Jak nainstalovat a používat ExpressVPN na Firestick

>

V tomto tutoriálu se naučíte, jak nainstalovat ExpressVPN na FireStick. Tyto pokyny fungují stejně dobře na všech zařízeních řady Amazon Fire TV, včetně FireStick 4K a Fire TV Cube.

ExpressVPN je jednou z nejpopulárnějších služeb VPN pro streamování. VPN je známá pro svou vynikající funkčnost a vynikající rychlosti, které umožňují uživatelům streamovat obsah v HD bez ukládání do vyrovnávací paměti.

ExpressVPN má zakázkovou aplikaci pro Amazon Firestick, populární zařízení, které používají řezačky kabelů po celém světě. Streamování aplikace Firestick můžete maximalizovat instalací aplikace na aplikaci Firestick a provedením geografických omezení, online dohledu a omezení poskytovatele internetových služeb minulostí.

Proč zvolit ExpressVPN pro FireStick?

ExpressVPN je nejdůvěryhodnější VPN pro účely ochrany osobních údajů, zabezpečení a streamování. Osobně jsem tuto službu VPN používal posledních pár let kvůli jejich vynikající službě.

Zde jsou některé z funkcí, díky nimž je jednou z nejlepších sítí VPN pro FireStick.

Vynikající rychlosti

Jak název napovídá, ExpressVPN je jednou z nejrychlejších sítí VPN v okolí. Má síť optimalizovanou na rychlost, která se skládá z 3 000+ serverů VPN rozložených na 160 místech v 94 zemích. To zajišťuje, že můžete streamovat v rozlišení HD a 4K hladce, což není případ průměrné VPN.

Odblokuje všechny streamovací služby

Jedním z nejčastějších použití VPN na Firestick a Fire TV je odblokování omezeného obsahu. Nejznámější a nejpopulárnější z těchto služeb je Netflix, který nabízí různý obsah pro různé země a blokuje používání VPN.

ExpressVPN je jednou z mála VPN, která může trvale poskytovat přístup k Netflixu. Jakmile získáte účet a instalujete VPN, můžete odblokovat Netflix v USA, Velké Británii, Kanadě, Nizozemsku, Německu, Japonsku, Indii a různých dalších knihovnách.

Můžete také přistupovat k dalším službám s omezeným přístupem, jako jsou BBC iPlayer, HBO Now, Hulu a další.

Důvěrné soukromí & Bezpečnostní

ExpressVPN nabízí působivou politiku nulových záznamů doprovázenou 256bitovým šifrováním AES, což je kombinace, která zajišťuje, že všechny vaše internetové aktivity jsou soukromé, zabezpečené a anonymní.

To je důležité, zejména pokud streamujete pomocí aplikace Kodi nebo aplikací třetích stran pro Android, jako jsou Cinema HD, Titanium TV, CatMouse atd. Doplňky Kodi od třetích stran a takové aplikace poskytují obsah, který může být pirátský, a pokud takový obsah neúmyslně streamujete , můžete čelit některým právním problémům. Je proto nezbytné streamovat bezpečně, protože vlády a poskytovatelé internetových služeb monitorují online aktivity svých uživatelů.

Snadnost použití

ExpressVPN poskytuje pokročilé funkce, jako je Network Lock Kill Switch a VPN Split Tunneling, ale také se jim podaří udržovat uklizené a snadno použitelné rozhraní VPN, jak uvidíme v sekci Jak používat.

Jak nainstalovat ExpressVPN na Firestick

ExpressVPN má speciální aplikaci, která je kompatibilní s Amazon Fire Stick, Fire TV a Fire TV Cube. Tato aplikace je snadno dostupná v obchodě Amazon, takže ji můžete nainstalovat během několika sekund. Než však začneme s instalací, musíte si zakoupit předplatné ExpressVPN. Na jeho roční plán můžete získat 49% slevu.

Pokud však z jakéhokoli důvodu nemůžete aplikaci nainstalovat pomocí této metody, je možné ji také naložit. Ukážu vám obě metody.

Metoda 1: Instalace aplikace z Amazon Store

1. Na domovské obrazovce Firestick přejděte na možnost hledání a zadejte „ExpressVPN

Jak nainstalovat ExpressVPN na Fire Stick

2. Aplikace se zobrazí jako první návrh. Klikněte na to

Jak nainstalovat ExpressVPN na Firestick

3. Nyní dostanete "Dostat" volba. Udeřit to

ExpressVPN pro Amazon Fire tv stick

4. ExpressVPN se nyní stáhne a dá vám možnost otevřít.

Nainstalujte vpn na Fire stick

V další části této příručky jsem také ukázal, jak používat ExpressVPN na Firestick. Čti dál.

Metoda 2: Sideloading ExpressVPN APK na FireStick

Pokud nemůžete získat ExpressVPN v obchodě Amazon, můžete si stáhnout jeho soubor APK a nainstalovat jej.

Nejprve musíte zajistit, aby Firestick mohl nainstalovat “aplikace z neznámých zdrojů.

Postup povolení této možnosti:

1. Na domovské obrazovce zařízení přejděte na Nastavení pak vyberte My Fire TV / Device

Firestick vpn expressvpn

2. Vyberte Vývojářské možnosti

expresní vpn palebnou tyčinku

3. Zapněte Aplikace z neznámých zdrojů

povolit neznámé zdroje na výstřel

Poté můžeme pokračovat a stáhnout aplikaci Express VPN. K tomu použijeme aplikaci Downloader. Pokud ji ještě nemáte, můžete postupovat podle následujících kroků:

1. V hlavní nabídce přejděte na Vyhledávání možnost a typ Downloader

aplikace ke stažení pro firestick

2. Aplikace by měla být prvním návrhem. Vyberte ji.

použijte downloader k instalaci expresního vpn

3. Klikněte na Dostat Chcete-li nainstalovat aplikaci na Firestick

firestick apk downloader

Po dokončení instalace otevřete aplikaci.

Nyní musíme stáhnout soubor APK, abychom mohli nainstalovat ExpressVPN.

1. Do pole URL downloaderu zadejte URL https://www.firesticktricks.com/express a klikněte Jít

stáhněte si expresní soubor APK na firestick

2. Soubor APK ExpressVPN se nyní stáhne

Sideload ExpressVPN apk na Amazonu FireStick

3. Po dokončení stahování klikněte na Nainstalujte

Instalace ExpressVPN pro Firestick a fire tv

4. Po instalaci klikněte na Hotovo. Downloader se zeptá, zda chcete odstranit APK. Vybrat Odstranit ušetřit místo. Po výzvě k potvrzení vyberte Odstranit ještě jednou

Sideload ExpressVPN aplikace

Aplikace by měla být přidána do vašeho seznamu aplikací.

Jak používat ExpressVPN na Firestick

Nyní, když jste úspěšně nainstalovali ExpressVPN APK do vašeho zařízení Fire TV, můžete postupovat následovně.

Jak přistupovat k aplikaci

Do nově stažené aplikace ExpressVPN se dostanete přístupem do Všechny mé aplikace. Chcete-li jej přesunout nahoru, klikněte na ikonu Tlačítko nabídky, vybrat Pohyb, táhněte na požadovanou pozici a poté klikněte na OK.

Odtud můžete otevřít aplikaci VPN.

Počáteční nastavení

1. Vzhledem k tomu, že jste již aplikaci na Firestick lokalizovali. Klepnutím otevřete.

2. Na další obrazovce vyberte Přihlásit se zadejte své přihlašovací údaje. Pokud ještě nemáte účet, můžete zde získat přihlašovací údaje.

3. Po přihlášení se aplikace požádá o povolení k nastavení konfigurace v aplikaci Firestick. Stačí, když kliknete na tlačítko OK a poté znovu, když Firestick požádá o požadavek na připojení.

jak nastavit a používat ExpressVPN na Firestick

3. Nyní by se měla objevit domovská obrazovka aplikace VPN

nakonfigurujte ExpressVPN pro Firestick

4. Klepnutím na tlačítko červeného kruhu připojte VPN k televizi Firestick / Fire.

Výběr serveru ExpressVPN na Fire TV / Stick

Použití ExpressVPN je poměrně snadné a můžete se rychle připojit kliknutím na tlačítko napájení. Chcete-li vybrat server, klikněte na server zobrazený na obrazovce. Můžete vybrat jeden ze serverů v doporučené sekci nebo přejít na Všechna místa. Servery jsou dobře prezentovány, pokud jde o regiony, země a dokonce i města.

expresní servery

Přizpůsobení připojení

ExpressVPN umožňuje určit, jak funguje VPN, a vybrat funkce, které chcete použít. Chcete-li otevřít nastavení, klikněte na tři vodorovná tlačítka v levé horní části obrazovky a poté vyberte Nastavení.

expressvpn nastavení pro firestick nebo fire tv

Zde jsou funkce, které můžete využít:

Automatické připojení: Tato možnost umožňuje, aby se ExpressVPN automaticky připojil k vašemu poslednímu serveru, kdykoli zapnete Firestick.

Ochrana sítě: Zde si můžete vybrat, zda chcete aktivovat přepínač zabíjení, a také, zda chcete, aby vaše zařízení bylo viditelné jinými zařízeními v místní síti.

Split Tunneling: Tato funkce umožňuje vybrat aplikace, které chcete osvobodit od připojení VPN, nebo konkrétní aplikace, které chcete tunelem přes VPN. Může být užitečné, pokud nechcete mít vliv na funkčnost jiných aplikací.

Protokol VPN:  Můžete si vybrat protokol, který chcete použít pro šifrování mezi UDP a TCP. Je však vhodné ponechat tuto možnost na „Automaticky“.

Aplikace & Webové stránky: Můžete nastavit aplikace, které chcete ExpressVPN navrhnout, jakmile se připojíte k serveru.

To může být docela užitečné, protože se nemusíte vracet do svého menu a hledat aplikaci, kterou často používáte po připojení VPN.

jak nainstalovat a používat expressvpn na firestick

Zabalení

ExpressVPN je nepochybně jednou z nejlepších možností VPN pro Firestick a můj osobní favorit. Jedná se o všestranný produkt, který můžete použít pro ochranu soukromí a zabezpečení i pro odblokování omezeného obsahu.

Výše uvedeného průvodce můžete použít k instalaci ExpressVPN do vaší Firestick nebo Fire TV. Aplikace Firestick je navržena tak, aby byla snadno ovladatelná na dálku, takže s ní nebudete mít žádné problémy.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me