5 labākie bezmaksas VPN (2020)

>

Mums visiem patīk pārlūkot internetu un privātumu, bet ne visi esam gatavi maksāt, lai aizsargātu mūsu interneta saziņu. Ko jūs varat darīt, ja esat taupīgs interneta lietotājs, kuram patīk arī tiešsaistē uzturēt salīdzinoši zemu profilu? Labs sākums būtu bezmaksas VPN izmantošana. Mēs esam pārbaudījuši populārākos bezmaksas VPN, lai nodrošinātu jums 5 labākos bezmaksas VPN 2020. gadam. Turpiniet lasīt un uzziniet, kā pasargāt sevi tiešsaistē, netērējot naudu.


Kā izvēlēties labāko bezmaksas VPN

Pirms iekļūšanas labāko bezmaksas VPN sarakstā ir svarīgi definēt skaidrus aspektus, kādus mēs izvēlamies, un salīdzināt šos bezmaksas VPN pakalpojumus. Šeit ir trīs lielākās kategorijas, kuras mēs esam ņēmuši vērā, izvēloties labākos bezmaksas VPN:

1. Cik tas ir droši? - Bezmaksas VPN gadu gaitā ir tikuši pakļauti drošības pārkāpumiem un skandāliem, daži vārdi, piemēram, Hola VPN, ir pasaules mēroga skandālu centrā, kas skāra simtiem miljonu lietotāju. Veidojot šo labāko bezmaksas VPN sarakstu, mēs izvēlējāmies tikai bezmaksas VPN, kas ir izturējuši noteiktus drošības standartus. Visi zemāk atrodamie VPN ir droši lietojami, un tiem ir īpaši drošības elementu komplekti, īpaši, ja izmantojat premium versiju.

2. Kāda ir viņu mežizstrādes politika? - Šī ir liela katra VPN biznesa modeļa daļa un aspekts, ko vairums VPN lietotāju uztver kā pašsaprotamu. Diemžēl ļoti daudz bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēju izmanto klientu uzticību un pelna naudu, izmantojot privātu informāciju. Visi bezmaksas VPN, par kuriem mēs runāsim, ir skaidri definējuši T&Cs, kas padara tās par drošu izvēli tiem, kas meklē nulles žurnāla politiku no sava pakalpojumu sniedzēja.

3. Kādas funkcijas viņiem piemīt? - Nav brīnums, ka jūs upurēsit dažas funkcijas, ja izmantosit bezmaksas VPN, salīdzinot ar premium. Tas var būt saistīts ar savienojuma ātrumu, izmantoto datu daudzumu vai ar īpašiem drošības elementiem. Visiem bezmaksas VPN, kas parādīti šajā lapā, ir līdzīgas funkcijas, un tie ir attiecīgi sarindoti.

Uzmanību: izlasiet pirms turpināšanas

Bezmaksas VPN ir ieteicami tikai tad, ja esat gadījuma VPN lietotājs un vēlaties atbloķēt kādu ģeogrāfiski ierobežotu saturu vai mainīt IP adresi.. Ja jūsu VPN prasības ir kādas no šīm, jums jāmeklē premium klases VPN pakalpojums.

  • Militārā līmeņa privātums
  • Īpaši ātrs ātrums
  • Netflix atbloķēšana
  • Torrenting / Privātā straumēšana

Šajā rokasgrāmatā esmu sniedzis arī populārākos premium VPN pakalpojumus, kurus pirmās 30 dienas varat izmantot bez maksas. Mans personīgais ieteikums ir ExpressVPN. Es to izmantoju visās savās straumēšanas ierīcēs, ieskaitot FireStick, Android lodziņu un personālo datoru. Šeit ir īss ExpressVPN funkciju apskats:

Ieteicamais stāsts: 10 iemesli, kāpēc jums vienmēr vajadzētu izmantot VPN

Labākie bezmaksas VPN 2020

Bezmaksas VPN ir ļoti ērts un rentabls veids, kā tiešsaistē rīkoties ar jūsu privātumu un drošību. Bet, runājot par šo tēmu, mums jābūt taisnīgiem, jo ​​ne visi bezmaksas VPN ir labi. Daži bezmaksas VPN izmanto savus lietotājus, iegūstot viņu informāciju un privāto informāciju. Tāpēc lielākais bezmaksas VPN saraksta kritērijs ir tas, ka visi šie bezmaksas VPN nāk no pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā gan ierobežotus bezmaksas pakalpojumus, gan neierobežotus maksas pakalpojumus..

Šie VPN, par kuriem mēs runāsim, ir vislabākie, ja tos lieto neregulāri, piemēram, kad ceļojat, izmantojat publisku tīklāju, taču nav vajadzīgs stabils un ātrs savienojums. Ņemiet vērā: ja plānojat regulāri izmantot VPN, izmantojot mājas savienojumu vai darbu, vislabāk ir izvēlēties piemaksu pakalpojumu un samaksāt par savu VPN. Daži no šiem bezmaksas VPN piedāvā bezmaksas pakalpojumu neierobežotu laika periodu, bet citi to iekļauj kā ierobežota laika piedāvājumu, kurā lietotāji var mēģināt pārbaudīt VPN pirms pierakstīšanās uz premium versiju. Ņemot to vērā, šeit ir 5 labākie bezmaksas VPN, kurus varat pilnībā izmantot bez maksas.

1. Hotspot vairogs

labākais bezmaksas vpn pakalpojumsHotspot Shield šobrīd ir labākais bezmaksas VPN, kas pieejams tiešsaistē. Ar vairākiem simtiem miljonu lietotāju mēnesī šis VPN pakalpojums ir arī viens no populārākajiem VPN tirgū. Tas piedāvā ātrāko interneta ātrumu no visiem bezmaksas VPN un vienmērīgu un viegli orientējamu lietotāja interfeisu. Hotspot Shield padara tik populāru, ka atšķirībā no vairuma bezmaksas VPN, tie faktiski ļauj izmantot torrenting un P2P failus bez ierobežojumiem.

Ne tikai tas, ka viņu lietotne ļauj maksimāli saderīgi darboties ar personālo datoru, Android un iOS ierīcēm. Protams, tāpat kā jebkuram bezmaksas VPN, Hotspot Shield nāk ar dažiem trūkumiem. Pakalpojumu sniedzējam ir samērā neskaidra un maldinoša konfidencialitātes politika, un tas nepiedāvā tiešraides tērzēšanas atbalstu, padarot to no klienta viedokļa par ne tik draudzīgu pakalpojumu..

Pakalpojumam ir arī apmaksāts plāns, kurš dažās funkcijās uzlabojas un piedāvā stabilāku un uzticamāku pakalpojumu. Lietotāji, kas nolemj jaunināt un uzlabot premium versiju, visā pasaulē var baudīt vairāk nekā 2500 serverus, tiešsaistes tērzēšanas atbalstu un militārā līmeņa SSL šifrēšanu..

Apmeklējiet Hotspot vairogu

2. Vējraksts

labākais bezmaksas vpnWindscribe darbojas lieliski un var lepoties ar diezgan mazu lietotni, kas neaizņem daudz vietas un ir ērti lietojama, pat ja jūs nekad iepriekš neesat izmantojis VPN pakalpojumu. Tāpat kā iepriekš pieminētais Hotspot Shield, arī tas ir pieejams kā bezmaksas vai maksas versija. Apmaksātā versija piedāvā neierobežotu piekļuvi vairāk nekā 600 serveriem, kas atrodas 50 pasaules valstīs. Apmaksātajā versijā tiek piedāvāti arī īpaši “Windflix” serveri, kas ir pieejami tikai lietotājiem, kuri maksā par dalības maksu.

Bet ko jūs iegūstat ar bezmaksas pakalpojumu Windscribe? Bezmaksas versija darbojas uz jebkuras platformas, kas tur darbojas, kā arī piedāvā papildu paplašinājumus pārlūkam Chrome, Firefox un Opera. Bezmaksas versijai ir arī ikmēneša datu vāciņš 10 GB, kas ir daudz, salīdzinot ar lielāko daļu bezmaksas VPN, kas tur atrodas. Tas ļauj piekļūt vairāk nekā 10 valstīm, taču lēnāk, salīdzinot ar premium versiju. Interneta ātrums, lietojot Windscribe, daudz nemainās, lai gan tas reti pārvietojas virs vidējā līmeņa, kas joprojām ir labs bezmaksas VPN pakalpojumam.

Apmeklējiet vietni Windscribe

3. Paslēpt.me

labākais bezmaksas vpnsHide.me piedāvā bezmaksas paketi, kas ir vidējais rādītājs. Bezmaksas VPN pakalpojumā nav iespaidīgu aspektu, bet bez kļūdām vai trūkumiem Hide.me bezmaksas VPN versija ir tikpat vidusceļa, cik viņi saņem. Tam ir daži plusi un mīnusi, taču neviens no tiem nav tik uzkrītošs, kas liktu jums iet abpusēji, izlemjot par vai pret šo VPN. Tā kā tas piedāvā vidējas pakāpes pakalpojumu, bezmaksas pakalpojums Hide.me ir laba izvēle gadījuma VPN lietotājiem.

Bezmaksas versijas Hide.me priekšrocības ir tās elastība un savietojamības funkcijas. Šis VPN ir savietojams ar visdažādākajām platformām, kā arī atbalsta garu VPN protokolu sarakstu, padarot to par ļoti noderīgu tiem, kam patīk mainīt savu pakalpojumu un personalizēt to, atrodoties ceļā..

No otras puses, vietnei Hide.me ir arī daži trūkumi, kas jums jāzina, ja domājat reģistrēties pie šī VPN pakalpojumu sniedzēja. Bezmaksas VPN pakalpojuma Hide.me trūkums ir salīdzinoši zemais datu ierobežojums - 2 GB mēnesī. Papildus tam savienojuma ātrumam ir tendence mainīties, un laiku pa laikam ir daži savienojuma kritumi.

Apmeklējiet vietni Hide.me

4. PrivateVPN

top bezmaksas vpnsPrivateVPN piedāvā atšķirīgu biznesa modeli nekā citi VPN, par kuriem mēs runājām iepriekš. Atšķirībā no daudziem pakalpojumu sniedzējiem tirgū, PrivateVPN piedāvā saviem potenciālajiem klientiem pilnībā izmēģināt savus pakalpojumus 7 dienas pilnīgi bez maksas. Tas nozīmē, ka, lai arī viņu VPN pakalpojums ir ierobežots laikā, viņi šajā laika posmā ļauj saviem klientiem izmantot pakalpojumu bez ierobežojumiem.

Tā kā PrivateVPN nepiedāvā ierobežotu bezmaksas VPN pakalpojumu, bet gan ierobežotu laika periodu premium VPN pakalpojumu, lietotāji var izjust pasaules klases VPN, netērējot ne santīma. Kas ietilpst šajā premium ierobežota laika pakalpojumā? Pirmkārt, tas ietver vairāk nekā 80 serverus visā pasaulē, piedāvājot neierobežotu joslas platumu maksimālajam ātrumam. Vienkārši lietojama programmatūra un līdz 6 vienlaicīgām ierīcēm vienlaikus. Tas viss tiek turēts 2048 bitu šifrēšanas un stingras nulles žurnālu politikas ietvaros. Izmēģinot privāto VPVN bezmaksas testa versiju, jūs noteikti vēlēsities to turpināt izmantot ilgtermiņā.

Papildus šim bezmaksas 7 dienu plānam PrivateVPN piedāvā arī ļoti dāsnu 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Tas nozīmē, ka jūs varat mainīt savas domas, ja jums tas patīk, taču joprojām varat saņemt iespēju bez riska izmantot pakalpojumu un visas tā funkcijas.

Apmeklējiet vietni PrivateVPN

5. ProtonVPN

labākais pilnīgi bezmaksas vpnsVPN lietotājiem, kuri novērtē elastīgumu, ProtonVPN ir labākā izvēle no visiem bezmaksas VPN, par kuriem mēs līdz šim runājām. ProtonVPN galvenā priekšrocība salīdzinājumā ar visiem citiem bezmaksas VPN ir tā, ka tai ir neierobežoti daudz datu. Šī ir fantastiska iespēja, ja jums ir nepieciešams mazliet vairāk interneta pārlūkošanai, bet nevēlaties spert papildu soli un iegādāties premium apmaksātu VPN pakalpojumu. Tas nozīmē, ka jūs, iespējams, varat izmantot pakalpojumu bez maksas tik ilgi, cik vēlaties.

Protams, tas viss nāk par noteiktām izmaksām. ProtonVPN interneta ātrums, maigi izsakoties, nav iespaidīgs, un nelielā tiešsaistes serveru izvēle padara šo VPN par sliktu iespēju tiem, kas vēlas pāriet starp serveriem, lai piekļūtu saturam visā pasaulē. Ir tikai trīs pieejamās valstis, kurās lietotāji var izveidot savienojumu, tāpēc jums būs jāatsakās no maksas versijas. Kopumā, kad viss tiek ņemts vērā, ProtonVPN ir ļoti ērts, elastīgs un intuitīvs VPN, lai arī lēnais ātrums to velk uz leju un neļauj tam pacelties augstāk par 5. vietu mūsu sarakstā.

Kāpēc jums būtu jāuzmanās no bezmaksas VPN pakalpojumiem

Mēs nevaram no visas sirds ieteikt bezmaksas VPN pakalpojumu, jo viņiem parasti ir bēdīgi slavena reputācija, ka viņi veic noteiktas lietas, kuras viņiem nav paredzētas. Tā kā bezmaksas VPN nav maz vai vispār ir stimuls, lai jūsu dati būtu droši un privāti, daudzi no viņiem izmanto jūsu informāciju, lai gūtu finansiālu labumu. Tas var ietvert jebko, sākot no lietotņu ievadīšanas ar reklāmām un beidzot ar jūsu informācijas pilnīgu pārdošanu visaugstākajām cenām.

Ja grūdieni nāk klajā un jums jāizvēlas starp vairākiem bezmaksas VPN pakalpojumiem, vismaz reģistrējieties ar “freemium” VPN pakalpojumu, kas piedāvā gan maksas, gan bezmaksas VPN pakalpojumus, lai jūs varētu viegli pārslēgties uz maksas pakalpojumu, ja piemēram, bezmaksas paraugs. Atcerieties, ka nekas nav īsti bezmaksas, un tas jo īpaši attiecas uz tā sauktajiem “bezmaksas VPN pakalpojumiem”. Iepriekš uzskaitītie bezmaksas VPN ir uzticami un droši izmantojami, taču, ja vēlaties pilnībā nodrošināt savu privātumu, vienmēr labāk ir izmantot maksas VPN pakalpojumu..

Labākie premium VPN pakalpojumi

Protams, ja vēlaties izbaudīt uzlabotu drošību un padziļinātu pieredzi, vienmēr ir labāk izmantot premium VPN, jo maksas pakalpojumiem ir noteiktas funkcijas, kuras nevarat atrast ar bezmaksas VPN. Šeit ir trīs labākie premium klases pakalpojumi, par kuriem noteikti vērts padomāt:

# 1. ExpressVPN

labākais vpnJa runājam par apmaksātu un premium klases VPN pakalpojumu, ExpressVPN ir tikpat laba, kā nāk. Tas bieži tiek aprakstīts kā labākais visaptverošais VPN. Tas, iespējams, ir visprecīzākais apraksts, jo patiesībā nav nekā tāda, ko šis VPN nevarētu izdarīt. Viss, kas saistīts ar ExpressVPN, elpo ar kvalitāti. Jūs varat straumēt un lejupielādēt jebko, apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un baudīt necenzētu saturu no jebkura viņu servera jebkur citur uz Zemes.

Ar to sistēmā ir vairāk nekā 3000 serveru, ExpressVPN ir optimizēts ātrai savienošanai bez droseles vai ātruma pazemināšanās. Uzņēmums atrodas Britu Virdžīnu salās, un uz to neattiecas nekādi saglabāšanas likumi. Tas nozīmē, ka viņiem nav nekādu darbību žurnālu vai savienojumu žurnālu. ExpressVPN izmanto arī ļoti nopietnu drošības sistēmu, kas ietver 256 bitu AES šifrēšanu, DNS / IPv6 aizsardzību pret noplūdi, slēdzi un dalītu tunelēšanu. Viņu profesionālā atbalsta komanda ir pieejama visu diennakti un vienmēr vēlas palīdzēt ar visiem iespējamiem jautājumiem.

Kā viscienījamākais VPN tirgū, ExpressVPN ļaudīm ir tiesības brīvi noteikt savas cenas atsevišķi no konkurences. Tas noveda pie tā, ka cenas ir pārsniegušas vidējo līmeni, un tas dažiem lietotājiem var radīt nodevību. Bet pat šādā gadījumā ExpressVPN ir katra santīma vērts, jo tas ir labākais šobrīd pieejamais VPN pakalpojums.

Lai lietotājiem būtu ērtāk, ExpressVPN saviem gada plāniem šobrīd piedāvā 49% atlaidi. Turklāt visiem plāniem ir pievienots: 30 dienu naudas atdošanas garantija, kas pirmās 30 dienas padara to tikpat labu kā bezmaksas VPN. Ja nevēlaties to turpināt, jums atliek tikai nosūtīt e-pastu un lūgt naudas atmaksu. Parasti kompensāciju apstrāde prasa apmēram 7 dienas.

Iepazīstieties ar ExpressVPN oficiālo vietni

# 2. NordVPN

nordvpnNordVPN ir viena no lielākajām lietotāju iecienītākajām vietām, galvenokārt tāpēc, ka tas piedāvā ļoti ērtu pakalpojumu, kas satur visas nepieciešamās funkcijas, ko meklē vidējais VPN lietotājs. Tas ir viens no nedaudzajiem VPN, kam izdodas apiet Netflix VPN blokus, un tas top arī kā ļoti draudzīgs pakalpojums P2P failu apmaiņai un straumēšanai..

NordVPN ir viens no lielākajiem serveru tīkliem, kas piedāvā 5150 serverus visā pasaulē. Viņu serveri ir izvietoti visos kontinentos, tāpēc neatkarīgi no tā, kur atrodaties vai vēlaties straumēt, spēlēt spēles vai lejupielādēt saturu, vienmēr varat paļauties uz ļoti ātru un uzticamu interneta savienojumu. Kā viens no ātrākajiem VPN tirgū, izmantojot NordVPN, savienojuma ar tuvējo serveri laikā jūs varat sagaidīt 25% -30% nolaišanās ātrumu.

Arī Nord ir par diezgan pieņemamu cenu, sākot no tikai dažiem dolāriem mēnesī 3 gadu plānam. Neatkarīgi no tā, kuru cenu plānu jūs nolemjat izvēlēties, jūs iegūsit visas funkcijas, ieskaitot nogaidīšanas slēdzi, vairākas VPN protokola iespējas. Tas viss ir noapaļots ar 30 dienu naudas atdošanas garantija politika, tāpēc nav riska zaudēt savu naudu, ja mēneša beigās neesat apmierināts ar NordVPN.

Iepazīstieties ar oficiālo NordVPN vietni

# 3. CyberGhost

cyberhost vpnCyberGhost reklamē kā pilnīgu VPN risinājumu, un viņi to pārāk nepārvērtē, apgalvojot. CyberGhost, iespējams, ir viens no drošākajiem VPN, ko šobrīd varat iegūt. Viņu pakalpojumi ir aprīkoti ar vairākām drošības funkcijām, ieskaitot automātisko iznīcināšanas slēdzi, DNS un IP noplūdes aizsardzību, 256 bitu AES šifrēšanu un skaidru politiku bez reģistrēšanās. Papildus tam, CyberGhost ir arī savs reklāmu bloķētājs, ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs un tiešsaistes izsekošanas bloķētājs.

CyberGhost instalēšana un lietošana ir tikpat vienkārša, cik tā kļūst. VPN atbalsta Windows, Linux, Mac, Android, iOS un maršrutētājus. Katrā apmaksātajā plānā ir 7 vienlaicīgi savienojumi un piekļuve vairāk nekā 3500 serveriem. CyberGhost nodrošina arī ļoti iespaidīgu savienojumu un piedāvā vienu no ātrākajiem savienojuma ātrumiem no visiem VPN. Turklāt viņi piedāvā visizdevīgāko naudas atdošanas politiku, ar kādu mēs esam saskārušies, jo lietotājiem ir 45 dienas, lai izlemtu, vai viņi ir apmierināti ar CyberGhost VPN pakalpojumu..

Iepazīstieties ar CyberGhost oficiālo vietni

Vai ir vērts maksāt par VPN??

Tā kā tirgū ir tik daudz VPN, svarīgs jautājums ir, kāda veida VPN pakalpojumus jūs meklējat. Ja jūs meklējat kvalitatīvu VPN, kas piedāvā vairākas drošības funkcijas, daudzas servera atrašanās vietas, labu atbalstu un saskarni, tad noteikti ir vērts maksāt par premium VPN pakalpojumu. Jebkurš no trim augstāk uzskaitītajiem labākajiem VPN piedāvā pakalpojumu, kas ir daudz vairāk vērtīgs nekā tā cenu zīme. Ja vēlaties pievienot papildu drošības pakāpi un reģistrēties ar premium VPN, varat to izdarīt tikai dažās minūtēs. Un atcerieties, ka vairums cienījamu VPN pakalpojumu piedāvā naudas atdošanas programmas no 7 līdz 30 dienām, tāpēc, pārdomājot, varat saņemt pilnu naudas atmaksu. Reģistrējieties ar premium VPN un vienmēr pārliecinieties, ka esat drošībā un privāts.

Ja jums ir ierobežots budžets un jūs vēl nevarat atļauties izcilu VPN, varat izmantot jebkuru no labākajiem bezmaksas VPN, ko esmu uzskaitījis iepriekš. Bet vienmēr atcerieties, ka bezmaksas VPN nav tik droši / ātri, kā jūs varētu gaidīt.

Saistīts:

Kā paslēpt savu IP adresi
Labākie Amazon FireStick / Fire TV VPN
Labākie Kodi VPN
Labākie VPN tīkli Netflix atbloķēšanai

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me