10 iemesls, kāpēc jums nepieciešams VPN

>

Jūs katru dienu izmantojat internetu daudzām stundām. Mūsdienu pasaulē gandrīz visu var izdarīt internetā. Tomēr internets ir tikpat bīstama vieta, cik noderīgs. Neatkarīgi no tā, vai tie ir jūsu dati, pārlūkošanas aktivitātes vai identitāte, pārlūkojot internetu, viss tiek pastāvīgi apdraudēts. Šajā gadījumā VPN izrādās glābējs. Šajā amatā mēs runāsim par iemesliem, kādēļ jūs nedrīkstat ignorēt un nekavējoties sākt lietot VPN.

Kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN??

VPN var palīdzēt jums pasargāt sevi no privātuma pārkāpējiem un identitātes zagļiem, taču daudzi cilvēki domā, ka šīs nav lietas, kurās vērts ieguldīt naudu. Nu, šie nav vienīgie iemesli, kādēļ jums vajadzētu izmantot VPN. Ir daudz veidu, kā VPN var uzlabot un aizsargāt jūsu tiešsaistes sērfošanu.

1. Slēpties no valdības uzraudzības

kāpēc jums vajadzētu izmantot vpn

Daudzi cilvēki jau pirms Edvarda Snowden publiskuma uzzināja par NVD uzraudzības programmu, ka valdības visā pasaulē uzrauga viņu pilsoņu aktivitātes tiešsaistē. Tomēr pēc viņa atklāsmes tas ir plaši zināms fakts. Valdības aģentūras pārrauga visus jūsu meklēšanas vaicājumus tīmeklī, apmeklētās vietnes, e-pastus utt. Tas tiek darīts, cenšoties saglabāt valsts drošību. Tomēr neviens nevēlas, lai viņu dzīves tiktu atklātas, un viņu katrs gājiens tiktu izsekots. Tādas alianses kā Piecas acis un TPP pieprasa, lai dalībnieki dalītos savāktā informācijā savā starpā, tāpēc jūsu darbība tīmeklī ir visu dalībvalstu īpašums. Izmantojot VPN, jūsu tiešsaistes aktivitātes ir privātas, jo jūs esat paslēpts no pārējās pasaules.

Piemēram, kad es viegli redzu jūsu IP adresi, valdībām, ISP un hakeriem ir daudz vieglāk izsekot jūsu katrai tiešsaistes darbībai..

2. Apiet cenzūru

Kamēr valdības uzraudzība ir slikta, interneta cenzūra ir daudz sliktāka. Cilvēkiem tādās valstīs kā Ķīna, Irāna, Saūda Arābija, AAE utt. Ir daudz ierobežojumu, kas viņiem noteikti attiecībā uz tīmekļa pārlūkošanu. Šajās valstīs ir bloķētas tādas vietnes kā Facebook, Twitter, YouTube, Google, Wikipedia, ziņu vietnes utt. Lai pamanītu tiešsaistes brīvību, ir jāizmanto VPN. VPN ļauj mainīt IP adresi un tādējādi sagrozīt savu ģeogrāfisko atrašanās vietu, kā arī šifrēt trafiku, lai slēptu savu darbību. Tādā veidā jūs varat apiet valdības cenzūru un piekļūt jebkurai vietnei, kuru vēlaties.

3. Brīvi izmantojiet Kodi / līdzīgas lietotnes 

Kodi ir neapšaubāmi populārākā multivides straumēšanas lietotne mūsdienu pasaulē. Tas ne tikai ļauj piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, bet arī nodrošina bezmaksas straumēšanas saites, lai skatītos filmas un TV šovus no jebkuras vietas. Bet šīs bezmaksas saites ne vienmēr ir likumīgas izmantošanai, jo tās dod jums piekļuvi ar autortiesībām aizsargātam saturam. Lai arī Kodi lietošana ir likumīga, tā izmantošana piekļuvei ar autortiesībām aizsargātam saturam nav pareiza. Ja jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs vai juridiskas iestādes atklāj, ka jūs to darāt, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Labs Kodi VPN var palīdzēt jums palikt nepamanītam un bez problēmām izmantot to.

Atruna: FireStickTricks.com neatzīst autortiesību pārkāpumus. Mēs ļoti iesakām mūsu lietotājiem ne straumēt / lejupielādēt nelegālu saturu. VPN jāizmanto, lai aizsargātu jūsu privātumu, nevis lai piekļūtu autortiesību saturam.

4. Atbloķējiet vietņu darbību skolā / darbā

Parasti skolās, universitātēs un darba vietās tiek bloķēta pieeja izklaides pakalpojumiem un vietnēm. Ar VPN palīdzību jūs varat apiet šos filtrus un brīvi sērfot internetā.

5. Aizsargājiet savus datus un identitāti

Jūs, iespējams, izmantojat internetu visu veidu maksājumu veikšanai un piekļuvei savam bankas kontam. Šī ir visa informācija, kuru saprotamu iemeslu dēļ vēlaties slēpt no visiem. Bet dažreiz ļaunprātīgi lietotāji var izmantot paņēmienus, piemēram, uzbrukumu cilvēkam, lai pārtvertu šos datus, kamēr tie tiek pārsūtīti. Lai tas nenotiktu, jums vajadzētu izmantot VPN, jo tie šifrē visus datus, kas iet caur viņu serveriem. Visa slepenā informācija, kuru jūs kopīgojat, ir droša, ja izmantojat VPN.

6. Slēpiet savu tiešsaistes darbību

Jūsu vārdam ir pilns digitālais profils ar daudzām vadošajām reklāmām, investīciju un veselības aprūpes nozarēm. Šie uzņēmumi izmanto šo informāciju, lai sniegtu jums mērķtiecīgus piedāvājumus un reklāmas. Bet tas neslēpj, ka liela daļa no jūsu digitālās vēstures ir tieši viņiem. Lai gan jūs tagad nevarat pilnībā izdzēst šo informāciju, jūs vismaz varat atturēt viņus no jums kaut kā vairāk. Izmantojot VPN, jūs varat pārtraukt visu šo spiegošanu un datu vākšanu. Kad esat izveidojis savienojumu ar VPN, visi var redzēt, ka jūs izmantojat VPN. Tas slēpj jūsu tiešsaistes aktivitātes no jūsu IPS, no valdības uzraudzības un arī no šiem izsekotājiem.

7. Atbloķējiet Netflix USA un citus ģeogrāfiski ierobežotus pakalpojumus

Liela daļa pakalpojumu internetā ir pieejami tikai atsevišķās pasaules daļās. BBC iPlayer, Spotify, Pandora, Hulu uc ir visi pakalpojumu piemēri, kurus visi vēlas izmantot, bet tikai daži var balstīties uz savu atrašanās vietu. Netflix ir pieejams visur, taču bibliotēkas atšķiras, un cilvēkiem tas parasti nepatīk. Vēlamā versija ir Netflix USA, taču, kā norāda nosaukums, tā paredzēta tikai ASV pilsoņiem. Izmantojot Netflix VPN, varat viltot savu ģeogrāfisko atrašanās vietu un piekļūt visiem šiem ģeogrāfiski ierobežotajiem pakalpojumiem.

8. Droši pārlūkojiet publiskos tīklus

Ja jūsu darbs prasa daudz ceļot, tad bieži izveidojat savienojumu ar publiskiem bezvadu tīkliem. Šo tīklu drošība ir joks. Tā neeksistē, tāpēc ikvienam ir vienkārši redzēt, ko jūs darāt, kad esat izveidojis savienojumu ar šiem tīkliem. Tagad, kad esat izveidojis savienojumu ar publiskajiem tīkliem, jūs, iespējams, piekļūstat savam bankas kontam vai uzņēmuma datiem. Acīmredzot jūs nevēlaties, lai šī informācija nonāktu nezināmas personas rokās. Ja izmantojat VPN, jūsu informācija un darbība ir droša. Publiskie tīkli ir ļaundaru lietotāji, tāpēc VPN izmantošana, pieslēdzoties publiskajiem bezvadu tīkliem, ir absolūti nepieciešama.

9. Uzlabojiet tiešsaistes spēļu pieredzi

Spēļu VPN? Jā, VPN daudz palīdz tiešsaistes spēlēm. Tiešsaistes vairāku spēlētāju entuziasti zinās, ka daudzi no serveriem un grupām viņiem nav pieejami ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ. Izmantojot VPN, varat piekļūt visiem serveriem un konkurēt ar cilvēkiem no visām pasaules malām. Tāpat ir ierasts, ka dažu DLC un bonusa saturs ir pieejams noteiktās pasaules daļās. Izmantojot VPN, jūs varat pārvarēt šo problēmu un piekļūt visam pieejamajam saturam.

Vēl viena VPN priekšrocība spēlēm ir tā, ka tie palīdz jums spēļu turnīros. Pretiniekiem tas ir parasts triks, izmantojot DDoS uzbrukumus, lai atvienotu citus no saviem serveriem. Bet, kad jūs izmantojat VPN, šis netīrais triks kļūst bezjēdzīgs, un spēles laukums ir vienāds.

10. Lejupielādējiet P2P, neuztraucoties par juridisko pretestību

Internets un dzīve ir bezjēdzīga bez straumēm. Mēs to saprotam. Lai gan straumju un P2P pakalpojumu izmantošana ir pilnīgi likumīga, lejupielādējot ar autortiesībām aizsargātu saturu, jūs dodaties uz sarkano zonu. Daudzas valstis tam neko daudz nepievērš, bet liela daļa to dara. Ja tiek konstatēts, ka lejupielādējat ar autortiesībām aizsargātu saturu, jūs varat saskarties ar likumīgiem sodiem, dažos gadījumos pat cietuma laiku. Kad jūs izmantojat P2P pakalpojumus bez VPN, jūsu lejupielādes darbības var redzēt ikviens, kas atrodas vienaudžu baseinā, jūsu ISP un visi, kas ir savienoti tajā pašā publiskajā tīklā. Bet, kad izmantojat straujo VPN, šī problēma tiek atrisināta. Ja jūsu ISP un kāds cits nezina, ka jūs lejupielādējat straumēm, viņi nevar zināt, vai šī satura aizsardzība ir aizsargāta ar autortiesībām..

Atruna: Visa informācija šajā rakstā ir paredzēta tikai izglītības mērķiem. Mēs neatzīstam autortiesību pārkāpumus. Lietotājiem vajadzētu piekļūt tikai saturam, uz kuru viņiem ir likumīgas tiesības. Ja atrastu piekļuvi autortiesību materiālam, jūs varētu saskarties ar nopietnām juridiskām problēmām. Izlasiet visu mūsu atrunu. 

# Padoms: neļaujiet cilvēkiem izsekot jūsu tīmekļa izpētei

Varētu būt, ka jūsu darbs prasa pētīt jutīgus jautājumus, piemēram, kara zvērības, vardarbību pret bērniem, valdības sazvērestības utt. Kad cilvēki pamana, ka jūs meklējat šādu saturu, viņi sāk vairāk interesēties par jums. Tas var tikai radīt briesmas, un jūs būtu prātīgi šādus cilvēkus turēt mierīgi. Vienīgais veids, kā paslēpt savu darbu un turpināt brīvu izpēti, ir izmantot VPN.

Esi uzmanīgs, lejupielādējot un straumējot

Lejupielāde un straumēšana ir svarīgi mūsdienu interneta lietotāja aspekti. Kaut arī neviena no tām nav nelikumīga, jūs varat sagādāt daudz nepatikšanas, ja neesat piesardzīgs. Lejupielādējot straumēm, esiet uzmanīgs, lai slēptu savu darbību, pretējā gadījumā jūs saskaraties ar risku saskarties ar juridiskām darbībām. Ja izmantojat Kodi, lai piekļūtu bezmaksas straumēšanas saitēm, noteikti paslēpieties aiz VPN savienojuma, lai filmas skatīšanās nebūtu slikta..

Arī VPN izmantošana var jums palīdzēt straumēt saturu, izmantojot jebkuru pakalpojumu, jo jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nevarēs par to uzzināt. Tas ir īpaši svarīgi lejupielādēšanai un straumēšanai, jo interneta pakalpojumu sniedzēji bieži samazina tīkla joslas platumu, kad lietotāji atrod kādu no tiem. Tāpēc, lai tas nenotiktu, izmantojiet VPN, kas ļauj izmantot P2P, piedāvā atbalstu Kodi un serveriem, kas izvietoti visā pasaulē, lai sniegtu jums plašas savienojamības iespējas, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotus pakalpojumus.

Ir ne viens, bet daudz gadījumu, kad lietotājiem bija jāmaksā dūšīgi naudas sodi. Zemāk ir minēti daži šādi gadījumi, kurus lietotāji koplieto Reddit diskusiju pavedienā.

# 1. Par dziesmu nelegālu lejupielādi bija jāmaksā 960 USD (80 USD par dziesmu par 12 dziesmām).

Komentārs no diskusijas Reddit cilvēki, kuri ir tiesāti par filmu nelikumīgu lejupielādi, notikušais?.

# 2. Citam lietotājam par mūzikas nelegālu lejupielādi bija jāmaksā 3500 USD.

Komentārs no diskusijas Reddit cilvēki, kuri ir tiesāti par filmu nelikumīgu lejupielādi, notikušais?.

# 3. Vēl vienam lietotājam naudas sods bija 2000 USD.

Komentārs no diskusijas Reddit cilvēki, kuri ir tiesāti par filmu nelikumīgu lejupielādi, notikušais?.

VPN iegūšana ir labāka un pieejamāka izvēle, nekā saskarties ar nevēlamām juridiskām nepatikšanām ar dūšīgiem naudas sodiem un nodevām. Vai tā nav??

Kurš VPN jums vajadzētu izmantot?

Iegādājoties VPN, jums ir jāpārliecinās par dažām lietām. Es iesaku zemāk esošos piecus VPN, kas nozarē ir vislabākie ātruma, servera atrašanās vietas, privātuma politikas un cenu noteikšanas ziņā. Es personīgi izmantoju ExpressVPN (apskatiet ExpressVPN pārskatu), kas ir populārākais un ātrākais VPN datumā.

Iesniegts zem: VPN

Meklēt šajā vietnē

Populārākie VPN

10 iemesls, kāpēc jums nepieciešams VPNexpressvpn sānjosla10 iemesls, kāpēc jums nepieciešams VPN10 iemesls, kāpēc jums nepieciešams VPN10 iemesls, kāpēc jums nepieciešams VPN10 iemesls, kāpēc jums nepieciešams VPN10 iemesls, kāpēc jums nepieciešams VPN30 dienu naudas atdošanas garantijaApmeklējiet ExpressVPNLasiet pārskatu
ipvanish sānjosla10 iemesls, kāpēc jums nepieciešams VPN10 iemesls, kāpēc jums nepieciešams VPN10 iemesls, kāpēc jums nepieciešams VPN10 iemesls, kāpēc jums nepieciešams VPN10 iemesls, kāpēc jums nepieciešams VPN7 dienu naudas atdošanas garantijaApmeklējiet IPVanishRead pārskatu
nordvpn sānjosla10 iemesls, kāpēc jums nepieciešams VPN10 iemesls, kāpēc jums nepieciešams VPN10 iemesls, kāpēc jums nepieciešams VPN10 iemesls, kāpēc jums nepieciešams VPN10 iemesls, kāpēc jums nepieciešams VPN7 dienu naudas atdošanas garantijaApmeklējiet NordVPN

Izlikt saturu

 • 1 Kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN??
  • 1.1 1. Neslēpjas no valdības uzraudzības
  • 1.2 2. Apiet cenzūru
  • 1.3 3. Brīvi izmantojiet Kodi / līdzīgas lietotnes 
  • 1.4 4. Atbloķējiet vietņu darbību skolā / darbā
  • 1.5 5. Aizsargājiet savus datus un identitāti
  • 1.6 6. Slēpiet savu tiešsaistes darbību
  • 1.7 7. Atbloķējiet Netflix USA un citus ģeogrāfiski ierobežotus pakalpojumus
  • 1.8 8. Droši pārlūkojiet publiskos tīklus
  • 1.9 9. Uzlabojiet tiešsaistes spēļu pieredzi
  • 1.10. 10. Lejupielādējiet P2P, neuztraucoties par juridisko pretestību
  • 1.11. Bonuss # padoms: neļaujiet cilvēkiem izsekot jūsu tīmekļa pētījumiem
 • 2 Esiet piesardzīgs, lejupielādējot un straumējot
 • 3 Kurš VPN jums vajadzētu izmantot?
 • 4 Secinājums

Tendences ceļveži

 1. Labākais FireStick VPN
 2. Kā Jailbreak FireStick
 3. Kā instalēt Kodi vietnē FireStick
 4. Labākie Kodi papildinājumi
 5. Labākie Kodi būvē
 6. Labākās FireStick lietotnes
 7. IPTV
 8. Kino APK
 9. Exodus Redux Addon
 10. Labākās Torrent vietnes

Jaunākās publikācijas

 • 8 labākās izstāžu kastes alternatīvas (2020. gads)
 • Kā ieslodzīt FireStick (2020. gada februāris)
 • Labākās Kodi būves (atjaunināta 2020. gada februārim)
 • Labākie Kodi papildinājumi, lai uzvarētu visā pasaulē [2020]
 • Kā instalēt reālu Debrid tikai filmas Kodi Addon

Atteikšanās - Autortiesību satura straumēšana vai lejupielāde ir nelikumīga.

FireStickTricks.com nekādā veidā nepieļauj, neveicina un neveicina Kodi, Fire Stick vai mūsu ceļvežu nelegālu izmantošanu. Lietotāji ir atbildīgi par savu rīcību. Izlasiet visu mūsu atrunu.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me