Kablo TV’nizi Bırakmak İçin En İyi 38 Amazon Fire Stick Uygulaması

>Bu cihazın çok iyi bilinen inanılmaz eğlence deneyimini sağlayan FireStick uygulamaları. En sevdiğiniz filmlerden en yeni TV şovlarına, müzik akışından canlı TV'ye kadar, bu uygulamalar tek bir düğmeye dokunarak size getiriyor. Ancak, seçim yapabileceğimiz yüzlerce uygulama içeren dev bir kütüphane var, genellikle bizi ikilemde bırakıyor - hangilerini gerçekten tercih edecek? Bu makalenin konusu bu. Aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi 38, seçilmiş Amazon Fire Stick Uygulamasını topladık. Bu uygulamalar FireStick 4K ve Fire TV Cube dahil tüm Fire TV cihazlarıyla uyumludur. Okumaya devam et!

Amazon Inc, çığır açan ürünü Amazon Fire Stick ile Ev TV eğlence dünyasında devrim yarattı. Elinizde bulunan Fire TV Stick ile, sadece bazı normal TV kanallarına erişiminiz yok, aynı zamanda kablo veya uydu TV parametrelerinin ötesinde eğlenceyi deneyimleme özgürlüğü de sunuyor..

Amazon Prime şovu ve Netflix videolarının yanı sıra, seçtiğiniz ve istediğiniz içeriği görüntülemek için diğer çeşitli Amazon Fire Stick uygulamalarını da kullanabilirsiniz. Çok çeşitli FireStick uygulamalarının büyük bir çoğunluğu var ve ihtiyacınıza göre çeşitli işlevler gerçekleştiriyorlar.

Ancak, Fire Stick'iniz için aslında bu kadar çok uygulamaya ihtiyacınız yok. Bunun nedeni, birçok uygulamanın birden fazla özelliği olsa da, birçoğu ya sadece güzelleştirme içindir ya da amaçları normalde diğer ev isimleri tarafından yerine getirilir. Bu nedenle, tartışmasız en önemli listeyi seçtik ya da Fire TV / Stick'inize yükleyebileceğiniz veya yandan yükleyebileceğiniz en iyi Amazon Fire Stick uygulamalarını söyleyebiliriz.

Contents

En İyi Amazon Fire Stick Uygulamaları 2020

Artık FireStick uygulamalarına neden ihtiyacımızın temelleri bittiğine göre, şimdi listemizle başlayalım. Bu uygulamaların tümü, tam olarak sunacakları amaç hakkında daha iyi bir fikir vermek için de kategorize edilmiştir..

en iyi amazon fire stick uygulamaları

Yasal Uyarı: Ücretsiz akış kaynakları yalnızca kamu malı olan veya haklarına sahip olduğunuz Filmler / TV şovları için kullanılmalıdır. Telif hakkıyla korunan içeriği yayınlamak yasalara aykırıdır ve sizi yasal sorunlara sokabilir. Bu nedenle, telif hakkıyla korunan içeriğin akışını hiçbir şekilde desteklemiyoruz veya takdir etmiyoruz. Seçmeden önce çevrimiçi akışla ilgili yerel yasalarınızı kontrol edin.

Güvenlik için En İyi Yangın Çubuğu Uygulaması

1. ExpressVPN 

VPN (Sanal Özel Ağ) gizlilikle ilgili endişeleri olanlar için bir araçtır. Basit bir deyişle, ülkenizde kısıtlanmış içeriği görüntülemek istiyorsanız, sunucu konumunuzu değiştirebilir ve herhangi bir risk almadan kısıtlanmış içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, tüm dünyadaki Hükümetler ve İSS'ler kullanıcıların çevrimiçi etkinliklerini izler ve çevrimiçi içerik yayıncıları en önemli hedefleridir. Herhangi bir yasal sorun davet etmek istemiyorsanız, en iyi bahsiniz iyi bir FireStick VPN'dir. Express VPN, sürekli olarak Fire Stick için en iyi VPN olarak derecelendirildi. Fire TV / Stick için dakikalar içinde kurulabilen kullanımı kolay bir uygulama sunar.

amazon fire stick uygulamaları

ExpressVPN'de ağ hızını artırmak için dahili bir hız optimize edici bulunduğundan ağ hızı konusunda da sıkıntı yaşamamanız gerekir. Bu uygulamayı her başlatışınızda, maksimum hız elde etmek için size en iyi sunucu konumlarını gösteren Akıllı Konum adlı bir özellik göreceksiniz..

FireStick'e ExpressVPN'in nasıl kurulacağını ve kullanılacağını kontrol edin. ExpressVPN özellikleri ve kurulum adımları hakkında daha fazla bilgi edinmek için FireStick için en iyi VPN'lerdeki kılavuzumuzu da okuyabilirsiniz..

Filmler ve TV Şovları için En İyi FireStick Uygulamaları

firestick uygulamaları

2. Sinema APK (Ücretsiz)

Sinema APK, filmler ve şovlar için son derece popüler bir Android uygulamasıdır. Bu uygulama Terrarium TV’nin kapanmasından kısa süre önce ortaya çıktı ve daha sonra ana akım haline geldi.

en iyi firestick uygulamaları 2019Yüzlerce saatlik akıcı içerik ve sonsuz içerik dizisi ile Cinema APK, FireStick için olmazsa olmaz eğlence uygulamalarından biridir. Uygulamaya, geliştiricilerin aktif bir ekibinin desteği var. İçerik kütüphanesi düzenli olarak yeni sürümlerle güncellenir. Uygulamanın kendisi düzenli yazılım güncellemelerini alarak zamanla daha iyi hale getirir.

Sinema APK, tıpkı Terrarium TV gibi, kendi içeriğine sahip değildir. Çeşitli konumlardaki birden çok sunucudan akış bağlantılarını alan bir toplayıcıdır. Kalite akışlarını getirmek, bu hizmetin en önemli yönlerinden biridir ve Sinema APK işi iyi yapar.

Bu hafif uygulama tamamen FireStick uzaktan uyumludur; navigasyonu, etkileşimi ve kullanımı inanılmaz derecede kolaylaştırır.

FireStick'te Cinema APK nasıl kurulur

3. CatMouse (Ücretsiz)

CatMouse, Filmler ve TV Şovları da dahil olmak üzere isteğe bağlı içerik için başka bir harika yeni uygulamadır. Uygulama, Teraryum TV'ye çok benziyor ve çalışıyor, ki bunun bir klon olduğunu varsaymanın güvenli olduğunu düşünüyoruz.

CatMouse şu anda etkileyici bir şekilde çalışıyor. Göz atmanız ve aşırı izlemeniz için bir sürü içeriğe sahiptir. Ayrıca, web'deki bazı en iyi kaynaklardan gelen yüksek kaliteli akışları da kazıyor. Çoğu video için düzinelerce Full-HD akış bulacaksınız.

CatMouse'un çok yakında ana akım olacağından eminiz. Bu nedenle, filmler için en iyi ücretsiz uygulamaların bir parçası olacağından şüphemiz yoktu..

FireStick'te CatMouse Kurulumu

4. CyberFlix TV (Ücretsiz)

firestick uygulamalarıTeraryum TV'nin kapatılması birçok klonun ortaya çıkmasına neden oldu; CyberFlix TV bunlardan biri. CyberFlix TV bir klon olduğundan, tam olarak Terrarium TV'ye benziyor. İyi haber şu ki orijinal gibi çok işlev görüyor.

CyberFlix TV, sağlam bir film ve şov koleksiyonu sunar. Bu kazıyıcı tabanlı uygulama aynı zamanda Teraryum TV'de belirgin bir şekilde görülen çeşitli kaynaklardan gelen akışları getirir. Premium, Full HD akışlara erişmek için Real-Debrid hesabınızla da oturum açabilirsiniz.

İçeriği türe ve yıla göre sıralayabilir ve hızlı erişim için videoları favori olarak işaretleyebilirsiniz.

FireStick'e CyberFlix TV Kurulumu

5. UnlockMyTV (Ücretsiz)

UnlockMyTV şu anda en sevdiğiniz filmleri ve şovları izlemek için mükemmel bir seçenektir. Medya kütüphanesi güçlüdür ve düzenli olarak yeni içerikle güncellenir. Neredeyse tüm yeni filmleri ve şovları bulacaksınız.

Bu uygulama hakkında gerçekten sevdiğim, çeşitli kaynaklardan üstün kaliteli akış bağlantıları kazıma yeteneğidir. Birkaç 1080p akışı görmek beni çok etkiledi. Ve neredeyse hiç ölü bağlantı yok. Neredeyse her şey burada çalışıyor.

UnlockMyTV, Cinema HD klonu olarak popülerlik kazanıyor. Her ikisi de biçim ve işlev bakımından çarpıcı bir şekilde benzer. Her ikisi de mükemmel performans gösteriyor.

Firestick'e UnlockMyTV nasıl kurulabilir

6. Titanyum TV (Ücretsiz)

teraryum tvBirçok kullanıcı Titanyum TV'yi Terrarium TV'nin tam bir kopyası olarak adlandırır. Bir süre uygulamayı kullandıktan sonra, ben de böyle bir karara eğilimliyim. Uygulamaya Teraryum TV ile aynı görünüm ve his vardır. Her iki uygulamayı da yazmak için aynı kodlar kullanılmış gibi görünüyor.

İyi olan şey, Titanyum TV'nin de TTV ile aynı şekilde çalışması. Büyük bir film ve TV şovları kataloğuna sahiptir ve bunları yüksek kalitede yayınlamanızı sağlar. Uygulama, birkaç Full HD akışı da dahil olmak üzere bazı iyi bağlantılar getirir. Ayrıca Real-Debrid hesabınızda oturum açabilir ve Full HD bağlantı sayısını artırabilirsiniz.

Titanyum TV hafif ve kurulumu kolay bir uygulamadır. FireStick, Fire TV Stick 4K, Fire TV ve Fire TV Cube üzerinde çalışır.

FireStick'e Titanyum TV Kurulumu

7. BeeTV (Ücretsiz)

fire tv için en iyi uygulamalarSonsuz film ve şov koleksiyonuna sahip bir uygulama arıyorsanız BeeTV'yi denemek isteyebilirsiniz. Bu uygulama o kadar büyük bir içerik kütüphanesine sahiptir ki yüzlerce saat boyunca tıka basa izleyebilirsiniz ve hala bol miktarda yayınlanmamış olabilir.

BeeTV, diğer birçok isteğe bağlı hizmet gibi, kendi içeriğine sahip değildir. Bir toplayıcı olarak hareket eder ve internetteki çeşitli kaynaklardan akış bağlantılarını çeker. Uygulama ayrıca, uygulamanın daha kaliteli bağlantılar almasına yardımcı olan Real-Debrid oturum açma özelliğine sahiptir. Medya kitaplığında yapılan düzenli güncellemeler, her zaman izlemek için yeni bir şeyler olmasını sağlar.

FireStick'e BeeTV nasıl kurulabilir

8. BBC iPlayer (Ücretsiz)

BBC iPlayer, İngiltere'deki en popüler akış hizmetlerinden biridir. Bu hizmet Filmler, Şovlar, Belgeseller, Haberler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere hemen hemen tüm BBC içeriklerini yayınlamanızı sağlar. BBC'nin kendisi, heyecan verici bir yüksek kaliteli içerik dizisine sahip inanılmaz derecede popüler bir TV ağıdır. Bu TV ağı, içeriklerini İngiltere dışındaki birçok yayın ve yayın ortağı aracılığıyla sunar. Ancak, BBC iPlayer her şey için tek elden alışveriş BBC.

Ne yazık ki, iPlayer İngiltere ile sınırlıdır. Ama endişelenmeyin, ABD dahil herhangi bir ülkede BBC'nin engelini kaldırma ve izleme hilesini ele aldım.

Firestick'e BBC iPlayer nasıl kurulabilir & Dünyanın herhangi bir yerinde izleyin

9. Kodi (Ücretsiz)

Kodi, çeşitli platformlar için açık kaynaklı bir uygulamadır ve Amazon Fire Stick'inize ek bir ücret ödemeden indirilebilir. Gelişen itibarına katkıda bulunan diğer her şeyin dışında göze çarpan basit ama zarif kullanıcı arayüzü.

firestick için en iyi uygulamalarKişisel eğlence için çok sayıda seçenekle, önceden düzenlenmiş bir parti çalma listesinden müzikten çeşitli TV şovlarını izlemeye kadar sevdiğiniz şeyleri seçebilirsiniz. Ve neden sadece TV şovlarıyla sınırlı. Amazon Fire Stick'inizde tam teşekküllü HD filmleri de izleyebilirsiniz. Kodi ile tek bir tıklamayla neredeyse tüm türlerin binlerce filmine erişebileceksiniz.

Kodi, fotoğraflarınızı kişisel slayt gösterinizin kendisinden başka bir ekranda veya dijital albümde paylaşmanıza olanak tanıyan benzersiz bir özelliğe sahiptir. En sevdiğiniz TV şovlarını kaydetmek istiyorsanız, uygulama için bir PVR eklentisi indirmeniz gerekir. Kodi kullanıcılarının tüm dünyada ağır çevrimiçi gözetim nedeniyle VPN kullanmaları önerilir.

FireStick'e Kodi nasıl kurulur

10. Stremio (Ücretsiz + Ücretli)

firestick uygulamaları listesiEn sevdiğiniz filmleri ve şovları (ve daha fazlasını) yayınlamanın karmaşık olmayan bir yolunu arıyorsanız, Stremio'ya bir şans verdiğinizi söylüyorum. Aslında, Stremio'yu kullanmaya başladığımdan beri düzenli akış araçlarımdan biri haline geldi. Stremio, Kodi gibi çevrimiçi bir medya hizmetidir ve çok çeşitli cihazlarda da desteklenir. Ancak bazı belirgin farklılıklar var.

Yeni başlayanlar için Stremio'nun çok daha basit ve kullanıcı dostu bir arayüzü var. Neredeyse anında başlayabilirsiniz. Ayrıca, Stremio eklentilerini çevrimiçi olarak kurar. Yani, addon kurulum verileri yerel olarak saklanmaz. Bu, bir cihaza bir eklenti yüklediğinizde, ona (aynı hesapla oturum açmış olmanız koşuluyla) tüm Stremio cihazlarınızdan erişilebileceği anlamına gelir. Ayrıca, düşük depolama alanlarındaki depolama alanının kaç eklenti yüklerseniz sürün tıkanmadığı anlamına gelir.

Stremio hem resmi hem de topluluk (gayri resmi, üçüncü taraf) eklentilerini desteklemektedir. Herhangi bir eklentiyi tek bir tıklamayla yükleyebilirsiniz. Eklentiler bölümünü ziyaret ettiğinizde desteklenen tüm eklentiler de sizin için sıralanmıştır. Bunları manuel olarak aramak zorunda değilsiniz.

FireStick'e Stremio nasıl kurulur

11. Plex (Ücretsiz + Ücretli)

firestick için en iyi uygulamalarPlex kesinlikle karşılaştığım en iyi medya yönetim sistemlerinden biri. Bu hizmet, bir Plex sunucusuna dönüştürerek bilgisayarınızı bir medya hub'ına dönüştürür ve Amazon FireStick dahil çok çeşitli cihazlar için istemci uygulamalarından yerel ve çevrimiçi medyaya erişmenizi sağlar. Bazı ciddi depolama sınırlamaları olan FireStick için çok kullanışlı bir medya aracı buluyorum. Bilgisayarıma herhangi bir film ve şov indirebilir ve FireStick'imde kablosuz olarak oynatabilirim. Bunu yapmak için aynı Kablosuz ağda bile olmama gerek yok. Bilgisayarımdaki yerel medyanın yanı sıra, sunucu eklentilerini (Plex Kanallar olarak adlandırılır) indirebilir ve FireStick ve diğer istemci uygulamalarında sınırsız çevrimiçi medyaya erişebilirim. Plex çoğunlukla ücretsizdir ve bu nedenle FireStick için en iyi uygulamalardan biri olarak öneriyorum.

FireStick'e Plex nasıl yüklenir

12. Netflix (Ücretli)

amazon fire stick uygulamalarıNetflix, günümüzde eğlence ile eşanlamlı hale geldi. Şüphesiz, TV şovları ve Filmler için en yaygın kullanılan platformlardan biridir. Netflix ücretli bir hizmet olmasına rağmen, hala Fire Stick için en iyi uygulamalardan biridir.

Netflix'in tartışmasız en iyi yanı, her zaman yeni içerikler almanız ve bundan asla sıkılmamanızdır. “Klasikler” sevenler için, medya kanalı sadık ve ölmek zor hayranları için birçok eski TV şovuna ev sahipliği yapıyor.

Amazon Fire Stick'inizde Netflix'e abone olduktan sonra, aynı hesabı birden fazla cihazda kullanabilirsiniz. Bunu almanız gerekip gerekmediğinden emin değilseniz, Netflix'i bir ay boyunca ücretsiz olarak deneyin ve istediğiniz zaman iptal edin (bu çok düşük bir olasılıktır). Netflix VPN ile, herhangi bir yasal sorun olmadan diğer ülkenin Netflix sürümünü de aktarabilirsiniz.

Kurulum - Netflix, Amazon App Store'da bulunmaktadır. Alexa sesini bulmak için kullanabilir veya arama seçeneğine (büyüteç simgesi) gidebilir, arayabilir ve ardından yüklemek için ekrandaki talimatları uygulayabilirsiniz..

13. Morph TV (Ücretsiz)

firestick için en iyi uygulamalarÇok popüler Morpheus TV tamamen geçersiz olsa da, klonu Morph TV, flamalar arasında hızla iyi bir ün kazanıyor. Yine de Morpheus TV'yi yükleyebilir ve mevcut içerik kütüphanesini kullanabilirsiniz, artık yeni güncelleme almaz. Öte yandan, Morph TV aktif bir geliştirici ekibinin desteğine sahiptir. Yazılım yükseltmeleri düzenli ve medya koleksiyonu sürekli olarak yeni filmler ve TV şovlarıyla yenileniyor.

Morph TV, herhangi bir öğrenme eğrisinden geçmek zorunda kalmadan başlamanıza olanak tanıyan karmaşık olmayan bir arayüze sahiptir. Uygulama kaliteli akışları sıyırır. Ancak, Real-Debrid desteğini özledim. Umarım yakında yazılım güncellemelerinden birine eklenir.

FireStick'te Morph TV Nasıl Kurulur

14. TVZion (Ücretsiz)

en iyi amazon fire stick uygulamalarıYine başka bir on-demand akış uygulaması denemek istiyorum! TVZion, düzinelerce film ve TV şovu içeren tek tıklamalı bir oyun uygulamasıdır. Uygulama, basit ve kullanımı kolay bir arayüzde sunulan tonlarca film ve şov sunar.

Tek tıklamayla oynatma özelliği en iyi akış bağlantısını seçer ve oynatmayı otomatik olarak başlatır. Bu, anında akış arayan kullanıcılar için uygundur. Bu uygulama aynı zamanda yüzde yüz FireStick uzaktan uyumludur. Bu, etkileşimi ve gezinmeyi kolaylaştırır.

TVZion, talep üzerine en iyi "uygulama" olmayabilir, ancak kesinlikle denemeye değer.

TVZion'u FireStick'e nasıl kurarım

15. TeaTV (Ücretsiz)

: TeaTV kullanımdan kaldırıldı ve yakında işlevsiz hale gelebilir

amazon fire stick uygulamalarıTeaTV, Teraryum TV ile aynı zamanda geldi. Ve ikincisi ilgi odağının çoğunu tutmaya devam etse de, TeaTV yerini korudu. Bununla birlikte, uygulama Terrarium TV'nin kapatılmasından bu yana büyük bir çekiş kazandı.

Film ve şovların sağlam bir dizisi ve basit arayüzü ile TeaTV, birçok kullanıcının tercih ettiği seçeneklerden biridir. Bu hafif uygulamanın kurulumu ve kullanımı kolaydır.

Uygulama, adamcağız ve kararsız almak için kullanılır. Ancak, geliştiriciler düzenli güncellemeler ve düzeltmelerle tekrar ayağa kalktı. TeaTV şu anda flamalar için en iyi FireStick uygulamalarından biridir.

FireStick'e TeaTV nasıl kurulur

16. Crackle (Ücretsiz)

yangın tv uygulamalarıCrackle, Sony Entertainment'ın bir başka ücretsiz video akışı hizmeti uygulamasıdır. En iyi ödüllü filmleri ve TV şovlarını hiçbir sorun yaşamadan kolayca bulabilirsiniz.

Eğlence alanında büyük eserlerin gerçek bir hayranı iseniz, Amazon Fire Stick cihazınızda şaşırtıcı TV şovlarını, filmleri ve web dizilerini izlemek için kesinlikle Crackle'a kaydolmalısınız. Bununla birlikte, içeriğine erişme özgürlüğünün tadını çıkarmak için Crackle'da bir hesap oluşturmanız gerekir.

Bu tür cihazlara erişen çocuklarınız varsa, bunların her ne pahasına olursa olsun kaçınılması gereken bazı yetişkin içeriklerine maruz kalma riski vardır. Neyse ki Crackle, içeriği yaşa göre filtrelemek için uygulamada bir Ebeveyn Kontrolü özelliği ekleyerek de bunu halletti. Bu yalnızca uygulamanın Fire Stick'teki popülerliğine katkıda bulunur.

Kurulum - Uygulama Amazon App Store'da ücretsiz olarak kullanılabilir. Fire TV Stick'inizdeki Alexa sesli arama özelliğini kullanarak indirebilirsiniz. Veya “büyüteç” i (arama simgesi) tıklayıp “Crackle” yazabilirsiniz. Uygulama arama sonuçlarında açılır, uygulama adını tıklar ve FireStick'inize yüklemek için “Al” düğmesine basar.

17. Pluto TV (Ücretsiz)

firestick için en iyi uygulamalarCanlı TV'den daha iyi ne olabilir? Aynı içeriği birçok başka uygulamada tekrar tekrar görüntülemekten bıkabilirsiniz, ancak Pluto canlı TV'nin sizin için her zaman yeni bir şeyi olacaktır. Bu ücretsiz uygulamayı indirmek, Fire Stick'inizde canlı TV keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzden fazla canlı kanal var. Kanallar, başlıcaları haber, spor ve eğlence olmak üzere çeşitli türlerde mevcuttur. Bunun dışında, platformda binlerce TV şovu ve filmi var.

Pluto TV, izleyicileri için her hafta yeni bir hit film ekleme özelliğine sahiptir. Uygulama düzenli olarak güncellenir ve geliştiriciler tarafından iyi korunur.

Kurulum - Pluto TV, Amazon App Store'da bulunmaktadır. Arama simgesine gidin, arayın ve yüklemek için ekrandaki talimatları izleyin..

18. Crunchyroll (Ücretli)

en iyi yangın tv uygulamalarıJapon anime ve Asya eğlence hayranı iseniz Crunchyroll tam size göre. Anime severler tarafından dünya çapında kullanılan favori uygulamalardan biri.

Platformda kesintisiz 15000+ saat eğlenceyi garanti eden 25000'den fazla farklı Anime serisinin bölümü var. Anime TV şovlarının çoğu Japonca olmasına rağmen, Crunchyroll'un sizin için bir çözümü var. Yayınlamadan önce, tüm şovlar çeşitli dillere çevrilerek kesintisiz eğlence.

Crunchyroll'de bulunan tüm içerik, büyük Asya medya üreticilerinden tamamen lisanslanmıştır ve doğrulanmıştır. Bu uygulama ücretsiz değildir ve tüm özellikleri kullanmak için premium abonelik için ödeme yapmanız gerekecektir. Ancak, premium hizmeti satın almadan önce 14 günlük ücretsiz deneme süresine sahip olabilirsiniz ve beğenmemeniz durumunda abonelik istediğiniz zaman iptal edilebilir.

Kurulum - Crunchyroll Amazon App Store'da bulunmaktadır. Arama simgesine gidin, arayın ve yüklemek için ekrandaki talimatları izleyin..

19. OneBox HD (Ücretsiz)

amazon fire tv stick için en iyi uygulamalarOneBox HD, Android cihazlar için en popüler üçüncü taraf uygulamalarından biri olmuştur. Hala ücretsiz eğlence arayan mobil kullanıcıların ilk seçeneklerinden biridir. OneBox HD'nin önceki sürümleri FireStick uzaktan uyumluluğu sunmuyordu. Bununla birlikte, uygulamadaki en son yazılım güncellemeleri onu tamamen uzaktan kolay hale getirdi.

OneBox HD kaliteli akış bağlantıları sağlamaya devam ederken (ve bu yüzden FireStick için bu en iyi uygulamalar listesinde yer alıyor), göz ardı edemeyeceğimiz bazı eksiklikler var. Yeni içerikle güncellenir, ancak ana ekranda herhangi bir özellik yoktur. Bunları manuel olarak aramanız gerekir. Uygulama ayrıca bir süredir güncellenmedi. Yine de OneBox HD'yi deneyebilirsiniz, ancak doğrudan bu listede bulabileceğiniz daha iyi seçenekler var.

FireStick'e OneBox HD nasıl kurulur

20. Morphix TV

Morphix TV popüler uygulama Morph TV'nin bir klonudur. Uygulama hala geliştirme aşamasında olsa da, FireStick için bu en iyi uygulamalar listesine dahil etmeye karar verdim. Bunun nedeni, çok çeşitli film başlıkları sunması ve tek tıklamayla oynatmaya izin vermesidir. TV şovları için bir bölümü var. Ancak, bunu yazarken hala çevrimdışı.

Morphix TV, Android TV cihazlarının yanı sıra FireStick'te de sorunsuz çalışan küçük boyutlu bir uygulamadır. Büyük ekranda kolay gezinme sağlayan uzaktan kumandalı bir uygulamaya sahiptir. Bir şans ver.

FireStick'te Morphix TV APK Nasıl Kurulur

Spor / Canlı TV için En İyi FireStick Uygulamaları

firestick için en iyi uygulamalar

21. Askı TV (Ücretli)

yangın tv uygulamalarıSling TV, internette yayınlanan ilk canlı TV idi ve canlı TV kanallarını seviyorsanız ilk tercihleriniz arasında olmalı. Ancak, bu hizmet yalnızca ABD'de kullanılabilir, bu nedenle başka bir yere erişmek için bir VPN kullanmanız gerekir.

Canlı video akışı hizmetlerinin çoğu, Sling TV ile ayda sadece 20 $ alabileceğiniz aynı özellikler için 40 dolardan fazla ücret alıyor. Tek endişe kesintisiz canlı akış hizmetlerinin tadını çıkarmak için uygun bir internet bağlantısına ihtiyacınız olmasıdır.

Tek kısıtlama, en ucuz paketi seçerseniz, aynı anda birden fazla ekranda yayın yapamayacağınızdır. Birden fazla cihazla giriş yapmış olmanız durumunda, başlangıçta kanalları görüntülemek istediğiniz tek cihazı otomatik olarak isteyecektir.

Sling TV'yi FireStick'e Yükleme

22. Mobdro (Ücretsiz)

firestick için uygulamalarSpor izlemeyi seviyorsanız ve aynı zamanda bunun için bir kuruş harcamak istemiyorsanız Mobdro sizin için doğru Fire Stick uygulamasıdır. Bu uygulamayı Amazon App Store'da aramayın çünkü yalnızca Mobdro’nun resmi web sitesinden indirilebilir. Kodi kullanıcısıysanız, Kodi'nin kendisine yükleyebilirsiniz.

Bu uygulamayı indirip Fire TV'nizde çalıştırdıktan sonra, Mobdro'nun dünya çapında ücretsiz video akışı aramaya devam ettiğini ve doğrudan cihazınıza göndererek söz konusu konuda çok kullanışlı bir araç haline geldiğini fark edeceksiniz..

Ücretsiz akış hizmetinin keyfini istediğiniz sürece çıkarabilirsiniz, ancak gereksiz hantal reklamları kaldırmak istiyorsanız premium hesap satın almanız gerekir. Premium abonelikle, yalnızca reklamsız bir eğlencenin tadını çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda canlı akış videolarını yakalayıp indirebilir ve daha sonra izlemek üzere saklayabilirsiniz.

FireStick'e Mobdro nasıl kurulur

23. Canlı NetTV (Ücretsiz)

en iyi canlı tv firestick uygulamaları 2019Live NetTV, favori uydu kanallarınızın çoğunu ücretsiz izlemenizi sağlar. ABD, İngiltere ve uluslararası kanalların büyük bir toplaması ve FireStick dostu arayüzü ile bu uygulama kesinlikle canlı TV izlemek için en iyi seçeneklerden biridir.

TV kanallarını yayınlamak için Spor, Eğlence, TV Şovları, Filmler, Yaşam Tarzı, Çocuklar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli kategoriler vardır. Uygulama ayrıca filmler ve TV şovları için isteğe bağlı video bölümünü de ekledi. İsteğe bağlı bölüm sınırlı içerik sunuyor ancak gelecekte genişlemesi bekleniyor.

FireStick'te Live NetTV nasıl kurulur

24. Redbox TV (Ücretsiz)

firestick için en iyi canlı tv uygulamasıRedbox TV APK, FireStick ve diğer Android cihazlar için bir başka muhteşem Canlı TV uygulamasıdır. Bu uygulama uydu TV kanalları büyük bir koleksiyona sahiptir. Çeşitli ülke ve bölgelerden TV yayını yapmanızı sağlar. Kullanımı kolay arabirim anında başlamanızı sağlar. Üst kısımdaki ülke / bölge sekmesini tıklayın ve kullanılabilir kanalların listesini keşfedin. Bu kadar kolay. ABD, Kanada, İngiltere ve dünyanın diğer bölgelerinden kanallar yayınlamakta serbestsiniz. Uygulama ayrıca sık izlediğiniz kanalları sık izlemenizi sağlar. FireStick'te Canlı TV izlemek isterseniz, Redbox TV APK mutlaka denenmeli bir uygulamadır. 

FireStick'e Redbox TV nasıl kurulur

25. Sportz TV IPTV (Ücretli)

Sportz TV IPTV uygulaması, canlı TV'den isteğe bağlı filmlere ve şovlara, tek bir yerde bir dizi içerik getiriyor. Sportz TV ücretli bir uygulama olmasına rağmen, birçok ücretsiz, güvenilir olmayan akış uygulamasından her gün daha iyidir. Ve sundukları için harcanan her bite değer. Aylık 14,95 $ gibi düşük bir fiyata başlayabilirsiniz. Evet, 8000'den fazla canlı TV kanalı ve tonlarca film ve şov için ödediğiniz fiyat budur. Bu, çoğu kişinin tek bir geleneksel TV kanalına abone olmak için ödediği neredeyse aynı fiyattır..

Uygulama iyi korunur, yüksek kaliteli akış (1080p'ye kadar) sunar ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Devam et ve şimdi dene!

Sportz TV IPTV nasıl kurulabilir

26. TVTap (Ücretsiz)

TV Tap, ABD, İngiltere, Avrupa, Asya, Orta Doğu ve daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın her yerinden uydu kanallarından oluşan sağlam bir diziye sahip canlı bir TV uygulamasıdır. TV Tap, uzaktan kumanda ve daha büyük bir TV ekranı için özelleştirilmiş FireStick için özel bir APK'ya sahiptir. Kullanıcı arayüzü basit ve kullanımı oldukça kolaydır. Ancak, ana ekrandaki kanal simgelerini biraz daha küçük yapmak daha iyi olabilirdi.

Eğlence, Filmler, Haberler, Müzik, Spor, Yiyecek, Çocuk ve Belgesel gibi çeşitli kategorilerdeki her türlü kanalı izleyebilirsiniz. Uygulama ayrıca kanalları ülkeye / bölgeye göre filtrelemenizi sağlar. Daha fazla kanalın HD olarak yayınlanmasını dilerim. Yine de TV Tap, FireStick için iyi bir Canlı TV uygulamasıdır. Bir şans ver!

FireStick'te TVTap APK nasıl kurulur

27. Oyuncular Klub IPTV (Ücretli)

Players Klub IPTV başka bir kaliteli IPTV hizmetidir. 2000'den fazla TV kanalına erişmenizi sağlar. Çoğu kanal ABD'den gelmekle birlikte, Avustralya, İngiltere, Kanada ve diğer ülkelerden de çok sayıda TV kanalı izleyebilirsiniz..

Bu IPTV hizmeti aylık 8 $ 'lık uygun bir fiyatla geliyor. Büyük bir kanal koleksiyonuna ve yüksek kalitede tüm akışlara sahip olduğu göz önüne alındığında, oldukça şaşırtıcı bir anlaşma olduğunu söyleyebilirim.

Players Klub IPTV öncelikle canlı bir TV uygulaması olsa da, akış zevkiniz için düzinelerce film ve TV şovu içeren iyi bir talep üzerine bölüme sahiptir. Birçok ücretsiz uygulamanın aksine, Oyuncular Klub IPTV daha güvenilir ve daha kaliteli bir video oynatımı sunar.

Players Klub IPTV, FireStick'e yükleyebileceğiniz bir Android uygulamasına sahiptir. Uygulaması tamamen uzaktan uyumluluk, kolay kullanım ve navigasyon sağlar. Servis ayrıca Kodi aracılığıyla FireStick'te tekrar kullanabileceğiniz bir Kodi eklentisi sunuyor. Ancak, Android uygulaması görünüşe göre FireStick'te eklentiden daha iyi çalışıyor. Tabii ki, addon Players Klub IPTV'yi çok platformlu bir hizmet haline getiriyor.

Oyuncular Klub IPTV Nasıl Kurulur

28. HD Streamz (Ücretsiz)

HD Streamz, FireStick için en iyi uygulamalar koleksiyonumuza giden yolu bulan başka bir ücretsiz Canlı TV uygulaması. Bu uygulama ABD, İngiltere ve diğer bazı ülkelerden ücretsiz yüzlerce uydu kanalı sunuyor. Uygulamanın arayüzü arzulanan bir parça bıraksa da, canlı TV bölümünü göz önünde bulundurarak hala iyi bir seçenektir. Ayrıca uygulamanın Radyo ve İsteğe Bağlı sekmeleri olduğunu fark edeceksiniz. Ancak, yeterli içeriğe sahip değiller. Canlı TV akışı için bu uygulamayı kullanın.

Fire Stick'e HD Streamz nasıl kurulur

29. Fire TV için ESPN (Ücretli)

yangın çubuğunda espn izleBelirli bir sporu seviyorsanız ya da sadece biraz zaman öldürmek için spor izlemeyi seviyorsanız, Amazon Firestick'inizde ESPN bulunmalıdır. ESPN sadece canlı spor yayını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda isteğe bağlı bir hizmeti de tercih edebilirsiniz.

Yüzlerce spor etkinliği ESPN tarafından kapsanır ve tümü Fire TV'nizde bulunabilir. Bunun için, görüntülemek ve satın almak istediğiniz sporu veya etkinliği seçmeniz yeterlidir. Etkinlik bir günden fazla sürerse, aylık veya yıllık olarak (Premier Lig gibi) geçiş kartı satın alabilirsiniz..

ESPN for Fire TV hizmeti Amerika Birleşik Devletleri'nde ve dünyanın birçok yerinde sunulmaktadır. NCAA kolej spor etkinliklerinden Indy Car serisinden yarışlara kadar, görüntüleme ve eğlence amaçlı birçok seçenek mevcuttur. Ayrıca 7 günlük tam bir deneme sürümü de kullanabilirsiniz, ancak yedinci günden sonra, hizmetleri iptal etmezseniz başlangıçta seçtiğiniz plana göre ücretlendirilirsiniz..

Kurulum - Fire TV için ESPN Amazon App Store'da mevcuttur. Arama simgesine gidin, arayın ve yüklemek için ekrandaki talimatları izleyin..

Haberler için Amazon Fire Stick Uygulamaları

fire tv için en iyi uygulamalar

30. Sky News (Ücretli)

Haberleri düzenli olarak izlemek, bu hızlı hareket eden dünyada güncel kalmanızı sağlar. Amazon Fire TV'nizde bu lüksü kullanmaktan daha iyi ne olabilir? En popüler 24 saatlik haber kanallarından Sky News, uygulamalarını Fire TV Stick için de kullanılabilir hale getirdi.

firestick uygulamalarıSky News, dünyada meydana gelen tüm önemli şeyler ve etkinlikler hakkında bilgilere erişmenizi sağlar. Uygulamada haber raporlarının 24 × 7 akışının keyfini çıkarabilirsiniz. En iyi yanı, herhangi bir güncellemeyi kaçırmamak için son dakika haberlerinin her zaman görüntülemenizin ön saflarında yer almasıdır. (Ancak, sürekli hava durumu raporlarından bıkabilme şansınız vardır.)

Kesin olan bir şey, CBS ve NBC'den farklı olarak Sky News'in aynı eski haberi tekrar tekrar yayınlamamasıdır. Sizin için her zaman bir veya daha fazla taze içerik olacaktır. Ancak Sky News ücretsiz değildir ve tüm bu özellikleri kullanmak için premium bir sürüm satın almanız gerekir.

Kurulum - Sky News, Amazon App Store'da bulunmaktadır. Arama simgesine gidin, arayın ve yüklemek için ekrandaki talimatları izleyin..

31. BBC News (Ücretli)

firestick için en iyi haber uygulamasıBBC News, FireStick için en iyi uygulamalardan biridir. Haber ve Bilgi dünyasında, British Broadcasting Corporation'ın kısaltması olan BBC bir markadır. Fabrikasyon yapmadan gerçek haberler sunar. Muhtemelen çoğumuzun BBC'ye körü körüne güvenmesinin başlıca nedeni, güvenilir gazetecilerden oluşan büyük ağından ve dünyanın her köşesine ve köşesine ulaşmasından kaynaklanmaktadır. Ve şimdi bu Amazon Fire TV'nizde de mevcut.

BBC News aracılığıyla, sadece canlı akış videolarını izlemekle kalmaz, aynı zamanda haber makalelerine göz atabilir ve bunları cihazınızda okuyabilirsiniz. BBC News, eğlence, iş, sağlık ve yaşam tarzı dahil olmak üzere Haber'in neredeyse tüm bölümlerini kapsar. Yeni içeriği her zaman okumak ve her seferinde aramaya gitmek zorunda kalmamanız gerçek zamanlı bir tasarruf olabilir.

Ayrıca, görüntüleme deneyimlerinizi kesintiye uğratacak reklamlar veya reklamlar yoktur. Videolar otomatik oynatma modunda yığınlanır, bu nedenle diğer haber videolarına manuel olarak geçmeniz gerekir.

Kurulum - BBC News, Amazon App Store'dan edinilebilir. Arama simgesine gidin, arayın ve yüklemek için ekrandaki talimatları izleyin..

Müzik için En İyi Fire TV Stick Uygulamaları

amazon fire tv stick için en iyi müzik uygulamaları

32. YouTube (Ücretsiz)

YouTube, internetteki birincil eğlence platformlarından biridir ve çoğumuz buna oldukça bağımlıyız. YouTube'u akıllı telefonlarımızda ve PC'de kullanmaya alışık olduğumuzdan, daha büyük bir HD ekranda nasıl görüneceğini hayal edin?

amazon fire stick uygulamalarıYouTube, Amazon Firestick'iniz için olmazsa olmaz uygulamalardan biridir ve doğrudan Amazon App Store'dan indirilebilir. En sevdiğiniz müziği kanalda çalmak veya yeni sürümleri keşfetmek, bunların hepsi Amazon Fire TV'de de mümkündür. Ayrıca, en sevdiğiniz şarkıları içeren bir müzik çalma listesi oluşturabilir ve bunları istediğiniz zaman çalabilirsiniz.

Tıpkı web sürümü gibi, Fire Stick için YouTube uygulaması da ücretsizdir. Aralıklı reklamlardan kurtulmak istiyorsanız YouTube Premium Aboneliğini satın alabilirsiniz.

FireStick'e YouTube nasıl yüklenir

33. Seğirme (Ücretsiz)

en iyi firestick uygulamalarıYouTube gibi Twitch de müzik dinlemek veya içerik görüntülemek için ücretsiz bir platformdur. Ama seğirme kesin bir dönüş var. İçeriği görüntülemenin yanı sıra, içeriğe de katkıda bulunabilirsiniz. Benzersiz, değil mi?

Twitch uygulamasıyla yalnızca herhangi bir içeriği görüntüleyemez, aynı zamanda kendi içeriğinizi de aktarabilirsiniz. Ayrıca, Fire Stick için mevcut diğer video akışı uygulamalarının aksine, burada video oyunlarının canlı akışını da bulabilirsiniz (şimdi tamamen havalı bir şey). Belirli bir video veya akıştan hoşlanıyorsanız, görüntülemeleri artırarak, Abone Olup Bit ile tezahürat yaparak en sevdiğiniz yayıncıların ödülleri ve tanınmalarını destekleyebilir ve yardımcı olabilirsiniz.

Affiliate programına kaydolarak Twitch'te bir flama olarak para kazanabilirsiniz. Eğer bir oyuncuysanız ve hızlı para kazanmayı seviyorsanız, doğrulanmış bir Twitch ortağı olmak için kaydolmanız ve kendinizi yayınlayarak kazanmanız yeterlidir..

Twitch'i FireStick'e yüklemek için, “Arama” simgesine gidip “Twitch” yazmanız yeterlidir. Arama sonuçlarında uygulama adı belirdiğinde açın ve yükleyin.

34. Spotify (Bedava)

en iyi amazon fire stick uygulamalarıTüm zamanların müzik tutkunuysanız, Spotify sizin için bir ev ismi olmalıdır. Amazon Firestick'inize Spotify'ı indirdikten sonra, hesabınıza giriş yaptığınızda milyonlarca şarkıya anında erişebilirsiniz.

Aynı Wi-Fi ağını kullanarak farklı cihazlarda müzik çalmak için tek bir Spotify hesabı da kullanabilirsiniz. Bir çalma listesinden müzik seçmek için, cep telefonunuzu kullanabilir ve daha sonra ruh halini ayarlamak veya oluğa girmek için Amazon Fire TV'nizle senkronize edebilirsiniz..

Çeşitli çevrimiçi müzik akışı uygulamalarının aksine, Spotify müzik çalma listesi arasında istenmeyen reklamlarla sizi rahatsız etmez. Ayrıca en sevdiğiniz müzikleri indirme ve daha sonra dinleme seçeneği de sunulur.

Spotify'ı yüklemek için "Arama" simgesine gidin ve "Spotify" yazın. Arama sonuçlarında uygulama adı belirdiğinde, açın ve yükleyin..

FireStick için Yardımcı Uygulamalar Uygulamaları

en iyi yangın tv stick uygulamaları

35. İndirici (Ücretsiz)

Herhangi bir platform için, herhangi bir görevi yerine getirmek üzere önceden yüklenmiş yardımcı program uygulamalarınız olmalıdır. Yardımcı Program Uygulamaları bir cihazın ruhunu oluşturur ve Downloader böyle bir yardımcı programdır, Amazon Firestick'inizde olması gerekir.

firestick için indirme uygulamasıİster bir uygulamayı yandan yüklemek ister en sevdiğiniz müzik videosunu kaydetmek isteyin, görevi gerçekleştirmek için her zaman bir indirme uygulamasına ihtiyacınız olacaktır. Diğer bir sonuç, bir indirici olmadan yeterli indirme hızı elde edemeyeceğiniz ve çok fazla zaman harcayabileceğinizdir. Zaman zaman zayıf internet bağlantısı nedeniyle, indirme işleminiz de durabilir ve bozuk dosyalara neden olabilir.

Bunu önlemek için, Fire Stick için indirme uygulaması, işlemi hemen duraklatmanıza ve iyi bir ağdayken devam ettirmenize izin verir. Bu sadece indirmek istediğiniz dosyaları sistemleştirmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bozulmalarını önler.

FireStick'e indirici uygulaması nasıl yüklenir

36. FileLinked (Ücretsiz)

en iyi firestick uygulamalarıPopüler dosya paylaşım uygulaması DroidAdmin yeniden markalandı, yeniden paketlendi ve artık FileLinked olarak kullanılabilir. İster fotoğraf, video, müzik veya APK paylaşmak isteyin, FileLinked her şeyi sizin için yapacak. Bu aynı zamanda FileLinked'i inanılmaz faydalı bir yandan yükleme aracı yapar.

Downloader ve ES File Explorer, FireStick'teki en popüler yandan yükleme uygulamaları olmaya devam ederken, FileLinked de hızlı ilerleme kaydediyor. Uygulama, yan yüklemeyi sorunsuz bir süreç haline getirir. Tek yapmanız gereken yükleyiciden dosya kodunu almak ve FileLinked'e girmek. Uygulama gerisini yapacak. Artık uzun URL'leri girmeye kesinlikle gerek yok.

FileLinked, FireStick kullanıcıları için tüm kullanışlılar çünkü bu cihaz APK dosyalarını doğrudan tarayıcılardan indirmenize izin vermiyor. Bu günlerde daha fazla geliştiricinin uygulamaları için FileLinked kodları sunduğunu fark ettim. Bu nedenle, bu uygulamanın FireStick'te olması sadece mantıklı.

FireStick'te FileLinked Nasıl Kurulur

37. Fare Değiştirme (Ücretsiz)

FireStick ve Fire TV cihazları değiştirilmiş Android işletim sisteminde çalışır. APK'yı, Android cep telefonları gibi yürütülebilir dosyalar olarak da kullanıyorlar. Bu, birçok insanın Android cep telefonlarında çalışan tüm uygulamaların FireStick üzerinde de çalışacağını varsaymasını sağlar. Ancak, durum her zaman böyle değildir.

fire tv stick için en iyi uygulamalarCep telefonlarında bir dokunmatik arayüz bulunurken, FireStick'in uzaktan kumandalı bir arayüzü vardır. Hem dokunmatik hem de uzaktan uyumlu birçok Android uygulaması olsa da, çoğu değil. FireStick'e uzaktan uyumlu olmayan uygulamalar yükleseniz bile, onlarla etkileşime giremeyebilirsiniz. Sonuç olarak, bazı harika Android uygulamalarını kaçırıyorsunuz.

Neyse ki, Mouse Toggle adında, FireStick'teki hemen hemen tüm Android uygulamalarını kullanmanızı sağlayan bir geçici çözüm var. Mouse Toggle uygulaması, FireStick ekranınızda bir fare işaretçisi oluşturur. Fare işaretçisini uzaktan kumandadaki gezinme tuşlarıyla hareket ettirebilirsiniz. Ancak, fare işaretçisi bazı uygulamaların FireStick uzaktan kumandanızın erişemediği bölümlerine ulaşabilir. Bu, Mouse Toggle'ı FireStick cihazınız için olması gereken uygulamalardan biri yapar.

FireStick'e Fare Geçişi Nasıl Yüklenir

38. Tarayıcı (Ücretsiz)

Mozilla firestick tarayıcı uygulamasıBir tarayıcı şüphesiz Amazon Fire TV Stick için en kullanışlı uygulamalardan biridir. Çok yararlı olan ancak Play Store'dan indirilemeyen çeşitli uygulamalar var. Böyle bir durumda, cihazınıza indirmek istiyorsanız resmi web sitelerini ziyaret etmeniz gerekir. Bu web sitelerine erişmek için bir tarayıcıya ihtiyacınız olacak.

Tarayıcı çok işlevli bir uygulama işlevi görür. YouTube ve Spotify gibi en popüler uygulamalardan bazıları, indirmeden veya yüklemeden bir tarayıcı ve hızlı bir internet bağlantısı üzerinden erişilebilen çevrimiçi platformlara sahiptir..

Tarayıcı, Amazon Fire TV'ye yandan yüklemeniz gereken üçüncü taraf uygulamaları yükleme gereksinimini ortadan kaldırarak zaman ve yerden tasarruf sağlar. Uygulamaların yanı sıra diğer favori web sitelerinizi HD kalitesinde daha büyük ve daha iyi bir ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Favori tarayıcınızı Fire Stick'e yüklemek için "Ara" simgesine gidin ve tarayıcınızın adını "Firefox" veya "İpek" olarak yazın. Uygulama adı arama sonuçlarında göründüğünde açın ve yükleyin.

SSS

FireStick için en iyi film uygulaması nedir?

FireStick için en iyi uygulamalar listemizdeki birçok uygulama film akışı sunuyor. Ancak, onlardan seçim yapsaydım, ya Sinema APK ya da Typhoon TV'ye git derim. Her iki uygulamada da büyük bir film kütüphanesi var ve birçok kaliteli bağlantı getiriyorlar. Her ikisi de Gerçek Debrid'i destekler, bu da premium akış bağlantılarına sahip olduğunuzdan emin olur.

FireStick için en iyi Canlı TV Uygulaması nedir?

Canlı TV cephesinde, Mobdro APK, Ola TV ve HD Streamz iyi bir iş çıkarıyor. Bu uygulamalarda filmler, şovlar, spor, çocuklar ve daha fazlası için tonlarca canlı TV kanalı bulunur. Bunlar ücretsiz uygulamalardır. Ücretli (henüz cep dostu) bir hizmet arıyorsanız, Sportz TV'yi deneyebilirsiniz. Bu uygulama ayda 15 dolardan az bir ücret karşılığında 8000'den fazla kanala erişim sağlar.

Jailbroken FireStick için en iyi uygulama nedir?

İzlemek istediğiniz içeriğin türüne bağlıdır. Film ve şovları izlemek isterseniz Cinema HD ve Typhoon TV'yi istersiniz. Beğendiğiniz canlı TV ise, Mobdro, Ola TV ve HD Streamz'i öneririz. Ancak, jailbreak yapılmış FireStick'in bir parçası olması gereken bir uygulama ExpressVPN'dir. Bu uygulama, çevrimiçi kimliğinizi gizleyerek ve etkinliklerinizin size geri izlenemediğinden emin olarak çevrimiçi akışınızı güvence altına alacaktır.

FireStick'teki uygulamaları yandan yüklemek yasal mı??

Evet, FireStick'teki uygulamaları yüklemek% 100 yasaldır. Aslında, Amazon size yan yüklemeyi etkinleştirmek için Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar ayarını etkinleştirme seçeneği sunar. Ancak, telif hakkıyla korunan içeriği akışla almak yasal değildir ve başınızı belaya sokabilir.

FireStick'te nasıl film indirebilirim??

Cinema HD gibi uygulamalar FireStick'inize film ve şov indirmenize izin verir. Ancak, FireStick'in depolama kapasitesi düşük olduğu için bunu önermiyorum. Filmler depolama alanınızda çok yer kaplar ve arabelleğe alma, aşırı ısınma ve daha fazlası dahil her türlü soruna neden olur..

Sonuç olarak ...

Amazon Firestick'in gelecekte çok yüksek bir potansiyele sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacak. Kablo veya Çanak'ı terk eden ve internet akışını tercih eden kişilerin görülmesi çok uzun sürmeyecek. İzlemek istediğiniz şeyle ilgili esnekliğin keyfini çıkarmak söz konusu olduğunda,.

Bir Amazon Firestick satın almayı veya zaten bir tane almayı planlıyorsanız, yukarıda listelenen uygulamalar birçok açıdan gerçekten yardımcı olabilir. Sonunda, farklı eğlence türlerinin tadına varacaksınız ve bu da çok gelişmiş bir şekilde.

Bazı uygulamaların maliyeti ücretsiz olmakla birlikte, bazıları premium özelliklerin keyfini çıkarmak isterseniz sizi birkaç dolar geri alır. Yukarıdaki listicle her ikisinin bir karışımıdır ve cihazınızı tam bir eğlence kaynağı haline getirecektir. Yine de, Amazon Fire Stick uygulamalarına para yatırmadan önce her zaman kullanıcı yorumlarını dikkatlice okumalı ve kendi zekânızı kullanmalısınız..

Doğrudan gelen kutunuza Gizli Kablo Kesme Hileleri almak için burayı tıklayın.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me