Ako nainštalovať / používať najlepšiu VPN pre

>

V tejto príručke sa dozviete, ktorá VPN je pre FireStick najlepšia, prečo by ste ju mali používať, ako nájsť správnu VPN a ako nainštalovať VPN na FireStick. VPN, na ktoré sa vzťahuje táto príručka, fungujú so všetkými zariadeniami Fire TV vrátane FireStick 4K a Fire TV Cube. 

Amazon FireStick je nepochybne jedným z najlepších streamovacích zariadení, aké dnes nájdete. Tento lacný modul gadget okamžite premení akýkoľvek bežný televízor s portom HDMI na inteligentný televízor. FireStick je jednoduché zariadenie, ktoré sa nielen ľahko nastavuje, ale aj neuveriteľne ľahko používa. Beží na upravenom firmvéri Android a poskytuje rýchly prístup k obľúbeným streamingovým službám, ako sú Netflix, Hulu, Kodi a dokonca aj niekoľko satelitných kanálov. Testoval som veľa streamingových zariadení, vrátane zariadení Android Boxes, a nenašiel som nič podobné ako FireStick.

To je všetko úžasné. Nesmiem však zabudnúť povedať, že som s FireStick tiež zažil niekoľko veľkých prekážok. Nie, nie je nič zlé na samotnom FireStick. Hovorím o niekoľkých obmedzeniach a obmedzeniach, ktoré ukladajú streamingové služby, poskytovatelia internetových služieb a pravdepodobne aj vaša vláda. Mohli by ste podliehať:

  • Online dohľad a monitorovanie poskytovateľom internetových služieb, vládou a dokonca tretími stranami, ako sú hackeri a baníci kryptomeny. To ohrozuje vaše súkromie!
  • Throttling internetu (ktorý zacieľuje na videostreamy) poskytovateľom internetových služieb, čo má za následok pomalé problémy so streamovaním a ukladaním do vyrovnávacej pamäte. Toto úplne ničí váš zábavný zážitok!
  • Geografické obmedzenie obsahu. Toto obmedzuje váš prístup k obsahu iba na určité miesto!
  • Právne problémy počas streamovania prostredníctvom obľúbených doplnkov a aplikácií Kodi tretích strán, ako sú Mobdro, Cinema APK, Live Net TV a ďalšie. Nechcete, aby sa niekto neustále pozeral cez rameno!

Našťastie všetko môžete ľahko prekonať pomocou VPN pre FireStick / Fire TV. VPN zakryje vašu IP adresu a následne vašu online identitu, čo vám umožní stopercentné súkromie. Budeme diskutovať o tom, prečo potrebujete VPN na FireStick a ako to neskôr pomôže. Dozviete sa tiež, ako rýchlo nainštalovať a nastaviť najlepšiu VPN pre Firestick. Poviem vám tiež, ako som pre vás vybral správnu sieť VPN. Pokračujte v čítaní!

Tu je rýchly prehľad najlepších FireStick VPN, ktoré som si vybral. O každej VPN budem hovoriť podrobnejšie v neskoršej časti sprievodcu. 

Prečo potrebujete VPN pre FireStick a ako to pomáha

Potrebujete VPN pre FireStick, aby ste sa uistili, že môžete používať svoje zariadenie ľubovoľným spôsobom, bez toho, aby ste sa neustále obávali a znepokojovali. Toto sú hlavné dôvody, prečo musíte použiť sieť VPN:

# 1: Dohľad online

Či sa mi to páči alebo nie, alebo ostávam v popieraní, online dohľad od vášho poskytovateľa internetových služieb, vlády a dokonca aj tretích strán je vec. Videli sme o tom veľa a čítali sme ich. Ako by sa vám páčilo, keby ste sa neustále pozerali cez okno? Budem veľmi nepríjemný. Monitorujete sa prostredníctvom virtuálneho okna.

Ako pomáha FireStick VPN? VPN maskuje vašu IP adresu a tuneluje vaše online aktivity cez anonymný server. To znemožňuje každému vedieť, čo robíte. Cieľom je zvoliť si VPN, ktorá využíva najnáročnejšie šifrovacie technológie.

# 2: Throttling ISP

Keďže vaše online aktivity sú monitorované, váš ISP to vie, keď streamujete pomocou aplikácií, ako sú Kodi, Cinema APK, Mobdro, CyberFlix, Titanium TV alebo mnoho ďalších. Škrtenie na internete je bežným javom obmedzovania rýchlosti internetového pripojenia, keď streamujete videá online. Ak ste príležitostný používateľ, možno ho nebudete mať skúsenosti. Ak ste však pravidelným návazcom, s najväčšou pravdepodobnosťou sa stretnete s problémami s vyrovnávaním v dôsledku škrtenia. Poskytovatelia internetových služieb používajú túto techniku ​​ako prostriedok na vyrovnávanie záťaže a na svoju stranu zákonnú. Pred registráciou ste práve zmeškali tú drobnú tlač v jej zmluvných podmienkach.

Sieť VPN vám pomôže prekonať škrtenie poskytovateľa internetových služieb! Pri používaní siete FireStick VPN sú vaše aktivity online šifrované. Váš ISP nedokáže zistiť, či streamujete alebo pravdepodobne sťahujete iba ťažký dokument. A keďže nevedia, že streamujete, neznižujú rýchlosť vášho pripojenia k internetu a umožňujú vám vychutnať si streamovanie pri vyšších rýchlostiach bez vyrovnávacej pamäte. Je to také jednoduché.

# 3: Geo Obmedzenie

Na FireStick máte prístup k obľúbeným streamingovým službám ako Netflix, Amazon Prime, Hulu atď. To, čo môžete sledovať, je však do veľkej miery obmedzené vašou geografickou polohou. Napríklad Netflix je teraz k dispozícii vo viac ako 180 krajinách. Mnoho videí však nie je k dispozícii všade z dôvodu geografických obmedzení. Takéto obmedzenia sú zavedené z dôvodu práv na distribúciu obsahu. To tiež znamená, že ste zbavení vynikajúcej zábavy. A to sa neobmedzuje iba na Netflix. Všetky hlavné zábavné služby geograficky obmedzujú obsah.

Môžete odblokovať geograficky uzamknutý obsah pomocou siete VPN pre FireStick! Dobrá VPN má servery umiestnené vo viacerých krajinách. Stačí si vybrať jeden zo serverov krajiny, ktorej videoobsah chcete sledovať, a začať streamovať. Môžete tiež odblokovať regionálny obsah pomocou VPN.

# 4: Právne ťažkosti

FireStick vám umožňuje rýchlo nastaviť Kodi a ďalšie streamingové služby tretích strán ako Cinema APK a Mobdro. Tieto služby vám poskytujú voľný prístup k obsahu, ktorý by sa inak mohol zaplatiť. Môžete tiež skončiť streamovanie určitého obsahu chráneného autorskými právami, aj keď neúmyselne. Pravdepodobne vás to dostane do legálnych problémov. Počul som, že mnoho takýchto účtov streamerov bolo fackovaných právnymi oznámeniami a vysokými pokutami.

Svoje starosti si môžete oddialiť pomocou FireStick VPN!  Pri streame pomocou VPN sú vaše streamingové aktivity maskované. Výsledkom je, že nikto nemôže určiť, že vysielate stream, čím zabezpečuje vaše súkromie a anonymitu.

Poznámka: Nepripúšťame streamovanie obsahu chráneného autorskými právami zadarmo. Zákon je zakázaný a používatelia ho nesmú vykonávať. Dôrazne odporúčam používateľom streamovať iba bezplatný obsah, ktorý je k dispozícii vo verejnej doméne. Sieť VPN by sa mala používať iba na ochranu vášho súkromia. 

Najlepšie VPN pre FireStick

Existuje viac ako sto poskytovateľov VPN. Na dokončenie tohto zoznamu najlepších VPN pre FireStick sme starostlivo doslova použili a otestovali desiatky z nich. Neskôr v tejto príručke nájdete časť, v ktorej sme opísali metódu, ktorú sme použili na testovanie všetkých.

Po týždňoch testovania sme dospeli k záveru, že pre FireStick sú to najlepšie VPN:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. NordVPN
 4. Surfshark
 5. CyberGhost

Existujú ďalšie siete VPN, ktoré sa priblížili, neboli však také dobré ako tie, ktoré som tu uviedol. Nechcel som, aby bol tento zoznam príliš veľký, pretože by to len urobilo veci mätúcemi.

A zo všetkých VPN, o ktorých budeme hovoriť v tejto príručke, ExpressVPN jednoznačne vyniká na všetkých frontoch vrátane rýchlosti, bezpečnosti, online anonymity, súkromia a neobmedzeného geoblokovaného obsahu..

Od ExpressVPN nájdete viac informácií o každej VPN v tomto zozname spolu s inštalačnými pokynmi.

1. ExpressVPN: Celkovo najlepšia VPN pre FireStick

najlepšie vpn pre firestick

ExpressVPN so sídlom na Britských Panenských ostrovoch je všade okolo VPN pre FireStick a jednoznačne číslo jedna v závode. V rôznych recenziách sa neustále objavuje ako najrýchlejšia sieť VPN a naše testy sa zhodujú. S viac ako 3000 servermi vo viac ako 90 krajinách a viac ako 160 miestami vám ExpressVPN ponúka veľa možností pripojenia.

256 bitové šifrovanie AES, rozdelené tunelovanie, prepínač zabíjania, ochrana proti úniku DNS / IPv6, prísna politika bez protokolovania a niekoľko ďalších bezpečnostných funkcií robí z ExpressVPN neuveriteľne silnú a bezpečnú službu VPN pre FireStick. Keďže má sídlo v spoločnosti BVI, ktorá nepatrí do jurisdikcie 14 krajín Eyes, je možné predpokladať, že nemá žiadne vonkajšie tlaky na odhalenie údajov používateľov..

ExpressVPN umožňuje prepojiť až 5 zariadení súčasne s jedným účtom. Podporuje tiež konfiguráciu na úrovni smerovača, ktorá vám umožňuje pripojiť a chrániť toľko zariadení, koľko chcete k sieti Wi-Fi. Táto sieť VPN pre FireStick zaisťuje, že máte bezstarostný a neobmedzený zábavný zážitok. ExpressVPN je jednoducho najlepšia VPN, ktorú si môžu peniaze FireStick kúpiť.

Dohoda čitateľa: Na ExpressVPN môžete získať 3 mesiace zadarmo s jednoročným plánom, ktorý predstavuje 49% zľavu v porovnaní s mesačným plánom. Dodáva sa s 30-dňová garancia vrátenia peňazí. Ak nie ste spokojní s výkonom, môžete požiadať o plnú náhradu.

Získajte ExpressVPN

Ako nainštalovať a používať ExpressVPN na FireStick / Fire TV

Inštalácia a nastavenie ExpressVPN na FireStick alebo Fire TV je super ľahké a trvá len jednu minútu. Postupujte podľa pokynov krok za krokom nižšie:

# 1: Kliknutím sem získate odber ExpressVPN

# 2: Zapnite FireStick a vyberte Vyhľadávanie (ikona objektívu) v ľavom hornom rohu plochy.

# 3: Vyhľadajte ExpressVPN a kliknite naň, keď sa objaví vo výsledkoch vyhľadávania

najlepšie vpn pre firestick

# 4: Na ďalšej obrazovke kliknite na ikonu ExpressVPN

najlepší strelec vpn

# 5: Kliknite Stiahnuť ▼ alebo dostať gombík

najlepšie vpn pre oheň tv stick

# 6: Otvorte aplikáciu a kliknite na tlačidlo Prihlásiť sa po zadaní e-mailovej adresy a hesla, ktoré ste vytvorili pri registrácii ExpressVPN.najlepšie vpn pre firestick

# 7: Po zobrazení výzvy „Vylepšiť vylepšenie ExpressVPN“ kliknite na tlačidlo OK, ak chcete zdieľať prehľady, alebo kliknite na tlačidlo Nie ďakujem

najlepšie bezplatné vpn pre firestick

# 8: Kliknite OK keď sa zobrazí výzva „Nastaviť sieť VPN“najlepšie vpn pre firestick

# 9: Kliknite OK keď sa zobrazí výzva na pripojenie, znova

firnick vpn

# 10: Ste všetci pripravení. ExpressVPN automaticky vyberie inteligentné umiestnenie. Kliknutím na tlačidlo pripojenia sa okamžite pripojíte k sieti VPN.

Ak sa chcete pripojiť k inému serveru, namiesto toho kliknite na tlačidlo Inteligentné umiestnenie

zadarmo firnick vpn

# 11: Kliknite Všetky miesta v hornej časti a vyberte oblasť. Ak sa napríklad chcete pripojiť k jednému zo serverov v USA alebo inej krajine v Severnej Amerike a Južnej Amerike, kliknite na Americas

najlepšie vpn pre firestick

# 12: Kliknite na krajinu a pripojte sa k serveru, ktorý si vyberie ExpressVPN pre túto krajinu. Ak chcete preskúmať viac serverov pre ktorúkoľvek krajinu, kliknite na ikonu ,>' úplne vpravo

najlepší strelec vpn

# 13. To je všetko. Vaše pripojenie bude teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre FireStick.

Video Guide na inštaláciu ExpessVPN na FireStick

Kliknite TU a získajte ExpressVPN pre FireStick

2. IPVanish

najlepšie vpn pre firestick

Ak chcete alternatívu k ExpressVPN, mali by ste ísť za IPVanish, ktorá bola v našich testoch na druhom mieste. Označené ako najrýchlejšia sieť VPN na tejto planéte, len málo zdiskredituje svoj vlastný nárok. Poskytuje síce niektoré z najrýchlejších VPN serverov, ale ExpressVPN je korunou, pokiaľ ide o najrýchlejšiu VPN v tomto odvetví..

IPVanish VPN má takmer 1200 serverov vo viac ako 60 krajinách, čo je asi tretina toho, čo ponúka ExpressVPN. S viac ako 256-bitovým šifrovaním AES, OpenVPN, IKEv2, IPVanish ponúka spoľahlivé zabezpečenie pripojenia. Jej materská spoločnosť StackPath však patrí do jurisdikcie USA a prinajmenšom to ma trochu znepokojuje.

IPVanish umožňuje prepojiť až 10 zariadení súčasne s jedným účtom. Podobne ako v prípade ExpressVPN umožňuje aj konfiguráciu na úrovni smerovača, ktorá zaisťuje zabezpečenie všetkých pripojení Wi-Fi.

Dohoda čitateľa: S kódom kupónu IPVanish môžete získať ďalších 20% zľavu SAVE20NOW ktoré sa dajú použiť pri pokladni. Dodáva sa s 7-dňový garancia vrátenia peňazí. Ak nie ste spokojní s výkonom, môžete požiadať o plnú náhradu.

Získajte IPVanish

Ako nainštalovať IPVanish na FireStick / Fire TV

Ak sa chystáte na používanie protokolu IPVanish, môžete si nainštalovať a používať túto sieť VPN takto:

# 1: Najprv získajte predplatné IPVanish

# 2: Po prihlásení na odber služby zapnite FireStick a na domovskej obrazovke vyberte Vyhľadávanie možnosť (v ľavom hornom rohu)

# 3: Vyhľadajte adresu IPVanish a kliknite na ňu vo výsledkoch vyhľadávania

najlepšie oheň stick vpn

# 4: Kliknite na ikonu IPVanish na ďalšej obrazovke a na nasledujúcej obrazovke kliknite na Stiahnuť ▼ alebo dostať

najlepšie vpn pre amazon firestick

# 5: Otvorte aplikáciu a zadajte prihlasovacie údaje IPVanish, ktoré ste vytvorili pri registrácii. cvaknutie Prihlásiť sa

Amazon firestick vpn

# 6: Kliknite pripojiť na ľavej strane sa pripojte k predvolenému serveru vybranému spoločnosťou IPVanish. Server si môžete zvoliť aj ručne kliknutím na položku Krajina, Mesto alebo Server vľavo

najlepšie vpn pre firestick

3. NordVPN

nordvpnNordVPN je všestranná VPN, ktorá poskytuje rýchle a spoľahlivé pripojenie. VPN dodržiava priemyselné štandardy v šifrovacej technológii a zabezpečuje, že vaša online prevádzka je tunelovaná cez najbezpečnejšie servery. Poskytuje tiež dvojvrstvové zabezpečenie, ktoré presmeruje vaše pripojenie prostredníctvom dvoch serverov, čo umožňuje zvýšenú bezpečnosť.

NordVPN má ľahko použiteľnú aplikáciu pre zariadenia FireStick a Fire TV. K zabezpečeným serverom sa môžete pripojiť jediným kliknutím. Ak plánujete používať zariadenie NordVPN na viacerých zariadeniach, môžete ho použiť až na 6 zariadeniach.

Či už chcete odblokovať Netflix alebo jednoducho chcete zostať v anonymite pri streamovaní, NordVPN môže byť pre vás slušnou možnosťou.

Spoločnosť NordVPN nie je taká rýchla ako ExpressVPN, ale pri všetkých úvahách si zaslúži miesto v tomto zozname najlepších sietí VPN pre FireStick.

Ako nainštalovať NordVPN na FireStick / Fire TV

Postupujte podľa nasledujúcich krokov:

# 1: Kliknutím sem získate odber NordVPN, ak ste tak ešte neurobili

# 2: Na domovskej obrazovke FireStick prejdite na začiatok a vyberte ikonu Vyhľadávanie možnosť v ľavom hornom rohu

# 3: Vyhľadajte NordVPN a kliknite naň vo výsledkoch vyhľadávania

najlepšie vpn pre firestick

# 4: V nasledujúcom okne kliknite na položku NordVPN

hľadať nordvpn na firestick

# 6: Kliknite dostať alebo Stiahnuť ▼ na ďalšej obrazovke

Stiahnite si aplikáciu nordvpn pre firestick

# 7: Po inštalácii otvorte program NordVPN a prihláste sa pomocou svojich poverení

ako nainštalovať nordvpn na amazonské firestick

# 8: Kliknite Pripojte sa teraz začať

vpn pre firestick

4. Surfshark

vpn pre firestickSurfshark je ďalšie meno vo svete VPN, ktorému môžete dôverovať, aby ste mohli bezpečne a bezpečne pracovať online. Vďaka šifrovaniu AES 256 na vojenskej úrovni si môžete byť vždy istí, že vaše streamovacie aktivity na FireStick sú chránené.

Kill Switch, prísna politika bez protokolov, ochrana proti únikom, súkromné ​​DNS, maskovací režim a funkcie MultiHop robia Surfshark jednou z najlepších VPN pre FireStick.

Surfshark je tiež slušne rýchly. Mnohé z jeho serverov umožňujú plynulé streamovanie bez vyrovnávacích pamätí. A ak hľadáte zážitok bez hraníc bez geografických obmedzení, Surfshark by sa mohol hodiť aj v tomto oddelení..

Okrem FireStick môžete Surfshark používať na celom rade ďalších zariadení vrátane počítačov, mobilných telefónov a ďalších. Pravdepodobne najlepšie na Surfsharku je to, že ho môžete súčasne používať na neobmedzenom množstve zariadení.

Ako nainštalovať Surfshark na FireStick

Pri inštalácii a pripojení k Surfshark na FireStick postupujte podľa krokov uvedených nižšie:

# 1: Kliknite sem a získajte predplatné Surfshark

# 2: Vyberte ikonu Vyhľadávanie možnosť na domovskej obrazovke aplikácie FireStick (v ľavom hornom rohu)

Napíšte Surfshark a keď to vidíte v návrhoch na vyhľadávanie, kliknite naň

puška na šprýmaře predn

# 3: Kliknite na ikonu Surfshark v nasledujúcom okne

najlepšie vpns pre firestick

# 4: Kliknite Na stiahnutie / Get v nasledujúcom okne

ako stiahnuť a nainštalovať surfový prsteň

# 5: Po inštalácii otvorte Surfshark a prihláste sa pomocou prihlasovacích údajov

najlepšie vpn pre amazon oheň palicu

# 6: Kliknutím na Pripojiť začnete používať VPN

najlepšie amazon oheň tv stick vpn

5. CyberGhost

cyberghost vpn kodiCyberGhost ponúka globálne bezpečnostné pokrytie s viac ako 5900 servermi po celom svete. Zachováva prísnu politiku bez protokolov. Znamená to, že počas streamovania na serveri FireStick alebo pri prehliadaní Internetu nezostanú žiadne identifikovateľné stopy.

Táto VPN ponúka prijateľné rýchlosti pripojenia na mnohých svojich serveroch. Vďaka najlepšiemu šifrovaciemu systému vo svojej triede CyberGhost tiež úplne zabezpečuje vaše online aktivity.

Ak chcete odblokovať geograficky obmedzený obsah, CyberGhost to dokonca umožní.

CyberGhost umožňuje súčasne pripojiť až 7 zariadení. A má užívateľsky prívetivé rozhranie pre FireStick, ktoré vám umožní okamžite začať. Z týchto (a ďalších) dôvodov sme vybrali CyberGhost ako jednu z najlepších VPN pre FireStick.

Ako nainštalovať CyberGhost na FireStick

Postupujte podľa nasledujúcich krokov:

1: Kliknutím sem získate odber CyberGhost, ak ste tak ešte neurobili

2: Zapnite FireStick a vyberte Vyhľadávanie možnosť v ľavom hornom rohu plochy (na paneli s ponukami)

Napíšte CyberGhost a kliknite naň vo výsledkoch vyhľadávania

aplikácia cyberghost vpn

3: Na ďalšej obrazovke znova kliknite na CyberGhost

Ako nainštalovať cyberghost firestick vpn

4: Teraz kliknite na Na stiahnutie / Get stiahnuť a nainštalovať VPN

najlepšie vpns pre firestick

5: Otvorte CyberGhost na FireStick. Mali by ste vidieť nasledujúcu obrazovku s kódom

Ísť do cgvpn.info/link v počítači alebo mobilnom prehliadači. Prihláste sa pomocou podrobností o svojom účte CyberGhost a zadajte kód

postaviť cyberghosta na paľbu

6: Kliknite pripojiť začať

pripojiť vpn na oheň palicu

Ako sme vybrali najlepšiu VPN pre FireStick a prečo som si vybral ExpressVPN pred ostatnými VPN?

Keď som prvýkrát začal písať tohto sprievodcu, mal som tu nápad obísť viac VPN. Rýchlo som si uvedomil, že uvedenie 10 sietí VPN na tento zoznam povedie iba k väčšej zámene a bude vám hádať, ktorý z nich kúpiť. Aby som vám to uľahčil, rozhodol som sa radšej hovoriť o 5 najdôležitejších VPN v tomto návode.

Chvíľu mi trvalo, kým som z toho najlepšie vybral. Predtým, ako som dospel k záveru, som niekoľkokrát vyskúšal niekoľko sietí VPN. Tu sú niektoré z najdôležitejších faktorov, ktoré som zvážil pred dosiahnutím rozsudku.

# 1: Rýchlosť pripojenia

Rýchlosť pripojenia je jedným z najdôležitejších faktorov pri nakupovaní siete FireStick VPN. Tu je odporúčaná rýchlosť Netflixu pre TV, ktorá sa vzťahuje na streamovanie videa cez takmer akýkoľvek zdroj:

 • 3 Mb / s pre videá SD alebo 480p
 • 4 až 5 Mb / s pre HD videá (480p aj 1080p)
 • 25 MB / s pre UHD, 4K videa

Pamätajte, že s VPN bude vždy dochádzať k určitým stratám rýchlosti. ExpressVPN je môj najlepší výber ako najlepší FireStick VPN, pretože ponúka minimálnu stratu rýchlosti. Tu sú naše výsledky testov vykonané na rovnakom zariadení pri rovnakej pôvodnej rýchlosti širokopásmového pripojenia a na rovnakom umiestnení servera:

Pôvodná rýchlosť širokopásmového pripojenia bez VPN (pridelené: 50 Mbps Dosiahnuté: 48,6 Mbps)

rýchlostný testPôvodná rýchlosť pripojenia bez VPN

ExpressVPN: 46,3 Mbps stiahnutie (rýchlosť udržania 95,27%)

Test rýchlosti Expressvpn na amazonskej paličkePripojené k ExpressVPN pri pôvodnej rýchlosti pripojenia 50 Mb / s

IPVanish: 36,3 Mbps stiahnutie (rýchlosť udržania 75%)

vpn pre oheň tvPripojené k IPVanish pri pôvodnej rýchlosti pripojenia 50 Mbps

NordVPN: stiahnutie 31,9 Mb / s (udržanie rýchlosti 65,64%)

nordvpn na firestickPripojené k NordVPN pri pôvodnej rýchlosti pripojenia 50 Mbps

Surfshark: 28,8 Mbps stiahnutie (rýchlosť udržania 59,26%)

surfový žralok vpn na amazonskej firestickPripojené k Surfshark pri pôvodnej rýchlosti pripojenia 50 Mbps

CyberGhost: stiahnutie 27,8 Mb / s (udržanie rýchlosti 57,20%)

cyberghost vpn na amazonskom ohni a požiarnej televíziiPripojené k počítaču CyberGhost s pôvodnou rýchlosťou pripojenia 50 Mb / s

Ako vidíte, ExpressVPN ponúka najrýchlejšie pripojenie a udržalo si viac ako 95% pôvodnej rýchlosti. Spoločnosť IPVanish bola najbližšia pri 75% udržaní rýchlosti - rozdiel v rýchlosti 20%. Aj keď IPVanish nie je taká rýchla ako ExpressVPN, je stále na dobrej strane v porovnaní s inými sieťami VPN v priemysle.

NordVPN, Surfshark a CyberGhost vykázali výrazný pokles rýchlosti. Sú však stále lepšie ako veľa iných VPN, ktoré sme testovali.

Upozorňujeme, že tieto testy sa vykonali na najrýchlejších dostupných serveroch VPN ponúkaných poskytovateľmi. Rýchlosti sa môžu líšiť v závislosti od vybraného servera a jeho umiestnenia. Čím ďalej je server z vašej fyzickej polohy, tým nižšia je pravdepodobná rýchlosť. Rýchlosť závisí aj od iných premenných, ako sú špecifikácie zariadenia, ISP, smerovač atď.

# 2: Sila šifrovania

OpenVPN AES 255-bit je najúčinnejší šifrovací protokol. Je to nevyhnutnosť pre FireStick VPN, ktorú chcete kúpiť. Toto je protokol používaný všetkými najlepšími poskytovateľmi VPN a je považovaný za najlepší v odbore.

# 3: Bezpečnostné funkcie

Ochrana proti úniku DNS, rozdelené tunelovanie a prepínač zabíjania sú niektoré z najdôležitejších bezpečnostných funkcií, ktoré musíte zvážiť pri skúmaní najlepších FireStick VPN. Napríklad ExpressVPN je vybavený všetkými týmito a mnohými ďalšími bezpečnostnými funkciami. To je jeden z dôvodov, prečo je našou najlepšou voľbou pre najlepšiu sieť FireStick VPN.

# 4: Pravidlá bez prihlásenia

Ak nie je možné sledovať vaše online aktivity, nikto by nemal mať možnosť vydať predvolanie na súd a nahliadnuť do záznamu poskytovateľov VPN a načítať vaše denníky. Až potom bude VPN považovaná za plne zabezpečenú. ExpressVPN dodržiava prísnu politiku nulového záznamu. Nemajú nič zdokumentované, a preto nemajú nikomu čo prezradiť.

IPVanish má tiež politiku nulového záznamu. Keďže však patrí do jurisdikcie USA, som trochu skeptický, ak skutočne chráni vaše súkromie.

Spoločnosti NordVPN, Surfshark a CyberGhost tiež udržiavajú politiku bez protokolov.

# 5: Zákaznícka podpora

Dobrá sieť FireStick VPN je taká, ktorá nevyžaduje kontaktovanie zákazníckej podpory. V prípade potreby však musí byť podpora ľahko dostupná.

ExpressVPN ponúka podporu 24 × 7 prostredníctvom živého chatu a e-mailu. Na druhej strane, IPVanish ponúka podporu 24 × 7 prostredníctvom e-mailu.

Aj keď existujú správy od používateľov protokolu IPVanish, že podpora ich zákazníkov je trochu náročná a nemusí byť taká pohotová, ako by ste chceli..

NordVPN ponúka podporu aj pri rozhovore, hoci je momentálne vo fáze testovania verzie beta.

Surfshark má k dispozícii aktívnu a pohotovú podporu chatu 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

CyberGhost v súčasnosti neponúka podporu chatu. Môžete ich kontaktovať e-mailom. Zvyčajne reagujú do 24 až 48 hodín.

# 6: Používateľsky prívetivá aplikácia

Ak hľadáte najlepšiu VPN pre FireStick, automaticky sa to stane jedným z najdôležitejších aspektov, ktoré je potrebné zvážiť. Amazon FireStick je diaľkovo ovládané zariadenie, a preto musí byť aplikácia VPN priateľská na diaľku.

ExpressVPN ponúka stopercentnú kompatibilitu s diaľkovým ovládaním FireStick. Celkové usporiadanie ExpressVPN je tiež neuveriteľne užívateľsky prívetivé. Je elegantný a má bielu tému.

IPVanish, na druhej strane, zdá sa, že sa nacpal veľa na hlavnej obrazovke, a preto to vyzerá trochu zaplnené. Funguje to však bez akýchkoľvek nedostatkov na zariadeniach FireStick / Fire TV.

NordVPN, Surfshark a CyberGhost majú tiež aplikácie kompatibilné so vzdialeným prístupom pre FireStick.

# 7: Právomoc

ExpressVPN má sídlo na Britských Panenských ostrovoch (BVI), malej skupine ostrovov s nezávislým súdnym systémom. BVI nespadá pod žiadne spravodajské spojenectvo, vrátane 5-Eyes, 9-Eyes alebo 14-Eyes, nemá žiadne zákony o uchovávaní údajov a nie je nútená produkovať svoje zákaznícke záznamy do žiadnej krajiny. ExpressVPN má všetky dôvody a všetky oprávnenie na poskytnutie úplného súkromia.

To však nie je prípad IPVanish. Ako som už povedal, jej materská spoločnosť StackPath má sídlo v USA, a preto patrí do jurisdikcie USA. Americké spoločnosti musia dodržiavať povinné zákony krajiny o uchovávaní údajov. Toto je v jasnom rozpore s politikou VPN týkajúcou sa nulového záznamu. To je viac dôvod, prečo som IPVanish ponechal ako alternatívnu VPN.

NordVPN, Surfshark a CyberGhost majú ústredie mimo jurisdikcie všetkých hlavných dozorných organizácií.

# 8: Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí je bežná medzi poskytovateľmi VPN a jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré používatelia zvažujú pri hľadaní VPN. Je to ako skúšobná doba, ktorá vám umožní otestovať sieť VPN a určiť, či je pre vás dobrá.

ExpressVPN ponúka 30-dňovú úplnú záruku vrátenia peňazí. Ak zmeníte názor a rozhodnete sa nepokračovať v službe ExpressVPN (čo nevidím dôvod, prečo), môžete zrušiť odber a požiadať o plnú náhradu..

IPVanish ponúka iba 7-dňovú záruku vrátenia peňazí. Osobne si myslím, že týždeň je o niečo kratší čas na vyskúšanie služby, ale mal by vám poskytnúť dostatok informácií o rýchlosti, výkone, konzistentnosti a pripojiteľnosti..

NordVPN tiež ponúka 30-dňovú bezpodmienečnú záruku vrátenia peňazí. Máte dostatok času na rozhodnutie, či chcete pokračovať alebo zrušiť.

V prípade, že sa rozhodnete nepokračovať, má spoločnosť Surfshark tiež politiku tridsaťdňovej plnej náhrady

CyberGhost vám poskytuje 45-dňové obdobie na vrátenie všetkých prostriedkov; dlhšie ako ktorákoľvek iná sieť VPN v tomto zozname

Bezplatná sieť VPN pre FireStick

Stále dostávam otázky, ako je to najlepšia bezplatná sieť VPN pre FireStick. Drahí priatelia, povedal by som, že pri zvažovaní sietí VPN neexistuje kombinácia „bezplatných“ a „najlepších“. Ak hľadáte najlepšiu sieť VPN, nemôžete ju získať zadarmo. Súhlasím s tým, že niektorí používatelia si nemusia dovoliť platené VPN, ale nebudem sa venovať ani bezplatnej VPN. Používanie bezplatnej siete VPN je rovnako dobré ako vôbec žiadna sieť VPN.

Bezplatná sieť VPN pre FireStick môže priniesť viac škody ako úžitku. Tu si môžete prečítať, prečo by sa malo vyhnúť bezplatným sieťam VPN.

Zmena oblasti Amazonky pre FireStick

VPN na Fire TV Stick môžete nastaviť pomocou vyššie opísaných metód. Stačí sa postarať o svoje súkromie. Niektorí používatelia však uprednostňujú prijatie ďalších opatrení. V takom prípade môžete tiež zmeniť oblasť svojho Fire Stick bez skutočnej adresy.

Zmena oblasti FireStick je veľmi jednoduchá. V prehliadači PC otvorte Amazon a postupujte takto:

# 1. Kliknite na kartu Vaše objednávky a potom otvorte položku Správa obsahu a zariadení (obrázok nižšie)

spravovať obsah a zariadenia na Amazone

# 2. Kliknite na kartu „Nastavenia“.

# 3. Prejdite na Nastavenia krajiny a kliknite na Zmeniť

zmeniť krajinu na Amazone

# 3. Zadajte adresu, ktorú chcete pridať. Náhodnú adresu nájdete rýchlym vyhľadaním na webe

# 4. Vyberte možnosť Aktualizovať

zmeniť adresu amazon fire stick

Záver o najlepšej VPN pre FireStick

FireStick je úžasné streamovacie zariadenie. Zmenilo to spôsob, akým sledujeme televíziu. Aj keď nemáte inteligentný televízor, jednoducho zapojte toto zariadenie do portu HDMI a skonvertujte svoj televízor na jeden. Teraz potrebujete iba sieť VPN, ktorá vám spríjemní zážitok zo zábavy. S firewallom FireStick VPN môžete rýchlo prekonať problémy, ako sú geografické obmedzenia a obmedzenia poskytovateľov internetových služieb, ktoré majú tendenciu zhoršovať zábavu.

Používanie siete VPN na serveri FireStick je mimoriadne prospešné a vďaka ochrane VPN vo forme ExpressVPN sú všetky vaše problémy vyriešené. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, táto sieť VPN vám poskytne najlepší možný zážitok bez akýchkoľvek problémov. Poskytujú tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže ak si myslíte, že ExpressVPN nie je dosť dobrý (čo je veľmi nepravdepodobné!), Môžete požiadať o plnú náhradu. Takže s ExpressVPN pre FireStick si môžete len tak sadnúť, relaxovať a užívať si.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me