Kā instalēt / izmantot labāko FireStick VPN

>

Šajā ceļvedī jūs uzzināsit, kurš ir labākais FireStick VPN, kāpēc to vajadzētu izmantot, kā atrast pareizo VPN un kā instalēt VPN FireStick. Šajā apmācībā aplūkotie VPN darbojas ar visām Fire TV ierīcēm, ieskaitot FireStick 4K un Fire TV Cube. 

Amazon FireStick ir neapšaubāmi viena no labākajām straumēšanas ierīcēm, ko šodien atradīsit. Šis lēts sīkrīks uzreiz jebkuru parasto televizoru ar HDMI portu pārvērš viedajā televizorā. FireStick ir vienkārša ierīce, kuru ir ne tikai viegli uzstādīt, bet arī neticami viegli lietot. Tas darbojas ar modificēto Android programmaparatūru un ļauj ātri piekļūt tādiem populāriem straumēšanas pakalpojumiem kā Netflix, Hulu, Kodi un pat vairākiem satelīta kanāliem. Esmu pārbaudījis daudzas straumēšanas ierīces, tostarp Android Boxes, un neko tādu neesmu atradis, piemēram, FireStick.

Tas viss ir brīnišķīgi. Tomēr es nedrīkstu aizmirst jums pateikt, ka arī FireStick esmu piedzīvojis dažas būtiskas neveiksmes. Nē, FireStick pats par sevi nav nekas nepareizs. Es runāju par vairākiem ierobežojumiem un ierobežojumiem, ko nosaka straumēšanas pakalpojumi, ISP un, iespējams, arī jūsu valdība. Uz jums varētu attiekties:

  • Online uzraudzība un jūsu ISP, valdības un pat trešo personu uzraudzība, piemēram, hakeri un kriptovalūtas kalnrači. Tas nopietni apdraud jūsu privātumu!
  • Interneta droseles (kas mērķēta uz video straumētājiem), ko veic ISP, izraisot lēnas straumēšanas un buferizācijas problēmas. Tas pilnībā sabojā jūsu izklaides pieredzi!
  • Satura ģeogrāfiskais ierobežojums. Tas ierobežo jūsu piekļuvi saturam tikai noteiktā vietā!
  • Juridiskas problēmas straumējot, izmantojot populāros trešo pušu Kodi papildinājumus un lietotnes, piemēram, Mobdro, Kino APK, Live Net TV un citas. Jūs nevēlaties, lai kāds visu laiku skatītos pār jūsu plecu!

Par laimi, jūs to visu varat viegli pārvarēt, izmantojot FireStick / Fire TV VPN. VPN maskēs jūsu IP adresi un pēc tam arī jūsu tiešsaistes identitāti, ļaujot jums simtprocentīgu privātumu. Mēs apspriedīsim, kāpēc jums ir nepieciešams VPN vietnē FireStick, un kā tas vēlāk palīdz lielākā apjomā. Jūs arī uzzināsit, kā ātri instalēt un iestatīt labāko Firenck VPN. Es jums arī pastāstīšu, kā es izvēlējos jums piemērotu VPN. Turpiniet lasīt!

Šeit ir īss pārskats par labāko FireStick VPN, ko esmu izvēlējies. Detalizēti par katru VPN runāšu rokasgrāmatas vēlāk. 

Kāpēc jums nepieciešams VPN FireStick un kā tas palīdz

Jums nepieciešams VPN FireStick, lai pārliecinātos, ka varat izmantot savu ierīci, kur vēlaties, nepaliekot nepārtraukti satrauktam un satrauktam. Šie ir galvenie iemesli, kāpēc jālieto VPN:

# 1: tiešsaistes uzraudzība

Neatkarīgi no tā, vai man tas patīk vai nē, vai arī es joprojām noliedzu, jūsu IPS, valdības un pat trešo personu uzraudzība tiešsaistē ir lieta. Mēs par to esam daudz redzējuši un lasījuši. Kā jums patiktu, ja visu laiku pīpētu pa jūsu logu? Man būs ļoti neērti. Jūs tiek uzraudzīts caur virtuālo logu.

Kā palīdz FireStick VPN?? VPN maskē jūsu IP adresi un tunelē jūsu tiešsaistes aktivitātes caur anonīmu serveri. Tas nevienam neļauj zināt, ko jūs darāt. Ideja ir izvēlēties VPN, kas izmanto visstingrākās šifrēšanas tehnoloģijas.

# 2: ISP droseļošana

Tā kā jūsu tiešsaistes aktivitātes tiek uzraudzītas, straumējot straumēšanu, izmantojot tādas lietotnes kā Kodi, Kino APK, Mobdro, CyberFlix, Titanium TV vai daudzas citas, jūsu ISP to zina. Interneta droseļošana ir izplatīta parādība, kas samazina jūsu interneta savienojuma ātrumu, straumējot videoklipus tiešsaistē. Ja esat gadījuma rakstura lietotājs, jūs, iespējams, to nepiedzīvosit. Tomēr, ja esat regulārs straumētājs, ļoti iespējams, ka droseļvārsta dēļ jūs nonāksit ar buferizācijas jautājumiem. Interneta pakalpojumu sniedzēji izmanto šo paņēmienu kā slodzes līdzsvarošanas līdzekli, un no viņu puses tas ir likumīgs. Jūs tikko nokavējāt šo smalko druku viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumos pirms reģistrēšanās.

VPN palīdz pārvarēt ISP ierobežojumus! Lietojot FireStick VPN, tiešsaistes aktivitātes tiek šifrētas. Jūsu ISP nevar pateikt, vai straumējat vai, iespējams, tikai lejupielādējat smagu dokumentu. Un, tā kā viņi nezina, ka straumējat, viņi neierobežo jūsu interneta ātrumu un ļauj baudīt straumēšanu ar lielāku ātrumu bez bufera. Tas ir tik vienkārši.

# 3: ģeogrāfiskais ierobežojums

Vietnē FireStick varat piekļūt tādiem populāriem straumēšanas pakalpojumiem kā Netflix, Amazon Prime, Hulu utt. Bet to, ko jūs varat skatīties, lielā mērā ierobežo jūsu ģeogrāfiskā atrašanās vieta. Piemēram, Netflix tagad ir pieejams vairāk nekā 180 valstīs. Tomēr ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ daudz video nav pieejams visur. Šādi ierobežojumi ir spēkā satura izplatīšanas tiesību dēļ. Tas nozīmē arī to, ka jums tiek liegta lieliska izklaide. Un tas neaprobežojas tikai ar Netflix. Visi galvenie izklaides pakalpojumi ģeogrāfiski ierobežo saturu.

Jūs varat atbloķēt ģeogrāfiski bloķētu saturu, izmantojot FireStick VPN! Labam VPN ir serveri, kas atrodas vairākās valstīs. Jums vienkārši jāizvēlas viens no tās valsts serveriem, kuras video saturu vēlaties skatīties, un jāsāk straumēt. Varat arī atbloķēt reģionālo saturu, izmantojot VPN.

# 4: Juridiskas grūtības

FireStick ļauj ātri iestatīt Kodi un citus trešo personu straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Cinema APK un Mobdro. Šie pakalpojumi sniedz jums bezmaksas piekļuvi saturam, par kuru citādi varētu samaksāt. Jūs, iespējams, arī netīšām varat straumēt kādu ar autortiesībām aizsargātu saturu. Visticamāk, tas nonāks juridiskās nepatikšanās. Esmu dzirdējis par daudziem šādiem ziņojumiem par straumētāju straumēšanu ar juridiskiem paziņojumiem un dūšīgiem naudas sodiem.

Izmantojot FireStick VPN, savas rūpes var atlikt malā!  Straumējot ar VPN, straumēšanas aktivitātes tiek maskētas. Tā rezultātā neviens nevar noteikt, ka jūs straumējat, tādējādi nodrošinot jūsu privātumu un anonimitāti.

Piezīme: Mēs neatbalstām ar autortiesībām aizsargāta satura straumēšanu bez maksas. Tas ir aizliegts ar likumu, un lietotāji to nedrīkst praktizēt. Ļoti iesaku lietotājiem straumēt tikai bezmaksas saturu, kas ir pieejams publiskajā domēnā. VPN jāizmanto tikai, lai aizsargātu jūsu privātumu. 

Labākais FireStick VPN

Tur ir vairāk nekā simts VPN pakalpojumu sniedzēju. Lai pabeigtu FireStick labāko VPN sarakstu, mēs esam cītīgi burtiski izmantojuši un pārbaudījuši desmitiem no tiem. Vēlāk šajā rokasgrāmatā atradīsit sadaļu, kurā mēs aprakstījām metodi, kuru esam izmantojuši, lai pārbaudītu tos visus.

Pēc nedēļu ilgas testēšanas mēs secinājām, ka šie ir labākie FireStick VPN:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. NordVPN
 4. Surfshark
 5. CyberGhost

Ir arī citi VPN, kas pietuvojās, tomēr tie nebija tik labi kā tie, kurus šeit uzskaitīju. Es negribēju padarīt šo sarakstu par lielu, jo tas būtu tikai padarījis lietas mulsinošākas.

Un no visiem VPN, par kuriem mēs runāsim šajā rokasgrāmatā, ExpressVPN skaidri izceļas visās frontēs, ieskaitot ātrumu, drošību, tiešsaistes anonimitāti, privātumu un neierobežotu ģeogrāfiski bloķētu saturu..

Sākot ar ExpressVPN, jūs atradīsit vairāk par katru VPN šajā sarakstā kopā ar instalēšanas instrukcijām.

1. ExpressVPN: vispiemērotākais FireStick VPN

labākais vpn par uguntiņu

Atrodoties Britu Virdžīnu salās, ExpressVPN ir vispusīgs FireStick VPN un nepārprotami ir sacīkšu numur viens. Dažādos pārskatos tas vienmēr tiek parādīts kā ātrākais VPN, un mūsu testi sakrīt. Ar vairāk nekā 3000 serveriem vairāk nekā 90 valstīs un vairāk nekā 160 vietās ExpressVPN sniedz jums daudz savienojuma iespēju.

256 bitu AES šifrēšana, dalīta tunelēšana, iznīcināšanas slēdzis, DNS / IPv6 aizsardzība pret noplūdēm, stingra politika bez reģistrēšanās un vairākas citas drošības funkcijas padara ExpressVPN par neticami spēcīgu un drošu FireStick VPN pakalpojumu. Tā kā tas atrodas BVI, kas neietilpst 14 valstu grupas jurisdikcijā, var droši uzskatīt, ka tam nav ārēja spiediena atklāt lietotāju datus.

ExpressVPN ļauj vienā kontā vienlaikus savienot ne vairāk kā 5 ierīces. Tas arī atbalsta maršrutētāja līmeņa konfigurāciju, ļaujot Wi-Fi pieslēgt un aizsargāt tik daudz ierīču, cik vēlaties. Šis VPN FireStick nodrošina, ka bez izklaides iespējām jūs varat uztraukties bez ierobežojumiem. ExpressVPN ir vienkārši labākais VPN, ko var iegādāties par FireStick naudu.

Lasītāja piedāvājums: Vietnē ExpressVPN varat saņemt 3 mēnešus bezmaksas, izmantojot viena gada plānu, kas veido 49% atlaidi, salīdzinot ar mēneša plānu. Tas nāk ar 30 dienu laikā naudas atdošanas garantija. Ja neesat apmierināts ar sniegumu, varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

Iegūstiet ExpressVPN

Kā instalēt un izmantot ExpressVPN vietnē FireStick / Fire TV

ExpressVPN instalēšana un iestatīšana FireStick vai Fire TV ir ļoti vienkārša un prasa gandrīz vienu minūti. Izpildiet soli pa solim sniegtos norādījumus:

# 1: noklikšķiniet šeit, lai saņemtu ExpressVPN abonementu

# 2: ieslēdziet FireStick un atlasiet Meklēt opcija (objektīva ikona) sākuma ekrāna augšējā kreisajā stūrī.

# 3: meklējiet ExpressVPN un noklikšķiniet uz tā, kad tas parādās meklēšanas rezultātos

labākais vpn par uguntiņu

# 4: Nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz ExpressVPN ikonas

labākais ugunskurs vpn

# 5: noklikšķiniet uz Lejupielādēt vai gūt pogu

labākais vpn uguns tv nūjai

Nr. 6: atveriet lietotni un noklikšķiniet uz Ielogoties pēc tam, kad esat ievadījis savu e-pasta adresi un paroli, kuru izveidojāt ExpressVPN reģistrēšanās laikā.labākais vpn par uguntiņu

# 7: Kad tiek piedāvāts “Palīdzība uzlabot ExpressVPN”, noklikšķiniet uz Labi, ja vēlaties koplietot pārskatus vai noklikšķiniet uz Labi Nē paldies

labākais bezmaksas vpn for firestick

# 8: noklikšķiniet uz labi kad tiek parādīta uzvedne “Iestatīt savu VPN”labākais vpn par uguntiņu

# 9: noklikšķiniet uz labi vēlreiz, kad parādās uzvedne Connection Request

ugunskurs vpn

# 10: Jūs esat gatavs. ExpressVPN automātiski izvēlas viedu atrašanās vietu jums. Noklikšķiniet uz savienojuma pogas, lai uzreiz izveidotu savienojumu ar VPN.

Lai izveidotu savienojumu ar citu serveri, tā vietā noklikšķiniet uz Viedā atrašanās vieta

bezmaksas firestick vpn

# 11: noklikšķiniet uz Visas atrašanās vietas cilni augšpusē un izvēlieties reģionu. Piemēram, ja vēlaties izveidot savienojumu ar kādu no serveriem Amerikas Savienotajās Valstīs vai kādā citā valstī Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā, noklikšķiniet uz Amerika

labākais vpn par uguntiņu

# 12: noklikšķiniet uz valsts, lai izveidotu savienojumu ar ExpressVPN šai valstij vislabāk izvēlēto serveri. Lai izpētītu vairāk serveru jebkurai valstij, noklikšķiniet uz '>' labajā malā

labākais ugunskurs vpn

# 13. Tas ir viss. Tagad jūsu savienojums būs drošs, izmantojot ātrāko un labāko FireStick VPN.

Video ceļvedis, lai instalētu ExpessVPN vietnē FireStick

Noklikšķiniet ŠEIT, lai iegūtu ExpressVPN for FireStick

2. IPVanish

labākais vpn par uguntiņu

Ja vēlaties alternatīvu ExpressVPN, jums jāmeklē IPVanish, kas mūsu testos ieņēma otro vietu. Apzīmēts ar ātrāko VPN uz planētas, tas neko nedara, lai diskreditētu paša prasību. Tas patiešām nodrošina dažus no ātrākajiem VPN serveriem, bet ExpressVPN uzņemas vainagu, kad runa ir par visātrāko VPN nozarē..

IPVanish VPN ir gandrīz 1200 serveri vairāk nekā 60 valstīs, kas ir aptuveni trešdaļa no tā, ko piedāvā ExpressVPN. Ar vairāk nekā 256 bitu AES šifrēšanu, OpenVPN, IKEv2, IPVanish piedāvā stabilu savienojuma drošību. Tomēr tā mātesuzņēmums StackPath ietilpst ASV jurisdikcijā, un tas, man sakot, padara mani nedaudz nemierīgu.

IPVanish ļauj vienā kontā vienlaikus savienot ne vairāk kā 10 ierīces. Līdzīgi kā ExpressVPN, tas arī ļauj maršrutētāja līmeņa konfigurācijai padarīt visus Wi-Fi savienojumus drošus.

Lasītāja piedāvājums: Izmantojot IPVanish kupona kodu, jūs varat saņemt papildu 20% atlaidi SAVE20NOW ko var izmantot norēķinu laikā. Tas nāk ar 7 dienas naudas atdošanas garantija. Ja neesat apmierināts ar sniegumu, varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

Iegūstiet IPVanish

Kā instalēt IPVanish uz FireStick / Fire TV

Ja jūs izmantojat IPVanish, šeit ir aprakstīts, kā instalēt un izmantot šo VPN:

# 1: Vispirms iegūstiet IPVanish abonementu

# 2: pēc pakalpojuma abonēšanas ieslēdziet FireStick un sākuma ekrānā atlasiet Meklēt opcija (augšējā kreisajā stūrī)

# 3: meklējiet IPVanish un noklikšķiniet uz tā meklēšanas rezultātos

labākais uguns nūja vpn

# 4: Nākamajā ekrānā un nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz IPVanish ikonas Lejupielādēt vai gūt

labākais vpn par amazon firestick

Nr. 5: atveriet lietotni un ievadiet IPVanish pieteikšanās akreditācijas datus, ko izveidojāt reģistrēšanās laikā. Klikšķis Pieslēgties

amazon firestick vpn

# 6: noklikšķiniet uz Pievienojieties kreisajā pusē, lai izveidotu savienojumu ar IPVanish izvēlēto noklusējuma serveri. Varat arī manuāli izvēlēties serveri, kreisajā pusē noklikšķinot uz Valsts, Pilsēta vai Serveris

labākais vpn par uguntiņu

3. NordVPN

nordvpnNordVPN ir visaptverošs VPN, kas nodrošina ātru un uzticamu savienojumu. VPN ievēro šifrēšanas tehnoloģijas nozares standartus un pārliecinās, vai jūsu tiešsaistes trafiks tiek tunelēts caur visdrošākajiem serveriem. Tā piedāvā arī divslāņu drošību, kas novirza jūsu savienojumu caur diviem serveriem, ļaujot uzlabot drošību.

NordVPN ir viegli lietojama lietojumprogramma FireStick un Fire TV ierīcēm. Ar vienu klikšķi var izveidot savienojumu ar drošiem serveriem. Ja plānojat izmantot NordVPN vairākās ierīcēs, varat to izmantot ne vairāk kā 6 ierīcēs.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atbloķēt Netflix vai straumēšanas laikā vienkārši vēlaties palikt anonīms, NordVPN varētu jums būt piemērota iespēja.

NordVPN nav tik ātrs kā ExpressVPN, taču, ņemot vērā visas lietas, tas ir pelnījis vietu šajā FireStick labāko VPN sarakstā..

Kā instalēt NordVPN vietnē FireStick / Fire TV

Veiciet šādas darbības:

# 1: noklikšķiniet šeit, lai iegūtu NordVPN abonementu, ja vēl neesat to izdarījis

# 2: FireStick sākuma ekrānā dodieties uz augšu un atlasiet Meklēt opcija augšējā kreisajā stūrī

# 3: meklējiet NordVPN un noklikšķiniet uz tā meklēšanas rezultātos

labākais vpn par uguntiņu

# 4: nākamajā logā noklikšķiniet uz NordVPN

meklēt nordvpn uz kurtuves

# 6: noklikšķiniet uz gūt vai Lejupielādēt nākamajā ekrānā

lejupielādēt nordvpn lietotni firestick

# 7: Atveriet NordVPN, kad tas ir instalēts, un pierakstieties ar saviem akreditācijas datiem

kā instalēt nordvpn uz amazon firestick

# 8: noklikšķiniet uz Pievienojieties tūlīt lai sāktu

vpn par uguntiņu

4. Surfshark

vpn par uguntiņuSurfshark ir vēl viens vārds VPN pasaulē, uz kuru varat paļauties, nodrošinot drošu un drošu tiešsaistes pieredzi. Izmantojot AES 256 militārā līmeņa šifrēšanu, jūs vienmēr varat būt pārliecināts, ka jūsu straumēšanas darbības FireStick tiek aizsargātas..

Kill Switch, stingra politika bez reģistrēšanās, aizsardzība pret noplūdēm, privāts DNS, maskēšanās režīms un MultiHop funkcijas padara Surfshark par vienu no labākajiem FireStick VPN..

Arī Surfshark ir pietiekami ātri. Liela daļa serveru ļauj gludi un bez burtiem straumēt. Un, ja jūs meklējat straumēšanas iespēju bez malām bez ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, Surfshark varētu būt diezgan ērts arī šajā departamentā.

Papildus FireStick jūs varat izmantot Surfshark daudzās citās ierīcēs, tostarp datoros, mobilajos tālruņos un citur. Droši vien labākais par Surfshark ir tas, ka jūs to varat vienlaikus izmantot neierobežotās ierīcēs.

Kā instalēt Surfshark vietnē FireStick

Lai instalētu un izveidotu savienojumu ar Surfshark vietnē FireStick, rīkojieties šādi:

# 1: noklikšķiniet šeit, lai iegūtu Surfshark abonementu

# 2: atlasiet Meklēt opcija FireStick sākuma ekrānā (augšējais kreisais stūris)

Ieraksti Surfshark un kad to redzat meklēšanas ieteikumos, noklikšķiniet uz tā

surfshark firestick vpn

# 3: Nākamajā logā noklikšķiniet uz Surfshark ikonas

labākie vpns par uguntiņu

# 4: noklikšķiniet uz Lejupielādēt / saņemt nākamajā logā

kā lejupielādēt un instalēt surfshark firestick vpn

# 5: atveriet Surfshark, kad tā ir instalēta, un pierakstieties ar saviem pieteikšanās akreditācijas datiem

labākais vpn par amazon uguns nūju

# 6: noklikšķiniet uz Savienot, lai sāktu izmantot VPN

labākais amazon fire tv stick vpn

5. CyberGhost

cyberhost vpn kodiCyberGhost piedāvā globālu drošības pārklājumu ar vairāk nekā 5900 serveriem visā pasaulē. Tā uztur stingru politiku bez reģistrēšanās. Nozīme: straumējot FireStick vai pārlūkojot internetu, jūs neatstājat identificējamus pēdas.

Šis VPN piedāvā pieņemamu savienojuma ātrumu daudzos tā serveros. Izmantojot vislabāko šifrēšanas sistēmu, CyberGhost arī pilnībā nodrošina jūsu tiešsaistes aktivitātes.

Ja vēlaties atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu, CyberGhost to pat padarīs iespējamu.

CyberGhost ļauj vienlaikus savienot līdz 7 ierīcēm. Tam ir lietotājam draudzīgs interfeiss FireStick, kas ļauj sākt darbu tūlīt. Šo (un vairāk) iemeslu dēļ mēs esam izvēlējušies CyberGhost kā vienu no labākajiem FireStick VPN.

Kā instalēt CyberGhost vietnē FireStick

Veiciet šādas darbības:

1: noklikšķiniet šeit, lai iegūtu CyberGhost abonementu, ja vēl to neesat izdarījis

2: ieslēdziet FireStick un atlasiet Meklēt opcija sākuma ekrāna augšējā kreisajā stūrī (izvēlņu joslā)

Ieraksti CyberGhost un noklikšķiniet uz tā meklēšanas rezultātos

cyberhost vpn lietotne

3: Nākamajā ekrānā vēlreiz noklikšķiniet uz CyberGhost

kā instalēt kiberhost Firestick vpn

4: Tagad noklikšķiniet Lejupielādēt / saņemt lai lejupielādētu un instalētu VPN

labākie vpns par uguntiņu

5: atveriet CyberGhost vietnē FireStick. Jums vajadzētu redzēt šādu ekrānu ar kodu

Iet uz cgvpn.info/link datorā vai mobilajā pārlūkā. Piesakieties, izmantojot savu CyberGhost konta informāciju un ievadiet kodu

iestatiet kibernometni uz ugunskrūva

6: noklikšķiniet Pievienojieties lai sāktu

pievienojiet vpn uz uguns nūjas

Kā mēs izvēlējāmies vislabāko FireStick VPN un kāpēc es izvēlējos ExpressVPN salīdzinājumā ar citiem VPN?

Kad es pirmo reizi sāku rakstīt šo rokasgrāmatu, man radās ideja šeit noapaļot vairākus VPN. Ātri sapratu, ka 10 VPN ievietošana šajā sarakstā radīs tikai lielākas neskaidrības un vai jūs uzminējāt, kuru pirkt. Lai jums būtu vieglāk, es nolēmu, ka es šajā apmācībā drīzāk runāšu par 5 labākajiem VPN.

Man vajadzēja brīdi, lai no partijas izvēlētos labāko. Pirms nonācu pie secinājuma, vairākas reizes pārbaudīju vairākus VPN. Šeit ir daži no vissvarīgākajiem faktoriem, kurus es apsvēru pirms sprieduma pasludināšanas.

# 1: savienojuma ātrums

Savienojuma ātrums ir viens no vissvarīgākajiem faktoriem, iepērkoties FireStick VPN. Šeit ir Netflix ieteiktais TV ātrums, kas attiecas uz video straumēšanu, izmantojot gandrīz jebkuru avotu:

 • 3 Mb / s SD vai 480p video
 • 4–5 Mb / s HD video (gan 480p, gan 1080p)
 • 25 MB / s UHD, 4K video

Atcerieties, ka, izmantojot VPN, vienmēr tiks zaudēts ātrums. ExpressVPN ir mans labākais FireStick VPN, jo tas piedāvā minimālu ātruma zudumu. Šeit ir mūsu testa rezultāti, kas veikti vienā un tajā pašā ierīcē ar tādu pašu sākotnējo platjoslas ātrumu un tajā pašā servera atrašanās vietā:

Oriģinālais platjoslas ātrums bez VPN (Piešķirts: sasniegts 50 Mb / s: sasniegts: 48,6 Mb / s)

firestick vpn ātruma pārbaudeOriģinālais savienojuma ātrums bez VPN

ExpressVPN: lejupielāde 46,3 Mb / s (ātruma saglabāšana 95,27%)

Expressvpn ātruma pārbaude uz amazon fire stickPievienots ExpressVPN ar sākotnējo savienojuma ātrumu 50 Mb / s

IPVanish: lejupielāde 36,3 Mb / s (ātruma saglabāšana 75%)

vpn uguns tvPievienots IPVanish ar sākotnējo savienojuma ātrumu 50 Mb / s

NordVPN: lejupielāde 31.9 Mb / s (ātruma saglabāšana 65.64%)

nordvpn uz ugunskuraSavienots ar NordVPN ar sākotnējo savienojuma ātrumu 50 Mb / s

Surfshark: lejupielāde 28,8 Mb / s (ātruma saglabāšana 59,26%)

surfshark vpn uz amazon firestickSavienots ar Surfshark ar sākotnējo savienojuma ātrumu 50 Mb / s

CyberGhost: lejupielāde 27,8 Mb / s (ātruma saglabāšana 57,20%)

cyberghost vpn uz amazon firestick un fire tvSavienots ar CyberGhost ar sākotnējo savienojuma ātrumu 50 Mb / s

Kā redzat, ExpressVPN piedāvāja ātrāko savienojumu un saglabāja vairāk nekā 95% no sākotnējā ātruma. IPVanish vistuvāk nāca ar 75% ātruma noturēšanu - ātruma starpība 20%. Lai arī IPVanish nav tik ātrs kā ExpressVPN, tas joprojām ir labajā pusē, salīdzinot ar citiem nozares VPN.

NordVPN, Surfshark un CyberGhost uzrādīja ievērojamu ātruma kritumu. Tomēr tie joprojām ir labāki nekā vesela daļa citu VPN, kurus mēs pārbaudījām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šie testi tika veikti uz visātrāk pieejamajiem VPN serveriem, ko piedāvā pakalpojumu sniedzēji. Ātrums var atšķirties atkarībā no izvēlētā servera un tā atrašanās vietas. Jo tālāk atrodas serveris no jūsu fiziskās atrašanās vietas, jo mazāks varētu būt ātrums. Ātrums ir atkarīgs arī no citiem mainīgiem lielumiem, piemēram, ierīces specifikācijas, ISP, maršrutētāja utt.

# 2: Šifrēšanas stiprums

OpenVPN AES 255 bitu kods ir visefektīvākais šifrēšanas protokols. Tas ir obligāts FireStick VPN, kuru vēlaties iegādāties. Šis ir protokols, kuru izmanto visi galvenie VPN sniedzēji, un tas tiek uzskatīts par labāko nozarē.

# 3: drošības līdzekļi

DNS aizsardzība pret noplūdi, dalīta tunelēšana un iznīcināšanas slēdzis ir dažas no vissvarīgākajām drošības funkcijām, kas jums jāņem vērā, izpētot labāko FireStick VPN. Piemēram, ExpressVPN ir aprīkots ar visiem šiem un daudziem citiem drošības elementiem. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc mēs esam izvēlējušies labāko FireStick VPN.

# 4: politika bez žurnāla

Ja jūsu tiešsaistes aktivitātes nav izsekojamas, nevienam nevajadzētu arī izsniegt tiesas pavēsti un ienākt VPN pakalpojumu sniedzēju reģistrā un ielādēt jūsu žurnālus. Tikai tad VPN tiks uzskatīts par pilnīgi drošu. ExpressVPN uztur stingru nulles žurnāla politiku. Viņiem nekas nav dokumentēts, un līdz ar to neko nevienam atklāt nevar.

Arī IPVanish ir nulles žurnāla politika. Tomēr, tā kā tas ietilpst ASV jurisdikcijā, es esmu mazliet skeptisks, ja viņi patiešām saglabā jūsu privātumu neskartu.

Arī NordVPN, Surfshark un CyberGhost uztur virkni politikas bez žurnāliem.

# 5: klientu atbalsts

Labs FireStick VPN ir tas, kas neprasa sazināties ar klientu atbalsta dienestu. Tomēr, ja rodas vajadzība, atbalstam jābūt viegli pieejamam.

ExpressVPN piedāvā 24x7 atbalstu, izmantojot tiešraidi un e-pastu. No otras puses, IPVanish piedāvā 24 × 7 atbalstu pa e-pastu.

Lai arī ir daži IPVanish lietotāju ziņojumi, ka viņu klientu atbalstu ir grūti pārvarēt un tas var nebūt tik atsaucīgs, kā jūs vēlētos, lai tas būtu.

Arī NordVPN piedāvā tērzēšanas atbalstu, kaut arī tas pašlaik ir beta testēšanas fāzē.

Surfshark ir aktīvs un atsaucīgs tērzēšanas atbalsts, kas pieejams visu diennakti.

CyberGhost šobrīd nepiedāvā tērzēšanas atbalstu. Jūs varat sazināties ar viņiem pa e-pastu. Parasti viņi reaģē 24 līdz 48 stundu laikā.

Nr. 6: lietotājam draudzīga lietotne

Kad jūs meklējat vislabāko FireStick VPN, tas automātiski kļūst par vienu no vissvarīgākajiem aspektiem, kas jāņem vērā. Amazon FireStick ir tālvadības ierīce, līdz ar to VPN lietotnei jābūt saderīgai ar tālvadību.

ExpressVPN piedāvā simtprocentīgu saderību ar tālvadības pulti FireStick. Arī ExpressVPN kopējais izkārtojums ir neticami draudzīgs lietotājam. Tas ir glīts, un tajā ir balta tēma.

No otras puses, šķiet, ka IPVanish ir daudz ievietots galvenajā ekrānā, un tāpēc tas izskatās nedaudz pārblīvēts. Neskatoties uz to, tas darbojas bez FireStick / Fire TV ierīču trūkumiem.

Arī NordVPN, Surfshark un CyberGhost ir ar tālvadību saderīgas lietotnes FireStick.

# 7: Jurisdikcija

ExpressVPN galvenā mītne atrodas Britu Virdžīnu salās (BVI) - nelielā salu grupā ar neatkarīgu tiesu sistēmu. BVI neietilpst nevienā izlūkošanas aliansē, ieskaitot 5-acis, 9-acis vai 14-acis, tai nav datu saglabāšanas likumu un tā nav spiesta iesniegt savus klientu ierakstus nevienā valstī. ExpressVPN ir visi iemesli un pilnvaras sniegt jums pilnīgu privātumu.

Tomēr tas nav gadījumā ar IPVanish. Kā jau teicu iepriekš, tā mātesuzņēmums StackPath atrodas ASV un tādējādi ietilpst ASV jurisdikcijā. Un ASV uzņēmumiem ir jāievēro obligātie valsts datu saglabāšanas likumi. Tas ir skaidri pretrunā ar VPN nulles žurnāla politiku. Tas ir vairāk iemesls, kāpēc es saglabāju IPVanish kā alternatīvu VPN.

Arī NordVPN, Surfshark un CyberGhost galvenā mītne atrodas ārpus visu lielāko novērošanas organizāciju jurisdikcijas..

# 8: naudas atdošanas garantija

Naudas atdošanas garantija ir izplatīta starp VPN pakalpojumu sniedzējiem, un tas ir viens no vissvarīgākajiem faktoriem, ko lietotāji ņem vērā, meklējot VPN. Tas ir kā izmēģinājuma periods, kas ļauj pārbaudīt VPN un noteikt, vai tas nāk par labu jums.

ExpressVPN piedāvā pilnu naudas atdošanas garantiju 30 dienu laikā. Ja pārdomājat un nolemjat neturpināt ExpressVPN (kam es neredzu iemeslu), varat atcelt abonementu un lūgt pilnu naudas atmaksu.

IPVanish piedāvā tikai 7 dienu naudas atgriešanas garantiju. Man personīgi šķiet, ka nedēļa ir nedaudz mazāk laika, lai izmēģinātu pakalpojumu, taču tai joprojām vajadzētu dot jums pietiekami daudz priekšstatu par ātrumu, veiktspēju, konsekvenci un savienojamību.

NordVPN piedāvā arī 30 dienu beznosacījuma naudas atdošanas garantiju. Jūs saņemat pietiekami daudz laika, lai izlemtu, vai vēlaties turpināt vai atcelt.

Surfshark ir arī 30 dienu pilnīgas atmaksas politika gadījumā, ja nolemjat neturpināt

CyberGhost piešķir jums 45 dienu pilnu atmaksas periodu; ilgāk nekā jebkurš cits VPN šajā sarakstā

Bezmaksas VPN FireStick

Es turpinu saņemt jautājumus, piemēram, kurš ir labākais bezmaksas VPN FireStick. Nu, mani dārgie draugi, es teiktu, ka, apsverot VPN, nav kombinācijas “bezmaksas” un “labākais”. Ja meklējat labāko VPN, to nevarat iegūt bez maksas. Es piekrītu, ka daži lietotāji, iespējams, nevar atļauties apmaksātus VPN, taču es nedomāšu arī par bezmaksas VPN. Bezmaksas VPN lietošana ir tikpat laba, cik vispār nav VPN.

Bezmaksas VPN FireStick var radīt vairāk kaitējuma nekā laba. Šeit varat izlasīt, kāpēc vajadzētu izvairīties no bezmaksas VPN.

Mainot Amazon reģionu FireStick

Varat iestatīt VPN Fire TV Stick, izmantojot iepriekš aprakstītās metodes. Tas ir pietiekami, lai rūpētos par savu privātumu. Tomēr daži lietotāji dod priekšroku papildu pasākumiem. Tādā gadījumā jūs varat arī mainīt Fire Stick reģionu bez savas īstās adreses.

FireStick reģiona mainīšana ir diezgan vienkārša. Sava datora pārlūkprogrammā atveriet Amazon un rīkojieties šādi:

# 1. Noklikšķiniet uz cilnes “Jūsu pasūtījumi” un pēc tam atveriet “Pārvaldiet savu saturu un ierīces” (zem attēla)

pārvaldīt saturu un ierīces amazonā

# 2. Noklikšķiniet uz cilnes Iestatījumi.

# 3. Dodieties uz valsts iestatījumiem un noklikšķiniet uz Mainīt

mainīt valsti amazonā

# 3. Ievadiet adresi, kuru vēlaties pievienot. Izmantojot ātru meklēšanu tīmeklī, varat atrast jebkuru nejaušu adresi

# 4. Atlasiet Atjaunināt

mainīt adresi amazon

Secinājums par FireStick labāko VPN

FireStick ir lieliska straumēšanas ierīce. Tas ir mainījis veidu, kā mēs skatāmies TV. Pat ja jums nav viedtelevīzijas, vienkārši pievienojiet šo ierīci HDMI portam un pārveidojiet televizoru vienā. Tagad viss, kas jums nepieciešams, ir VPN, lai uzlabotu izklaides iespējas. Izmantojot FireStick VPN, jūs varat ātri pārvarēt tādas problēmas kā ģeogrāfiskie ierobežojumi un ISP droseles, kas mēdz mazināt jautrību.

VPN lietošana FireStick ir ārkārtīgi izdevīga, un ar VPN aizsardzību ExpressVPN veidā visas jūsu problēmas tiek atrisinātas. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, šis VPN sniegs jums vislabāko iespējamo pieredzi bez visām nepatikšanām. Viņi piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju, tāpēc, ja uzskatāt, ka ExpressVPN nav pietiekami labs (kas ir ļoti maz ticams!), Varat lūgt pilnu naudas atmaksu. Tātad, izmantojot ExpressVPN for FireStick, jūs varat vienkārši sēdēt, atpūsties un baudīt.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me