Kā instalēt un izmantot ExpressVPN uz Firestick

>

Šajā apmācībā jūs uzzināsit, kā instalēt ExpressVPN uz FireStick. Šīs instrukcijas darbojas vienlīdz labi visās Amazon Fire TV ierīču līnijās, ieskaitot FireStick 4K un Fire TV Cube.


ExpressVPN ir viens no populārākajiem straumēšanas VPN pakalpojumiem. VPN ir pazīstams ar savu lielisko funkcionalitāti un lielisko ātrumu, kas lietotājiem ļauj straumēt saturu HD formātā bez buferizācijas.

ExpressVPN ir pielāgota lietotne Amazon Firestick - populārai ierīcei, ko visā pasaulē izmanto auklu griezēji. Varat maksimizēt Firestick straumēšanas pieredzi, instalējot lietotni Firestick un padarot ģeogrāfiskus ierobežojumus, tiešsaistes uzraudzību un ISP drēbju atstāšanu pagātnē..

Kāpēc izvēlēties FireStick ExpressVPN?

ExpressVPN ir visuzticamākais VPN privātuma, drošības un straumēšanas nolūkos. Personīgi es šo VPN pakalpojumu izmantoju pēdējos pāris gadus, pateicoties viņu lieliskajam servisam.

Šeit ir dažas funkcijas, kas padara to par vienu no labākajiem FireStick VPN.

Teicami ātrumi

Tāpat kā norāda nosaukums, ExpressVPN ir viens no ātrākajiem VPN apkārt. Tam ir ātruma ziņā optimizēts tīkls, kas sastāv no 3000+ VPN serveriem, kas izvietoti 160 vietās 94 valstīs. Tas nodrošina, ka varat strauji straumēt gan HD, gan 4K formātā, kā tas nav vidējā VPN gadījumā.

Atbloķē visus straumēšanas pakalpojumus

Viens no izplatītākajiem VPN lietojumiem Firestick un Fire TV ir ierobežota satura atbloķēšana. Bēdīgi slavenākais un populārākais no šiem pakalpojumiem ir Netflix, kas dažādām valstīm piedāvā atšķirīgu saturu un bloķē VPN izmantošanu.

ExpressVPN ir viens no nedaudzajiem VPN, kas var pastāvīgi nodrošināt piekļuvi Netflix. Kad esat ieguvis kontu un instalējis VPN, varat atbloķēt Netflix ASV, Lielbritānijas, Kanādas, Nīderlandes, Vācijas, Japānas, Indijas un dažādas citas bibliotēkas.

Jūs varat arī piekļūt citiem ģeogrāfiski ierobežotiem pakalpojumiem, piemēram, BBC iPlayer, HBO Now, Hulu.

Solid privātums & Drošība

ExpressVPN piedāvā iespaidīgu nulles žurnālu politiku, kurai pievienota AES 256 bitu šifrēšana - kombinācija, kas nodrošina, ka visas jūsu darbības internetā ir privātas, drošas un anonīmas.

Tas ir svarīgi, it īpaši, ja straumējat, izmantojot Kodi vai trešo personu Android straumēšanas lietotnes, piemēram, Cinema HD, Titanium TV, CatMouse utt. Trešās puses Kodi papildinājumi un šādas lietotnes nodrošina saturu, kas var būt pirātisks, un, ja jūs netīšām straumējat šādu saturu , jūs varētu saskarties ar dažām juridiskām problēmām. Tāpēc ir svarīgi straumēt droši, jo valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji pārrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē.

Lietošanas ērtums

ExpressVPN nodrošina uzlabotas funkcijas, piemēram, tīkla bloķēšanas nogalināšanas slēdzi un VPN sadalīto tunelēšanu, taču tām arī izdodas saglabāt VPN saskarni tīru un viegli lietojamu, kā mēs redzēsim sadaļā Lietošana.

Kā instalēt ExpressVPN uz Firestick

ExpressVPN ir īpaša lietotne, kas ir savietojama ar Amazon Fire Stick, Fire TV un Fire TV Cube. Šī lietotne ir viegli pieejama Amazon veikalā, un tāpēc jūs varat to instalēt dažu sekunžu laikā. Tomēr pirms mēs sākam instalēšanu, jums ir jāiegādājas ExpressVPN abonements. Jūs varat saņemt 49% atlaidi tā gada plānam.

Tomēr, ja kādu iemeslu dēļ nevarat instalēt lietotni, izmantojot šo metodi, to ir iespējams arī lejupielādēt. Es jums parādīšu abas metodes.

1. metode: lietotnes instalēšana no Amazon Store

1. Firestick sākuma ekrānā dodieties uz meklēšanas opciju un ierakstiet “ExpressVPN

kā uzinstalēt ExpressVPN uz

2. Lietotne parādīsies kā pirmais ieteikums. Noklikšķiniet uz tā

Kā instalēt ExpressVPN uz Firestick

3. Jums tagad tiks piešķirta "Gūt" opcija. Rezultāts

ExpressVPN Amazon Fire tv nūjai

4. ExpressVPN tagad lejupielādēs un dos jums iespēju to atvērt.

Instalējiet vpn uz Fire stick

Šīs rokasgrāmatas vēlākajā sadaļā es arī parādīju, kā lietot ExpressVPN vietnē Firestick. Turpiniet lasīt.

2. metode: ExpressVPN APK ielāde no sāniem FireStick

Ja Amazon veikalā nevar iegūt ExpressVPN, varat lejupielādēt tā APK failu un instalēt.

Lai to izdarītu, vispirms jāpārliecinās, ka Firestick var instalēt “lietotnes no nezināmiem avotiem.

Lai iespējotu opciju, rīkojieties šādi:

1. Atrodoties ierīces sākuma ekrānā, dodieties uz Iestatījumi pēc tam atlasiet Mana Fire TV / ierīce

Firestick vpn expressvpn

2. Atlasiet Izstrādātāja iespējas

express vpn uguns nūju uzstādījis

3. Ieslēdziet Lietotnes no nezināmiem avotiem

Ļaujiet nezināmiem avotiem uz ugunsdzēsības krosa

Pēc tam mēs varam turpināt darbu un lejupielādēt lietotni Express VPN. Šim nolūkam mēs izmantosim Downloader lietotni. Ja jums tas vēl nav, varat veikt tālāk norādītās darbības.

1. Galvenajā izvēlnē dodieties uz Meklēt opcija un tips Downloader

lejupielādes lietotne kamīnam

2. Lietotnei vajadzētu būt pirmajam ieteikumam. Izvēlieties to.

izmantojiet lejupielādētāju, lai instalētu ekspresvpn

3. Noklikšķiniet uz gūt lai instalētu lietotni savā Firestick

firestick apk downloader

Kad instalēšana ir pabeigta, atveriet lietotni.

Tagad mums jāielādē APK fails, lai instalētu ExpressVPN.

1. Lejupielādētāja URL laukā ievadiet URL https://www.firesticktricks.com/express un noklikšķiniet uz Ej

lejupielādēt expressvpn apk uz firestick

2. Tagad tiks lejupielādēts APK ExpressVPN

SideVide ExpressVPN apk vietnē amazon FireStick

3. Kad lejupielāde ir pabeigta, noklikšķiniet uz Uzstādīt

ExpressVPN instalēšana Firestick un Fire TV

4. Kad tā ir instalēta, noklikšķiniet uz Gatavs. Downloader jautās, vai vēlaties dzēst APK. Izvēlieties Dzēst lai ietaupītu vietu. Kad tiek lūgts apstiprināt, atlasiet Dzēst vēlreiz

Lietojumprogramma Sideload ExpressVPN

Lietotnei vajadzēja būt pievienotai jūsu lietotņu sarakstam.

Kā lietot ExpressVPN vietnē Firestick

Tagad, kad esat veiksmīgi uzstādījis ExpressVPN APK savā Fire TV ierīcē, veiciet tālāk norādītās darbības.

Kā piekļūt lietotnei

Jūs varat piekļūt nesen lejupielādētai lietotnei ExpressVPN, pārejot uz vietni Visas manas lietotnes. Lai to pārvietotu uz augšu, noklikšķiniet uz Izvēlnes poga, atlasīt Pārvietot, vilkt līdz vajadzīgajai pozīcijai un pēc tam noklikšķiniet uz labi.

Pēc tam jūs varat atvērt VPN lietotni.

Sākotnējā iestatīšana

1. Tā kā jūs jau esat atradis lietotni savā Firestick. Noklikšķiniet uz tā, lai atvērtu.

2. Nākamajā ekrānā atlasiet Ielogoties lai ievadītu savus akreditācijas datus. Ja jums vēl nav konta, pieteikšanās akreditācijas datus varat iegūt šeit.

3. Pēc pierakstīšanās lietotne lūgs atļauju konfigurēt Firestick konfigurāciju. Vienkārši noklikšķiniet uz Labi un pēc tam vēlreiz uz Labi, kad Firestick pieprasa savienojuma pieprasījumu.

kā iestatīt un izmantot ExpressVPN vietnē Firestick

3. Tagad vajadzētu parādīties VPN lietotnes sākuma ekrānam

konfigurējiet ExpressVPN Firestick

4. Noklikšķiniet uz sarkanā apļa pogas, lai pievienotu VPN savā Firestick / Fire TV.

ExpressVPN servera atlasīšana Fire TV / Stick

ExpressVPN ir diezgan ērti lietojams, un jūs varat ātri izveidot savienojumu, noklikšķinot uz barošanas pogas. Lai izvēlētos serveri, noklikšķiniet uz ekrāna parādītā servera. Jūs varat izvēlēties vienu no serveriem ieteiktajā sadaļā vai doties uz Visas atrašanās vietas. Tur esošie serveri ir labi parādīti reģionu, valstu un pat pilsētu ziņā.

expressvpn serveri

Savienojuma pielāgošana

ExpressVPN ļauj jums noteikt, kā darbojas VPN, un izvēlēties funkcijas, kuras vēlaties izmantot. Lai atvērtu iestatījumus, noklikšķiniet uz trim horizontālajām pogām ekrāna augšējā kreisajā pusē un pēc tam atlasiet Iestatījumi.

expressvpn iestatījumi firestick vai fire tv

Šīs ir iespējas, kuras varat izmantot:

Autoconnect: Šī opcija ļauj ExpressVPN automātiski izveidot savienojumu ar jūsu pēdējo serveri, kad ieslēdzat Firestick.

Tīkla aizsardzība: Šeit jūs varat izvēlēties, vai aktivizēt iznīcināšanas slēdzi, kā arī to, vai vēlaties, lai jūsu ierīci redzētu citas lokālā tīkla ierīces.

Sadalītā tunelēšana: Šī funkcija ļauj jums izvēlēties lietotnes, kuras vēlaties atbrīvot no VPN savienojuma, vai konkrētās lietotnes, kuras vēlaties izmantot caur VPN. Tas var būt noderīgi, ja nevēlaties ietekmēt citu lietotņu funkcionalitāti.

VPN protokols:  Jūs varat izvēlēties protokolu, kuru vēlaties izmantot šifrēšanai starp UDP un TCP. Tomēr ieteicams šo iespēju atstāt pozīcijā Automātiska.

Lietotnes & Vietnes: Varat iestatīt lietotnes, kuras vēlaties ExpressVPN ieteikt pēc savienojuma izveides ar serveri.

Tas var būt diezgan noderīgi, jo jums nevajadzēs atgriezties savā izvēlnē un meklēt VPN, ko bieži izmantojat pēc VPN pievienošanas..

kā instalēt un izmantot expressvpn uz

Iesaiņošana

ExpressVPN, bez šaubām, ir viena no labākajām Firestick VPN iespējām un mana personīgā mīļākā. Tas ir vispusīgs produkts, kuru varat izmantot privātumam un drošībai, kā arī ierobežota satura atbloķēšanai.

Varat izmantot šo rokasgrāmatu, lai instalētu ExpressVPN savā Firestick vai Fire TV. Lietotne Firestick ir izstrādāta tā, lai tā būtu draudzīga tālvadībai, un tāpēc ar to jums nebūs nekādu problēmu.

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me