סקירת ExpressVPN: האם זה באמת ‘VPN המהיר ביותר בעולם’?

>

ExpressVPN הוא שירות VPN מבוסס באיי הבתולה הבריטיים. תפעולי מאז 2009, הוא אחד מהשירותים המוכרים ביותר ואחד משירותי ה- VPN הטובים בשוק. הלקוחות מוצאים את זה מועיל כמעט לכל מטרה. יכולותיו להגנה על פרטיות ולאנונימיות אנו מפרגנים, אך הדבר שתופס את תשומת הלב של כולם ברגע שנכנסים אתר ExpressVPN היא טענת המהירות. המילים "ה- VPN המהיר ביותר בכדור הארץ" בולטות ומודגשות. בעוד ש- VPNs רבים טוענים טענות דומות, חקרנו באמצעות סקירת ExpressVPN שלנו אם זה באמת ה- VPN המהיר ביותר בסביבה.

סקירת expressvpn - -

סקירה של

בסקירה מעמיקה זו של ExpressVPN, אנו נעסוק בכל פרט ופרט של ExpressVPN כולל שרתים, תמחור, מהירות, פלטפורמות נתמכות, תמחור ועוד. נתחיל עם היתרונות והחסרונות.

שרתי ExpressVPN

ל- ExpressVPN יש יותר מ- 3000 שרתים ב 94 מדינות ו 160+ מיקומים ברחבי העולם. אמנם ישנם כמה VPNs שמציעים שרתים רבים אלה, אבל זה סוג של מועדון בלעדי. שרתים אלה מציעים IP סטטי משותף והם ממוקמים בכל המיקומים העיקריים בעולם. תמיד יש שרת ExpressVPN בקרבתך. זה עוזר בשיפור מהירויות החיבור המהירות שכבר ומבטיח שלעולם לא עומס עומס בשרתים, וכתוצאה מכך פחות ירידות חיבור. זה גם מספק שרתי התגנבות למדינות כמו סין ואיחוד האמירויות הערביות המשתמשות בפרקטיקות כמו בדיקת מנות עמוקה כדי לזהות ומשתמשי VPN חסימתיים. השימוש ב- VPN נאסר כעת באיחוד האמירויות הערביות, ולכן חשוב להשתמש ב- VPN שמסתיר את העובדה שאתה משתמש ב- VPN.

לא היו שום דליפות DNS, IPv4 ו- WebRTC עם ExpressVPN. זה שומר עליכם מוגנים בכל עת, ותוצאות ה- DNS, IPv4 ו- WebRTC נתנו מושג טוב לגבי מידת ה- VPN פועל להגנה על פרטיותכם וזהותכם..

ExpressVPN עבור נטפליקס

סקירה של

נטפליקס יורדת ממש ממש על משתמשי ה- VPN כשהיא מנסה לשמור על הגישה הגיאוגרפית של השירות שלה ולמנוע מהזרים מחוץ לגישה לנטפליקס ארה"ב. גרסה זו כוללת את התוכן הטוב ביותר, כך שניתן יהיה להבין שתרצה לבטל את חסימת Netflix USA. אבל איפה שרוב ה- VPN נכשל, ExpressVPN מצליח. זה יכול לעזור לך לבטל את חסימת Netflix USA דרך כמה שרתים. שרתים אלה נמצאים כמובן בארצות הברית, אך אין שום אינדיקציה מי מהם יכול לעזור לך. זה די חכם מכיוון שפרסום מידע זה יביא לחסימת אותם שרתים על ידי Netflix. כדי לגשת לנטפליקס ארה"ב באמצעות ExpressVPN, פשוט שאל את תמיכת הלקוחות שלהם לגבי אילו שרתים יכולים לעזור לך. אתה יכול גם להשתמש בשירות SmartDNS שלהם למטרה זו (עוד על כך בהמשך). אתה יכול גם לבדוק את דף Netflix של ExpressVPN.

ExpressVPN לקודי

סקירה של expressvpn

Kodi מאפשר לך לצפות בחינם בסרטים ותכניות הטלוויזיה המועדפים עליך. אף על פי שמדובר במכשיר הזרמת מדיה נהדר, הוא לא יכול להתחייב בכמה מקישורי הזרימה החינמיים שהוא נותן לכם. אין לדעת מי מפעיל את הקישורים האלה והמפעיל עשוי לרגל אחריך. לכן עדיף להשתמש ב- ExpressVPN גם עבור Kodi. הגדרת ExpressVPN ב- Kodi היא פשוטה ותוכל לעקוב אחר מדריך ההתקנה באתר שלהם.

ExpressVPN לטורנטים

אתרי טורנט הם חלק חשוב מהשימוש באינטרנט של כולם בימינו. הם מספקים לך את כל סוגי הקבצים והנתונים שאולי תרצה, כמו סרטים, תכניות טלוויזיה, משחקים, תוכנה, מוזיקה וכו '. זה די קל להוריד טורנטים דרך לקוח, אבל כשאתה מוריד סיקורים ללא VPN, מישהו יכול לראות את פעילות הסיקור שלך. כל משתמש זדוני בבריכה יכול לרגל אחריך, או כל סקרן המחובר לאותה רשת ציבורית יכול לראות את הפעילות שלך. יתר על כן, ספקי שירותי האינטרנט יכולים, ולעתים קרובות לעשות זאת, להצער את רוחב הפס העומד לרשותכם בעת הורדת טורנטים.

  VPN Terbaik untuk Torrenting (2020) | Muat turun Torrents dengan selamat

כדי להרחיק את עצמך מכל העיניים הסקרניות ולהוריד טורנטים בחופשיות, השתמש ב- ExpressVPN. זה יסתיר את פעילות הסיקור שלך מכולם, והשרתים המהירים שלה מבטיחים שמהירות ההורדה שלך לא תסבול כלל. לא כל שרתי ExpressVPN תומכים ב- P2P, אך אתה תמיד יכול לבקש מתמיכת הלקוחות עזרה בעניין.

תמחור ExpressVPN

הנחת מחיר expressvpn

אם אתה מחפש שירות VPN ידידותי לכיס, ExpressVPN הוא לא כוס התה שלך. זה פשוט לא לאנשים שרוצים תקציב קפדני עם החבילה שלו 12.95 דולר לחודש. החבילה השנתית אמנם מציעה הנחה ניכרת (6.67 $ לחודש) בגלל המנוי הארוך יותר, ויש הנחות מדי פעם, אך היא עדיין נותרה אחד משירותי ה- VPN היקרים ביותר..

אך אתה יכול להשתמש בערבות הכספי להחזר הכספי ללא 30 שעות לתוקף. אם אתה מגלה ש- ExpressVPN הוא לא מה שציפית והשירות חסר באזורים מסוימים, אתה יכול לבקש החזר מלא תוך חודש. בעוד שרוב ה- VPN האחרים מציעים ערבות להחזר הכסף למשך 7 ימים, ExpressVPN מציע ערבות של 30 יום. איך זה לביטחון!

למשתמשים בשולחן העבודה אין אפשרות לתקופת ניסיון בחינם. עם זאת, תקופת ניסיון בחינם למשך 7 ימים וניתוח חינם ליום אחד זמינה עבור משתמשי iOS ואנדרואיד בהתאמה. למרות שיום אחד אינו מספיק זמן לבחון את השירות, הוא תואם לתקנות Google Play, כך שלא ניתן לעשות הרבה דברים. באשר לאפשרויות תשלום, אתה יכול לשלם באמצעות כרטיסי אשראי, PayPal, ביטקוין, ומגוון סוחרי צד ג '.

מהירות ExpressVPN

VPNs נוטים להפחית מעט את מהירות הגלישה שלך בגלל תקורה להצפנה שמתווספת לחיבור שלך. אבל מה שמפריד בין הטוב ביותר לשאר הוא עד כמה תלולה הירידה במהירות. ה- VPN הטובים יותר מוודאים שהפחתת המהירות היא מינימלית, ואילו ה- VPN הטובים ביותר מבטיחים שההפחתה אינה מורגשת. ExpressVPN הוא אחד ה- VPN הטובים ביותר, לכן אין זה מפתיע שלא תמצא ירידה בולטת במהירות החיבור. בדיקה דרך שרתים שונים בתקופות שונות נותנת הערכה סבירה למהירות VPN, ו- ExpressVPN החזירה תוצאות מבטיחות.

תוצאות בדיקת מהירות expressvpn

זה מספק את אחד מהירויות ההורדה המהירות ביותר מבין כל ה- VPN. הזרמת סרטונים ברזולוציית 1080p ומשחק משחקי מרובי משתתפים מקוונים לא נותנת לך שום בעיה בעת השימוש ב- ExpressVPN. כשאתם מורידים סיקורים או קבצים רגילים, תוכלו לשים לב כי מהירויות החיבור דומות למה שמורידים קבצים ללא ה- VPN. במקרים מסוימים, אולי אפילו תגלה שהמהירויות טובות יותר, על סמך השרת שתבחר. הבעיה היחידה שעשויה להתמודד איתה היא ירידת חיבור או יומיים כל יום אחר בערך.

פרוטוקולים והצפנה

למרות שיש סיבות רבות לכך שאפשר להשתמש בשירות VPN, פרטיות והצפנה מופיעים ברשימת הדרישות של כולם. ExpressVPN מעניק לך כמה שיותר אפשרויות מתוך הלקוח. אתה יכול לבחור בין PPTP, L2TP, OpenVPN ו- SSTP. ההצפנה היא התקן המודרני AES 256 סיביות, ואימות הוא SHA-512 מרשים. שניהם מספקים שירות המרחיק את כל הצדדים המטרטלים ומבטיח כי הפעילות המקוונת שלך היא העסק שלך בלבד. זה גם עוזר לך לשתף מידע רגיש באינטרנט מבלי לדאוג שהוא יירט באמצעות התקפה של אדם באמצע..

לקוחות ותאימות

ExpressVPN מציעה לקוחות ייעודיים לחלונות, מק וללינוקס ומציעה אפליקציית Android Stick, iOS ו- Amazon Fire TV Stick. אתה יכול גם להשתמש במדריכי ההתקנה באתר כדי להגדיר ExpressVPN בטלוויזיה החכמה, הרוקו, קונסולת המשחקים, Chromebook והנתבים שלך. אם תרצה, אתה יכול גם להזמין נתב מוגדר מראש לכיסוי כל הרשת הביתית שלך עם הגנת ExpressVPN.

  كيفية تثبيت واستخدام ExpressVPN على Firestick

החלק הטוב ביותר בביצוע זה הוא שהנתב שלך נספר רק כמכשיר אחד, ואתה יכול להרחיב את ההגנה לכמה שיותר מכשירים שתרצה לחבר לנתב שאתה רוצה. לפני שתגדיר את ExpressVPN בנתב שלך, פשוט בדוק אם שניהם תואמים. אם זה לא המקרה, אך בכל מקרה אתה רוצה VPN בנתב שלך, עבור אל הנתבים שהוגדרו מראש.

לקוחות ה- VPN הם האינטואיטיביים והעשירים ביותר שתראו. אמנם אינך יכול לשנות את סוג ההצפנה מתוך ה- VPN מסיבות אבטחה, אך באפשרותך לשנות פרוטוקולים ושרתים של VPN באופן חופשי. הוא מוגדר כ- OpenVPN מעל UDP כברירת מחדל, וזו בחירה טובה. הלקוח יבחר אוטומטית בשרת הטוב ביותר עבורך על סמך המיקום והשימוש שלך, אך אתה יכול לעקוף זאת ולבחור משלך. בעת ההגדרה לראשונה, עליך להזין קוד הפעלה עבור כל מכשיר שתבחר להתחבר אליו. זה מאפשר לך להתחבר ל- VPN ברגע שתפעיל את הלקוח אחר כך.

כיצד להפעיל את

ממשק המשתמש אטרקטיבי ותוכלו להשתמש בכל התכונות כמו 'נעילת רשת', הפועלת דומה למתג להרוג אוטומטי. מנעול רשת מגן עליך מפני דליפות DNS ו- IP וכן שומר על בטיחותך במקרה של נפילות חיבור. זה שימושי במיוחד כשאתה מוריד משהו עם VPN, והכי חשוב קבצי סיקור.

לא מומלץ להוריד טורנטים ללא הגנת VPN מכיוון שכל אחד יכול לראות את פעילות הסיקור שלך מהבריכה ואתה יכול להתמודד עם פעולה משפטית ולהתנסות במצערת רוחב הפס של ספק שירותי האינטרנט שלך. מכיוון ש- ExpressVPN מאפשר P2P, אתה יכול להשתמש בהורדות מבול ExpressVPN ולהיות חופשי לעזוב את המערכת שלך מכיוון שיש לך את הביטחון של נעילת רשת..

לקוח ה- Mac שונה מאחרים בכך שיש לו גם את הפונקציה Split Tunneling, המאפשרת לבחור את התעבורה של היישומים העוברים דרך שרתי ה- VPN. לפני שתעשה זאת, וודא תמיד שאתה יודע מה אתה עושה. אחרת, בסופו של דבר תעשה חור בהגנה שלך. אתה יכול להשתמש ב- ExpressVPN על עד חמישה מכשירים בו זמנית. בעבר, אתה יכול להשתמש רק במכשיר אחד מסוג. אולם ExpressVPN שינה את התכונה הזו ואיפשר לך לבחור את המכשירים לפי הדרישה שלך.

אתה יכול להשתמש בו בשני מחשבים ניידים וטלפון אחד, או בכל שילוב שתרצה. הבעיה היחידה שיכולה להיות לך היא שלפני שאתה רוצה לחבר את המכשיר השישי, אתה צריך לנתק ידנית את אחד מחמשת המכשירים המשתמשים בחיבור. פשוט כיבוי המכשיר לא עוזר למטרה שלך. אי נוחות קלה, אבל משהו שאתה מצפה ש- ExpressVPN ידאג לו.

מדיניות יומני ExpressVPN

VPN שמסתיר אותך מכולם אך מתעד את כל מה שאתה עושה מסוכן ומזיק יותר משימוש באינטרנט ללא VPN. לכן חשוב להשתמש ב- VPN עם מדיניות ללא יומנים. ExpressVPN נכנס לקטגוריה זו. יתר על כן, מכיוון שהוא מבוסס מאיי הבתולה הבריטיים, הוא אינו נתון בלחץ משפטי של NSA או GCHQ וכו 'לחשוף יומני משתמשים. מדיניות ללא יומנים ולא חוקים לשמירת נתונים שצריך לדאוג לה היא מה שאתה צריך לחפש בכל VPN.

מדיניות יומן expressvpn

הדברים היחידים שרשומים ExpressVPN הם חותמות זמן של חיבור, השרת שאליו התחברת ורוחב הפס בו השתמשת במהלך החיבור. כתובת ה- IP האישית שלך לא נרשמת, ומידע זה לעולם לא משתף עם אף אחד. למרות שיש אנשים שמגלים בעיה עם זה, יש דרך לעקיפת הבעיה. אם תירשם ל- ExpressVPN באמצעות סיומת .onion החדשה שהוקמה או באמצעות פרוקסי Tor או מערכת של מישהו אחר ותשלם באמצעות ביטקוין, ExpressVPN לא תהיה שום דרך לזהות אותך.

  חמשת ה- VPN הטובות ביותר להזרמת סרטים / תכניות טלוויזיה

שירות לקוחות

תמיכה ב- expressvpn

ExpressVPN מציע שירות תמיכה 24X7 ללקוחות באמצעות צ'אט חי, דוא"ל ומערכת כרטיסים. שלוש המערכות פועלות כמו קסם. אתה לא צריך לחכות אפילו דקה לשמוע ממנהל תמיכה דרך הצ'אט החי, והתגובות אינן רק לבביות אלא אינפורמטיביות ומועילות. כך ניתן לצפות ממערכות הדוא"ל והכרטיסים שלהם. בסיס הידע מספיק טוב בכדי לטפל ברוב השאלות הכלליות. שירות התמיכה ללקוח של ExpressVPN הוא ללא ספק הטוב ביותר שראינו עד כה.  

תכונות נוספות ב- ExpressVPN

שרתי התגנבות

ל- ExpressVPN שרתי התגנבות ייעודיים שיעזרו לאנשים בסין. במדינה יש חוקי צנזורה קפדניים, ובעוד שאנשים משתמשים ב- VPN כדי לקבל חופש מקוון זה שנים, הממשלה מקשה על המצב. כעת הם מצודדים אחר משתמשי ה- VPN ואוכפים עונשים משפטיים חמורים על משתמשי ה- VPN. ממשלת סין משתמשת בטכניקות כמו בדיקת מנות עמוקה כדי לזהות את תנועת ה- VPN ולאתר את משתמשי ה- VPN. אבל עם ExpressVPN, יש לך דרך לצאת. יש לה שרתים ייעודיים בהונג קונג כדי לנצח את הצנזורה באינטרנט של ממשלת סין. לא ידוע הרבה איך השרתים האלה עובדים ועוזרים לכם להישאר מתחת לרדאר, אבל הדבר היחיד שחשוב הוא שהם יעזרו לכם לעקוף צנזורה ממשלתית אם אתם גרים או נוסעים ליבשת סין..

DNS חכם

בעוד ש- VPN מסייעים לך לבטל את חסימת התוכן המוגבל בגיאוגרפיה, יש דרך נוספת לעשות זאת, במיוחד עבור שירותי סטרימינג. שירותי SmartDNS מאפשרים לך לבטל חסימת שירותי סטרימינג מוגבלים גיאוגרפיים. בעוד שהם עובדים בצורה דומה ל- VPNs, ישנם כמה הבדלים. בתור התחלה, SmartDNS משנה את הגדרות ה- DNS שלך ומבטיח כי בקשות DNS לשירותים מוגבלים גיאוגרפיים מטופלות על ידי השרתים הייעודיים שלהם. זה מאפשר לך להתגבר על הגבלה גיאוגרפית. מכיוון שלא מדובר בהצפנה, אתם נהנים ממהירויות גבוהות בהרבה מ VPNs, אם כי עליכם להבין כי זה עולה במחיר של אי הגנה שמציעה VPNs..

ExpressVPN מציע שירות SmartDNS שהוא פשוט לשימוש ויכול לעזור לכם לבטל את חסימת שירותי הזרמת הפופולריות כמו Netflix USA ו- BBC iPlayer. הגדרת זה די פשוטה ותוכלו לבקר באתר האינטרנט כדי להפעיל אותו.

תוספי דפדפן

ExpressVPN מציע תוספי דפדפן עבור משתמשי Google Chrome ו- Mozilla Firefox. זה קצת שונה מהרחבות דפדפן VPN אחרות בכך שהוא לא מועיל בלי שיש לו גם לקוח VPN במערכת. תוסף הדפדפן נותן לך שליטה רבה יותר על לקוח ה- VPN במערכת שלך. זה לא מוסיף דבר לחוויה, אלא רק משפר את הנוחות של השימוש בשירות במערכת שלך.

סיכום

אם אתה מחפש שירות VPN שנותן לך את כל מה שאתה רוצה, אין ברירה טובה יותר מ- ExpressVPN. יש לו יותר מ 3000+ שרתי ברחבי 160 ערים ב 94 מדינות העולם. שרתים אלה מספקים לך כמה מהירויות החיבור הטובות ביותר שתראה. למרות שאיננו בטוחים אם זה ה- VPN המהיר בכדור הארץ כפי שטוען האתר, הוא לא רחוק מדי. באשר לפרטיות ואבטחה, אינך צריך לדאוג לגביהם בעת השימוש ב- ExpressVPN מכיוון שהוא משתמש כברירת מחדל ב- OpenVPN מעל UDP בלקוחות ומשתמש באלגוריתמי הצפנה ואימות חזקים. עם 5 חיבורים בו זמנית, שירות נהדר של DNS חכמה לביטול חסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי, תמיכת P2P, תכונות כמו שרתי נעילה ורשת התגנבות, וככל הנראה שירות התמיכה הטוב ביותר בלקוחות בענף כולו, אין זה מפתיע ש- ExpressVPN הוא אחד המובילים. VPNs צמודים. החיסרון היחיד הוא שהוא קצת יקר. אך עם ההבטחה להחזר הכסף למשך 30 יום, ותקופת ניסיון בחינם למשך 7 יום עבור משתמשי iOS, יש לך מספיק זמן לנסות את השירות באופן מלא.

קבל ExpressVPN

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me