Jak nainstalovat / používat nejlepší VPN pro FireStick

>

V této příručce se dozvíte, která VPN je nejlepší pro FireStick, proč byste ji měli používat, jak najít správnou VPN a jak nainstalovat VPN na FireStick. Sítě VPN obsažené v tomto výukovém programu pracují se všemi zařízeními Fire TV včetně FireStick 4K a Fire TV Cube. 

Amazon FireStick je nepochybně jedním z nejlepších streamovacích zařízení, jaké dnes najdete. Tento levný přístroj okamžitě převede jakýkoli běžný televizor s portem HDMI na inteligentní televizor. FireStick je jednoduché zařízení, které lze nejen snadno nastavit, ale také neuvěřitelně snadno použít. Běží na upraveném firmwaru Android a poskytuje rychlý přístup k oblíbeným streamovacím službám, jako jsou Netflix, Hulu, Kodi, a dokonce i několik satelitních kanálů. Testoval jsem mnoho streamovacích zařízení, včetně Android Boxů, a nenašel jsem nic podobného jako FireStick.

To je skvělé. Nesmím však zapomenout říct, že jsem s FireStickem zažil také nějaké velké překážky. Ne, s FireStickem není nic špatného. Mluvím o několika omezeních a omezeních, která ukládají streamingové služby, poskytovatelé internetových služeb a pravděpodobně i vaše vláda. Můžete být předmětem:

  • Online dohled a sledování vaším poskytovatelem internetových služeb, vládou a dokonce i třetími stranami, jako jsou hackeři a horníci kryptoměny. To ohrožuje vaše soukromí!
  • Internet Throttling (které cílí na videopaměti) poskytovatelem internetových služeb, což má za následek pomalé streamování a ukládání do vyrovnávací paměti. To zcela zničí vaši zábavu!
  • Geografické omezení obsahu. To omezuje váš přístup k obsahu pouze na určité místo!
  • Právní potíže při streamování prostřednictvím oblíbených doplňků a aplikací Kodi třetích stran, jako jsou Mobdro, Cinema APK, Live Net TV a další. Nechcete, aby se někdo neustále díval přes rameno!

Naštěstí můžete vše snadno překonat pomocí VPN pro FireStick / Fire TV. VPN bude maskovat vaši IP adresu a následně vaši online identitu, což vám umožní stoprocentní soukromí. Budeme diskutovat o tom, proč potřebujete VPN na FireStick a jak to později pomůže. Naučíte se také, jak rychle nainstalovat a nastavit nejlepší VPN pro Firestick. Také vám řeknu, jak jsem pro vás vybral tu správnou VPN. Čti dál!

Zde je rychlý přehled nejlepších FireStick VPN, které jsem si vybral. Podrobně budu hovořit o každé VPN v pozdější části průvodce. 

Proč potřebujete VPN pro FireStick a jak to pomáhá

Potřebujete VPN pro FireStick, abyste se ujistili, že můžete své zařízení používat, jak chcete, aniž byste se neustále obávali a znepokojovali. Zde jsou hlavní důvody, proč je nutné použít VPN:

# 1: Online dohled

Ať se mi to líbí nebo ne, nebo zůstanu v popření, online dohled vašeho poskytovatele internetových služeb, vlády a dokonce i třetích stran je věc. Viděli jsme a četli o tom hodně. Jak by se vám líbilo, kdyby se vám neustále dívalo oknem? Budu velmi nepříjemný. Jste sledováni prostřednictvím virtuálního okna.

Jak pomáhá FireStick VPN? VPN maskuje vaši IP adresu a vyladí vaše online aktivity prostřednictvím anonymního serveru. To znemožňuje komukoli vědět, co děláte. Cílem je vybrat VPN, která využívá nejnáročnější šifrovací technologie.

# 2: Throttling ISP

Vzhledem k tomu, že vaše online aktivity jsou sledovány, když to streamujete pomocí aplikací, jako jsou Kodi, Cinema APK, Mobdro, CyberFlix, Titanium TV nebo mnoho dalších, váš poskytovatel internetových služeb to ví. Škrcení na internetu je běžný jev omezující rychlost vašeho internetového připojení, když streamujete videa online. Pokud jste příležitostný uživatel, nemusíte se s ním setkat. Nicméně, pokud jste pravidelným návazcem, je velmi pravděpodobné, že narazíte na problémy s vyrovnáváním kvůli škrtení. Poskytovatelé internetových služeb používají tuto techniku ​​jako prostředek vyvažování zátěže a jeho legální z jejich strany. Než jste se zaregistrovali, právě jste v jejich Smluvních podmínkách chyběli.

Síť VPN vám pomůže překonat škrtení ISP! Když používáte FireStick VPN, vaše online aktivity jsou šifrovány. Váš poskytovatel internetových služeb nemůže zjistit, zda streamujete nebo pravděpodobně stahujete jen těžký dokument. A protože nevědí, že streamujete, nezrychlují rychlost vašeho internetu a umožňují vám streamování při vyšších rychlostech bez vyrovnávací paměti. Je to tak jednoduché.

# 3: Geo Restriction

Na FireStick máte přístup k populárním streamovacím službám jako Netflix, Amazon Prime, Hulu atd. To, co můžete sledovat, je však do značné míry omezeno vaší geografickou polohou. Například Netflix je nyní k dispozici ve více než 180 zemích. Mnoho videí však není k dispozici všude kvůli geografickým omezením. Tato omezení jsou zavedena z důvodu práv na distribuci obsahu. To také znamená, že jste zbaveni vynikající zábavy. A to se neomezuje pouze na Netflix. Všechny hlavní zábavní služby geograficky omezují obsah.

Odemknout geolockovaný obsah můžete pomocí VPN pro FireStick! Dobrá VPN má servery umístěné v několika zemích. Stačí vybrat jeden ze serverů země, jejíž videoobsah chcete sledovat, a začít streamovat. Můžete také odblokovat regionální obsah pomocí VPN.

# 4: Legal Hassles

FireStick vám umožňuje rychle nastavit Kodi a další streamovací služby třetích stran, jako je Cinema APK a Mobdro. Tyto služby vám poskytují volný přístup k obsahu, který by jinak mohl být zaplacen. Můžete také nakonec streamovat nějaký obsah chráněný autorskými právy, i když neúmyslně. Pravděpodobně se dostanete do legálních problémů. Slyšel jsem, že mnoho takových účtů streamerů bylo fackováno právními oznámeními a statnými pokutami.

Své starosti můžete posunout stranou s FireStick VPN!  Když streamujete s VPN, jsou vaše streamingové aktivity maskovány. V důsledku toho nikdo nemůže určit, že streamujete, a tím zajistit vaše soukromí a anonymitu.

Poznámka: Streamování obsahu chráněného autorskými právy neomezujeme zdarma. Zákon je zakázán a uživatelé jej nesmí praktikovat. Důrazně doporučuji uživatelům streamovat pouze bezplatný obsah, který je k dispozici ve veřejné doméně. VPN by měla být používána pouze k ochraně vašeho soukromí. 

Nejlepší VPN pro FireStick

Existuje více než sto poskytovatelů VPN. Abychom dokončili tento seznam nejlepších VPN pro FireStick, pečlivě jsme doslova použili a otestovali desítky z nich. Později v této příručce najdete sekci, kde jsme popsali metodu, kterou jsme použili k jejich testování.

Po týdnech testování jsme dospěli k závěru, že pro FireStick jsou nejlepší VPN následující:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. NordVPN
 4. Surfshark
 5. CyberGhost

Existují další sítě VPN, které se přiblížily, nebyly však tak dobré jako ty, které jsem zde uvedl. Nechtěl jsem, aby byl tento seznam příliš velký, protože by to jen učinilo věci matoucími.

A ze všech VPN, o kterých budeme hovořit v této příručce, ExpressVPN jasně vyniká na všech frontách, včetně rychlosti, bezpečnosti, online anonymity, soukromí a neomezeného obsahu blokovaného geo-blokací.

Počínaje ExpressVPN najdete další informace o každé VPN v tomto seznamu spolu s instalačními pokyny.

1. ExpressVPN: Celkově nejlepší VPN pro FireStick

nejlepší vpn pro firestick

ExpressVPN se sídlem na Britských Panenských ostrovech je všestranná VPN pro FireStick a jednoznačně číslo jedna v závodě. Trvale se objevuje jako nejrychlejší VPN v různých recenzích a naše testy se shodují. S více než 3000 servery ve více než 90 zemích a na více než 160 místech poskytuje ExpressVPN spoustu možností připojení.

256bitové šifrování AES, split tunneling, kill kill, ochrana proti úniku DNS / IPv6, přísná politika bez protokolování a několik dalších bezpečnostních funkcí činí z ExpressVPN neuvěřitelně silnou a bezpečnou službu VPN pro FireStick. Vzhledem k tomu, že má sídlo v BVI, které spadá mimo jurisdikci 14 zemí Eyes, lze bezpečně předpokládat, že nemá žádné vnější tlaky, aby odhalil údaje uživatelů..

ExpressVPN umožňuje připojit až 5 zařízení současně s jedním účtem. Podporuje také konfiguraci na úrovni routeru, což vám umožňuje připojit a chránit tolik zařízení, kolik chcete k Wi-Fi. Tato VPN pro FireStick zajišťuje, že máte bezstarostný a neomezený zábavní zážitek. ExpressVPN je prostě nejlepší VPN pro peníze FireStick, které lze koupit.

Čtenářská dohoda: Na ExpressVPN můžete získat 3 měsíce zdarma s jednoletým plánem, což představuje 49% slevu oproti měsíčnímu plánu. Je dodáván s 30 dní záruka vrácení peněz. Pokud nejste s výkonem spokojeni, můžete požádat o plnou náhradu.

Získejte ExpressVPN

Jak nainstalovat a používat ExpressVPN na FireStick / Fire TV

Instalace a nastavení ExpressVPN na FireStick nebo Fire TV je super snadné a trvá jen jednu minutu. Postupujte podle pokynů krok za krokem níže:

# 1: Klepnutím sem získáte předplatné ExpressVPN

# 2: Zapněte FireStick a vyberte Vyhledávání možnost (ikona objektivu) v levém horním rohu domovské obrazovky.

# 3: Vyhledejte ExpressVPN a klikněte na něj, když se objeví ve výsledcích vyhledávání

nejlepší vpn pro firestick

# 4: Na další obrazovce klikněte na ikonu ExpressVPN

nejlepší střelecký vpn

# 5: Klikněte Stažení nebo Dostat knoflík

nejlepší vpn pro fire tv stick

# 6: Otevřete aplikaci a klikněte na Přihlásit se po zadání vaší e-mailové adresy a hesla, které jste vytvořili při registraci ExpressVPN.nejlepší vpn pro firestick

# 7: Po zobrazení výzvy „Vylepšit pomoc ExpressVPN“ klikněte na OK, pokud chcete sdílet přehledy, nebo klikněte na Ne, díky

nejlepší zdarma vpn pro firestick

# 8: Klikněte OK když se zobrazí výzva „Nastavit VPN“nejlepší vpn pro firestick

# 9: Klikněte OK znovu, když se zobrazí výzva k žádosti o připojení

firnick vpn

# 10: Všichni jste nastaveni. ExpressVPN automaticky vybere inteligentní umístění. Klepnutím na tlačítko připojení se okamžitě připojíte k síti VPN.

Chcete-li se připojit k jinému serveru, klikněte místo toho na tlačítko Inteligentní umístění

zdarma firnick vpn

# 11: Klikněte Všechna místa kartu nahoře a vyberte oblast. Pokud se například chcete připojit k jednomu ze serverů ve Spojených státech nebo jiné zemi v Severní Americe a Jižní Americe, klikněte na Americas

nejlepší vpn pro firestick

# 12: Klepnutím na zemi se připojíte k nejlépe zvolenému serveru ExpressVPN pro tuto zemi. Chcete-li prozkoumat více serverů pro jakoukoli zemi, klikněte na ‘>' na krajní pravici

nejlepší střelecký vpn

# 13. To je vše. Vaše připojení bude nyní zabezpečené pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro FireStick.

Průvodce videem k instalaci ExpessVPN na FireStick

Kliknutím ZDE získáte ExpressVPN pro FireStick

2. IPVanish

nejlepší vpn pro firestick

Pokud chcete alternativu k ExpressVPN, měli byste jít na IPVanish, což bylo v našich testech na druhém místě. Označeno jako nejrychlejší VPN na planetě, zdiskredituje své vlastní tvrzení jen velmi málo. Opravdu poskytuje některé z nejrychlejších serverů VPN, ale ExpressVPN si vezme korunu, pokud jde o nejrychlejší VPN v oboru.

IPVanish VPN má téměř 1200 serverů ve více než 60 zemích, což je asi třetina toho, co ExpressVPN nabízí. Díky více než 256bitovému šifrování AES, OpenVPN, IKEv2, IPVanish nabízí spolehlivé zabezpečení připojení. Její mateřská společnost StackPath však spadá pod jurisdikci USA a přinejmenším mě to trochu znepokojuje.

IPVanish umožňuje připojit až 10 zařízení současně s jedním účtem. Podobně jako u ExpressVPN, také umožňuje konfiguraci na úrovni routeru, čímž jsou všechna připojení Wi-Fi zabezpečená.

Čtenářská dohoda: S kuponovým kódem IPVanish můžete získat dalších 20% slevu SAVE20NOW které lze použít při pokladně. Je dodáván s 7 dní záruka vrácení peněz. Pokud nejste s výkonem spokojeni, můžete požádat o plnou náhradu.

Získejte IPVanish

Jak nainstalovat IPVanish na FireStick / Fire TV

Pokud se chystáte na IPVanish, můžete nainstalovat a používat tuto VPN:

# 1: Nejprve získejte předplatné IPVanish

# 2: Po přihlášení k odběru služby zapněte FireStick a na domovské obrazovce vyberte Vyhledávání možnost (v levém horním rohu)

# 3: Vyhledejte IPVanish a klikněte na něj ve výsledcích vyhledávání

nejlepší ohnivá hůl vpn

# 4: Klikněte na ikonu IPVanish na další obrazovce a na následující obrazovce klikněte Stažení nebo Dostat

nejlepší vpn pro amazonské firestick

# 5: Otevřete aplikaci a zadejte přihlašovací údaje IPVanish, které jste vytvořili při registraci. Klikněte na Přihlásit se

Amazon firestick vpn

# 6: Klikněte Připojit nalevo se připojte k výchozímu serveru zvolenému společností IPVanish. Server můžete také vybrat ručně kliknutím na Země, Město nebo Server vlevo

nejlepší vpn pro firestick

3. NordVPN

nordvpnNordVPN je všestranná VPN, která poskytuje rychlé a spolehlivé připojení. VPN dodržuje průmyslové standardy v šifrovací technologii a zajišťuje, že váš online provoz je tunelován prostřednictvím nejbezpečnějších serverů. Nabízí také dvouvrstvé zabezpečení, které přesměruje vaše připojení pomocí dvou serverů, což umožňuje vyšší zabezpečení.

NordVPN má snadno použitelnou aplikaci pro zařízení FireStick a Fire TV. K zabezpečeným serverům se můžete připojit jediným kliknutím. Pokud plánujete používat NordVPN na více zařízeních, můžete jej použít až na 6 zařízeních.

Ať už si přejete odblokovat Netflix nebo prostě chcete zůstat v anonymitě při streamování, NordVPN by pro vás mohla být slušná volba.

NordVPN není tak rychlý jako ExpressVPN, ale po zvážení všech věcí si zaslouží místo v tomto seznamu nejlepších VPN pro FireStick.

Jak nainstalovat NordVPN na FireStick / Fire TV

Postupujte podle následujících pokynů:

# 1: Kliknutím sem získáte předplatné NordVPN, pokud jste tak ještě neučinili

# 2: Na domovské obrazovce FireStick přejděte nahoru a vyberte Vyhledávání možnost v levém horním rohu

# 3: Vyhledejte NordVPN a klikněte na něj ve výsledcích vyhledávání

nejlepší vpn pro firestick

# 4: V následujícím okně klikněte na NordVPN

hledat nordvpn na firestick

# 6: Klikněte Dostat nebo Stažení na další obrazovce

Stáhněte si nordvpn aplikaci pro firestick

# 7: Otevřete program NordVPN, pokud je nainstalován, a přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů

jak nainstalovat nordvpn na amazonské firestick

# 8: Klikněte Připojte se hned začít

vpn pro firestick

4. Surfshark

vpn pro firestickSurfshark je jiné jméno ve světě VPN, kterému můžete věřit pro bezpečný a bezpečný online zážitek. Díky šifrování vojenské úrovně AES 256 si můžete být vždy jisti, že vaše streamovací aktivity na FireStick jsou chráněny.

Kill Switch, přísná zásada no-logs, ochrana proti úniku, soukromé DNS, maskovací režim a funkce MultiHop činí z Surfsharku jednu z nejlepších VPN pro FireStick.

Surfshark je také slušně rychlý. Mnoho jejích serverů umožňuje plynulé a bezobslužné streamování. A pokud hledáte zážitek bez hranic bez geografických omezení, Surfshark by mohl být docela užitečný i v tomto oddělení..

Kromě FireStick můžete Surfshark používat na řadě dalších zařízení včetně počítačů, mobilů a dalších. Asi nejlepší na Surfsharku je to, že jej můžete použít na neomezeném počtu zařízení současně.

Jak nainstalovat Surfshark na FireStick

Nainstalujte a připojte se k Surfshark na FireStick podle níže uvedených kroků:

# 1: Klepnutím sem získáte předplatné Surfshark

# 2: Vyberte Vyhledávání možnost na domovské obrazovce FireStick (levý horní roh)

Vepište Surfshark a když to vidíte v návrzích vyhledávání, klikněte na něj

surfový žralok vpn

# 3: V dalším okně klikněte na ikonu Surfshark

nejlepší vpns pro firestick

# 4: Klikněte Stáhnout / Získat v následujícím okně

jak stáhnout a nainstalovat surfshark firestick vpn

# 5: Jakmile je nainstalován, otevřete Surfshark a přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů

nejlepší vpn pro amazonskou palici

# 6: Klepnutím na Připojit zahájíte používání VPN

nejlepší amazon fire tv stick vpn

5. CyberGhost

cyberghost vpn kodiCyberGhost nabízí celosvětové zabezpečení s více než 5900 servery po celém světě. Udržuje přísnou politiku bez protokolování. To znamená, že během streamování na FireSticku nebo procházení Internetu nezanecháte žádné identifikovatelné stopy.

Tato VPN nabízí příznivé rychlosti připojení na mnoha svých serverech. Díky nejlepšímu šifrovacímu systému ve své třídě zajišťuje CyberGhost také vaše online aktivity.

Pokud chcete odblokovat geo-omezený obsah, CyberGhost to dokonce umožní.

CyberGhost umožňuje připojit až 7 zařízení současně. A má uživatelsky přívětivé rozhraní pro FireStick, které vám umožní začít hned. Z těchto (a dalších) důvodů jsme vybrali CyberGhost jako jednu z nejlepších VPN pro FireStick.

Jak nainstalovat CyberGhost na FireStick

Postupujte podle následujících pokynů:

1: Klepnutím sem získáte předplatné CyberGhost, pokud jste tak ještě neučinili

2: Zapněte FireStick a vyberte Vyhledávání možnost v levém horním rohu domovské obrazovky (na panelu nabídek)

Vepište CyberGhost a klikněte na něj ve výsledcích vyhledávání

Cyberghost vpn app

3: Na další obrazovce klikněte znovu na CyberGhost

jak nainstalovat cyberghost firestick vpn

4: Nyní klikněte Stáhnout / Získat stáhnout a nainstalovat VPN

nejlepší vpns pro firestick

5: Otevřete CyberGhost na FireStick. Měli byste vidět následující obrazovku s kódem

Jít do cgvpn.info/link v počítači nebo mobilním prohlížeči. Přihlaste se pomocí údajů o účtu CyberGhost a zadejte kód

postavte cyberghost na firestick

6: Klikněte Připojit začít

připojte vpn na ohnivou hůl

Jak jsme vybrali nejlepší VPN pro FireStick a proč jsem si vybral ExpressVPN před ostatními VPN?

Když jsem poprvé začal psát tohoto průvodce, měl jsem tu myšlenku zaokrouhlit více VPN. Rychle jsem si uvědomil, že uvedení 10 VPN na tento seznam povede pouze k většímu zmatku a budeš hádat, který z nich koupit. Abych vám to usnadnil, rozhodl jsem se, že budu raději mluvit o pěti nejlepších VPN v tomto tutoriálu.

Chvíli mi trvalo, než jsem z toho nejlepšího vybral to nejlepší. Několikrát jsem otestoval několik VPN, než jsem dospěl k závěru. Zde jsou některé z nejdůležitějších faktorů, které jsem zvažoval před dosažením výroku.

# 1: Rychlost připojení

Rychlost připojení je jedním z rozhodujících faktorů při nákupu FireStick VPN. Zde je doporučená rychlost Netflixu pro TV, která se vztahuje na streamování videa prostřednictvím téměř jakéhokoli zdroje:

 • 3 Mb / s pro videa SD nebo 480p
 • 4 až 5 Mb / s pro HD videa (480p i 1080p)
 • 25 MB / s pro UHD, 4K videa

Nezapomeňte, že s VPN bude vždy docházet ke ztrátě rychlosti. ExpressVPN je můj nejlepší výběr jako nejlepší FireStick VPN, protože nabízí minimální rychlostní ztráty. Zde jsou naše výsledky testů prováděné na stejném zařízení při stejné původní rychlosti širokopásmového připojení a na stejném umístění na serveru:

Původní rychlost širokopásmového připojení bez VPN (přiděleno: 50 Mb / s Dosaženo: 48,6 Mb / s)

požární test rychlosti vpnPůvodní rychlost připojení bez VPN

ExpressVPN: 46,3 Mb / s Stáhnout (rychlost udržení 95,27%)

Test rychlosti Expressvpn na amazonské paliciPřipojeno k ExpressVPN při původní rychlosti připojení 50 Mb / s

IPVanish: Stáhnout 36,3 Mb / s (rychlost udržení 75%)

vpn pro požární televiziPřipojeno k IPVanish při původní rychlosti připojení 50 Mbps

NordVPN: stahování 31,9 Mb / s (udržení rychlosti 65,64%)

nordvpn na firestickPřipojení k NordVPN při původní rychlosti připojení 50 Mb / s

Surfshark: 28,8 Mb / s Stáhnout (rychlost udržení 59,26%)

surfshark vpn na amazon firestickPřipojeno k Surfshark při původní rychlosti připojení 50 Mb / s

Stažení CyberGhost: 27,8 Mb / s (udržení rychlosti 57,20%)

cyberghost vpn na amazonském firestick a fire tvPřipojeno k CyberGhostu při původní rychlosti připojení 50 Mb / s

Jak vidíte, ExpressVPN nabídl nejrychlejší připojení a udržel více než 95% původní rychlosti. IPVanish přišel nejblíže při 75% udržení rychlosti - rozdíl rychlosti 20%. I když IPVanish není tak rychlý jako ExpressVPN, je stále na dobré straně ve srovnání s jinými VPN v oboru.

NordVPN, Surfshark a CyberGhost vykázaly značný pokles rychlosti. Jsou však stále lepší než celá řada dalších VPN, které jsme testovali.

Upozorňujeme, že tyto testy byly provedeny na nejrychlejších dostupných serverech VPN nabízených poskytovateli. Rychlosti se mohou lišit v závislosti na zvoleném serveru a jeho umístění. Čím dále je server z vašeho fyzického umístění, tím nižší je pravděpodobná rychlost. Rychlost závisí také na jiných proměnných, jako je specifikace zařízení, ISP, router atd.

# 2: Síla šifrování

OpenVPN AES 255-bit je nejúčinnější šifrovací protokol. Je to nutnost pro FireStick VPN, kterou chcete koupit. Toto je protokol používaný všemi předními poskytovateli VPN a je považován za nejlepší v oboru.

# 3: Bezpečnostní funkce

Ochrana proti úniku DNS, rozdělený tunel, přepínač zabíjení jsou některé z nejdůležitějších bezpečnostních funkcí, které musíte zvážit při zkoumání nejlepší FireStick VPN. Například ExpressVPN je vybaven všemi těmito a mnoha dalšími bezpečnostními funkcemi. To je jeden z důvodů, proč je to naše nejlepší volba pro nejlepší FireStick VPN.

# 4: Zásady no-log

Pokud nelze sledovat vaše online aktivity, nikdo by neměl mít možnost vydat předvolání a kopat do záznamu poskytovatelů VPN a načíst vaše protokoly. Teprve poté bude VPN považována za plně zabezpečenou. ExpressVPN udržuje přísnou politiku nulového záznamu. Nemají nic zdokumentovaného, ​​a tedy nikomu nic prozradit.

IPVanish také má politiku nulového záznamu. Protože však spadá do jurisdikce USA, jsem trochu skeptický, pokud skutečně chrání vaše soukromí.

Společnosti NordVPN, Surfshark a CyberGhost také zachovávají politiku bez protokolů.

# 5: Zákaznická podpora

Dobrá FireStick VPN je ta, která nevyžaduje kontaktování zákaznické podpory. V případě potřeby však musí být podpora snadno dostupná.

ExpressVPN nabízí podporu 24 × 7 prostřednictvím živého chatu a e-mailu. Na druhou stranu IPVanish nabízí podporu 24 × 7 prostřednictvím e-mailu.

I když existují zprávy od uživatelů IPVanish, že jejich zákaznická podpora je trochu obtížné projít a nemusí být tak citlivá, jak byste chtěli, aby byla.

NordVPN nabízí také podporu chatu, i když je aktuálně ve fázi testování beta.

Surfshark má k dispozici aktivní a pohotovou podporu chatu 24/7.

CyberGhost v současné době nenabízí podporu chatu. Můžete je kontaktovat e-mailem. Obvykle reagují do 24 až 48 hodin.

# 6: Uživatelsky přívětivá aplikace

Pokud hledáte nejlepší VPN pro FireStick, automaticky se to stane jedním z nejdůležitějších aspektů, které je třeba zvážit. Amazon FireStick je zařízení s dálkovým ovládáním, a proto musí být aplikace VPN vzdálená.

ExpressVPN nabízí stoprocentní kompatibilitu s dálkovým ovladačem FireStick. Celkové rozvržení ExpressVPN je také neuvěřitelně uživatelsky přívětivé. Je elegantní a má bílé téma.

IPVanish, na druhé straně, zdá se, že se nacpal hodně na hlavní obrazovce, a proto to vypadá trochu zaplněný. Funguje však bez jakýchkoli nedostatků na zařízeních FireStick / Fire TV.

NordVPN, Surfshark a CyberGhost mají také aplikace kompatibilní se vzdáleným přístupem pro FireStick.

# 7: Jurisdikce

ExpressVPN má sídlo na Britských Panenských ostrovech (BVI), malé skupině ostrovů s nezávislým soudním systémem. BVI nespadá pod žádnou zpravodajskou alianci, včetně 5-Eyes, 9-Eyes nebo 14-Eyes, nemá žádné zákony o uchovávání dat a není nucena vytvářet své zákaznické záznamy do žádné země. ExpressVPN má veškeré důvody a všechna oprávnění, aby vám poskytl úplné soukromí.

To však není případ IPVanish. Jak jsem již uvedl, její mateřská společnost StackPath má sídlo v USA, a proto spadá do jurisdikce USA. A americké společnosti se musí řídit povinnými zákony o uchovávání údajů země. To je v jasném rozporu se zásadami nulového protokolu VPN. To je více důvod, proč jsem IPVanish ponechal jako alternativní VPN.

Společnosti NordVPN, Surfshark a CyberGhost mají centrálu mimo jurisdikci všech hlavních sledovacích organizací.

# 8: Záruka vrácení peněz

Záruka vrácení peněz je běžná u poskytovatelů VPN a jedním z nejdůležitějších faktorů, které uživatelé zvažují při hledání VPN. Je to jako zkušební období, které vám umožní otestovat VPN a určit, zda je to pro vás dobré.

ExpressVPN nabízí 30denní plnou záruku vrácení peněz. Pokud změníte názor a rozhodnete se nepokračovat v ExpressVPN (což nevidím důvod, proč), můžete zrušit předplatné a požádat o plnou náhradu.

IPVanish nabízí pouze 7denní záruku vrácení peněz. Osobně mám pocit, že týden je o něco méně času na vyzkoušení služby, ale přesto by vám měl poskytnout dostatek představ o rychlosti, výkonu, konzistenci a připojení..

NordVPN také nabízí 30denní bezpodmínečnou záruku vrácení peněz. Máte dostatek času na rozhodnutí, zda chcete pokračovat nebo zrušit.

Surfshark má také 30denní politiku plné náhrady pro případ, že se rozhodnete nepokračovat

CyberGhost vám poskytuje 45denní období plné náhrady; delší než jakákoli jiná VPN v tomto seznamu

Zdarma VPN pro FireStick

Stále dostávám dotazy, jako je to nejlepší bezplatná VPN pro FireStick. Moji milí přátelé, řekl bych, že při zvažování sítí VPN neexistuje kombinace „bezplatných“ a „nejlepších“. Pokud hledáte nejlepší VPN, nemůžete ji získat zdarma. Souhlasím s tím, že někteří uživatelé si možná nebudou dovolit placené VPN, ale nebudu také využívat bezplatnou VPN. Používání bezplatné VPN je stejně dobré jako žádná VPN.

Bezplatná VPN pro FireStick může přinést více škody než užitku. Zde si můžete přečíst, proč by se mělo vyhnout bezplatným VPN.

Změna oblasti Amazonie pro FireStick

Můžete si nastavit VPN na Fire TV Stick pomocí výše popsaných metod. To stačí k tomu, abyste se postarali o své soukromí. Několik uživatelů však dává přednost dalším opatřením. V takovém případě můžete také změnit oblast svého Fire Stick bez skutečné adresy.

Změna oblasti FireStick je velmi jednoduchá. Spusťte Amazon ve svém PC prohlížeči a postupujte takto:

# 1. Klikněte na kartu Vaše objednávky a poté otevřete Spravovat obsah a zařízení (viz obrázek níže)

spravovat obsah a zařízení na Amazonu

# 2. Klikněte na kartu „Nastavení“.

# 3. Přejděte na Nastavení země a klikněte na Změnit

změňte zemi na Amazonu

# 3. Zadejte adresu, kterou chcete přidat. Můžete najít libovolnou náhodnou adresu pomocí rychlého vyhledávání na webu

# 4. Vyberte Aktualizovat

změnit adresu amazon fire stick

Závěr o nejlepší VPN pro FireStick

FireStick je skvělé zařízení pro streamování. Změnilo to způsob, jakým sledujeme televizi. I když nemáte chytrou TV, jednoduše připojte toto zařízení k portu HDMI a převeďte svůj televizor na jeden. Vše, co potřebujete, je VPN pro zvýšení vaší zábavy. S FireStick VPN můžete rychle překonat problémy jako geo-omezení a omezení ISP, které mají tendenci snižovat zábavu.

Používání VPN na FireStick je velmi výhodné a díky VPN ochraně ve formě ExpressVPN jsou všechny vaše problémy vyřešeny. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, tato VPN vám poskytne nejlepší možný zážitek bez problémů. Nabízejí také 30denní záruku vrácení peněz, takže pokud si myslíte, že ExpressVPN není dost dobrý (což je velmi nepravděpodobné!), Můžete požádat o plnou náhradu. Díky ExpressVPN pro FireStick tedy můžete jen tak sedět, relaxovat a užívat si.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me