Labākais BBC iPlayer VPN, lai skatītos iPlayer ārzemēs (2020)

>

Ja jūs neesat Lielbritānijas iedzīvotājs un mīlat BBC saturu, jums patiks arī šis raksts. Es jums parādīšu, kurš ir labākais BBC iPlayer VPN un kā jūs to varat izmantot, lai piekļūtu BBC no jebkuras vietas pasaulē..

Mūsdienās ir tik daudz dažādu filmu un šovu straumēšanas iespēju, ka, izvēloties tikai vienu, var rasties neskaidrības. Un tā kā lielākajai daļai straumēšanas pakalpojumu ir noteikta abonēšanas maksa, tāpēc tie var arī ielikt zobu kabatā. Bet pat starp visiem apmaksātajiem straumēšanas tīkliem ir viena iespēja, kas ir bezmaksas - vai “nedaudz bezmaksas”, lai būtu precīza.

Mēs runājam par BBC iPlayer pakalpojumu, kas neprasa abonēšanas maksu. Tomēr tikai lietotāji Apvienotajā Karalistē un ar TV licenci var piekļūt saviem pakalpojumiem. Ja apmeklējat iPlayer vietni, bet neatrodaties Lielbritānijā, jūs sagaidīs ar ziņojumu - BBC iPlayer darbojas tikai Lielbritānijā. Diemžēl tas ir saistīts ar tiesībām VAI šis saturs jūsu atrašanās vietā nav pieejams.

Bet neuztraucieties, jo kā jūs viegli varat piekļūt BBC iPlayer ārpus Lielbritānijas kā arī, un to var izdarīt, izmantojot VPN. Nav svarīgi, vai jūs dzīvojat ASV, Kanādā, Austrālijā, Indijā, Krievijā, Francijā vai Ķīnā. Šis mazais triks ļaus jums piekļūt milzīgajai BBC bibliotēkai. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kuri VPN var ļaut jums skatīties BBC iPlayer no jebkuras vietas pasaulē.

labākais vpn bbc iplayer

Kas ir VPN? Kā tas atbloķē BBC iPlayer ārpus Lielbritānijas?

VPN ir rīks, kas maina jūsu IP adresi. IP adrese ir unikāls numurs, kas tiek piešķirts katram interneta savienojumam, kas ļauj interneta pakalpojumu sniedzējam (ISP) un citiem serveriem zināt, kurā vietā piekļūstat internetam. Tāpēc, mēģinot reģistrēties BBC iPlayer no valstīm, kas nav Apvienotā Karaliste, viņu serveri var noteikt jūsu atrašanās vietu no IP adreses. Un viņi bloķēs viņu pakalpojumus, ja jūs dzīvojat ārzemēs.

Bet VPN novirza jūsu parasto interneta savienojumu caur serveriem dažādās valstīs. To darot, tas maina jūsu IP adresi. Tātad jūs varētu atrasties ASV un mainīt IP uz vācu adresi. Tad jūsu ISP un citi serveri uzskatīs, ka jūsu savienojums nāk no vācu servera.

Tas nozīmē, ka, kad jūs izmantojat VPN un iestatāt to uz Lielbritānijas IP adresi, BBC iPlayer darbosies jūsu vietā neatkarīgi no tā, kur atrodaties. BBC serveri redzēs jūsu IP un uzskatīs, ka tas nāk no vietas Lielbritānijā, ļaujot piekļūt visiem jūsu iecienītākajiem šoviem.

Tiem, kas to nezina, BBC iPlayer ļaus jums skatīties vairākus kanālus, ieskaitot -

 • BBC One
 • BBC divi
 • BBC trīs
 • BBC Four
 • CBBC
 • CBeebies
 • BBC ziņu kanāls
 • BBC Parlaments
 • BBC ALBA

Labākie BBC iPlayer VPN 2020. gadā

Ir 100 VPN pakalpojumu sniedzēju, un gandrīz visi no viņiem apgalvo, ka sadarbojas ar BBC. Bet patiesība ir pilnīgi atšķirīga. Ir tikai daži VPN pakalpojumi, kas faktiski atbloķē straumēšanas pakalpojumus, piemēram, BBC iPlayer un Netflix.

Pavadījis vairākas stundas testēšanai, es atradu šādus labākos BBC iPlayer VPN, kas joprojām darbojas 2020. gadā:

1. ExpressVPN

Pirmais novērtējums ir BBC VPN no 34 pārskatītajiem VPN

labākais bbc iplayer vpn

ExpressVPN ir viens no labākajiem VPN kopumā, kas arī padara to par labāko izvēli straumēšanas šoviem BBC iPlayer.

Apskatīsim tā funkcijas.

Serveri

Labākā daļa par ExpressVPN ir tā, ka tam ir seši dažādi Lielbritānijas serveri, tāpēc, izmantojot šo VPN, varat viegli iegūt Lielbritānijas IP adresi. Vairāk serveru nozīmē arī labāku ātrumu, kas ļaus jums bez traucējumiem skatīties iecienītās pārraides un nezaudēt video kvalitāti. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties pasaulē, ar vienu klikšķi varat mainīt savu IP adresi uz atrašanās vietu Lielbritānijā un ērti piekļūt BBC iPlayer.

Abonēšanas izmaksas

Šim VPN pakalpojumam ir atšķirīgi abonēšanas plāni, ņemot vērā to ilgumu. Viņu pamata abonēšanas plāns mēnesī maksā USD 12,95, un par jums katru mēnesi tiks iekasēta maksa. Sešu mēnešu plāns maksā 9,99 USD / mēnesī, tāpēc jums būs jāmaksā kopumā 59,95 USD ik pēc 6 mēnešiem. Gada plāns maksā USD 8,32 mēnesī, un jūs katru gadu maksājat USD 99,95. Katrs plāns piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Tomēr šīs rakstīšanas laikā ExpressVPN piedāvā arī īpašu atlaidi. Jūs varat saņemt 3 mēnešu pakalpojumu bez maksas un ietaupīt 49% no tā gada plāna.

Bet ko tad, ja neesat apmierināts? Vai tas nozīmē, ka tiek izšķērdēta pirmā mēneša abonēšanas maksa? Īsā atbilde - nē. Ja neesat apmierināts ar Express VPN, tad pirmajā mēnesī varat pieprasīt naudas atmaksu, jo tie piedāvā 30 dienu naudas atgriešanas garantiju, bez uzdotiem jautājumiem.

iplayer vpn 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija

Ātrums un drošība

Runājot par ātrumu, ExpressVPN pārspēj visus konkurentus. Saskaņā ar ātruma testu, ko veica mūsu eksperti, dažādu serveru darbības ātruma testi dažādās vietās ar ExpressVPN noveda pie vidējā ātruma 106 Mbps (piešķirtais ātrums 120 Mbps). Tie ir iespaidīgi skaitļi ar ātruma saglabāšanu 88,33%, un jūs varat tik strauji savienot video ar 4k Ultra-HD kvalitāti. Vidējā ātruma pārbaude dažādiem reģioniem ir šāda:

Ātrums Ziemeļamerikā: 117 Mb / s

Ātrums Eiropā: 107 Mb / s

Ātrums Āzijā: 96 Mb / s

Drošības ziņā viņiem ir militāra līmeņa šifrēšana, un viņi neieraksta nevienu identifikācijas žurnālu. Tas nozīmē, ka, kamēr viņi seko līdzi jūsu pārlūkošanas vēsturei, viņi serveros neuzglabā jūsu īsto IP adresi, kas padara jūs pilnīgi anonīmu.

Citas īpašības

Vienots abonēšanas plāns ar ExpressVPN ļauj vienlaikus savienot 5 ierīces. Viņi regulāri atjaunina savus serverus un drošības pasākumus, lai izvairītos no BBC bloķēšanas. Viņu klientu atbalsta komanda ir diezgan interaktīva un ir pieejama visu diennakti, izmantojot tiešraidi.

Saderība

ExpressVPN darbojas operētājsistēmās Android, iOS, Windows, Mac, Linux un maršrutētājos. Viņiem pat ir pārlūkprogrammu Chrome un Firefox paplašinājumi. Bez tam šis VPN ir saderīgs arī ar Firestick. Viņiem ir vienkāršs un ērti lietojams interfeiss visās platformās.

Jurisdikcija

Uzņēmums atrodas BVI (Britu Virdžīnu salas) jurisdikcijā, uz kuru neattiecas nekādi datu saglabāšanas likumi vai likumīga valdības uzraudzība.

Spriedums

Neskatoties uz visdārgākajiem pakalpojumiem šajā sarakstā, ExpressVPN ir mūsu pirmais ieteikums BBC iPlayer VPN. Viņi ir nopelnījuši uzticību savai milzīgajai lietotāju bāzei un ir visuzticamākais tīkls tirgū. Izmantojot visas šīs apbrīnojamās funkcijas, jūs noteikti būsit apmierināts ar šo VPN. Tāpēc bez jebkādām šaubām ExpressVPN ir nepārprotami labākais BBC iPlayer VPN.

Apmeklējiet vietni ExpressVPN.com

Kā piekļūt BBC iPlayer

Šī ir visvieglākā daļa, tiklīdz jūs esat ieguvis labu VPN.

1. Instalējiet VPN savā ierīcē

2. Atveriet VPN lietotni un izveidojiet savienojumu ar Lielbritānijas serveri

pievienojiet Lielbritānijas serveri, lai skatītos BBC iplayer ārzemēs

3. Apmeklējiet vietni https://www.bbc.co.uk/iplayer un pierakstieties, izmantojot savu pieteikšanās informāciju.

4. Tas ir viss. Jūs varat sākt skatīties savus iecienītos šovus.

Piezīme: Ja jums nav BBC iPlayer konta, varat izveidot jaunu kontu, izmantojot iepriekš norādīto saiti. Jums netiks prasīta kredītkarte vai cita ar maksājumiem saistīta informācija.

2. CyberGhost VPN

Novērtēts Nr. 2 no 34 pārbaudītajiem VPN

labākais vpn bbc iplayer

CyberGhost ir arī pārsteidzošs VPN pakalpojums, kuru varat izmantot, lai atbloķētu BBC iPlayer ārpus Lielbritānijas. To galvenās iezīmes ir uzskaitītas zemāk.

Serveri

CyberGhost tīkla savienojuma sistēma atšķiras no citiem VPN. Lielākajai daļai VPN jums jāizvēlas valsts, lai izveidotu savienojumu ar viņu serveri. Bet vietnē CyberGhost jūs saņemat izvēlēto straumēšanas pakalpojumu sarakstu, un šajā sarakstā ir iekļauts arī BBC iPlayer.

Kad jūs izvēlaties BBC iPlayer pakalpojumu, viņi automātiski savieno jūs ar labāko un ātrāko serveri Lielbritānijā, ļaujot straumēt ārzemēs..

Abonēšanas izmaksas

Dažādie CyberGhost abonēšanas plāni ir:

 • 3 gadu plāns: 2,75 USD / mēnesī; ik pēc 3 gadiem rēķins ir 99 USD
 • 2 gadu plāns: 3,69 USD / mēnesī; ik pēc 2 gadiem rēķins ir 88,56 USD
 • Gada plāns: USD 5,99 mēnesī; rēķins ir USD 71,88 gadā
 • Mēneša plāns: katru mēnesi jāmaksā USD 12,99

Viņi piedāvā arī 45 dienu naudas atdošanas garantiju. Turklāt viņi piedāvā bezmaksas vienas dienas izmēģinājuma versiju, kurā viņi nelūdz arī jūsu kredītkartes informāciju.

Ātrums un drošība

Saskaņā ar ātruma testu, ko veikuši mūsu eksperti, ātruma testi dažādās vietās un dažādos laikos ir parādījuši vidējo ātrumu 58 Mb / s (piešķirtais ātrums 100 Mb / s). Tas nozīmē 58% ātruma saglabāšanu, un jūs varat straumēt video 4K ultra-HD kvalitātē ar ātrumu, ko piedāvā CyberGhost. Viņiem nav tādas nulles žurnālu politikas kā NordVPN, bet viņiem nav identifikācijas žurnālu sistēmas, kas jūsu reālo IP adresi uztur privātu un nepieejamu trešajām personām. Viņi izmanto 256 bitu AES šifrēšanu, lai visi dati būtu drošībā.

Citas īpašības

Ar vienu CyberGhost abonēšanas kontu jūs varat vienlaikus savienot ne vairāk kā 7 ierīces. Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai palīdzētu jums ar visiem jautājumiem vai jautājumiem.

Saderība

CyberGhost ir savietojams ar Windows, Mac, Android, iOS un Linux ierīcēm, kā arī nodrošina Chrome un Firefox pārlūkprogrammu paplašinājumus. Viņiem pat ir Firestick atbalsts, un mātes uzņēmums pastāvīgi uzlabo un uzlabo savus pakalpojumus, lai izvairītos no BBC iPlayer bloķēšanas..

Jurisdikcija

Uzņēmums atrodas Rumānijas likumu jurisdikcijā, kas tiek uzskatīts par drošu VPN uzņēmumiem.

Spriedums

Ar īpaši lētu plānu un daudzām noderīgām funkcijām, CyberGhost ir vēl viens lielisks VPN BBC iPlayer un ir otrais mūsu sarakstā.

Apmeklējiet vietni CyberghostVPN.com

3. NordVPN

Novērtēts # 3 no 34 pārbaudītajiem VPN

atbloķēt bbc iplayer ar nordvpn

Trešais labākais BBC iPlayer VPN variants ir NordVPN, kas ir arī diezgan pazīstams virtuālais privātais tīkls. Vispirms ienirsim tā īpašībās.

Serveri

Visizcilākā šī pakalpojuma īpašība ir tā, ka tam ir 30 serveri visā Lielbritānijā. Viņiem pat ir īpaši ātrs Apvienotās Karalistes TV tīkls, kas ir lieliski piemērots straumēšanas pakalpojumiem. Tik liela servera pieejamība ir galvenais iemesls, kāpēc NordVPN tiek ievietots otrajā sarakstā šajā sarakstā.

Abonēšanas izmaksas

Dažādi NordVPN abonēšanas plāni ir:

 • 3 gadu plāns: 3,49 USD / mēnesī; ik pēc 3 gadiem rēķins ir USD 125,64
 • 2 gadu plāns: 4,99 USD / mēnesī; ik pēc 2 gadiem rēķins sastāda 119,76 USD
 • Gada plāns: 6,99 USD / mēnesī; rēķins gadā ir USD 83,88
 • Mēneša plāns: katru mēnesi jāmaksā USD 11,95

Viņi piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Ātrums un drošība

Mūsu eksperti pārbaudīja NordVPN ātruma testus, kas nodrošina vidējo ātrumu 58 Mb / s (piešķirtais ātrums 100 Mb / s). Tas nozīmē 58% ātruma noturēšanu, tomēr šo vidējo skaitli aprēķina no vērtībām dažādās vietās. Tā kā NordVPN Apvienotajā Karalistē ir 30 serveri, jūs iegūsit lielāku ātrumu, ja būsit izveidojis savienojumu ar Lielbritānijas IP adresi, kas ir piemērota BBC iPlayer. Tomēr, izmantojot NordVPN, mēs iesakām izvēlēties 1080p HD kvalitāti, nevis 4K UHD.

Drošības ziņā viņiem ir 256 bitu AES šifrēšana un nulles žurnālu politika, kas nozīmē, ka viņi neuzglabā jūsu interneta lietošanas žurnālus vai jūsu IP adresi.

Citas īpašības

Ar vienu NordVPN abonēšanas plānu vienlaikus var savienot līdz 6 ierīcēm. Viņiem ir arī tiešraides tērzēšana, kas ir pieejama visu diennakti un ir ļoti atsaucīga. Tas ir viens no nedaudzajiem VPN, kas darbojas arī Ķīnā.

Saderība

NordVPN darbojas visās lielākajās platformās, piemēram, Windows, Mac, Linux, Android un iOS, kā arī tam ir pārlūka Chrome un Firefox paplašinājumi..

Jurisdikcija

Uzņēmums atrodas Panamas likumu jurisdikcijā, kas nav saistīts ar datu saglabāšanas vai uzraudzības programmām.

Spriedums

Mēs iekļaujam NordVPN 3. vietā šajā sarakstā divu galveno iemeslu dēļ - to lētā cena un lielais Apvienotās Karalistes serveru skaits, kuru dēļ ir ļoti viegli piekļūt BBC iPlayer. Ja vēlaties izcilu BBC iPlayer VPN par kabatai draudzīgu cenu, NordVPN būs labākā izvēle jums. Šis VPN pakalpojums darbojas pat Ķīnā, valstī, kurā vairums VPN nedarbojas.

Apmeklējiet vietni NordVPN.com

4. PrivateVPN

Novērtēts # 4 no 34 pārbaudītajiem VPN

labākais bbc iplayer vpn

Iespējams, ka PrivateVPN nav tik pazīstams kā citi VPN pakalpojumi šajā sarakstā, taču tie ir lieliska alternatīva, lai atbloķētu BBC iPlayer no vietām, kas nav Apvienotā Karaliste.

Serveri

Pārzina salīdzinoši mazu Zviedrijā bāzētu uzņēmumu, PrivateVPN kopumā ir tikai 100 serveri ar 2 serveriem Apvienotajā Karalistē, kas atrodas Mančesterā un Londonā. Neskatoties uz to, ka ir tik maz serveru, PrivateVPN joprojām piedāvā lieliskas iespējas un nodrošina pienācīgu konkurenci citiem pakalpojumiem.

Abonēšanas izmaksas

Dažādi PrivateVPN abonēšanas plāni:

 • Gada plāns: 3,82 USD / mēnesī; rēķins ir USD 49,68 bez maksas 1 mēnesi (kopā 13 mēneši)
 • Ceturkšņa plāns: USD 4,88 mēnesī; ik pēc trim mēnešiem rēķins ir USD 14,63
 • Mēneša plāns: katru mēnesi jāmaksā 7,67 USD

Visiem abonēšanas plāniem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. PrivateVPN piedāvā arī bezmaksas 24 stundu izmēģinājumu bez jebkādām maksām un maksājuma detaļām.

Ātrums un drošība

Saskaņā ar mūsu ekspertu veikto ātruma testu PrivateVPN vidējais lejupielādes ātrums ir 59 Mb / s (piešķirtais ātrums 100 Mb / s). Tas nozīmē 59% ātruma saglabāšanu. Faktiskais ātrums var atšķirties atkarībā no dažādiem apstākļiem, taču kopumā jums vajadzētu būt iespējai skatīties videoklipus 4K ultra-HD kvalitātē, ja jūsu galvenais interneta savienojums ir ātrs.

PrivateVPN izmanto arī 128 bitu CBC šifrēšanu un 256 bitu AES šifrēšanu, lai piedāvātu augstu datu drošības līmeni. Izmantojot savu nulles reģistrēšanas politiku, viņi neieraksta jūsu pārlūkošanas vēsturi un IP adresi.

Citas īpašības

PrivateVPN ļauj savienot ne vairāk kā 6 ierīces ar vienu abonēšanas plānu. Viņiem ir tiešsaistes tērzēšanas klientu atbalsts, kā arī attālinātas vadības atbalsts noteiktu problēmu novēršanai.

Saderība

PrivateVPN piedāvā savus pakalpojumus arī operētājsistēmās Windows, Mac, Android, iOS, Linux un maršrutētājos.

Jurisdikcija

Uzņēmums atrodas 14-acu alianses (Zviedrija) jurisdikcijā esošo likumu jurisdikcijā. Lai arī šķiet, ka valsts atbalsta lietotāju privātumu, tā kā esat 14-Eyes dalībnieks, jūs nevarat būt pārliecināts.

Spriedums

Tie, iespējams, ir mazs uzņēmums, salīdzinot ar citiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču ar savām lētajām cenām un funkciju daudzveidību PrivateVPN noteikti ir lieliska iespēja piekļūt BBC iPlayer. Tāpēc viņi pelnīti ieņem 4. vietu mūsu sarakstā.

Apmeklējiet vietni PrivateVPN.com

5. Surfshark

Novērtēts Nr. 5 no 34 pārbaudītajiem VPN

top bbc iplayer vpn

Surfshark ir arī populārs VPN pakalpojums, kas padara to par lielisku iespēju atbloķēt BBC iPlayer ārzemēs. Šeit ir tās īpašības.

Serveri

Surfshark Lielbritānijā piedāvā 3 galvenos serverus, kas atrodas Glāzgovā, Londonā un Mančesterā. Viņiem ir vairāk nekā 1000 serveru, kas izvietoti vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē.

Abonēšanas izmaksas

 • 2 gadu plāns: USD 1,99 mēnesī, rēķins par USD 47,76 par 24 mēnešiem (šim plānam jāizmanto kupons “sharkspecial”)
 • Gada plāns: USD 5,99 mēnesī, rēķins par USD 71,88 gadā
 • Mēneša plāns: katru mēnesi jāmaksā USD 11,95 mēnesī

Visiem plāniem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Ātrums un drošība

Viņu vidējais tīkla ātrums ir 60 Mbps (piešķirtais ātrums 100 Mbps), kas padara to piemērotu video straumēšanai tiešsaistē HD kvalitātē. Mēs arī pamanījām, ka tas nemazina jūsu pamata interneta savienojuma ātrumu. Tas nozīmē, ka, jo ātrāks būs interneta savienojums, jo ātrāk darbosies VPN savienojums.

Izmantojot 256 bitu šifrēšanu, tiek aizsargāti arī jūsu dati, un Surfshark nulles reģistrēšanas politikā netiek reģistrēti dati par jūsu darbību internetā un IP adrese. Papildu aizsardzībai Surfshark piedāvā multi-hop funkciju, kas novirzīs jūsu tiešsaistes trafiku caur diviem atsevišķiem VPN serveriem, nodrošinot jums papildu privātuma līmeni. Bet tas apdraudēs jūsu interneta ātrumu, tāpēc tā ir drošības vai ātruma izvēle.

Citas īpašības

Ir viena joma, kurā Surfshark pārspēj visus pārējos VPN šajā sarakstā - nav ierobežojumu ierīču skaitam, kuras varat pievienot no viena abonementa! Viņiem ir aktīva tiešraides tērzēšana, un viņi arī reaģē uz e-pastu. Pat palīdzības sadaļā viņu vietnē ir detalizēta informācija par daudzām problēmām, ar kurām jūs varat saskarties. Viens unikāls Surfshark aspekts ir tā CleanWeb funkcija, kas bloķē reklāmas, ļaunprātīgu programmatūru un pat izsekošanas programmatūru.

Saderība

Surfshark ir savietojams ar Windows, Mac, iOS, Android un Linux platformām, kā arī pārlūka paplašinājumi pārlūkam Chrome un Firefox.

Jurisdikcija

Līdzīgi kā ExpressVPN, uzņēmums ietilpst BVI (Britu Virdžīnu salas) jurisdikcijā.

Spriedums

Ar budžetam draudzīgu plānu, dažām unikālām funkcijām un spēcīgu privātumu un drošību Surfshark pamatoti ieņem 5. vietu mūsu labāko BBC iPlayer VPN sarakstā..

Apmeklējiet vietni Surfshark.com

Kāpēc šīs 5 iespējas ir labākā izvēle BBC iPlayer VPN?

Jums varētu rasties jautājums, kāpēc jums vajadzētu meklēt šos 5 VPN pakalpojumus, kuriem nepieciešama abonēšanas maksa, kad ir pieejams tik daudz bezmaksas VPN. Bet BBC iPlayer ir tik pazīstams straumēšanas pakalpojums Lielbritānijā, ka ne tikai straumē TV šovus, bet arī straumē Lielbritānijā populārus sporta veidus, piemēram, premjerlīgu un FA kausa izcīņu futbolā..

Tāpēc ir tikai acīmredzami, ka šādam slavenajam straumēšanas pakalpojumam būs augstas drošības funkcijas. Viņi pastāvīgi uzlabo savus serverus, lai atklātu un bloķētu VPN pakalpojumus. Lielāko daļu vidējo VPN jau bloķē BBC, kas padara tos bezjēdzīgus. Ja lejupielādējat kādu no bezmaksas VPN, jūs varat būt vīlušies, atklājot, ka tas nedod jums piekļuvi BBC iPlayer. Pat ja daži VPN ļauj jums straumēt šovus iPlayer, nav garantijas, kad tos bloķēs BBC.

Vienīgais veids, kā baudīt iPlayer šovus no Lielbritānijas, nebaidoties tikt bloķēts, ir izvēlēties labākos uzņēmumus nodrošinošos VPN. Visus 5 pakalpojumus, kurus mēs esam uzskaitījuši šajā rakstā, pārvalda augsti attīstīti uzņēmumi. Tie piedāvā augstu uzticamību un garantē nepārtrauktu piekļuvi BBC iPlayer. Un ar visām pārsteidzošajām funkcijām, ko tie nodrošina, tās visas ir tās cenas vērtas, kas jums jāmaksā par abonementu. Turklāt, pateicoties viņu politikām, jūs vienmēr varat atcelt viņu pakalpojumus un atgūt naudu.

Kā mēs izvēlējāmies labāko BBC iPlayer VPN?

Mēs esam izvēlējušies ExpressVPN kā labāko BBC iPlayer VPN, ņemot vērā tā ātro ātrumu un uzticamo savienojumu. Tas var arī apiet Ķīnas lielo ugunsmūri, un tā lietotāja interfeiss ir ļoti viegli saprotams. Tas nodrošina tiešsaistes tērzēšanas klientu atbalstu 24 stundas diennaktī un nodrošina uzlabotu lietotņu drošību.

Tāpēc tas darbojas izcili visās jomās, piemēram, ātrumā, drošībā, cenzūras atbloķēšanā, saderīgās ierīcēs un klientu atbalsta dienestos..

Citi VPN, kas daļēji darbojās ar iPlayer

Kamēr es pārbaudīju VPN, šie VPN pakalpojumi strādāja arī ar BBC iPlayer, taču tas nebija apmierinoši. Lielāko daļu laika BBC atklāja VPN un piekļuves bloķēšana. Ja jūs jau izmantojat kādu no šiem VPN, iespējams, vēlēsities izmēģināt tos, un, ja tas nedarbojas, varat iegūt kādu no pieciem pieciem VPN, kurus pārskatīju iepriekš..

 • IPVanish
 • VyprVPN
 • Vējraksts
 • Hotspot vairogs
 • ProtonVPN
 • Privāta piekļuve internetam (PIA)
 • TunnelBear

Bezmaksas VPN BBC iPlayer

BBC iPlayer ir viens no populārākajiem straumēšanas pakalpojumiem, un tāpat kā Netflix tas ievērojami tērē VPN serveru atklāšanu un bloķēšanu..

Aizmirstiet bezmaksas VPN, daudzi apmaksāti VPN pakalpojumu sniedzēji nevar apsteigt savu atklāšanas sistēmu. Lai gan ir daži bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji, viņiem vienkārši nav pietiekami daudz naudas vai resursu, lai turpinātu pievienot jaunus un neatklātus serverus.

Jums būs jābūt ļoti laimīgam, lai atrastu bezmaksas VPN ar serveri, kuru joprojām neatpazīst BBC iPlayer. Es tādu neesmu atradis. Pat ja jūs tādu atradīsit, nav garantijas, cik ilgi tas paliks neatklāts.

Tāpēc es personīgi iesaku vienu no labākajiem VPN, kas paredzēts BBC iPlayer. Jūs atradīsit daudz serveru, kas straumē šo pakalpojumu.

Galīgais spriedums

Starp visām mūsu uzskaitītajām iespējām mēs ieteicām ExpressVPN, lai nodrošinātu visaugstāko uzticamību un drošību, kā arī visu laiku iespaidīgo straumēšanas ātrumu. Pat reputācijas ziņā ExpressVPN pārspēj visus pārējos konkurentus un jau ir ieguvis plašu patērētāju bāzi. Ja abonēšanas cenas jums tomēr ir par daudz, izmēģiniet kādu no pārējām četrām iespējām.

Noslēgumā mēs vēlamies paziņot, ka jums būs jāpiesakās BBC iPlayer pakalpojumā, kad būsit izveidojis savienojumu ar Lielbritānijas IP adresi. Lai to izdarītu, jums būs jāievada arī Lielbritānijas pasta kods. Kad esat to izdarījis, jūs visu laiku varat ērti straumēt dažādas pārraides un filmas BBC iPlayer.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me