Jak zainstalować i używać ExpressVPN na Firestick

>

W tym samouczku dowiesz się, jak zainstalować ExpressVPN w FireStick. Te instrukcje działają równie dobrze na dowolnej linii urządzeń Amazon Fire TV, w tym FireStick 4K i Fire TV Cube.


ExpressVPN to jedna z najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego VPN. VPN jest znany z doskonałej funkcjonalności i doskonałych prędkości, które pozwalają użytkownikom przesyłać treści w jakości HD bez buforowania.

ExpressVPN ma niestandardową aplikację dla Amazon Firestick, popularnego urządzenia używanego przez przecinarki do kabli na całym świecie. Możesz zmaksymalizować wrażenia związane z przesyłaniem strumieniowym Firestick, instalując aplikację na Firestick i wprowadzając ograniczenia geograficzne, nadzór online i ograniczanie dostępu do Internetu przez ISP.

Dlaczego warto wybrać ExpressVPN dla FireStick?

ExpressVPN to najbardziej zaufana sieć VPN do celów ochrony prywatności, bezpieczeństwa i przesyłania strumieniowego. Osobiście korzystam z tej usługi VPN od kilku lat ze względu na jej doskonałą obsługę.

Oto niektóre funkcje, dzięki którym jest to jedna z najlepszych sieci VPN dla FireStick.

Doskonałe prędkości

Jak sama nazwa wskazuje, ExpressVPN jest jedną z najszybszych sieci VPN na rynku. Ma sieć o zoptymalizowanej prędkości, która składa się z ponad 3000 serwerów VPN rozmieszczonych w 160 lokalizacjach w 94 krajach. Zapewnia to płynne przesyłanie strumieniowe w jakości HD i 4K, czego nie ma w przypadku przeciętnej sieci VPN.

Odblokowuje wszystkie usługi przesyłania strumieniowego

Jednym z najczęstszych zastosowań VPN w Firestick i Fire TV jest odblokowanie ograniczonej zawartości. Najbardziej znaną i najpopularniejszą z tych usług jest Netflix, który oferuje różne treści dla różnych krajów i blokuje korzystanie z VPN.

ExpressVPN jest jedną z niewielu sieci VPN, która może stale zapewniać dostęp do serwisu Netflix. Po uzyskaniu konta i instalacji VPN możesz odblokować Netflix US, UK, Canada, Netherlands, Germany, Japan, India i różne inne biblioteki.

Możesz również uzyskać dostęp do innych usług z ograniczeniami geograficznymi, takich jak BBC iPlayer, HBO Now, Hulu i inne.

Solidna prywatność & Bezpieczeństwo

ExpressVPN oferuje imponującą politykę zerowych logów wraz z 256-bitowym szyfrowaniem AES, kombinacją, która zapewnia, że ​​wszystkie twoje działania internetowe są prywatne, bezpieczne i anonimowe.

Jest to ważne, szczególnie jeśli przesyłasz strumieniowo za pomocą aplikacji do strumieniowania Kodi lub innych aplikacji Android, takich jak Cinema HD, Titanium TV, CatMouse itp. Dodatki Kodi innych firm i takie aplikacje dostarczają treści, które mogą być pirackie, oraz jeśli przypadkowo przesyłasz takie treści , możesz napotkać pewne problemy prawne. Dlatego konieczne jest bezpieczne przesyłanie strumieniowe, ponieważ rządy i dostawcy usług internetowych monitorują aktywność użytkowników w Internecie.

Łatwość użycia

ExpressVPN zapewnia zaawansowane funkcje, takie jak przełącznik blokady sieci i dzielone tunelowanie VPN, ale udaje im się również utrzymać porządek i łatwość obsługi interfejsu VPN, jak zobaczymy w części dotyczącej użytkowania.

Jak zainstalować ExpressVPN na Firestick

ExpressVPN ma dedykowaną aplikację, która jest kompatybilna z Amazon Fire Stick, Fire TV i Fire TV Cube. Ta aplikacja jest łatwo dostępna w sklepie Amazon, dzięki czemu można ją zainstalować w ciągu kilku sekund. Jednak zanim zaczniemy instalację, musisz kupić subskrypcję ExpressVPN. Możesz uzyskać 49% zniżki na abonament roczny.

Jeśli jednak nie możesz zainstalować aplikacji przy użyciu tej metody z jakichkolwiek powodów, możesz ją również załadować z boku. Pokażę ci obie metody.

Metoda 1: Instalowanie aplikacji ze sklepu Amazon Store

1. Na ekranie głównym Firestick przejdź do opcji wyszukiwania i wpisz „ExpressVPN

jak zainstalować ExpressVPN na Fire stick

2. Aplikacja pojawi się jako pierwsza sugestia. Kliknij na to

Jak zainstalować ExpressVPN na Firestick

3. Otrzymasz teraz "Otrzymać" opcja. Hit to

ExpressVPN dla kija telewizyjnego Amazon Fire

4. ExpressVPN teraz pobierze i da ci opcję otwarcia.

Zainstaluj VPN na Fire Stick

W dalszej części tego przewodnika pokazałem również, jak korzystać z ExpressVPN na Firestick. Czytaj dalej.

Metoda 2: Sideloading ExpressVPN APK w FireStick

Jeśli nie możesz uzyskać ExpressVPN w sklepie Amazon, możesz pobrać plik APK i zainstalować go.

Aby to zrobić, musisz najpierw upewnić się, że Firestick może zainstalować „aplikacje z nieznanych źródeł.

Oto jak włączyć tę opcję:

1. Na ekranie głównym urządzenia przejdź do Ustawienia następnie wybierz My Fire TV / Device

Firestick VPN ExpressVPN

2. Wybierz Opcje programistyczne

ekspresowy kij ognisty VPN ustawiony

3. Włącz Aplikacje z nieznanych źródeł

zezwalaj na nieznane źródła na Firestick

Następnie możemy przystąpić do pobrania aplikacji Express VPN. W tym celu użyjemy aplikacji Downloader. Jeśli jeszcze go nie masz, możesz wykonać następujące czynności:

1. W menu głównym przejdź do Szukaj opcja i typ Downloader

aplikacja do pobierania Firestick

2. Aplikacja powinna być pierwszą sugestią. Wybierz to.

użyj downloadera, aby zainstalować ekspresową VPN

3. Kliknij Otrzymać aby zainstalować aplikację na Firestick

Firestick APK Downloader

Po zakończeniu instalacji otwórz aplikację.

Teraz musimy pobrać plik APK, aby zainstalować ExpressVPN.

1. W polu URL downloadera wprowadź adres URL https://www.firesticktricks.com/express i kliknij Udać się

pobierz expressvpn apk na firestick

2. APK ExpressVPN zostanie teraz pobrany

Sideload ExpressVPN apk na Amazon FireStick

3. Po zakończeniu pobierania kliknij zainstalować

Instalacja ExpressVPN dla Firestick i fire tv

4. Po zainstalowaniu kliknij przycisk Gotowe. Downloader zapyta, czy chcesz usunąć plik APK. Wybierz Usunąć aby zaoszczędzić trochę miejsca. Po wyświetleniu monitu o potwierdzenie wybierz Usunąć jeszcze raz

Aplikacja Sideload ExpressVPN

Aplikacja powinna zostać dodana do listy aplikacji.

Jak korzystać z ExpressVPN na Firestick

Teraz, gdy pomyślnie zainstalowałeś ExpressVPN APK na swoim urządzeniu Fire TV, oto jak możesz kontynuować.

Jak uzyskać dostęp do aplikacji

Aby uzyskać dostęp do nowo pobranej aplikacji ExpressVPN, przejdź do Wszystkie moje aplikacje. Aby przenieść go na górę, kliknij Przycisk MENU, Wybierz Przesuń, przeciągnij do żądanej pozycji, a następnie kliknij dobrze.

Stamtąd możesz otworzyć aplikację VPN.

Początkowe ustawienia

1. Ponieważ aplikacja Firestick została już zlokalizowana. Kliknij, aby otworzyć.

2. Na następnym ekranie wybierz Zaloguj się aby wprowadzić swoje dane uwierzytelniające. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz uzyskać poświadczenia logowania tutaj.

3. Po zalogowaniu aplikacja poprosi o pozwolenie na skonfigurowanie konfiguracji w Firestick. Po prostu kliknij OK, a następnie jeszcze raz OK, gdy Firestick poprosi o połączenie.

jak skonfigurować i używać ExpressVPN na Firestick

3. Powinien pojawić się ekran główny aplikacji VPN

skonfiguruj ExpressVPN dla Firestick

4. Kliknij czerwony okrąg, aby połączyć VPN z Firestick / Fire TV.

Wybór serwera ExpressVPN na Fire TV / Stick

ExpressVPN jest dość łatwy w użyciu i można szybko połączyć się, klikając przycisk zasilania. Aby wybrać serwer, kliknij serwer wyświetlany na ekranie. Możesz wybrać jeden z serwerów w zalecanej sekcji lub przejść do Wszystkie lokacje. Serwery tam są dobrze przedstawione pod względem regionów, krajów, a nawet miast.

serwery expressvpn

Dostosowywanie połączenia

ExpressVPN pozwala określić sposób działania VPN i wybrać funkcje, których chcesz użyć. Aby otworzyć ustawienia, kliknij trzy poziome przyciski w lewej górnej części ekranu, a następnie wybierz Ustawienia.

Ustawienia expressvpn dla firestick lub fire tv

Oto funkcje, z których możesz skorzystać:

Automatyczne polączenie: Ta opcja pozwala ExpressVPN automatycznie łączyć się z ostatnim serwerem przy każdym włączeniu Firestick.

Ochrona sieci: Tutaj możesz wybrać, czy aktywować przełącznik Kill, a także czy chcesz, aby urządzenie było widoczne dla innych urządzeń w sieci lokalnej.

Split Tunneling: Ta funkcja pozwala wybrać aplikacje, które chcesz zwolnić z połączenia VPN lub określone aplikacje, które chcesz tunelować przez VPN. Może być przydatny, jeśli nie chcesz wpływać na funkcjonalność innych aplikacji.

Protokół VPN:  Możesz wybrać protokół, którego chcesz używać do szyfrowania między UDP i TCP. Jednak wskazane jest pozostawienie tej opcji na „Automatyczny”.

Aplikacje & Strony internetowe: Możesz ustawić aplikacje, które ExpressVPN ma sugerować po połączeniu z serwerem.

Może to być bardzo pomocne, ponieważ nie musisz wracać do menu i szukać aplikacji, której często używasz po podłączeniu VPN.

jak zainstalować i używać expressvpn na firestick

Podsumowując

ExpressVPN jest bez wątpienia jedną z najlepszych opcji VPN dla Firestick i mojego osobistego faworyta. Jest to wszechstronny produkt, którego można używać do ochrony prywatności i bezpieczeństwa, a także do odblokowywania treści zastrzeżonych.

Możesz użyć powyższego przewodnika, aby zainstalować ExpressVPN na Firestick lub Fire TV. Aplikacja Firestick została zaprojektowana z myślą o obsłudze zdalnej, dzięki czemu nie będziesz mieć problemów z jej używaniem.

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me