8 En İyi Şov Kutusu Alternatifleri (2020)

>

İşte listemiz En iyi Showbox alternatifleri. Bu listeyi derlemek zorunda kaldım çünkü Showbox kısa bir süre önce tamamen kapatıldı. Showbox APK, filmler ve TV şovları için en yaygın kullanılan akış uygulamalarından biriydi. FireStick kullanıcıları arasında da çok popülerdi. Dan beri Showbox çalışmıyor artık onun yerini almak sadece mantıklı.

Çok uzun zaman önce en iyi Teraryum TV Alternatiflerini yayınladığım için çok zor değildi. Showbox ve Teraryum TV çok benzerdi. Dolayısıyla alternatifleri de çok farklı değil. Partiden en iyisini seçtim. Bunlardan birini (veya daha fazlasını) uygun bir Showbox alternatifi olarak bulacağınızdan eminim. Bir göz at!

Showbox Alternatifleri

Showbox burada alternatif olarak listelenen uygulamaların tümü test edildi ve şu anda en popüler olanlar arasında. Showbox kadar iyi ya da daha iyisi. Showbox uzaktan uyumlu değildi ve FireStick'inizdeki Fare Değiştirme uygulamasıyla en iyi sonucu verdi. Bu biraz güçlüktü. Neyse ki, bu Showbox değişikliklerinin hiçbiri ek bir uygulama yüklemenizi gerektirmiyor. Onları yükleyin ve hepsi kullanılacak şekilde ayarlandı.

en iyi showbox alternatifleri

Dikkat: Devam etmeden önce okuyun

Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ve İSS'ler kullanıcılarının çevrimiçi etkinliklerini izliyor. Cihazınızda telif hakkıyla korunan içerik akışı yayınlanırsa ciddi sorun yaşayabilirsiniz. Şu anda IP'niz herkes tarafından görülebilir. Film izleme deneyiminizin kötü bir şekilde değişmemesi için iyi bir VPN almanızı ve kimliğinizi gizlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

kullanırım ExpressVPN Bu, endüstrideki en hızlı ve en güvenli VPN'dir. Amazon Fire TV Stick dahil herhangi bir cihaza kurmak çok kolaydır. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Hizmetlerinden hoşlanmıyorsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz. ExpressVPN'in ayrıca, 3 ay ücretsiz kazanın ve yıllık planınızda% 49 tasarruf edin.

  • FireStick / Fire TV'ye VPN nasıl kurulur
  • Diğer akış cihazlarına VPN nasıl kurulur

1. Sinema APK (HD Filmler)

Terrarium TV düştüğünde bu uygulama hakkında çok şey duymaya başladım ve şimdi, film ve şovlar için en iyi uygulamalardan biri olduğuna ikna oldum. Cinema APK, FireStick, FireStick 4K ve Fire TV cihazlarınızda sorunsuz çalışan bir Android uygulamasıdır. Uygulama zahmetsiz etkileşime izin veren yüzde yüz uzaktan uyumludur.

Sinema APK, çok sayıda film ve TV şovu koleksiyonuna sahiptir. İçerik o kadar düzenli olarak güncellenir ki bazen yeni içeriği yayınlanmasından birkaç dakika sonra bulurum. Uygulama onlarca çalışma bağlantısı bulan üst sınıf sıyırıcılar kullanır. Akışların kalitesi iyi ve Real-Debrid ile oturum açtığınızda daha iyi oluyor.

Düzenli, kullanımı kolay bir arayüz ve inanılmaz bir içerik kütüphanesi ile Sinema APK kesinlikle en iyi ShowBox alternatiflerinden biridir.

FireStick'te Cinema APK nasıl kurulur

2. Titanyum TV

showbox alternatifiTitanyum TV yaygın olarak Teraryum TV'nin bir klonu olarak kabul edilir ve anlaşılabilir bir şekilde her ikisi de çarpıcı derecede ortak özellikleri paylaşır. Aslında, her ikisi de neredeyse tamamen aynıdır. Titanium TV'yi FireStick'e yükleyin ve neden bahsettiğimi bileceksiniz (daha önce Terrarium TV kullandıysanız). Showbox artık bitti, Titanium TV'nin ShowBox uygulamasına mükemmel bir alternatif olduğunu söyleyebilirim.

Titanyum TV'nin de geniş bir film ve TV şovları kataloğu var. Son çıkan filmlerden en yeni bölümlere kadar hepsini burada bulabilirsiniz. Bu uygulamanın sunduğu video oynatma kalitesinden de etkilendim. Oynatmayı seçmek için birçok akış var. Ve tıpkı Sinema APK gibi, Titanyum TV daha da şaşırtıcı bir izleme deneyimi için Gerçek Debrid ile oturum açmanıza izin verir.

Titanium TV uzaktan uyumlu olduğundan, FireStick ve diğer Fire TV cihazlarında herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Showbox gibi uygulamalar arıyorsanız, Titanium TV denemelisiniz.

FireStick'e Titanyum TV nasıl kurulur

3. catmouse APK

Yeni isteğe bağlı akış uygulamaları neredeyse her gün yayınlanıyor. Görünürlüğü kazanan sadece bir avuç var. CatMouse APK, bu listedeki diğer uygulamalara kıyasla nispeten yenidir. Ancak, zaten varlığını oldukça empatik bir şekilde hissettirdi.

CatMouse etkileyici bir dizi film ve TV şovuna sahiptir. Koleksiyon ayrıca yeni bir film veya kısa süre önce yayınlanan bir bölüm olduğunda düzenli güncellemeler alır. Başka bir deyişle, uygulama eğlence sıkıntısı olmadığından emin olur.

Beni daha da etkileyen şey, CatMouse'un çok çeşitli çevrimiçi kaynaklardan akış bağlantılarını ne kadar hızlı aldığıdır. Ama bu değil. Ayrıca yüksek kaliteli bağlantılar sağlar. Sıklıkla birkaç 1080p çalışma bağlantısı görüyorum.

Gerçek Debrid ve Trakt entegrasyonu gibi özelliklerle akış deneyiminizi çok daha yüksekte artırabilirsiniz.

Uygulama yüzde yüz uzaktan dostudur ve FireStick'te sorunsuz çalışır. Gerçekten alabileceğiniz harika bir Showbox alternatifidir..

FireMick'e CatMouse'u yükleyin

4. UnlockMyTV

Şimdi, bu en sevdiğiniz filmleri ve bölümleri yayınlamak istediğiniz bir başka inanılmaz talep üzerine uygulama. UnlockMyTV, düzenli güncellemeler de alan kapsamlı bir medya kütüphanesine sahiptir. Uygulama, izleme zevkleriniz için yüzlerce saat kesintisiz eğlence sunuyor.

CatMouse gibi UnlockMyTV de Showbox için en iyi alternatifler listemizdeki diğer uygulamalardan daha yenidir. Yine de, birinci sınıf performansı nedeniyle burada yolunu bulmayı başardı. Bu hafif uygulama, sorunsuz gezinme sağlar, akış bağlantılarını hızlı bir şekilde getirir ve hızlı oynatmaya izin verir. Tabii ki, unutmamak için, 1080p çözünürlüğe kadar akan yüksek kaliteli akışları alır.

Bu zengin özellikli uygulama, Gerçek Debrid ve Trakt hesaplarınızı entegre etmenizi sağlar. Sonuçta, Showbox eksikse, UnlockMyTV'yi deneyin. Hoşuna gideceğinden eminim.

FireStick'e UnlockMyTV'yi yükleyin

5. Kodi

en iyi showbox alternatifleriKodi, bu tür herhangi bir uygulamayı hemen hemen her zaman kolayca değiştirebilen bir medya uygulamasıdır. Bu uygulama filmler, şovlar, canlı TV, spor ve ne olursa olsun büyük bir dünyaya erişim sağlar. Tek yapmanız gereken Kodi eklentilerini yüklemek ve başlamak.

Kodi'nin en büyük avantajlarından biri, herhangi bir tek uygulama geliştiricisine bağımlı olmamasıdır. Bu açık kaynaklı platform muazzam bir gönüllü topluluğu tarafından geliştirilmiştir. Bu araç sürekli olarak izlenir ve güncellenir. Söylediğim gibi, Kodi'yi kullanmaya başlamak için tek ihtiyacınız olan video eklentileri ve ücretsiz olarak onlarca tane var.

Kodi, Showbox'a en iyi alternatiflerden biridir. Benzer uygulamalardan biri olmayabilir, ancak harika bir Showbox'ın değiştirildiğinden emin olabilirsiniz. FireStick'inize 5 dakika içinde kurabilirsiniz. Aslında, Android, Windows, Mac, iOS ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli cihazlarda desteklenir.

Kodi ile bir FireStick nasıl jailbreak yapılır?

Kodi Nasıl Kullanılır - Başlangıç ​​Kılavuzu

6. TeaTV

firestick için teatv

Teraryum TV kapatıldığında, TeaTV bir süredir etrafta olmasına rağmen aniden öne çıktı. Şimdi Showbox da kayboldu, TeaTV'yi denememeniz için hiçbir neden göremiyorum. Biz Teraryum TV en iyi alternatiflerinden biri olarak listelenen bu app var. Kullanın ve neden bu üstteki Showbox alternatifleri listesinde burada bir boşluk bıraktığını bileceksiniz..

Çoğu isteğe bağlı uygulama gibi, burada da çok sayıda film ve TV şovu başlığı bulacaksınız. Ayrıca, web'den en iyi bağlantıları almanızı sağlayan sıyırıcılarından da oldukça memnunum. Oynatma hızı Cinema APK ve Titanium TV'de gördüğüm kadar hızlı değil, ancak video kalitesi tamamen kabul edilebilir. TeaTV genellikle 720p ve SD bağlantıları çeker, ancak bazen 1080 de alırsınız. Yine, Real-Debrid ile daha yüksek kaliteli akışlar bekleyebilirsiniz.

FireStick'e TeaTV nasıl kurulur

7. CyberFlix TV

CyberFlix TV, Showbox'a uygun alternatifler arıyorsanız denemek istediğiniz başka bir uygulamadır. Daha çok Titanyum TV'ye benziyor ve aynı zamanda Teraryum TV klonu olarak kabul ediliyor. CyberFlix TV'nin arayüzü, düzeni ve organizasyonu hemen hemen aynı.

CyberFlix TV'yi seviyorum, çünkü tüm temel bilgileri doğru şekilde karşılıyor. Uygulamanın zamanında güncellenen büyük bir medya kataloğu var. Akış için her zaman en son filmleri ve şovları bulacaksınız. Tıpkı bu listedeki diğerleri gibi, CyberFlix TV birden fazla bağlantı getirir ve size yüksek kaliteli oynatma bulmak için yeterli seçenek sunar. Kullanımı kolay bir FireStick uzaktan dostu bir uygulama. Hafif ve hızlı.

FireStick'e CyberFlix TV nasıl kurulur

8. TVZion

TVZion gerçekten ShowBox'a en büyük alternatif değil ama sanırım zaten çok fazla seçeneğimiz yok. Uygulamanın kötü olduğunu söylemiyorum. Aslında, oldukça iyi. Sağlam bir içerik kütüphanesi ve temiz bir arayüz ile TVZion, iyi bir eğlence deneyimi sunar. Ancak, bu listedeki diğerleri kadar iyi değil, özellikle de Sinema APK ve Titanyum TV ile karşılaştırırsanız.

Bununla birlikte, bu uygulamayı yükleyin ve tüm trend ve popüler oyunları doğrudan ana ekranda bulacaksınız. Üstteki menüden filmler ve TV şovları arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. TVZion uzaktan dosttur ve bu nedenle FireStick cihazlarınızda gezinme sorunsuz olur. Android kutularında da harika çalışıyor.

TVZion ile 500 saatlik oynatma sınırı vardır. Bununla birlikte, bu uygulama tarafından önerilen Google Play Store'dan bir uygulama yüklediğinizde 1000 saat daha alabilirsiniz. FireStick Play Store'u desteklemediğinden, bu hile üzerinde çalışmaz. Geçici çözüm, saatler dolduğunda uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemektir.

TVZion'u Fire Stick'e nasıl kurarım

Showbox Alternatiflerini Güvenle Kullanma

Şimdi Showbox APK yerine kullanabileceğiniz birkaç seçeneğiniz olduğundan, yayınladığınız her şeyin İSS'niz ve Hükümetiniz tarafından görülebileceği konusunda sizi uyarmak istiyorum. Bu, ücretsiz içerik akışı (filmler, TV şovları) sizi yasal sorunlara sokabileceğiniz anlamına gelir.

Neyse ki, tüm akış etkinliklerinizi İSS'nizden ve Hükümetten gizli tutmanın kusursuz bir yolu var. Tek ihtiyacınız olan iyi bir VPN. VPN, Çevrimiçi Gözetleme, ISS azaltma ve içerik coğrafi kısıtlamalarını atlamanıza yardımcı olur.

Şahsen kullanıyorum ve tavsiye ediyorum ExpressVPN, en hızlı ve en güvenli VPN. Ayrıca, Fire TV / Stick'e veya Windows PC, Mac, Android veya iPhone gibi diğer cihazlara kurulumu çok kolaydır.

Telif hakkı yasalarının ihlalini teşvik etmiyoruz. Ancak, yanlışlıkla gayri meşru bir kaynaktan içerik akışı yaparsanız ne olur? Yasal ve yasadışı bir kaynak arasındaki farkı söylemek her zaman kolay değildir.

Bu nedenle, bu uygulamaları kullanmaya başlamadan önce, akış etkinliklerinizi meraklı gözlerden gizlemek için ExpressVPN'in nasıl kullanılacağını görelim.

Aşama 1: ExpressVPN'e abone olun BURAYA. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Yani, ilk 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz ve performanstan memnun değilseniz (ki bu pek olası değildir), tam bir geri ödeme isteyebilirsiniz.

Adım 2: Tıklayın BURAYA uygulamasını ExpressVPN uygulamasını indirip yüklemek için.

Aşama 3: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. Sektördeki en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız artık güvende.

kodi için expressvpn bağlamak

Karar

Bu, en iyi Showbox alternatifleri listemiz. Showbox kullanıyorsanız, bu seçenekleri beğeneceğinizden eminim. Onlar hemen hemen aynı. Ayrıca her uygulama ile kurulum kılavuzlarına bağlantı sağladım. Bu, seçtiğiniz uygulamayı FireStick cihazınıza hızlı bir şekilde yüklemenize yardımcı olacaktır. Herhangi bir sorunuz varsa veya deneyiminizi bizimle paylaşmak istiyorsanız, aşağıdaki yorumlar bölümünü kullanmaktan çekinmeyin.

İlişkili:

Sinema APK Alternatifleri
Cotomovies Alternatifleri
Putlocker Alternatifleri

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me