10 Důvod, proč potřebujete VPN

>

Internet používáte každý den mnoho hodin. V dnešním světě je možné přes internet téměř všechno. Internet je však stejně nebezpečným místem, jak je užitečný. Ať už se jedná o vaše data, vaši aktivitu v prohlížení nebo vaši identitu, při procházení Internetu je vše neustále ohroženo. Zde se VPN ukáže jako záchranář. V tomto příspěvku budeme hovořit o důvodech, které byste neměli ignorovat, a začít používat VPN bez prodlení.

Proč byste měli používat VPN?

Sítě VPN vám mohou pomoci ochránit se před zneuživateli soukromí a zloději identity, ale mnoho lidí si myslí, že to není věcí, do kterých by se mělo investovat peníze. No, to nejsou jediné důvody, proč byste měli používat VPN. Existuje mnoho způsobů, jak VPN může vylepšit a zabezpečit vaše online surfování.

1. Skrýt před vládním dohledem

proč byste měli používat vpn

Mnoho lidí vědělo ještě předtím, než Edward Snowden zveřejnil program sledování NSA, že vlády po celém světě sledovaly online aktivitu svých občanů. Po jeho zjevení je však široce známým faktem. Veškerá vaše webová vyhledávání, navštívené webové stránky, vaše e-maily atd. Jsou monitorovány vládními agenturami. Děje se tak ve snaze o zachování národní bezpečnosti. Nikdo však nechce, aby byly jejich životy otevřeny a každý jejich pohyb byl sledován. Aliance jako Five Eyes a TPP vyžadují, aby si členové navzájem sdíleli tyto shromážděné informace, takže vaše webová aktivita je majetkem všech členských zemí. S VPN je vaše online aktivita soukromá, protože jste skryti před zbytkem světa.

Například když vidím vaši IP adresu, je mnohem snazší pro vlády, poskytovatele internetových služeb a hackery sledovat vaši každou online aktivitu.

2. Obejít cenzuru

Zatímco vládní dohled je špatný, cenzura internetu je mnohem horší. Lidé v zemích, jako je Čína, Írán, Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty atd., Mají na ně spoustu omezení, pokud jde o prohlížení webu. V těchto zemích jsou blokovány weby jako Facebook, Twitter, YouTube, Google, Wikipedia, zpravodajské weby atd. Chcete-li mít jakékoli zdání svobody online, musíte použít VPN. Sítě VPN umožňují změnit vaši IP adresu a tím zkazit vaši geografickou polohu a také zašifrovat provoz a skrýt vaši aktivitu. Tímto způsobem můžete obejít vládní cenzuru a získat přístup na libovolný web, který chcete.

3. Používejte volně Kodi / Podobné aplikace 

Kodi je pravděpodobně nejoblíbenější aplikací pro streamování médií v dnešním světě. Poskytuje vám nejen přístup ke streamovacím službám, ale také poskytuje bezplatné odkazy na streamování pro sledování filmů a televizních pořadů odkudkoli. Tyto bezplatné odkazy však nejsou vždy legální, protože vám umožňují přístup k obsahu chráněnému autorskými právy. Přestože je používání Kodi legální, jeho použití pro přístup k obsahu chráněnému autorskými právy není. Pokud vás zjistí, že to dělá váš poskytovatel internetových služeb nebo právní úřady, můžete mít vážné potíže. Dobrá síť Kodi VPN vám může pomoci zůstat nezjištěná a používat ji bez problémů.

Zřeknutí se odpovědnosti: FireStickTricks.com neomlouvá porušení autorských práv. Důrazně doporučujeme našim uživatelům, aby streamovali / stahovali nelegální obsah. Sítě VPN by se měly používat k ochraně vašeho soukromí, nikoli k přístupu k obsahu autorských práv.

4. Odblokujte webové stránky ve škole / v práci

Je docela běžné, že školy, univerzity a pracoviště blokují přístup k zábavním službám a webům. S pomocí VPN můžete tyto filtry obejít a volně surfovat po webu.

5. Chraňte svá data a identitu

Pravděpodobně používáte internet k provádění nejrůznějších plateb ak přístupu k vašemu bankovnímu účtu. To jsou všechny informace, které chcete skrýt před každým ze zřejmých důvodů. Uživatelé se zlými úmysly však někdy mohou pomocí technik, jako je útok typu člověk-uprostřed, zachytit tato data během přenosu. Chcete-li tomu zabránit, měli byste použít VPN, protože šifrují všechna data procházející jejich servery. Všechny citlivé informace, které sdílíte, jsou při použití VPN bezpečné.

6. Skrýt svou online aktivitu

Existuje vaše digitální profil s vaším jménem s mnoha předními reklamními, investičními a zdravotnickými odvětvími. Tyto společnosti používají tyto informace k poskytování cílených nabídek a reklam. Nezakrývá však to, že s nimi je spousta vaší digitální historie. I když tyto informace nyní nemůžete úplně vymazat, můžete jim alespoň zabránit, aby na vás neměli nic víc. Pomocí VPN můžete zastavit veškerý tento špionáž a sběr dat. Když jste připojeni k VPN, všichni, kdo vidí, vidí, že používáte VPN. Tím se skryje vaše online aktivita od vašeho poskytovatele internetových služeb, vládního dohledu a také od těchto sledovačů.

7. Odblokujte Netflix USA a další Geo-Restricted Services

Mnoho služeb na internetu je k dispozici pouze ve vybraných částech světa. BBC iPlayer, Spotify, Pandora, Hulu atd. Jsou příklady služeb, které chce každý využít, ale jen málo z nich se může na svém místě opírat. Netflix je k dispozici všude, ale knihovny se liší a lidem se to obvykle nelíbí. Netflix USA je požadovaná verze, ale jak název napovídá, je to pouze pro občany USA. S sítí Netflix VPN můžete předstírat svou geografickou polohu a přistupovat ke všem těmto geo-omezeným službám.

8. Procházejte bezpečně ve veřejných sítích

Pokud vaše práce vyžaduje hodně cestovat, často se připojujete k veřejným bezdrátovým sítím. Zabezpečení těchto sítí je vtip. Neexistuje, což každému usnadňuje vidět, co děláte, když jste připojeni k těmto sítím. Nyní máte přístup k vašemu bankovnímu účtu nebo podnikovým datům, když jste připojeni k veřejným sítím. Očividně nechcete, aby se tyto informace dostávaly do rukou neznámé osoby. Pokud používáte VPN, jsou vaše informace a vaše aktivity v bezpečí. Veřejné sítě jsou honeypoty pro uživatele se zlými úmysly, takže použití VPN při připojení k veřejným bezdrátovým sítím je absolutní nutností.

9. Vylepšete své online hraní

VPN pro hraní? Ano, sítě VPN hodně pomáhají při hraní online her. Online nadšenci pro více hráčů budou vědět, že mnoho serverů a skupin je pro ně nepřístupných kvůli geografickým omezením. S VPN můžete přistupovat ke všem serverům a soutěžit s lidmi ze všech částí světa. Je také běžné, že některý obsah DLC a bonus je k dispozici ve vybraných částech světa. S VPNs můžete tento problém překonat a získat přístup ke veškerému dostupnému obsahu.

Další výhodou VPN pro hraní je to, že vám pomohou v herních turnajích. Pro odpůrce je běžným trikem nasazení útoků DDoS k odpojení ostatních od jejich serverů. Ale když používáte VPN, tento špinavý trik se stane zbytečným a hřiště je na stejné úrovni.

10. Stáhněte si P2P bez obav o právní vůli

Internet a život nemají smysl bez torrentů. Rozumíme tomu. Zatímco používání torrentů a P2P služeb je naprosto legální, při stahování obsahu chráněného autorskými právy jdete do červené zóny. Mnoho zemí se na to příliš nezaměřuje, ale mnoho z nich ano. Pokud zjistíte, že stahujete obsah chráněný autorskými právy, můžete čelit zákonným pokutám, v některých případech dokonce vězení. Pokud používáte služby P2P bez sítě VPN, vaši aktivitu ke stažení uvidí kdokoli ve společné síti, váš poskytovatel internetových služeb a kdokoli připojený ve stejné veřejné síti. Ale pokud používáte torrenting VPN, je tento problém vyřešen. Pokud váš poskytovatel internetových služeb a kdokoli jiný neví, že stahujete torrent, nemají žádný způsob, jak zjistit, zda je tento obsah chráněn autorskými právy.

Zřeknutí se odpovědnosti: Všechny informace v tomto článku jsou určeny pouze pro vzdělávací účely. Neodpustíme porušení autorských práv. Uživatelé by měli mít přístup pouze k obsahu, ke kterému mají zákonná práva. Pokud bude nalezen přístup k autorským materiálům, můžete čelit vážným právním problémům. Přečtěte si naše úplné prohlášení o vyloučení odpovědnosti. 

Bonus #Tip: Zabraňte lidem sledovat váš webový výzkum

Může se stát, že vaše práce vyžaduje, abyste prozkoumali citlivé otázky, jako jsou válečné zvěrstva, zneužívání dětí, vládní spiknutí atd. Když si lidé všimnou, že takový obsah vykopáváte, začnou se o vás více zajímat. To může jen hláskovat nebezpečí a bylo by moudré udržet takové lidi na uzdě. Jediným způsobem, jak skrýt svou práci a volně pokračovat ve výzkumu, je použití VPN.

Při stahování a streamování buďte opatrní

Stahování a streamování jsou důležité aspekty moderního uživatele internetu. I když to není nezákonné, můžete se dostat do problémů, pokud si nejste opatrní. Při stahování torrentů buďte opatrní, abyste svou aktivitu skryli, jinak hrozí riziko, že budete čelit právním krokům. Používáte-li Kodi pro přístup k bezplatným odkazům na streamování, ujistěte se, že se skrýváte za připojením VPN, aby se zážitek ze sledování filmu nezhoršil..

Používání VPN vám také může pomoci při streamování obsahu prostřednictvím jakékoli služby, protože váš poskytovatel internetových služeb o něm nebude vědět. To je obzvláště důležité pro stahování a streamování, protože poskytovatelé internetových služeb často omezují šířku pásma sítě, když zjistí, že uživatelé také dělají. Chcete-li tomu zabránit, použijte VPN, která umožňuje P2P, nabízí podporu pro Kodi a servery umístěné po celém světě vám poskytují dostatek možností připojení k odblokování geo-omezených služeb.

Neexistuje jeden, ale mnoho případů, kdy uživatelé museli platit vysoké pokuty. Níže jsou některé takové instance sdílené uživateli v diskusním vlákně Reddit.

# 1. Jeden musel zaplatit 960 $ (80 $ za píseň za 12 skladeb) za nelegální stahování skladeb.

Komentář z diskuse Lidé redditu, kteří byli stíháni za nelegální stahování filmů, co se stalo?.

# 2. Jiný uživatel musel zaplatit 3500 $ kvůli nelegálnímu stahování hudby.

Komentář z diskuse Lidé redditu, kteří byli stíháni za nelegální stahování filmů, co se stalo?.

# 3. Jeden další uživatel skončil pokutou 2000 $.

Komentář z diskuse Lidé redditu, kteří byli stíháni za nelegální stahování filmů, co se stalo?.

Získání VPN je lepší a cenově dostupnou volbou, než čelit nechtěným právním potížím s vysokými pokutami a poplatky. Není to tak?

Kterou VPN byste měli použít?

Při nákupu VPN byste měli zajistit několik věcí. Doporučuji níže uvedených pět VPN, které jsou nejlepší v oboru z hlediska rychlosti, umístění serveru, zásad ochrany osobních údajů a stanovování cen. Osobně používám ExpressVPN (podívejte se na recenzi ExpressVPN), což je nejoblíbenější a nejrychlejší VPN k datu.

Soubor pod: VPN

Prohledat tento web

Nejlepší VPN

10 Důvod, proč potřebujete VPNexpressvpn postranní panel10 Důvod, proč potřebujete VPN10 Důvod, proč potřebujete VPN10 Důvod, proč potřebujete VPN10 Důvod, proč potřebujete VPN10 Důvod, proč potřebujete VPN30denní záruka vrácení penězVisit ExpressVPNPřečtěte si recenzi
ipvanish sidebar10 Důvod, proč potřebujete VPN10 Důvod, proč potřebujete VPN10 Důvod, proč potřebujete VPN10 Důvod, proč potřebujete VPN10 Důvod, proč potřebujete VPNZáruka vrácení peněz za 7 dníVisit IPVanishČtěte si recenzi
nordvpn postranní panel10 Důvod, proč potřebujete VPN10 Důvod, proč potřebujete VPN10 Důvod, proč potřebujete VPN10 Důvod, proč potřebujete VPN10 Důvod, proč potřebujete VPNZáruka vrácení peněz na 7 dníVisit NordVPN

Obsah příspěvku

 • 1 Proč byste měli používat VPN?
  • 1.1 1. Skrýt před vládním dohledem
  • 1.2 2. Obejít cenzuru
  • 1.3 3. Používejte volně Kodi / Podobné aplikace 
  • 1.4 4. Odblokování webových stránek ve škole / v práci
  • 1.5 5. Chraňte svá data a identitu
  • 1.6 6. Skrýt vaši online aktivitu
  • 1.7 7. Odblokujte Netflix USA a další služby s omezeným přístupem k Geo
  • 1.8 8. Procházet bezpečně ve veřejných sítích
  • 1.9 9. Vylepšete své online hraní
  • 1.10 10. Stáhněte si P2P bez obav z legálního odporu
  • 1.11 Bonus #Tip: Zabraňte lidem sledovat váš webový výzkum
 • 2 Při stahování a streamování buďte opatrní
 • 3 Kterou VPN byste měli použít?
 • 4 Závěr

Trendy průvodce

 1. Nejlepší VPN pro FireStick
 2. Jak útěk z vězení FireStick
 3. Jak nainstalovat Kodi na FireStick
 4. Nejlepší doplňky Kodi
 5. Nejlepší stavby společnosti Kodi
 6. Nejlepší aplikace FireStick
 7. IPTV
 8. Kino APK
 9. Exodus Redux Addon
 10. Nejlepší torrent stránky

Poslední příspěvky

 • 8 nejlepších alternativ Showboxu (2020)
 • Jak útěk z vězení FireStick (únor 2020)
 • Nejlepší stavby společnosti Kodi (aktualizováno pro únor 2020)
 • Nejlepší doplňky Kodi pro vítězství na celém světě [2020]
 • Jak nainstalovat Real Debrid exkluzivně Filmy Kodi Addon

Zřeknutí se odpovědnosti - Streamování nebo stahování obsahu chráněného autorskými právy je nezákonné.

FireStickTricks.com žádným způsobem neospravedlňuje, nepodporuje ani nepodporuje nezákonné používání Kodi, Fire Stick nebo našich průvodců. Uživatelé jsou zodpovědní za své činy. Přečtěte si naše úplné prohlášení o vyloučení odpovědnosti.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me