IPVanish Recenzia: Špičková alternatíva VPN!

>

Potreba súkromia a anonymity online sa každý rok zvyšuje: hackeri sú stále prítomnou hrozbou, pretože môžu zachytiť vaše pripojenie a ukradnúť vaše heslá. Dokonca aj vaše čísla kreditných kariet môžu byť duplikované a použité bez vášho súhlasu.

Mnoho z týchto bezpečnostných hrozieb môžete vyriešiť prijatím spoľahlivej služby VPN. Virtuálne súkromné ​​siete alebo VPN môžu maskovať IP adresu používateľov a skryť všetky ich zdieľané údaje a prenos, aby sa predišlo videniu online..

Internet je plný klientov VPN všetkých typov: zadarmo, platený, kvalitný a priemerný, sú tu desiatky poskytovateľov. Ale iba niekoľko z nich môže tvrdiť, že ponúka úplnú a spoľahlivú službu, a jednou z najuznávanejších je spoločnosť IPVanish. Tento článok vám poskytne podrobné informácie o službe IPVanish. Zostaňte naladení.

ipánska recenzia

IPVanish Review

Keďže väčšina odvetví VPN sa zhoduje na svojich vysokých rýchlostiach a celkovo dobrom výkone, je spoločnosť IPVanish jedným z piatich najlepších klientov VPN dostupných pre používateľov na celom svete. Na základe Spojených štátov ponúka spoločnosť IPVanish vzrušujúce funkcie, ktoré môžu sprevádzať možnosť surfovať súkromne a anonymne na webe..

IPVanish, ktorý je pravdepodobne najrýchlejším poskytovateľom služieb VPN v tejto oblasti, je ideálny pre milovníkov streamovania, dokonca aj pre tých, ktorí radi sledujú multimediálny obsah HD. Používatelia budú mať takmer bezproblémové prostredie, ale keďže má toľko možností konfigurácie, nemusí byť ideálny pre začiatočníkov vo svete VPN..

Medzi ďalšie funkcie patrí povolenie činnosti P2P, čo znamená, že je povolené vynikajúce prostredie na torrentovanie s bezpečným sťahovaním. IPVanish umožňuje používateľom konfigurovať svoje potreby a preferencie ochrany osobných údajov a má viac ako 850 serverov v 60 krajinách po celom svete.

IPVanish zaisťuje, že môžete implementovať silné šifrovanie, čo znamená, že údaje, ktoré zdieľate počas pripojenia, nebudú k dispozícii zvedavým očiam po celom webe. Klient Windows môže byť trochu mätúci, ale celkovo táto možnosť poskytuje vynikajúce služby.

Má stolného a mobilného klienta, rýchlosť prelomenia vo Veľkej Británii a Európe a vysoko konfigurovateľný softvér ako svoje hlavné kladné body. Ďalšou nevýhodou je pomalosť služieb zákazníkom a podpory.

Servery IPVanish

Aj keď spoločnosť IPVanish nemôže ponúknuť pripojenie 90, 80 alebo dokonca 70 krajín ako niekoľko ďalších sietí VPN, je v tejto oblasti viac ako pokrytá. Viac ako 850 serverov v 60 krajinách strategicky rozmiestnených po celom svete.

Predstavte si, že máte prístup na stránky, seriály, filmy, streamingové kanály, torrent stránky a ďalšie služby zo 60 krajín po celom svete: je to sen pre ľudí, ktorí radi získavajú možnosti zábavy na webe.

ipvanish recenzia pre servery

Hoci server IPVanish nemá v Rusku server, IPVanish je rozšírený v európskych krajinách a tiež v jeho rodnom meste, Spojených štátoch amerických: v 17 rôznych mestách má viac ako 400 serverov..

IPVanish pre Netflix

Bohužiaľ, spoločnosť IPVanish je jednou z obetí úsilia spoločnosti Netflix o zníženie pokusov VPN o pokušenie polohy používateľov a prístup k jednotlivým zemepisným oblastiam. Spoločnosť zablokovala servery IPVanish, a preto si užívatelia nemôžu užiť medzinárodný obsah tejto online multimediálnej platformy.

Avšak od momentu, keď je v súčasnosti revidovaná voľba VPN doménou Spojených štátov, je americký región Netflix (ktorý má zďaleka najzaujímavejšiu a najkompletnejšiu knižnicu filmov, televíznych seriálov a produkcií) k dispozícii v IPVanish. Ak ste na sieti Netflix veľký, môžete si prečítať nášho sprievodcu o najlepšej sieti Netflix VPN.

IPVanish pre Kodi

Kodi, ako otvorená multimediálna platforma, je perfektnou voľbou pre streaming závislých, pretože nemusia platiť predplatné Netflixu, aby si mohli vychutnať najlepšie filmy, seriály, dokumentárne filmy, krátke diela, muzikály a ďalšie inscenácie..

Funkcie Kodi s oficiálnymi a neoficiálnymi doplnkami. Pretože mnohé z nich sú k dispozícii na medzinárodnej úrovni, nemožno ich odblokovať z ľubovoľného miesta, pokiaľ nemáte VPN. IPVanish je jednou z najlepších VPN pre používateľov Kodi, pretože má 60 krajín (to znamená, že môžete získať doplnky od 60 krajín!) A neuveriteľnú rýchlosť.

Ak chcete spustiť Kodi pomocou svojho účtu IPVanish VPN, stačí spustiť aplikáciu alebo klienta, v závislosti od vášho zariadenia, a to je všetko! Budete mať neobmedzený prístup ku všetkým doplnkom z ľubovoľného miesta.

  IPVanish Review: o alternativă VPN de top!

IPVanish for Torrents

Ak nešifrujete svoju komunikáciu a nezakryjete svoju totožnosť, zvedavé oči internetu uvidia, čo robíte. To v kombinácii so zákonmi niektorých krajín o torrentingu a P2P aktivitách môže obmedziť vaše online zážitky a zábavu.

Našťastie vám s tým môžu služby VPN pomôcť. Najmä IPVanish poskytuje vynikajúcu atmosféru pre torrenting a P2P aktivity, takže môžete komunikovať bez obáv z vládnych inštitúcií, ktoré vám zakazujú robiť to..

Neexistuje nič ako torrentovanie so 100% ochranou súkromia a na to je IPVanish perfektným nástrojom, ktorý poskytuje bezpečné prostredie a pokročilé funkcie, napríklad technológiu SOCKSS5, ktorá vám umožňuje byť úplne anonymný..

IPVanish pre FireStick

Úžasná Amazon Fire TV Stick je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších streamovacích zariadení na tejto planéte, pretože je vysoko prenosná a používatelia ju môžu prenášať a používať kdekoľvek a kedykoľvek to uzná za vhodné. V kombinácii s IPVanish to však funguje úplne najlepšie, pretože chráni používateľa pred hackermi a inými hrozbami pomocou robustného šifrovania a všetkých hlavných protokolov a umožňuje im prístup k webovým stránkam a obsahu zo 60 krajín sveta. IPVanish navyše poskytuje niektoré z najrýchlejších rýchlostí v priemysle, čo je ideálna situácia pre milovníkov streamovania. Môžete si prečítať viac o najlepšej VPN pre FireStick.

IPVanish Pricing

Ak sa pozriete iba na mesačnú cenu, všimnete si, že IPVanish nie je presne jedným z najlacnejších klientov VPN na trhu a odhlasuje sa za 10 dolárov. Ak však vezmete do úvahy všetky funkcie, ktoré ponúka, bezpečné šifrovanie, súkromie a anonymita a vysoký počet serverov a krajín dostupných na pripojenie, potom si uvedomíte, že poplatok je viac ako spravodlivý.

Okrem mesačného plánu ponúka spoločnosť IPVanish, ako mnohí klienti VPN často, aj ponuky a zľavy, ak osoba získa službu na viac ako mesiac. Napríklad štvrťročný režim sa kontroluje na 8,99 $ a ročný poplatok stojí 6,49 dolárov za každých 30 dní.

IPVanish Coupon: Jedna z najlepších vecí na serveri IPVanish je – neustále ponúka časovo výhodné kupóny so zľavou, vďaka ktorým získate ďalšiu zľavu z ceny. V súčasnej dobe IPVanish kupón SAVE20NOW je živé, ktoré môžete použiť pri pokladni a ušetriť ďalších 20%.

Kliknutím TU získate IPVanish

ipvanish recenziu na určovanie cien

Jednou z preferovaných funkcií VPN sú bezplatné skúšobné verzie a vhodné pravidlá pre vrátenie platby. V tomto ohľade IPVanish zaostáva za najlepšími možnosťami, pretože nemá prvý a druhý prístup iba za týždeň. Je zrejmé, že je užitočné otestovať tieto funkcie sedem dní a potom sa rozhodnúť, či sa oplatí zaplatiť celý plán, ale väčšina najlepších alternatív má 15 alebo dokonca 30-dňové záruky vrátenia peňazí..

Vynikajúcou črtou pre zákazníkov je rozsiahla škála platobných metód, ktoré spoločnosť IPVanish akceptuje pre svoje služby. Medzi ne patrí kreditná karta (všetky hlavné), PayPal, bitcoín, Giropay, CashU, DineroMail a ďalšie.

Získajte IPVanish

IPVanish Rýchlosť a výkon

IPVanish absolvuje takmer všetky testy rýchlosti vykonané odborníkmi a odborníkmi v tejto oblasti. Táto možnosť založená na USA môže získať 30 – 35 Mbps na britských serveroch a podobnú mieru vo zvyšku Európy, kde je známe, že je obzvlášť silná..

Rýchlosti nie sú iba vysoké / rýchle, ale tiež konzistentné. Väčšina serverov v Spojených štátoch môže dosiahnuť rýchlosť až 25 – 30 Mb / s. IPVanish má presvedčivú výhodu oproti iným poskytovateľom: výberom možnosti „Best server“ sa vás systém automaticky pripojí, hoci pri výbere tejto funkcie môžete nájsť manuálne vyššiu rýchlosť, ako tá, ktorú IPVanish priradí..

IPVanish má okrem iných funkcií ochranu proti úniku DNS a killswitch, čím zaisťuje súkromie používateľov a zároveň využíva niektoré z najlepších rýchlostí na trhu VPN. Ak ste vo Veľkej Británii, zvyšku Európy alebo Spojených štátov, možno nenájdete rýchlejšího klienta.

Rýchlosti IPVanish môžu konkurovať aj s najspoľahlivejšími alternatívami VPN v teréne, a to je niečo, čo milovníci streamovania nepovažujú za samozrejmé.

Skúsenosti s používaním

Funkcia „Najlepší server“ výrazne zvyšuje užívateľské prostredie, najmä ak je zákazník začiatočníkom vo svete VPN. Ak by to spoločnosť IPVanish nemala, bolo by pre človeka, ktorý prvýkrát používa virtuálnu súkromnú sieť, problematické prechádzať desiatkami možností a konfigurácií, ktoré má táto alternatíva..

Aplikácie pre Android a iOS ukazujú vašu aktuálnu IP adresu, server, ku ktorému ste pripojení, a koľko času ste ju používali. Ukazuje tiež zákazníkovi, koľko údajov zdieľal so systémom.

Menšou nevýhodou vynikajúcej služby spoločnosti IPVanish je nedostatok funkcie ad-block. Existuje niekoľko vecí, ktoré sú také nepríjemné, že je potrebné zdržiavať online prácu z dôvodu nevhodných reklamných správ, ktoré nechcete vidieť..

  Come installare / utilizzare la migliore VPN per FireStick

Existujú návody na inštaláciu a nastavenie protokolu IPVanish pre Amazon Fire TV Stick, Windows, Mac, Linux, Android a iOS, takže používatelia majú pokyny, keď sú amatéri. Stiahnutie týchto aplikácií zvyčajne netrvá príliš dlho a po inštalácii sa dajú použiť. Aj keď rozhranie ponúka množstvo možností konfigurácie, ktoré môžu personalizovať zážitok VPN, jeho vzhľad je tmavý a neatraktívny.

Protokoly a šifrovanie

ipánske funkcie zabezpečenia a ochrany osobných údajov

IPVanish má bohaté bezpečnostné opatrenia a funkcie, najmä na mobilných zariadeniach, ako sú iOS a Android. Používateľ môže „blokovať sieť“, čo znamená, že niektoré aplikácie vášho telefónu sa nebudú môcť pripojiť k internetu, kým nebude povolená sieť VPN. A pretože IPVanish má neobmedzenú dátovú priepustnosť, môžete ju nechať natrvalo.

S užitočným a inovatívnym systémom IPVanish vás chráni pred nebezpečnými verejnými internetovými pripojeniami, ktoré pri aktivácii Wi-Fi nevyžadujú heslo, ak je na vašom telefóne alebo prenosnom počítači aktivované Wi-Fi. Početné hackeri využívajú nedostatok pozornosti a naivity ľudí, ale spoločnosť IPVanish zaisťuje, že nie ste najnovšou obeťou..

IPVanish používa rozšírené šifrovanie OpenVPN, s bitovou šifrou AES-256, autentifikáciou údajov HMAC SHA1, handshake RSA-2048 a overením riadenia HMAC SHA-256.

256-bitové šifrovanie AES si objednala vláda USA, pretože uvedenú metódu považoval za najlepšiu zo všetkých a používa ju na ochranu svojej online komunikácie na všetkých úrovniach. Napriek obavám, že vláda môže použiť protokol IPVanish ako sprostredkovateľa na čítanie správ „skrytých“ pomocou metódy AES-256, nie je to tak, pretože všetci významní poskytovatelia služieb VPN implementujú opatrenie na šifrovanie..

VPN, ktoré implementujú AES-256 bitové šifrovanie pomocou protokolu OpenVPN, ako to robí IPVanish, sa zvyčajne nachádzajú blízko alebo na začiatku zoznamu, pokiaľ ide o hodnotenie odborníkov a preferencie ľudí.

Klienti a kompatibilita

IPVanish poskytuje viac ako dostatočnú kompatibilitu, aby uspokojila väčšinu kruhov po celom internete. Táto značka obsahuje aplikácie pre systémy Windows, Mac OS X, MacOS, iOS, Android a dokonca aj Amazon Fire TV / Stick. To je zvlášť výhodné, pretože IPVanish umožňuje používateľom pripojiť súčasne až päť rôznych zariadení.

ipvanish vpn review

Inštalačný program klienta IPVanish pre Windows vytvorí zástupcu pre túto značku VPN na vašom počítači. Na spustenie aplikácie stačí kliknúť na ňu. Po zadaní budete musieť zadať používateľské meno a heslo, ktoré ste vytvorili v procese registrácie.

Keď sa nachádzate, mali by ste vidieť tri umiestnenia serverov na hlavnej obrazovke, ktoré sa nachádzajú v dolnej časti rozloženia, hneď nad tlačidlom použitým na pripojenie. Musíte si vybrať krajinu, s ktorou chcete nadviazať spojenie. , potom mesto a nakoniec server.

V zozname serverov si môžete vybrať jedného z 850 serverov, ktoré musí spoločnosť IPVanish ponúknuť svojim lojálnym zákazníkom. V časti Nastavenia nájdete potrebné konfigurácie a možnosti na prispôsobenie vášho zážitku..

Pravidlá protokolov IPVanish

Do dnešného dňa sú všetci oboznámení s protokolom IPVanish a čo jeho umiestnenie na mape sveta znamená pre súkromie a zaznamenávanie údajov a aktivity. Keďže táto možnosť je v Spojených štátoch, musí sa vyrovnať s možným tlakom zo strany NSA a iných orgánov činných v trestnom konaní. Okrem toho existujú obhajcovia autorských práv, ktorí aktívne odsudzujú alternatívy, ako je VPN, za ich úlohy pri pomoci temným ľuďom robiť nejasnosti..

Ak vás niekto chytí pomocou VPN na zdieľanie a distribúciu pirátskeho obsahu, je veľká pravdepodobnosť, že pôjdete do väzenia. IPVanish však umožňuje činnosť P2P a verí, že sa jej zákazníci nebudú zapájať do takýchto aktivít, a rozhodne neschvaľuje žiadne trestné činy..

Vo svojich zásadách ochrany osobných údajov spoločnosť IPVanish uvádza, že pri pripojení pod šifrovaním VPN neuchováva žiadne záznamy o aktivite svojich používateľov av prípade súdneho príkazu NSA by im nemala čo pomôcť. Z tohto dôvodu sú ľudia presvedčení o spoľahlivosti IPVanish.

Dodatočné funkcie IPVanish

Aj keď sa to môže zdať príliš komplikované pre začiatočníkov a milovníkov jednoduchosti, IPVanish má vzrušujúce funkcie, ktoré väčšina správcov VPN prijme a implementuje. Napríklad spoločnosť poskytuje sedemdennú záruku vrátenia peňazí a hoci to nie je číslo, ktoré môže konkurovať iným alternatívam 15 alebo 30 dní, skutočne sa hodí.

Ochrana proti úniku DNS zabezpečuje, že nedochádza k únikom WebRTC alebo IP, ktoré by mohli ohroziť vašu online identitu alebo vaše digitálne diela. Killswitch tiež poskytuje používateľom možnosť chrániť svoje zdroje, aj keď pripojenie VPN klesá.

Päť súčasných pripojení umožňuje používateľom kombinovať počet zariadení pod jedným pripojením VPN, aj keď v ich smerovačoch nenakonfigurujú šifrovanie. Aplikácia sa inštaluje samostatne a pomáha začínajúcim používateľom.

  סקירת ExpressVPN: האם זה באמת 'VPN המהיר ביותר בעולם'?

Rozhranie, hoci nie je príliš atraktívne, sa považuje za ľahko použiteľné, aj keď niektoré kruhy sa sťažovali na početné ponuky, nastavenia a možnosti konfigurácie. Existuje však neobmedzená priepustnosť údajov.

vlastnosti ipvanish

Spolu so servermi +850 a 60 krajinami, ktoré poskytuje spoločnosť IPVanish príležitosť na pripojenie svojich používateľov, je k dispozícii skupina viac ako 40 000 IP adries. To znamená, že zákazníci môžu prepínať medzi servermi, ktoré hľadajú, aby dosiahli vyššiu rýchlosť a výkon.

IPVanish umožňuje činnosť P2P, perfektné nastavenie pre torrentovanie a má webový proxy server SOCKS5. Implementuje najlepšie šifrovacie protokoly dostupné v odvetví VPN vo forme OpenVPN, L2TP (Layer to Tunneling Protocol) a starého PPTP (Peer to Peer Protocol, otec VPN).

Rozšírenia prehľadávača IPVanish

Napriek všetkým užitočným a zaujímavým funkciám a ponukám, IPVanish nemá špeciálne rozšírenia pre konkrétne webové prehliadače, ale pre používateľov tohto operačného systému má aplikáciu navrhnutú pre Chromebooky. Okrem toho má aplikácie pre takmer všetky OS a zariadenia.

Zákaznícka podpora

Jedným z poklesov spoločnosti IPVanish je zákaznícky servis. Existuje rozšírený dojem, že čas odozvy je príliš vysoký pre väčšinu odborníkov a vkusu ľudí, pretože tím pomoci a podpory môže trvať dlhšie ako jeden deň, kým odpovie na požiadavky a otázky používateľov..

Je trochu prekvapujúce, že spoločnosť IPVanish nemá funkciu živého chatu alebo e-mailovú podporu zákazníkom, ktorí môžu odpovedať trochu rýchlejšie, vzhľadom na rozsiahlu infraštruktúru a investície, ktoré spoločnosť starostlivo vložila s úmyslom ponúknuť kompletný a kvalitný produkt..

FAQ (Často kladené otázky) je primárny spôsob, ako pomôcť klientom IPVanish v procese inštalácie, nastavenia a pomoci pri presnom poradenstve. Používatelia môžu rýchlo vyhľadávať konkrétne položky a funkcie, o ktorých sa chcú dozvedieť viac.

Okrem toho poskytuje spoločnosť IPVanish kompletné inštalačné príručky na správne nainštalovanie a používanie tejto služby VPN na všetkých zariadeniach a pod akýmkoľvek operačným systémom. Ak však potrebujete vedieť niečo, na čo často kladené otázky, príručky a príručky nedokážu odpovedať, musíte sa obrátiť na tím podpory prostredníctvom formulára.

Po vyplnení požadovaných súborov a odoslaní správy s konkrétnou oblasťou potreby sa vám personál IPVanish vráti e-mailom. Odpovede však zvyčajne trvajú hodiny, dokonca aj pár dní, ak máte smolu. Je to najslabší aspekt poskytovateľa služieb VPN s najvyššou úrovňou výkonu.

IPVanish Review: Záverečné myšlienky

Záverom je, že IPVanish je fantastický VPN klient, ktorý sa pohodlne zaraďuje medzi päť najlepších v odbore. Má vynikajúci počet serverov a môže pomôcť zákazníkom spojiť sa so 60 krajinami po celom svete. Čo to číslo znamená? Klienti môžu mať prístup k streamovaniu obsahu, torrentovacím webom, obľúbeným webovým stránkam a doplnkom Kodi zo 60 krajín, čo je elitné číslo, ktoré je na vrchole takmer všetkých primárnych poskytovateľov, až na niekoľko významných výnimiek..

IPVanish má určité slabiny. Napríklad nemá bezplatnú skúšobnú verziu, pravidlá pre vrátenie platby sú dosť krátke v porovnaní s inými najlepšími konkurentmi, nemajú blokovanie reklám a klient Windows môže byť trochu nepríjemný a posudzovať podľa niekoľkých odborných stanovísk. Jeho hlavnou nevýhodou je však takmer nereagujúci zákaznícky servis, bez funkcie live chatu a trvalého navždy, aby prostredníctvom e-mailu reagoval na jednoduché otázky alebo požiadavky, ktoré môžu byť naliehavé..

IPVanish je napriek tomu jednou z preferovaných možností pre milovníkov streamov a torrentov po celom svete. So sídlom v Spojených štátoch má tam viac ako 400 serverov rozmiestnených na 17 miestach. Vzhľadom na to, že krajina má veľa streamingových serverov a platforiem, doplnkov, relácií, online kanálov a iného druhu obsahu, môže byť IPVanish pri hľadaní odblokovania vecí v Amerike veľmi užitočný..

Aplikáciou vojenského 256-bitového šifrovania AES sa spoločnosť IPVanish ubezpečila, že váš obsah a zdieľaná prevádzka sú mimo dosahu špiónov a zvedavých očí na webe. Svojim zákazníkom tiež poskytuje možnosť voľby medzi niekoľkými protokolmi vrátane OpenVPN, L2TP a PPTP.

IPVanish, napriek tomu, že má korene v USA a je predmetom niekoľkých orgánov činných v trestnom konaní, neuchováva záznamy o činnosti používateľov a zabezpečuje, aby mohli navigovať na webe súkromne a anonymne.

Pointa je, že IPVanish je špičková VPN, s vynikajúcimi ponukami a dobrou hodnotou, ak vezmete do úvahy, koľko funkcií a jedinečných prvkov má. Pre skúsených používateľov VPN je IPVanish snovým klientom, pretože má všetky možnosti nastavenia a konfigurácie. Aj keď sa rozhodnete kúpiť najdrahší plán, ktorý je mesačný, určite nebudete sklamaní, pretože vyhliadka na prístup k obsahu z 60 krajín s vysokou rýchlosťou a stálym výkonom je nesmierne lákavá..

Získajte IPVanish

súvisiace:

  • Prečo potrebujete VPN
  • Sú siete VPN legálne a bezpečné na používanie?
  • Kontrola ExpressVPN
  • Najlepšie VPN pre FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me