Labākais Torrenting VPN (2020) | Droši lejupielādējiet

>

Šajā amatā jūs atradīsit labāko VPN mocīšanai. Pēc plašas pārbaudes un novērtēšanas esmu sastādījis sarakstu ar 5 labākajiem VPN, kas nevainojami darbojas ar straumēm / P2P. 

labākais vpn mocīšanaiNeatkarīgi no tā, vai vēlaties apiet straumēšanas ierobežojumus noteiktos reģionos vai vienkārši vēlaties saglabāt savas straumēšanas aktivitātes anonīmas, ir ļoti ieteicams izmantot VPN P2P darbību laikā.

Mūsdienās tirgū burtiski ir simtiem VPN pakalpojumu. Daudzi no viņiem apgalvo, ka ir vislabākie mocīšanai. Tomēr ir tikai nedaudz VPN, kas ir draudzīgi torrentiem.

Lielākā daļa VPN ir pārāk lēna, lai to lietotu. Ātrai lejupielādei ir nepieciešams ātrums. Daudziem no viņiem bija dažas nopietnas drošības problēmas. Jūs vēlaties, lai jūsu vilinošās sesijas būtu privātas un drošas. Vairākiem VPN nederēja ar tādiem torrentu klientiem kā BitTorrent un uTorrent.

Pirms šī labākā saistošā VPN saraksta sastādīšanas mēs pārbaudījām gandrīz katru tur esošo VPN. Mūsu sarakstā iekļautie VPN ir nozares līderi. Ātrums, drošība, privātums, jūs saņemat visu paketi.

Tomēr VPN, kas skaidri izceļas pat šajā sarakstā, ir ExpressVPN. Tas, bez šaubām, ir ātrāks nekā citi VPN un nodrošina plašu straumēšanas pārklājumu visos tā serveros. Tas ir arī viens no drošākajiem VPN, ko atradīsit. Šeit ir īss ExpressVPN funkciju apskats:

Kas ir torrenting?

Vienkāršiem vārdiem sakot, mocīšana ir failu apmaiņa starp cilvēkiem internetā. Tāpēc to parasti sauc arī par vienādranga (P2P) apmaiņu.

Lejupielādējot failu, piemēram, filmu, izmantojot P2P tīklu, tas netiek lejupielādēts no īpaša servera. Jūs lejupielādējat failu, kas saglabāts tādu cilvēku datoros kā jūs un es, kuri ir savienoti ar P2P tīklu.

Torrenting laikā viss fails netiek lejupielādēts no vienas vietas. Faktiski no dažādiem lietotājiem tiek lejupielādētas viena un tā paša faila daļas.

Lietotājus, no kuriem varat lejupielādēt failus (vai drīzāk tos, kuri augšupielādē failu), sauc par “Sējmašīnām”. Lietotāji, kuri lejupielādē failu, tiek dēvēti par “leišiem”.

Atkarībā no Sējēju skaita jūs varētu simtiem vienaudžu lejupielādēt atsevišķus viena un tā paša faila segmentus. Jo lielāks Sējēju skaits, jo ātrāka būs lejupielāde.

Lai lejupielādētu vai augšupielādētu failu (vai citiem vārdiem sakot, lai izveidotu savienojumu ar P2P tīklu), jums ir nepieciešams torrent klients. BitTorrent un uTorrent ir divi vispopulārākie klienti.

Kaut arī jūs varat izvēlēties lejupielādēt tikai failus un nekad nebūt Sējējs, pārpūtītājiem ir raksturīga “maksājiet to uz priekšu” koncepcija..

Kāpēc jums ir nepieciešams Torrent VPN?

Torrent ir ļoti ieteicams VPN. Šeit ir daži iemesli, kāpēc:

  • Lai jūsu mokošās sesijas būtu drošas: Mocības parasti tiek sarautas, neatkarīgi no tā, kurā valstī dzīvojat. Jūs nevēlaties, lai interneta pakalpojumu sniedzējs vai valdība sekotu jūsu mocošajām darbībām. Izmantojot VPN, jūs varat saglabāt savas torrenta sesijas drošībā un privāti.
  • Novērst ISP droseļvārstu: Jūsu ISP, visticamāk, palēninās jūsu interneta savienojumu, ja tas atklāj lielas vilinošas darbības. Ja izmantojat VPN, jūsu torrenta aktivitātes netiks pamanītas.
  • Visaptveroša aizsardzība: VPN ne tikai nodrošinās torrent klienta aizsardzības pārklājumu, bet arī aizsargās jūsu IP pēdas, kad apmeklējat torrent vietnes.

Izmantojot VPN, jūs iegūstat pilnīgu aizsardzību pret straumēm. Torrent darbību laikā jūsu IP adrese ir pakļauta un redzama ikvienam, kas varētu meklēt. Apskatiet attēlu zemāk:

labākais vpn bittorrent un torrenting

Tomēr, kad esat izveidojis savienojumu ar VPN, jūs izmantojat koplietotu IP adresi. Šo IP adresi izmanto simtiem citu kumeļu, piemēram, jūs. Tas nozīmē, ka nevienam nav iespējams izsekot straumēm pie jums.

vpn un mokas

Kā mēs izvēlējāmies labāko aizraujošo VPN?

Kā es teicu iepriekš, mēs esam rūpīgi pārbaudījuši un novērtējuši desmitiem VPN, pirms esam pabeiguši šo 5 labāko VPN sarakstu torrenting.

Šeit ir daži no parametriem, kas ir svarīgi mocīšanai, kurus mēs izskatījām.

Ātrums

Straumējot, jebkurš savienojums, kas piedāvā vairāk nekā 10 Mb / s ātrumu, parasti ir pietiekami labs. Tomēr mocīšana ir pavisam cits gadījums. Jo lielāks ātrums, jo labāk. Tāpēc, pārbaudot VPN ar straumēm, mums bija jāpatur prātā koeficients “ātruma kritums”.

Ikviens VPN piedzīvo ātruma kritumu, jo tam ir jāpārvirza jūsu interneta trafiks caur drošiem serveriem. Torrenting ir VPN, kas visvairāk saglabā sākotnējo ātrumu un piedzīvo vismazāko kritumu.

ExpressVPN ir ātrākais starp visiem. Tomēr arī pārējie šajā sarakstā iekļautie VPN veiksmīgi darbojās.

Drošība & Privātums

Ātrums ir svarīgs. Tomēr pats iemesls, kāpēc jūs vispirms vēlaties aizraujošu VPN, ir tas, ka jūs meklējat drošu un aizraujošu pieredzi. Jūs nevēlaties, lai jūsu pēdas būtu tīmeklī, kamēr jūs iesaistāties P2P apmaiņā.

Visi šajā sarakstā iekļautie VPN piedāvā visaugstāko drošības līmeni, izmantojot necaurlaidīgus šifrēšanas protokolus. Turklāt jūs saņemat arī papildu drošības funkcijas, piemēram, Kill-Switch, kas bloķē jūsu interneta savienojumu, ja pēkšņi samazinās VPN savienojums.

Turklāt visi šī saraksta VPN uztur stingru nulles žurnāla politiku. Tas nodrošina jūsu privātuma saglabāšanu visu jūsu aizraujošo sesiju laikā.

Savietojamība ar Torrent klientiem

Ir svarīgi, lai VPN klients darbotos bez kļūdām līdztekus klientam. Es biju pārsteigts, redzot, ka daži VPN rīkojas kļūdaini un pat sagrauj torrentu klientus.

Mūsu labāko torrentēšanai paredzēto VPN saraksta VPN ir saderīgi ar populārajiem torrent klientiem, piemēram, BitTorrent un uTorrent. Visu mocīšanas periodu tie darbojas gandrīz bez jebkādiem traucējumiem.

Novērst ISP droseļvārstu

ISP ir veids, kā noteikt jūsu straumēšanas un straujo darbību. Pēc noteikta datu apjoma izmantošanas daudzi interneta pakalpojumu sniedzēji straumēšanas laikā palēnina jūsu internetu.

Ātrums ir ārkārtīgi svarīgs P2P aktivitātēm. Mūsu sarakstā esošie VPN pārliecinās, ka visi nosakāmie torrentu paraksti ir maskēti un ka ISP nav atļauts.

Torrent draudzīgi serveri

Torrent optimizētie serveri ir viens no lielākajiem kritērijiem, vienlaikus izvēloties labāko VPN torrenting. Ir tikai ļoti nedaudzi VPN, kas atbalsta krāpšanos visā serveru klāstā (ExpressVPN ir viens no šādiem piemēriem). Lielākajai daļai VPN ir paredzēti serveri straumēšanai.

Torrent draudzīgos serverus ar mūsu sarakstā esošajiem VPN bija viegli atrast. Pāriem no viņiem pat ir īpaša kategorija, lai izvēlētos P2P serverus.

Lielākā daļa VPN, ko mēs atstājām no šī saraksta, torrentēšanas laikā nepiedāvā vēlamo servera veiktspēju.

Labākais Torrenting VPN

Šeit ir mūsu saraksts ar labākajām straumējošajām VPN ierīcēm 2020. gadā. Acīmredzamu iemeslu dēļ es lieku ExpressVPN saraksta augšgalā - tam ir vairāk serveru, kas piedāvā ātrdarbīgu torrentu nekā citi VPN. Tomēr esmu pārskatījis arī citus VPN, kas man šķiet labi darbojušies. Šeit ir labāko torrenting VPN saraksts 2020. gadā:

  1. ExpressVPN: Ātrākais VPN ar tonnām torrentiem draudzīgu serveru. Nodrošina drošu un privātu P2P savienojumu.
  2. IPVanish: Pieklājīgi ātrs VPN straumēšanai. Vairāki torrent optimizēti serveri. Augstākās kvalitātes drošība.
  3. CyberGhost VPN: Specializēti serveri P2P savienojumiem. Droša un uzticama.
  4. NordVPN: Torrent draudzīgs VPN ar daudziem torrent optimizētiem serveriem. Divslāņu drošība papildu aizsardzībai.
  5. Surfshark VPN: Īpašu, torrentiem optimizētu serveru klāsts, kas paredzēts ātrdarbīgai lejupielādei un augšupielādei. Hermētiska drošība.

Tagad es apskatīšu visu 5 VPN svarīgās funkcijas. Esmu pārliecināts, ka tas palīdzēs jums atrast perfektu VPN, kas atbilst jūsu prasībām, kā arī budžetam.

1. ExpressVPN

labākais vpn mocīšanai

ExpressVPN ir labākais aizraujošais VPN un arī labākais VPN. Tas palīdz atbloķēt torrentu, lejupielādēt lielā ātrumā un nodrošina torrent trafika drošību.

Aizraujošs ātrums

Torrenting ir nepieciešams ātrdarbīgs interneta savienojums, un tas ir viens no iemesliem, kāpēc ExpressVPN ir labākais VPN torrenting. Plaši uzskatīts par ātrāko VPN pasaulē, ExpressVPN piedāvā nemainīgu ātrumu lielākajā daļā savu serveru.

Katrs VPN zaudē ātrumu, jo tam ir jāpārvirza jūsu interneta trafiks caur drošiem kanāliem. Tomēr, kur vairums VPN zaudēja vairāk nekā 50% no sākotnējā ISP ātruma, daudzi ExpressVPN serveri saglabāja vairāk nekā 90%. Neviens cits VPN ātruma priekšpusē nenonāk pat tuvu ExpressVPN. Tas ir ātrākais miecēšanas VPN.

ExpressVPN arī pārliecinās, ka jūsu torrentu apmaiņu neierobežo joslas platuma vāciņš. Jūs varat lejupielādēt vai augšupielādēt jebkādu datu daudzumu, ja vien to atļauj jūsu ISP platjoslas plāns.

P2P servera pārklājums

Atšķirībā no daudziem citiem VPN, kurus mēs pārbaudījām, ExpressVPN nodrošina plašu torrenting / P2P pārklājumu visos tā serveros visā pasaulē. ExpressVPN pašlaik ir vairāk nekā 3000 serveru vairāk nekā 160 vietās. Izmantojot ExpressVPN, jūs varat droši straumēt pat valstīs, kur straumēšana ir aizliegta.

Drošība, privātums, & Jurisdikcija

Par laimi, liels ātrums nenāk uz drošības rēķina. ExpressVPN izmanto nozares standartus šifrēšanas tehnoloģijās, nodrošinot hermētisku drošību un pārklājumu jūsu mocošajām darbībām. Tam ir arī izslēgšanas slēdzis, kas uzreiz bloķē jūsu interneta savienojumu, ja savienojums ar VPN serveri pārtrūkst vai kamēr pārslēdzat VPN serverus.

OpenVPN protokols, servera autentifikācija, HMAC autentifikācija, vadības kanāla šifrēšana, datu kanāla šifrēšana un nevainojama priekšlaicīga slepenība ir dažas no pievienotajām tehnoloģijām, kas pastiprina jūsu kūstošo savienojumu drošību..

ExpressVPN atrodas Lielbritānijas Virdžīnu salās. Tas ir ārpus visu galveno uzraudzības organizāciju jurisdikcijas. Tam ir arī stingra politika bez reģistrēšanās. Vienkāršiem vārdiem sakot, ExpressVPN piedāvā pilnīgu privātumu.

Papildus iespējas

ExpressVPN nāk arī ar dalīto tunelēšanu. Šī funkcija ļauj jums izvēlēties, kuras lietotnes vēlaties izveidot savienojumu ar VPN, un kuras izmanto parasto ISP savienojumu. Tas nozīmē, ka jūs varat nodrošināt savas straumējošās darbības, savienojot VPN tikai torrenta klientu, piemēram, BitTorrent / uTorrent, kamēr jūs turpiniet pārlūkot tīmekli, spēlēt tiešsaistes spēles utt. Bez VPN.

Lai gan ExpressVPN ir labākais straumēm paredzētais VPN, jūs varat to darīt vairāk. Jūs varat atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu, drošu Kodi straumēšanu, savu FireStick un citas ierīces.

Programmatūras atbalsts

Katrs ExpressVPN konts ļauj vienlaikus savienot līdz 5 ierīcēm. Tam ir saderīgas lietotnes Android mobilajiem telefoniem & planšetdatoriem, iPhone un citām iOS ierīcēm, TV ierīcēm, piemēram, FireStick un Android TV Boxes, Windows, Linux, & Mac datori, pārlūka paplašinājumi, maršrutētāji un daudz kas cits.

Klientu atbalsts

ExpressVPN ir ļoti atsaucīga tērzēšanas atbalsta sistēma. Ja jums nepieciešama palīdzība, tie ir pieejami visu diennakti, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem. Jūs varat arī sazināties ar ExpressVPN, izmantojot e-pastu. Klientu apkalpošanas pārstāvji ir zinoši un klientiem draudzīgi.

Darījumi un pirkšanas iespējas

ExpressVPN gada plānā jūs varat saņemt 3 mēnešus bez maksas un ietaupīt lielus 49%. ExpressVPN piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju bez jautājumiem. Ja jums nepatīk pakalpojums (kam es neredzu iemeslu), jūs vienmēr varat lūgt pilnīgu atmaksu 30 dienu laikā.

Jūs varat norēķināties ar savu kredītkarti / debetkarti, PayPal un pat ar Bitcoin.

Apmeklējiet vietni ExpressVPN.com

2. IPVanish

labākais vpn par straumēm

IPVanish ir vēl viens solīds VPN. Lai arī tas nav tik ātrs kā ExpressVPN, IPVanish nodrošina pietiekamu ātrumu daudzos serveros.

Aizraujošs ātrums

Vairāki mūsu testi atklāja, ka IPVanish varētu saglabāt 75–80% no sākotnējā ISP ātruma. Ja no ISP jums ir izveidojies pienācīgs savienojums, jums būs vienmērīga mocoša pieredze.

P2P servera pārklājums

Ir vairāk nekā 1300 serveru vairāk nekā 75 vietās visā pasaulē. Gandrīz visi IPVanish serveri ir draudzīgi P2P. Un augšupielādēto vai lejupielādēto datu apjoms nav ierobežots. IPVanish neieliks joslas platuma ierobežojumu.

Drošība, privātums, & Jurisdikcija

IPVanish ievēro arī nozares standartus, nodrošinot torņa laikā augstvērtīgāku savienojuma drošību. Militārā līmeņa 256 bitu AES šifrēšana nodrošina, ka jūsu kārdinošās darbības ir pilnīgi drošas.

IPVanish mātesuzņēmums atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, kur jurisdikcijā ir daudzas galvenās uzraudzības iestādes. Tas ir mazliet satraucoši. Tomēr uzņēmums uztur stingru nulles žurnālu politiku. Tāpēc es gribētu ticēt, ka mana informācija ir droša par viņiem. Tomēr es jebkurā dienā uzticēšos ExpressVPN over IPVanish.

Lietotņu atbalsts

IPVanish ir pieejams daudzām ierīcēm, ieskaitot Amazon Fire TV & FireStick, iOS, Android mobilajiem tālruņiem, Mac OS, Windows, Linux, kā arī pārlūka paplašinājumi.

Lietotnes ir savietojamas ar visiem populārajiem torrent klientiem, ieskaitot BitTorrent.

Ar vienu IPVanish abonementu jūs varat vienlaikus savienot līdz 10 ierīcēm. Varat kopīgot šo VPN arī ar ģimeni un draugiem.

Papildus iespējas

Papildus tam, ka tas ir VPN, kas ļauj mocīties, IPVanish ir ērts arī cenzēta satura, lietotņu un vietņu atbloķēšanai..

Turklāt tas ļauj pārslēgt serverus neierobežotas reizes. Nozīme: jūs varat izmēģināt tik daudz serveru, cik vēlaties, līdz atrodat vispiemērotāko.

Klientu atbalsts

Ja jums ir kādi jautājumi, ir pieejams diennakts klientu atbalsts, izmantojot tiešraides tērzēšanu, kā arī pa e-pastu.

Piedāvājumi & Pirkšanas iespējas

Tagad jūs varat ietaupīt 46% no IPVanish gada plāna, kas tagad maksā USD 77,99 gadā, nevis USD 143,88. Varat arī izvēlēties 3 mēnešu plānu par 26,99 USD un ietaupīt 25%. Ja vēlaties to saglabāt katru mēnesi, mēneša plāns tagad ir pieejams par cenu ar atlaidi 10 USD (nevis 11,99 USD).

IPVanish piedāvā 7 dienu beznosacījuma naudas atdošanas garantiju. Tas ir īsākais, ja salīdziniet to ar ExpressVPN vai lielāko daļu citu VPN tirgū. Neskatoties uz to, 7 dienu laikā varat gūt diezgan daudz ideju par VPN iespējām.

Apmeklējiet vietni IPVanish.com

3. CyberGhost

labākais torrenting vpn

Pēdējo pāris gadu laikā CyberGhost ir guvis vārdu VPN pasaulē. Šis VPN ir kļuvis par vēlamo izvēli straumētājiem, kā arī daudziem straumēm.

Aizraujošs ātrums un P2P servera pārklājums

Interesanti, ka CyberGhost ir tas, ka daudzi tā serveri neatbalsta straumēšanu. Tomēr tas ir atlicis dažus torrenting-optimizētos serverus, kas piedāvā ātrdarbīgus P2P savienojumus un ir lieliski piemēroti jūsu torrenting vajadzībām.

Lai gan ne visi tā serveri piedāvā vēlamo ātrumu, tie, kas veltīti straumēm, ir pietiekami ātri. Lietotnes saskarnē varat izvēlēties vienu no straumēm optimizētajiem serveriem.

Drošība, privātums, & jurisdikcija

CyberGhost arī pārliecinās, ka visas jūsu lejupielādes un augšupielādes tiek aizsargātas ar hermētiskiem, militāriem nolūkiem paredzētiem drošības protokoliem. Jūs varat mocīties tik daudz, cik vēlaties, un ne jūsu ISP, ne kāds cits to nesaņems. Tam ir arī automātiska nogalināšanas slēdzis, kas uzreiz bloķē jūsu interneta savienojumu, ja VPN savienojums samazinās.

CyberGhost atrodas Rumānijā, un tas nav uzraudzības organizāciju jurisdikcijā. Uzņēmumam ir stingra nulles žurnāla politika, kas nodrošina, ka jūsu privātums tiek saglabāts vienmēr.

Lietotņu atbalsts

CyberGhost ir darbvirsmas lietotnes operētājsistēmai Windows, macOS un Linux. Mobilās lietotnes iOS un Android, pārlūka paplašinājumi pārlūkam Chrome un Firefox, TV lietotnes Amazon FireStick un Android TV ierīcēm, kā arī maršrutētāja atbalsts atsevišķiem maršrutētājiem.

Tas arī ļauj izveidot līdz 7 vienlaicīgus savienojumus. Nozīme: jūs varat nodrošināt ne tikai mocības, bet tiešsaistes aktivitātes arī citās atbalstītajās ierīcēs. Varat arī dalīties tajā ar savu ģimeni vai draugiem.

Papildus iespējas

Pastāv arī dalītā tunelēšana gadījumam, ja vēlaties, lai tikai jūsu P2P klients uzturētu savienojumu ar VPN serveriem, un citas ISP darbības notiek caur jūsu ISP..

Piedāvājumi & pirkšanas iespējas

Jūs varat ietaupīt 79% no 3 gadu plāna un arī saņemt papildu 2 mēnešus par 99 USD (rēķins tiek veikts ik pēc 3 gadiem). CyberGhost ir arī 2 gadu plāns, kas maksā 88,56 USD, 1 gada plāns - 71,88 USD un 12,99 USD mēnesī.

CyberGhost piedāvā 45 dienu naudas atdošanas garantiju. Visplašāk pazīstams starp VPN.

Bitcoin maksājums tiek atbalstīts papildus kredītkartēm / debetkartēm un PayPal.

Apmeklējiet vietni CyberGhostVPN.com

4. NordVPN

labākais vpn torrent vietnēm

Ja jūs meklējat labāko VPN straumēšanai, NordVPN ir vēl viens VPN, kuru jūs vēlētos apsvērt. Tas ir viens no ātrākajiem VPN, ko esmu pārbaudījis, un ātrums ir viens no galvenajiem faktoriem, kas jāņem vērā mocot..

Ātrums un P2P servera pārklājums

NordVPN spēj saglabāt 70–75% no sākotnējā ātruma, ko piedāvā jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs. Tas ir diezgan apmierinoši, ņemot vērā, ka lielākajai daļai VPN nav pat tuvu 50%.

Kaut arī daži NordVPN serveri nav draudzīgi straumēm, tajā ir daudz serveru, kas optimizēti straumēm. Jums vienkārši jāizvēlas kategorija P2P NordVPN interfeisa izvēlnē.

Drošība, privātums, & jurisdikcija

NordVPN izmanto spēcīgākos VPN protokolus un algoritmus, lai aizsargātu jūsu tiešsaistes identitāti, kamēr jūs mocat. Aizsardzība pret IP un DNS noplūdi pārliecinieties, ka jūsu P2P trafiks paliek paslēpts no visiem, kas varētu meklēt.

NordVPN galvenā mītne atrodas Panamā. Tas ir ārpus uzraudzības organizāciju jurisdikcijas. Turklāt tā uztur stingru politiku bez žurnāla.

Lietotņu atbalsts

NordVPN ir VPN lietotne Android mobilajiem tālruņiem, Windows, macOS, iOS, Android TV, FireStick, Linux un pat pārlūka paplašinājumiem. Tomēr tas vairs nepiedāvā maršrutētāja iestatīšanu.

Viens NordVPN konts ļauj vienlaikus savienot līdz 6 ierīcēm. Jūs ne tikai nodrošināsit straumju aktivitātes drošu; jūs varat arī aizsargāt citas ierīces.

Papildus iespējas

Papildus mocīšanai NordVPN varat izmantot arī visu veidu tiešsaistes darbībām, tostarp tīmekļa pārlūkošanai, straumēšanai vai pat ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšanai..

Piedāvājumi & pirkšanas iespējas

Jūs varat ietaupīt 70% no 3 gadu plāna, par kuru tagad ik pēc 3 gadiem tiek iekasēts rēķins USD 125,64. 2 gadu plāns maksā 119,76 USD un ietaupa 58%. Jūs varat arī izvēlēties 1 gada plānu, par kuru katru gadu tiek iekasēti rēķini USD 83,88 apmērā un tiek ietaupīti 41%. Ja vēlaties to saglabāt katru mēnesi, varat izvēlēties mēneša plānu par USD 11,95 bez ietaupījumiem.

Iegādājoties NordVPN plānu, jūs saņemat arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni NordVPN.com

5. Surfshark

labākais vpn mocīšanai

Surfshark piedāvā vairākus ātrdarbīgus serverus. Tāpēc tas ir daļa no šī straujāko VPN saraksta.

Ātrums & P2P servera pārklājums

Tam ir vairāk nekā 1000 serveru vairāk nekā 60 valstīs. Tomēr ne visi no tiem var būt pilnībā saudzīgi pret straumēm. Jums, iespējams, būs jāiziet mazliet pozitīva izmēģinājuma process. Diemžēl Surfshark nav iespēju atsevišķi izvēlēties P2P draudzīgos serverus.

Drošība, privātums, & jurisdikcija

Šis VPN pakalpojumu sniedzējs ievēro nozares drošības standartus un aizsargā jūsu straujo darbību ar AES 256 bitu šifrēšanu; labākais, ko varat iegūt. Tam ir Kill Switch, lai bloķētu piekļuvi internetam, ja tiek pārtraukts VPN savienojums.

Surfshark atrodas Britu Virdžīnu salās. Nozīmē, ka tas ir ārpus galveno uzraudzības iestāžu jurisdikcijas.

Lietotņu atbalsts

Surfshark piedāvā lietotnes macOS, Windows un Linux datoriem. Tam ir mobilās lietotnes Android un iOS ierīcēm. Pārlūka paplašinājumi pārlūkam Chrome un Firefox. Smart TV lietotnes FireStick, Apple TV un Android TV.

Tas ir pieejams arī spēļu konsolēs, ieskaitot Xbox un PlayStation.

Surfshark piedāvā neierobežotu vienlaicīgu savienojumu. Nozīme: ar vienu kontu varat aizsargāt tik daudz ierīču, cik vēlaties.

Papildus iespējas

Surfshark labi darbojas ar tādiem P2P klientiem kā BitTorrent un uTorrent. Tas arī palīdz jums izvairīties no interneta droseles, ja ISP palēnina savienojumu straumēšanas laikā.

Klientu atbalsts

Jūs varat sazināties ar Surfshark klientu apkalpošanas vietni, izmantojot Live Chat. Jūs varat arī nosūtīt viņiem e-pastu no viņu kontaktinformācijas lapas.

Piedāvājumi & pirkšanas iespējas

2 gadu plāna maksimālais ietaupījums ir 83%. Tas ir pieejams par USD 47,76 (rēķins jāmaksā ik pēc 2 gadiem). Turklāt jūs varat iegādāties gada plānu par USD 71,88 un ietaupīt 50%. Mēneša plāns maksā 11,95 USD bez ietaupījumiem.

Katrā abonementā ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet vietni Surfshark.com

Labākais bezmaksas VPN Torrenting

Jā, tirgū ir pieejams daudz bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēju. Viņi man atgādina populāru teicienu: “Ja tas ir bez maksas, tas ir iespējams, ka jūs esat produkts.”

Mēs esam pārbaudījuši arī vairākus bezmaksas VPN, un nav neviena nosaukuma, kuru mēs varam droši paņemt, un kas nodarītu vairāk ļauna nekā jebkurš labums.

VPN tīkla uzturēšana prasa daudz naudas. Bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji šeit neatrodas labdarības nolūkos. Viņiem kaut kādā veidā ir jānopelna nauda.

Ir zināms, ka daudzi bezmaksas torrent VPN pakalpojumu sniedzēji ir pārdevuši lietotāju datus augstākajiem solītājiem. Ar viņiem vienmēr tiek apdraudēts jūsu privātums.

Daži apšaubāmi VPN pakalpojumi pat ir ienesuši ļaunprātīgu programmatūru lietotāja ierīcēs.

Es ļoti iesakām, ja jūs meklējat torrent VPN, dodieties uz vienu no apmaksātajiem. Pat ja jūs maksāsit nedaudz naudas, jūs joprojām būsiet drošs.

Lasiet: Kā bezmaksas VPN pelna naudu

Torrenting VPN vs Proxy

Vai izmantot straumēšanai VPN vai Starpniekserveri? Torrenteru vidū tas ir ļoti izplatīts jautājums.

Lai gan atbilde ir pavisam vienkārša - vislabākais ir VPN.

Starpniekserveris jebkurā brīdī slēps tikai vienas lietotnes IP adresi. VPN nodrošina visaptverošu aizsardzību.

Piemēram, jūs varat BitTorrent vai uTorrent klientā iestatīt starpniekserveri, lai maskētu jūsu IP adresi. Tomēr jūsu IP adrese joprojām tiks pakļauta, kad apmeklējat torrentu vietnes.

Apmaksāts VPN pakalpojums izmanto militāras pakāpes šifrēšanas protokolu, lai aizsargātu jūsu straumējošās darbības. Viņus ir gandrīz neiespējami uzlauzt. No otras puses, starpniekserveri var tikt apdraudēts daudz vieglāk.

Ja nopietni domājat aizsargāt savu privātumu, VPN ir vienīgā atbilde.

Iesaiņošana

Šis ir mūsu VPN saraksts, kurš, mūsuprāt, ir vislabākais kārdināšanai. Ja jūs lūgtu man izvēlēties vienu no saraksta, ExpressVPN būs mana neapstrīdama izvēle. ExpressVPN ir ne tikai torrentiem draudzīgi serveri, bet arī piedāvā ātrāko P2P savienojumu.

Arī pārējiem šajā sarakstā iekļautajiem VPN veicās labi, īpaši salīdzinot ar visiem citiem VPN, kas to nav iekļāvuši mūsu sarakstā. Kādas ir jūsu domas? Paziņojiet mums, izmantojot zemāk esošo komentāru sadaļu.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me