IPVanish Review: vispiemērotākā VPN alternatīva!

>

Katru gadu ir pieaugusi vajadzība pēc tiešsaistes privātuma un anonimitātes: hakeri ir pastāvīgi draudi, jo viņi var pārtvert jūsu savienojumu un nozagt jūsu paroles. Pat jūsu kredītkaršu numuri var tikt dublēti un izmantoti bez jūsu atļaujas.


Daudzus no šiem drošības draudiem var atrisināt, noalgojot uzticamu VPN pakalpojumu. Virtuālie privātie tīkli jeb VPN var maskēt lietotāju IP adresi un slēpt visus viņu kopīgotos datus un trafiku ar nolūku izvairīties no redzamības tiešsaistē.

Internets ir pilns ar visu veidu VPN klientiem: bezmaksas, apmaksātiem, kvalitatīviem un viduvējiem, tur ir desmitiem pakalpojumu sniedzēju. Bet tikai daži no viņiem var apgalvot, ka piedāvā pilnīgu, uzticamu pakalpojumu, un viens no vispāratzītākajiem ir IPVanish. Šis raksts sniegs jums padziļinātu ieskatu par IPVanish. Sekojiet līdzi.

ipvanish pārskats

IPVanish pārskats

Lielākajai daļai VPN nozares piekrītot lielajam ātrumam un kopumā labajam sniegumam, IPVanish ir viens no pieciem labākajiem VPN klientiem, kas pieejami lietotājiem visā pasaulē. Balstoties uz Amerikas Savienotajām Valstīm, IPVanish piedāvā aizraujošas funkcijas, kā arī iespēju sērfot tīmeklī privāti un anonīmi.

IPVanish, kas ir neapšaubāmi ātrākais VPN pakalpojumu sniedzējs šajā jomā, ir ideāli piemērots straumēšanas cienītājiem, pat tiem, kuriem patīk skatīties HD multivides saturu. Lietotājiem būs gandrīz nekādas grūtības, taču, tā kā tam ir tik daudz konfigurācijas iespēju, tas var nebūt ideāls iesācējiem VPN pasaulē.

Citas funkcijas ietver P2P aktivitātes atļaušanu, kas nozīmē, ka ir atļauta lieliska vide mocīšanai ar drošām lejupielādēm. IPVanish ļauj lietotājiem konfigurēt savas privātuma vajadzības un preferences, un tam ir vairāk nekā 850 serveri 60 pasaules valstīs.

IPVanish pārliecinās, ka varat ieviest spēcīgu šifrēšanu, kas nozīmē, ka savienojuma laikā koplietotie dati nebūs pieejami ziņkārīgajām acīm tīmeklī. Windows klients var būt nedaudz mulsinošs, taču kopumā šī opcija nodrošina izcilu pakalpojumu.

Tam ir galddators un mobilais klients, ātruma samazināšanas ātrums Lielbritānijā un Eiropā, kā arī ļoti konfigurējama programmatūra kā galvenie pozitīvie punkti. Vēl viens trūkums ir klientu un atbalsta pakalpojumu lēnums.

IPVanish serveri

Kaut arī IPVanish nevar piedāvāt savienojumu 90, 80 vai pat 70 valstīm kā nedaudzām citām VPN, tas ir vairāk nekā ietverts šajā apgabalā, jo vairāk nekā 850 serveri 60 valstīs ir stratēģiski izvietoti visā pasaulē..

Iedomājieties, ka jums ir iespēja piekļūt vietnēm, seriāliem, filmām, straumēšanas kanāliem, straumēm lappusēm un citiem pakalpojumiem no 60 pasaules valstīm: tas ir sapņu scenārijs cilvēkiem, kuriem patīk iegūt izklaides iespējas tīmeklī..

ipvanish pārskats serveriem

Kaut arī tam nav servera Krievijā, IPVanish ir izplatīts Eiropas valstīs un arī savā dzimtajā pilsētā Amerikas Savienotajās Valstīs: tur tam ir vairāk nekā 400 serveri 17 dažādās pilsētās..

IPVanish Netflix

Diemžēl IPVanish ir viens no upuriem Netflix centieniem mazināt VPN mēģinājumus sabojāt lietotāju atrašanās vietu un piekļūt atšķirīgiem ģeogrāfiskajiem reģioniem. Uzņēmums bloķēja IPVanish serverus, tāpēc lietotāji nevar izbaudīt šīs tiešsaistes multivides platformas starptautisko saturu.

Tomēr, tā kā pašlaik pārskatītajā VPN izvēlētajā vietā Amerikas Savienotās Valstis ir dzimtā pilsēta, Amerikas Netflix reģions (kurā līdz šim ir visaizraujošākā un pilnīgākā filmu, TV seriālu un iestudējumu bibliotēka) ir pieejams IPVanish. Ja esat liels Netflix lietotājs, iespējams, vēlēsities izlasīt mūsu ceļvedi par labāko Netflix VPN.

IPVanish priekš Kodi

Kodi kā atvērtā koda multimediju platforma ir lieliska izvēle straumējošiem atkarīgajiem, jo ​​viņiem nav jāmaksā Netflix abonēšanas maksa, lai izbaudītu labākās filmas, seriālus, dokumentālās filmas, īsās iespējas, mūziklus un citus iestudējumus..

Kodi darbojas ar oficiāliem un neoficiāliem papildinājumiem. Tā kā daudzi no tiem ir pieejami starptautiskā mērogā, tos nevar atbloķēt no jebkuras vietas, ja jums nav VPN. IPVanish ir viens no labākajiem VPN Kodi lietotājiem, pateicoties tā 60 valstīm (tas nozīmē, ka jūs varat iegūt papildinājumus no 60 valstīm!) Un neticamā ātruma dēļ..

Lai palaistu Kodi ar savu IPVanish VPN kontu, jums vienkārši ir jāizpilda lietotne vai klients atkarībā no ierīces un tas arī viss! Jums būs neierobežota piekļuve visiem papildinājumiem no jebkuras vietas, kur vēlaties.

IPVanish Torrentiem

Ja šifrējat savu trafiku un neaptverat savu identitāti, interneta ziņkārīgās acis varēs redzēt, ko jūs darāt. Tas kopā ar dažu valstu likumiem par mocībām un P2P darbībām var ierobežot tiešsaistes pieredzi un izklaidi.

Par laimi VPN pakalpojumi var jums palīdzēt. Īpaši IPVanish nodrošina lielisku atmosfēru mocībām un P2P aktivitātēm, ļaujot jums mijiedarboties, neraizējoties par valdības institūcijām, kas jums aizliedz to darīt..

Ar 100% privātumu nekas neliecina, un, lai to izdarītu, IPVanish ir ideāls rīks, kas nodrošina drošu vidi un uzlabotas funkcijas, piemēram, SOCKSS5 tehnoloģiju, kas ļauj jums būt pilnīgi anonīmam.

IPVanish FireStick

Pārsteidzošā Amazon Fire TV Stick ir viena no populārākajām straumēšanas ierīcēm planētā šobrīd, jo tā ir ļoti pārnēsājama, un lietotāji to var nēsāt apkārt un izmantot visur, kur un kad vien vēlas. Tomēr, apvienojumā ar IPVanish, tas darbojas absolūti vislabāk, jo tas aizsargā lietotāju no hakeriem un citiem draudiem ar robustu šifrēšanu un visiem galvenajiem protokoliem, kā arī ļauj piekļūt vietnēm un saturam no 60 valstīm visā pasaulē. Turklāt IPVanish nodrošina dažus visātrākos ātrumus nozarē, ideālu situāciju straumēšanas cienītājiem. Jūs varat lasīt vairāk par labāko FireStick VPN.

IPVanish cenas

Apskatot tikai mēneša cenu, pamanīsit, ka IPVanish nav precīzi viens no lētākajiem VPN klientiem tirgū, reģistrējoties 10 USD vērtībā. Tomēr, ja ņemsiet vērā visas tā piedāvātās funkcijas, drošu šifrēšanu, privātumu un anonimitāti, kā arī lielo serveru un savienojumam pieejamo valstu skaitu, jūs sapratīsit, ka maksa ir vairāk nekā taisnīga.

Papildus ikmēneša plānam, IPVanish, kā to bieži dara daudzi VPN klienti, piedāvā darījumus un atlaides, ja persona iegādājas pakalpojumu ilgāk par mēnesi. Piemēram, ceturkšņa režīms reģistrējas USD 8,99 vērtībā, un gada maksa maksā USD 6,49 par katrām 30 dienām..

IPVanish kupons: Viena no labākajām lietām saistībā ar IPVanish ir - tā laiku pa laikam piedāvā atlaižu kuponus, kas jums piešķir papildu atlaidi par tā cenu. Pašlaik IPVanish kupons SAVE20NOW ir tiešraide, kuru varat izmantot norēķināšanās laikā un ietaupīt papildu 20%.

Noklikšķiniet ŠEIT, lai iegūtu IPVanish

ipvanish pārskats par cenu noteikšanu

Viena no vēlamajām VPN funkcijām ir bezmaksas izmēģinājumi un ērta atmaksas politika. Šajā sakarā IPVanish nedaudz atpaliek no populārākajām iespējām, jo ​​tai nav pirmās, bet pēdējās reģistrējas tikai nedēļas laikā. Protams, ir lietderīgi septiņas dienas pārbaudīt iespējas un pēc tam izlemt, vai ir vērts samaksāt pilnu plānu, taču lielākajai daļai labāko alternatīvu ir 15 vai pat 30 dienu naudas atdošanas garantijas..

Lieliska klientu īpašība ir plašais maksājuma metožu klāsts, ko IPVanish pieņem par saviem pakalpojumiem. Tajās ietilpst kredītkarte (visas galvenās), PayPal, Bitcoin, Giropay, CashU, DineroMail un citas.

Iegūstiet IPVanish

IPVanish Ātrums un veiktspēja

IPVanish iztur gandrīz visus ātruma testus, ko veikuši speciālisti un jomas eksperti. Šī ASV bāzētā opcija var iegūt 30–35 Mbps Lielbritānijas serveros un līdzīgu ātrumu pārējā Eiropā, kur, kā zināms, tā ir īpaši spēcīga.

Ātrums ir ne tikai liels / ātrs, bet arī nemainīgs. Lielākā daļa serveru Amerikas Savienotajās Valstīs var sasniegt ātrumu 25–30 Mb / s. IPVanish ir pārliecinoša priekšrocība salīdzinājumā ar citiem pakalpojumu sniedzējiem: izvēloties opciju “Labākais serveris”, sistēma automātiski jūs savienos, kaut arī jūs, iespējams, manuāli atradīsit tādu, kas ir ātrāks nekā tas, kuru IPVanish piešķir, izvēloties šo funkciju.

IPVanish, starp citām funkcijām, ir arī aizsardzība pret DNS noplūdi un komutācijas slēdzis, tādējādi nodrošinot lietotāju privātumu, vienlaikus baudot dažus no labākajiem ātrumiem VPN tirgū. Ja atrodaties Lielbritānijā, pārējā Eiropā vai ASV, iespējams, ka neatradīsit ātrāku klientu.

IPVanish ātrums var konkurēt ar pat visuzticamākajām VPN alternatīvām šajā jomā, un tas ir tas, ko straumēšanas cienītāji neuzskata par pašsaprotamu.

Lietošanas pieredze

Funkcija “Labākais serveris” ievērojami uzlabo lietotāju pieredzi, galvenokārt, ja klients ir iesācējs VPN pasaulē. Ja IPVanish tā nebūtu, personai, kas pirmo reizi izmanto virtuālo privāto tīklu, būtu satraucoši pārlūkot desmitiem opciju un konfigurāciju, kas šai alternatīvai ir.

Android un iOS lietotnēs tiek parādīta jūsu pašreizējā IP adrese, serveris, ar kuru esat izveidojis savienojumu, un cik ilgi jūs to izmantojāt. Tas arī parāda klientam, cik daudz datu viņš ir kopīgojis ar sistēmu.

Neliels trūkums IPVanish citādi izcilajos pakalpojumos ir reklāmas bloķēšanas funkcijas trūkums. Ir dažas tik kaitinošas lietas kā vajadzība aizkavēt tiešsaistes pieredzi neatbilstošu reklāmas ziņojumu dēļ, kurus jūs nevēlaties redzēt.

Ir instrukcijas par IPVanish instalēšanu un iestatīšanu Amazon Fire TV Stick, Windows, Mac, Linux, Android un iOS, tāpēc lietotājiem ir norādes, kad viņi ir amatieri. Parasti šo lietotņu lejupielāde nav ilgs laiks, un pēc instalēšanas tās var izmantot. Lai gan interfeiss piedāvā daudzas konfigurācijas iespējas, kas var personalizēt VPN pieredzi, tās izskats ir tumšs un nepievilcīgs.

Protokoli un šifrēšana

ipvanish drošības un privātuma funkcijas

IPVanish ir bagāts ar drošības pasākumiem un funkcijām, īpaši mobilajās ierīcēs, piemēram, iOS un Android. Lietotājs var “bloķēt tīklu”, kas nozīmē, ka dažas jūsu tālruņa lietotnes nevarēs izveidot savienojumu ar internetu, kamēr nav iespējots VPN. Un tā kā IPVanish ir neierobežota datu caurlaidspēja, jūs varat to vienkārši atstāt ieslēgtu.

Izmantojot noderīgu, inovatīvu sistēmu, IPVanish aizsargā jūs pret nedrošiem, publiskiem interneta savienojumiem, kuriem nav nepieciešama parole, ja tālrunī vai klēpjdatorā ir aktivizēts Wi-Fi. Daudzi hakeri izmanto cilvēku uzmanības trūkuma un naivuma priekšrocības, taču IPVanish pārliecinās, ka neesi pēdējais upuris..

IPVanish izmanto plaši izplatīto OpenVPN šifrēšanu ar AES-256 bitu šifru, HMAC SHA1 datu autentifikāciju, RSA-2048 rokasspiedienu un HMAC SHA-256 vadības autentifikāciju..

AES 256 bitu šifrēšanu pasūtījusi ASV valdība, jo tā uzskatīja minēto metodi par labāko no visām, izmantojot to, lai aizsargātu savus tiešsaistes sakarus visos līmeņos. Neskatoties uz bažām, ka valdība var izmantot IPVanish kā palīglīdzekli, lai lasītu ziņojumus, kas “paslēpti”, izmantojot AES-256 metodi, tas tā nav, jo visi nozīmīgie VPN pakalpojumu sniedzēji šifrēšanas pasākumu īsteno.

VPN, kas ievieš AES-256 bitu šifrēšanu ar OpenVPN protokolu, kā to dara IPVanish, parasti atrodas netālu no saraksta vai tā augšdaļā, kad runa ir par ekspertu klasifikāciju un cilvēku vēlmēm.

Klienti un saderība

IPVanish nodrošina vairāk nekā pietiekami saderību, lai apmierinātu lielāko daļu loku internetā. Šim zīmolam ir lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac OS X, macOS, iOS, Android un pat Amazon Fire TV / Stick. Tas ir īpaši ērti, jo IPVanish ļauj lietotājiem vienlaikus savienot pat piecas dažādas ierīces.

ipvanish vpn apskats

IPVanish Windows klienta instalēšanas programma uz jūsu darbvirsmas ievietos šī VPN zīmola saīsni. Jums vienkārši jānoklikšķina uz tā, lai lietotne darbotos un darbotos. Pēc ievadīšanas jums būs jānorāda lietotājvārds un parole, kuru izveidojāt pierakstīšanās procesā.

Kad atrodaties, galvenajā ekrānā vajadzētu redzēt trīs serveru atrašanās vietas, kas atrodas izkārtojuma apakšējā daļā, tieši virs pogas, kuru izmanto, lai izveidotu savienojumu. Jums būs jāizvēlas valsts, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. , pēc tam pilsēta un visbeidzot serveris.

Jums ir serveru saraksts, lai izvēlētos vienu no 850, kas IPVanish ir jāpiedāvā saviem pastāvīgajiem klientiem, un sadaļā Iestatījumi atradīsit nepieciešamās konfigurācijas un opcijas, lai personalizētu savu pieredzi..

IPVanish žurnālu politika

Tagad visi ir iepazinušies ar IPVanish un to, ko tā atrašanās vieta pasaules kartē nozīmē privātumam un datu un darbību reģistrēšanai. Atrodoties Amerikas Savienotajās Valstīs, šai iespējai ir jārisina iespējamais NSA un citu tiesībaizsardzības aģentūru spiediens. Turklāt ir arī autortiesību aizstāvji, kas aktīvi nosoda alternatīvas, piemēram, VPN, par savu lomu ēnu cilvēkiem palīdzēt padarīt neskaidru.

Ja esat pieķerts, izmantojot VPN, lai dalītos un izplatītu pirātisku saturu, tad iespējas nokļūt cietumā ir lielas. Tomēr IPVanish pieļauj P2P aktivitātes un paļaujas, ka klienti šādas aktivitātes neiesaistīs, un noteikti neatbalsta nekādas noziedzīgas darbības.

Savā konfidencialitātes politikā IPVanish paziņo, ka, izmantojot savienojumu ar VPN šifrēšanu, tas neglabā nekādu žurnālu par savu lietotāju darbībām, un, ja tiek saukts NSA tiesas rīkojums, viņiem nebūtu nekā, kas viņiem palīdzētu. Šī scenārija dēļ cilvēki ir pārliecināti par IPVanish uzticamību.

IPVanish papildu iespējas

Lai arī iesācējiem un vienkāršības cienītājiem tas var šķist pārāk sarežģīti, IPVanish patiešām ir aizraujošas funkcijas, kuras izmantos un ieviesīs vairums VPN ierindas. Piemēram, uzņēmums nodrošina septiņu dienu naudas atdošanas garantiju, un, lai arī tas nav skaitlis, kas var konkurēt ar citām alternatīvām 15 vai 30 dienu laikā, tas patiešām noder.

Aizsardzība pret DNS noplūdi nodrošina, ka nav WebRTC vai IP noplūžu, kas var pakļaut jūsu tiešsaistes identitāti vai digitālos aktīvus reālām briesmām. Killswitch lietotājiem sniedz arī iespēju aizsargāt savus resursus, pat ja VPN savienojums nedarbojas.

Pieci vienlaicīgi savienojumi ļauj lietotājiem apvienot daudzas ierīces vienā un tajā pašā VPN savienojumā, pat ja viņi maršrutētājos nekonfigurē šifrēšanu. Lietotne pati tiek instalēta, un tā palīdz lietotājiem iesācējiem.

Lai arī interfeiss nav ļoti pievilcīgs, tas tiek uzskatīts par viegli lietojamu, lai gan daži loki ir sūdzējušies par daudzajām izvēlnēm, iestatījumiem un konfigurācijas iespējām. Datu caurlaidspēja tomēr ir neierobežota.

ipvanish iezīmes

Kopā ar +850 serveriem un 60 valstīm, kuras IPVanish nodrošina iespēju savienot savus lietotājus, ir pieejams vairāk nekā 40 000 IP adrešu kopums. Tas nozīmē, ka klienti var pārslēgties starp serveriem, meklējot labāku ātrumu un veiktspēju.

IPVanish ļauj veikt P2P aktivitātes, kas ir perfekta torrentu iestatīšana, un tam ir SOCKS5 tīmekļa starpniekserveris. Tas ievieš labākos šifrēšanas protokolus, kas pieejami VPN nozarē, piemēram, OpenVPN, L2TP (Layer to Tunneling Protocol) un veco PPTP (Peer to Peer Protocol, VPN tēvs).

IPVanish pārlūka paplašinājumi

Neskatoties uz visām noderīgajām un aizraujošajām funkcijām un piedāvājumu, IPVanish nav īpašu paplašinājumu īpašiem tīmekļa pārlūkiem, taču tam ir Chromebook datorā izstrādāta lietotne šīs operētājsistēmas lietotājiem. Turklāt tajā ir lietotnes gandrīz visām OS un ierīcēm.

Klientu atbalsts

Viens no IPVanish kritieniem ir tā klientu apkalpošana. Pastāv plaši izplatīts iespaids, ka reakcijas laiks ir pārāk ilgs lielākajai daļai ekspertu un cilvēku gaumei, jo palīdzības un atbalsta komandai var būt nepieciešams vairāk nekā diena, lai atbildētu uz lietotāju prasībām un pieprasījumiem..

Tas ir nedaudz pārsteidzoši, ka IPVanish nav tiešsaistes tērzēšanas funkcijas vai e-pasta klientu atbalsta personāla, kas varētu atbildēt nedaudz ātrāk, ņemot vērā milzīgo infrastruktūru un ieguldījumus, ko uzņēmums ir rūpīgi ielicis, lai piedāvātu pilnīgu, kvalitatīvu produktu.

Bieži uzdotie jautājumi (FAQ) ir primārais veids, kā palīdzēt IPVanish klientiem instalēšanas, iestatīšanas un precīzu padomu sniegšanas procesā. Lietotāji var ātri meklēt noteiktus vienumus un funkcijas, par kurām viņi vēlas uzzināt vairāk.

Turklāt IPVanish nodrošina pilnīgas iestatīšanas rokasgrāmatas, lai pareizi instalētu un izmantotu šo VPN pakalpojumu visās ierīcēs un jebkurā operētājsistēmā. Ja tomēr jums jāzina kaut kas tāds, uz kuru bieži uzdotie jautājumi, apmācības un ceļveži nevar atbildēt, jums būs jāsazinās ar atbalsta komandu, izmantojot formu.

Kad būsit aizpildījis nepieciešamos failus un nosūtījis ziņojumu ar konkrēto vajadzīgo jomu, IPVanish darbinieki ar jums sazināsies pa e-pastu. Tomēr parasti atbildes prasa dažas stundas, pat pāris dienas, ja jums veicas slikti. Tas ir visaugstākā līmeņa VPN pakalpojumu sniedzēja vājākais aspekts.

IPVanish apskats: pēdējās domas

Noslēgumā jāsaka, ka IPVanish ir fantastisks VPN klients, kas ērti ierindojas labāko biznesa pieciniekā. Tam ir izcils serveru skaits, un tas var palīdzēt klientiem sazināties ar 60 pasaules valstīm. Ko tas skaitlis nozīmē? Klienti var piekļūt straumējošam saturam, aizraujošām vietnēm, iecienītākajām vietnēm un Kodi papildinājumiem no 60 valstīm, kas ir elites numurs, kas pārsniedz gandrīz visus primāros pakalpojumu sniedzējus, ar dažiem ievērojamiem izņēmumiem.

IPVanish tiešām ir dažas nepilnības. Piemēram, tai nav bezmaksas izmēģinājuma iespējas, atmaksas politika ir diezgan īsa, salīdzinot ar citiem labākajiem konkurentiem, tai nav reklāmu bloķētāja, un Windows klients var būt nedaudz neveikls, spriežot pēc vairākiem ekspertu atzinumiem. Tomēr tā galvenais trūkums ir gandrīz nereaģējoša klientu apkalpošana bez tiešās tērzēšanas iespējas un mūžīgi nepieciešams atbildēt pa e-pastu uz vienkāršiem jautājumiem vai prasībām, kas var būt steidzamas.

Neskatoties uz to, IPVanish ir viena no vēlamajām iespējām straumētājiem un straumju cienītājiem visā pasaulē. Atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, tai ir vairāk nekā 400 serveri, kas atrodas 17 vietās. Ņemot vērā, ka valstī ir ļoti daudz straumēšanas vietņu un platformu, papildinājumu, šovu, tiešsaistes kanālu un cita veida satura, IPVanish var būt ārkārtīgi noderīgs jūsu centienos atbloķēt lietas Amerikā..

Izmantojot militārajai AES 256 bitu šifrēšanu, IPVanish pārliecinājās, ka jūsu saturam un koplietotajai trafikai nav ierobežojumu no spiegu un ziņkārīgo skatīšanās tīmeklī. Tas klientiem arī dod iespēju izvēlēties starp vairākiem protokoliem, ieskaitot OpenVPN, L2TP un PPTP.

IPVanish, neskatoties uz tā saknēm Amerikas Savienotajās Valstīs un pakļaušanos vairākām tiesībaizsardzības aģentūrām, neveic lietotāju darbības žurnālus, pārliecinoties, ka viņi var pārvietoties tīklā privāti un bez anonimitātes.

Būtība ir tāda, ka IPVanish ir visaugstākais VPN, ar lielisku piedāvājumu un labu vērtību, ja ņem vērā tikai to, cik daudz funkciju un unikālu elementu tam ir. Pieredzējušiem VPN lietotājiem IPVanish ir sapņains klients visu iestatīšanas un konfigurēšanas iespēju dēļ. Pat ja jūs izvēlaties iegādāties visdārgāko, kas ir mēneša plāns, jūs noteikti nebūsit vīlušies, jo izredzes piekļūt saturam no 60 valstīm ar lielu ātrumu un pastāvīgu veiktspēju ir ļoti vilinošas.

Iegūstiet IPVanish

Saistīts:

  • Kāpēc jums ir nepieciešams VPN?
  • Vai VPN ir likumīgi un droši lietojami?
  • ExpressVPN apskats
  • Labākais FireStick VPN

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me