10 סיבה מדוע אתה זקוק ל- VPN

>

אתה משתמש באינטרנט במשך שעות רבות בכל יום. כמעט הכל ניתן לעשות דרך האינטרנט בעולם של ימינו. עם זאת, האינטרנט הוא מקום מסוכן כמו שהוא מועיל. בין אם מדובר בנתונים שלך, בפעילות הגלישה שלך או בזהותך, הכל תחת איום תמידי כשאתה גולש באינטרנט. כאן מוכיח ש- VPN הוא מציל חיים. בפוסט זה נדבר על הסיבות שאסור להתעלם ולהתחיל להשתמש ב- VPN ללא כל עיכוב.

מדוע עליך להשתמש ב- VPN?

VPNs יכולים לעזור לך להגן על עצמך מפני פוגעים בפרטיות וגנבי זהות, אך אנשים רבים חושבים שאלו לא דברים ששווה להשקיע בהם כסף. ובכן, אלה לא הסיבות היחידות שאתה צריך להשתמש ב- VPN. ישנן דרכים רבות ש- VPN יכול לשפר ולהגן על הגלישה המקוונת שלך.

1. הסתתר מהפיקוח הממשלתי

מדוע כדאי להשתמש ב- vpn

אנשים רבים ידעו עוד לפני שאדוארד סנודן התפרסם בפומבי על תוכנית המעקב של ה- NSA כי ממשלות ברחבי העולם פיקחו על הפעילות המקוונת של אזרחיהן. עם זאת, לאחר התגלותו, זוהי עובדה ידועה מאוד. כל החיפושים ברשת שלך, האתרים שבהם אתה מבקר, הדוא"ל שלך וכו 'מנוטרים על ידי סוכנויות ממשלתיות. זה נעשה במאמץ לשמור על הביטחון הלאומי. עם זאת, אף אחד לא רוצה שהחיים שלהם יהיו פתוחים, וכל מהלך שלהם יתבצע. בריתות כמו חמש העיניים ו- TPP מחייבות את החברים לחלוק מידע זה שנאסף זה עם זה, כך שפעילות האינטרנט שלך היא נחלת כל המדינות החברות. באמצעות VPN הפעילות המקוונת שלך היא פרטית מכיוון שאתה מוסתר משאר העולם.

למשל, כשאני יכול לראות בקלות את כתובת ה- IP שלך, הרבה יותר קל לממשלות, ספקי שירותי אינטרנט והאקרים לעקוב אחר כל פעילות מקוונת שלך..

2. צנזורה עקיפה

בעוד שהמעקב הממשלתי הוא רע, הצנזורה באינטרנט גרועה בהרבה. לאנשים במדינות כמו סין, איראן, ערב הסעודית, איחוד האמירויות, וכו 'יש הרבה מגבלות שהוטלו עליהם כשמדובר בגלישה באינטרנט. אתרים כמו פייסבוק, טוויטר, יוטיוב, גוגל, ויקיפדיה, אתרי חדשות וכו 'חסומים כולם במדינות אלה. כדי להציג מראה כלשהו של חופש מקוון, עליך להשתמש ב- VPN. VPNs מאפשרים לך לשנות את כתובת ה- IP שלך ובכך לזייף את המיקום הגאוגרפי שלך וגם להצפין את התנועה כדי להסתיר את הפעילות שלך. בדרך זו תוכלו לעקוף צנזורה ממשלתית ולגשת לכל אתר שתרצו.

3. השתמש בקודי / אפליקציות דומות בחופשיות 

קודי היא ללא ספק אפליקציית הזרמת המדיה הפופולרית ביותר בעולם של ימינו. זה לא רק נותן לך גישה לשירותי סטרימינג, אלא גם מספק קישורי סטרימינג בחינם לצפייה בסרטים ותכניות טלוויזיה מכל מקום. אך קישורים חינמיים אלה אינם תמיד חוקיים לשימוש מכיוון שהם נותנים לך גישה לתוכן המוגן בזכויות יוצרים. למרות שזה חוקי להשתמש בקודי, השימוש בו לגישה לתוכן המוגן בזכויות יוצרים אינו. אם נמצא שאתה עושה זאת על ידי ספק שירותי האינטרנט או הרשויות המשפטיות שלך, אתה יכול להיתקל בבעיה קשה. VPN טוב של Kodi יכול לעזור לך לא לגלות ולא להשתמש בו ללא שום בעיה.

הצהרה: FireStickTricks.com אינו מתיר הפרת זכויות יוצרים. אנו ממליצים בחום למשתמשים שלנו לא להזרים / להוריד תוכן לא חוקי. יש להשתמש ב- VPN לשמירה על פרטיותך, ולא לגישה לתוכן זכויות יוצרים.

4. בטל חסימת אתרים בבית הספר / בעבודה

די מקובל שבתי ספר, אוניברסיטאות ומקומות עבודה חוסמים גישה לשירותי בידור ואתרי אינטרנט. בעזרת VPN תוכלו לעקוף את המסננים הללו ולגלוש באינטרנט בחופשיות.

5. הגן על הנתונים והזהות שלך

כנראה שאתה משתמש באינטרנט לצורך ביצוע כל מיני תשלומים וכדי לגשת לחשבון הבנק שלך. זה כל המידע שאתה רוצה להסתיר מכולם מסיבות ברורות. אך לפעמים משתמשים זדוניים יכולים להשתמש בטכניקות כמו התקפה של אדם באמצע כדי ליירט נתונים אלה בזמן שהם עוברים. כדי למנוע מצב זה, עליך להשתמש ב- VPN, מכיוון שהם מצפינים את כל הנתונים העוברים דרך השרתים שלהם. כל המידע הרגיש שאתה משתף הוא בטוח כשאתה משתמש ב- VPN.

6. הסתר את הפעילות המקוונת שלך

ישנו פרופיל דיגיטלי מלא בשמך עם הרבה תעשיות פרסום מובילות, השקעות ובריאות. חברות אלה משתמשות במידע זה בכדי לתת לך הצעות ומודעות ממוקדות. אבל זה לא מסתיר את העובדה שהרבה מההיסטוריה הדיגיטלית שלך נמצאת איתם. אמנם אינך יכול למחוק את המידע הזה עכשיו לחלוטין, אך לפחות אתה יכול למנוע מהם יותר עלייך. באמצעות VPN אתה יכול להפסיק את כל ריגול ואיסוף הנתונים הזה. כשאתה מחובר ל- VPN, כל מה שיכול לראות הוא שאתה משתמש ב- VPN. זה מסתיר את הפעילות המקוונת שלך מספק שירותי האינטרנט שלך, מפיקוח ממשלתי וגם מפני עוקבים אלה.

7. בטל את חסימת Netflix ארה"ב ושירותים מוגבלים אחרים לגיאו

הרבה שירותים באינטרנט זמינים רק באזורים נבחרים בעולם. IPlayer של ה- BBC, ספוטיפיי, פנדורה, הולו וכו 'הם כולם דוגמאות לשירותים שכולם רוצים להשתמש בהם אך רק מעטים יכולים לבסס על מיקומם. Netflix זמין בכל מקום, אך הספריות משתנות ואנשים בדרך כלל לא אוהבים את זה. Netflix USA היא הגרסה הרצויה, אך כפי שהשם מרמז, היא מיועדת לאזרחי ארה"ב בלבד. באמצעות VPN של Netflix, אתה יכול לזייף את המיקום הגאוגרפי שלך ולגשת לכל השירותים המוגבלים הגיאוגרפיים האלה.

8. דפדף בבטחה ברשתות ציבוריות

אם העבודה שלך מחייבת אותך לנסוע הרבה, אתה מתחבר לעיתים קרובות לרשתות אלחוטיות ציבוריות. האבטחה של הרשתות הללו היא בדיחה. זה לא קיים, מה שמקל על כל אחד לראות מה אתה עושה כשאתה מחובר לרשתות האלה. כעת, יתכן שאתה ניגש לחשבון הבנק או לנתוני הארגון שלך כשאתה מחובר לרשתות ציבוריות. ברור שאתה לא רוצה שמידע זה יעבור לידי אדם לא ידוע. אם אתה משתמש ב- VPN, המידע והפעילות שלך בטוחים ומאובטחים. רשתות ציבוריות הינן נקודות דבש למשתמשים זדוניים, ולכן שימוש ב- VPN בעת חיבור לרשתות אלחוטיות ציבוריות הוא חובה מוחלטת.

9. שפר את חווית המשחק שלך ברשת

VPN למשחקים? כן, VPNs עוזרים הרבה במשחקים מקוונים. חובבי רב-משתתפים מקוונים יידעו שרבים מהשרתים והקבוצות אינם נגישים אליהם בגלל מגבלות גיאוגרפיות. באמצעות VPNs, אתה יכול לגשת לכל השרתים ולהתחרות באנשים מכל רחבי העולם. מקובל גם שתוכן DLC ותוכן בונוס יהיה זמין באזורים נבחרים בעולם. באמצעות VPNs תוכלו להתגבר על סוגיה זו ולגשת לכל התוכן הקיים.

יתרון נוסף של VPNs למשחקים הוא שהם עוזרים לך בטורנירי משחק. זה טריק נפוץ עבור מתנגדים לפרוס התקפות DDoS כדי לנתק אחרים מהשרתים שלהם. אבל כשמשתמשים ב- VPN, הגימיק המלוכלך הזה הופך חסר תועלת, ושדה המשחק ברמה.

10. הורד את P2P מבלי לדאוג לניתוק משפטי

אינטרנט וחיים הם חסרי משמעות ללא טורנטים. אנו מבינים זאת. אמנם השימוש בטורנטים ושירותי P2P הוא חוקי לחלוטין, אך אתה נכנס לאזור האדום כשאתה מוריד תוכן המוגן בזכויות יוצרים. מדינות רבות לא מתמקדות בזה הרבה, אך רבות מהן עושות זאת. אם נמצא שאתה מוריד תוכן המוגן בזכויות יוצרים, אתה יכול לעמוד בפני עונשים משפטיים, אפילו בזמן כלא במקרים מסוימים. כשאתה משתמש בשירותי P2P ללא VPN, כל מי שבמאגר העמיתים, ספק שירותי האינטרנט שלך וכל מי שמחובר באותה רשת ציבורית יכול לראות את פעילות ההורדות שלך. אבל כשאתה משתמש ב- VPN סוחף, הבעיה הזו נפתרת. אם ספק האינטרנט שלך ומישהו אחר לא יודעים שאתה מוריד סיקורים, אין להם דרך לדעת אם תוכן זה מוגן בזכויות יוצרים.

הצהרה: כל המידע במאמר זה נועד למטרה חינוכית בלבד. איננו מתירים הפרת זכויות יוצרים. על המשתמשים לגשת לתכנים בלבד להם יש זכויות משפטיות. אם נמצא גישה לחומר זכויות יוצרים, אתה עלול להיתקל בבעיות משפטיות חמורות. קרא את הוויתור המלא שלנו. 

בונוס # טיפ: מנע מאנשים לעקוב אחר מחקרי האינטרנט שלך

יתכן כי התפקיד שלך מחייב אותך לחקור סוגיות רגישות כמו מעשי זוועה במלחמה, התעללות בילדים, קונספירציות ממשלתיות וכו '. כשאנשים שמים לב שאתה חופר תוכן כזה, הם מתחילים להתעניין בך יותר. זה יכול רק לאיית סכנה, ותהיה חכמה להחזיק אנשים כאלה במפרץ. הדרך היחידה להסתיר את העבודה שלך ולהמשיך לחקור באופן חופשי היא להשתמש ב- VPN.

היה זהיר בעת ההורדה וההזרמה

הורדה וזרם הם היבטים חשובים של משתמש האינטרנט המודרני. אם לא לעשות דבר כזה אינו חוקי, אתה יכול להסתבך הרבה אם אינך נזהר. בעת הורדת סיקור, הקפד להסתיר את הפעילות שלך, אחרת אתה עומד בסיכון לנקוט בפעולה משפטית. כשאתה משתמש בקודי לגישה לקישורי סטרימינג בחינם, הקפד להתחבא מאחורי חיבור VPN כך שחווית הצפייה בסרט שלך לא תביא תפנית רעה.

כמו כן, שימוש ב- VPN יכול לעזור לך בהזרמת תוכן דרך שירות כלשהו, ​​מכיוון שה- ISP שלך לא יוכל לדעת על כך. זה חשוב במיוחד להורדה ולהזרמה מכיוון ש- ISP לעיתים קרובות מצמצם את רוחב הפס של הרשת כאשר הם מוצאים שמשתמשים עושים זאת. אז כדי למנוע את זה קורה, השתמש ב- VPN שיכול לאפשר P2P, מציע תמיכה בקודי ויש לו שרתים הממוקמים בכל רחבי העולם כדי לספק לך שפע אפשרויות קישוריות לשירותים המוגבלים על ידי גיאוגרפיה..

אין מקרים רבים אלא מקרים רבים בהם המשתמשים נאלצו לשלם קנסות כבדים. להלן כמה מקרים כאלה שמשתפים משתמשים בחתך דיון Reddit.

מספר 1. היה צריך לשלם 960 $ (80 $ לשיר עבור 12 שירים) עבור הורדת שירים בצורה לא חוקית.

תגובה מהדיון אנשים של אודם שהועמדו לדין בגין הורדת סרטים שלא כדין, מה קרה?.

מס '2. משתמש אחר נאלץ לשלם 3500 $ בגלל הורדת מוזיקה באופן לא חוקי.

תגובה מהדיון אנשים של אודם שהועמדו לדין בגין הורדת סרטים שלא כדין, מה קרה?.

מס '3. משתמש אחד נוסף הסתיים בקנס של 2000 דולר.

תגובה מהדיון אנשים של אודם שהועמדו לדין בגין הורדת סרטים שלא כדין, מה קרה?.

קבלת VPN זו בחירה טובה ומשתלמת מאשר להתמודד עם בעיות משפטיות לא רצויות עם קנסות ואגרות כבדים. זה לא?

באיזה VPN עליך להשתמש?

ישנם כמה דברים שכדאי להבטיח בעת קניית VPN. אני ממליץ על חמשת ה- VPN שלהלן הטובים ביותר בענף מבחינת המהירות שלהם, מיקום השרתים, מדיניות הפרטיות והתמחור שלהם. אני באופן אישי משתמש ב- ExpressVPN (עיין בסקירת ExpressVPN) שהוא ה- VPN הפופולרי והמהיר ביותר בתאריך.

הגיש תחת: VPN

חפש את האתר הזה

VPNs מובילים

10 סיבה מדוע אתה זקוק ל- VPNסרגל הצד expressppn10 סיבה מדוע אתה זקוק ל- VPN10 סיבה מדוע אתה זקוק ל- VPN10 סיבה מדוע אתה זקוק ל- VPN10 סיבה מדוע אתה זקוק ל- VPN10 סיבה מדוע אתה זקוק ל- VPNערבות 30 יום הכסף בחזרה ביקור ב- ExpressVPN קרא את הסקירה
סרגל הצד האוויתי10 סיבה מדוע אתה זקוק ל- VPN10 סיבה מדוע אתה זקוק ל- VPN10 סיבה מדוע אתה זקוק ל- VPN10 סיבה מדוע אתה זקוק ל- VPN10 סיבה מדוע אתה זקוק ל- VPNאחריות להחזר כספי למשך 7 ימים בקר ביקורת IPVanish קרא
סרגל הצד של nordvpn10 סיבה מדוע אתה זקוק ל- VPN10 סיבה מדוע אתה זקוק ל- VPN10 סיבה מדוע אתה זקוק ל- VPN10 סיבה מדוע אתה זקוק ל- VPN10 סיבה מדוע אתה זקוק ל- VPNערבות להחזר כספי למשך 7 ימים בקר באתר NordVPN

תוכן הודעה

 • 1 מדוע עליך להשתמש ב- VPN?
  • 1.1 1. הסתתר מהפיקוח הממשלתי
  • 1.2 2. צנזורה עקיפה
  • 1.3 .3 השתמשו באפליקציות Kodi / דומה 
  • 1.4 4. בטל חסימת אתרים בבית הספר / בעבודה
  • 1.5. הגן על הנתונים ועל זהותך
  • 1.6 6. הסתר את הפעילות המקוונת שלך
  • 1.7 7. בטל חסימה של נטפליקס ארה"ב ושירותים מוגבלים אחרים לגיאו
  • 1.8 8. דפדף בבטחה ברשתות ציבוריות
  • 1.9 9. שפר את חווית המשחק שלך ברשת
  • 1.10 10. הורד את P2P מבלי לדאוג לניתוק משפטי
  • 1.11 בונוס # טיפ: מנע מאנשים לעקוב אחר מחקרי האינטרנט שלך
 • 2 היזהר בעת ההורדה וההזרמה
 • 3 באיזה VPN אתה צריך להשתמש?
 • 4. מסקנה

מדריכי טרנד

 1. ה- VPN הטוב ביותר עבור FireStick
 2. כיצד Jailbreak פייר סטיק
 3. כיצד להתקין Kodi ב- FireStick
 4. מיטב הקודי אדיונים
 5. קודי בונים הכי טובים
 6. אפליקציות FireStick הטובות ביותר
 7. IPTV
 8. קולנוע APK
 9. אקסודוס Redux Addon
 10. אתרי הטורנט הטובים ביותר

הודעות האחרונות

 • 8 חלופות התיבה הטובות ביותר (2020)
 • כיצד Jailbreak FireStick (פברואר 2020)
 • בניית הקודי הטובה ביותר (עודכנה לפברואר 2020)
 • מיטב ההוספות הקודיות ביותר לנצח בכל העולם [2020]
 • כיצד להתקין סרטים בלעדיים אמיתיים באופן בלעדי Kodi Addon

הצהרת אחריות - הזרמת או הורדת תוכן זכויות יוצרים אינה חוקית.

FireStickTricks.com לא מתיר, לא מעודד או מעודד כל שימוש בלתי חוקי בקודי, Fire Stick או המדריכים שלנו. המשתמשים אחראים למעשיהם. קרא את הוויתור המלא שלנו.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me