En İyi Amazon FireStick / Fire TV Kanalları (2023)

>

Bu yazıda, en iyi FireStick kanallarına bakacağız. Bu kanallar Amazon FireStick 4K, Fire TV ve Fire TV Cube’da da desteklenir.

En iyi firestick kanalları

Fire TV Stick, çeşitli nedenlerden dolayı çok popüler bir akış cihazıdır. Çeşitli uygulamalar ve kanallar aracılığıyla size neredeyse sınırsız eğlence fırsatları sunar. Amazon yüzlerce içerik sağlayıcısına ve TV ağına bağlandı ve tonlarca FireStick kanalına erişmenizi sağlıyor.

FireStick kanallarını Filmler, Şovlar, Spor, Haberler, Çocuklar ve daha pek çok kategoride keşfedebilirsiniz. Bu kanalları Amazon Store’dan indirip yükleyebilirsiniz.

Buna ek olarak, FireStick ayrıca cihazınıza kolayca yüklenebilecek bir dizi üçüncü taraf kanalı veya uygulamayı da destekler.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda Fire TV kanalı olduğundan, kafa karıştırmak kolaydır. Bu nedenle, sizin için en iyi olanlardan bazılarını seçtik, böylece seçim yapmanız kolay.

En İyi FireStick Kanalları (Üçüncü Taraf)

FireStickTricks, bu sayfada adı geçen üçüncü taraf uygulamalarının ve kanallarının yasallığını ve güvenliğini kontrol etmez. Bu uygulamaların sunucularımıza sahip olmaması ya da dağıtılmaması. Kullanıcıların yalnızca herkese açık alanda bulunan içerik akışı için ücretsiz uygulamalar / kanallar kullanmaları önerilir.  

Amazon Fire Stick’in bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biri, üçüncü taraf uygulamalarını kolayca yüklemenize izin vermesidir. Üçüncü taraf uygulamalar Amazon Store’da bulunmayan uygulamalardır. Filmler, şovlar, canlı TV, spor ve daha fazlası için bazı harika uygulamalar var. Bir arkadaşınızdan veya iş arkadaşınızdan hapisten çıkan FireStick kanallarını izlediklerini duyduysanız, eminim ki sadece bu kanallardan bahsediyorlar.

FireStick Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ve İSS’ler kullanıcılarının çevrimiçi etkinliklerini izliyor. Fire TV Stick’inizde telif hakkıyla korunan içerik akışı bulunursa ciddi sorun yaşayabilirsiniz. Şu anda IP’niz herkes tarafından görülebilir. Film izleme deneyiminizin kötü bir şekilde değişmemesi için iyi bir FireStick VPN almanızı ve kimliğinizi gizlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

kullanırım ExpressVPN Bu, endüstrideki en hızlı ve en güvenli VPN’dir. Amazon Fire TV Stick dahil herhangi bir cihaza kurmak çok kolaydır. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir. Hizmetlerinden hoşlanmıyorsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz. ExpressVPN’in ayrıca, 3 ay ücretsiz kazanın ve yıllık planınızda% 49 tasarruf edin.

İşte her zaman bir VPN kullanmanızın nedenleri.

oku: Amazon FireStick / Fire TV’ye VPN nasıl kurulur ve kullanılır

1. sinema hd APK: Muhtemelen en popüler olan isteğe bağlı bir akış uygulamasıdır. Bu uygulama yaklaşık iki yıldır ve sadece daha iyi büyüdü. Uygulama, film ve şovlar ton içerir. İnternetteki en iyi kaynaklardan en kaliteli bağlantıları alıyor. Sinema HD APK ayrıca Gerçek Debrid ve Trakt ile eşleşir. Bunun en iyi FireStick üçüncü taraf kanallarından biri olduğundan şüphem yok.

FireStick’te Cinema HD APK nasıl kurulur

2. titanyum tv APK: Ayrıca isteğe bağlı bir medya platformudur ve popülerlik açısından Cinema HD APK’nın çok gerisinde değildir. Bu uygulama yüzlerce saat ücretsiz eğlence ile film ve TV şovlarının bir kütüphane getiriyor. Titanium TV, FireStick ve diğer tüm Fire TV cihazlarında harika çalışıyor. Bu uygulama size en iyi akış bağlantıları alır ve ayrıca Gerçek Debrid destekler. Trakt hesabınızla da oturum açabilirsiniz.

FireStick’e Titanyum TV nasıl kurulur

3. beeTV APK: BeeTV, sınırsız eğlence için harika bir kaynak. Bu uygulama ile, tonlarca film ve şov aktarabilirsiniz. Ayrıca hemen hemen tüm yeni sürümleri burada bulacaksınız. Uygulamaya FireStick üzerinde harika çalışıyor. Kullanıcı dostu ve uzaktan uyumlu bir arayüze sahiptir. BeeTV ayrıca kaliteli sunuculardan birinci sınıf akışlar çekiyor. Ayrıca Real Debrid ve Trakt ile de ekip kurabilirsiniz. Sonuçta, harika bir isteğe bağlı uygulama olması.

FireStick’e BeeTV nasıl kurulabilir

4. Mobdro: Canlı bir TV uygulaması ve muhtemelen en popüler olanıdır. Bu uygulama ABD ve diğer birçok ülkeden kablolu TV kanallarının büyük bir çizgi sunuyor. Hafif uygulama sistem kaynaklarınızda kolaydır ve tüm Fire TV cihazlarında sorunsuz çalışır. Bu nedenle FireStick için en iyi üçüncü taraf kanallarından biridir.

FireStick’e Mobdro nasıl kurulur

5. Safir Güvenli IPTV: Sapphire Secure, ayda 5 $ gibi düşük bir fiyata yüzlerce uydu kanalına erişmenizi sağlayan popüler bir IPTV hizmetidir. ABD dahil dünyanın her yerinden kablolu TV’ye erişmenin en uygun maliyetli yollarından biridir. Uygulamanın Fire TV sürümü tamamen uzaktan uyumludur ve hızlı ve sorunsuz gezinme sunar.

FireStick’e Sapphire Secure IPTV nasıl kurulabilir

Fire Stick veya Fire TV için daha fazla ücretsiz uygulamaya ihtiyacınız varsa, popüler uygulamaların tam listesine göz atabilirsiniz. Ayrıca sınırsız ücretsiz içerik için FireStick’inizi nasıl jailbreak yapabileceğinizi kontrol edin.

En İyi FireStick Kanalları (Resmi)

Anlamanızı kolaylaştırmak için aşağıdaki kategorilerdeki kanal listesini böldüm:

 • Filmler ve TV Şovları için en iyi FireStick kanalları
 • Spor için en iyi FireStick kanalları
 • Haberler için en iyi FireStick kanalları
 • Çocuklar için en iyi FireStick kanalları

Not: Bu resmi kanalların kurulumu için bu kılavuzun altındaki adım adım talimatları sağladım.

Filmler ve TV Şovları için en iyi FireStick kanalları

İşte Filmler ve TV Şovları için en iyi Fire TV kanallarının hızlı listesi. Her kanal hakkında daha fazla bilgiyi rehberin bir sonraki bölümünde okuyabilirsiniz.

 1. HBO GO
 2. HBO Şimdi
 3. AMC
 4. ABC
 5. TÜM ERİŞİM CBS
 6. TUBI TV (Ücretsiz Filmler & TELEVİZYON)
 7. GÖSTERİ ZAMANI
 8. KOMEDİ MERKEZİ
 9. Hulu
 10. NETFLIX
 11. STARZ
 12. FOX ŞİMDİ
 13. bir&E
 14. PLUTO TV
 15. HALLMARK FİLMLERİ ŞİMDİ

1. HBO GO (Ücretli): HBO hayranlarının HBO orijinalleri ve tonlarca film, belgesel, spor programı ve komedi spesiyalleri yayınlaması için harika bir yerdir. Ayrıca sahne arkası gibi bol miktarda bonus video içerir. HBO GO, HBO aboneliğinizle birlikte ücretsiz olarak gelir.

2. HBO Now (Ücretli): Bu kanal aynı zamanda HBO GO gibi HBO olan her şeye erişmenizi sağlar. Ancak, büyük bir fark var. HBO Now için HBO TV kanalları aboneliğine ihtiyacınız YOKTUR. Kendi abonelik planları (ve ücretsiz deneme sürümü) de var.

3. AMC (Ücretli): Bu kanalla, tüm AMC orijinalleri ve diğer AMC telif hakkıyla korunan TV şovlarını izleyebilirsiniz. Bu uygulamaya giriş yapmak ve tüm mevsimlerin tadını çıkarmak için AMC uydu TV aboneliğini kullanabilirsiniz. İyi haber şu ki, giriş yapmadan çeşitli sezon prömiyerlerini ve çeşitli ekstraları izleyebilirsiniz. AMC Premiere abonesi iseniz, isteğe bağlı içeriğe de erişebilirsiniz.

  FireStick'e Titanyum TV Kurulumu

4. ABC (Ücretli): ABD’nin önde gelen kablolu TV ağındaki bu FireStick kanalı, ABC bölümlerinin ve canlı TV’nin canlı akışının keyfini çıkarmanızı sağlar. Ancak, canlı TV akışı yalnızca belirli pazarlarla ve yalnızca katılımcı TV sağlayıcılarıyla sınırlıdır. En son bölümleri izlemek için, katılımcı TV sağlayıcısından hesap kimlik bilgileriyle giriş yapmalısınız.

5. CBS (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar): Bu ücretsiz indir kanalı, yakalama bölümlerine ve CBS şovlarının canlı TV akışına erişmenizi sağlar. Catch-up bölümleri yayınlandıkları ertesi günden itibaren kullanılabilir. Uygulamayı ücretsiz olarak alabilirsiniz, ancak öne çıkan çeşitli içerikler için uygulama içi satın alma işlemlerine ihtiyacınız olacak.

6. Tubi TV (Ücretsiz): Bu isteğe bağlı uygulama, tonlarca ücretsiz film ve TV şovuna erişim sağlar. Kamusal alanda mevcut olan videoları veya lisans aldıkları videoları içerir. En yeni ve popüler filmleri veya TV programlarını bulamasanız bile, birkaç saat boyunca yapıştırılacak çok şey var.

7. SHOWTIME (Ücretli): Bu kanalla, SHOWTIME orijinal TV şovlarını, filmleri, belgeselleri, sporları ve çok daha fazlasını yayınlayacaksınız. Hiçbir canlı TV akışı ile talep üzerine bir uygulama. Ücretsiz deneme sürümüyle başlayabilir ve devam etmek isterseniz bir abonelik planı satın alabilirsiniz. Bu uygulama için bir SHOWTIME kablo ağı aboneliğine ihtiyacınız yok. Ancak, SHOWTIME aboneliğiniz varsa, kullanmak istersiniz SHOWTIME Herzaman uygulama yerine (orijinal aboneliğinizin bir parçasıdır ve size ek bir ücret ödemez)

8. Komedi Merkezi (Ücretli): South Park, Trevor Noah ile Günlük Şov, Detroiters ve çeşitli stand-up ekstraları da dahil olmak üzere bu kanalla Comedy Central’ın tüm TV programlarına tam erişim sağlayın. Uygulamayı indirmek ücretsizdir ancak popüler videoların çoğunun kilidini açmak için uygulama içi satın alımlar gerektirir.

9. Hulu (Ücretli): Bu kanal, büyük bir isteğe bağlı filmler ve şovlar kütüphanesine ve tüm Hulu özel Orijinallerine erişmenizi sağlar. Ek bir ücret karşılığında Canlı TV yayını da ekleyebilirsiniz. Dahası, aylık bir aylık abonelik için Showtime, HBO, Starz ve Cinemax gibi premium ağları aktarabilirsiniz

10. Netflix (Ücretli): Giriş gerektirmeyen ad. Netflix, film, şov, belgesel ve çok daha fazlası için dünyanın en büyük abonelik hizmetidir. Netflix aboneliği ayrıca tonlarca Netflix Orijinaline erişmenizi sağlar. Her akış tutkunu için olmazsa olmaz bir FireStick kanalı.

11. Starz (Ücretli): Bu FireStick kanalları, Starz ağ orijinallerine, TV programlarına, filmlere ve çok daha fazlasına erişmenizi sağlar. Uygulama, videoları indirmenin yanı sıra akış olarak izlemenizi sağlar. FireStick uygulamasında TV sağlayıcınızdan (Comcast Xfinity hariç) Start network aboneliğinizle giriş yapabilirsiniz. Starz ağ aboneliğiniz yoksa, yine de ayda 8,99 ABD doları ödeyerek uygulamayı kullanabilirsiniz (7 günlük ücretsiz deneme sürümü de vardır).

12. FOX Now (Ücretsiz): Bu uygulama, İsteğe bağlı ve Canlı içerik akışı sağlar. Masked Singer, MasterChef, 9-1-1, Empire ve daha fazlası gibi tam FOX bölümlerine ve şovlarına erişmenizi sağlar. Buna ek olarak, MLB ve Futbol dahil olmak üzere FOX ağında yayınlanan canlı sporları da izleyebilirsiniz. Kanal sınırlı ücretsiz içeriğe sahiptir. Tüm yelpazeyi keşfetmek için uygulama içi satın alma gerekir.

13. A&E (Ücretsiz): A ile&E FireStick kanalı, tüm A serisini izleyebilirsiniz&TV’de hiç yayınlanmayan E şovları ve birkaç ekstra ve silinen sahneler. 60 Gün İçinde, Depolama Savaşları, Canlı PD ve çok daha fazlası gibi popüler şovların tam bölümlerini izleyebilirsiniz..

14. Pluto TV (Ücretsiz): Ücretsiz içerik arıyorsanız kesinlikle en iyi FireStick kanallarından biridir. Düzinelerce ücretsiz Canlı TV kanalı ve binden fazla isteğe bağlı film içerir. Pluto TV’yi oturum açmadan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak, Pluto TV hesabınızla oturum açmayı seçerseniz, cihazlardaki geçmişe ve tercihlere görüntüleme iznine sahip olacaksınız..

15. Hallmark Filmleri Şimdi (Ücretli): Hallmark hayranı olsanız da olmasanız da, bu FireStick kanalını seveceksiniz. Hallmark kütüphanesinden geniş bir içerik koleksiyonuna sahiptir. Tüm Hallmark filmlerini, şovlarını ve çeşitli Hallmark spesiyallerini içerir. Bir abonelik planı satın almadan önce uygulamayı test etmek isterseniz 7 günlük ücretsiz deneme sürümü de var.

Spor için En İyi FireStick Kanalları

İşte Spor içeriği için en iyi Fire Stick kanallarının listesi:

 1. NFL
 2. FOX SPORLARI
 3. ESPN
 4. NBC SPORLARI
 5. NFL PAZAR BİLETİ
 6. CBS SPOR AKIŞI & CANLI İZLE
 7. FOX SPORTS GİT
 8. FUBO TV
 9. Bat şirketinde MLB
 10. NBA
 11. NHL
 12. UFC
 13. BLEACHER RAPORU CANLI
 14. DAZN
 15. Tenis Kanalı

1. NFL (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar): Öne çıkanları veya en son haberleri izlemek isteyin, NFL FireStick kanalı her şeyi kapsıyor. Heyecan verici videolar bir sürü ile, bu resmi NFL uygulaması NFL sevenler için bir zevktir. Ayrıca sezon boyunca puanları ve önemli olaylar ile güncel tutar. Uygulamayı indirmek ücretsizdir ancak bazı video türleri için uygulama içi satın alımlar gerektirir

2. Fox Sports (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar): Fox Sports, ABD’deki spor tutkunları için olmazsa olmazlardan. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız tonlarca özel video içerir. Boks, NFL, MLB, Futbol, ​​NASCAR, Basketbol veya NCAA hayranı olun, Fire TV Stick için Fox Sports kanalları hepsini kapsar. Ayrıca Golf ve Futbol ile ilgili birçok dere bulacaksınız. Ve şimdi, BTN de bu kanalın bir parçası.

3. ESPN (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar): ESPN’den bahsetmeden hiçbir spor listesi tam değildir. Bu FireStick kanalı size ESPN, ESPN +, ESPN 2, ESPN 3, ESPNews, ESPNU, SEC Network’e 24 saat erişim sağlar & SEC Network +, ESPN Deportes ve çok daha fazlası. Bu uygulama ile stüdyo şovları ve bir dizi canlı spor akışı yapabilirsiniz. Ayrıca oyun tekrarları, spor şovları ve daha fazlasını içerir. ESPN, uygulama içi satın alımlarla kanalı indirmek için ücretsizdir.

4. NBC Sporları (Ücretli): FireStick için en iyi spor kanallarından biridir. Bu kanal, NBC’nin yayınladığı her şeyi ve birçok ekstraı da kapsar. TV sağlayıcınızdan bir NBC ağ girişiniz varsa, her şeyi ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Bir ağ abonesi değilseniz, çevrimiçi akış için NBC Sports Gold aboneliğini satın alabilirsiniz. NBC Sports kanalı ile PGA Tour, French Open, Premier League, NFL Sunday Night Football ve diğer sporları izleyebilirsiniz..

5. NFL Pazar Bileti (Ücretli): Bu FireStick kanalında oturum açmak için NFL Pazar Bileti’ne ihtiyacınız var. Https://nflst.directv.com/amazonfiretv adresinden bir tane alabilirsiniz. Bu kanalla, Pazar normal sezon oyunları da dahil olmak üzere DirectTV özel etkinliklerini izleyebilirsiniz. Uygulama ayrıca istatistikleri ve puanları gözden geçirmenizi ve önemli noktaları izlemenizi sağlar.

  Amazon FireStick'e Mobdro Nasıl Kurulur

6. CBS Spor Akışı & Canlı İzle (Ücretsiz): CGS Sports HQ olarak da adlandırılan bu FireStick kanalı, size 24 saat spor akışı sunar. Uygulama tamamen ücretsizdir ve TV aboneliği veya uygulama içi satın alımlar gerektirmez. Tonlarca vurgu, özet, oyun önizlemesi ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz. Ayrıca uzmanlar tarafından yapılan analizlere ve hatta bahis önerilerine erişebilirsiniz. Kanal NFL, MLB, NCAA, WNBA, Kolej Futbolu, PGA Golf, NHL ve daha birçok spor dalını kapsıyor..

7. Fox Sports GO (Ücretsiz): En sevdiğiniz bölgesel sporları TV’nizde izlemek istiyorsanız, Fox Sports Go, FireStick’in sahip olduğu en iyi spor kanallarından biridir. Bu uygulama ile en sevdiğiniz bölgesel ekipleri takip edebilir, canlı spor yayınları yapabilir ve orijinal programlamaya erişebilirsiniz.

8. Fubo TV (Ücretli): Bu FireStick kanalı, kolay akış için bir dizi spor kanalını tek bir yere getiriyor. Fubo TV 100’den fazla spor kanalına sahiptir ve 30’dan fazlası canlı sporları kapsamaktadır. NBC, FOX, CBS Spor Ağı, CBS, NFL Ağı, bölgesel spor ağı, NBCSN, NBA TV, FS1 ve çok daha fazlasına erişmenizi sağlar. Buna ek olarak, canlı yayınları ve isteğe bağlı filmleri ve TV şovlarını izleyebilirsiniz.

9. MLB Bat’da (Ücretsiz): Ya da sadece MLB.TV, MLB’nin her şeyi için tek adres. Aynı anda bir MLB hayranı ve bir kablo kesici iseniz, bu FireStick kanalı sizin için mükemmel bir araçtır. Bu uygulama yayınlandığı gibi canlı beyzbol oyunları ve olayları akışları. Fire TV’nizde ve elde tutulan Kindle cihazlarında çalışır.

10. Fire TV için NBA (Ücretli): FireStick, Fire TV cihazları ve Amazon Kindle için resmi NBA FireStick kanalı. Artık bu uygulama ile en sevdiğiniz oyunları ve FireStick’teki takımları takip edebilirsiniz. Normal sezon boyunca canlı NBA oyunlarına tam erişim sağlar. Bu uygulamada oturum açmak için NBA League Pass aboneliğine ihtiyacınız olacak.

11. NHL (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar): Eğer Ulusal Hokey Ligi takipçisi iseniz kesinlikle FireStick için bu resmi NHL app keyfine varacaksınız. FireStick için bu spor kanalı, favori oyunlarınızı canlı yayınlamanızı sağlar. Ayrıca vurguları ve çok sayıda ekstra özelliği de izleyebilirsiniz..

12. UFC (Ücretli): UFC, MMA sevenler için harika bir haber. UFC Fight Pass ile UFC Fight Library, UFC Fight Nights, önemli noktalar, PPV tekrarları, TV şovları ve çeşitli orijinallere erişim elde edersiniz. Ayrıca tüm UFV PPV olaylarını akışa almanızı sağlar. Bu uygulama aynı zamanda TV programı ve en son haberler ile güncel kalmanızı sağlar.

13. Bleacher Report Live (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar): Bu FireStick spor kanalı, NBA League Pass, UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Dan Patrick Show, All Elite Güreş ve çok daha fazlasını içeren bir dizi canlı TV sporunu kapsıyor.

14. DAZN (Ücretli): FireStick için bu abonelik tabanlı spor akış kanalı ABD’de ve diğer 8 ülkede (Japonya, Kanada, İtalya, Brezilya dahil) kullanılabilir. Wikipedia’ya göre, bu uygulama her yıl 250 milyon saatten fazla akış sunuyor. 70’den fazla büyük spor ligini, spor etkinliğini ve çeşitli küçük müsabakaları kapsar. Bu kapsama UEFA Avrupa Ligi, UEFA Şampiyonlar Ligi, NHL, NFL, Major League Futbol, ​​FIBA ​​Basketbol Dünya Kupası, Premier Lig ve diğerleri dahildir.

15. Tenis Kanalı (Ücretsiz & Ücretli): Tenis takipçileri için bu FireStick spor kanalı mutlaka denenmeli. Çok sayıda Canlı tenis karşılaşmasını kapsar ve ayrıca tonlarca isteğe bağlı video, tekrar oynatma ve öne çıkan özellikler içerir. Burada her şey ücretsiz değil. Uygulamayı tam potansiyeliyle keşfetmek istiyorsanız, kablolu TV aboneliğinizle oturum açabilir veya Tennis Plus aboneliğini satın alabilirsiniz.

En İyi FireStick Haber Kanalları

 1. CBS HABERLERİ – YANGIN TV
 2. FOX HABER
 3. CNN GO
 4. ABC HABERLERİ
 5. CNBC – YANGIN TV
 6. NBC HABERLERİ
 7. NEWSY – YANGIN TV
 8. MSNBC
 9. BBC HABERLERİ
 10. BİR AMERİKA HABER AĞI (OAN)
 11. YANGIN TV İÇİN NPR ONE
 12. HABERLER
 13. FOX İŞLETMECİLİĞİ
 14. AL JAZEERA
 15. HAVA DURUMU

1. CBS News – Yangın TV (Ücretsiz): Bu FireStick haber kanalı hem ulusal hem de dünya haberlerini kapsıyor. Dünya, ABD Haberleri, Bilim / Teknoloji, Politika, Eğlence, Sağlık, Suç, seçebileceğiniz haber kategorilerinden bazılarıdır. CBSN ile canlı haberlerin 24 saat akışını elde edersiniz. Haberlerin yanı sıra, CBSN AM ve Red dahil olmak üzere çeşitli CBS orijinallerine de erişebilirsiniz & Mavi.

2. Fox Haberleri (Ücretsiz): Fox News Group’un bir yan kuruluşu olan Fox News Firestick kanalı, son dakika haberlerine, stüdyo tartışmalarına, talk showlarına ve haber uyarılarına canlı erişim sağlayan ücretsiz bir haber kaynağıdır. Uygulamayı indirmek ücretsizdir ancak Fox News Network sınırlı kapsama sunmaktadır. Belirli etkinliklerin, isteğe bağlı birkaç haber şovunun ve Konu tabanlı videoların canlı yayınını izleyebilirsiniz.

3. CNN Go (Ücretsiz + Ücretli): CNN Go, FireStick haber kanalını ücretsiz olarak indirebilir. Ancak, kablolu TV aboneliğinizle oturum açtığınızda, canlı CNN kanalına, en iyi haberlerin hızlı kliplerine, CNN Orijinal Dizisine, tam uzunlukta bölümlere ve daha fazlasına tam erişim elde edersiniz..

4. ABC Haberleri (Ücretsiz): ABC News FireStick kanalı size günün en iyi haberlerini, canlı haber akışlarını, son dakika haberlerini ve bir dizi özel yayını sunuyor. Bu kanal, 20/20, Günaydın Amerika gibi popüler programları izlemenizi sağlar..

5. CNBC – Yangın TV (Ücretsiz + Ücretli): Bu CNBC FireStick iş haber kanalı, kablolu TV aboneliğinizle oturum açtıysanız canlı haberleri ve tam bölümleri izlemenizi sağlar. Gerçek zamanlı iş bilgileri ve finansal piyasa kapsamı ile güncel kalabilirsiniz. Ayrıca, Kar, Senet, Anlaşma veya Anlaşma, Jay Leno’nun Garajı ve daha birçok popüler şova erişmenizi sağlar. Kablolu TV aboneliğinizle oturum açmasanız bile, sınırlı canlı haberleri, video klipleri ve son dakika haberlerini izleyebilirsiniz.

6. NBC Haberleri (Ücretli): FireStick için NBC News kanalı ile kablolu TV aboneliğinizle oturum açtıktan sonra MSNBC, NBC canlı haberleri ve diğer birçok popüler programı canlı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca izlemek istediğiniz son dakika haberlerine, olaylara ve hikayelere erişebilirsiniz. Ayrıca tam uzunlukta bölümler yayınlayabilir, ayrıntılı haber analizleri ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

7. Newsy – Yangın TV (Ücretsiz): Ağ, haberleri olması gerektiği gibi ilettiğini iddia ediyor – yüzde yüz görüşsüz. Bu FireStick haber kanalı, TV’nizde haberlerle ilgili bir dizi içerik yayınlamanızı sağlar.

8. MSNBC (Ücretli): TV aboneliğinizle oturum açarak MSNBC haber içeriğinin tamamını keşfedebilirsiniz. Oturum açmazsanız, yine de 15 dakikalık günlük, tam erişimli bir deneme alabilirsiniz. Bu Fire TV kanalı, Rachel Maddow, Lawrence O’Donnell ile Son Söz, Chuck Todd, Nicolle Wallace, Steve Kornacki ve daha fazlası dahil olmak üzere popüler şovlar ve TV kişiliklerine sahiptir..

  En iyi 10 Stremio Eklentileri | 2023 İçin Nihai Liste

9. BBC News (Ücretsiz + Ücretli): Bu FireStick kanalı, kablo TV aboneliği almak zorunda kalmadan BBC Ağının küresel kapsamını doğrudan TV’nize getirir. İster iş ister eğlence veya diğer popüler konularla ilgileniyor olun, burada yayınlayabileceğiniz her şey var. Ayrıca, tam boy TV programlarına ve en iyi hikayelere erişmenizi sağlar.

10. One America News Network (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar): Eğlence, iş ve diğer pek çok ilginç konuda küresel ve ulusal haberler için en güvenilir kaynaklardan biri. Bu FireStick haber kanalı ücretsiz indirilebilir, ancak içeriğe erişmek için aylık 4,99 ABD doları abonelik satın almanız gerekir. Uygulama ücretsiz içerik sunmuyor.

11. Fire TV için NPR One (Ücretsiz): Haberi dinlemekle ilgilenmekten daha çok ilgileniyorsanız, Ulusal Halk Radyosu’ndan (NPR) bu FireStick kanalları istediğiniz şeydir. NPR One FireStick kanalı en yeni podcast’leri, radyo şovlarını ve çok daha fazlasını yayınlamanızı sağlar. Sadece NPR hesabınızla oturum açmanız gerekiyor ve buradaki her şey ücretsiz.

12. NewsON (Ücretsiz): Ücretsiz haber arıyorsanız, NewsON indirmek için en iyi Amazon FireStick kanallarından biridir. Bu kanal size yerel haberler tonlarca klip ve talep üzerine birçok haberci getiriyor. ABD’nin her yerinden 175’ten fazla yerel haber kanalını kapsıyor. En inanılmaz olanı, bu uygulamayı kullanmak için herhangi bir kablolu TV aboneliği gerektirmemeniz. Aslında, herhangi bir giriş gerektirmez.

13. Fox Business (Ücretsiz + Ücretli): İş dünyasından haberler alıyorsanız, Fox Business denemeniz gereken FireStick kanalı. Bu kanal Fox Business Network ve Fox News kanalından canlı haber yayını sunuyor. Canlı kanallar her gün 10 dakika ücretsizdir. İzlemeye devam etmek için TV sağlayıcınızla oturum açmanız gerekir. Ayrıca FBN: am, Varney Co., Maria ile sabahlar, Bell’den Sonra, Boğalar da dahil olmak üzere birçok TV şovunu da yayınlayabilirsiniz. & Ayılar, Akşam Düzenleme ve çok daha fazlası. Ayrıca, Siber Güvenlik, Kişisel Finans, Küçük İşletmeler, Teknoloji, Ekonomi, Devlet Harcamaları, vb. Gibi konulara yönelik içerik arayabilirsiniz..

14. El Cezire (Ücretsiz): Dünyanın dört bir yanından haberler ve hikayeler arıyorsanız, FireStick’teki Al Jazeera kanalını deneyin. Katar, Ortadoğu’daki bu popüler haber kanalının İngilizce sürümünde Canlı TV, Editörün Seçtikleri, Belgeseller, Talk Şovları, Haber Dergisi Şovları ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli içerikler bulunmaktadır. Bu FireStick kanalı tamamen ücretsizdir. Herhangi bir giriş veya TV aboneliği oturumu açmayı gerektirmez.

15. Sky News (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar): Bu kanal, FireStick’te Sky News’un canlı akışını almanın harika bir yoludur. Canlı Haberlerin yanı sıra En Son, ABD Haberleri, Dünya, İngiltere Haberleri, Teknoloji, Eğlence ve Kraliyet Ailesi gibi çeşitli kategorilerde içerik akışı da yapabilirsiniz. Bazı uygulama içi satın alımlar var. Bununla birlikte, bu FireStick haber kanalında da bol miktarda ücretsiz öğe var.

Çocuklar İçin En İyi FireStick Kanalları

 1. PBS Çocuk
 2. GoNoodle
 3. takma ad JR.
 4. Pokémon TV
 5. Roblox ile eğlence

1. PBS Kids (Ücretsiz): Artık PBD Kids’ten sevdiğiniz TV dizilerine PBS Kids Video FireStick kanalından erişebilirsiniz. Bu kanalda yüzlerce harika video ve popüler PBS Kids kanalından birçok şov yer alıyor. PBS Kids hesabınızla oturum açmanız gerekecektir. Eğer bir hesabınız yoksa, PBSKids.org web sitesine gidin ve bir tane oluşturun. PBS Kids FireStick kanalı bulunduğunuz yere göre otomatik olarak yerel istasyonu seçecektir. Kanalı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

2. GooNoodle (Ücretsiz): Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en popüler eğitim hizmetlerinden biridir. Bu uygulama herkes içindir – Çocuklar, Aileler, hem de Eğitimciler. GooNoodle FireStick kanalı size yüzlerce eğitim videosu ve çocuklar ve aileler için eğlenceli aktiviteler getiriyor. GoNoodle’da Yeni, Okulda Öne Çıkanlar, NTV: Erişte Televizyonu, En İyi Tees, Blazer Flesh, GoNoodle Ev Partisi, Moose Tube, Harika Sos ve daha pek çok ilginç kategoriden videolar seçebilirsiniz..

3. Yangın TV için Nick Jr. (Ücretsiz + Ücretli): Tam uzunluktaki bölümleri ve çok sayıda Nick Jr. orijinalini yayınlamak için bu FireStick kanalını şimdi yükleyin. PAW Patrol, Bubble Guppies, Ryan’ın Gizemli Oyun Günü, Blue’nun İpuçları gibi popüler şovlara sahiptir. & Sen, Pırıltılı ve Parlatıcı, Üst Kanat, Peppa Domuz, Kırık Kayıt, Hobi, Çocukları küçülttüm ve çok daha fazlası. Burada bolca şey ücretsiz. Ancak, tüm içeriğin kilidini açmak ve reklamsız deneyim için TV sağlayıcınızla oturum açmanız gerekir.

4. Pokémon TV (Ücretsiz): FireStick ve Fire TV cihazları için resmi Pokémon kanalı. Bu uygulama, en sevdiğiniz Pokémon filmlerini ve bölümlerini tamamen ücretsiz izlemenizi sağlar. Çocuklar için bu FireStick kanalı, oturum açmadan her şeyi yayınlamanıza olanak tanır. Ancak, görüntüleme deneyiminizi desteklenen tüm cihazlarda paylaşmak için oturum açmanız önerilir. Bir hesabınız yoksa, resmi olarak kolayca kaydolabilirsiniz. İnternet sitesi.

5. Roblox ile Eğlence (Ücretsiz): Kendi Roblox oyunlarınızı oluşturmak istiyorsanız, bu FireStick kanalları kesinlikle çok yardımcı olacaktır. Herhangi bir oyun tasarlamasanız bile, oldukça ilgi çekici bazı Roblox videolarının ve öğreticilerinin tadını çıkarabilirsiniz. Bu kanal, 12 ila 15 yaş aralığındaki çocuklar ve gençler için tasarlanmıştır. Ancak, bir yetişkin olarak bu uygulama ile kendimi oldukça iyi zaman geçirdim. Uygulama tamamen ücretsizdir. Sizi şaşırtacak uygulama içi satın alımlar yok. Ayrıca herhangi bir giriş gerektirmez. Hemen akışa başlayabilirsiniz.

Amazon Mağazasından FireStick Kanalları nasıl kurulur

Amazon App Store’da resmi olarak bulunan FireStick Kanallarını kurmanın iki yolu vardır:

 • Yöntem 1: Kanalları tek tek arayın
 • Yöntem 2: Fire TV kanallarını kategorilere göre keşfedin

Yöntemler aşağıda gösterilmiştir

Yöntem 1: Fire TV kanallarını ayrı ayrı arayın

Bunun için FireStick’in Arama seçeneğini kullanmanız gerekir. İşte adımlar:

1: FireStick’in ana ekranından seçin Arama (sol üst köşe)

En iyi firestick kanalları

2: Kurmak istediğiniz kanalı arayın (HBO GO deyin)

Arama sonuçlarında tıklayın

amazon firestick kanallarında arama

3: Sonraki pencerede kanal simgesini tıklayın

amazon fire tv stick kanal listesi

4: Tıklayın İndir veya Almak ekranınızda neyin görüntülendiğine bağlı olarak düğmeler

firestick'te kanallar nasıl ayarlanır?

5: Tıklayın Açık kanalı çalıştırmak

Firestick kanalları nasıl edinilir?

Yöntem 2: Kanallara kategorilere göre göz atın ve yükleyin

İşte adımlar:

1: Uygulamalar ekranından FireStick ana seçeneği

En iyi yangın çubuğu kanalları

Seçin Kategoriler Uygulamalar altında

Firestick için en iyi kanal kategorileri

2: Kanallara göz atmak istediğiniz kategoriyi seçin (Filmler deyin & TELEVİZYON)

filmler ve tv için tv kanallarını ateşleme

3: Kurmak istediğiniz kanalı tıklayın (ABC deyin)

kanallarını kurma adımları

4: Tıklayın İndir veya Almak ekranınızda gördüklerinize bağlı olarak

firestick kanallarını indir

5: Tıklayın Açık kanal kurulduğunda

En iyi Amazon Firestick Kanalları

Paketleme

Bu, en iyi FireStick kanalları listemiz. Bu kanallar, canlı TV içeriğini olduğu kadar isteğe bağlı olarak da izlemenizi sağlar. Bir şeyi kaçırdığımızı düşünüyorsanız, aşağıdaki yorumlar bölümünden bize bildirin.

Doğrudan gelen kutunuza Gizli Kablo Kesme Hileleri almak için burayı tıklayın.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me