garsėja tuo, kad vengia vyriausybės daugybės išjungimų ir blokų, todėl yra geriausia „torrent“ svetainė, kurią galima rasti internete.

Be to, svetainėje esantys VIP vartotojai arba patikimų vartotojų ženkleliai leidžia vartotojams atskirti teisėtas nuorodas ir sukčiavimo atvejus. Svetainėje netgi palaikomos magneto nuorodos su paprasta sąsaja, kuria ne tik lengva naudotis, bet ir lengva naršyti.

Svetainės URL – https://thepiratebay.org/

2. YTS

Nuoroda – https://yts.am/

torrent svetainesYTS.am yra dar viena populiariai naudojama kankinimo svetainė. Ši svetainė yra neoficialus dabar nebegyvų YTS ir YIFY grupių įpėdinis. Svetainėje pateikiamas gausus filmų sąrašas, įskaitant klasiką ir naujausius leidimus. Dėl savo minimalistinio dizaino ir draugiškos vartotojo sąsajos svetainė puikiai tinka vartotojams su ribotu pralaidumu.

Svetainė yra vieta, kur galima rasti filmų. Net iš YTS atsisiųstų filmų torrentai yra nesunkūs vartotojo pralaidumui, taigi tampa mėgstamiausi filmų entuziastų. YTS turi didelę vartotojų bazę, kuri padeda „BitTorrent“ protokolui veikti efektyviau ir efektyviau.

3. 1337x

Svetainė – https://1337x.to/

geriausi torrent svetainesTrečioji populiariausia „torrent“ svetainė 2023 m., Remiantis naujienų tinklaraščiu „TorrentFreak“, buvo 1337x. Svetainėje yra paprasta vartotojo sąsaja su kiekvieno katalogo tvarkymo keliu. Kiekvieną valandą į svetainę įkeliamas naujas turinys, todėl svetainė yra viena iš dažniausiai naudojamų „torrent“ atsisiuntimo svetainių. Šioje svetainėje ne tik pateikiama puiki filmų, televizijos laidų, garso, vaizdo įrašų, žaidimų, programinės įrangos ir dainų kolekcija, bet ji taip pat gali padėti vartotojui rasti tai, ko jie ieško.

1337x buvo atlikti didžiuliai pakeitimai, kurie padėjo patobulinti kai kurias saugos funkcijas, kad vartotojams būtų lengviau prieiti, o tai taip pat padėjo pagerinti sąsają. Todėl tai yra trečiasis pasirinkimas, kai norime rasti torrentus internete, tuo pačiu gerai derindami organizuotą sąsają su daugybe torrentų..

4. RARBGAS

Svetainė – http://rarbg.to/

RARBG, rasta 2008 m., Yra dar viena „torrent“ atsisiuntimo svetainė, kuri pradėjo veikti kaip bulgarų sekimo priemonė, dabar padedanti vartotojams palengvinti dalijimąsi tarpusavyje failais per „BitTorrent“ protokolą. Tinklalapyje taip pat galima atsisiųsti „torrent“ failus, taip pat palaikyti magnetų nuorodas. Jis turi tūkstančius aktyvių vartotojų ir teikia daug sėklų. Galite rasti tiek senų, tiek naujų torrentų, todėl RARBG yra viena iš labiausiai mėgstamų torrent svetainių, skirtų dainoms, žaidimams, programinei įrangai, filmams, vaizdo įrašams ir garso failams..

RARBG nuolat atnaujina ir prideda naujų torrentų savo svetainėje. Didelis interneto srautas padėjo svetainei užimti vietą daugelio šalių, tokių kaip Bulgarija, Danija, Jungtinė Karalystė ir Portugalija, blokų sąraše. Taigi, norėdami naudoti RARBG, pirmiausia turėsite naudoti VPN.

5. Nyaa.si

Svetainė – https://nyaa.si/

geriausios kankinančios svetainėsNyaa yra kinų prisikėlimas anime anksčiau žinomos anime torrent svetainės Nyaa. „Nyaa“ uždaryta 2023 m., Atverdama kelią „Nyaa“. Svetainėje yra visų rūšių anime vaizdo įrašų ir garso įrašų, kuriuos galima lengvai pasiekti naudojantis patogia svetainės sąsaja. Svetainėje palaikoma tiek kinų, tiek angliškai kalbančių vartotojų.

6. „Torrentz2“

Nuoroda – https://torrentz2.eu/

„Torrentz2.eu“ yra nemokama, greita ir galinga meta paieškos sistema, apjungianti daugybės paieškos sistemų rezultatus. Jame yra paprasta ir lengvai naudojama sąsaja su didele torrentų biblioteka, kurioje yra daugiau nei 61 mln. Torrentų. „Torrentz2“ buvo paleista kaip originalios „Torrentz.EU“ svetainės stendas. Dabar svetainė išlaiko žemą profilį.

Tai vis dar apima kai kurias originalios „Torrentz“ svetainės savybes. „Torrentz2“ yra vienas iš geriausių ir patikimiausių stebėjimo priemonių, kurias galima rasti internete.

7. EZTV

URL adresas: https://eztv.io/

populiariausių torrentų svetainėsJei praleidote kurį laiką kankinančiame pasaulyje, turbūt jau esate girdėję apie EZTV. Tai torrent tiekėjas, kuris buvo matomas beveik visose pagrindinėse kankinančių svetainėse. Dabar jie turi savo svetainę.

EZTV yra viena iš retų torrentų svetainių, skirtų tik TV laidoms. Rasite beveik kiekvieną TV laidos torrentą, kurį galima atsisiųsti šioje svetainėje. Tai palaiko tiesioginį ir magnetuotą atsisiuntimą.

Nors jie turi gerą laidų kolekciją, sėjamųjų nėra daug, net ir naujausių epizodų. Be to, jie ne visada gali turėti 1080p vaizdo įrašus. Dauguma jų torrentų yra apriboti iki 720p.

8. „LimeTorrents“

Svetainės nuoroda – https://www.limetorrents.info/

geriausios kankinimosi svetainėsRemiantis vartotojų atsiliepimais, šioje svetainėje yra viena didžiausių torrent duomenų bazių internete. Vartotojai gali lengvai nustatyti, ar torrentą verta atsisiųsti. „LimeTorrents“ siūlo patogią sąsają su torrentų, kuriuos teikia didesni ir geresni stebėjimo įrenginiai, teikėjais. Svetainėje pateiktas vidinių sąrašų sąrašas, pagal kurį vartotojas gali peržiūrėti torrento pridėjimo datą, jo dydį, sėjamąją ir kiekvieno torrento sveikatos matuoklį..

Norėdami sužinoti daugiau apie torrent failą, vartotojai gali patekti į išsamų kiekvieno torrento informacijos puslapį. Senų torrentų šioje svetainėje dažniausiai nėra, todėl svetainę galima naudoti kaip atsarginę torrentų atsisiuntimo parinktį. „LimeTorrents.cc“ operatorius taip pat palaiko „torrent“ svetainės „iTorrents“ talpyklą. Šį „torrent“ talpyklą naudoja įvairūs kiti „torrent“ paieškos varikliai.

9. „Torrent“ atsisiuntimai

Apsilankykite svetainėje – https://www.torrentdownloads.me/

torrent parsisiųstiDidžiulė duomenų bazė ir turinys kartu su nesudėtinga, tačiau išsami sąsaja leidžia „Torrent“ atsisiuntimus pasirinkti. Svetainėje yra įvairių kategorijų, iš kurių reikia atsisiųsti, ir tai yra geras pasirinkimas torrentų atsisiuntimui. Svetainėje suteikiama galimybė komentuoti ir vertinti torrent failus. Komentarai ir įvertinimai padeda sumažinti netikrų failų buvimą svetainėje.

„Torrent“ atsisiuntimų paieškos juostoje yra išplėstinės paieškos parinktis. Išplėstinės paieškos funkcija leidžia vartotojams susiaurinti paieškos rezultatus pagal kategoriją, teikėją ir būseną. Čia galite rasti informacijos apie konkrečią torrent nuorodą, įskaitant įkėlėjo pavadinimą, įkėlimo datą, platintoją, failo dydį, sėklų skaičių ir nuorodos būklę. Ši informacija leidžia jums nustatyti bendrą torrent nuorodos autentiškumą.

10. KATCR.CO

URL – https://katcr.co/

KATCR yra oficiali „kickass“ torrent atsisiuntimo svetainė. Svetainėje yra įvairių torrentų, skirtų atsisiųsti filmus, televiziją, žaidimus, muziką ir dar daugiau. Naujausi torrentai reguliariai atnaujinami į duomenų bazę. Yra daug tinklalapio veidrodžių, tačiau tai yra oficialioji svetainė, kuri suteikia paprastą ir lengvą prieigą prie visų jūsų kankinančių poreikių..

Svetainėje KATCR yra labai paprasta sąsaja su viena paieškos juosta ir kategorijomis, kurias norėtumėte pasirinkti. Svetainė yra tiesiai į priekį, ja lengva naudotis, o vartotojai gali lengvai rasti jų ieškomus srautus. Tinklalapyje yra net prisijungimo parinktis pirmajame puslapyje.

11. „Zooqle“

Svetainės nuoroda – https://zooqle.com/

„Zooqle“ yra įspūdinga duomenų bazė, kurią sudaro daugiau nei 3,5 mln. Svetainėje yra įvairių garso, vaizdo įrašų, žaidimų ir programinės įrangos torrentų. Ši svetainė išpopuliarėjo tik neseniai, nes jos duomenų bazėje yra 37 000 filmų ir daugiau nei 600 televizijos laidų.

Svetainės sąsaja yra paprasta, tačiau ja lengva naudotis. Svetainėje yra ištikima gerbėjų bazė, kuri naudoja „torrent“ svetainę, kad galėtų nuolat atsisiųsti torrentus. Svetainė gana ilgai išliko po radaru. Tačiau augant vartotojų bazei svetainėje, tikimasi, kad Zooqle dar labiau augs.

12. Torrentai.io

Svetainė – https://torrents.io/

Nepaisant tūkstančių skirtingų „torrent“ svetainių pasiekiamumo internete, „Torrents.io“ mėgavosi didžiuliu srauto srautu, nes vartotojai apsilankė svetainėje, norėdami atsisiųsti tūkstančius torrentų. Svetainėje yra didžiulė torrentų duomenų bazė, kurią galima lengvai atsisiųsti naudojant paprastą svetainės vartotojo sąsają. „Torrents.io“ yra meta paieškos sistema, galinti susieti torrent failus ir magneto nuorodas iš kitų torrent svetainių.

Čia galite rasti informacijos apie konkrečią torrent nuorodą, įskaitant įkėlėjo pavadinimą, įkėlimo datą, platintoją, failo dydį, sėklų skaičių ir nuorodos būklę. Ši informacija leidžia jums nustatyti bendrą torrent nuorodos autentiškumą.

13. „Torrent“ galaktika

Apsilankykite – https://torrentgalaxy.org/

„Torrent Galaxy“ yra dar viena „torrent“ parsisiunčiama svetainė, kuri gali padėti rasti jūsų ieškomą torrentą. „Torrent Galaxy“, turinti greitą ir įvairią duomenų bazę, turi daugybę kategorijų, iš kurių galite atsisiųsti. Svetainėje yra anime, knygų, žaidimų, filmų, dainų, programų, filmų, dokumentinių filmų, televizijos laidų, sporto laidų ir dar daugiau. Vartotojo sąsaja yra švarus, patogus vartotojui išdėstymas, kuris padeda vartotojui atsisiųsti geriausią turimą torrentą.

14. ETTV torrentai

Svetainė – https://www.ettv.tv/home/

ETTV torrentai yra viena iš nedaugelio kankinančių svetainių, turinčių didžiulę televizijos epizodų duomenų bazę. Vartotojai gali lengvai rasti naujausias televizijos laidas „ETTV Torrents“ ir jas atsisiųsti. „ETTV Torrent“ taip pat yra geriausia „torrent“ svetainė filmams, knygoms, programinei įrangai ir garso įrašams atsisiųsti.

Svetainėje yra paprasta naudoti sąsaja, kuri yra gana paprasta. Vartotojai gali lengvai ieškoti norimų torrentų, o svetainė lengvai nugręžia savo didžiulę duomenų bazę. Tinklalapyje rodoma daugybė pasirodymų įvairiomis kalbomis, todėl patrauklūs daug didesnei auditorijai nei kitos kankinančios svetainės.

15. „Torlock“

Svetainė – https://www.torlock2.com/

Viena iš retų svetainių, tačiau viena populiariausių internete kankinančių svetainių yra „Torlock“. Svetainėje yra didžiulė patikrintų torrentų duomenų bazė. Svetainėje dažniausiai pateikiami muzikos, anime ir el. Knygų torrentai. Svetainės sąsaja yra švari, patogi vartotojui ir atnaujinama kiekvienam naujam torrent leidimui. „Torlock“ yra ne tik didelė patikrintų torrentų duomenų bazė, bet ir moka vartotojams už bet kokią suklastotų torrentų nuorodą.

Tinklalapis teigia turįs daugiau nei penkis milijonus patikrintų torrentų. Tinklalapyje pateiktas net populiariausių „torrent“ atsisiuntimų sąrašas. Didžiąją „Torlock“ turinio dalį sunku rasti bet kurioje kitoje „torrent“ svetainėje, todėl „Torlock“ verčiasi stotelėje bet kokiam torrentui..

16. „Torrentfunk“

Svetainės nuoroda – http://www.torrentfunk.com/

Kita populiari torrentų atsisiuntimo svetainė yra „Torrentfunk“. Svetainėje yra ne tik nemaža torrentų iš viso interneto duomenų bazė, bet ir patikrinimo būsenos indikatorius. Patvirtinimo būsena leidžia vartotojams filtruoti netikras nuorodas ir pasirinkti tinkamiausią jų naudojimui. Be patvirtinimo būsenos, „Torrentfunk“ yra ir vienas pažangiausių vartotojų apžvalgų skyrių. Skyriuje vartotojams leidžiama skaityti ir paskelbti komentarus apie mėgstamas nuorodas.

Tinklalapyje yra net data, kada buvo pridėta torrent nuoroda, įkėlėjo pavadinimas, sėklų skaičius ir sėklos sveikata. Apskritai svetainė yra paketas kiekvienam, ieškančiam vienos vietos, kur rasti visą savo mėgstamą muziką, filmus, programinę įrangą ar žaidimus.

17. ETTV torrentai

URL adresas: https://ettvtorrents.com/

Tai dar viena torrentinė svetainė, skirta TV laidoms. Jei norite atsisiųsti filmų, turėsite išbandyti vieną iš kitų variantų šiame geriausių „Torrent“ svetainių sąraše.

Šioje svetainėje rasite daug populiarių TV laidų ir epizodų. Tačiau galbūt ji neseniai neišleido epizodų. Paprastai prireikia kelių savaičių, kol epizodai bus prieinami po jų išleidimo.

ETTV taip pat buvo žinomas vardas kankinančių pasaulyje. Jų torrentai yra ir kitose torrent svetainėse.

Deja, jie taip pat nesiūlo daug 1080p atsisiuntimų. Laimei, yra galimybė atsisiųsti magnetą, kuris šiek tiek palengvina procesą.

18. BTDigg

Nuoroda – https://btdig.com/

„BTDigg“, paleista 2011 m. Sausio mėn., Yra pirmoji „BitTorrent“ DHT paieškos sistema. „BTDigg“ nesiremia jokiais „torrent“ failais, o remiasi „BitTorrent“ DHT naudojimu ieškant naujų failų. Svetainėje yra paprasta retro sąsaja, suteikianti vartotojams galimybę ieškoti viso teksto teksto per aktyviąsias torrentus per internetinę sąsają. „BTDigg“ renka torrent metaduomenis ir analizuoja DHT tinklą. Pagrindinis „BTDigg“ naudojimo pranašumas yra tas, kad jame nėra jokių torentų ir nesaugomas joks turinys. „BTDigg“ internetinė paieška palaiko užklausas keliomis Azijos ir Europos kalbomis. Viskas, ką galite pamatyti jo pagrindiniame puslapyje, yra paieškos laukelis. „BTDigg“ paieškos rezultatuose pateikiama išsami informacija apie torrentus.

19. „iDope“

Nuoroda – https://idope.se/

„iDope“ yra tinkama galimybė gauti prieigą prie filmų ir laidų. Nors šioje svetainėje nėra tiek daug sėjamųjų, kiek populiariausių torrent svetainių šiame sąraše, ji vis tiek atsisiunčiama pakankamai greitai. Tai atitinka daugelio patikimų „torrenter“ atsisiuntimo parinktis.

Magnetinis atsisiuntimas užtikrina, kad turinį galėtumėte pradėti atsisiųsti tiesiogiai, prieš tai neatsisiųsdami torrent failo.

Čia galite nerasti daug 1080p kokybės vaizdo įrašų. Tačiau jei ieškote mažo vaizdo įrašo 720p vaizdo įrašų, yra daugybė variantų.

20. Monova

Svetainės nuoroda – https://monova.org/

Puiki kankinanti svetainė „Monovo“ turi švarią ir gražią sąsają, tuo pačiu leisdama vartotojams prieiti prie tūkstančių torrentų internete. Tačiau svetainėje yra daugybė skelbimų, kurie gali sukelti problemų, tačiau ši svetainė yra gera vieta atsisiųsti torrentus. Vartotojai netgi gali registruotis svetainėje ir įkelti savo torrent failus. Svetainėje yra daugybė kategorijų, iš kurių galite pasirinkti, taigi svetainė tampa gera kankinančia galimybe.

21. Sky Sky

Nuoroda – https://www.skytorrents.to/

Kita svarbi mūsų sąrašo svetainė yra „Sky Torrents“. Šioje „torrent“ atsisiunčiamoje svetainėje yra didžiulė duomenų bazė ir švari bei suprantama sąsaja, nebombarduojant vartotojų reklamomis. „Sky Torrents“ yra mėgstamas visų, kurie nori mėgautis maksimaliu privatumu ir minimalistiniu stebėjimu. Tai netgi priima aukas iš vartotojų kriptovaliutų, tokių kaip bitcoin ar ethereum, pavidalu. Anot svetainės, „Sky Torrents“ rodyklėje yra 21, 841, 003 torrentai, todėl duomenų bazė yra gana didelė..

22. „YourBittorrent“

Svetainė – https://yourbittorrent.com/

„YourBittorrent“ yra dar viena liūdnai pagarsėjusių torrentų duomenų bazė mūsų sąraše. Tinklalapis turi prieštaringą istoriją. Iš pradžių svetainė buvo įkurta 2003 m. Ir buvo sukurta bendradarbiaujant dviem partneriams. Galiausiai įkūrėjas dėl nežinomų priežasčių turėjo uždaryti originalią svetainę.

2009 m. Atnaujinta panaši svetainė, pavadinta „YourBittorrent“. Svetainėje yra paprasta sąsaja, kuria lengvai gali naudotis visi. Sąsaja paprasta naudotis ir gana paprasta. Nuorodos dažniausiai tikrinamos ir parodo datą, kai nuoroda buvo įtraukta į svetainę. Svetainėje yra daugiau nei milijonas torrent nuorodų, ir šis skaičius sparčiai auga kiekvieną dieną. Dėl savo populiarumo svetainė yra uždrausta Portugalijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

23. „BitPort“

Nuoroda- https://bitport.io/

„BitPort“ yra nemokama kankinamoji svetainė. Reiškia, tai leidžia ribotą nemokamą parsisiuntimą. Galite įsigyti prenumeratos planą, kad padidintumėte pralaidumą ir papildomas funkcijas.

Norėdami pradėti naudotis paslauga, turite sukurti sąskaitą „BitPort“. Nemokamas planas leidžia laikyti iki 1 GB debesies saugyklų, turi tik 1 atsisiuntimo angą ir riboja jus iki 1 torrent per dieną. Atsisiuntimo greitis negarantuojamas. Be to, jis neteikia jokio saugumo, nes yra tik prieiga prie HTTP ir nėra antivirusinės kontrolės.

Mokami planai prasideda nuo 5 USD per mėnesį ir 30 GB saugykla debesyje. Naudodami mokamus planus, gausite daugiau laiko tarpsnių, didesnį atsisiuntimo greitį, neribotą kiekį torrentų ir daugiau saugumo.

„Bitport“ taip pat turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

24. Toorgle

Svetainė – http://www.toorgle.com/

„Toorgle“ yra meta paieškos sistema, nukreipianti į daugiau nei keturis šimtus „torrent“ svetainių. Ši svetainė suteikia lengvą prieigą prie „torrent“ svetainių ir jų duomenų bazių iš viso interneto. „Toorgle“ yra „Firefox“ paieškos juosta ir „Facebook“ papildinys, todėl tinklalapį lengva naudoti ir pasiekti jį iš naršyklės. Tai taip pat informuoja vartotojus apie torrent saito būklę, atsisiuntimo greitį ir atsisiuntimų skaičių.

25. „DirtyTorrents“

Nuoroda – https://dirtytorrents.com

Nešvarūs torrentai yra vieta, kur galite atsisiųsti laidas, filmus, garso įrašą, programas, žaidimus ir dar daugiau. Tai panašiai kaip torrentų paieškos sistema. Tai rodo torrentus iš tokių populiarių svetainių kaip „The Pirate Bay“, „LimeTorrents“, „1337x“, „Torlock“ ir dar daugiau. Šios svetainės jau yra mūsų sąraše.

Turėdami daugybę sėjamųjų, tinkamą atsisiuntimo greitį ir daugybę patikrintų torrentų, „Dirty Torrents“ lengvai patenka į mūsų geriausių torrentų svetainių sąrašą..

Minimali šios svetainės sąsaja leidžia lengvai pradėti naudotis. Galite naršyti turinį pagal kategorijas arba tiesiog įveskite raktinius žodžius, kad rastumėte tai, ko ieškote.

Išvada

Jei kada nors pritrūksite galimybių patekti į „torrent“ atsisiuntimo svetaines, visada galite apsilankyti „FireStickTricks.com“, kad pamatytumėte tas, kurios šiuo metu veikia ir veikia. Mes sukūrėme sąrašą ir įvertinome geriausias „torrent“ svetaines, kad visada galėtumėte atsisiųsti geriausius „torrent“ failus.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me