Kā izvēlēties vislabāko VPN jūsu vajadzībām

>

VPN lietotāju skaits ar katru dienu palielinās. Tā kā arvien vairāk cilvēku izmanto internetu savām ikdienas vajadzībām un apritē ir tik daudz personiskas un sensitīvas informācijas, cilvēki ir ķērušies pie VPN aizsardzības. Lai gan mūsdienu pasaulē acīmredzami ir svarīgi izmantot VPN, ir svarīgi pieņemt pareizo lēmumu, izvēloties VPN. VPN lietotāju skaita palielināšanās ir izraisījusi attiecīgu VPN pakalpojumu skaita pieaugumu. Tagad jūs būtībā esat sabojāts par izvēli. Ir ārkārtīgi svarīgi, lai jūs izvēlētos sev piemērotu VPN, taču izvēlēties kļūst grūti. Mēs jums palīdzēsim.

Kāpēc VPN ir tik populāri

kā izvēlēties labāko vpn

# 1. Tie nodrošina tiešsaistes privātumu

VPN ir pastāvējuši apmēram divas desmitgades, bet pēdējos gados to popularitāte ir palielinājusies tikai ar ikdienas lietotājiem. Tas nebūt nav saistīts ar tādu valdības aģentūru kā NSA un GHCQ centieniem aktīvi izspiegot savus pilsoņus. Kad Edvards Snūdens publiskoja NSA programmu Prism, visi ieguva bargu realitātes pārbaudi. Pēc tam cilvēki uzrunāja VPN pakalpojumu sniedzējus, lai slēptu tiešsaistes aktivitātes un atgūtu tiešsaistes privātumu; tas ir, ja viņiem tas vispār būtu bijis.

# 2. Palīdzība tiešsaistes straumēšanā

Straumēšanas pakalpojumiem vienmēr ir noteikts ģeogrāfiskais ierobežojums, taču labs straumēšanas VPN var palīdzēt atbloķēt šos pakalpojumus no jebkuras vietas. Pieaugot interneta lietotāju skaitam, straumēšanas pakalpojumi, piemēram, Netflix, un tādas ierīces kā Kodi, ir populārākas nekā jebkad agrāk. Izmantojot VPN, varat atbloķēt Netflix un visus citus straumēšanas pakalpojumus un slēpt arī savas aktivitātes. Tas ir īpaši svarīgi Kodi lietotājiem, kuri diezgan bieži izmanto bezmaksas straumēšanas saites.

# 3. Palīdziet apiet cenzūru

Internets dažu vai citu iemeslu dēļ visā pasaulē ir ierobežots. Neliels piemērs ir skolas un darba vietas, kas bloķē piekļuvi izklaides vietnēm un pakalpojumiem. Lielāks piemērs ir tādas valstis kā Irāna, Saūda Arābija, AAE, Ķīna utt., Bloķējot milzīgas interneta daļas, piemēram, Wikipedia, ziņu vietnes, sociālos medijus utt. Izmantojot VPN, jūs varat pārvarēt šos filtrus un brīvi pārlūkot tīmekli. Pat daudzas no šīm valstīm ir aizliedzis VPN izmantošanu.

Analizējiet savas VPN vajadzības

vai man vajadzētu izmantot VPN?

Pirms sākat sašaurināt noteiktu VPN, ir saprātīgi izanalizēt savas VPN vajadzības. Noskaidrojiet, kāpēc jums ir nepieciešams VPN, un tas palīdzēs jums pieņemt labāku lēmumu. Iemeslu ir daudz, bet kurš no tiem ir jūsu? Un vai tas ir pat pietiekams iemesls, lai abonētu VPN? Uzziniet zemāk.

# 1. Vai jūs daudz ceļojat?

VPN ir svarīgi emigrantiem un biežiem ceļotājiem. Tie ļauj jums izveidot savienojumu ar publiskajiem tīkliem un droši piekļūt korporatīvajiem datiem. Ceļojot jūs un jūsu dati vienmēr ir drošībā ar VPN. Viņi arī palīdz jums pārvarēt ģeogrāfiskos ierobežojumus un cenzūru. Tas ir atkarīgs arī no tā, kurp dodaties, jo daudzās valstīs, piemēram, AAE, VPN lietošana ir kļuvusi nelikumīga. Bet ir pārdevēji, kas var jums palīdzēt arī šajās valstīs, tāpēc paturiet to prātā.

# 2. Vai ģeogrāfiski ierobežotu pakalpojumu atbloķēšana ir jūsu vienīgā prasība?

Ja tas tā ir, tad to var izdarīt bez VPN. Ja tas ir tikai skolas / darba vietas jautājums, absolūti nav jāiegulda VPN. Gaidiet tikai atgriešanos mājās! Ja saturs jūsu reģionā nav pieejams, tā vietā varat izmantot SmartDNS pakalpojumus, jo tie palīdz atbloķēt un ir ātrāki. Bet, ja vēlaties privātumu un anonimitāti, kas nepieciešama Kodi lietotājiem, jums vajadzētu meklēt VPN.

# 3. Vai jūs kaut kur dzīvojat ar smagiem ierobežojumiem?

Ja tas tā ir, iespējams, jūs šobrīd izmantojat VPN. Bet jautājums ir, kurš no jums ir vislabākais. Jums nepieciešams VPN ar spēcīgu šifrēšanu, ar tādām funkcijām kā nogalināšanas slēdzis, kas var izvairīties no tādām metodēm kā dziļa pakešu pārbaude, kas dažkārt var atņemt faktu, ka izmantojat VPN. Tādas valstis kā Ķīna izmanto šo taktiku.

# 4. Vai jūsu darbs ir saistīts ar jutīgu jautājumu izpēti jutīgās vietās?

Ja tas attiecas uz jums, jums absolūti nepieciešams spēcīgs VPN. Kaut arī valdības filtrēšana acīmredzami ir problēma, darbs pie sensitīvām tēmām var piesaistīt nevēlamu un bīstamu valdības un nevalstisko grupu interesi. Ja jūs veicat savu biznesu bez jebkādas aizsardzības, briesmas rada ne tikai jūsu privātums.

# 5. Vai jūsu valstī ir stingri datu saglabāšanas likumi?

Ir daudzas valstis, kurās ir stingri datu saglabāšanas likumi. Jūsu ISP ir pienākums ar likumu uzturēt detalizētus lietošanas un darbību žurnālus, kas pēc tam var arī lūgt tos nodot. Neviens nevēlas, lai visa tiešsaistes vēsture nonāktu citu rokās, un to skaits palielinās. Viņi pat dalās ar šo informāciju savā starpā, ja piedalās tādās sadarbībās kā Five Eyes un TPP. Tāpēc uzziniet par datu saglabāšanas likumiem jūsu valstī.

Šie nav vienīgie iemesli, kādēļ jums nepieciešams VPN. Ņemot vērā tiešsaistes draudus, VPN nav vairs izvēle, tā ir nepieciešamība. Šeit ir 10 iemesli, kāpēc jums visu laiku jāizmanto VPN.

Kā izvēlēties labāko VPN pakalpojumu

Kad esat pabeidzis analizēt savas VPN vajadzības, jums ir labākas iespējas noteikt, vai jums nepieciešams VPN, lai gan ieteicams to izmantot. Tomēr jūs varat ne tikai sākt lietot pirmo VPN, kura vārdu redzat. Pirms VPN abonēšanas ir jāpārbauda dažas lietas.

kā izvēlēties labāko vpn

# 1. Šifrēšana un protokoli

VPN šifrē jūsu savienojumu, taču šīs šifrēšanas stiprums nosaka, vai jūsu dati un darbības tiešām ir drošas. Visdrošākais protokols šobrīd ir OpenVPN, un lielākā daļa no labākajiem VPN to atbalsta. Ja jūsu VPN nodrošina tikai PPTP atbalstu, pārejiet pie cita pārdevēja. PPTP ir ātrs, bet vismazāk drošs.

# 2. Žurnālu politika

VPN slēpj jūsu aktivitātes tiešsaistē un datus no visiem. Bet pats VPN var redzēt visu, ko jūs darāt. Ja jūsu VPN reģistrē visu šo informāciju un pēc tam dalās tajā ar trešajām pusēm, jūs abonēšanas naudu būtu iztērējis velti. Bezmaksas VPN bieži to dara, lai iegūtu līdzekļus, un VPN, kas atrodas ārpus vietām, kur ir stingri datu saglabāšanas likumi, bieži ir spiesti to darīt. Tāpēc pirms abonēšanas vienmēr pārbaudiet VPN privātuma politiku. Pārliecinieties, ka tas seko a politika bez reģistriem un, vēlams, tā balstās uz privātumu respektējošu atrašanās vietu.

# 3. Ātrums

Tā kā VPN šifrē visu trafiku, tie zināmā mērā samazina jūsu interneta pārlūkošanas ātrumu. Bet cik liels ir ātruma samazinājums, ir atkarīgs no pārdevēja. Labākie VPN nodrošina, ka šis samazinājums ir minimāls, un dažreiz VPN var arī uzlabot jūsu lejupielādes un augšupielādes ātrumu.

# 4. Globālais pārklājums

Jo vairāk serveru ir zem VPN nosaukuma, jo vairāk savienojumu iespēju jums ir. Tas novērš servera pārslodzi, kas nozīmē, ka jums ir mazāka iespēja saskarties ar savienojuma pārtraukumiem. Tas arī palīdz uzlabot savienojuma ātrumu, it īpaši, ja esat izveidojis savienojumu ar serveri, kas atrodas tuvu jūsu ģeogrāfiskajai atrašanās vietai.

# 5. Platformu atbalsts

Ir pagājuši laiki, kad cilvēki internetu izmantoja tikai caur saviem datoriem vai klēpjdatoriem. Mūsdienās cilvēki izmanto viedtālruņus, planšetdatorus, viedos televizorus, Fire Stick, Kodi, spēļu konsoles utt., Lai izveidotu savienojumu ar internetu. Ja jūsu ierīce mijiedarbojas ar internetu, tai nepieciešama VPN aizsardzība. Tāpēc ir svarīgi, lai jūsu VPN atbalstītu pēc iespējas vairāk ierīču un operētājsistēmu un atļautu vienlaicīgus savienojumus.

# 6. Izmaksas

Katru reizi, kad maksājat par pakalpojumu, vēlaties pārliecināties, ka esat saņēmis naudas vērts. Bezmaksas VPN nepieprasa no jums naudu, taču jūsu identitāte, dati un darbības nekad ar tiem nav aizsargātas, un ar tiem ir noteikts joslas platums un servera ierobežojumi. Lūk, kāpēc jums vajadzētu izvairīties no bezmaksas VPN.

Bet tas nenozīmē, ka visi apmaksātie VPN ir labi. Meklējiet VPN, kas piedāvā jums visu, ko vēlaties, bet neveido milzīgu caurumu jūsu makā. Daudzi VPN piedāvā naudas atdošanas garantiju, sākot no 7 dienām līdz aptuveni 30 dienām. Vislabāk ir izvēlēties šos VPN un šajā laikā pilnībā pārbaudīt pakalpojumu. Ja neesat apmierināts, varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

# 7. Klientu atbalsts

Dažreiz, iestatot VPN vai to lietojot, jūs varat saskarties ar aizķeršanos. Iespējas, ka tas notiks, ir diezgan augstas, ja esat pirmo reizi lietotājs un neesat labi pārzinājis šo jomu. Šajos gadījumos liels stimuls ir draudzīgai un spējīgai klientu atbalsta komandai, kas piedāvā palīdzību visu diennakti. Vislabākais ir VPN, kas piedāvā ne tikai e-pasta un biļešu atbalstu, bet arī atbalstu tiešajā tērzēšanā. Ja VPN piedāvā iestatīt pakalpojumu no attāluma, tad nekas tamlīdzīgs nav.

Kurš VPN jums vajadzētu izmantot?

kas ir labākais vpn

Tagad, kad jūs zināt VPN nozīmi un to, kā jums pašam izvēlēties, šeit ir 5 VPN tabula, kuru uzskatu par labāko nozarē, pateicoties to uzliesmojošajam ātrajam ātrumam, militārā līmeņa šifrēšanai, serveru atrašanās vietu skaitam un naudas vērtību. Ja jums ir nepieciešama papildu informācija par šiem VPN, skatiet mūsu ceļvežus par labākajiem Kodi VPN un FireStick VPN.

Pircēja padoms - Ja jums nav problēmas ar budžetu, vienmēr iegādājieties gada plānu, kura cena ir gandrīz par pusi mazāka nekā mēneša plāns. Tā kā vairums VPN pakalpojumu sniedzēju savus lietotājus aizsargā ar naudas atdošanas garantiju, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu, ja pakalpojums neatbilst jūsu cerībām.

Iesniegts zem: VPN

Meklēt šajā vietnē

Populārākie VPN

Kā izvēlēties vislabāko VPN jūsu vajadzībāmexpressvpn sānjoslaKā izvēlēties vislabāko VPN jūsu vajadzībāmKā izvēlēties vislabāko VPN jūsu vajadzībāmKā izvēlēties vislabāko VPN jūsu vajadzībāmKā izvēlēties vislabāko VPN jūsu vajadzībāmKā izvēlēties vislabāko VPN jūsu vajadzībām30 dienu naudas atdošanas garantijaApmeklējiet ExpressVPNLasiet pārskatu
ipvanish sānjoslaKā izvēlēties vislabāko VPN jūsu vajadzībāmKā izvēlēties vislabāko VPN jūsu vajadzībāmKā izvēlēties vislabāko VPN jūsu vajadzībāmKā izvēlēties vislabāko VPN jūsu vajadzībāmKā izvēlēties vislabāko VPN jūsu vajadzībām7 dienu naudas atdošanas garantijaApmeklējiet IPVanishRead pārskatu
nordvpn sānjoslaKā izvēlēties vislabāko VPN jūsu vajadzībāmKā izvēlēties vislabāko VPN jūsu vajadzībāmKā izvēlēties vislabāko VPN jūsu vajadzībāmKā izvēlēties vislabāko VPN jūsu vajadzībāmKā izvēlēties vislabāko VPN jūsu vajadzībām7 dienu naudas atdošanas garantijaApmeklējiet NordVPN

Izlikt saturu

 • 1 Kāpēc VPN ir tik populāri
  • 1.1 # 1. Tie nodrošina tiešsaistes privātumu
  • 1.2 # 2. Palīdzība tiešsaistes straumēšanā
  • 1.3 # 3. Palīdziet apiet cenzūru
 • 2 Izanalizējiet savas VPN vajadzības
  • 2,1 # 1. Vai jūs daudz ceļojat?
  • 2.2 # 2. Vai ģeogrāfiski ierobežotu pakalpojumu atbloķēšana ir jūsu vienīgā prasība?
  • 2,3 # 3. Vai jūs kaut kur dzīvojat ar smagiem ierobežojumiem?
  • 2.4 # 4. Vai jūsu darbs ir saistīts ar jutīgu jautājumu izpēti jutīgās vietās?
  • 2,5 # 5. Vai jūsu valstī ir stingri datu saglabāšanas likumi?
 • 3 Kā izvēlēties labāko VPN pakalpojumu
  • 3,1 # 1. Šifrēšana un protokoli
  • 3.2 # 2. Žurnālu politika
  • 3,3 # 3. Ātrums
  • 3.4 # 4. Globālais pārklājums
  • 3.5 # 5. Platformu atbalsts
  • 3.6. # 6. Izmaksas
  • 3.7 # 7. Klientu atbalsts
 • 4 Kurš VPN jums vajadzētu izmantot?
 • 5 Secinājums

Tendences ceļveži

 1. Labākais FireStick VPN
 2. Kā Jailbreak FireStick
 3. Kā instalēt Kodi vietnē FireStick
 4. Labākie Kodi papildinājumi
 5. Labākie Kodi būvē
 6. Labākās FireStick lietotnes
 7. IPTV
 8. Kino APK
 9. Exodus Redux Addon
 10. Labākās Torrent vietnes

Jaunākās publikācijas

 • 8 labākās izstāžu kastes alternatīvas (2020. gads)
 • Kā ieslodzīt FireStick (2020. gada februāris)
 • Labākās Kodi būves (atjaunināta 2020. gada februārim)
 • Labākie Kodi papildinājumi, lai uzvarētu visā pasaulē [2020]
 • Kā instalēt reālu Debrid tikai filmas Kodi Addon

Atteikšanās - Autortiesību satura straumēšana vai lejupielāde ir nelikumīga.

FireStickTricks.com nekādā veidā nepieļauj, neveicina un neveicina Kodi, Fire Stick vai mūsu ceļvežu nelegālu izmantošanu. Lietotāji ir atbildīgi par savu rīcību. Izlasiet visu mūsu atrunu.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me