Ako nainštalovať a používať ExpressVPN na Firestick

>

V tomto návode sa naučíte, ako nainštalovať ExpressVPN na FireStick. Tieto pokyny fungujú rovnako dobre na všetkých zariadeniach radu Amazon Fire TV vrátane FireStick 4K a Fire TV Cube.

ExpressVPN je jednou z najpopulárnejších streamingových služieb VPN. VPN je známa svojou vynikajúcou funkčnosťou a vynikajúcou rýchlosťou, ktorá používateľom umožňuje streamovať obsah v HD bez ukladania do vyrovnávacej pamäte.

ExpressVPN má na mieru vytvorenú aplikáciu pre Amazon Firestick, populárne zariadenie, ktoré používajú káblové rezačky na celom svete. Streamovanie programu Firestick môžete maximalizovať nainštalovaním aplikácie na serveri Firestick a vykonaním geografických obmedzení, sledovania online a obmedzovania ISP minulosťou..

Prečo zvoliť ExpressVPN pre FireStick?

ExpressVPN je najdôveryhodnejšia VPN pre účely ochrany osobných údajov, zabezpečenia a streamovania. Osobne používam túto službu VPN už niekoľko rokov kvôli vynikajúcej službe.

Tu sú niektoré z funkcií, vďaka ktorým je jednou z najlepších sietí VPN pre FireStick.

Vynikajúce rýchlosti

Ako už názov napovedá, ExpressVPN je jednou z najrýchlejších sietí VPN v okolí. Má sieť optimalizovanú na rýchlosť, ktorá pozostáva z 3 000+ serverov VPN rozmiestnených na 160 miestach v 94 krajinách. Zabezpečíte tak plynulý prúd vo vysokom rozlíšení a 4 kB, čo neplatí pre priemernú sieť VPN.

Odblokuje všetky streamovacie služby

Jedným z najbežnejších spôsobov použitia VPN na zariadeniach Firestick a Fire TV je odblokovanie obsahu s obmedzením. Najznámejšou a najobľúbenejšou z týchto služieb je Netflix, ktorý ponúka rôzny obsah pre rôzne krajiny a blokuje používanie sietí VPN..

ExpressVPN je jednou z mála sietí VPN, ktorá dokáže neustále poskytovať prístup k sieti Netflix. Po získaní účtu a inštalácii VPN môžete odblokovať Netflix v USA, Veľkej Británii, Kanade, Holandsku, Nemecku, Japonsku, Indii a rôznych ďalších knižniciach..

Môžete tiež pristupovať k iným službám s obmedzeným geografickým obmedzením, ako sú napríklad BBC iPlayer, HBO Now, Hulu.

Spoľahlivé súkromie & zabezpečenia

ExpressVPN ponúka pôsobivú politiku nulových záznamov sprevádzanú 256-bitovým šifrovaním AES, čo je kombinácia, ktorá zaisťuje, že všetky vaše internetové aktivity sú súkromné, bezpečné a anonymné.

Je to dôležité, najmä ak streamujete pomocou aplikácie Kodi alebo aplikácií na streamovanie systému Android tretích strán, ako sú Cinema HD, Titanium TV, CatMouse, atď. Doplnky Kodi od tretích strán a také aplikácie poskytujú obsah, ktorý môže byť pirátsky, a ak nechtiac tento obsah neúmyselne streamujete , mohli by ste čeliť niektorým právnym problémom. Je preto nevyhnutné bezpečne streamovať, pretože vlády a poskytovatelia internetových služieb monitorujú online aktivity svojich používateľov.

Jednoduchosť použitia

ExpressVPN poskytuje pokročilé funkcie, ako je napríklad prepínač zámku uzamknutia siete a rozdelenie tunelov VPN, ale tiež sa im darí udržiavať poriadok v rozhraní VPN a ľahko sa používa, ako uvidíme v časti o používaní.

Ako nainštalovať ExpressVPN na Firestick

ExpressVPN má špeciálnu aplikáciu, ktorá je kompatibilná s Amazon Fire Stick, Fire TV a Fire TV Cube. Táto aplikácia je ľahko dostupná v obchode Amazon, takže ju môžete nainštalovať do niekoľkých sekúnd. Predtým, ako začneme s inštaláciou, musíte si kúpiť predplatné ExpressVPN. Na ročný plán môžete získať zľavu 49%.

Ak však aplikáciu nemôžete nainštalovať pomocou tejto metódy z akýchkoľvek dôvodov, je tiež možné ju dodatočne načítať. Ukážem vám obidve metódy.

Metóda 1: Inštalácia aplikácie z Amazon Store

1. Na domovskej obrazovke aplikácie Firestick prejdite na možnosť vyhľadávania a zadajte text „ExpressVPN"

Ako nainštalovať ExpressVPN na Fire Stick

2. Aplikácia sa zobrazí ako prvý návrh. Kliknite naň

Ako nainštalovať ExpressVPN na Firestick

3. Teraz dostanete "Get" voľba. Zasiahni to

ExpressVPN pre Amazon Fire tv stick

4. ExpressVPN sa stiahne a dá vám možnosť otvoriť sa.

Nainštalujte vpn na Fire stick

V ďalšej časti tejto príručky som tiež ukázal, ako používať ExpressVPN na Firestick. Pokračujte v čítaní.

Metóda 2: Dodatočné zaťaženie súboru ExpressVPN APK na serveri FireStick

Ak nemôžete získať ExpressVPN v obchode Amazon, môžete si stiahnuť jeho súbor APK a nainštalovať ho.

Najprv musíte zaistiť, aby program Firestick mohol nainštalovať “aplikácie z neznámych zdrojov."

Tu je postup, ako povoliť túto možnosť:

1. Na domovskej obrazovke zariadenia prejdite na nastavenie potom vyberte My Fire TV / Device

Firestick vpn expressvpn

2. Vyberte položku Možnosti vývojára

rýchla palica Express Express

3. Zapnite Aplikácie z neznámych zdrojov

povoliť neznáme zdroje v ohni

Potom môžeme pokračovať a stiahnuť aplikáciu Express VPN. Na tento účel použijeme aplikáciu Downloader. Ak ho ešte nemáte, môžete postupovať podľa nasledujúcich krokov:

1. V hlavnej ponuke prejdite na ikonu Vyhľadávanie možnosť a typ downloader

aplikácia sťahovača pre firestick

2. Aplikácia by mala byť prvým návrhom. Vyberte ju.

použite downloader na inštaláciu expresného vpn

3. Kliknite na dostať na inštaláciu aplikácie do vášho Firestick

firkick apk downloader

Po dokončení inštalácie otvorte aplikáciu.

Teraz musíme stiahnuť súbor APK, aby sme nainštalovali ExpressVPN.

1. Do poľa URL sťahovača zadajte adresu URL https://www.firesticktricks.com/express a kliknite na tlačidlo OK go

stiahnite si expresný súbor APK vo firestick

2. Aplikácia ExpressVPN APK sa teraz stiahne

Sideload ExpressVPN apk na Amazone FireStick

3. Po dokončení sťahovania kliknite na Inštalácia

Inštalácia ExpressVPN pre Firestick a požiarne TV

4. Po inštalácii kliknite na tlačidlo Hotovo. Downloader sa opýta, či chcete odstrániť súbor APK. vybrať delete ušetriť miesto. Keď sa zobrazí výzva na potvrdenie, vyberte položku delete ešte raz

Aplikácia Sideload ExpressVPN

Aplikácia by mala byť pridaná do vášho zoznamu aplikácií.

Ako používať ExpressVPN na Firestick

Teraz, keď ste úspešne nainštalovali súbor APK ExpressVPN do svojho zariadenia Fire TV, postupujte takto.

Ako získať prístup k aplikácii

Do svojej novo stiahnutej aplikácie ExpressVPN sa dostanete prístupom na Všetky moje aplikácie. Ak ju chcete presunúť na začiatok, kliknite na ikonu Tlačidlo ponuky, vybrať Pohyb, pretiahnite na požadovanú pozíciu a potom kliknite na OK.

Odtiaľ môžete otvoriť aplikáciu VPN.

Pôvodné nastavenie

1. Keďže ste už aplikáciu našli vo svojom Firestick. Kliknutím ho otvoríte.

2. Na nasledujúcej obrazovke vyberte položku Prihlásiť sa zadajte svoje poverenia. Ak ešte nemáte účet, môžete tu získať prihlasovacie údaje.

3. Po prihlásení aplikácia požiada o povolenie na nastavenie konfigurácie na Firestick. Keď Firestick požiada o požiadavku na pripojenie, stačí kliknúť na OK a potom ešte raz na OK.

ako nastaviť a používať ExpressVPN na Firestick

3. Teraz by sa mala zobraziť úvodná obrazovka aplikácie VPN

nakonfigurovať ExpressVPN pre Firestick

4. Kliknutím na tlačidlo s červeným kruhom pripojte VPN k televízoru Firestick / Fire.

Výber servera ExpressVPN v službe Fire TV / Stick

Používanie ExpressVPN je pomerne jednoduché a môžete sa rýchlo pripojiť kliknutím na tlačidlo napájania. Ak chcete zvoliť server, kliknite na server zobrazený na obrazovke. Môžete vybrať jeden zo serverov v odporúčanej časti alebo prejsť na Všetky miesta. Servery sú dobre prezentované z hľadiska regiónov, krajín a dokonca aj miest.

expresné servery

Prispôsobenie vášho pripojenia

ExpressVPN vám umožňuje určiť, ako funguje VPN a vybrať funkcie, ktoré chcete používať. Ak chcete otvoriť nastavenia, kliknite na tri vodorovné tlačidlá v ľavej hornej časti obrazovky a potom vyberte položku nastavenie.

nastavenia expresvpn pre firestick alebo fire tv

Tu sú funkcie, ktoré môžete využiť:

automatické pripojenie: Táto voľba umožňuje ExpressVPN automaticky sa pripojiť k vášmu poslednému serveru vždy, keď zapnete Firestick.

Ochrana siete: Tu si môžete vybrať, či chcete aktivovať prepínač kill, a tiež, či chcete, aby vaše zariadenie zostalo viditeľné inými zariadeniami v miestnej sieti.

Rozdelené tunelovanie: Táto funkcia vám umožňuje vybrať aplikácie, ktoré chcete vyňať z pripojenia VPN, alebo konkrétne aplikácie, ktoré chcete vyladiť prostredníctvom VPN. Môže to byť užitočné, ak nechcete ovplyvniť funkčnosť iných aplikácií.

Protokol VPN:  Môžete si vybrať protokol, ktorý chcete použiť na šifrovanie medzi UDP a TCP. Je však vhodné ponechať túto možnosť na Automaticky.

aplikácie & webové stránky: Môžete nastaviť aplikácie, ktoré chcete ExpressVPN navrhnúť, keď sa pripojíte k serveru.

To môže byť veľmi užitočné, pretože sa nemusíte vracať späť do svojho menu a hľadať aplikáciu, ktorú často používate po pripojení VPN.

ako nainštalovať a používať expressvpn na firestick

Zabalenie

ExpressVPN je nepochybne jednou z najlepších možností VPN pre Firestick a moje obľúbené. Je to všestranný produkt, ktorý môžete použiť na ochranu súkromia a zabezpečenia, ako aj na odblokovanie obmedzeného obsahu.

Vyššie uvedeného sprievodcu môžete použiť na inštaláciu ExpressVPN na vašu Firestick alebo Fire TV. Aplikácia Firestick je navrhnutá tak, aby bola prístupná na diaľku, a preto s ňou nebudete mať žiadne problémy.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me