10 Powód Dlaczego potrzebujesz VPN

>

Każdego dnia korzystasz z Internetu przez wiele godzin. Prawie wszystko można zrobić przez Internet w dzisiejszym świecie. Jednak Internet jest tak niebezpiecznym miejscem, jak jest użyteczny. Niezależnie od tego, czy chodzi o twoje dane, aktywność związaną z przeglądaniem, czy tożsamość, podczas przeglądania Internetu wszystko jest stale zagrożone. To gdzie VPN okazuje się być ratownikiem. W tym poście omówimy powody, dla których nie powinieneś ignorować i bezzwłocznie rozpocząć korzystanie z VPN.

Dlaczego warto korzystać z VPN??

Sieci VPN mogą pomóc Ci uchronić się przed podmiotami naruszającymi prywatność i złodziejami tożsamości, ale wiele osób uważa, że ​​nie są to rzeczy, w które warto inwestować pieniądze. Nie są to jedyne powody, dla których warto korzystać z VPN. Istnieje wiele sposobów, w jakie VPN może poprawić i zabezpieczyć twoje surfowanie w Internecie.

1. Ukryj przed nadzorem rządowym

dlaczego warto korzystać z VPN

Wiele osób wiedziało, zanim jeszcze Edward Snowden opublikował program nadzoru NSA, że rządy na całym świecie monitorują aktywność swoich obywateli w Internecie. Jednak po jego objawieniu jest to powszechnie znany fakt. Wszystkie wyszukiwania w Internecie, odwiedzane witryny, wiadomości e-mail itp. Są monitorowane przez agencje rządowe. Odbywa się to w celu zachowania bezpieczeństwa narodowego. Jednak nikt nie chce, aby ich życie było otwarte, a każdy ich ruch śledzony. Sojusze, takie jak Five Eyes i TPP, wymagają od członków dzielenia się tymi zebranymi informacjami, więc twoja aktywność internetowa jest własnością wszystkich krajów członkowskich. Dzięki VPN Twoja aktywność online jest prywatna, ponieważ jesteś ukryty przed resztą świata.

Na przykład, kiedy mogę łatwo zobaczyć twój adres IP, rządy, dostawcy usług internetowych i hakerzy znacznie łatwiej śledzą każdą Twoją aktywność online.

2. Omiń cenzurę

Podczas gdy rząd jest źle monitorowany, cenzura Internetu jest znacznie gorsza. Ludzie w krajach takich jak Chiny, Iran, Arabia Saudyjska, ZEA itp. Mają wiele ograniczeń, jeśli chodzi o przeglądanie stron internetowych. Strony internetowe takie jak Facebook, Twitter, YouTube, Google, Wikipedia, serwisy informacyjne itp. Są w tych krajach zablokowane. Aby mieć jakąkolwiek pozór wolności online, musisz użyć VPN. Sieci VPN umożliwiają zmianę adresu IP, a tym samym fałszowanie lokalizacji geograficznej, a także szyfrowanie ruchu w celu ukrycia Twojej aktywności. W ten sposób możesz ominąć rządową cenzurę i uzyskać dostęp do dowolnej strony internetowej.

3. Korzystaj swobodnie z Kodi / podobnych aplikacji 

Kodi jest prawdopodobnie najpopularniejszą aplikacją do strumieniowego przesyłania multimediów w dzisiejszym świecie. Zapewnia nie tylko dostęp do usług przesyłania strumieniowego, ale także zapewnia bezpłatne łącza przesyłania strumieniowego do oglądania filmów i programów telewizyjnych z dowolnego miejsca. Ale te bezpłatne linki nie zawsze są legalne, ponieważ zapewniają dostęp do treści chronionych prawem autorskim. Chociaż korzystanie z Kodi jest legalne, korzystanie z niego w celu uzyskania dostępu do treści chronionych prawem autorskim nie jest. Jeśli zostanie to wykryte przez twojego dostawcę usług internetowych lub władze prawne, możesz mieć poważne kłopoty. Dobry Kodi VPN może pomóc Ci pozostać niewykrytym i używać go bez żadnych problemów.

Zrzeczenie się: FireStickTricks.com nie akceptuje naruszenia praw autorskich. Zdecydowanie zalecamy naszym użytkownikom, aby nie przesyłali strumieniowo / nie pobierali nielegalnych treści. Sieci VPN powinny być wykorzystywane w celu ochrony prywatności, a nie dostępu do treści chronionych prawem autorskim.

4. Odblokuj strony internetowe w szkole / pracy

Szkoły, uniwersytety i miejsca pracy często blokują dostęp do usług rozrywkowych i stron internetowych. Za pomocą VPN możesz ominąć te filtry i swobodnie surfować po Internecie.

5. Chroń swoje dane i tożsamość

Prawdopodobnie korzystasz z Internetu do dokonywania wszelkiego rodzaju płatności i uzyskiwania dostępu do konta bankowego. To wszystkie informacje, które chcesz ukryć przed wszystkimi z oczywistych powodów. Ale czasami złośliwi użytkownicy mogą korzystać z technik takich jak atak typu man-in-the-middle, aby przechwycić te dane podczas przesyłania. Aby temu zapobiec, należy użyć sieci VPN, ponieważ szyfrują one wszystkie dane przechodzące przez ich serwery. Wszystkie poufne informacje, które udostępniasz, są bezpieczne, gdy korzystasz z VPN.

6. Ukryj swoją aktywność online

Na Twoim koncie znajduje się pełny profil cyfrowy z wieloma wiodącymi branżami reklamowymi, inwestycyjnymi i opieki zdrowotnej. Te firmy wykorzystują te informacje, aby przekazywać Ci ukierunkowane oferty i reklamy. Ale nie kryje to faktu, że jest w nich wiele Twojej cyfrowej historii. Chociaż nie możesz teraz całkowicie usunąć tych informacji, możesz przynajmniej uniemożliwić im posiadanie czegoś więcej na Twój temat. Korzystając z VPN, możesz położyć kres wszelkiemu szpiegowaniu i gromadzeniu danych. Gdy masz połączenie z VPN, wszyscy mogą zobaczyć, że korzystasz z VPN. Ukrywa to twoją aktywność online przed twoim dostawcą usług internetowych, nadzorem rządowym, a także przed tymi modułami śledzącymi.

7. Odblokuj Netflix USA i inne usługi z ograniczeniami geograficznymi

Wiele usług w Internecie jest dostępnych tylko w wybranych częściach świata. BBC iPlayer, Spotify, Pandora, Hulu itp. To przykłady usług, z których każdy chce korzystać, ale tylko nieliczni mogą opierać się na swojej lokalizacji. Serwis Netflix jest dostępny wszędzie, ale biblioteki różnią się, a ludzie zwykle tego nie lubią. Netflix USA jest pożądaną wersją, ale jak sama nazwa wskazuje, jest przeznaczona tylko dla obywateli USA. Dzięki Netflix VPN możesz podrobić swoją lokalizację geograficzną i uzyskać dostęp do wszystkich tych usług z ograniczeniami geograficznymi.

8. Przeglądaj bezpiecznie w sieciach publicznych

Jeśli praca wymaga dużo podróży, często łączysz się z publicznymi sieciami bezprzewodowymi. Bezpieczeństwo tych sieci to żart. Nie istnieje, dzięki czemu każdy może zobaczyć, co robisz, gdy masz połączenie z tymi sieciami. Teraz możesz uzyskiwać dostęp do swojego konta bankowego lub danych firmowych po podłączeniu do sieci publicznej. Oczywiście nie chcesz, aby te informacje trafiały w ręce nieznanej osoby. Jeśli korzystasz z VPN, twoje informacje i twoja aktywność są bezpieczne. Sieci publiczne są honeypotami dla szkodliwych użytkowników, więc korzystanie z VPN podczas łączenia się z publicznymi sieciami bezprzewodowymi jest absolutną koniecznością.

9. Popraw swoje wrażenia z gry online

VPN do grania? Tak, VPN bardzo pomagają w grach online. Entuzjaści gier online będą wiedzieli, że wiele serwerów i grup jest dla nich niedostępnych z powodu ograniczeń geograficznych. Dzięki VPN możesz uzyskać dostęp do wszystkich serwerów i konkurować z ludźmi ze wszystkich części świata. Często niektóre DLC i treści dodatkowe są dostępne w wybranych częściach świata. Dzięki VPN możesz rozwiązać ten problem i uzyskać dostęp do wszystkich dostępnych treści.

Kolejną zaletą VPN do grania jest to, że pomagają w turniejach gier. Przeciwnicy często stosują ataki DDoS w celu odłączenia innych od swoich serwerów. Ale kiedy używasz VPN, ta brudna sztuczka staje się bezużyteczna, a pole gry jest wyrównane.

10. Pobierz P2P bez obaw o legalny luz

Internet i życie są bez znaczenia bez torrentów. Rozumiemy to. Podczas gdy korzystanie z torrentów i usług P2P jest całkowicie legalne, podczas pobierania treści chronionych prawem autorskim znajdujesz się w czerwonej strefie. Wiele krajów nie koncentruje się na tym, ale wiele z nich tak. Jeśli okaże się, że pobierasz treści chronione prawem autorskim, możesz spotkać się z sankcjami prawnymi, aw niektórych przypadkach nawet w więzieniu. Gdy korzystasz z usług P2P bez VPN, każdy w puli rówieśniczej, twój dostawca usług internetowych i każdy podłączony do tej samej sieci publicznej może zobaczyć twoją aktywność pobierania. Ale gdy korzystasz z torrentowania VPN, ten problem został rozwiązany. Jeśli Twój dostawca usług internetowych i ktokolwiek inny nie wie, że pobierasz torrenty, nie ma możliwości dowiedzenia się, czy te treści są chronione prawami autorskimi.

Zrzeczenie się: Wszystkie informacje w tym artykule są przeznaczone wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie akceptujemy naruszenia praw autorskich. Użytkownicy powinni mieć dostęp tylko do treści, do których mają prawa. Jeśli znajdziesz dostęp do materiałów chronionych prawem autorskim, możesz napotkać poważne problemy prawne. Przeczytaj nasze pełne wyłączenie odpowiedzialności. 

Dodatkowa wskazówka: Zapobiegaj śledzeniu wyszukiwań w Internecie

Może się zdarzyć, że twoja praca wymaga od ciebie zbadania drażliwych kwestii, takich jak okrucieństwa wojenne, znęcanie się nad dziećmi, spiski rządowe itp. Gdy ludzie zauważą, że wykopujesz takie treści, zaczynają cię bardziej interesować. Może to tylko oznaczać niebezpieczeństwo i rozsądnie byłoby trzymać takich ludzi na dystans. Jedynym sposobem na ukrycie swojej pracy i kontynuowanie poszukiwań jest skorzystanie z VPN.

Zachowaj ostrożność podczas pobierania i przesyłania strumieniowego

Pobieranie i przesyłanie strumieniowe są ważnymi aspektami współczesnego użytkownika Internetu. Chociaż żadne z tych działań nie jest nielegalne, możesz wpaść w poważne kłopoty, jeśli nie będziesz ostrożny. Pobierając torrenty, pamiętaj, aby ukryć swoją aktywność, w przeciwnym razie będziesz narażony na ryzyko prawne. Korzystając z Kodi, aby uzyskać dostęp do bezpłatnych łączy do przesyłania strumieniowego, pamiętaj, aby ukryć się za połączeniem VPN, aby oglądanie filmów nie zmieniło się źle.

Ponadto korzystanie z VPN może pomóc Ci w przesyłaniu strumieniowym treści za pośrednictwem dowolnej usługi, ponieważ Twój dostawca usług internetowych nie będzie mógł o tym wiedzieć. Jest to szczególnie ważne w przypadku pobierania i przesyłania strumieniowego, ponieważ dostawcy usług internetowych często ograniczają przepustowość sieci, gdy zauważą, że użytkownicy to robią. Aby temu zapobiec, użyj sieci VPN, która może obsługiwać P2P, oferuje obsługę Kodi i ma serwery rozmieszczone na całym świecie, aby zapewnić wiele opcji łączności w celu odblokowania usług ograniczonych geograficznie.

Nie ma jednego, ale wiele przypadków, w których użytkownicy musieli płacić wysokie grzywny. Poniżej znajduje się kilka takich przykładów udostępnionych przez użytkowników w wątku dyskusyjnym Reddit.

# 1. Trzeba było zapłacić 960 USD (80 USD za utwór na 12 utworów) za nielegalne pobieranie utworów.

Komentarz z dyskusji Ludzie reddit, którzy zostali oskarżeni o nielegalne pobieranie filmów, co się stało?.

# 2. Inny użytkownik musiał zapłacić 3500 USD z powodu nielegalnego pobierania muzyki.

Komentarz z dyskusji Ludzie reddit, którzy zostali oskarżeni o nielegalne pobieranie filmów, co się stało?.

# 3. Jeszcze jeden użytkownik otrzymał grzywnę w wysokości 2000 USD.

Komentarz z dyskusji Ludzie reddit, którzy zostali oskarżeni o nielegalne pobieranie filmów, co się stało?.

Zdobycie VPN jest lepszym i niedrogim wyborem niż stawienie czoła niechcianym problemom prawnym z wysokimi grzywnami i opłatami. Czyż nie?

Której sieci VPN należy użyć?

Jest kilka rzeczy, które powinieneś zapewnić przy zakupie VPN. Polecam pięć poniższych VPN, które są najlepsze w branży pod względem szybkości, lokalizacji serwerów, zasad ochrony prywatności i cen. Osobiście korzystam z ExpressVPN (sprawdź recenzję ExpressVPN), która jest najpopularniejszą i najszybszą siecią VPN w dniu.

Zapisano pod: VPN

Przeszukaj tę stronę

Najlepsze VPN

10 Powód Dlaczego potrzebujesz VPNpasek boczny expressvpn10 Powód Dlaczego potrzebujesz VPN10 Powód Dlaczego potrzebujesz VPN10 Powód Dlaczego potrzebujesz VPN10 Powód Dlaczego potrzebujesz VPN10 Powód Dlaczego potrzebujesz VPN30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy Odwiedź ExpressVPN Przeczytaj recenzję
ipvanish pasek boczny10 Powód Dlaczego potrzebujesz VPN10 Powód Dlaczego potrzebujesz VPN10 Powód Dlaczego potrzebujesz VPN10 Powód Dlaczego potrzebujesz VPN10 Powód Dlaczego potrzebujesz VPN7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy Odwiedź IPVanish Przeczytaj recenzję
pasek boczny nordvpn10 Powód Dlaczego potrzebujesz VPN10 Powód Dlaczego potrzebujesz VPN10 Powód Dlaczego potrzebujesz VPN10 Powód Dlaczego potrzebujesz VPN10 Powód Dlaczego potrzebujesz VPN7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy Odwiedź NordVPN

Treść postu

 • 1 Dlaczego warto korzystać z VPN?
  • 1.1 1. Ukryj przed nadzorem rządowym
  • 1.2 2. Omiń cenzurę
  • 1.3 3. Swobodnie korzystaj z Kodi / podobnych aplikacji 
  • 1.4 4. Odblokuj strony internetowe w szkole / pracy
  • 1.5 5. Chroń swoje dane i tożsamość
  • 1.6 6. Ukryj swoją aktywność online
  • 1.7 7. Odblokuj Netflix USA i inne usługi z ograniczeniami geograficznymi
  • 1.8 8. Bezpiecznie przeglądaj w sieciach publicznych
  • 1.9 9. Popraw swoje wrażenia z gry online
  • 1.10 10. Pobierz P2P bez obaw o legalny sprzeciw
  • 1.11 Dodatkowa wskazówka: Nie pozwól, aby ludzie śledzili Twoje badania w sieci
 • 2 Zachowaj ostrożność podczas pobierania i przesyłania strumieniowego
 • 3 Której sieci VPN należy użyć?
 • 4. Wniosek

Popularne przewodniki

 1. Najlepsza sieć VPN dla FireStick
 2. Jak Jailbreak a FireStick
 3. Jak zainstalować Kodi w FireStick
 4. Najlepsze dodatki Kodi
 5. Najlepsze wersje Kodi
 6. Najlepsze aplikacje FireStick
 7. IPTV
 8. Kino APK
 9. Exodus Redux Addon
 10. Najlepsze strony z torrentami

Najnowsze posty

 • 8 najlepszych alternatyw Showbox (2020)
 • Jak Jailbreak a FireStick (luty 2020)
 • Najlepsze wersje Kodi (zaktualizowane do lutego 2020 r.)
 • Najlepsze dodatki Kodi do wygrania na całym świecie [2020]
 • Jak zainstalować Real Debrid wyłącznie filmy Kodi Addon

Zrzeczenie się - Przesyłanie strumieniowe lub pobieranie praw autorskich jest niezgodne z prawem.

FireStickTricks.com w żaden sposób nie akceptuje, nie promuje ani nie zachęca do nielegalnego korzystania z Kodi, Fire Stick lub naszych przewodników. Użytkownicy są odpowiedzialni za swoje działania. Przeczytaj nasze pełne wyłączenie odpowiedzialności.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me