Jak zainstalować / używać Best VPN dla FireStick

>

W tym przewodniku dowiesz się, która sieć VPN jest najlepsza dla FireStick, dlaczego warto z niej korzystać, jak znaleźć właściwą VPN i jak zainstalować VPN w FireStick. Sieci VPN omówione w tym samouczku działają ze wszystkimi urządzeniami Fire TV, w tym FireStick 4K i Fire TV Cube. 


Amazon FireStick jest bezsprzecznie jednym z najlepszych urządzeń do strumieniowania, jakie dziś znajdziesz. Ten niedrogi gadżet błyskawicznie przekształca każdy zwykły telewizor z portem HDMI w inteligentny telewizor. FireStick to proste urządzenie, które jest nie tylko łatwe w konfiguracji, ale także niezwykle łatwe w użyciu. Działa na zmodyfikowanym oprogramowaniu Android i zapewnia szybki dostęp do popularnych usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Hulu, Kodi, a nawet kilku kanałów satelitarnych. Testowałem wiele urządzeń do przesyłania strumieniowego, w tym urządzeń z Androidem i nie znalazłem niczego podobnego do FireStick.

To wszystko jest cudowne. Nie mogę jednak zapomnieć powiedzieć, że doświadczyłem również poważnych problemów z FireStick. Nie, nie ma nic złego w samym FireStick. Mówię o kilku ograniczeniach i ograniczeniach narzuconych przez usługi przesyłania strumieniowego, dostawców usług internetowych, a prawdopodobnie także wasz rząd. Możesz podlegać:

  • Nadzór online oraz monitorowanie przez twojego ISP, rząd, a nawet osoby trzecie, takie jak hakerzy i górnicy kryptowalut. Naraża to twoją prywatność na poważne niebezpieczeństwo!
  • Ograniczanie internetu (który jest skierowany do streamerów wideo) przez ISP, co powoduje problemy z powolnym przesyłaniem strumieniowym i buforowaniem. To całkowicie rujnuje rozrywkę!
  • Geo-ograniczenie treści. Ogranicza to dostęp do treści tylko do określonej lokalizacji!
  • Problemy prawne podczas przesyłania strumieniowego za pośrednictwem popularnych dodatków i aplikacji Kodi innych firm, takich jak Mobdro, Cinema APK, Live Net TV i inne. Nie chcesz, żeby ktoś cały czas spoglądał ci przez ramię!

Na szczęście możesz to łatwo pokonać, korzystając z VPN dla FireStick / Fire TV. VPN będzie maskować twój adres IP, a następnie twoją tożsamość online, zapewniając stuprocentową prywatność. W dalszej części omówimy, dlaczego potrzebujesz VPN w FireStick i jak to pomaga. Dowiesz się również, jak szybko zainstalować i skonfigurować najlepszą sieć VPN dla Firestick. Opowiem ci również, jak wybrałem dla Ciebie odpowiednią sieć VPN. Czytaj dalej!

Oto krótki przegląd najlepszego FireStick VPN, jaki wybrałem. Szczegółowo omówię każdą sieć VPN w dalszej części przewodnika. 

Dlaczego potrzebujesz VPN dla FireStick i jak to pomaga?

Potrzebujesz VPN dla FireStick, aby mieć pewność, że możesz używać swojego urządzenia w dowolny sposób, bez ciągłego niepokoju i niepokoju. Oto najważniejsze powody, dla których należy korzystać z VPN:

# 1: Nadzór online

Niezależnie od tego, czy mi się to podoba, czy też nie, zaprzeczam, inwigilacja online przez twojego ISP, rząd, a nawet osoby trzecie to sprawa. Widzieliśmy i czytaliśmy dużo na ten temat. Jak byś chciał, gdyby przez cały czas zaglądała przez okno? Będę bardzo nieswojo. Jesteś monitorowany przez wirtualne okno.

Jak pomaga FireStick VPN? VPN maskuje twój adres IP i tuneluje twoje działania online za pośrednictwem anonimowego serwera. Dzięki temu nikt nie może wiedzieć, co robisz. Chodzi o to, aby wybrać VPN, który wykorzystuje najtrudniejsze technologie szyfrowania.

# 2: Ograniczanie ISP

Ponieważ Twoje działania online są monitorowane, podczas przesyłania strumieniowego za pomocą aplikacji takich jak Kodi, Cinema APK, Mobdro, CyberFlix, Titanium TV lub wielu innych, Twój dostawca usług internetowych o tym wie. Ograniczanie prędkości w Internecie to częste zjawisko ograniczające szybkość połączenia internetowego podczas strumieniowego przesyłania filmów online. Jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem, możesz go nie doświadczyć. Jednak jeśli jesteś zwykłym streamerem, najprawdopodobniej napotkasz problemy z buforowaniem z powodu ograniczania przepustowości. Dostawcy usług internetowych stosują tę technikę jako sposób równoważenia obciążenia i jest ona z ich strony legalna. Przed zarejestrowaniem się właśnie przegapiłeś drobny druk w ich Warunkach korzystania z usługi.

VPN pomaga przezwyciężyć ograniczanie liczby dostawców usług internetowych! Podczas korzystania z FireStick VPN Twoje działania online są szyfrowane. Twój dostawca usług internetowych nie może stwierdzić, czy przesyłasz strumieniowo, czy prawdopodobnie tylko pobierasz ciężki dokument. A ponieważ nie wiedzą, że streamujesz, nie ograniczają prędkości internetu i pozwalają cieszyć się transmisją z wyższymi prędkościami bez bufora. To takie proste.

# 3: Ograniczenia geograficzne

Możesz uzyskać dostęp do popularnych usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime, Hulu itp. Na FireStick. Ale to, co możesz obejrzeć, jest w dużej mierze ograniczone przez twoje położenie geograficzne. Na przykład Netflix jest teraz dostępny w ponad 180 krajach. Jednak wiele filmów nie jest dostępnych wszędzie ze względu na ograniczenia geograficzne. Takie ograniczenia obowiązują ze względu na prawa do rozpowszechniania treści. Oznacza to również, że pozbawiono Cię doskonałej rozrywki. I to nie ogranicza się do Netflix. Wszystkie główne usługi rozrywkowe ograniczają geograficznie treść.

Możesz odblokować blokowane geograficznie treści za pomocą VPN dla FireStick! Dobra sieć VPN ma serwery zlokalizowane w kilku krajach. Wystarczy wybrać jeden z serwerów w kraju, którego treści wideo chcesz obejrzeć i rozpocząć transmisję strumieniową. Możesz także odblokować treści regionalne za pomocą VPN.

# 4: Problemy prawne

FireStick pozwala szybko skonfigurować Kodi i inne usługi przesyłania strumieniowego innych firm, takie jak Cinema APK i Mobdro. Usługi te zapewniają bezpłatny dostęp do treści, które w innym przypadku mogłyby być płatne. Możesz także przesyłać strumieniowo niektóre treści chronione prawem autorskim, choć niezamierzenie. Może to spowodować kłopoty prawne. Słyszałem o wielu takich kontach streamerów, którzy otrzymywali powiadomienia prawne i wysokie grzywny.

Możesz odsunąć swoje obawy na bok dzięki FireStick VPN!  Podczas przesyłania strumieniowego za pomocą sieci VPN działania związane z przesyłaniem strumieniowym są maskowane. W rezultacie nikt nie może ustalić, czy korzystasz z transmisji strumieniowej, tym samym zapewniając prywatność i anonimowość.

Uwaga: Nie akceptujemy przesyłania strumieniowego treści chronionych prawem autorskim za darmo. Jest to prawnie zabronione, a użytkownicy nie mogą go praktykować. Zdecydowanie polecam użytkownikom przesyłanie strumieniowe tylko bezpłatnych treści, które są dostępne w domenie publicznej. VPN należy wykorzystywać wyłącznie w celu ochrony prywatności. 

Najlepsza sieć VPN dla FireStick

Istnieje ponad sto dostawców VPN. Aby sfinalizować tę listę najlepszych VPN dla FireStick, skrupulatnie dosłownie wykorzystaliśmy i przetestowaliśmy dziesiątki z nich. W dalszej części tego przewodnika znajdziesz sekcję, w której opisaliśmy metodę, którą zastosowaliśmy do przetestowania ich wszystkich.

Po tygodniach testów doszliśmy do wniosku, że następujące są najlepsze sieci VPN dla FireStick:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. NordVPN
 4. Surfshark
 5. CyberGhost

Istnieją inne sieci VPN, które się zbliżyły, jednak nie były tak dobre, jak te, które tu wymieniłem. Nie chciałem, aby ta lista była zbyt duża, ponieważ sprawiłoby to, że sprawy byłyby bardziej mylące.

Ze wszystkich sieci VPN, o których będziemy mówić w tym przewodniku, ExpressVPN wyraźnie wyróżnia się na wszystkich frontach, w tym szybkości, bezpieczeństwa, anonimowości w Internecie, prywatności i nieograniczonej zawartości blokowanej geograficznie.

Począwszy od ExpressVPN, znajdziesz więcej informacji na temat każdej sieci VPN na tej liście wraz z instrukcjami instalacji.

1. ExpressVPN: Ogólnie najlepszy VPN dla FireStick

najlepszy VPN na Firestick

Z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych ExpressVPN to wszechstronna sieć VPN dla FireStick i wyraźnie numer jeden w wyścigu. W różnych recenzjach jest konsekwentnie opisywany jako najszybsza sieć VPN, a nasze testy są zgodne. Dzięki ponad 3000 serwerów w ponad 90 krajach i ponad 160 lokalizacjach ExpressVPN oferuje wiele opcji połączeń.

256-bitowe szyfrowanie AES, dzielone tunelowanie, przełącznik zabicia, ochrona przed wyciekiem DNS / IPv6, ścisłe zasady braku logów oraz kilka innych funkcji bezpieczeństwa sprawiają, że ExpressVPN jest niezwykle silną i bezpieczną usługą VPN dla FireStick. Ponieważ ma siedzibę w BVI, która nie podlega jurysdykcji grupy krajów 14 Eyes, można bezpiecznie założyć, że nie wywiera ona presji zewnętrznej na ujawnienie danych użytkowników.

ExpressVPN pozwala połączyć do 5 urządzeń jednocześnie z jednym kontem. Obsługuje również konfigurację na poziomie routera, umożliwiając podłączenie i ochronę dowolnej liczby urządzeń do Wi-Fi. Ta VPN dla FireStick zapewnia bezproblemową, nieograniczoną rozrywkę. ExpressVPN to po prostu najlepsza VPN do kupienia pieniędzy FireStick.

Oferta czytelnika: Możesz otrzymać 3 miesiące za darmo na ExpressVPN z rocznym abonamentem, który stanowi 49% zniżki w porównaniu z abonamentem miesięcznym. Pochodzi z 30 dni Gwarancja zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności, możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

Uzyskaj ExpressVPN

Jak zainstalować i używać ExpressVPN na FireStick / Fire TV

Instalacja i konfiguracja ExpressVPN w FireStick lub Fire TV jest bardzo łatwa i zajmuje zaledwie minutę. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami krok po kroku:

# 1: Kliknij tutaj, aby uzyskać subskrypcję ExpressVPN

# 2: Włącz FireStick i wybierz Szukaj opcja (ikona obiektywu) w lewym górnym rogu ekranu głównego.

# 3: Wyszukaj ExpressVPN i kliknij go, gdy pojawi się w wynikach wyszukiwania

najlepszy VPN na Firestick

# 4: Kliknij ikonę ExpressVPN na następnym ekranie

najlepszy VPN Firestick

# 5: Kliknij Pobieranie lub Otrzymać przycisk

najlepszy VPN dla kija telewizyjnego ognia

# 6: Otwórz aplikację i kliknij Zaloguj się po wprowadzeniu adresu e-mail i hasła utworzonego podczas rejestracji ExpressVPN.najlepszy VPN na Firestick

# 7: Po wyświetleniu monitu „Pomóż ulepszyć ExpressVPN” kliknij OK, jeśli chcesz udostępnić raporty, lub kliknij Nie, dziękuję

najlepszy darmowy VPN dla Firestick

# 8: Kliknij dobrze gdy zobaczysz monit „Skonfiguruj swoją sieć VPN”najlepszy VPN na Firestick

# 9: Kliknij dobrze ponownie, gdy pojawi się monit Żądanie połączenia

Firestick VPN

# 10: Wszystko gotowe. ExpressVPN automatycznie wybiera dla ciebie Inteligentną lokalizację. Kliknij przycisk Połącz, aby natychmiast połączyć się z VPN.

Aby połączyć się z innym serwerem, kliknij przycisk Inteligentna lokalizacja

darmowy VPN Firestick

# 11: Kliknij Wszystkie lokacje kliknij kartę u góry i wybierz region. Na przykład, jeśli chcesz połączyć się z jednym z serwerów w Stanach Zjednoczonych lub innym kraju w Ameryce Północnej i Ameryce Południowej, kliknij Ameryka

najlepszy VPN na Firestick

# 12: Kliknij kraj, aby połączyć się z najlepiej wybranym serwerem ExpressVPN dla tego kraju. Aby przejrzeć więcej serwerów dla dowolnego kraju, kliknij „>’ po prawej stronie

najlepszy VPN Firestick

# 13. To wszystko. Twoje połączenie pozostanie bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla FireStick.

Przewodnik wideo do instalacji ExpessVPN na FireStick

Kliknij TUTAJ, aby uzyskać ExpressVPN dla FireStick

2. IPVanish

najlepszy VPN na Firestick

Jeśli szukasz alternatywy dla ExpressVPN, powinieneś wybrać IPVanish, który zajął drugie miejsce w naszych testach. Oznaczony najszybszą siecią VPN na świecie, niewiele robi, by zdyskredytować własne roszczenia. Zapewnia niektóre najszybsze serwery VPN, ale ExpressVPN zdobywa koronę, jeśli chodzi o najszybszą VPN w branży.

IPVanish VPN ma prawie 1200 serwerów w ponad 60 krajach, co stanowi około jedną trzecią oferty ExpressVPN. Dzięki ponad 256-bitowemu szyfrowaniu AES OpenVPN, IKEv2, IPVanish zapewnia solidne bezpieczeństwo połączenia. Jednak jego spółka macierzysta StackPath podlega jurysdykcji USA i co najmniej trochę mnie niepokoi.

IPVanish umożliwia połączenie do 10 urządzeń jednocześnie z jednym kontem. Podobnie jak ExpressVPN, umożliwia także konfigurację na poziomie routera, dzięki czemu wszystkie połączenia Wi-Fi są bezpieczne.

Oferta czytelnika: Możesz uzyskać dodatkowe 20% zniżki z kodem kuponu IPVanish SAVE20NOW które można wykorzystać podczas realizacji transakcji. Pochodzi z 7 dni Gwarancja zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności, możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

Uzyskaj IPVanish

Jak zainstalować IPVanish na FireStick / Fire TV

Jeśli korzystasz z IPVanish, oto jak możesz zainstalować i korzystać z tej sieci VPN:

# 1: Przede wszystkim uzyskaj subskrypcję IPVanish

# 2: Po zasubskrybowaniu usługi włącz FireStick i wybierz z ekranu głównego Szukaj opcja (w lewym górnym rogu)

# 3: Wyszukaj IPVanish i kliknij go w wynikach wyszukiwania

najlepszy kij ognisty VPN

# 4: Kliknij ikonę IPVanish na następnym ekranie, a na kolejnym ekranie kliknij Pobieranie lub Otrzymać

najlepszy VPN dla Amazon Firestick

# 5: Otwórz aplikację i wprowadź dane logowania IPVanish, które utworzyłeś podczas rejestracji. Kliknij Zaloguj sie

Amazon Firestick VPN

# 6: Kliknij Połączyć po lewej stronie, aby połączyć się z domyślnym serwerem wybranym przez IPVanish. Możesz także ręcznie wybrać serwer, klikając Kraj, Miasto lub Serwer po lewej stronie

najlepszy VPN na Firestick

3. NordVPN

nordvpnNordVPN to wszechstronna sieć VPN, która zapewnia szybkie i niezawodne połączenie. VPN jest zgodny ze standardami branżowymi w zakresie technologii szyfrowania i zapewnia, że ​​ruch online jest tunelowany przez najbezpieczniejsze serwery. Zapewnia także dwuwarstwowe zabezpieczenia, które przekierowują twoje połączenie przez dwa serwery, zapewniając większe bezpieczeństwo.

NordVPN ma łatwą w użyciu aplikację na urządzenia FireStick i Fire TV. Możesz połączyć się z bezpiecznymi serwerami za pomocą jednego kliknięcia. Jeśli planujesz używać NordVPN na wielu urządzeniach, możesz użyć go na maksymalnie 6 urządzeniach.

Niezależnie od tego, czy chcesz odblokować Netflix, czy po prostu chcesz pozostać anonimowy podczas przesyłania strumieniowego, NordVPN może być dla Ciebie przyzwoitą opcją.

NordVPN nie jest tak szybki jak ExpressVPN, ale biorąc pod uwagę wszystko, zasługuje na miejsce na liście najlepszych VPN dla FireStick.

Jak zainstalować NordVPN na FireStick / Fire TV

Wykonaj poniższe kroki:

# 1: Kliknij tutaj, aby uzyskać subskrypcję NordVPN, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś

# 2: Na ekranie głównym FireStick przejdź na górę i wybierz Szukaj opcja w lewym górnym rogu

# 3: Wyszukaj NordVPN i kliknij go w wynikach wyszukiwania

najlepszy VPN na Firestick

# 4: Kliknij NordVPN w następującym oknie

szukaj nordvpn na firestick

# 6: Kliknij Otrzymać lub Pobieranie na następnym ekranie

pobierz aplikację nordvpn na firestick

# 7: Otwórz NordVPN, gdy jest zainstalowany i zaloguj się przy użyciu swoich poświadczeń

jak zainstalować nordvpn na Amazon Firestick

# 8: Kliknij Połącz teraz rozpocząć

VPN na Firestick

4. Surfshark

VPN na FirestickSurfshark to kolejna nazwa w świecie VPN, której możesz zaufać, zapewniając bezpieczne korzystanie z Internetu. Dzięki szyfrowaniu AES 256 klasy wojskowej zawsze możesz mieć pewność, że Twoje działania przesyłania strumieniowego w FireStick są chronione.

Kill Switch, surowa polityka braku logów, ochrona przed wyciekiem, prywatny DNS, tryb kamuflażu i funkcje MultiHop sprawiają, że Surfshark jest jedną z najlepszych sieci VPN dla FireStick.

Surfshark też jest przyzwoicie szybki. Wiele jego serwerów zapewnia płynne i wolne od buforów przesyłanie strumieniowe. A jeśli szukasz streamingu bez granic bez ograniczeń geograficznych, Surfshark może być również przydatny w tym dziale.

Oprócz FireStick możesz używać Surfshark na wielu innych urządzeniach, w tym na komputerach, telefonach komórkowych i innych. Prawdopodobnie najlepszą rzeczą w Surfshark jest to, że można go używać na nieograniczonej liczbie urządzeń jednocześnie.

Jak zainstalować Surfshark na FireStick

Wykonaj poniższe czynności, aby zainstalować i połączyć się z Surfshark na FireStick:

# 1: Kliknij tutaj, aby uzyskać subskrypcję Surfshark

# 2: Wybierz Szukaj opcja na ekranie głównym FireStick (lewy górny róg)

Wpisz Surfshark a kiedy zobaczysz go w sugestiach wyszukiwania, kliknij go

FireShark Firestick VPN

# 3: Kliknij ikonę Surfshark w następnym oknie

najlepsze VPN dla Firestick

# 4: Kliknij Pobierz / Pobierz w następnym oknie

jak pobrać i zainstalować surfshark firestick VPN

# 5: Otwórz Surfshark po jego zainstalowaniu i zaloguj się przy użyciu swoich danych logowania

najlepszy VPN dla Amazon Fire Stick

# 6: Kliknij Połącz, aby rozpocząć korzystanie z VPN

najlepszy amazon fire tv stick VPN

5. CyberGhost

cyberghost vpn kodiCyberGhost oferuje globalne bezpieczeństwo z ponad 5900 serwerami na całym świecie. Utrzymuje surową politykę braku dzienników. Oznacza to, że nie pozostawiasz żadnych możliwych do zidentyfikowania śladów podczas przesyłania strumieniowego w FireStick lub przeglądania Internetu.

Ta sieć VPN oferuje akceptowalne prędkości połączeń na wielu swoich serwerach. Dzięki najlepszemu w swojej klasie systemowi szyfrowania CyberGhost całkowicie zabezpiecza również Twoje działania online.

Jeśli chcesz odblokować zawartość ograniczoną geograficznie, CyberGhost nawet to umożliwi.

CyberGhost pozwala podłączyć do 7 urządzeń jednocześnie. I ma przyjazny interfejs dla FireStick, który pozwala od razu zacząć. Z tych (i innych) powodów wybraliśmy CyberGhost jako jedną z najlepszych sieci VPN dla FireStick.

Jak zainstalować CyberGhost na FireStick

Wykonaj poniższe kroki:

1: Kliknij tutaj, aby uzyskać subskrypcję CyberGhost, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś

2: Włącz FireStick i wybierz Szukaj opcja w lewym górnym rogu ekranu głównego (na pasku menu)

Wpisz CyberGhost i kliknij go w wynikach wyszukiwania

aplikacja cyberghost VPN

3: Kliknij CyberGhost ponownie na następnym ekranie

jak zainstalować VPNGHG Firestick VPN

4: Teraz kliknij Pobierz / Pobierz aby pobrać i zainstalować VPN

najlepsze VPN dla Firestick

5: Otwórz CyberGhost w FireStick. Powinieneś zobaczyć następujący ekran z kodem

Iść do cgvpn.info/link w przeglądarce komputerowej lub mobilnej. Zaloguj się przy użyciu danych swojego konta CyberGhost i wprowadź kod

skonfiguruj cyberghost na firestick

6: Kliknij Połączyć rozpocząć

podłącz VPN na patyku ognia

Jak wybraliśmy najlepszą VPN dla FireStick i dlaczego wybrałem ExpressVPN zamiast innych VPN?

Kiedy zacząłem pisać ten przewodnik, wpadłem na pomysł, aby zaokrąglić tutaj wiele VPN. Szybko zdałem sobie sprawę, że umieszczenie 10 VPN na tej liście doprowadzi tylko do większej dezorientacji i zgadniesz, którą wybrać. Aby ci to ułatwić, zdecydowałem, że wolę rozmawiać o 5 najlepszych sieciach VPN w tym samouczku.

Zajęło mi trochę czasu wybranie najlepszego z partii. Kilka razy przetestowałem kilka sieci VPN, zanim doszedłem do wniosku. Oto niektóre z najważniejszych czynników, które wziąłem pod uwagę przed wydaniem wyroku.

# 1: Szybkość połączenia

Szybkość połączenia jest jednym z najbardziej decydujących czynników przy zakupie FireStick VPN. Oto zalecana prędkość Netflix dla telewizji, która dotyczy strumieniowego przesyłania wideo z dowolnego źródła:

 • 3 Mb / s dla filmów SD lub 480p
 • 4-5 Mb / s dla filmów HD (zarówno 480p, jak i 1080p)
 • 25 MB / s dla filmów UHD, 4K

Pamiętaj, że w przypadku VPN zawsze nastąpi pewna utrata prędkości. ExpressVPN jest moim najlepszym wyborem jako najlepszy FireStick VPN, ponieważ zapewnia minimalną utratę prędkości. Oto nasze wyniki testów przeprowadzonych na tym samym urządzeniu z tą samą oryginalną prędkością łącza szerokopasmowego i na tej samej lokalizacji serwera:

Oryginalna prędkość łącza szerokopasmowego bez VPN (Przydzielone: ​​50 Mbps Osiągnięte: 48,6 Mbps)

test szybkości ogniowej VPNOryginalna prędkość połączenia bez VPN

ExpressVPN: Pobieranie 46,3 Mb / s (utrzymanie prędkości 95,27%)

Test prędkości Expressvpn na kiju amazońskimPołączono z ExpressVPN z pierwotną prędkością 50 Mb / s

IPVanish: Pobieranie 36,3 Mb / s (utrzymanie prędkości 75%)

VPN dla Fire TVPołączono z IPVanish z pierwotną prędkością 50 Mb / s

NordVPN: Pobieranie 31,9 Mb / s (retencja prędkości 65,64%)

nordvpn na firestickPołączony z NordVPN z pierwotną prędkością 50 Mb / s

Surfshark: Pobieranie 28,8 Mbps (retencja prędkości 59,26%)

Surfshark VPN na Amazon FirestickPołączono z Surfshark na oryginalnej prędkości połączenia 50 Mb / s

CyberGhost: Pobieranie 27,8 Mb / s (utrzymanie prędkości 57,20%)

cyberghost VPN na Amazon Firestick i Fire TVPołączono z CyberGhost na oryginalnej prędkości połączenia 50 Mb / s

Jak widać, ExpressVPN oferował najszybsze połączenie i zachował ponad 95% oryginalnej prędkości. IPVanish znalazł się najbliżej z 75% zachowaniem prędkości - różnica prędkości 20%. Chociaż IPVanish nie jest tak szybki jak ExpressVPN, nadal ma dobrą stronę w porównaniu z innymi VPNami w branży.

NordVPN, Surfshark i CyberGhost wykazały znaczny spadek prędkości. Są jednak nadal lepsze niż wiele innych testowanych sieci VPN.

Należy pamiętać, że testy te zostały przeprowadzone na najszybszych dostępnych serwerach VPN oferowanych przez dostawców. Prędkości mogą się różnić w zależności od wybranego serwera i jego lokalizacji. Im dalej serwer znajduje się od Twojej fizycznej lokalizacji, tym mniejsza może być prędkość. Szybkość zależy również od innych zmiennych, takich jak specyfikacja urządzenia, dostawca usług internetowych, router itp.

# 2: Siła szyfrowania

255-bit AES OpenVPN to najbardziej efektywny protokół szyfrowania. Jest koniecznością dla FireStick VPN, który chcesz kupić. Jest to protokół stosowany przez wszystkich najlepszych dostawców VPN i jest uważany za najlepszy w branży.

# 3: Funkcje bezpieczeństwa

Ochrona przed wyciekiem DNS, dzielone tunelowanie, przełącznik zabicia to jedne z najważniejszych funkcji bezpieczeństwa, które należy wziąć pod uwagę podczas eksploracji najlepszej FireStick VPN. Na przykład ExpressVPN jest wyposażony we wszystkie te i wiele innych funkcji bezpieczeństwa. To jeden z powodów, dla których jest to nasz najlepszy wybór dla najlepszej FireStick VPN.

# 4: Polityka braku dziennika

Jeśli twoich działań online nie da się prześledzić, nikt nie powinien być w stanie wydać wezwania sądowego i zagłębić się w rejestr dostawców VPN i pobrać logi. Tylko wtedy VPN będzie uważany za w pełni bezpieczny. ExpressVPN utrzymuje ścisłe zasady zerowego dziennika. Nie mają niczego udokumentowanego, a zatem nie mają nikomu nic do ujawnienia.

IPVanish także ma politykę zerowego dziennika. Ponieważ jednak należy to do jurysdykcji USA, jestem nieco sceptyczny, jeśli naprawdę nie naruszają Twojej prywatności.

NordVPN, Surfshark i CyberGhost również utrzymują ciąg bez logów.

# 5: Obsługa klienta

Dobry FireStick VPN to taki, który nie wymaga kontaktu z obsługą klienta. Jednak w razie potrzeby wsparcie musi być łatwo dostępne.

ExpressVPN oferuje wsparcie 24 × 7 przez czat na żywo i e-mail. Z drugiej strony, IPVanish oferuje wsparcie 24 × 7 za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Chociaż istnieją doniesienia od użytkowników IPVanish, że ich obsługa klienta jest nieco trudna do przejścia i może nie być tak responsywna, jak byś tego chciał.

NordVPN oferuje również obsługę czatu, chociaż jest obecnie w fazie testów beta.

Surfshark ma aktywne i elastyczne wsparcie czatu dostępne 24/7.

CyberGhost obecnie nie oferuje obsługi czatu. Możesz się z nimi skontaktować przez e-mail. Zwykle reagują w ciągu 24 do 48 godzin.

# 6: Aplikacja przyjazna dla użytkownika

Gdy szukasz najlepszej sieci VPN dla FireStick, automatycznie staje się to jednym z najważniejszych aspektów do rozważenia. Amazon FireStick jest urządzeniem zdalnie sterowanym, dlatego aplikacja VPN musi być zdalna.

ExpressVPN oferuje stuprocentową kompatybilność z pilotem FireStick. Ogólny układ ExpressVPN jest również niezwykle przyjazny dla użytkownika. Jest schludny i ma biały motyw.

Z drugiej strony wydaje się, że IPVanish dużo wypchał na ekranie głównym, przez co wygląda trochę zagracony. Niemniej jednak działa bez żadnych wad na urządzeniach FireStick / Fire TV.

NordVPN, Surfshark i CyberGhost mają również zdalnie kompatybilne aplikacje dla FireStick.

# 7: Jurysdykcja

ExpressVPN ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych (BVI), niewielkiej grupie wysp z ich niezależnym systemem sądownictwa. BVI nie podlega żadnemu sojuszowi wywiadowczemu, w tym 5-Eyes, 9-Eyes lub 14-Eyes, nie ma żadnych przepisów dotyczących zatrzymywania danych i nie jest zmuszony do przedstawiania swoich danych klientów w żadnym kraju. ExpressVPN ma wszelkie powody i wszelkie uprawnienia, aby zapewnić Ci całkowitą prywatność.

Jednak nie jest tak w przypadku IPVanish. Jak już powiedziałem wcześniej, jej spółka macierzysta StackPath ma siedzibę w USA, a zatem podlega jurysdykcji USA. Firmy amerykańskie muszą przestrzegać obowiązkowych przepisów krajowych dotyczących zatrzymywania danych. Jest to wyraźnie sprzeczne z polityką zerowego logowania VPN. To bardziej powód, dla którego zachowałem IPVanish jako alternatywną sieć VPN.

NordVPN, Surfshark i CyberGhost mają również swoją siedzibę poza jurysdykcją wszystkich głównych organizacji nadzoru.

# 8: Gwarancja zwrotu pieniędzy

Gwarancja zwrotu pieniędzy jest powszechna wśród dostawców VPN i jest jednym z najważniejszych czynników, które użytkownicy biorą pod uwagę, szukając VPN. To jest jak okres próbny, który pozwala przetestować VPN i ustalić, czy jest ona dla ciebie dobra.

ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję pełnego zwrotu pieniędzy. Jeśli zmienisz zdanie i zdecydujesz się nie kontynuować korzystania z ExpressVPN (co nie widzę powodu, dla którego), możesz anulować subskrypcję i poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

IPVanish oferuje jedynie 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Osobiście uważam, że tydzień to nieco mniej czasu na wypróbowanie usługi, ale powinno to dać wystarczająco dużo informacji o szybkości, wydajności, spójności i łączności.

NordVPN oferuje również 30-dniową bezwarunkową gwarancję zwrotu pieniędzy. Masz wystarczająco dużo czasu, aby zdecydować, czy chcesz kontynuować, czy anulować.

Surfshark ma również 30-dniową zasadę pełnego zwrotu pieniędzy na wypadek, gdybyś zdecydował się nie kontynuować

CyberGhost zapewnia 45-dniowy okres pełnego zwrotu pieniędzy; dłużej niż jakikolwiek inny VPN na tej liście

Bezpłatna sieć VPN dla FireStick

Ciągle otrzymuję zapytania o to, która z najlepszych darmowych sieci VPN dla FireStick. Cóż, moi drodzy przyjaciele, powiedziałbym, że nie ma kombinacji „darmowy” i „najlepszy”, jeśli chodzi o VPN. Jeśli szukasz najlepszej sieci VPN, nie możesz jej uzyskać za darmo. Zgadzam się, że niektórzy użytkownicy mogą nie pozwolić sobie na płatne sieci VPN, ale nie wybiorę również darmowej sieci VPN. Korzystanie z bezpłatnego VPN jest tak dobre, jak brak VPN.

Bezpłatna sieć VPN dla FireStick może przynieść więcej szkody niż pożytku. Możesz przeczytać tutaj, dlaczego należy unikać darmowych sieci VPN.

Zmiana regionu Amazon na FireStick

Możesz skonfigurować VPN na Fire TV Stick przy użyciu metod opisanych powyżej. To wystarczy, aby zadbać o swoją prywatność. Jednak kilku użytkowników woli podjąć dodatkowe środki. W takim przypadku możesz również zmienić region karty Fire Stick bez prawdziwego adresu.

Zmiana regionu FireStick jest dość prosta. Otwórz Amazon w przeglądarce komputera i wykonaj następujące kroki:

# 1. Kliknij kartę „Twoje zamówienia”, a następnie otwórz „Zarządzaj treścią i urządzeniami” (poniżej obrazu)

zarządzać zawartością i urządzeniami w Amazon

# 2. Kliknij kartę „Ustawienia”.

# 3. Przejdź do ustawień kraju i kliknij Zmień

zmień kraj na Amazon

# 3. Wpisz adres, który chcesz dodać. Możesz znaleźć dowolny losowy adres za pomocą szybkiego wyszukiwania w sieci

# 4. Wybierz Aktualizuj

zmień adres amazon fire stick

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN dla FireStick

FireStick to wspaniałe urządzenie do przesyłania strumieniowego. Zmieniło to sposób, w jaki oglądamy telewizję. Nawet jeśli nie masz Smart TV, wystarczy podłączyć to urządzenie do portu HDMI i przekonwertować telewizor na jeden. Teraz wszystko, czego potrzebujesz, to VPN, aby poprawić wrażenia z rozrywki. Dzięki FireStick VPN możesz szybko przezwyciężyć problemy, takie jak ograniczenia geograficzne i ograniczanie dostępu do Internetu przez dostawców usług internetowych, które zwykle osłabiają zabawę.

Korzystanie z VPN w FireStick jest niezwykle korzystne, a ochrona VPN w postaci ExpressVPN rozwiązuje wszystkie problemy. Bez względu na to, gdzie jesteś, ta sieć VPN zapewni najlepsze możliwe doświadczenie wolne od wszelkich problemów. Oferują one również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc jeśli uważasz, że ExpressVPN nie jest wystarczająco dobry (co jest bardzo mało prawdopodobne!), Możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy. Dzięki ExpressVPN dla FireStick możesz po prostu usiąść, zrelaksować się i cieszyć.

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me