TVZion’u Fire TV / Stick’e Yükleme

>

Bu kılavuzda, sizi FireStick'teki TVZion kurulum kılavuzuna yönlendireceğim. Bu kılavuzda açıklanan yöntem Fire Stick 4K, Fire TV ve Fire TV Cube'da da çalışır.

TVZion, en sevdiğiniz filmler ve TV şovları dahil olmak üzere ücretsiz medyayı izlemenizi sağlayan Android için daha yeni isteğe bağlı uygulamalardan biridir. Bu uygulama size basit ve inanılmaz derecede kolay kullanımlı bir arayüz sunar. TVZion yüzde yüz uzaktan kumandalı bir cihazdır ve FireStick cihazınız için mükemmel bir seçimdir. Uygulama, size yüzlerce saat ücretsiz eğlence sunan sağlam bir içerik kütüphanesine sahiptir..

Diğer birçok isteğe bağlı uygulamanın aksine, TVZion tek bir tıklamayla akışa başlamanıza olanak tanır. Genellikle seçim yapabileceğiniz bağlantıların listesini görüntülemez. Bunun yerine, en sağlıklı bağlantıyı seçer ve içeriği hemen oynatmaya başlar.

Hizmetin durdurulmasından bu yana sürekli olarak en iyi Teraryum TV alternatiflerini arıyordum. Bazı iyi seçenekler bulduğuma sevindim. TVZion kesinlikle en iyi akış uygulamaları listeme gidiyor.

TVZion sadece FireStick için değil, aynı zamanda Android TV ve Android TV Kutuları gibi diğer Android TV cihazları içindir. Android akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde de kullanabilirsiniz. Aslında, bir Android emülatörünüz varsa, bu uygulamayı Windows ve Mac bilgisayarlarınıza da yükleyebilirsiniz..

FireStick Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ve İSS'ler kullanıcılarının çevrimiçi etkinliklerini izliyor. Fire TV Stick'inizde telif hakkıyla korunan içerik akışı bulunursa ciddi sorun yaşayabilirsiniz. Şu anda IP'niz herkes tarafından görülebilir. Film izleme deneyiminizin kötü bir şekilde değişmemesi için iyi bir FireStick VPN almanızı ve kimliğinizi gizlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

kullanırım ExpressVPN Bu, endüstrideki en hızlı ve en güvenli VPN'dir. Amazon Fire TV Stick dahil herhangi bir cihaza kurmak çok kolaydır. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir. Hizmetlerinden hoşlanmıyorsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz. ExpressVPN'in ayrıca, 3 ay ücretsiz kazanın ve yıllık planınızda% 49 tasarruf edin.

İşte her zaman bir VPN kullanmanızın nedenleri.


İpucu:
Fire TV Stick'te VPN kurmayı ve kullanmayı öğrenin

TVZion on FireStick: Kurulum Adımları

FireStick, TVZion gibi üçüncü taraf uygulamaları indirip yüklemenizi sağlar. Ancak bunun için bir güvenlik ayarını değiştirmeniz gerekir. TVZion gibi uygulamalar Store üçüncü taraf ’olarak kabul edilir, çünkü Amazon Mağazası'ndan gelmezler.

Değiştirmeniz gereken ayar şudur:

1. FireStick veya Fire TV cihazınızı açın ve ana ekrandan üstteki menü çubuğuna gidin ve Ayarlar

firestick'e TVZion nasıl kurulur

2. Ayarlar'daki seçeneklerden, Ateş TV'm veya cihaz

TVZion'u Fire TV / Stick'e Yükleme

3. Sonra, aç Geliştirici Seçenekleri

yangın sopa tvzion

4. Şimdi, Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar etkin (AÇIK) veya devre dışı (KAPALI). Devre dışı bırakılmışsa, tıklayın ve açın

Firestick'te bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları etkinleştir

5. Aşağıdaki mesaj görüntülendiğinde, devam edin ve

firestick üzerinde tvzion

Bunu yaparak, FireStick'inizi TVZion gibi üçüncü taraf uygulamaları yükleyecek şekilde ayarladınız.

Şimdi TVZion'u FireStick'e yüklemek için adım adım ilerleyeceğim. Yapman gerekenler işte burada:

6. Yapmanız gereken ilk şey, üçüncü taraf uygulamaların FireStick'e yandan yüklenmesini kolaylaştıran bir uygulama yüklemektir. FireStick'teki bir web tarayıcısı üzerinden APK dosyalarını doğrudan indiremediğiniz için böyle bir uygulamaya ihtiyacınız var.

Karşılaştığım FireStick için en iyi yan yükleme uygulaması Downloader'ı öneriyorum.

Amazon Mağazasından kolayca indirebilirsiniz. Ana ekrandan FireStick'in Arama işlevini açmanız ve Downloader uygulamasını aramanız yeterlidir. Ekrandaki talimatları uygulayarak, Downloader'a hemen sahip olursunuz.

Downloader uygulamasını yüklediğinize göre, aşağıdaki adımları izleyin:

7. Devam edin ve Downloader uygulamasını çalıştırın. Tıkla Ev Bu uygulamanın sol kenar çubuğundaki sekmesini tıklayın. Kaynak URL'nin girileceği URL alanını sağ tıklayın

indir tvzion apk firestick üzerinde

8. Şimdi, ekran klavyesini ve FireStick uzaktan kumandanızı kullanarak aşağıdaki URL'yi yazın ve DEVAM'ı tıklayın: https://www.firesticktricks.com/tvz

tvzion firestick

9. Downloader uygulaması, URL'nin işaret ettiği sunucuya bağlanmaya hemen başlayacaktır. Bağlantı kurulduğunda, uygulama FireStick'te TVZion APK'sını indirmeye başlayacaktır. İndirme işleminin tamamlanmasını bekleyin

TVZion'u Fire TV / Stick'e Yükleme

10. APK'nın indirildiği anda, Downloader dosyayı yürüterek yüklemeyi hemen başlatır. Sıradaki pencere aşağıdadır.

Tıklayın Yüklemek

tvzion yangın tv stick nasıl kurulur

11. Şimdi, kurulumun bitmesini bekleyin. Bir dakikadan fazla sürmemelidir

tvzion firestick yükleme

12. TVZion uygulaması FireStick'e yüklendiğinde, şu mesajla bilgilendirilirsiniz: Uygulama yüklendi.  Açık sağ alttaki düğme TVZion uygulamasını hemen başlatır. Ama bunu henüz yapmak istemiyoruz.

Tıklayın Bitti

TVZion firestick nasıl edinilir

13. Şimdi Downloader uygulama arayüzüne geri döndünüz. Aşağıdaki istemi görmelisiniz. Tıklayın Sil

TVZion APK'sını silmenizi istememin nedeni, sınırlı cihaz depolama alanında biraz yer açmasıdır. APK bir uygulama yüklediğinde artık gerekli değildir.

amazon fire tv stick TVZion nasıl eklenir

14. Tıklayın Sil FireStick'teki TVZion APK'sını silmek için tekrar

TVZion'u sil apk

Yapmanız gereken tek şey bu. TVZion'u FireStick'e başarıyla yüklediniz.

TVZion on FireStick: Hızlı Genel Bakış

Artık TVZion'u FireStick cihazınıza nasıl kuracağınızı biliyorsunuz. Şimdi keşfedelim.

Yapmak istediğiniz ilk şey uygulamayı açmaktır. Uygulamayı yeni yüklediğiniz için FireStick ana ekranınızda göremeyebilirsiniz. Uygulamaya şu şekilde erişebilirsiniz:

 • Tuşunu basılı tutun Ev yeni bir açılır pencere görene kadar birkaç saniye boyunca FireStick uzaktan kumandanızda
 • Tıklayın Uygulamalar bu yeni pencerede
 • Artık yüklü tüm uygulamalarınızın listesini görüyorsunuz. Listenin en altına gidin ve TVZion uygulamasını bulacağınız yer.

Devam etmeden önce, TVZion'u FireStick ana ekranına nasıl taşıyacağınızı da hızlı bir şekilde anlatayım:

 • TVZion uygulama simgesini seçin
 • Basın Menü FireStick uzaktan kumandanızda anahtar
 • Ekranın sağ alt tarafında yeni bir menü açılır
 • Tıklayın Hareket
 • Simgeyi taşıyın ve üstteki iki satırdan birine bırakın

Şimdi bu uygulamayı keşfedelim.

TVZion uygulamasını ilk kez çalıştırdığınızda, memnuniyetle karşıladığınız pop-up burada. Pop-up, TVZion'un reklamsız olduğunu ve sizi bağış yapmaya teşvik ettiğini söylüyor. Bağış yapmak istiyorsanız Bağış'ı tıklayın. TVZion uygulama arayüzüne gitmek için Tamam'ı tıklayın.

 Bağış seçeneğini daha sonra ana menüde de bulabilirsiniz.

yangın çubuğunda TVZion apk nasıl kullanılır

FireStick'teki TVZion'un ana ekranı şöyle görünüyor. Gördüğünüz gibi, TV için üstte iki sekme var & Filmler. TV sekmesi varsayılan olarak seçilidir.

Kategoriler solda ve öne çıkan kategoriler sağda. Filmler için de durum aynıdır. Belirli bir şey arıyorsanız, sağ üstteki Ara seçeneğini tıklayabilirsiniz.

Sol üst köşedeki menüyü tıkladığınızda aşağıdaki seçenekleri görürsünüz. Söylediğim gibi, orada Bağış seçeneği var. Ayrıca TVZion ev seçeneği ve TV var & İzleme Listesi ile birlikte film seçeneği.

firestick üzerinde tvzion uygulaması

Tıkla Ayarlar seçeneğini seçerseniz aşağıdaki seçenekleri görürsünüz. TVZion ücretsiz bir uygulama olmasına rağmen, ilk oynatma süresini 500 saate sınırlar. Seçeneği tıklayarak daha fazla oynatma süresi ekleyebilirsiniz Daha fazla oynatma süresi ekleyin. 

Ancak, Daha fazla oynatma süresi ekle'nin FireStick'te gerçekten çalışmadığını fark ettim. Google Play Store'a erişimi olan Android kullanıcıları içindir.

İlk tahsis edilen 500 saat aslında çok fazla görüntüleme süresidir. Her biri 2 saatlik 250 film izleyebilirim. 600, 50 dakikalık bölümleri izleyebilirim. 500 saati tüketmem birkaç ay sürecek. Ancak, oynatma süreniz tükeniyorsa, uygulamayı her zaman kaldırabilir ve yeniden yükleyebilirsiniz.

Daha fazla oynatma süresi elde etmek için Amazon Card veya Bitcoins kullanarak da bağış yapabilirsiniz.

Firestick'te tvzion apk ayarları

Kuruyor

Yani, muhtemelen TVZion on FireStick hakkında bilmeniz gereken her şey budur. Uygulamayı yükleyin ve en sevdiğiniz içeriği izlemeye başlayın. TVZion APK hafiftir ve yüklenmesi sadece birkaç dakika sürer. Ayrıca, küçük boyut, uygulamanın cihazınızda kolay olmasını sağlar. Devam et ve bu uygulamayı dene.

İlişkili:

 • Sinema nasıl kurulur APK
 • Kodi nasıl kurulur
 • Morph tv nasıl kurulur APK
 • Solex TV nasıl kurulabilir
 • Tiyatro Artı nasıl kurulur APK

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me