ExpressVPN apskats: vai tas tiešām ir “ātrākais VPN” pasaulē?

>

ExpressVPN ir VPN pakalpojums, kas atrodas Lielbritānijas Virdžīnu salās. Darbojas kopš 2009. gada, tas ir viens no pazīstamākajiem un labākajiem VPN pakalpojumiem tirgū. Klienti to uzskata par noderīgu gandrīz jebkuram mērķim. Tā privātuma aizsardzības un anonimizācijas iespējas ir slavējamas, taču lieta, kas ikviena uzmanību piesaista tajā brīdī, kad jūs ieejat ExpressVPN vietne ir ātruma prasība. Vārdi “ātrākais VPN uz Zemes” ir pamanāmi un uzsvērti. Kaut arī daudzi VPN izvirza līdzīgas pretenzijas, mēs savā ExpressVPN pārskatā izpētījām, vai tas tiešām ir ātrākais VPN apkārt.

expressvpn apskats

ExpressVPN apskats

Šajā padziļinātajā ExpressVPN pārskatā mēs apskatīsim visas ExpressVPN detaļas, ieskaitot tās serverus, cenu noteikšanu, ātrumu, atbalstītās platformas, cenu noteikšanu un daudz ko citu. Sāksim ar plusiem un mīnusiem.

ExpressVPN serveri

ExpressVPN ir vairāk nekā 3000 serveru 94 valstīs un 160 un vairāk vietās visā pasaulē. Lai gan ir daži VPN, kas piedāvā šos daudzos serverus, tas ir sava veida ekskluzīvs klubs. Šie serveri piedāvā kopīgus statiskos IP un atrodas visās lielākajās vietās visā pasaulē. Jūsu tuvumā vienmēr ir ExpressVPN serveris. Tas palīdz uzlabot jau tā ātro savienojuma ātrumu un nodrošina, ka serveri nekad nepārslogojas, kā rezultātā tiek samazināts mazāk savienojumu. Tas arī nodrošina Stealth serverus tādām valstīm kā Ķīna un AAE, kuras izmanto tādas darbības kā dziļa pakešu pārbaude, lai identificētu un bloķētu VPN lietotājus. VPN lietošana AAE ir aizliegta, tāpēc ir svarīgi, lai VPN būtu slēpts fakts, ka izmantojat VPN..

Ar ExpressVPN nebija DNS, IPv4 un WebRTC noplūžu. Tas vienmēr aizsargā jūs, un DNS, IPv4 un WebRTC rezultāti deva labu priekšstatu par to, cik labi VPN darbojas, lai aizsargātu jūsu privātumu un identitāti.

ExpressVPN vietnei Netflix

expressvpn netflix apskats

Netflix nāk ļoti smagi pret VPN lietotājiem, jo ​​tas cenšas saglabāt sava pakalpojuma ģeogrāfisko ierobežojumu un neļaut nepiederošajiem piekļūt Netflix USA. Šai versijai ir vislabākais saturs, tāpēc ir saprotams, ka vēlaties atbloķēt Netflix USA. Bet tur, kur vairums VPN neizdodas, ExpressVPN gūst panākumus. Tas var palīdzēt atbloķēt Netflix USA, izmantojot dažus serverus. Visi šie serveri acīmredzami atrodas ASV, taču nav norādīts, kurš no tiem varētu jums palīdzēt. Tas ir saprātīgi, jo, publiskojot šo informāciju, Netflix bloķēs šos serverus. Lai piekļūtu Netflix USA, izmantojot ExpressVPN, vienkārši jautājiet viņu klientu atbalstam par to, kuri serveri var jums palīdzēt. Šim nolūkam varat izmantot arī viņu SmartDNS pakalpojumu (vairāk par to vēlāk). Varat arī pārbaudīt ExpressVPN Netflix lapu.

ExpressVPN Kodi

expressvpn kodi apskats

Kodi ļauj bez maksas skatīties iecienītās filmas un TV šovus. Lai arī tā ir lieliska multivides straumēšanas ierīce, tā nevar garantēt dažas no bezmaksas straumēšanas saitēm, kuras tā jums piešķir. Nav teikts, kurš, iespējams, vada šīs saites, un operators var jūs spiegot. Tāpēc vislabāk ir izmantot ExpressVPN arī Kodi. ExpressVPN iestatīšana Kodi ir vienkārša, un jūs varat sekot iestatīšanas ceļvedim viņu vietnē.

ExpressVPN straumēm

Torrent vietnes ir nozīmīga ikviena interneta lietojuma sastāvdaļa šajās dienās. Tie nodrošina jūs ar visiem failu un datu veidiem, kurus jūs varētu vēlēties, piemēram, filmām, TV šoviem, spēlēm, programmatūru, mūziku utt. Torrentus ir diezgan viegli lejupielādēt caur klientu, bet, lejupielādējot torrentus bez VPN, jebkurš var redzēt jūsu straumēšanas aktivitātes. Ikviens ļaunprātīgs baseina lietotājs var jūs izspiegot, vai arī jūsu ziņu var redzēt jebkura ziņkārīga persona, kas savienota ar to pašu publisko tīklu. Turklāt ISP var, un diezgan bieži to dara, droseļot pieejamo joslas platumu, lejupielādējot straumēm.

  چگونه VPN های رایگان درآمد کسب می کنند؟ 5 واقعیت ترسناک برای دانستن

Lai nepieļautu nevēlamo acu skatienu un brīvi lejupielādētu straumēm, izmantojiet ExpressVPN. Tas slēps jūsu straumēšanas aktivitātes no visiem, un ātrgaitas serveri nodrošina, ka jūsu lejupielādes ātrums vispār necieš. Ne visi ExpressVPN serveri atbalsta P2P, taču jūs vienmēr varat lūgt klientu atbalsta palīdzību šajā jautājumā.

ExpressVPN izcenojumi

expressvpn cenas atlaide

Ja jūs meklējat kabatai draudzīgu VPN pakalpojumu, ExpressVPN nav jūsu tējas tasīte. Tas ir paredzēts ne tikai cilvēkiem, kuru budžets ir stingrs, izmantojot paketi 12,95 ASV dolāru mēnesī. Gada pakete piedāvā ievērojamu atlaidi (6,67 USD / mēnesī) ilgāka abonēšanas dēļ, un ik pa laikam pastāv atlaides, taču tā joprojām ir viens no dārgākajiem VPN pakalpojumiem..

Bet jūs varat izmantot viņu 30 dienu naudas atgriešanas garantiju, kurai nav uzdoto jautājumu, lai tā būtu laba. Ja atklājat, ka ExpressVPN nav tas, ko gaidījāt, un dažās jomās pakalpojuma trūkst, mēneša laikā varat lūgt pilnu naudas atmaksu. Lai gan vairums citu VPN piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju, ExpressVPN piedāvā 30 dienu garantiju. Kā tas ir par pārliecību!

Darbvirsmas lietotājiem nav pieejama bezmaksas izmēģinājuma iespēja. Tomēr attiecīgi iOS un Android lietotājiem ir pieejams 7 dienu bezmaksas izmēģinājums un vienas dienas bezmaksas izmēģinājums. Lai arī viena diena nav pietiekama laika, lai pārbaudītu pakalpojumu, tā atbilst Google Play noteikumiem, tāpēc to nav daudz, ko var izdarīt. Runājot par norēķinu iespējām, jūs varat maksāt, izmantojot kredītkartes, PayPal, Bitcoin un dažādus trešo pušu tirgotājus..

ExpressVPN ātrums

VPN mēdz nedaudz samazināt jūsu pārlūkošanas ātrumu, jo savienojumam tiek pievienota kodēšanas pieskaitāmā cena. Bet tas, kas vislabāk atdala pārējos, ir tas, cik straujš ir ātruma samazinājums. Labāki VPN nodrošina, ka ātruma samazinājums ir minimāls, savukārt labākie VPN nodrošina, ka samazinājums nav pamanāms. ExpressVPN ir viens no labākajiem VPN, tāpēc nav pārsteigums, ka neatrodat ievērojamu savienojuma ātruma kritumu. Pārbaude caur dažādiem serveriem dažādos laikos sniedz saprātīgu VPN ātruma aprēķinu, un ExpressVPN atdeva daudzsološus rezultātus.

expressvpn ātruma testa rezultāti

Tas nodrošina vienu no ātrākajiem lejupielādes ātrumiem starp visiem VPN. Video straumēšana 1080p izšķirtspējā un tiešsaistes daudzspēlētāju spēļu spēlēšana nerada problēmas, izmantojot ExpressVPN. Lejupielādējot straumēm vai parastos failus, jūs pamanīsit, ka savienojuma ātrums ir līdzīgs tam, kad lejupielādējat failus bez VPN. Dažos gadījumos, ņemot vērā jūsu izvēlēto serveri, jums pat varētu šķist, ka ātrums ir labāks. Vienīgā problēma, ar kuru jūs varētu saskarties, ir savienojuma pārtraukums vai divi katru otro dienu.

Protokoli un šifrēšana

Lai gan ir daudz iemeslu, kāpēc VPN pakalpojumu var izmantot, konfidencialitāte un šifrēšana ir iekļauta ikviena prasību sarakstā. ExpressVPN sniedz klientam tik daudz iespēju, cik vēlaties. Jūs varat izvēlēties no PPTP, L2TP, OpenVPN un SSTP. Šifrēšana ir mūsdienu standarta AES 256 bitu, un autentifikācija ir iespaidīgs SHA-512. Abas no tām nodrošina pakalpojumu, kas izslēdz visas nejēdzīgās puses un nodrošina, ka tiešsaistes aktivitātes ir tikai jūsu bizness. Tas arī palīdz jums koplietot sensitīvu informāciju tīmeklī, neuztraucoties par to, ka tā tiek pārtverta caur uzbrukumu cilvēkam.

Klienti un saderība

ExpressVPN piedāvā īpašus klientus operētājsistēmai Windows, Mac un Linux, kā arī piedāvā Android, iOS un Amazon Fire TV Stick lietotni. Varat arī izmantot vietnes iestatīšanas rokasgrāmatas, lai iestatītu ExpressVPN savā Smart TV, Roku, spēļu konsolē, Chromebook datorā un maršrutētājos. Ja vēlaties, varat arī pasūtīt iepriekš konfigurētu maršrutētāju, lai pārklātu visu jūsu mājas tīklu ar ExpressVPN aizsardzību.

  VPNは合法で安全に使用できますか? (場合によります)

Labākais veids, kā to izdarīt, ir tas, ka jūsu maršrutētājs tiek skaitīts tikai kā viena ierīce, un jūs varat paplašināt šo aizsardzību uz tik daudzām ierīcēm, kuras vēlaties savienot ar šo maršrutētāju, cik vēlaties. Pirms ExpressVPN iestatīšanas maršrutētājā vienkārši pārbaudiet, vai tie abi ir saderīgi. Ja tas tā nav, bet tomēr vēlaties VPN maršrutētājā, dodieties uz viņu iepriekš konfigurētajiem maršrutētājiem.

VPN klienti ir vis intuitīvākie un funkcijām bagātākie, ko jūs redzēsit. Kaut arī drošības apsvērumu dēļ VPN šifrēšanas veidu nevar mainīt, VPN protokolus un serverus varat mainīt brīvi. Pēc noklusējuma tas ir iestatīts uz OpenVPN virs UDP, kas ir laba izvēle. Klients automātiski izvēlas jums labāko serveri, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu un lietojumu, bet jūs varat to ignorēt un izvēlēties pats. Pirmoreiz iestatot, katrai ierīcei, kuru izvēlaties izveidot savienojumu, jāievada aktivizācijas kods. Tas ļauj jums izveidot savienojumu ar VPN, kad sākat klientu vēlāk.

kā aktivizēt expressvpn

Lietotāja saskarne ir pievilcīga, un jūs varat izmantot visas funkcijas, piemēram, “Tīkla bloķēšana”, kas darbojas līdzīgi automātiskās nogalināšanas slēdzim. Tīkla bloķēšana aizsargā jūs no DNS un IP noplūdēm, kā arī aizsargā no savienojuma pārtraukšanas. Tas ir īpaši noderīgi, ja kaut ko lejupielādējat ar VPN, pats svarīgākais - torrent failus.

Torrentu lejupielāde bez VPN aizsardzības nav ieteicama, jo ikviens var redzēt jūsu straumēšanas aktivitātes no baseina, un jūs varat stāties pretī juridiskām darbībām un izjust joslas platuma samazināšanu no sava ISP. Tā kā ExpressVPN atļauj P2P, varat izmantot ExpressVPN torrentu lejupielādes un brīvi pamest sistēmu, jo jums ir tīkla bloķēšanas garantija.

Mac klients no citiem atšķiras ar to, ka tam ir arī funkcija Sadalīt tuneli, kas ļauj jums izvēlēties, kuru lietotņu trafiks iet caur VPN serveriem. Pirms to darāt, vienmēr pārliecinieties, ka zināt, ko darāt. Pretējā gadījumā jūs izveidosit caurumu savā aizsardzībā. Vienlaicīgi ExpressVPN var izmantot ne vairāk kā piecās ierīcēs. Iepriekš jūs varēja izmantot tikai vienu veida ierīci. Bet ExpressVPN ir mainījis šo funkciju un ļāvis jums izvēlēties ierīces atbilstoši jūsu prasībām.

Varat to izmantot divos klēpjdatoros un vienā tālrunī, vai jebkurā kombinācijā, kuru vēlaties. Vienīgā problēma, kas jums var rasties, ir tā, ka, pirms vēlaties pieslēgt sesto ierīci, jums ir manuāli jāatvieno viena no piecām ierīcēm, izmantojot savienojumu. Vienkārša ierīces izslēgšana nepalīdz jūsu cēlonim. Nelielas neērtības, taču par ko jūs gaidījāt ExpressVPN.

ExpressVPN žurnālu politika

VPN, kas jūs slēpj no visiem, bet reģistrē visu, ko jūs darāt, ir daudz bīstamāks un postošāks nekā interneta izmantošana bez VPN. Tāpēc ir svarīgi izmantot VPN ar politiku bez reģistrēšanas. ExpressVPN ietilpst šajā kategorijā. Turklāt, tā kā tā atrodas ārpus Britu Virdžīnu salām, tai nav NSA vai GCHQ utt. Juridiska spiediena atklāt lietotāju žurnālus. Neviena žurnāla politika un datu saglabāšanas likumi, par kuriem jāuztraucas, ir tas, kas jums jāmeklē jebkurā VPN.

expressvpn žurnālu politika

Vienīgās ExpressVPN reģistrētās lietas ir savienojuma laika zīmogi, serveris, ar kuru esat izveidojis savienojumu, un savienojuma laikā izmantotais joslas platums. Jūsu personīgā IP adrese netiek ierakstīta, un šī informācija nekad netiek dalīta nevienam. Lai arī dažiem cilvēkiem rodas problēmas ar šo, tomēr ir iespējams risinājums. Ja jūs abonējat ExpressVPN, izmantojot viņu jaunizveidoto .onion paplašinājumu vai Tor starpniekserveri vai kāda cita sistēmu, un maksājat, izmantojot Bitcoin, ExpressVPN nevarēs jūs identificēt..

  무료 VPN은 어떻게 수익을 창출합니까? 알아야 할 5 가지 무서운 사실

Klientu atbalsts

expressvpn atbalsts

ExpressVPN piedāvā 24X7 klientu atbalsta pakalpojumu, izmantojot tiešraides tērzēšanu, e-pastu un biļešu sistēmu. Visas trīs sistēmas darbojas kā šarmu. Jums nav jāgaida pat minūte, lai tiešraides tērzēšanas laikā dzirdētu no atbalsta izpildvaras, un atbildes ir ne tikai sirsnīgas, bet arī informatīvas un noderīgas. To pašu var gaidīt no viņu e-pasta un biļešu sistēmām. Zināšanu bāze ir pietiekami laba, lai apstrādātu lielāko daļu vispārīgo jautājumu. ExpressVPN klientu atbalsta dienests neapšaubāmi ir labākais, ko līdz šim esam redzējuši.  

Papildu iespējas ExpressVPN

Maskēšanās serveri

ExpressVPN ir izveidojis slepenus serverus, lai palīdzētu cilvēkiem Ķīnā. Valstī ir stingri cenzūras likumi, un, lai gan cilvēki gadiem ilgi izmanto VPN, lai būtu zināma tiešsaistes brīvība, valdība situāciju apgrūtina. Viņi tagad nomāc VPN lietotājus un piemēro bargus juridiskus sodus VPN lietotājiem. Ķīnas valdība izmanto tādas metodes kā dziļa pakešu pārbaude, lai identificētu VPN trafiku un atrastu VPN lietotājus. Bet, izmantojot ExpressVPN, jums ir izeja. Tai ir īpaši serveri Honkongā, lai pārspētu Ķīnas valdības interneta cenzūru. Nav daudz zināms par to, kā šie serveri darbojas un palīdz jums palikt zem radara, bet vienīgais, kas ir svarīgi, ir tas, ka viņi strādā, lai palīdzētu jums apiet valdības cenzūru, ja jūs dzīvojat vai ceļojat uz kontinentālo Ķīnu..

Viedā DNS

Kaut arī VPN palīdz atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu, ir vēl viens veids, kā to darīt, īpaši straumēšanas pakalpojumiem. SmartDNS pakalpojumi ļauj atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotus straumēšanas pakalpojumus. Kamēr viņi darbojas līdzīgi VPN, ir dažas atšķirības. Iesācējiem SmartDNS maina jūsu DNS iestatījumus un nodrošina, ka ar ģeogrāfiski ierobežotiem pakalpojumiem saistītos DNS pieprasījumus apstrādā ar tiem paredzētajiem serveriem. Tas ļauj pārvarēt ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tā kā šifrēšana nav iesaistīta, jums ir daudz lielāks ātrums nekā VPN, lai gan jums vajadzētu saprast, ka tas notiek, maksājot par VPN piedāvātās aizsardzības neesamību..

ExpressVPN piedāvā SmartDNS pakalpojumu, kas ir ērti lietojams un var palīdzēt atbloķēt populāros straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix USA un BBC iPlayer. Tā iestatīšana ir diezgan vienkārša, un jūs varat apmeklēt vietni, lai to izveidotu un darbotos.

Pārlūka paplašinājumi

ExpressVPN piedāvā pārlūka paplašinājumus Google Chrome un Mozilla Firefox lietotājiem. Tas nedaudz atšķiras no citiem VPN pārlūka paplašinājumiem ar to, ka tam nav nekā laba, ja sistēmā nav arī VPN klienta. Pārlūka paplašinājums dod jums lielāku kontroli pār jūsu sistēmas VPN klientu. Tas neko nepievieno pieredzei, bet tikai uzlabo pakalpojuma lietošanas ērtības jūsu sistēmā.

Secinājums

Ja jūs meklējat VPN pakalpojumu, kas sniedz jums visu, ko vēlaties, tad nav labākas izvēles kā ExpressVPN. Tam ir vairāk nekā 3000 serveru vairāk nekā 160 pilsētās 94 pasaules valstīs. Šie serveri nodrošina dažus no labākajiem savienojuma ātrumiem, kādus jūs redzēsit. Lai gan mēs neesam pārliecināti, vai tas tiešām ir ātrs VPN uz Zemes, kā apgalvo vietne, tas nav pārāk tālu no atzīmes. Runājot par privātumu un drošību, lietojot ExpressVPN, jums par tiem nav jāuztraucas, jo klienti pēc noklusējuma izmanto OpenVPN virs UDP un izmanto spēcīgus šifrēšanas un autentifikācijas algoritmus. Ar 5 vienlaicīgiem savienojumiem, lielisku viedo DNS pakalpojumu, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu saturu, P2P atbalstu, tādas funkcijas kā Network Lock un Stealth Serveri, un, iespējams, labākais klientu atbalsta pakalpojums visā nozarē, nav pārsteigums, ka ExpressVPN ir viens no labākajiem -novērtēti VPN. Vienīgais mīnuss ir tas, ka tas ir nedaudz dārgi. Ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju un 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju iOS lietotājiem jums ir pietiekami daudz laika, lai pilnībā izmēģinātu pakalpojumu..

Iegūstiet ExpressVPN

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me