Amazon FireStick’e Mobdro Nasıl Kurulur

>

Bu kılavuzda, Mobdro'yu FireStick'e nasıl kuracağınızı göstereceğim. Aynı talimatlar Fire Stick 4K ve Fire TV Cube gibi diğer Amazon Fire TV sürümlerinde de çalışacaktır. Mobdro, dünyanın her yerinden canlı TV kanallarına ücretsiz olarak erişmenizi sağlayan bir IPTV hizmetidir. Kelimenin tam anlamıyla onlarca canlı TV uygulaması indirdim ve kullandım, ancak Mobdro en uzun süre sadık kaldığım tek kişi. FireStick'te (veya herhangi bir Android cihazında) canlı TV izlemeyi seviyorsanız, Mobdro'yu denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

firbdick mobdro nasıl kurulur

Mobdro'nun uydu kanallarının kapsamlı bir kütüphanesi vardır. Haberler, Şovlar, Filmler, Spor, Müzik, Eğitim içeriği ve aklınıza gelebilecek her şeyi izleyebilirsiniz. Bu uygulama iyi desteklenir ve hatalardan ve hatalardan uzak tutmak için düzenli olarak güncellenir.

Bu uygulama ile yaşadım sadece küçük bir zorluk navigasyon ile ilgilidir. Çoğunlukla, uzaktan uyumluyken, kanal listesini açtığınızda soldan sağa ve yukarıdan aşağıya kayar. Bu, işleri biraz rahatsız edici hale getirir. Neyse ki, aradığınız her şeyi bulan etkili bir arama seçeneği var. Sadece içeriğin veya TV kanalının adını yazın, uygulama sizin için büyük medya kütüphanesinde arar. Tek bir yerde izlemek istediğim hemen her kanala erişebilmem ve uygulamanın hızlı olması, neredeyse arabelleğe alınmadan yüksek kalitede videolar yayınlıyor, küçük eksikliğini açıkça gölgede bırakıyor.

FireStick'te Mobdro APK'sını Yükleme Adımları

Mobdro, ücretsiz canlı TV hizmetleri sunmaktadır. Ve bu Amazon Mağazası'nın bir parçası olmadığını tahmin etmeniz için yeterli. Amazon FireStick'inize yüklenecek üçüncü taraf bir uygulama.

FireStick'in güvenlik ayarı, seçeneği etkinleştirmedikçe böyle bir uygulamayı varsayılan olarak indirmenize izin vermez Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar. Yani, bunu nasıl yapabilirsiniz:

 1. Fire Stick'inizi açın ve ana ekrandan seçin Ayarlar üstteki menü çubuğundan seçenek

firbdick mobdro nasıl kurulur

 1. Aşağıdaki menü görüntülendiğinde, sağa kaydırın ve açın Fire TV / Cihazım

mobdro firestick

 1. Şimdi seçin ve tıklayın Geliştirici Seçenekleri

amazon fire tv stick mobdro uygulaması nasıl

 1. Eğer Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar KAPALI, devam edin ve açmak için tıklayın

Firestick'te bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamalar

 1. İstendiğinde, . Bu bir uyarı mesajıdır, ancak endişelenmeyin. Mobdro denenmiş, test edilmiş bir uygulama. Güvenli.

bilinmeyen kaynaklardan uygulamaları aç

Uygulamaları Bilinmeyen kaynaklardan AÇIK hale getirdiğinizde, devam edip Mobdro uygulamasını FireStick'e yükleyebilirsiniz. Bu kolay. Ancak, Mobdro APK'sını web'den indirebilecek bir uygulamaya ihtiyacınız olacak.

FireStick Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ve İSS'ler kullanıcılarının çevrimiçi etkinliklerini izliyor. Fire TV Stick'inizde telif hakkıyla korunan içerik akışı bulunursa ciddi sorun yaşayabilirsiniz. Şu anda IP'niz herkes tarafından görülebilir. Film izleme deneyiminizin kötü bir şekilde değişmemesi için iyi bir FireStick VPN almanızı ve kimliğinizi gizlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

kullanırım ExpressVPN Bu, endüstrideki en hızlı ve en güvenli VPN'dir. Amazon Fire TV Stick dahil herhangi bir cihaza kurmak çok kolaydır. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Hizmetlerinden hoşlanmıyorsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz. ExpressVPN'in ayrıca, 3 ay ücretsiz kazanın ve yıllık planınızda% 49 tasarruf edin.

İşte her zaman bir VPN kullanmanızın nedenleri.


Okuyun: FireStick için En İyi VPN Nasıl Kurulur ve Kullanılır

FireStick birçok şey yapabilir, ancak APK dosyalarını doğrudan web tarayıcılarından indirmenize izin vermez. Silk Browser, FireFox'u denedim, hiçbir şey çalışmıyor.

Sorun değil! FireStick'te uygulamaları yandan yüklemek istiyorsanız, hiçbir şey Downloader Uygulamanın. FireStick, Fire TV veya Fire TV Cube cihazınızı aldığınızda yüklemeniz gereken ilk uygulamalardan biridir..

Downloader, Amazon Store'un bir parçasıdır. Bu nedenle, yüklemekte herhangi bir zorluk çekmemelisiniz. Tek yapmanız gereken Arama ana ekrandan FireStick seçeneği (bu seçenek üstte en soldadır). Uygulamanın adını yazarak Downloader uygulamasını arayın. Ekrandaki talimatları izleyin ve Downloader'ı yükleyin.

Downloader'a sahip olduğunuza göre, Mobdro'yu FireStick'e yükleyelim. İşte adımlar:

 1. Downloader uygulamasını başlatın ve uygulamanın açıldığını göreceksiniz. Ev seçenek (solda) varsayılan olarak seçilidir.
 2. Downloader ana ekranının sağında (ile Ev seçilen), indirmek istediğiniz APK dosyasının kaynak URL'sini girme alanıdır.

Alanı tıklayın, ekran klavyesi açılır.

firestick üzerinde mobdro indir

 1. Ekran klavyesini kullanın ve en son Mobdro APK için aşağıdaki URL'yi girin - https://www.firesticktricks.com/mob

Yazmayı bitirdiğinizde, GİT 

indir Mobdro APK on Firestick

 1. Downloader uygulaması, APK dosyasını indirmeye hemen başlamak için tasarlanmıştır. Bu nedenle, Mobdro APK'sını FireStick'e indirmesi için gereken süreye izin verin. Çok uzun sürmeyecek. Mobdro hafif bir uygulama.

mobdro apk için yangın tv sopa

 1. Mobdro APK indirilir indirilmez, Downloader onu çalıştırır ve uygulamanın kurulumunu başlatır. Şimdi şu istemi görmelisiniz: Sonraki sağ alttaki düğme

mobdro'yu ateşe takmak

 1. Sağ alt kısma gidin ve Sonraki düğmesi olarak değişecektir Yüklemek buton. Tıkla Yüklemek devam etmek için buton

yangın tv mobdro nasıl kurulur

 1. Şimdi FireStick cihazınızın Mobdro'yu kurmasını bekleyin. Genellikle iki dakikadan az sürer.

havai fişek için mobdro

 1. Mobdro FireStick'e yüklendiğinde, aşağıdaki komut istemi size sunulur Uygulama Yüklendi.

Gördüğünüz gibi, altta iki düğme var. Tıklarsan Açık, FireStick'te Mobdro uygulamasını hemen çalıştırabileceksiniz.

Ama şu an istediğimiz bu değil. Tıklayalım Bitti ve Downloader arayüzüne geri dönün. Mobdro APK dosyasını sileceğiz.

Bu APK dosyası, uygulama yüklendikten sonra gerekli değildir. Silme alanı temizleyecektir.

firestick mobdro

 1. Düğmeye bas Sil

haydut apk indir

 1. Düğmeye bas Sil sonunda dosyayı silmek için

mobdro apk firestick silmek

Downloader uygulaması yardımıyla Mobdro'yu FireStick'e başarıyla indirdiniz, yüklediniz. Ayrıca Mobdro APK dosyasını başarıyla sildiniz.

Mobdro Nasıl Güvenli Kullanılır

Mobdro ile yayın yapmaya başlamadan önce, çevrimiçi olarak yayınladığınız her şeyin İSS'niz ve Hükümetiniz tarafından görülebileceği konusunda sizi uyarmak istiyorum. Herhangi bir yasal sorundan kaçınmak için, ExpressVPN gibi iyi bir FireStick VPN kullanmanızı öneririm.

Şahsen sektördeki en hızlı ve en güvenilir VPN olan ExpressVPN'i kullanıyorum. Hizmetten memnun kalmamanız durumunda 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir.

FireStick'te ExpressVPN'i nasıl alacağınızı ve bağlayacağınızı göstereyim.

Aşama 1: ExpressVPN'e abone olun BURAYA. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Yani, ilk 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz ve performanstan memnun değilseniz (ki bu pek olası değildir), tam geri ödeme isteyebilirsiniz.

Adım 2: Fire TV / Stick'inizi AÇIN ve en soldaki "Ara" seçeneğine gidin. Şimdi arama çubuğuna "tırnak işareti" (tırnak işaretleri olmadan) yazın ve arama sonuçlarında göründüğünde ExpressVPN'i seçin

jailbreak yapılmış firestick'e expressvpn yükleyin

Aşama 3: Fire TV / Stick için ExpressVPN uygulamasını yüklemek için “İndir” e tıklayın.

vpn jailbroken firestick olsun

4. Adım: Uygulamayı açın ve ExpressVPN aboneliği satın alırken oluşturduğunuz giriş kimlik bilgilerinizi girin. "Oturum aç" ı tıklayın

firestick giriş expressvpn

Adım 5: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. FireStick için en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız artık güvende.

expressvpn'yi ateş çubuğuna bağlayın

ExpressVPN'i Fire TV / Stick ile kullanma hakkında daha ayrıntılı bilgi de okuyabilirsiniz.

FireStick'te Mobdro için Video Kılavuzu

Fire TV / Stick'te Mobdro'ya Erişim?

FireStick'e herhangi bir uygulama yüklediğinizde, uygulama ana ekranda görünmez. Bunun yerine, adlı uygulama kitaplığınıza gidecektir. Uygulamalarınız & Kanallar ve dibe otur.

Böylece, az önce kurduğunuz FireStick'te Mobdro'ya nasıl erişeceğinizi göstereceğim. Hızlı erişim için FireStick ana ekranına nasıl getireceğinizi de göstereceğim. İşte adımlar:

 1. Uzun basın Ev TV'nizde aşağıdaki ekranı görene kadar FireStick uzaktan kumandanızda düğmesine basın:

Tıklayın Uygulamalar uygulama kitaplığınıza gitmek için bu ekranda

firbdick üzerinde mobdro nasıl kullanılır

 1. Uzaktan kumandanızdaki aşağı gezinme düğmesini kullanarak aşağı kaydırın ve Mobdro uygulama simgesi

mobdro simgesi firestick üzerinde

 1. Açmak için uygulamayı tıklayabilirsiniz.

Uygulamayı FireStick ana ekranına taşımak istiyorsanız, Menü uzaktan kumandadaki düğme (soldaki düğme üç yatay çizgidir).

Sağ alt köşede bir açılır menü görüntülenir.

Tıklayın Öne Taşı uygulamayı ilk sırada, diğer tüm uygulamaların önüne taşımak için.

Uygulamayı belirli bir noktaya yerleştirmek istiyorsanız, Hareket bunun yerine açılır menüde. Uzaktan kumandanızdaki gezinme düğmelerini kullanarak uygulama simgesini istediğiniz yere sürükleyin. Basın seçmek Uygulamayı bırakmak için uzaktan kumandadaki düğme

yangın sopa üzerinde mobdro nasıl kullanılır

Uygulamayı üst satırda taşıyabilir ve ana ekrandan erişebilirsiniz..

Paketleme

Mobdro, Android için FireStick'te de çalışan canlı bir TV uygulamasıdır. Mobdro'yu Fire Stick / Fire TV veya Fire TV Cube'unuza kurun ve sonsuz saatlerce canlı TV'nin keyfini çıkarın. İster ABD'den ister İngiltere'den kanal arıyor olun, hepsini burada bulabilirsiniz. Devam et ve bir şans ver! Ayrıca, Fire Stick'inizi nasıl jailbreak yapabileceğinizi ve Kodi Eklentileri ve Derlemeleri'ni kullanarak tonlarca ücretsiz içeriğe nasıl erişebileceğinizi öğrenin.

İlişkili:

Fire Stick'te Canlı Net TV Kurulumu
Sling TV'yi Fire TV Stick'e Yükleme
Firestick'e Redbox TV nasıl kurulur
Firestick'e Oreo TV nasıl kurulur

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me