FireStick / Android için CotoMovies Alternatifleri

>

Bu makalede, FireStick için en iyi CotoMovies alternatiflerinin listesini bulacaksınız. Bu seçenekler aynı zamanda tüm Fire TV serisi cihazlarda, Android Kutularda ve akıllı telefonlar ve tabletler gibi diğer Android tabanlı platformlarda da çalışır.

CotoMovies iyi bir şekilde kapatıldı. Bu, bazı film yapımcıları CotoMovies ve TweakBox'ta (üçüncü taraf bir uygulama mağazası) diğer akış uygulamalarına karşı yasal işlem yapmaya karar verdiğinde oldu.

CotoMovies geliştiricileri, gerektiğinde kullanıcılarının bilgilerini yetkililerle paylaşmayı planladıklarını söylediler. Bu bölümle ilgili ayrıntılı bilgilerimizi okuyabilirsiniz.

Hiçbir zaman telif hakkı ihlallerini teşvik etmemize rağmen, kullanıcılarımıza bu tür olaylara hazırlıklı kalmak için akış sırasında her zaman bir VPN kullanmalarını önermiştik. Bir VPN, IP adresinizi gizleyerek çevrimiçi kimliğinizi gizleyecektir. Yani, CotoMovies gibi uygulamaların bilgilerinizi kaydetme ve paylaşma yolu yoktur.

CotoMovies kullanıyorsanız şimdi benzer uygulamalar aramalısınız. Neyse ki, muhtemelen CotoMovies'den daha iyi bir deneyim sağlayabilecek birçok iyi uygulama var. Aslında, CotoMovies Gerçek Debrid'i bile desteklemedi. CotoMovies alternatifleri olarak kullanılabilecek en iyi uygulamalardan bazılarını sıralıyorum.

CotoMovies için En İyi Alternatifler

Yine, bu uygulamaları kullanmaya başlamadan önce bir VPN'ye bağlandığınızdan emin olun. Bu uygulamalar ayrıca gelecekteki baskılarda aynı kaderi karşılayabilir.

1. sinema hd APK

cotomovies alternatifleriCinema HD APK'sı olmadan tamamlanabilecek bir 'en iyi uygulamalar' listesi yoktur. Bu uygulama, isteğe bağlı filmler ve TV şovları sonsuz bir kütüphaneye sahiptir. Kullanıcı dostu ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Cinema HD APK yükleyin ve hemen yayın yapmaya başlayabilirsiniz.

İçerik koleksiyonu sık sık güncellenir. Ne zaman yeni bir film veya bölüm varsa, bunu genellikle yayınlandıktan sonraki birkaç saat içinde bulacaksınız. Geliştiriciler ayrıca, hataları gidermek ve genel uygulama deneyimini geliştirmek için düzenli uygulama güncellemeleri yapmaya devam ediyor.

Sinema HD APK hafif bir uygulama. FireStick gibi düşük özellikli cihazlarda bile sorunsuz çalışır. Birden çok kaynaktan en kaliteli akışları almakla bilinir. İçeriği 1080p çözünürlüğe kadar aktarabilirsiniz. Uygulama ayrıca, Premium Kalite bağlantılarına erişebilmeniz için Gerçek Debrid oturum açma özelliği sunar. Trakt oturumu da mevcuttur

Cinema HD APK'nın en iyi CotoMovies alternatiflerinden birini yapacağından şüphem yok.

FireStick'te Cinema APK nasıl kurulur

2. CyberFlix TV

cotomovies benzer uygulamalarYüksek kaliteli bir CotoMovies alternatifi arıyorsanız, CyberFlix TV'yi de düşünebilirsiniz. Ayrıca yüzlerce film ve bölüm ile çok popüler bir isteğe bağlı akış uygulaması.

Devasa medya koleksiyonunun yanı sıra, CyberFlix TV, web üzerindeki birden çok kaynaktan kaliteli bağlantıları çekmek için harika bir iş çıkarıyor. Gerçek Debrid eşleştirme de desteklenir ve bunu yaptığınızda düzinelerce birinci sınıf premium bağlantı elde edersiniz.

Yeni içerik düzenli olarak eklenir. Bu nedenle, her zaman en son filmleri ve son yayınlanan bölümleri bulacaksınız. Geliştiriciler, uygulamayı düzenli sürüm yükseltmeleriyle de güncel tutar. Uygulamayı güncellemeniz istenirse, bunu yaptığınızdan emin olun..

CyberFlix TV'nin kurulumu kolaydır ve kullanımı daha da kolaydır.

FireStick'e CyberFlix TV nasıl kurulur

3. TeaTV

cotomovies benzeri uygulamalarTeaTV, Android platformu için başka bir popüler akış uygulamasıdır. Bu uygulama FireStick gibi TV cihazlarında optimum performans için kodlanmıştır. Şimdi CotoMovies kapatıldı, yerine TeaTV'yi seçebilirsiniz.

Bu uygulama size isteğe bağlı film ve şovların geniş bir dizisini getiriyor. Aklınıza gelebilecek hemen her şey var. İçerik kütüphanesi sürekli olarak en yeni videolarla güncellenir. Bu nedenle, her zaman izlemek için yeni bir şeyiniz var.

İyi haber şu ki TeaTV ayrıca Trakt ve Real-Debrid eşleştirmeyi de destekliyor. Bu, genel akış deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olur.

Hafif bir uygulama olan TeaTV'nin, FireStick'te kullansanız bile cihaz performansı üzerinde belirgin bir etkisi yoktur. FireStick uzaktan kumanda ile de tamamen uyumludur.

Bu uygulama hakkında konuştuğumuz her şeyi dikkate alarak, TeaTV'nin en iyi CotoMovies alternatiflerinden biri olduğuna inanmak için her nedenimiz var..

FireStick'e TeaTV nasıl kurulur

4. BeeTV

cotomovies için en iyi alternatiflerCotoMovies için bu en iyi alternatifler listesindeki diğer birçok uygulama ile karşılaştırıldığında, BeeTV nispeten yenidir. Ancak, ilk günlerinde bir iz bırakmayı başardı ve sürekli olarak en iyi FireStick uygulamaları arasında yer almaya başladı.

BeeTV hakkında en sevdiğim şey onun sorunsuz arayüzü. Sadece uygulamayı yükleyin ve en sevdiğiniz içeriği akışına başlayın. İsteğe bağlı bir akış hizmeti olan uygulamada filmler ve TV şovları bulunur; ve birçoğu.

Beklediğiniz gibi, içerik koleksiyonu yeni sürümlerle sık sık yenilenir ve güncellenir (bazen günde birkaç kez). Keyifli bir akış deneyimine sahip olduğunuzdan emin olmak için BeeTV, güvenilir ve kaliteli kaynaklardan akışlar alır. Orada mümkün olan en iyi akışları almasını istiyorsanız uygulamayı Real Debrid ile eşleştirmek de harika bir fikir olacaktır..

BeeTV'nin arayüzü tamamen uzaktan dosttur. Uygulama, arayüz yönünü TV'nizin en boy oranına uyacak şekilde otomatik olarak ayarlar.

FireStick'e BeeTV nasıl kurulabilir

5. Titanyum TV

cotomovies alternatifTitanyum TV, akış dünyasında iyi bilinen bir isim. Bu uygulama başlangıçta yalnızca Android cep telefonlarında kullanılabiliyordu. Ancak, FireStick ve Android TV kutularının popülaritesinin artmasıyla, geliştiriciler TV cihazları için yeniden kodladı. Titanium TV, Amazon Fire TV uzaktan kumandasıyla tamamen uyumludur. Arayüzü TV ekranı için de uygundur.

Uygulama, etkileyici bir film ve TV şovları kütüphanesine sahiptir. Son birkaç yıldır en son içeriği veya bir şeyi arıyorsanız, Titanium TV'de bulabilmeniz için iyi bir şans var. Akış bölümlerinizin hiç bitmemesini sağlamak için yeni bölümler ve filmler de sık sık eklenir.

Düşük boyutlu uygulama, FireStick'te optimum performans sunar. Hızlı gezinme ve sorunsuz oynatma sunar. Hemen hemen her başlık veya bölüm birden fazla akış bağlantısı sağlar. Titanium TV'yi Real Debrid ve Trakt ile birleştirdiğinizde işler daha da iyi oluyor.

Titanium TV, CotoMovies uygulamasına benzer uygulamalardan biri.

FireStick'e Titanyum TV nasıl kurulur

6. catmouse APK

coto movies benzeri uygulamalarCatMouse APK, en iyi CotoMovies alternatifleri listesindeki tüm uygulamalara kıyasla çok daha yenidir. Ancak, uygulama zaten çok fazla dalgalanma yarattı. Bunu fark ettik ve hemen Best FireStick uygulamaları serimize dahil ettik. Ve bu listenin CatMouse'dan bahsetmeden tamamlanmayacağına inanıyoruz APK.

Bu uygulamayı sevmemizin birkaç nedeni var. Yeni başlayanlar için, CatMouse APK'nın yüzlerce film ve TV bölümü içeren büyük bir medya kütüphanesi var. Bu kütüphane durgun değil. Her gün yeni bir şeyler bulacaksınız.

Uygulamanın gezinmesi ve kullanımı da çok kolaydır. Uzaktan kumandalı arayüz, CatMouse APK'sını herhangi bir soruna neden olmadan keşfetmenizi sağlar.

Akış cephesinde CatMouse, bu listede Cinema HD gibi diğer en iyi uygulamalarla aynı işi yapıyor. HD akış için birçok ücretsiz bağlantı var. Ancak, Real Debrid oturum açma işlemi ile daha da şaşırtıcı hale geliyor.

Eğer bir CotoMovies alternatif arıyorsanız, kesinlikle CatMouse denemelisiniz APK.

FireStick'te CatMouse APK nasıl kurulur

7. UnlockMyTV

unlockmytvUnlockMyTV, CatMouse APK ile aynı zamanda tanıtıldı. Her iki uygulama da kullanıcıların dikkatini çekmek için hızlıydı.

Geniş film ve TV dizisi kataloğu ile UnlockMyTV, sonsuz sayıda saat izleyebilmenizi sağlar. Beklendiği gibi, bu uygulamanın arkasındaki aktif ekip sık sık yeni şeyler eklemeye devam ediyor.

UnlockMyTV geliştiricileri de uygulamanın iyi korunmasını sağlar. Hataları gidermek ve genel performansı ve deneyimi iyileştirmek için sürüm güncellemelerini zaman zaman göndermeye devam ederler..

Bu uygulama aynı zamanda kaliteli sıyırıcılar kullanır. Bunu söylüyorum çünkü şu anda gerçekten iyi akışlar getiriyor. UnlockMyTV aynı zamanda Gerçek Debrid'i de destekler, böylece premium bağlantılara kolayca erişebilirsiniz.

Bu Android tabanlı uygulama, FireStick ve Android TV Kutularınız dahil olmak üzere dokunma ve TV cihazlarında üstün performans sunmak için tasarlanmıştır.

FireStick'e UnlockMyTV nasıl kurulabilir

8. Morph TV

firestick için en iyi uygulamalarMorph TV, bir zamanlar çok popüler bir uygulama olan Morpheus TV'nin klonudur. Ayrıca bulabileceğiniz en iyi CotoMovies alternatiflerinden biri olduğuna inanıyoruz.

Bu uygulamayı başlattığınızda hemen dikkatinizi çeken tek şey benzersiz arayüzüdür. Sadece içeriği sıralamak yerine, uygulama önce kategorileri seçmenizi ister. Ana ekranda Filmler ve TV Şovları akış kategorileri bulunur. Bundan sonra alt kategori (Trending, Popular vb. Gibi) seçmeniz gereken bir ekran daha var.

Bu tür bir arayüz birçok kişi için cazipken, bazıları bile hoşlanmayabilir. Bununla birlikte, içerik kütüphanesinin boyutu ve akış kalitesi hakkında konuşursak, Morph TV kesinlikle bu CotoMovies için en iyi alternatifler listesinde bir yeri hak ediyor..

Uzaktan uyumlu bir uygulama olan Morph TV, FireStick'inizdeki uygulamayı keşfetme ve etkileşime geçmeyle ilgili hiçbir sorun yaşamamanızı sağlar.

FireStick'e Morph TV nasıl kurulur

9. TVZion

en iyi amazon fire stick uygulamalarıTVZion, uzun süredir sürekli olarak FireStick için En İyi Uygulamalar kataloğumuzun bir parçası olarak kaldı. Bu uygulama size isteğe bağlı içeriğin büyük bir dizisini sunuyor. İster film akışı ister TV şovları izleyin, burada her şey var.

Bu uygulamanın geliştiricileri ayrıca içeriği yeni filmler ve şovlarla sık sık güncellemeye devam ediyor.

Bu en iyi CotoMovies alternatifleri listesindeki diğer uygulamalarla karşılaştırıldığında, TVZion kaliteli bağlantılar elde etmekte iyi olmayabilir. Ancak, bir yer kazanmak için yeterince iyi. Ayrıca, bu uygulamayı Real Debrid ile kolayca eşleştirebilir ve en iyi akışları olabildiğince alabilirsiniz.

TVZion hafif bir uygulamadır. Az yer kaplar ve etkileyici derecede hızlı performans sunar. FireStick gibi düşük RAM'li cihazlar için idealdir.

Uygulama ayrıca düzenli sürüm güncellemeleri alıyor. Yıllar boyunca, uygulama performans ve akış yeteneklerinde önemli gelişmeler gördü.

TVZion'u FireStick'e nasıl kurarım

10. Kodi

en iyi cotomovies alternatifleriKodi bir akış hizmeti sağlayıcısı değildir (bu listedeki diğer APK'ların aksine). Bir medya oynatıcı. VLC gibi medya oynatıcılarını duymuş olmalısınız. Bazı açılardan, Kodi onlar gibi. Video, film, müzik, resim ve diğer ortamları oynatır.

Kodi'nin medya oynatması için dışarıdan medya sağlamalısınız. Yerel depolama alanınız veya çevrimiçi bir kaynak olabilir.

Aslında, Kodi'nin gerçek güzelliği, en sevdiğiniz medyayı çeşitli eklentiler aracılığıyla internet üzerinden oynatma yeteneğinde yatmaktadır..

Kodi eklentisini, cihazınızı çevrimiçi medya kaynağına bağlayan ve içeriği Kodi arabirimi üzerinden oynatmanıza izin veren bir eklenti olarak düşünebilirsiniz. Kodi'yi böyle başarılı bir medya aracı yapan Kodi eklentileri..

Film ve şovlar, canlı TV veya canlı sporlar, belgeseller veya çocuklar, haberler veya YouTube videoları için içerikten zevk alıyorsanız, hepsini Kodi aracılığıyla yapabilirsiniz. Bu yüzden Kodi'yi CotoMovies için en iyi alternatiflerden biri olarak görüyoruz.

Kodi'de yeniyseniz, başlamanıza yardımcı olacak Başlangıç ​​Kılavuzumuz var. Kodi'yi FireStick'e yüklemek ve akışa başlamak inanılmaz derecede kolaydır. Dolayısıyla, artık akışlı APK'lara devam etmek isteyip istemediğinizden emin değilseniz, Kodi'yi her zaman deneyebilirsiniz.

FireStick / Fire TV'niz artık en sevdiğiniz içerikleri yayınlamaya hazır. Ancak, başlamadan önce, çevrimiçi akış gerçekleştirdiğiniz her şeyin İSS'niz ve Hükümetiniz tarafından görülebileceği konusunda sizi uyarmak isterim. Bu, ücretsiz film akışı, TV şovu, Spor'un sizi yasal belaya sokabileceği anlamına gelir. 

Neyse ki, tüm akış etkinliklerinizi İSS'nizden ve Hükümetten gizli tutmanın kusursuz bir yolu var. İhtiyacınız olan tek şey Fire Stick için iyi bir VPN. Bir VPN orijinal IP'nizi maskeleyecektir. Çevrimiçi Gözetleme, İSS kısıtlaması ve içerik coğrafi kısıtlamalarını atlamanıza yardımcı olacak.

Şahsen kullanıyorum ve tavsiye ediyorum ExpressVPN, en hızlı ve en güvenli VPN. Her türlü akış uygulamasıyla uyumludur ve Fire TV / Stick'e kurulumu çok kolaydır.

Telif hakkı yasalarının ihlalini teşvik etmiyoruz. Ancak, yanlışlıkla gayri meşru bir kaynaktan içerik akışı yaparsanız ne olur? Yasal ve yasadışı bir kaynak arasındaki farkı söylemek her zaman kolay değildir.

Fire Stick / Fire TV'nizde akış yapmaya başlamadan önce, akış etkinliklerinizi meraklı gözlerden gizlemek için ExpressVPN'in nasıl kullanılacağını görelim.

Aşama 1: ExpressVPN'e abone olun BURAYA. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Yani, ilk 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz ve performanstan memnun değilseniz (ki bu pek olası değildir), tam geri ödeme isteyebilirsiniz.

Adım 2: Fire TV / Stick'inizi AÇIN ve en soldaki "Ara" seçeneğine gidin. Şimdi arama çubuğuna “Expressvpn” (tırnak işaretleri olmadan) yazın ve arama sonuçlarında göründüğünde ExpressVPN'i seçin

expressvpn firestick'i yükle

Aşama 3: Fire TV / Stick için ExpressVPN uygulamasını yüklemek için “İndir” e tıklayın.

vpn jailbroken firestick olsun

4. Adım: Uygulamayı açın ve ExpressVPN aboneliği satın alırken oluşturduğunuz giriş kimlik bilgilerinizi girin. "Oturum aç" ı tıklayın

firestick giriş expressvpn

Adım 5: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. FireStick için en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız artık güvende.

FireStick'te ExpressVPN'i bağlama

ExpressVPN'i Fire TV / Stick ile kullanma hakkında daha ayrıntılı bilgi de okuyabilirsiniz.

Kuruyor

İşte en iyi CotoMovies alternatiflerinin listesi. Bu uygulamaların CotoMovies ayakkabılarını doldurmaktan daha fazlasını yapabileceğinden eminim. Bu uygulamaları düzenli olarak test ediyoruz. Ancak, bu listenin bir parçası olması gerektiğini düşündüğünüz başka bir seçeneğiniz varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünden bize bildirin.

İlişkili:

En İyi Teraryum TV Alternatifleri
En İyi Şov Kutusu Alternatifleri
Jailbreak Firestick nasıl
En İyi Putlocker Siteleri

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me