10 Dôvod, prečo potrebujete VPN

>

Internet používate každý deň veľa hodín. V dnešnom svete sa dá cez internet urobiť takmer všetko. Internet je však rovnako nebezpečným miestom, ako je užitočný. Či už sú to vaše údaje, vaša aktivita v prehliadaní alebo vaša identita, pri prehliadaní Internetu je všetko neustále ohrozené. Tu sa VPN dokáže zachrániť. V tomto príspevku budeme hovoriť o dôvodoch, ktoré by ste nemali ignorovať, a začať používať VPN bez zbytočného odkladu.

Prečo by ste mali používať VPN?

Sieť VPN vám môže pomôcť chrániť sa pred zneužitím súkromia a zlodejmi identity, ale mnohí ľudia si myslia, že to nie je potrebné investovať peniaze. No, toto nie sú jediné dôvody, prečo by ste mali používať sieť VPN. Existuje veľa spôsobov, ako VPN môže vylepšiť a zabezpečiť vaše online surfovanie.

1. Skryť pred vládnym dohľadom

prečo by ste mali používať vpn

Mnoho ľudí vedelo ešte predtým, ako Edward Snowden zverejnil program sledovania NSA, že vlády na celom svete monitorujú online aktivitu svojich občanov. Po jeho odhalení je to však všeobecne známy fakt. Všetky vaše vyhľadávania na webe, webové stránky, ktoré navštevujete, vaše e-maily atď. Sú monitorované vládnymi agentúrami. Deje sa tak v úsilí o zachovanie národnej bezpečnosti. Nikto však nechce, aby boli ich životy otvorené a aby bol každý ich pohyb sledovaný. Aliancie ako Five Eyes a TPP vyžadujú, aby si členovia navzájom zdieľali tieto zozbierané informácie, takže vaše webové aktivity sú majetkom všetkých členských krajín. S VPN je vaša online aktivita súkromná, pretože ste skrytí pred zvyškom sveta.

Napríklad, keď vidím vašu IP adresu, je oveľa ľahšie pre vlády, ISP a hackerov sledovať vašu každú online aktivitu..

2. Obídenie cenzúry

Aj keď vládny dohľad je zlý, cenzúra internetu je oveľa horšia. Ľudia v krajinách ako Čína, Irán, Saudská Arábia, Spojené arabské emiráty, atď. Majú pre ne veľa obmedzení, pokiaľ ide o prehliadanie webu. Webové stránky ako Facebook, Twitter, YouTube, Google, Wikipedia, spravodajské weby atď. Sú v týchto krajinách blokované. Ak chcete mať akékoľvek zdanie slobody online, musíte použiť sieť VPN. Siete VPN vám umožňujú zmeniť vašu adresu IP a tým skresliť vašu geografickú polohu a tiež šifrovať prenos, aby sa vaša aktivita skrývala. Týmto spôsobom môžete obísť vládnu cenzúru a získať prístup na ľubovoľnú webovú stránku, ktorú chcete.

  IPVanish รีวิว: ทางเลือก VPN อันดับหนึ่ง!

3. Používajte voľne Kodi / Podobné aplikácie 

Kodi je pravdepodobne najobľúbenejšou aplikáciou na streamovanie médií v dnešnom svete. Poskytuje vám nielen prístup k streamovacím službám, ale tiež poskytuje bezplatné odkazy na streamovanie filmov a televíznych relácií odkiaľkoľvek. Tieto bezplatné odkazy sa však nemusia vždy používať legálne, pretože umožňujú prístup k obsahu chránenému autorskými právami. Hoci je používanie Kodi legálne, jeho používanie na prístup k obsahu chránenému autorskými právami nie je. Ak vám poskytovateľ internetových služieb alebo právne orgány zistia, že to robíte, môžete mať vážne problémy. Dobrá sieť Kodi VPN vám môže pomôcť zostať bez odhalenia a bez problémov ju používať.

disclaimer: FireStickTricks.com neprepustí porušenie autorských práv. Dôrazne odporúčame našim používateľom, aby nelegálny obsah streamovali / nesťahovali. VPN by sa mali používať na ochranu vášho súkromia, nie na prístup k obsahu autorských práv.

4. Odblokujte webové stránky v škole / práci

Je bežné, že školy, univerzity a pracoviská blokujú prístup k zábavným službám a webovým stránkam. Pomocou VPN môžete tieto filtre obísť a voľne surfovať po webe.

5. Chráňte svoje údaje a totožnosť

Pravdepodobne používate internet na uskutočňovanie všetkých druhov platieb a na prístup k svojmu bankovému účtu. To sú všetky informácie, ktoré chcete skryť pred všetkými z pochopiteľných dôvodov. Používatelia so zlými úmyslami však niekedy môžu na zachytenie týchto údajov počas prenosu použiť techniky, ako je útok typu človek v strede. Aby ste tomu zabránili, mali by ste používať sieť VPN, pretože šifrujú všetky údaje, ktoré prechádzajú ich servermi. Všetky citlivé informácie, ktoré zdieľate, sú pri používaní siete VPN bezpečné.

6. Skryte svoju online aktivitu

Vaše meno obsahuje plný digitálny profil s mnohými poprednými reklamnými, investičnými a zdravotníckymi odvetviami. Tieto spoločnosti používajú tieto informácie na poskytnutie cielených ponúk a reklám. Nezakrýva však to, že s nimi je veľa vašej digitálnej histórie. Aj keď tieto informácie nemôžete teraz úplne vymazať, môžete im aspoň zabrániť, aby na vás nemali nič viac. Pomocou siete VPN môžete zastaviť všetky tieto špionáže a zhromažďovanie údajov. Keď ste pripojení k sieti VPN, všetci môžu vidieť, že používate sieť VPN. Týmto sa skryje vaša online aktivita od vášho poskytovateľa internetových služieb, vládneho dohľadu a tiež od týchto sledovateľov.

7. Odblokujte Netflix USA a ďalšie služby s obmedzeným geografickým obmedzením

Mnoho služieb na internete je k dispozícii iba vo vybraných častiach sveta. BBC iPlayer, Spotify, Pandora, Hulu, atď. Sú príklady služieb, ktoré chce každý využiť, ale len málo z nich sa môže opierať o svoju polohu. Netflix je k dispozícii všade, ale knižnice sa líšia a ľuďom sa to zvyčajne nepáči. Netflix USA je požadovaná verzia, ale ako už názov napovedá, je určená iba pre občanov USA. Pomocou siete Netflix VPN môžete falošne lokalizovať svoju geografickú polohu a získať prístup ku všetkým týmto službám s obmedzeným geografickým umiestnením.

8. Prehliadajte bezpečne vo verejných sieťach

Ak vaša práca vyžaduje veľa cestovania, často sa pripájate k verejným bezdrôtovým sieťam. Bezpečnosť týchto sietí je vtip. Neexistuje, čo každému uľahčuje vidieť, čo robíte, keď ste pripojení k týmto sieťam. Po pripojení k verejným sieťam teraz môžete pristupovať k svojmu bankovému účtu alebo k firemným údajom. Je zrejmé, že nechcete, aby sa tieto informácie dostali do rúk neznámej osoby. Ak používate sieť VPN, vaše informácie a vaša aktivita sú bezpečné a bezpečné. Verejné siete sú honeypoty pre škodlivých používateľov, takže použitie VPN pri pripojení k verejným bezdrôtovým sieťam je absolútnou nevyhnutnosťou.

  Как да инсталирате и използвате ExpressVPN на Firestick

9. Vylepšite svoje online hranie

VPN pre hranie? Áno, siete VPN často pomáhajú pri hraní online hier. Online nadšenci pre viac hráčov budú vedieť, že mnoho serverov a skupín je pre nich nedostupných z dôvodu geografických obmedzení. S VPN môžete získať prístup ku všetkým serverom a súťažiť s ľuďmi zo všetkých častí sveta. Je tiež bežné, že niektoré DLC a bonusové obsahy sú dostupné vo vybraných častiach sveta. S VPN môžete tento problém prekonať a získať prístup k všetkému dostupnému obsahu.

Ďalšou výhodou sietí VPN pre hranie hier je to, že vám pomáhajú pri hraní hier. Pre oponentov je bežným trikom nasadenie útokov DDoS na odpojenie ostatných od serverov. Keď však používate sieť VPN, tento špinavý trik sa stáva zbytočným a ihrisko je na rovnakej úrovni.

10. Stiahnite si P2P bez obáv z právnej vôle

Internet a život nemajú zmysel bez torrentov. Chápeme to. Zatiaľ čo používanie torrentov a služieb P2P je úplne legálne, pri sťahovaní obsahu chráneného autorskými právami sa nachádzate v červenej zóne. Mnoho krajín sa na to príliš nezameriava, ale veľa z nich to robí. Ak zistíte, že sťahujete obsah chránený autorskými právami, môžete čeliť zákonným pokutám, v niektorých prípadoch dokonca väzeniu. Ak používate služby P2P bez siete VPN, vaša aktivita sťahovania môže vidieť ktokoľvek v spoločnej sieti, poskytovateľ internetových služieb a ktokoľvek pripojený v tej istej verejnej sieti. Ale keď používate torrenting VPN, tento problém je vyriešený. Ak váš poskytovateľ internetových služieb a ktokoľvek iný nevie, že sťahujete torrent, nemá spôsob, ako zistiť, či je tento obsah chránený autorskými právami.

disclaimer: Všetky informácie v tomto článku sú určené iba na vzdelávacie účely. Nepripúšťame porušenie autorských práv. Používatelia by mali mať prístup iba k obsahu, na ktorý majú zákonné práva. Ak sa zistí prístup k materiálu chránenému autorskými právami, mohli by ste čeliť vážnym právnym problémom. Prečítajte si naše úplné vylúčenie zodpovednosti. 

Bonus #Tip: Zabráňte ľuďom sledovať váš webový výskum

Môže sa stať, že vaša práca vyžaduje, aby ste skúmali citlivé otázky, ako sú vojnové zverstvá, zneužívanie detí, vládne sprisahania atď. Keď si ľudia všimnú, že tento obsah vyhrabávate, začnú o vás viac zaujímať. Môže to len vyhláskovať nebezpečenstvo a bolo by múdre držať takých ľudí na uzde. Jediným spôsobom, ako skryť svoju prácu a pokračovať vo voľnom výskume, je použitie VPN.

Pri sťahovaní a streamovaní buďte opatrní

Sťahovanie a streamovanie sú dôležitými aspektmi moderného používateľa internetu. Aj keď to nie je nezákonné, môžete sa dostať do problémov, ak nebudete opatrní. Pri sťahovaní torrentov buďte opatrní, aby ste skryli svoju aktivitu, inak by ste čelili riziku súdneho konania. Keď používate aplikáciu Kodi na prístup k bezplatným odkazom na streamovanie, nezabudnite sa skryť za pripojením VPN, aby sa zážitok zo sledovania filmu nezhoršil..

  Как да инсталирате / използвате най-добрия VPN за FireStick

Používanie siete VPN vám tiež môže pomôcť pri streamovaní obsahu prostredníctvom akejkoľvek služby, pretože váš poskytovateľ internetových služieb o tom nebude vedieť. Toto je obzvlášť dôležité pre sťahovanie a streamovanie, pretože poskytovatelia internetových služieb často obmedzujú šírku pásma siete, keď zistia, že používatelia tak robia. Aby ste tomu zabránili, použite sieť VPN, ktorá umožňuje pripojenie P2P, ponúka podporu pre server Kodi a servery umiestnené na celom svete vám poskytujú dostatok možností pripojenia na odblokovanie služieb s obmedzeným geografickým umiestnením..

Neexistuje jeden, ale veľa prípadov, keď používatelia museli platiť vysoké pokuty. Nižšie sú uvedené niektoré prípady zdieľané používateľmi v diskusnom vlákne Reddit.

# 1. Jeden musel zaplatiť 960 dolárov (80 dolárov za pieseň za 12 skladieb) za nezákonné sťahovanie skladieb.

Komentár z diskusie Ľudia redditu, ktorí boli stíhaní za nezákonné sťahovanie filmov, čo sa stalo?.

# 2. Iný používateľ musel zaplatiť 3500 dolárov za nezákonné sťahovanie hudby.

Komentár z diskusie Ľudia redditu, ktorí boli stíhaní za nezákonné sťahovanie filmov, čo sa stalo?.

# 3. Jeden ďalší používateľ skončil pokutou 2000 dolárov.

Komentár z diskusie Ľudia redditu, ktorí boli stíhaní za nezákonné sťahovanie filmov, čo sa stalo?.

Získanie siete VPN je lepšou a dostupnejšou voľbou ako čeliť nechceným právnym problémom s vysokými pokutami a poplatkami. Nie je to tak?

Ktorú VPN by ste mali používať?

Pri kúpe siete VPN by ste mali zabezpečiť niekoľko vecí. Odporúčam nižšie uvedených päť sietí VPN, ktoré sú v tomto odvetví najlepšie, pokiaľ ide o rýchlosť, umiestnenie servera, zásady ochrany osobných údajov a ceny. Osobne používam ExpressVPN (pozrite si recenziu ExpressVPN), ktorá je v danom čase najobľúbenejšou a najrýchlejšou sieťou VPN..

Súbor pod: VPN

Hľadať na tejto webovej stránke

Najlepšie VPN

10 Dôvod, prečo potrebujete VPNexpressvpn bočný panel10 Dôvod, prečo potrebujete VPN10 Dôvod, prečo potrebujete VPN10 Dôvod, prečo potrebujete VPN10 Dôvod, prečo potrebujete VPN10 Dôvod, prečo potrebujete VPN30-dňová záruka vrátenia peňazíVisit ExpressVPNPrečítajte si recenziu
ipvanish sidebar10 Dôvod, prečo potrebujete VPN10 Dôvod, prečo potrebujete VPN10 Dôvod, prečo potrebujete VPN10 Dôvod, prečo potrebujete VPN10 Dôvod, prečo potrebujete VPN7-dňová záruka vrátenia peňazíVisit IPVanishViac informácií
nordvpn bočný panel10 Dôvod, prečo potrebujete VPN10 Dôvod, prečo potrebujete VPN10 Dôvod, prečo potrebujete VPN10 Dôvod, prečo potrebujete VPN10 Dôvod, prečo potrebujete VPN7-denná záruka vrátenia peňazíVisit NordVPN

Obsah príspevku

 • 1 Prečo by ste mali používať sieť VPN?
  • 1.1 1. Skryť pred vládnym dohľadom
  • 1.2 2. Obídenie cenzúry
  • 1.3 3. Používajte voľne Kodi / Podobné aplikácie 
  • 1.4 4. Odblokujte webové stránky v škole / práci
  • 1.5 5. Chráňte svoje údaje a totožnosť
  • 1.6 6. Skryte svoju online aktivitu
  • 1.7 7. Odblokujte Netflix USA a ďalšie služby s obmedzeným geografickým obmedzením
  • 1.8 8. Prehliadajte bezpečne vo verejných sieťach
  • 1.9 9. Vylepšite svoje online hranie
  • 1.10 10. Stiahnite si P2P bez obáv z právnej vôle
  • 1,11 Bonus # Tip: Zabráňte ľuďom sledovať váš webový výskum
 • 2 Pri sťahovaní a streamovaní buďte opatrní
 • 3 Ktorú VPN by ste mali používať?
 • 4. Záver

Trendy - sprievodcovia

 1. Najlepšie VPN pre FireStick
 2. Ako útek z väzenia
 3. Ako nainštalovať Kodi na FireStick
 4. Najlepšie doplnky Kodi
 5. Najlepšie postavenia spoločnosti Kodi
 6. Najlepšie aplikácie FireStick
 7. IPTV
 8. Kino APK
 9. Exodus Redux Addon
 10. Najlepšie torrent stránky

Posledné príspevky

 • 8 najlepších alternatív Showboxu (2020)
 • Ako útek z väzenia FireStick (február 2020)
 • Najlepšie stavby spoločnosti Kodi (aktualizované na február 2020)
 • Najlepšie doplnky pre spoločnosť Kodi, ktoré zvíťazia na celom svete [2020]
 • Ako nainštalovať Real Debrid exkluzívne filmy Kodi Addon

dementi - Streamovanie alebo sťahovanie obsahu chráneného autorskými právami je nezákonné.

FireStickTricks.com žiadnym spôsobom neospravedlňuje, nepropaguje ani nepodporuje nezákonné používanie Kodi, Fire Stick alebo našich sprievodcov. Používatelia sú zodpovední za svoje konanie. Prečítajte si naše úplné vylúčenie zodpovednosti.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me