Najlepšie VPN hry BBC iPlayer na pozeranie iPlayer v zahraničí (2020)

>

Ak nie ste rezidentom Spojeného kráľovstva a nemáte radi obsah BBC, tento článok sa vám bude páčiť. Ukážem vám, ktorá je najlepšia sieť BBlayer iPlayer VPN a ako ju môžete použiť na prístup k BBC odkiaľkoľvek na svete..

V súčasnosti existuje pre filmy toľko rôznych možností streamovania a ukazuje, že výber iba jedného z nich môže byť mätúci. A keďže väčšina streamingových služieb má poplatok za predplatné, môžete si do vrecka vložiť aj priehlbinu. Ale aj uprostred všetkých platených streamovacích sietí je jedna možnosť, ktorá je zadarmo - alebo „trochu zadarmo“, presná.

Hovoríme o službe BBC iPlayer, ktorá nevyžaduje žiadne predplatné. K ich službám však majú prístup iba používatelia vo Veľkej Británii a s televíznou licenciou. Ak navštívite webovú stránku iPlayer, zatiaľ čo nie ste vo Veľkej Británii, budete uvítaní správou - BBC iPlayer funguje iba vo Veľkej Británii. Ľutujeme, je to kvôli problémom s právami OR tento obsah nie je vo vašej oblasti k dispozícii.

Ale nebojte sa, ako môžete ľahko prístup k iPlayeru BBC mimo Veľkej Británie a to sa dá urobiť aj pomocou VPN. Nezáleží na tom, či žijete v USA, Kanade, Austrálii, Indii, Rusku, Francúzsku alebo Číne. Tento malý trik vám umožní prístup k obrovskej knižnici BBC. Čítajte ďalej a zistite, ktoré VPN vám umožňujú sledovať BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete.

najlepšie vpn pre bbc iplayer

Čo je to VPN? Ako to odblokuje BBC iPlayer mimo Veľkej Británie?

VPN je nástroj, ktorý mení vašu IP adresu. IP adresa je jedinečné číslo pridelené každému internetovému pripojeniu, ktoré umožňuje poskytovateľovi internetových služieb (ISP) a iným serverom vedieť, z ktorého miesta pristupujete na internet. Preto, keď sa pokúsite zaregistrovať do aplikácie BBC iPlayer z iných krajín ako Spojené kráľovstvo, ich servery dokážu zistiť vašu polohu z adresy IP. A ak budú bývať v zahraničí, zablokujú ich služby.

VPN však presmeruje vaše bežné internetové pripojenie cez servery v rôznych krajinách. Týmto zmení svoju IP adresu. Takže by ste mohli byť v USA a zmeniť svoju IP na nemeckú adresu. Váš ISP a ďalšie servery si potom budú myslieť, že vaše pripojenie prichádza z nemeckého servera.

To znamená, že keď použijete VPN a nastavíte ju na britskú IP adresu, BBC iPlayer bude pracovať pre vás bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Servery BBC uvidia vašu IP adresu a veria, že pochádzajú z miesta vo Veľkej Británii, čo vám umožňuje prístup ku všetkým vašim obľúbeným reláciám.

Pre tých, ktorí si to neuvedomujú, vám program BBC iPlayer umožní sledovať niekoľko kanálov vrátane -

 • BBC One
 • BBC dva
 • BBC Tri
 • BBC Four
 • CBBC
 • CBeebies
 • BBC News Channel
 • Parlament BBC
 • BBC ALBA

Najlepšie VPN VPN spoločnosti BBC iPlayer v roku 2020

Existujú stovky poskytovateľov VPN a takmer všetci z nich tvrdia, že spolupracujú s BBC. Pravda je však úplne iná. Existuje iba niekoľko služieb VPN, ktoré skutočne odblokujú streamingové služby, ako sú BBC iPlayer a Netflix.

Po niekoľkých hodinách testovania som našiel nasledujúce najlepšie VPN pre BBC iPlayer, ktoré stále fungujú v roku 2020:

1. ExpressVPN

Hodnotenie: # BBC VPN z 34 VPN skontrolovaných

najlepší bbc iplayer vpn

ExpressVPN je jednou z najlepších VPN vo všeobecnosti, vďaka čomu je najlepšou voľbou pre streamovanie relácií v iPlayeri BBC.

Pozrime sa na jeho vlastnosti.

servery

Najlepšie na ExpressVPN je, že má šesť rôznych serverov vo Veľkej Británii, takže pomocou tejto VPN môžete ľahko získať britskú IP adresu. Viac serverov tiež znamená vyššiu rýchlosť, ktorá vám umožní sledovať vaše obľúbené relácie bez prerušenia a bez obetovania kvality videa. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate na svete, jediným kliknutím môžete zmeniť svoju IP adresu na miesto vo Veľkej Británii a ľahko pristupovať k službe BBC iPlayer..

Náklady na predplatné

Táto služba VPN má rôzne plány predplatného na základe ich trvania. Ich základný program predplatného na mesiac stojí 12,95 dolárov a vyúčtujeme vám každý mesiac. Šesťmesačný plán stojí 9,99 dolárov mesačne, takže každých 6 mesiacov budete musieť zaplatiť celkom 59,95 dolárov. Ročný plán stojí 8,32 dolárov mesačne a každý rok budete platiť 99,95 dolárov. Každý program ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

ExpressVPN však v čase tohto písania ponúka aj špeciálnu zľavu. Môžete získať bezplatný trojmesačný servis a ušetriť 49% z jeho ročného plánu.

Ale čo ak nie ste spokojní? Znamená to, že váš predplatné za prvý mesiac sa premrhá? Krátka odpoveď - Nie. Ak nie ste spokojní s expresnou sieťou VPN, môžete požiadať o vrátenie platby v prvom mesiaci, pretože ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, bez otázok.

iplayer pred 30 dňovou bezplatnou skúšobnou verziou

Rýchlosť a bezpečnosť

Pokiaľ ide o rýchlosť, ExpressVPN predbehne všetkých svojich konkurentov. Podľa testu rýchlosti vykonaného našimi odborníkmi viedli testy rýchlosti rôznych serverov na rôznych miestach s ExpressVPN k priemernej rýchlosti 106 Mbps (pridelená rýchlosť 120 Mbps). Jedná sa o pôsobivé postavy so zachovaním rýchlosti 88,33% a pomocou takého rýchleho pripojenia môžete jednoducho streamovať videá v kvalite 4k Ultra-HD. Priemerná rýchlostná skúška pre rôzne regióny je:

Rýchlosť v Severnej Amerike: 117 Mbps

Rýchlosť v Európe: 107 Mbps

Rýchlosť v Ázii: 96 Mbps

Z hľadiska bezpečnosti majú šifrovanie na vojenskej úrovni a nezaznamenávajú žiadne identifikačné protokoly. To znamená, že aj keď sledujú vašu históriu prehliadania, neukladajú na svojich serveroch skutočnú adresu IP, ktorá vás udržuje úplne anonymnými..

Ďalšie funkcie

Jednotný plán predplatného s programom ExpressVPN umožňuje súčasne pripojiť 5 zariadení. Pravidelne aktualizujú svoje servery a bezpečnostné opatrenia, aby ich BBC nezablokovala. Ich tím zákazníckej podpory je pomerne interaktívny a je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom live chatu.

kompatibilita

ExpressVPN funguje na platformách Android, iOS, Windows, Mac, Linux a Routers. Majú dokonca rozšírenia pre prehliadače Chrome a Firefox. Táto VPN je okrem toho kompatibilná aj s programom Firestick. Majú jednoduché a ľahko použiteľné rozhranie na všetkých platformách.

jurisdikcie

Spoločnosť patrí do jurisdikcie BVI (Britské Panenské ostrovy), ktorá nepodlieha žiadnym zákonom o uchovávaní údajov ani zákonnému vládnemu dohľadu.

verdikt

Napriek tomu, že v tomto zozname sú najdrahšie služby, ExpressVPN je naše prvé odporúčanie pre VPN VPN BBC iPlayer. Získali dôveru svojej obrovskej užívateľskej základne a sú najspoľahlivejšou sieťou na trhu. So všetkými týmito úžasnými funkciami ste s touto sieťou VPN spokojní. Takže ExpressVPN je nepochybne najlepšia VPN pre iPlayer BBC.

Navštívte stránku ExpressVPN.com

Ako získať prístup k iPlayer BBC

Toto je najjednoduchšia časť, keď dostanete ruky na dobrú sieť VPN.

1. Nainštalujte VPN do svojho zariadenia

2. Otvorte aplikáciu VPN a pripojte sa k britskému serveru

pripojiť uk server sledovať bbc iplayer v zahraničí

3. Navštívte stránku https://www.bbc.co.uk/iplayer a prihláste sa pomocou svojich prihlasovacích údajov.

4. To je všetko. Môžete začať sledovať svoje obľúbené relácie.

Poznámka: Ak nemáte účet BBC iPlayer, môžete si vytvoriť nový účet pomocou vyššie uvedeného odkazu. Od kreditnej karty alebo iných podrobností týkajúcich sa platby sa od vás nebude požadovať.

2. CyberGhost VPN

Hodnotené # 2 z 34 testovaných VPN

najlepšie vpn pre bbc iplayer

CyberGhost je tiež úžasná služba VPN, ktorú môžete použiť na odblokovanie aplikácie BBC iPlayer mimo Veľkej Británie. Ich kľúčové vlastnosti sú uvedené nižšie.

servery

Systém sieťového pripojenia CyberGhost je iný ako iné VPN. Pre väčšinu sietí VPN musíte vybrať krajinu, ktorá sa má pripojiť k ich serveru. Ale v službe CyberGhost získate zoznam streamingových služieb, ktoré si môžete vybrať, a do tohto zoznamu je tiež zahrnutá aplikácia BBC iPlayer..

Keď vyberiete službu BBC iPlayer, automaticky sa spoja s najlepším a najrýchlejším serverom vo Veľkej Británii, čo vám umožní streamovať do zahraničia.

Náklady na predplatné

Rôzne plány predplatného pre CyberGhost sú:

 • 3-ročný plán: 2,75 $ mesačne; účtované na 99 dolárov každé 3 roky
 • Dvojročný plán: 3,69 dolárov mesačne; účtované na 88,56 dolárov každé 2 roky
 • Ročný plán: 5,99 dolárov mesačne; účtované na 71,88 dolárov ročne
 • Mesačný program: 12,99 dolárov sa účtuje každý mesiac

Poskytujú tiež 45-dňovú záruku vrátenia peňazí. A čo viac, je to, že ponúkajú bezplatnú jednodňovú skúšobnú verziu, v ktorej nežiadajú ani informácie o svojej kreditnej karte.

Rýchlosť a bezpečnosť

Podľa testu rýchlosti vykonaného našimi odborníkmi, testy rýchlosti na rôznych miestach a časoch dali priemernú rýchlosť 58 Mbps (pridelená rýchlosť 100 Mbps). To znamená udržanie rýchlosti 58% a videá môžete streamovať v 4K ultra-HD kvalite s rýchlosťou, ktorú ponúka CyberGhost. Nemajú politiku nulových záznamov, ako je NordVPN, ale majú systém denníkov bez identifikácie, ktorý udržuje vašu skutočnú adresu IP súkromnú a neprístupnú tretím stranám. Používajú 256-bitové šifrovanie AES, aby boli všetky údaje v bezpečí.

Ďalšie funkcie

S jedným účtom predplatného CyberGhost môžete pripojiť naraz až 7 zariadení. Podpora živého chatu je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby vám pomohla s akýmikoľvek otázkami alebo problémami.

kompatibilita

CyberGhost je kompatibilný so zariadeniami Windows, Mac, Android, iOS a Linux a tiež poskytuje rozšírenia pre prehliadače Chrome a Firefox. Majú dokonca podporu spoločnosti Firestick a materská spoločnosť neustále zdokonaľuje a zdokonaľuje svoje služby, aby sa predišlo ich blokovaniu pomocou aplikácie BBC iPlayer..

jurisdikcie

Spoločnosť spadá pod jurisdikciu rumunských zákonov, ktoré sa považujú za bezpečné pre spoločnosti VPN.

verdikt

Vďaka super lacnému plánu a množstvu užitočných funkcií je CyberGhost ďalšou vynikajúcou sieťou VPN pre BBC iPlayer a na druhom mieste v zozname.

Navštívte stránku CyberghostVPN.com

3. NordVPN

Hodnotené # 3 z 34 testovaných VPN

odblokovať bbc iplayer pomocou nordvpn

Treťou najlepšou voľbou pre sieť BBC iPlayer VPN je NordVPN, ktorá je tiež považovaná za virtuálnu súkromnú sieť. Poďme sa najskôr venovať svojim funkciám.

servery

Najvýraznejšou črtou tejto služby je, že má 30 serverov po celej Veľkej Británii. Majú dokonca veľmi rýchlu televíznu sieť pre Veľkú Britániu, ktorá je ideálna pre streamingové služby. Dostupnosť takého veľkého množstva serverov je hlavným dôvodom, prečo sme NordVPN umiestnili na druhom mieste tohto zoznamu.

Náklady na predplatné

Rôzne plány predplatného pre NordVPN sú:

 • 3-ročný plán: 3,49 $ mesačne; účtované na 125,64 USD každé 3 roky
 • Dvojročný plán: 4,99 $ mesačne; účtuje sa 119,76 dolárov každé 2 roky
 • Ročný plán: 6,99 $ mesačne; účtované na 83,88 dolárov ročne
 • Mesačný program: 11,95 dolárov sa účtuje každý mesiac

Poskytujú tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Rýchlosť a bezpečnosť

Naši odborníci testovali rýchlostné testy NordVPN, ktoré dosahujú priemernú rýchlosť 58 Mbps (pridelená rýchlosť 100 Mbps). To znamená udržanie rýchlosti 58%, táto priemerná hodnota sa však počíta z hodnôt na rôznych miestach. Pretože NordVPN má 30 serverov vo Veľkej Británii, pri pripojení k britskej IP adrese, ktorá je vhodná pre iPlayer BBC, získate vyššiu rýchlosť. Napriek tomu vám odporúčame zvoliť si kvalitu HD 1080p a nie 4K UHD, ak používate NordVPN.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, majú 256-bitové šifrovanie AES a politiku nulových protokolov, čo znamená, že protokoly neukladajú pre vaše používanie internetu alebo vašu IP adresu..

Ďalšie funkcie

S jedným plánom predplatného NordVPN môžete pripojiť až 6 zariadení súčasne. Majú tiež live chat, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a sú veľmi pohotové. Je to jedna z mála sietí VPN, ktorá funguje aj v Číne.

kompatibilita

NordVPN funguje na všetkých hlavných platformách, ako sú Windows, Mac, Linux, Android a iOS, a má tiež rozšírenie prehliadača Chrome a Firefox..

jurisdikcie

Spoločnosť spadá pod jurisdikciu Panamských zákonov, ktorá nesúvisí so žiadnymi programami na uchovávanie údajov ani dohľad.

verdikt

NordVPN sme zaradili na 3. miesto v tomto zozname z dvoch hlavných dôvodov - ich nízka cena a veľký počet serverov vo Veľkej Británii, ktoré poskytujú, čo veľmi uľahčuje prístup k BBlayer iPlayer. Ak chcete vynikajúcu sieť BBC iPlayer VPN za vreckovú cenu, bude pre vás NordVPN tou najlepšou voľbou. Táto služba VPN funguje dokonca aj v Číne, v krajine, kde väčšina sietí VPN nefunguje.

Navštívte stránku NordVPN.com

4. PrivateVPN

Hodnotenie 4 z 34 testovaných VPN

najlepší bbc iplayer vpn

Aplikácia PrivateVPN nemusí byť taká známa ako ostatné služby VPN v tomto zozname, sú však skvelou alternatívou na odblokovanie aplikácie BBC iPlayer z iných miest ako z Veľkej Británie..

servery

Spoločnosť PrivateVPN, ktorú prevádzkuje relatívne malá spoločnosť so sídlom vo Švédsku, má celkovo iba 100 serverov a 2 servery vo Veľkej Británii so sídlom v Manchestri a Londýne. Napriek tomu, že má taký malý počet serverov, PrivateVPN stále ponúka skvelé funkcie a poskytuje slušnú konkurenciu iným službám.

Náklady na predplatné

Rôzne plány predplatného pre PrivateVPN sú:

 • Ročný plán: 3,82 dolárov mesačne; účtované na 49,68 dolárov s 1 mesiacom zadarmo (celkom 13 mesiacov)
 • Štvrťročný plán: 4,88 $ / mesiac; účtované na 14,63 USD každé 3 mesiace
 • Mesačný plán: 7,67 dolárov sa účtuje každý mesiac

Všetky programy predplatného majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. PrivateVPN ponúka bezplatnú 24-hodinovú skúšobnú verziu bez akýchkoľvek poplatkov alebo podrobností o platbe.

Rýchlosť a bezpečnosť

PrivateVPN má priemernú rýchlosť sťahovania 59 Mbps podľa testu rýchlosti vykonaného našimi odborníkmi (pridelená rýchlosť 100 Mbps). To znamená udržanie rýchlosti 59%. Skutočná rýchlosť sa môže líšiť podľa rôznych podmienok, ale vo všeobecnosti by ste mali byť schopní sledovať videá v 4K ultra-HD kvalite, ak je vaše hlavné pripojenie k internetu rýchle.

PrivateVPN tiež používa 128-bitové šifrovanie CBC aj 256-bitové šifrovanie AES na zabezpečenie vysokej úrovne zabezpečenia údajov. Vďaka pravidlám nulového záznamu nezaznamenávajú vašu históriu prehliadania ani adresu IP.

Ďalšie funkcie

PrivateVPN umožňuje pripojenie maximálne 6 zariadení s jedným plánom predplatného. Majú zákaznícku podporu v priamom prenose, ako aj podporu diaľkového ovládania na riešenie určitých problémov.

kompatibilita

PrivateVPN ponúka svoje služby aj na Windows, Mac, Android, iOS, Linux a smerovačoch.

jurisdikcie

Spoločnosť spadá pod jurisdikciu zákonov jurisdikcie 14-Eyes Alliance (Švédsko). Hoci sa zdá, že krajina podporuje súkromie používateľov, nemôžete si byť istí, že ste členom 14-očí.

verdikt

Môže ísť o malú spoločnosť v porovnaní s inými populárnymi službami VPN, ale vďaka svojim lacným cenám a rôznym funkciám je PrivateVPN určite skvelou voľbou pre prístup k iPlayeru BBC. To je dôvod, prečo si zaslúžene vybrali miesto č. 4 na našom zozname.

Navštívte stránku PrivateVPN.com

5. Surfshark

Hodnotenie: 5 z 34 testovaných VPN

top bbc iplayer vpn

Surfshark je tiež populárna služba VPN, vďaka ktorej je vynikajúcou možnosťou odblokovania aplikácie BBC iPlayer v zahraničí. Tu sú jeho vlastnosti.

servery

Surfshark ponúka 3 hlavné servery vo Veľkej Británii so sídlom v Glasgowe, Londýne a Manchestri. Majú viac ako 1 000 serverov rozmiestnených vo viac ako 60 krajinách po celom svete.

Náklady na predplatné

 • Dvojročný plán: 1,99 dolárov mesačne účtovaný na 47,76 dolárov po dobu 24 mesiacov (pre tento plán musí byť použitý kupón „sharkspecial“)
 • Ročný plán: 5,99 $ mesačne účtovaný na 71,88 dolárov ročne
 • Mesačný plán: 11,95 $ mesačne účtovaných každý mesiac

Všetky programy majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Rýchlosť a bezpečnosť

Ich priemerná rýchlosť v sieti je 60 Mb / s (pridelená rýchlosť 100 Mb / s), vďaka čomu je vhodný na online streamovanie videa v kvalite HD. Všimli sme si tiež, že nespomaluje rýchlosť vášho základného internetového pripojenia. To znamená, že čím rýchlejšie máte pripojenie na internet, tým rýchlejšie bude pripojenie VPN fungovať.

Vďaka 256-bitovému šifrovaniu sú vaše údaje chránené a pravidlá spoločnosti Surfshark o nule zaznamenávajú žiadne záznamy o vašej aktivite na internete a adrese IP. Pre väčšiu ochranu ponúka Surfshark funkciu Multi-hop, ktorá presmeruje vašu online komunikáciu prostredníctvom dvoch samostatných serverov VPN, čo vám poskytne ďalšiu úroveň ochrany osobných údajov. To však ohrozí rýchlosť vášho internetu, takže je to výber zabezpečenia verzus rýchlosť.

Ďalšie funkcie

Existuje jedna oblasť, v ktorej Surfshark prevyšuje všetky ostatné VPN v tomto zozname - počet zariadení, ktoré sa môžete pripojiť z jedného predplatného, ​​nie je nijako obmedzený! Majú aktívny live chat a sú tiež celkom citliví na e-mail. Dokonca aj časť Pomocník na ich webových stránkach obsahuje podrobné informácie o mnohých problémoch, s ktorými sa môžete stretnúť. Jedinečným aspektom Surfshark je jeho funkcia CleanWeb, ktorá blokuje reklamy, malware a dokonca aj sledovací softvér.

kompatibilita

Surfshark je kompatibilný s platformami Windows, Mac, iOS, Android a Linux, spolu s rozšíreniami prehliadača pre prehliadače Chrome a Firefox.

jurisdikcie

Podobne ako v prípade ExpressVPN spoločnosť patrí do jurisdikcie BVI (Britské Panenské ostrovy).

verdikt

Surfshark s plánom šetrným k rozpočtu, niektorými jedinečnými funkciami a silným súkromím a bezpečnosťou získa správne miesto v našom zozname najlepších VPN sietí BBC iPlayer VPN.

Navštívte stránku Surfshark.com

Prečo je týchto 5 možností tou najlepšou voľbou pre VPN VPN BBC iPlayer?

Možno by vás zaujímalo, prečo by ste mali využívať týchto 5 služieb VPN, ktoré si vyžadujú predplatné, ak je k dispozícii toľko bezplatných sietí VPN. Ale BBC iPlayer je taká renomovaná streamingová služba vo Veľkej Británii, ktorá nielen streamuje televízne relácie, ale tiež vysielajú športy, ktoré sú vo Veľkej Británii populárne, ako je napríklad Premier League a FA cup football..

Je teda zrejmé, že taká slávna služba streamovania bude mať funkcie vysokej bezpečnosti. Neustále inovujú svoje servery, aby zisťovali a blokovali služby VPN. Väčšina priemerných sietí VPN je už blokovaná spoločnosťou BBC, čo ich robí zbytočnými. Ak si stiahnete jednu z bezplatných sietí VPN, môžete byť sklamaní, keď zistíte, že vám nedáva prístup k službe BBC iPlayer. Aj keď vám niektoré VPN umožňujú streamovať relácie na iPlayeri, neexistuje žiadna záruka, kedy budú blokované BBC.

Jediným spôsobom, ako si môžete vychutnať prehliadky iPlayer mimo Veľkej Británie bez strachu z blokovania, je výber sietí VPN, ktoré poskytujú najlepšie spoločnosti. Všetkých 5 služieb, ktoré sme uviedli v tomto článku, prevádzkujú vysoko rozvinuté spoločnosti. Poskytujú vysokú spoľahlivosť a zaručujú nepretržitý prístup k zariadeniu BBC iPlayer. A so všetkými úžasnými funkciami, ktoré poskytujú, stoja za cenu, ktorú musíte zaplatiť za predplatné. Okrem toho môžete kedykoľvek zrušiť svoje služby a vďaka svojim politikám získať späť svoje peniaze.

Ako sme vybrali najlepšiu sieť BBC iPlayer VPN?

Vybrali sme ExpressVPN ako najlepšiu sieť BBC iPlayer VPN na základe jej rýchlej rýchlosti a spoľahlivého pripojenia. Môže tiež obísť Veľký čínsky firewall a jeho používateľské rozhranie je veľmi ľahké pochopiť. Poskytuje zákaznícku podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pokročilé zabezpečenie aplikácií.

Preto funguje výnimočne dobre na všetkých frontoch, ako je rýchlosť, bezpečnosť, odblokovanie cenzúry, kompatibilné zariadenia a podpora zákazníkov..

Ďalšie VPN, ktoré čiastočne pracovali s iPlayerom

Aj keď som testoval VPN, nasledujúce služby VPN spolupracovali aj s aplikáciou BBC iPlayer, ale nebolo to uspokojivé. Väčšinu času BBC detegovala VPN a blokovanie prístupu. Ak už používate niektorú z týchto sietí VPN, môžete ich vyskúšať ako prvé a ak to nebude fungovať, môžete získať niektorú z piatich najlepších sietí VPN, ktoré som skontroloval vyššie..

 • IPVanish
 • VyprVPN
 • Windscribe
 • Štít Hotspot
 • ProtonVPN
 • Súkromný prístup na internet (PIA)
 • TunnelBear

VPN zadarmo pre iPlayer BBC

BBC iPlayer je jednou z najobľúbenejších streamingových služieb a rovnako ako Netflix výrazne vynakladá na zisťovanie a blokovanie serverov VPN..

Zabudnite na bezplatné VPN, veľa poskytovateľov platených VPN sa nemôže dostať pred svoj detekčný systém. Aj keď existujú niektorí poskytovatelia VPN zadarmo, jednoducho nemajú dostatok peňazí ani zdrojov na to, aby pridávali nové a nezistené servery.

Budete mať veľké šťastie, keď nájdete bezplatnú sieť VPN so serverom, ktorý spoločnosť BBC iPlayer stále nezistila. Nenašiel som žiadne. A aj keď ho nájdete, neexistuje žiadna záruka, ako dlho zostane nezistená.

Preto osobne odporúčam jednu z prémiových sietí VPN pre aplikáciu BBC iPlayer. Nájdete veľa serverov, ktoré vysielajú túto službu.

Konečné rozhodnutie

Spomedzi všetkých možností, ktoré sme uviedli, odporúčame ExpressVPN pre najvyššiu spoľahlivosť a bezpečnosť, ako aj pre pôsobivú rýchlosť streamovania za všetkých okolností. Dokonca aj čo sa týka reputácie, ExpressVPN porazil všetkých svojich ostatných konkurentov a už zhromaždil obrovskú spotrebiteľskú základňu. Ak sú však pre vás ich predplatné príliš veľa, môžete vyskúšať niektorú z ďalších štyroch možností.

Na záver chcem uviesť, že po pripojení k britskej IP adrese budete musieť zaregistrovať službu BBC iPlayer. Preto musíte zadať aj poštové smerovacie číslo pre Spojené kráľovstvo. Akonáhle budete hotoví s tým, ste všetci pripravení streamovať rôzne relácie a filmy na BBC iPlayer pohodlne za všetkých okolností.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me