Ako si vybrať najlepšiu VPN pre vaše potreby

>

Počet používateľov VPN sa každým dňom zvyšuje. Pretože stále viac ľudí používa internet pre svoje každodenné potreby a je v obehu toľko osobných a citlivých informácií, ľudia sa rozhodli pre ochranu VPN. Aj keď je evidentne dôležité používať sieť VPN v dnešnom svete, pri výbere siete VPN je dôležité urobiť správne rozhodnutie. Nárast počtu používateľov VPN má za následok zodpovedajúce zvýšenie počtu služieb VPN. Teraz ste v podstate rozmaznaní. Je dôležité, aby ste si vybrali tú správnu sieť VPN pre svoju potrebu, ale výber je stále ťažší. Pomôžeme vám s týmto rozhodnutím.

Prečo sú VPN tak populárne

ako si vybrať najlepší vpn

# 1. Poskytujú súkromie online

VPN sú už asi dve desaťročia, ale globálnu popularitu si získali len každodenní používatelia v posledných rokoch. To nie je v malej časti kvôli úsiliu vládnych agentúr ako NSA a GHCQ aktívne špehovať svojich občanov. Keď Edward Snowden propagoval program Prism NSA, každý dostal tvrdú kontrolu reality. Ľudia sa potom obrátili na poskytovateľov VPN, aby skryli svoju online aktivitu a znovu získali súkromie online; to je, keby to vôbec vôbec mali.

# 2. Pomoc s online streamingom

Streamovacie služby sú vždy geograficky obmedzené, ale dobrá sieť VPN vám môže odblokovať tieto služby odkiaľkoľvek. S nárastom používateľov internetu sú streamingové služby ako Netflix a zariadenia ako Kodi populárnejšie ako kedykoľvek predtým. S VPN môžete odblokovať Netflix a všetky ostatné streamingové služby a tiež skryť svoju aktivitu. Toto je obzvlášť dôležité pre používateľov Kodi, ktorí používajú odkazy na bezplatné streamovanie pomerne často.

# 3. Pomôžte obísť cenzúru

Internet je z nejakého dôvodu obmedzený na celom svete. Malým príkladom sú školy a pracoviská blokujúce prístup k zábavným webom a službám. Väčším príkladom sú krajiny ako Irán, Saudská Arábia, Spojené arabské emiráty, Čína, atď., Ktoré blokujú obrovské časti internetu, ako sú Wikipedia, spravodajské weby, sociálne médiá atď. S VPN môžete tieto filtre prekonať a prehliadať web voľne. Aj mnohé z týchto krajín zakázali používanie sietí VPN.

Analyzujte svoje potreby VPN

mal by som použiť vpn

Než začnete s procesom zúženia konkrétnej siete VPN, je rozumné analyzovať vaše potreby siete VPN. Zistite, prečo potrebujete sieť VPN, a ktorá vám pomôže urobiť lepšie rozhodnutie. Existuje veľa dôvodov, ale ktorý je váš? A je to dokonca dostatočný dôvod na prihlásenie na odber siete VPN? Zistite nižšie.

# 1. Cestujete veľa?

VPN sú dôležité pre vysťahovalcov a častých cestujúcich. Umožňujú vám pripojiť sa k verejným sieťam a bezpečne pristupovať k firemným údajom. Vy a vaše údaje ste vždy na cestách v bezpečí pomocou VPN. Pomáhajú tiež prekonať geografické obmedzenia a cenzúru. Závisí to aj od toho, kam cestujete, pretože v mnohých krajinách ako SAE je nezákonné používať aj VPN. V niektorých krajinách vám však môžu pomôcť aj dodávatelia, preto majte na pamäti.

# 2. Odblokovanie služieb s obmedzeným geografickým obmedzením je vašou jedinou požiadavkou?

Ak je to váš prípad, môžete tak urobiť bez VPN. Ak ide iba o problém školy alebo pracoviska, potom nie je potrebné investovať do siete VPN. Počkajte na návrat domov! Ak obsah nie je vo vašom regióne k dispozícii, môžete namiesto toho použiť služby SmartDNS, pretože pomáhajú pri odblokovaní a sú rýchlejšie. Ak však chcete mať súkromie a anonymitu, ktorá sa vyžaduje od používateľov spoločnosti Kodi, mali by ste ísť na sieť VPN.

# 3. Žijete niekde so závažnými obmedzeniami?

V takom prípade pravdepodobne práve teraz používate VPN. Otázkou však je, ktorý z nich je pre vás najlepší. Potrebujete VPN so silným šifrovaním, s funkciami, ako je kill-switch, a ktoré sa môžu vyhnúť technikám, ako je hĺbková kontrola paketov, ktorá niekedy môže rozdať skutočnosť, že používate VPN. Krajiny ako Čína používajú túto taktiku.

# 4. Zahŕňa vaša práca výskum citlivých problémov na citlivých miestach?

Ak to platí pre vás, bezpodmienečne potrebujete silnú sieť VPN. Zatiaľ čo vládne filtrovanie je zjavne problémom, práca na citlivých témach môže pritiahnuť nechcené a nebezpečné záujmy zo strany vládnych a mimovládnych skupín. Ak podnikáte o svojej činnosti bez akejkoľvek ochrany, je to ohrozené nielen vaše súkromie.

# 5. Má vaša krajina prísne zákony o uchovávaní údajov?

Existuje mnoho krajín s prísnymi zákonmi o uchovávaní údajov. Váš poskytovateľ internetových služieb je povinný podľa zákona viesť podrobné záznamy o používaní a činnosti, ktoré ich môžu požiadať, aby ho tiež odovzdali. Nikto nechce celú svoju online históriu v rukách ostatných a krajiny, ktoré to robia, ich počet stúpa. Tieto informácie dokonca zdieľajú navzájom, ak sú súčasťou spolupráce ako Five Eyes a TPP. Dozviete sa teda o zákonoch týkajúcich sa uchovávania údajov vo vašej krajine.

Toto nie sú jediné dôvody, prečo potrebujete sieť VPN. Pokiaľ ide o online hrozby, VPN už nie je na výber, je to nevyhnutnosť. Tu je 10 dôvodov, prečo musíte neustále používať sieť VPN.

Ako si vybrať najlepšiu službu VPN

Po dokončení analýzy vašich potrieb VPN máte lepšiu pozíciu na to, aby ste zistili, či potrebujete VPN, aj keď sa odporúča používať jednu. Nemôžete však začať používať iba prvú sieť VPN, ktorej meno vidíte. Pred prihlásením na sieť VPN musíte skontrolovať niekoľko vecí.

ako si vybrať najlepší vpn

# 1. Šifrovanie a protokoly

Sieť VPN šifruje vaše pripojenie, ale sila tohto šifrovania určuje, či sú vaše údaje a aktivita skutočne bezpečné alebo nie. Najbezpečnejším protokolom je v súčasnosti OpenVPN a väčšina najlepších VPN ich podporuje. Ak vaša VPN poskytuje iba podporu PPTP, prejdite k inému dodávateľovi. PPTP je rýchly, ale najmenej bezpečný.

# 2. Zásady protokolov

VPN zakrývajú vašu online aktivitu a dáta pred všetkými. Samotná sieť VPN však vidí všetko, čo robíte. Ak vaša sieť VPN zaznamená všetky tieto informácie a potom ich zdieľa s tretími stranami, utratili ste tieto peniaze na predplatné za nič. Sieť VPN zadarmo to často robí, aby generovala prostriedky, a siete VPN založené mimo miest s prísnymi zákonmi o uchovávaní údajov sú často nútené tak robiť. Pred prihlásením sa preto vždy skontrolujte zásady ochrany osobných údajov VPN. Uistite sa, že postupuje podľa a politika bez prihlásenia a je prednostne založená na mieste rešpektujúcom súkromie.

# 3. rýchlosť

Keďže šifrujú všetku komunikáciu, siete VPN do určitej miery znižujú rýchlosť vášho prehliadania internetu. Ale aké veľké je zníženie rýchlosti, záleží na predajcovi. Najlepšie VPN zabezpečujú, že toto zníženie je minimálne, a niekedy VPN môžu tiež zlepšiť rýchlosť sťahovania a nahrávania.

# 4. Globálne pokrytie

Čím viac serverov je pod menom VPN, tým viac možností pripojenia máte. Tým sa zabráni preťaženiu servera, čo znamená, že je menej pravdepodobné, že budete čeliť výpadkom pripojenia. Pomáha to tiež zvýšiť rýchlosť vášho pripojenia, najmä ak ste pripojení k serveru blízko vašej geografickej polohy.

# 5. Podpora viacerých platforiem

Preč sú dni, keď ľudia používali internet iba prostredníctvom svojich počítačov alebo prenosných počítačov. Ľudia dnes používajú na pripojenie k internetu smartphony, tablety, inteligentné televízory, Fire Stick, Kodi, herné konzoly atď. Ak vaše zariadenie interaguje s internetom, potrebuje ochranu VPN. Preto je dôležité, aby vaša sieť VPN podporovala čo najviac zariadení a operačných systémov a umožňovala súčasné pripojenie.

# 6. náklady

Kedykoľvek budete platiť za službu, chcete sa ubezpečiť, že dostanete svoje peniaze za to. Sieť VPN zadarmo vám neúčtuje peniaze, ale vaša identita, údaje a aktivita s nimi nikdy nie sú bezpečné a existujú s nimi obmedzenia šírky pásma a servera. Preto by ste sa mali vyhnúť bezplatným sieťam VPN.

To však neznamená, že všetky platené siete VPN sú dobré. Vyhľadajte sieť VPN, ktorá vám ponúka všetko, čo chcete, ale v peňaženke nevytvára veľkú dieru. Mnoho sietí VPN ponúka záruku vrátenia peňazí v rozsahu od 7 dní do 30 dní. Najlepšie je vybrať tieto siete VPN a v tomto období službu úplne otestovať. Ak nie ste spokojní, môžete požiadať o úplnú refundáciu.

# 7. Zákaznícka podpora

Niekedy môžete naraziť na problém pri nastavovaní VPN alebo pri jej používaní. Pravdepodobnosť, že k tomu dôjde, je pomerne vysoká, ak ste používateľom prvýkrát a nemáte dobré znalosti v teréne. V týchto prípadoch je veľkým prínosom mať priateľský a schopný tím podpory zákazníkov, ktorý ponúka nepretržitú asistenciu. Najlepšie je mať sieť VPN, ktorá ponúka nielen podporu e-mailov a lístkov, ale aj podporu živých rozhovorov. Ak sieť VPN ponúka nastavenie služby na diaľku, tak sa nič také nestane.

Ktorú VPN by ste mali používať?

čo je najlepšie vpn

Teraz, keď viete úlohu VPN a ako by ste si ich mali zvoliť pre seba, tu je tabuľka 5 VPN, ktoré považujem za najlepšie v tomto odvetví vďaka ich vysokorýchlostným rýchlostiam, šifrovaniu na vojenskej úrovni, počtu umiestnení na serveroch a hodnota za peniaze. Ak potrebujete ďalšie informácie o týchto sieťach VPN, pozrite si našich sprievodcov o najlepších sieťach Kodi VPN a FireStick VPN.

kupujúceho Tip - Ak nemáte problémy s rozpočtom, zakúpte si vždy ročný plán, ktorý je v porovnaní s mesačnými programami takmer polovičný. Keďže väčšina poskytovateľov VPN chráni svojich používateľov zárukou vrátenia peňazí, vždy môžete požiadať o vrátenie peňazí, ak služba nespĺňa vaše očakávania..

Súbor pod: VPN

Hľadať na tejto webovej stránke

Najlepšie VPN

Ako si vybrať najlepšiu VPN pre vaše potrebyexpressvpn bočný panelAko si vybrať najlepšiu VPN pre vaše potrebyAko si vybrať najlepšiu VPN pre vaše potrebyAko si vybrať najlepšiu VPN pre vaše potrebyAko si vybrať najlepšiu VPN pre vaše potrebyAko si vybrať najlepšiu VPN pre vaše potreby30-dňová záruka vrátenia peňazíVisit ExpressVPNPrečítajte si recenziu
ipvanish sidebarAko si vybrať najlepšiu VPN pre vaše potrebyAko si vybrať najlepšiu VPN pre vaše potrebyAko si vybrať najlepšiu VPN pre vaše potrebyAko si vybrať najlepšiu VPN pre vaše potrebyAko si vybrať najlepšiu VPN pre vaše potreby7-dňová záruka vrátenia peňazíVisit IPVanishViac informácií
nordvpn bočný panelAko si vybrať najlepšiu VPN pre vaše potrebyAko si vybrať najlepšiu VPN pre vaše potrebyAko si vybrať najlepšiu VPN pre vaše potrebyAko si vybrať najlepšiu VPN pre vaše potrebyAko si vybrať najlepšiu VPN pre vaše potreby7-denná záruka vrátenia peňazíVisit NordVPN

Obsah príspevku

 • 1 Prečo sú VPN tak populárne
  • 1.1 # 1. Poskytujú súkromie online
  • 1,2 # 2. Pomoc s online streamingom
  • 1.3 # 3. Pomôžte obísť cenzúru
 • 2 Analyzujte svoje potreby VPN
  • 2.1 # 1. Cestujete veľa?
  • 2.2 # 2. Odblokovanie služieb s obmedzeným geografickým obmedzením je vašou jedinou požiadavkou?
  • 2,3 # 3. Žijete niekde so závažnými obmedzeniami?
  • 2,4 # 4. Zahŕňa vaša práca výskum citlivých problémov na citlivých miestach?
  • 2,5 # 5. Má vaša krajina prísne zákony o uchovávaní údajov?
 • 3 Ako si vybrať najlepšiu službu VPN
  • 3.1 # 1. Šifrovanie a protokoly
  • 3,2 # 2. Zásady protokolov
  • 3,3 # 3. rýchlosť
  • 3,4 # 4. Globálne pokrytie
  • 3,5 # 5. Podpora viacerých platforiem
  • 3,6 # 6. náklady
  • 3,7 # 7. Zákaznícka podpora
 • 4 Ktorú VPN by ste mali používať?
 • 5. Záver

Trendy - sprievodcovia

 1. Najlepšie VPN pre FireStick
 2. Ako útek z väzenia
 3. Ako nainštalovať Kodi na FireStick
 4. Najlepšie doplnky Kodi
 5. Najlepšie postavenia spoločnosti Kodi
 6. Najlepšie aplikácie FireStick
 7. IPTV
 8. Kino APK
 9. Exodus Redux Addon
 10. Najlepšie torrent stránky

Posledné príspevky

 • 8 najlepších alternatív Showboxu (2020)
 • Ako útek z väzenia FireStick (február 2020)
 • Najlepšie stavby spoločnosti Kodi (aktualizované na február 2020)
 • Najlepšie doplnky pre spoločnosť Kodi, ktoré zvíťazia na celom svete [2020]
 • Ako nainštalovať Real Debrid exkluzívne filmy Kodi Addon

dementi - Streamovanie alebo sťahovanie obsahu chráneného autorskými právami je nezákonné.

FireStickTricks.com žiadnym spôsobom neospravedlňuje, nepropaguje ani nepodporuje nezákonné používanie Kodi, Fire Stick alebo našich sprievodcov. Používatelia sú zodpovední za svoje konanie. Prečítajte si naše úplné vylúčenie zodpovednosti.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me