Najlepší VPN pre torrent (2023) Stiahnite si Torrents bezpečne

how-to-choose-the-best-vpn-for-your-needs[1]

>

V tomto príspevku nájdete Najlepšie VPN na torrenting. Po rozsiahlom testovaní a vyhodnotení som zostavil zoznam celkom 5 najlepších VPN, ktoré bezchybne spolupracujú s torrentmi / P2P.

najlepšie vpn pre torrentingČi už chcete obísť obmedzenia týkajúce sa torrentingu v určitých oblastiach alebo jednoducho chcete, aby vaše torrentingové aktivity zostali anonymné, dôrazne sa odporúča používať VPN počas vašich P2P aktivít.

V súčasnosti existuje na trhu doslova stovky služieb VPN. Mnoho z nich tvrdí, že sú pre torrenting najlepšie. Existuje však iba niekoľko sietí VPN, ktoré sú priateľské na torrent.

Väčšina sietí VPN je príliš pomalá na torrentovanie. Na rýchle sťahovanie potrebujete rýchlosť. Mnohé z nich mali vážne bezpečnostné problémy. Chcete, aby vaše torrentovacie relácie zostali súkromné ​​a zabezpečené. Niekoľko sietí VPN nefungovalo s klientmi torrent ako BitTorrent a uTorrent.

Testovali sme takmer každú VPN, ktorá existuje, pred zostavením tohto zoznamu najlepších torrentovacích VPN. VPN na našom zozname sú lídrami v odbore. Rýchlosť, bezpečnosť, súkromie, dostanete kompletný balík.

Jedinou sieťou VPN, ktorá jednoznačne vyniká aj v tomto zozname, je ExpressVPN. Je nepochybne rýchlejšia ako iné VPN a poskytuje široké pokrytie torrentom na všetkých svojich serveroch. Je to tiež jedna z najbezpečnejších sietí VPN, ktoré nájdete. Stručný prehľad funkcií ExpressVPN:

Čo je to torrent?

Jednoducho povedané, torrentovanie predstavuje výmenu súborov medzi ľuďmi medzi ľuďmi na internete. Preto sa bežne nazýva aj výmena peer to peer (P2P).

Keď stiahnete súbor – povedzte film – pomocou siete P2P, nepreberáte ho z vyhradeného servera. Sťahujete súbor uložený v počítačoch ľudí ako ste vy a ja, ktorí sú pripojení k sieti P2P.

Počas torrentovania sa celý súbor nestiahne z jedného miesta. V skutočnosti sťahujete samostatné kúsky toho istého súboru od rôznych používateľov.

Používatelia, od ktorých si môžete súbory stiahnuť (alebo skôr používatelia, ktorí súbor nahrávajú), sa nazývajú „sejačky“. Používatelia, ktorí sťahujú tento súbor, sa nazývajú „pijavice“.

V závislosti od počtu sejačiek môžete sťahovať samostatné segmenty toho istého súboru zo stoviek rovesníkov. Čím vyšší je počet sejačiek, tým rýchlejšie bude sťahovanie.

Na stiahnutie alebo odovzdanie súboru (alebo inými slovami na pripojenie k P2P sieti) potrebujete torrent klienta. BitTorrent a uTorrent sú dvaja najpopulárnejší torrenting klienti.

Aj keď si môžete zvoliť iba sťahovanie súborov a nikdy nebudete sejačkou, medzi torrentermi prevláda koncepcia „platby dopredu“..

Prečo potrebujete Torrent VPN?

Na torrentovanie sa dôrazne odporúča sieť VPN. Tu je niekoľko dôvodov, prečo:

  • Aby ste zabezpečili svoje torrentovanie: Torrenting je zvyčajne mračený, bez ohľadu na to, v ktorej krajine žijete. Nechcete, aby váš poskytovateľ internetových služieb alebo vláda sledovali svoje torrentingové aktivity. Vďaka sieti VPN môžete udržiavať svoje relácie torrentu v súkromí.
  • Zabráňte škrteniu ISP: Váš poskytovateľ internetových služieb pravdepodobne spomalí vaše pripojenie k internetu, ak zistí vysoké činnosti súvisiace s torrentom. Ak používate sieť VPN, vaše aktivity v oblasti torrentu zostanú nezistené.
  • Všestranná ochrana: VPN neposkytne iba ochranu pre torrent klienta, ale tiež ochráni vaše IP stopy, keď navštívite torrenting stránky.

S VPN získate úplnú ochranu proti torrentu. Počas aktivít torrentu je vaša adresa IP odkrytá a viditeľná pre každého, kto by mohol hľadať. Pozrite sa na obrázok nižšie:

najlepšie vpn pre bittorrent a torrenting

Ak ste však pripojení k sieti VPN, používate zdieľanú adresu IP. Túto adresu IP používajú stovky ďalších torrenterov, ako ste vy. To znamená, že pre kohokoľvek nie je možné sledovať aktivity torrentu späť k vám.

vpn a torrenting

Ako sme vybrali najlepšie torrentovanie VPN?

Ako som už povedal, starostlivo sme otestovali a vyhodnotili desiatky sietí VPN pred dokončením tohto zoznamu 5 najlepších sietí VPN na torrenting..

Tu sú niektoré z parametrov dôležitých pre torrenting, ktoré sme zvažovali.

rýchlosť

Keď streamujete, každé pripojenie, ktoré ponúka rýchlosť vyššiu ako 10 Mb / s, je zvyčajne dosť dobré. Torrenting je však úplne iný prípad. Čím vyššia je rýchlosť, tým lepšie. Preto sme pri testovaní VPN na torrenting museli pamätať na faktor „pokles rýchlosti“.

Každá sieť VPN zaznamenáva pokles rýchlosti, pretože musí presmerovať váš internetový prenos prostredníctvom zabezpečených serverov. Avšak VPN, ktorá si zachováva pôvodnú rýchlosť najviac a zažije najmenší pokles, je tá, ktorá sa používa na torrenting.

  Cum se instalează / utilizează cel mai bun VPN pentru FireStick

ExpressVPN je najrýchlejší zo všetkých. Napriek tomu sa ostatným sieťam VPN v tomto zozname darilo dobre.

zabezpečenia & súkromia

Rýchlosť je dôležitá. Jediným dôvodom, prečo chcete torrenting VPN na prvom mieste je, že hľadáte bezpečný a bezpečný torrenting zážitok. Keď sa chcete zapojiť do výmeny P2P, nechcete, aby boli vaše stopy na webe.

Všetky siete VPN v tomto zozname ponúkajú najvyššiu úroveň zabezpečenia prostredníctvom nepreniknuteľných šifrovacích protokolov. Okrem toho získate aj ďalšie bezpečnostné funkcie, ako je Kill-Switch, ktoré blokujú vaše internetové pripojenie, ak sa pripojenie VPN náhle zníži.

Všetky siete VPN v tomto zozname tiež udržiavajú prísne zásady nulového záznamu. To zaisťuje, že vaše súkromie je udržiavané počas vašich torrentových relácií.

Kompatibilita s klientmi Torrentu

Je dôležité, aby klient VPN bežal bez problémov spolu s klientom torrentingu. Bol som prekvapený, keď niektoré siete VPN pôsobia nepravidelne a dokonca padajú klientom torrentu.

VPN v našom zozname najlepších VPN pre torrenting sú kompatibilné s populárnymi klientmi torrent ako BitTorrent a uTorrent. Bežia takmer bez akýchkoľvek závad počas celého obdobia torrentovania.

Zabráňte škrteniu ISP

Poskytovatelia internetových služieb majú spôsob, ako zistiť vaše činnosti v oblasti streamovania a torrentovania. Potom, čo ste vyčerpali určité množstvo údajov, mnohí poskytovatelia internetových služieb počas torrentingu spomaľujú váš internet.

Rýchlosť má pre činnosti P2P najvyššiu dôležitosť. VPN v našom zozname zabezpečujú, že všetky detekovateľné podpisy torrentovania sú maskované a nedochádza k žiadnemu obmedzeniu poskytovateľov internetových služieb..

Servery priateľské na torrent

Servery optimalizované na torrent sú jedným z najväčších kritérií pri výbere najlepšej VPN na torrenting. Existuje len veľmi málo sietí VPN, ktoré podporujú torrenting na celej svojej zostave serverov (napríklad ExpressVPN). Väčšina sietí VPN má dedikované servery na torrenting.

Nájdenie serverov priateľských na torrent pomocou VPN na našom zozname bolo ľahké. Niektorí z nich majú dokonca špeciálnu kategóriu na výber serverov P2P.

Väčšina sietí VPN, ktoré sme z tohto zoznamu vynechali, neponúka počas serverov žiaduce výkon servera.

Najlepšie VPN pre Torrenting

Tu je náš zoznam Best torrenting VPN v roku 2023. Z pochopiteľných dôvodov uvádzam ExpressVPN na prvé miesto zoznamu – má viac serverov ponúkajúcich vysokorýchlostné torrenting ako iné VPN. Preskúmal som však aj iné siete VPN, o ktorých som zistil, že fungujú dobre. Tu je zoznam najlepších VPN pre Torrenting v roku 2023:

  1. ExpressVPN: Najrýchlejšia sieť VPN s množstvom serverov priateľských k torrentu. Poskytuje bezpečné a súkromné ​​pripojenia P2P.
  2. IPVanish: Slušne rýchla VPN na torrenting. Niekoľko serverov optimalizovaných na torrent. Špičková bezpečnosť.
  3. CyberGhost VPN: Dedikované servery pre pripojenie P2P. Bezpečné a spoľahlivé.
  4. NordVPN: VPN priateľská na torrent s mnohými servermi optimalizovanými na torrent. Dvojvrstvové zabezpečenie pre mimoriadnu ochranu.
  5. Surfshark VPN: Rad vyhradených serverov optimalizovaných na torrent pre vysokorýchlostné sťahovanie a nahrávanie. Vzduchotesná bezpečnosť.

Teraz sa budem venovať dôležitým funkciám všetkých 5 VPN. Som si istý, že vám pomôže nájsť perfektnú sieť VPN, ktorá vyhovuje vašim požiadavkám, ako aj rozpočtu.

1. ExpressVPN

najlepšie vpn pre torrenting

ExpressVPN je najlepšie torrentovanie VPN a tiež najlepšie celkové VPN. Pomáha vám odblokovať torrent, sťahovať vysokými rýchlosťami a udržiavať bezpečnosť vášho torrentu.

Rýchlosť torrentu

Torrenting vyžaduje vysokorýchlostné pripojenie na internet, a to je jeden z dôvodov, prečo je ExpressVPN najlepšou sieťou VPN na torrenting. ExpressVPN, ktorý sa všeobecne považuje za najrýchlejšiu sieť VPN na svete, ponúka konštantnú rýchlosť na väčšine svojich serverov.

Každá sieť VPN stráca rýchlosť, pretože musí presmerovať váš internetový prenos prostredníctvom zabezpečených kanálov. Ak však väčšina sietí VPN stratila viac ako 50% pôvodnej rýchlosti ISP, mnoho serverov ExpressVPN si ponechalo viac ako 90%. Žiadna iná VPN sa nepribližuje ani k ExpressVPN na prednej strane rýchlosti. Je to najrýchlejšia VPN na torrenting.

ExpressVPN tiež zaisťuje, že vaše výmeny torrentov nie sú obmedzené limitom šírky pásma. Môžete si stiahnuť alebo nahrať akékoľvek množstvo údajov, pokiaľ to umožňuje širokopásmový plán od vášho poskytovateľa internetových služieb.

Pokrytie servera P2P

Na rozdiel od mnohých iných VPN, ktoré sme testovali, ExpressVPN poskytuje rozsiahle pokrytie torrentom / P2P na všetkých svojich serveroch po celom svete. ExpressVPN má v súčasnosti viac ako 3000 serverov na viac ako 160 miestach. S ExpressVPN môžete bezpečne torrentovať aj v krajinách, kde je torrentovanie zakázané.

Bezpečnosť, súkromie, & jurisdikcie

Našťastie vysoké rýchlosti NENACHÁDZAJÚ za cenu bezpečnosti. ExpressVPN používa priemyselné štandardy v šifrovacej technológii a poskytuje vzduchotesné zabezpečenie a krytie vašich torrentových aktivít. Má tiež prepínač zabíjania, ktorý okamžite blokuje vaše pripojenie na internet, ak pripojenie k serveru VPN klesne alebo keď prepnete servery VPN.

Protokol OpenVPN, autentifikácia servera, autentifikácia HMAC, šifrovanie riadiacich kanálov, šifrovanie dátových kanálov a dokonalé predbežné tajomstvo sú niektoré z pridaných technológií, ktoré zvyšujú bezpečnosť vašich torrentových pripojení..

ExpressVPN sídli na Britských Panenských ostrovoch. Je mimo jurisdikcie všetkých hlavných dozorných organizácií. Má tiež prísnu politiku bez prihlásenia. Jednoducho povedané, ExpressVPN ponúka úplné súkromie.

Pridané vlastnosti

ExpressVPN tiež prichádza s Split Tunneling. Táto funkcia vám umožňuje zvoliť, ktoré aplikácie sa chcete pripojiť k VPN a ktoré používajú bežné pripojenie ISP. To znamená, že svoje torrentingové aktivity môžete zabezpečiť pripojením iba torrentového klienta, napríklad BitTorrent / uTorrent, k VPN, zatiaľ čo budete naďalej prehľadávať web, hrať online hry atď. Bez VPN.

  10 причин, почему вам нужен VPN

Aj keď je ExpressVPN najlepšou VPN pre torrenty, môžete s tým urobiť viac. Môžete odblokovať geograficky obmedzený obsah, zabezpečené streamovanie Kodi, zabezpečovať FireStick a ďalšie zariadenia.

Softvérová podpora

Každý účet ExpressVPN umožňuje súčasne pripojiť až 5 zariadení. Má kompatibilné aplikácie pre mobilné telefóny s Androidom & tablety, iPhone a ďalšie zariadenia so systémom iOS, televízne zariadenia ako FireStick a Android TV Boxes, Windows, Linux, & Počítače Mac, rozšírenia prehľadávača, smerovače a ďalšie.

Zákaznícka podpora

ExpressVPN má vysoko citlivý systém podpory chatu. Ak potrebujete pomoc, sú vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a odpovedajú na vaše otázky. Môžete sa tiež spojiť s ExpressVPN e-mailom. Zástupcovia zákazníckeho servisu sú informovaní a priateľskí k zákazníkom.

Ponuky a nákupné možnosti

Môžete získať 3 mesiace zadarmo a ušetriť neuveriteľných 49% z ročného plánu ExpressVPN. ExpressVPN tiež ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí bez otázok. Ak sa vám nepáči služba (čo nevidím dôvod, prečo), môžete kedykoľvek požiadať o úplnú refundáciu do 30 dní.

Môžete platiť kreditnou / debetnou kartou, PayPal a dokonca aj bitcoínom.

Navštívte stránku ExpressVPN.com

2. IPVanish

najlepšie vpn pre torrent

IPVanish je ďalšou stabilnou sieťou VPN na torrentovanie. Hoci nie je taká rýchla ako ExpressVPN, IPVanish poskytuje uspokojivé rýchlosti na mnohých svojich serveroch.

Rýchlosť torrentu

Niekoľko našich testov odhalilo, že spoločnosť IPVanish si dokáže udržať 75 – 80% pôvodnej rýchlosti ISP. Ak máte slušné pripojenie od poskytovateľa internetových služieb, budete mať bezproblémový zážitok z torrentu.

Pokrytie servera P2P

Na celom svete je viac ako 1300 serverov na viac ako 75 miestach. Takmer všetky servery IPVanish sú priateľské k P2P. Počet údajov, ktoré ste nahrali alebo stiahli, nie je nijako obmedzený. IPVanish nebude obmedzovať šírku pásma.

Bezpečnosť, súkromie, & jurisdikcie

IPVanish tiež dodržiava priemyselné štandardy pri poskytovaní najvyššieho stupňa zabezpečenia vášho pripojenia počas torrentu. 256-bitové šifrovanie AES na vojenskej úrovni zaisťuje, že vaše činnosti súvisiace s torrentom sú úplne bezpečné.

Materská spoločnosť IPVanish má sídlo v Spojených štátoch amerických, v ktorých jurisdikcii má mnoho významných dozorných orgánov. Je to trochu znepokojujúce. Spoločnosť však dodržiava prísnu politiku nulových záznamov. Preto by som chcel veriť, že moje informácie sú s nimi v bezpečí. Napriek tomu by som každý deň veril ExpressVPN v IPVanish.

Podpora aplikácií

IPVanish je k dispozícii na celom rade zariadení vrátane Amazon Fire TV & FireStick, iOS, Android mobily, Mac OS, Windows, Linux, ako aj rozšírenia prehliadača.

Aplikácie sú kompatibilné so všetkými populárnymi torrent klientmi vrátane BitTorrentu.

S jedným predplatným IPVanish môžete pripojiť súčasne až 10 zariadení. Túto sieť VPN môžete zdieľať aj so svojou rodinou a priateľmi.

Pridané vlastnosti

IPVanish je okrem VPN, ktorá umožňuje torrentovanie, užitočná aj pri odblokovaní cenzurovaného obsahu, aplikácií a webových stránok..

Okrem toho umožňuje neobmedzené prepínanie serverov. To znamená, že môžete vyskúšať toľko serverov, koľko chcete, kým nenájdete ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Zákaznícka podpora

V prípade akýchkoľvek otázok máte k dispozícii nepretržitú zákaznícku podporu prostredníctvom živého chatu a e-mailu.

Deals & Možnosti nákupu

Teraz môžete ušetriť 46% z ročného plánu IPVanish, ktorý teraz stojí 77,99 dolárov ročne oproti 143,88 dolárov. Môžete sa tiež rozhodnúť pre trojmesačný plán za 26,99 dolárov a ušetriť 25%. Ak ju chcete zachovať mesačne, mesačný plán je teraz k dispozícii za zľavnenú cenu 10 dolárov (a nie 11,99 dolárov).

IPVanish ponúka 7-dňovú bezpodmienečnú záruku vrátenia peňazí. To je najkratšie, ak ho porovnáte s produktom ExpressVPN alebo väčšinou iných sietí VPN na trhu. Napriek tomu môžete získať reálnu predstavu o možnostiach siete VPN za 7 dní.

Navštívte stránku IPVanish.com

3. CyberGhost

najlepšie torrenting vpn

Za posledné roky si CyberGhost vo svete VPN vytvoril meno. Táto VPN sa stala preferovanou voľbou pre streamery, ako aj pre mnohé torrentery.

Torrenting rýchlosť a P2P server pokrytie

Zaujímavé na CyberGhoste je to, že veľa jeho serverov nepodporuje torrenting. Vyhradil však niektoré servery optimalizované na torrenting, ktoré ponúkajú vysokorýchlostné pripojenie P2P a sú ideálne pre vaše potreby torrentingu..

Aj keď nie všetky jeho servery ponúkajú želané rýchlosti, servery určené na torrentovanie sú dostatočne rýchle. V rozhraní aplikácie si môžete vybrať jeden zo serverov optimalizovaných na torrenting.

Bezpečnosť, súkromie, & jurisdikcie

CyberGhost tiež zaisťuje, že všetky vaše stiahnuté súbory a odovzdané súbory sú chránené vzduchotesnými bezpečnostnými protokolmi vojenskej úrovne. Môžete torrent toľko, ako sa vám páči a ani váš ISP, ani ktokoľvek iný nedostanú bič. Má tiež automatický zabíjač, ktorý v prípade výpadku pripojenia VPN okamžite zablokuje vaše pripojenie k internetu.

CyberGhost sídli v Rumunsku a je mimo jurisdikcie dozorných organizácií. Spoločnosť má prísne zásady ukladania údajov do denníka, ktoré zaisťujú, že vaše súkromie je vždy udržiavané.

Podpora aplikácií

CyberGhost má desktopové aplikácie pre Windows, MacOS a Linux. Mobilné aplikácie pre iOS a Android, rozšírenia prehliadača pre Chrome a Firefox, televízne aplikácie pre Amazon FireStick a zariadenia Android TV a podpora smerovačov pre vybrané smerovače.

Umožňuje tiež až 7 súčasných pripojení. To znamená, že môžete zabezpečiť nielen svoje torrentovanie, ale aj aktivity online na iných podporovaných zariadeniach. Môžete ho tiež zdieľať so svojou rodinou alebo priateľmi.

Pridané vlastnosti

K dispozícii je aj rozdelené tunelovanie v prípade, že chcete, aby iba váš klient P2P zostal pripojený k serverom VPN a aby ste prostredníctvom poskytovateľa internetových služieb prešli ďalšie online aktivity..

  Installieren / Verwenden von Best VPN für FireStick

Deals & nákupné možnosti

Môžete ušetriť 79% na trojročnom pláne a tiež získať ďalšie 2 mesiace za 99 dolárov (účtované každé 3 roky). CyberGhost má tiež dvojročný plán, ktorý stojí 88,56 dolárov, jednoročný plán pre 71,88 dolárov a mesačný plán 12,99 dolárov.

CyberGhost ponúka 45-dňovú záruku vrátenia peňazí. Najdlhšie známe medzi VPN.

Platba bitcoinmi je podporovaná okrem kreditných / debetných kariet a systému PayPal.

Navštívte stránku CyberGhostVPN.com

4. NordVPN

najlepšie vpn pre torrent stránky

Ak hľadáte najlepšiu VPN na torrenting, NordVPN je ďalšia VPN, ktorú by ste chceli zvážiť. Je to jeden z najrýchlejších VPN, ktoré som testoval, a rýchlosť je jedným z kľúčových faktorov, ktoré treba brať do úvahy pri torrentingu.

Rýchlosť a pokrytie serverom P2P

Spoločnosť NordVPN je schopná udržať si 70 až 75% pôvodnej rýchlosti, ktorú ponúka váš poskytovateľ internetových služieb. To je celkom uspokojivé, pretože väčšina sietí VPN sa ani nepribližuje k 50%.

Aj keď niektoré servery NordVPN nie sú priateľské k torrentu, má veľa serverov optimalizovaných na torrentovanie. Stačí si vybrať kategóriu P2P v ponuke na rozhraní NordVPN.

Bezpečnosť, súkromie, & jurisdikcie

Spoločnosť NordVPN využíva najsilnejšie protokoly a algoritmy VPN na ochranu vašej online identity počas torrentingu. Ochrana proti úniku adries IP a DNS zaistí, aby vaše pripojenie P2P zostalo skryté pred každým, kto by mohol hľadať.

NordVPN má ústredie v Paname. Je mimo jurisdikcie dozorných organizácií. Okrem toho zachováva prísnu politiku bez prihlásenia.

Podpora aplikácií

NordVPN má aplikáciu VPN pre mobilné telefóny so systémom Android, Windows, MacOS, iOS, Android TV, FireStick, Linux a dokonca aj rozšírenia prehliadača. Nastavenie routeru však už neponúka.

Jeden účet NordVPN umožňuje súčasne pripojiť až 6 zariadení. Svoje činnosti týkajúce sa torrentov si nielen udržiavate; Môžete tiež chrániť ďalšie zariadenia.

Pridané vlastnosti

Okrem torrentovania môžete používať službu NordVPN na všetky druhy online aktivít vrátane prehliadania webu, streamovania alebo dokonca na odblokovanie geograficky obmedzeného obsahu..

Deals & nákupné možnosti

Môžete ušetriť 70% na 3-ročnom pláne, ktorý je teraz fakturovaný 125,64 USD každé 3 roky. Dvojročný plán vás stojí 119,76 dolárov a ušetrí vám 58%. Môžete sa tiež rozhodnúť pre jednoročný plán, ktorý vám každý rok účtuje 83,88 dolárov a ušetrí vám 41%. Ak si chcete tento mesiac ponechať, môžete si vybrať mesačný plán za 11,95 dolárov bez úspor.

Pri zakúpení plánu NordVPN získate 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku NordVPN.com

5. Surfshark

najlepšie vpn pre torrenting

Surfshark ponúka niekoľko vysokorýchlostných serverov na torrentovanie. To je dôvod, prečo je súčasťou tohto zoznamu najlepších VPN pre torrenty.

rýchlosť & Pokrytie servera P2P

Má viac ako 1 000 serverov vo viac ako 60 krajinách. Nie všetky z nich však môžu byť úplne prívetivé. Možno budete musieť prejsť procesom pokusov a pokusov. Je smutné, že Surfshark nemá možnosť zvoliť servery priateľské pre P2P samostatne.

Bezpečnosť, súkromie, & jurisdikcie

Tento poskytovateľ VPN dodržiava odvetvové štandardy pre bezpečnosť a chráni vaše torrentingové aktivity pomocou 256-bitového šifrovania AES; to najlepšie, čo môžete. Má zabíjací spínač, ktorý blokuje prístup na internet v prípade výpadku pripojenia VPN.

Surfshark sídli na Britských Panenských ostrovoch. To znamená, že je mimo jurisdikcie hlavných dozorných orgánov.

Podpora aplikácií

Surfshark ponúka aplikácie pre počítače MacOS, Windows a Linux. Má mobilné aplikácie pre zariadenia so systémom Android a iOS. Rozšírenia prehliadača pre Chrome a Firefox. Aplikácie Smart TV pre FireStick, Apple TV a Android TV.

Je k dispozícii aj na herných konzolách vrátane Xbox a PlayStation.

Surfshark ponúka neobmedzené súčasné pripojenie. To znamená, že pomocou jedného účtu môžete chrániť ľubovoľný počet zariadení.

Pridané vlastnosti

Surfshark funguje dobre s klientmi P2P, ako sú BitTorrent a uTorrent. Pomáha vám tiež vyhnúť sa škrteniu internetu v prípade, že váš poskytovateľ internetových služieb spomaľuje pripojenie počas torrentingu.

Zákaznícka podpora

Starostlivosť o zákazníka spoločnosti Surfshark môžete kontaktovať prostredníctvom živého chatu. Môžete im tiež poslať e-mail z ich kontaktnej stránky.

Deals & nákupné možnosti

Dvojročný plán má maximálnu úsporu 83%. Je k dispozícii za 47,76 dolárov (účtované každé 2 roky). Okrem toho si môžete kúpiť ročný plán za 71,88 dolárov a ušetriť 50%. Mesačný plán vás stojí 11,95 dolárov bez úspor.

Pri každom odbere je k dispozícii 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Navštívte stránku Surfshark.com

Najlepšie VPN zadarmo pre Torrenting

Áno, na trhu existuje veľa poskytovateľov VPN zadarmo. Pripomínajú mi populárne príslovie: „Ak je to zadarmo, je pravdepodobné, že ste produkt.“

Testovali sme tiež niekoľko bezplatných sietí VPN a neexistuje jediné meno, ktoré by sme si mohli vziať s istotou, čo by viac poškodilo ako akýkoľvek úžitok.

Udržiavanie siete VPN vyžaduje veľa peňazí. Poskytovatelia bezplatných sietí VPN nie sú na charitatívne účely. Musia nejakým spôsobom zarábať peniaze.

Je známe, že veľa poskytovateľov bezplatných torrent VPN predáva údaje používateľov najvyšším uchádzačom. S nimi je vaše súkromie vždy vystavené riziku, že bude ohrozené.

Niektoré pochybné služby VPN dokonca prenikli do škodlivého softvéru do zariadení používateľa.

Dôrazne odporúčame, aby ste hľadali torrent VPN, ak hľadáte niektorú z platených. Aj keď budete platiť nejaké peniaze, zostanete v bezpečí.

Prečítajte si: Ako bezplatné siete VPN zarábajú peniaze

VPN vs proxy na Torrenting

Či už chcete na torrenting použiť sieť VPN alebo proxy? Medzi torrentermi je to veľmi častá otázka.

Odpoveď je pomerne jednoduchá – VPN je najlepšia.

Proxy server v ľubovoľnom okamihu skryje iba IP adresu jednej aplikácie. VPN poskytuje všestrannú ochranu.

Môžete napríklad nastaviť proxy server v rámci klienta BitTorrent alebo uTorrent na maskovanie vašej adresy IP. Vaša IP adresa však zostane pri návšteve stránok torrentu stále vystavená.

Platená služba VPN navyše využíva šifrovací protokol vojenskej úrovne na ochranu vašich torrentových aktivít. Je takmer nemožné rozlúsknuť. Na druhej strane, proxy môže byť napadnutý oveľa ľahšie.

Ak sa vážne zaujímate o ochranu svojho súkromia, jediná odpoveď je VPN.

Zabalenie

Toto je náš zoznam VPN, ktoré považujeme za najlepšie na torrenting. Ak by ste ma požiadali o výber jedného zo zoznamu, moja nesporná voľba bude ExpressVPN. ExpressVPN má nielen viac serverov priateľských k torrentu, ale ponúka aj najrýchlejšie P2P pripojenia.

Aj ostatné VPN v tomto zozname sa však darili dobre, najmä v porovnaní so všetkými ostatnými sieťami VPN, ktoré sa nedostali na náš zoznam. Co si o tom myslis? Dajte nám vedieť prostredníctvom nižšie uvedenej sekcie komentárov.

 

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me