En iyi Teraryum TV Alternatifleri (2023)

>

Bu kılavuzda, Fire TV Stick, Android TV Kutusu ve Android akıllı telefonlar için popüler ve en iyi Teraryum TV alternatifleri hakkında konuşacağız. Ayrıca, tüm bu uygulamalar için FireStick kurulum kılavuzlarını bağlayacağım, böylece bunları sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

En popüler ve en güvenilir akış uygulamalarından biri olan Terrarium TV sonunda kapatıldığını duyurdu. Geliştiriciler artık uygulama desteği sağlamayacak. Bu, eğlence ihtiyaçları için yoğun şekilde Terrarium TV’ye güvenen çevrimiçi flamalar topluluğu için üzücü bir haber. Tabii ki, ben bu topluluğun bir parçasıyım. Hayal kırıklığına uğradım.

Yine de yeni bir şey değil. Bir çok popüler uygulama, herhangi bir uyarı yapmadan işten çıkar. Ama devam ediyoruz. Teraryum TV gitmiş olsa bile, FireStick kullanıcıları kuru havada asılı bırakılmamalıdır. Cihazınızda film ve TV şovları yayınlamak için hala birçok seçeneğiniz var.

Önerilen: Bir Fire TV / Stick / Cube kullanıcısıysanız, tonlarca ücretsiz içeriğin keyfini çıkarmak için bir FireStick’i nasıl jailbreak yapacağınızı okuyun.

En İyi Teraryum TV Alternatifleri

Bu yazıda, size Terrarium TV’ye en iyi alternatiflerden bazılarını tanıtacağım. Bu uygulamaları şahsen test ettikten ve kullandıktan sonra öneriyorum. Umarım burada listelediğim bu seçeneklerden birinde Teraryum TV için uygun bir yedek bulacaksınız..

en iyi teraryum tv alternatifleri

1. sinema APK

Daha önce HDMovies olarak bilinen Sinema APK, birkaç aydır piyasada ve şimdi filmleri ve TV şovlarını izlemek için en popüler isteğe bağlı uygulamalardan biri. Teraryum TV bugün tam ihtişamıyla hayatta olsa bile, Sinema APK’sının parası için yayınlanmış olması gerekir. Ben bu app ilk koştu zaman, popüler hale getirme olduğunu biliyordum. Uygulama neredeyse hatasız çalışır, düzinelerce çalışma akışı getirir ve birinci sınıf akış kalitesi sunar.

en iyi teraryum tv alternatifleriTerrarium TV’nin resmi olarak kapatılmasından bu yana bir süre geçti ve hala bunun gibi uygulamalar arıyorsanız, ilk olarak düşünmek istediğiniz Sinema APK’sıdır. Tıpkı Terrarium TV gibi, Sinema APK da kendi içeriğine ev sahipliği yapmayan ve yine de muazzam bir film ve TV şovları kütüphanesine erişmenizi sağlayan bir içerik toplayıcıdır. Akış bağlantılarını birden çok sunucudan alır ve seçip akışa almanız için bunları sıralar.

Uygulama kaliteli bağlantılar alsa da, Real-Debrid hesabınızı onunla entegre ederseniz işler daha da iyi olabilir. Real-Debrid daha fazla Full HD akış ve daha sağlıklı bağlantılar sağlar.

Sinema APK arayüzü minimumda tuttu. Yani, çok görsel bir çekicilik beklemeyin. Ancak, temel işini yapan (film ve şovları izlemenize izin veren) isteğe bağlı bir uygulama arıyorsanız, bu dikkate alınması gereken harika bir seçenektir.

FireStick’te Cinema APK nasıl kurulur

FireStick Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ve İSS’ler kullanıcılarının çevrimiçi etkinliklerini izliyor. Fire TV Stick’inizde telif hakkıyla korunan içerik akışı bulunursa ciddi sorun yaşayabilirsiniz. Şu anda IP’niz herkes tarafından görülebilir. Film izleme deneyiminizin kötü bir şekilde değişmemesi için iyi bir FireStick VPN almanızı ve kimliğinizi gizlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

kullanırım ExpressVPN Bu, endüstrideki en hızlı ve en güvenli VPN’dir. Amazon Fire TV Stick dahil herhangi bir cihaza kurmak çok kolaydır. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir. Hizmetlerinden hoşlanmıyorsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz. ExpressVPN’in ayrıca, 3 ay ücretsiz kazanın ve yıllık planınızda% 49 tasarruf edin.

  FireStick'e Titanyum TV Kurulumu

İşte her zaman bir VPN kullanmanızın nedenleri.


oku:
Fire Stick’te en iyi VPN nasıl kurulur ve kullanılır

2. Titanyum TV

teraryum tv alternatifleriTitanyum TV, çeşitli nedenlerle en iyi Teraryum TV alternatifleri arasında kolayca ikinci sırada yer alıyor. Yeni başlayanlar için bir Terrarium TV klonudur. Terrarium TV’ye benziyor ve çalışıyor. Bu eğlence uygulaması filmleri ve şovları içeren büyük bir kataloğa sahiptir. Beni daha da etkileyen şey, izlemek istediğiniz videolar için web’den kaliteli bağlantıları almasıdır.

Titanium TV, Real Debrid ile entegrasyon sunar. Yani, bir Gerçek Debrid hesabınız varsa, tam HD’de daha iyi akış seçeneklerine sahip olursunuz. Titanium TV’nin FireStick’e kurulumu inanılmaz derecede kolaydır. Ayrıca kullanımı da kolaydır. Teraryum TV’yi veya başka bir uygulamayı kullansanız da kullanmasanız da, Titanium TV’yi dakikalar içinde alacaksınız. Uygulama, FireStick, Fire TV, Fire TV Cube ve hatta Android TV Kutularında daha sorunsuz etkileşime izin veren uzaktan dostudur.

FireStick’e Titanyum TV nasıl kurulur

3. CyberFlix TV

teraryum tv alternatifiTitanyum TV gibi CyberFlix TV de durdurulan Teraryum TV’nin klonudur. Karşılaştırma yaparken, Cyberflix TV ve Titanium TV arasında seçim yapmak için çok az şey vardı. Ancak, Titanyum TV’nin daha kaliteli linkler çektiğini fark ettim. Ancak, fark sadece ara sıradır ve birini diğerinden seçmeye kesin olarak karar vermez.

CyberFlix TV, çoğunlukla filmler ve TV şovları olmak üzere büyük bir isteğe bağlı videolar deposuna sahiptir. İçerik kütüphanesi, yeni sürümlere uyum sağlamak için düzenli olarak güncellenir. Uygulamanın arayüzü, aynı seçeneklere ve menü öğelerine sahip Terrarium TV’lerle aynıdır. Her şey göz önünde bulundurulduğunda, CyberFlix TV, Terrarium TV’nin yerine geçecek.

FireStick’e CyberFlix TV nasıl kurulur

4. catmouse APK

CatMouse, FireStick için son zamanlarda karşılaştığım en etkileyici isteğe bağlı uygulamalardan biridir. Beklediğiniz gibi, bu uygulama geniş bir film ve TV şovları kütüphanesine sahiptir. En son bölümlerden yeni film sürümlerine kadar CatMouse hepinizi alır. Daha da iyisi, kütüphanesinin yeni bölümler ve filmlerle sürekli güncellenmesidir.

Bu uygulama aynı zamanda en kaliteli akış linkleri ton var emin yapar. İzlemek istediğiniz içeriği seçin, 1080p çözünürlüğe kadar çeşitli aktif akışları hizalar. CatMouse ayrıca Gerçek Debrid ile entegrasyona izin verir. Bununla, üstün kaliteli bağlantılarla bile kendinizi şımartabilirsiniz..

Trakt oturum açma özelliği ile CatMouse, akış etkinliklerinizi cihazlar ve platformlar arasında senkronize etmenizi sağlar. Dahili oynatıcıyı kullanmak istemiyorsanız, varsayılan video oynatıcıyı istediğiniz video oynatıcıyla değiştirebilirsiniz. Her şey düşünüldüğünde, CatMouse en iyi Teraryum TV alternatiflerinden biridir.

FireMick’e CatMouse’u yükleyin

5. UnlockMyTV

UnlockMyTV, akış dünyasında kendisini duyuran başka bir isim. Bunu yazarken, uygulama sadece son zamanlarda tanıtıldı. Ancak, zaten ana akım, isteğe bağlı uygulamalardan biri olarak kabul ediliyor; Sinema HD APK, TeaTV, CyberFlix TV ve diğerleri ile aynı ligde.

Büyük film ve şov koleksiyonu, eğlence seçeneklerinin asla bitmemesini sağlar. Eğer bir tıkınırsa, UnlockMyTV sizin için mükemmel bir akış uygulaması. Akış kalitesi söz konusu olduğunda, bu uygulama bu listede bulunan diğer en iyi Teraryum alternatifleri ile eşittir. Çoğu film ve bölüm için düzinelerce yüksek kaliteli akış bulacaksınız. Ayrıca, Gerçek Debrid ile oturum açabilir ve web’deki en iyi akış bağlantılarına erişebilirsiniz.

Trakt oturum açma, yedekleme seçenekleri, tür filtreler ve diğer birçok özellik UnlockMyTV’yi uygun bir eğlence aracı haline getirir. Git ve dene.

FireStick’e UnlockMyTV’yi yükleyin

6. Kodi

Kodi muhtemelen en popüler medya oynatıcıdır. Terrarium TV’nin en büyük yarışmacısı olmuştu. Ancak, ikincisi gittiğinde, Kodi’nin akış dünyasında tartışmasız lider olarak ortaya çıkacağına şüphe yok..

  FireStick'e FreeFlix HQ Kurulumu

teraryum tv alternatifleriTerrarium TV veya diğer Android akış uygulamalarının aksine, Kodi kapatılma veya durma riskinden çok uzaktır. Kodi tek bir geliştiriciye güvenmiyor. Açık kaynaklı bir uygulama ve doğru bilgiye sahip olan herkes bunun için bir akış eklentisi oluşturabilir. Kodi için şovları, filmleri, sporları, canlı TV’leri ve başka şeyleri izlemenize izin veren yüzlerce video eklentisi var. Bir geliştirici eklentisini bırakmaya karar verse bile, diğerleri hizmet vermeye devam edecektir. Dahası, yeni eklentiler ara sıra geliyor.

Bu nedenle, Teraryum TV yakında geçmiş olsa bile, Kodi ile her zaman bir gelecek vardır. Tek yapmanız gereken Kodi’yi FireStick’e veya başka bir uyumlu cihaza kurmak ve başlamaktır. Tabii ki, filmleri, şovları vb. Akış için Kodi eklentilerini almanız gerekir. Ayrıca önceden yüklenmiş birkaç eklentiyle birlikte gelen Kodi yapılarını da yükleyebilirsiniz. Henüz Kodi’yi kullanmadıysanız, denemenizi öneririz. Bir daha asla başka Android akış uygulamasına ihtiyacınız olmayabilir. Sormadan önce Kodi yasal bir uygulamadır ve ayrıca resmi Google Play Store’da listelenir.

Kodi Nasıl Kullanılır – Başlangıç ​​Kılavuzu

7. TeaTV

TeaTV muhtemelen Teraryum TV ile aynı zamanda piyasaya sürüldü. Ancak, açıkça, Terrarium TV ondan daha popüler olmaya devam etti. Ancak, TeaTV Android platformunda yaygın olarak kullanılan bir akış uygulamasıydı. Bir süre önce bu uygulamayı kullanmıştım. Ancak, Terrarium TV ve Kodi’de daha iyi alternatiflerim olduğu için, onu tekrar ziyaret etmek için hiçbir neden bulamadım.

teraryum tv alternatifleriTerrarium Tv’nin kaybolduğunu duyduğumda, seçenekler aramaya başladım ve TeaTV’ye başka bir şans vermenin iyi bir fikir olacağını düşündüm. Hayal kırıklığına uğradım ve söyleyebileceğim en az şey bu. TeaTV’nin her zaman Teraryum TV’ye kolayca rakip olan sağlam bir medya kütüphanesi vardı. Ancak, o zamanlar en uzak dostu arayüze sahip değildi ve FireStick’imde kullanmakta zorlandım. Bu sefer yine de eskisinden daha iyi çalıştı. Görünüşe göre TeaTV geliştiricileri uygulamayı daha rekabetçi hale getirmek için çok çalışıyorlar.

Terrarium TV’nin büyük bir hayranıysanız, bu uygulamaya uyum sağlamanız biraz zaman alabilir. Ancak, geliştiriciler üzerinde çalışmaya devam ederse, TeaTV yakında Terrarium TV’nin bu kadar uzun süredir iddia ettiği noktaya gelebilir.

FireStick’e TeaTV nasıl kurulur

8. Morph TV

firestick için en iyi teraryum tv alternatifleriHenüz Morph TV’yi duymamış olabilirsiniz. Oldukça yeni bir Android akış uygulaması ve sadece birkaç hafta önce tökezledim. Ben çeşitli nedenlerle bu uygulamayı sevdim. Morph TV’nin sunduğu iyi medya kütüphanesinin yanı sıra, bu uygulamanın getirdiği akıcı bağlantıların kalitesinden de etkilendim. Teraryum TV iş dışına çıktığında, Morph TV kesinlikle bir kaleci.

Bu isteğe bağlı uygulama izlemek istediğim neredeyse her şeye sahiptir. En sevdiğiniz TV şovu bölümlerini veya en son filmlerini akış olarak izleyebilirsiniz. Tüm popüler filmleri içeriyor ve hatta bazıları için HD bağlantılar bile alıyor.

Morph TV uzaktan dostu bir uygulama. Bu, Amazon FireStick’inize de yükleyip kullanabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, en sevdiğiniz filmleri ve şovları hemen bulmanızı sağlayan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Denemenizi öneririm.

FireStick’e Morph TV nasıl kurulur

9. OneBox HD

OneBox HD de bir süredir piyasada. Ancak, Android cep telefonlarında Amazon FireStick gibi uzaktan kumandalı cihazlardan daha popüler. İyi haber, OneBox HD’nin uzaktan dostu olması ve FireStick üzerinde akıcı navigasyon ve kontrol sunmasıdır. Bu uygulamayı beğendim. Sahip olduğu muazzam film ve TV şovları kütüphanesini seviyorum. Ayrıca videoları sadece birkaç tıklamayla oynatmayı da seviyorum.

teraryum tv alternatifiOneBox HD, kullanılabilir akışlı bağlantıları sunmak için hızlıdır. Bu aynı zamanda seçim yapabileceğiniz çok fazla seçenek sunmadığı anlamına gelir. 1080 full HD bağlantı bulmak zor. Ancak, ne fark ettim, bu app alır neredeyse tüm bağlantılar oynanabilir olmasıdır. Terrarium TV için söyleyebileceğimden daha fazlası.

  FireStick'e MediaBox HD Kurulumu

Bu uygulama, içeriği keşfederken veya ararken pürüzsüz gezinme sunsa da, video içi kontroller sinir bozucu. Fare geçişiniz olana kadar uzaktan kumandanızla duraklatmanıza / planlamanıza, geri sarmanıza veya iletmenize izin vermez. Bu, birçok insan için anlaşma kırıcı olabilir.

OneBox HD’nin çok geniş bir içerik koleksiyonuna sahip olması, hafif ve kullanımı kolaydır ve videoları diğer uygulamalardan daha hızlı oynatır ve denemeye değer.

FireStick’e OneBox HD nasıl kurulur

10. TVZion

Bu Teraryum TV gibi uygulamalar ararken tökezlediğim başka bir uygulama. TVZion, filmler ve TV şovları için güzel tasarlanmış bir uygulamadır. Yüzlerce saatlik tıkırtı izlemesi için büyük bir yüksek kaliteli içerik kataloğu var. TVZion hakkında en sevdiğim şey, içerik yüklü olmasına rağmen oldukça hafif olmasıdır. Bu yüzden FireStick ve diğer akışlı cihazlarımda kolay oluyor.

TVZion, ekran boyunca düzgün bir şekilde düzenlenmiş çeşitli unsurlarla sorunsuz, temiz bir arayüz sunar. TV Şovları ve Filmler için ayrı sekmeler vardır, böylece izlemek istediklerinizi hızlıca seçebilirsiniz. Kategorileri bulmak için derin kazmak yerine, uygulama onları doğrudan Ana ekrana yerleştirir, böylece hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Üstte, anahtar kelimelerle içerik aramanıza olanak tanıyan bir arama seçeneği de var.

Uygulama, uygulamayı ilk yüklediğinizde oynatmayı 500 saatle sınırlar. Ancak, uygulama içinden Google Play Store üzerinden belirli uygulamaları yükleyerek 1000 saat daha alabilirsiniz. FireStick Play Store’u desteklemediğinden bu biraz zorlaşıyor. Gerçi bir geçici çözüm var. Çalışma süreniz tükeniyorsa uygulamayı kaldırabilir ve yeniden yükleyebilirsiniz.

TVZion’u Fire Stick’e nasıl kurarım

Teraryum TV Alternatifleri Nasıl Güvenli Bir Şekilde Kullanılır

Teraryum TV yerine kullanabileceğiniz birkaç seçeneğiniz olduğundan, çevrimiçi olarak yayınladığınız her şeyin İSS’niz ve Hükümetiniz tarafından görülebileceği konusunda sizi uyarmak istiyorum. Bu, telif hakkıyla korunan içeriklerin (ücretsiz filmler, TV şovları) akışının sizi yasal sorunlara sokabileceği anlamına gelir.

Neyse ki, tüm akış etkinliklerinizi İSS’nizden ve Hükümetten gizli tutmanın kusursuz bir yolu var. Tek ihtiyacınız olan iyi bir VPN. VPN, Çevrimiçi Gözetleme, ISS azaltma ve içerik coğrafi kısıtlamalarını atlamanıza yardımcı olur.

Şahsen kullanıyorum ve tavsiye ediyorum ExpressVPN, en hızlı ve en güvenli VPN. Ayrıca, Fire TV / Stick’e veya Windows PC, Mac, Android veya iPhone gibi diğer cihazlara kurulumu çok kolaydır.

Telif hakkı yasalarının ihlalini teşvik etmiyoruz. Ancak, yanlışlıkla gayri meşru bir kaynaktan içerik akışı yaparsanız ne olur? Yasal ve yasadışı bir kaynak arasındaki farkı söylemek her zaman kolay değildir.

Bu nedenle, bu uygulamaları kullanmaya başlamadan önce, akış etkinliklerinizi meraklı gözlerden gizlemek için ExpressVPN’in nasıl kullanılacağını görelim.

Aşama 1: ExpressVPN’e abone olun BURAYA. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Yani, ilk 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz ve performanstan memnun değilseniz (ki bu pek olası değildir), tam geri ödeme isteyebilirsiniz.

Adım 2: Tıklayın BURAYA uygulamasını ExpressVPN uygulamasını indirip yüklemek için.

Aşama 3: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. Sektördeki en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız artık güvende.

expressvpn'yi ateş çubuğuna bağlayın

Kuruyor

Evet, Terrarium TV’nin artık mevcut olmadığı kötü bir haber. Ancak, akış dünyası diğer seçeneklerle ilerlemeye devam ediyor. Yukarıda listelediğim uygulamalar en sevdiğiniz Teraryum TV kadar iyi olmasa da, şimdilik elimizden gelenin en iyisini yapmak zorundayız. Yakında Terrarium TV’nin uzun süre tuttuğu en üst sıraya çıkacak başka bir akış uygulaması olacağından eminim. Ve, Kodi’nin hevesli bir kullanıcısı ve bu uygulamanın güçlü bir savunucusu olarak, en sevdiğiniz içeriği izlemek için seçeneklerin asla tükenmeyeceğine inanıyorum. Terrarium TV’ye başka alternatifler biliyorsanız, aşağıdaki yorumlarda belirtmeyi unutmayın..

İlişkili:

En İyi Sinema APK Alternatifleri
En İyi Putlocker Sitesi Alternatifleri
En İyi Şov Kutusu Alternatifleri
En iyi Kodi alternatifleri

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me